Inglot cz. II - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 11:20   #3511
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Inglot cz. II

(Opis z bloga)
Zakupy w Inglocie składają się z 2 części Powyższa to ta w której uczestniczyłam (tutaj w Londynie). Kupiłam eyeliner w słoiczku o numerze 87, piękny morski kolor. Chciałam również kupić paletę Freedom System i do niej dokupywać sobie cienie. Tak więc na wstępie wybrałam 5. Wszystkie żywe i letnie kolory, bardzo mi się podobają Są mocno napigmentowane i na moich oczach najlepiej się utrzymują. Pełne kolory £ 4,00, a te potrójne £ 6,50. Za pustą paletkę zapłaciłam £ 8,00, a za eyeliner £ 10,00.
Odcienie od czerwonego: AMC 50, Rainbow 103R, Matte 351, Rainbow 105R, AMC 65.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0549.jpg (56,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0551.jpg (120,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0556.jpg (66,3 KB, 39 załadowań)
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:21   #3512
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Inglot cz. II

(cz. 2)
Druga część zakupów była w Polsce, poczyniona przez mojego chłopaka Z racji, że pojechał na weekend to poprosiłam, żeby wstąpił mi do Inglota po kilka rzeczy (w Polsce taniej..). I tak, odcień szminki wiedział, korektora pod oczy też, o płynie duraline też (nie było jednego pudru sypkiego, jednej szminki i eyelinera) ale kolory cieni miał wybrać sam haha Nie mogłam się doczekać co przywiezie :P
Płyn duraline - ok. 20-25 zł kupiłam żeby testować go jako bazę do powiek (filmik na ten temat) Szminka w fajnym mocno różowym odcieniu (kolor 418) - 20 zł i korektor pod oczy (odcień LC1) - 28 zł
A tak prezentują się cienie Byłam zaskoczona, bo z kolorami trafił w 10 ! Fajne intensywnie odcienie na wiosnę i lato Jak widać mocno napigmentowane i ładnie połyskujące. Koszt za sztukę to 15 zł.
Odcienie od fioletu: AMC 66, AMC 84, Double Sparkle 464, AMC 58, Double Sparkle 504.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0661.jpg (117,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0665.jpg (98,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0667.jpg (87,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0671.jpg (94,7 KB, 32 załadowań)
__________________


Edytowane przez glamour9
Czas edycji: 2012-02-22 o 11:22
glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:43   #3513
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
Sliczne kolorki. Kilka mam, kilka nie w moim guście( ale ocziwiscie wszytskie śliczne), nad kilkoma sie zastanawiam :p
Od chyba roku zkupuje jakies szarosciami. I hmm jakoś się nie dorobiłam żadnego, sama nie wiem jak się nimi malować;p
Ale zaintrygował mnie 1- 434P hmm czyżby juz był na liście
Wiadomo o gustach się nie dyskutuje, bo każdy lubi coś innego. Ja miałam kiedyś szał na szarości i malowałam się tylko nimi. Teraz używam tylko i wyłącznie brązów. Ciekawe co będzie następne. 434P jest naprawdę fajny
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:45   #3514
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

No kolekcja ładna, ale te zakupy przez chlopa zrobione to jestem pod wrażeniem
predzej ufo by przyleciało do mnie niz by mi mąz poszedl kupic kosmetyki;p

pewnie że sie o gustach nie dyskutuję, dlatego podkreśliłam że ogolnie kolorki same w sobie ładne, tylko ja niektórymi sie nie umiem malowac:p i tyle
ja kiedys miałam szał na fiolety, teraz mam na brazy i granaty, no i te szarosci mnie ciekawia:/ ale nie wiem jak sie z anie zabrac;p
__________________

Edytowane przez pilaa
Czas edycji: 2012-02-22 o 11:50
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:55   #3515
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
Moja lista cieni do kupienia, obejmuje chyba połowę asortymentu dostępnego w Inglocie. Chociaż ostatnio udało mi się wejść do Inglota po klej do rzęs i wyszłam tylko z tym klejem .
Przy okazji pochwalę się moim małym zbiorem. Swatche są na wątku swatchowym.
Bardzo ładny zbiór, szkoda że nie ma już paseczkowych cienie. To jest dobre rozwiązanie dla cieni, które rzadko używamy, a jednak chciałybyśmy mieć.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:15   #3516
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
tenebra... wybacz, że Cię uraziłam. Po prostu podczytuję sobie wątek od połowy i nie zerknęłam na początek, ale przecież dziewczyny już odpowiedziały na moje pytania bez problemu...
Ja nie jestem obrażona, po prostu to jest fakt, że dziewczyny tutaj wiele razy odpowiadały na takie pytania w związku z czym powstał spis w 1 poście, żeby już łatwiej było znaleźć informacje, żeby w wątku pojawiały się głównie inne posty niż te z cenami. Nawet w świecie wirtualnym trzeba czasami choć odrobinkę się przyłożyć (np. przeglądnąć wątek, czy chociaż 1 post), bo po drugiej stronie Internetowej "chmury" są zwykli ludzie, ty zapewne też być miała dość po entym takim pytaniu i udzielonej odpowiedzi
Mój post mógł "zabrzmieć" ostro, bo i żadnych emotek itd, ale ja nie angażuje się aż tak emocjonalnie, żeby się obrażać. Od irytacji do jakiejś urazy wielka droga już mi przeszło. To tylko Internet jednak nadal bardzo przydatne do wielu rzeczy narzędzie, dlatego chciałabym po prostu, żeby nie rzucać sobie kłód pod nogi, żeby nie robić bez sensu bałaganu, żeby było w miarę możliwości przejrzyście. Wtedy wszystkim będzie łatwiej te informacje znaleźć.

Nie chciałam, żebyś ty się poczuła jakoś źle (a zapewne się poczułaś, za co przepraszam ).

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Tu raczej chodzi o to,że kolejna osoba pyta o to samo bez przeszukania wątku
No ale już wszystko wiadomo
Mam nadzieję, że już będzie takich pytań coraz mniej, bo jednak odpowiedzi są wyłożone jak na tacy. Ostatnio siedzę bardzo dużo w pracy, a w domu jestem padnięta, ale postaram się zebrać ceny reszty produktów.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
wiem o co chodzi ale dziewczyny odpowiedziały na moje szybkie pytanie, więc myślę, że ten komentarz był nie potrzebny no ale ok kto pyta nie błądzi,a kto chce to odpowie.
2 tygodnie temu robiłam zakupy w krakowskim inglocie i pani oferowała mi ta paletkę 10 kwadratów za 15 zł... a w bytomiu na wysepce za 19 zł... dlatego chciałam się upewnić
Moim zdaniem był potrzebny, bo może w ten sposób więcej osób najpierw spojrzy samemu na cennik zamiast zużywać swoją i czyjąś klawiaturę na te same ciągle powtarzane pytania
Kto pyta nie błądzi, ale np. poprzednia część wątku to w dużej części powtarzające się pytania o ceny. Jeżeli wątek jest zasypany takimi postami to ciężko znaleźć w nim inne przydatne informacje. Więc skoro można sprawdzić samemu, to róbmy to


A widzisz, jakbyś napisała tak od razu, po prostu że masz nieścisłość w cenach to by było zupełnie inaczej, bo jak widać jest pewien problem, na który cennik nie dałby ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Ktoś może ci napisać czy spotkał się z taką sytuacją. Ale jeżeli ktoś po prostu nie wie, a chce, to odpowiedź na pytanie "po ile jest...." można uzyskać czytając cennik.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Oj tak, zakochałam się w nim Na dodatek pięknie podkreśla moje szarozielonkawoniebieskaw e oczy


Pochwalę się tutaj moją kolekcją Przepraszam z góry za jakość zdjęć, niektóre nie sa wyraźne, bo posługiwałam się cudzym aparatem, którego zbyt dobrze nie znam fotograf ze mnie słaby Zdjęcia bez lampy błyskowej.

Pierwsza paletka, bez przegródek to mój zestaw do dziennego makijażu, beże, złota, brązy. Pierwsze zdjęcie w świetle słońca, drugie w świetle dziennym, bez słońca. W paletce kolejno:
Rząd 1 - kwadrat 119 AMC Shine, kwadrat 406 P, kwadrat 145 AMC Shine, plus dwa stare Vertigo.
Rząd 2 - kwadrat 110 AMC Shine, kółko 118 AMC Shine (dzisiejszy nabytek), kółko 393 P (na wykończeniu), kółko 329 M
Rząd 3 - kwadrat 385 P, kółko 353 M, kółko 467 DS, 458 DS

Druga paletka to zestaw kolorowych kolorków na różne okazje Zdjęcie pierwsze w słońcu, drugie bez słońca. Niestety, oba zdjęcia przekłamują trochę kolory - na zdjęciu w słońcu wszystkie jasne cienie są zbyt jasne, na zdjęciu bez słońca z kolei ciemne kolory nie sa takie, jak powinny.Ogólnie umęczyłam się strasznie z tą paletką,żeby jej zdjęcie jakieś w miarę dobre zrobić, ale i tak oba fiolety wyglądają inaczej, niż w naturze. W paletce kolejno:
Rząd 1 - 498 DS, 446 P, 128 AMC Shine, 488 DS, 501 DS
Rząd 2 - 483 DS, 68 AMC, 504 DS, 101 AMC Shine (kocham ten cień, jest piękny dorzucam jego zdjęcie w powiększeniu, bo zasługuje na to) oraz 496 DS

W paletce trzeciej ubogo Zdjęcie w świetle dziennym. Znajdują się tam kolejno
Rząd 1 - róż 82, moje biedne, pokruszone kółko 409 P, róż 79
Rząd 2 - stary Inglotowy fiolet (z ohydnie słabą pigmentacją), stary inglotowy szary matowy oraz nowy nabytek - piękne kółeczko 407 P
Bardzo ładna kolekcja

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zbiór, szkoda że nie ma już paseczkowych cienie. To jest dobre rozwiązanie dla cieni, które rzadko używamy, a jednak chciałybyśmy mieć.
Dokładnie ja bardzo żałuję, że się nie załapałam na paseczki...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 12:40   #3517
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
Moja lista cieni do kupienia, obejmuje chyba połowę asortymentu dostępnego w Inglocie. Chociaż ostatnio udało mi się wejść do Inglota po klej do rzęs i wyszłam tylko z tym klejem .
Przy okazji pochwalę się moim małym zbiorem. Swatche są na wątku swatchowym.
Bardzo ładna kolekcja
Widzę że masz dwa moje ulubione cienie: 397 i 402.
A 402 to moja miłość , wole go od satin taupe maca.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 12:46   #3518
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
No kolekcja ładna, ale te zakupy przez chlopa zrobione to jestem pod wrażeniem
predzej ufo by przyleciało do mnie niz by mi mąz poszedl kupic kosmetyki;p

pewnie że sie o gustach nie dyskutuję, dlatego podkreśliłam że ogolnie kolorki same w sobie ładne, tylko ja niektórymi sie nie umiem malowac:p i tyle
ja kiedys miałam szał na fiolety, teraz mam na brazy i granaty, no i te szarosci mnie ciekawia:/ ale nie wiem jak sie z anie zabrac;p
mnie też kusi jeszcze wieele kolorów mam jeszcze jedną paletkę pro 3, uwielbiam ten jasno złoty cień dokupię sobie chyba jeszcze parę brązów, bardziej naturalnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0233.jpg (49,8 KB, 108 załadowań)
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 13:58   #3519
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

A to sa moje paletki.
Obecnie najczesciej uzywam tej co ma 20 cieni w kolorze brazow.
2 paletka to zbór cieni wyciągniętych z opakowań.
sorki za brudasne paletki no ale ciegle je uzywam, czyszcze raz w tygodiu no ale i tak sie ubrudza:p
no i ten ukruszony zielony cien:/ wczoraj go wyciagalam z opakowania i taki efekt:p
Jescze siostra moja zgarnela kilka kolorków. Taki super fajny musztardowy porwala grr

IMG_1004.jpgIMG_1009.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1026.jpg (175,7 KB, 65 załadowań)
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:26   #3520
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
No kolekcja ładna, ale te zakupy przez chlopa zrobione to jestem pod wrażeniem
predzej ufo by przyleciało do mnie niz by mi mąz poszedl kupic kosmetyki;p

pewnie że sie o gustach nie dyskutuję, dlatego podkreśliłam że ogolnie kolorki same w sobie ładne, tylko ja niektórymi sie nie umiem malowac:p i tyle
ja kiedys miałam szał na fiolety, teraz mam na brazy i granaty, no i te szarosci mnie ciekawia:/ ale nie wiem jak sie z anie zabrac;p
Jak napisałaś o granatach to od razu pomyślałam o 428, który bardzo mi się podoba, ale boję się używać takich kolorów i też właśnie nie wiem jak się za coś takiego zabrać. A jeśli chodzi o szarości, to ja na co dzień nosiłam szarą kreskę, trochę roztartą. Można powiedzieć, że był to mój znak rozpoznawczy więc może od czegoś takiego zacznij.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zbiór, szkoda że nie ma już paseczkowych cienie. To jest dobre rozwiązanie dla cieni, które rzadko używamy, a jednak chciałybyśmy mieć.
Też niezmiernie żałuję, że nie robią już pasków. Zwłaszcza, że jeden kosztował tylko 8 zł. I w sumie to one nie są takie małe.

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Bardzo ładna kolekcja
Widzę że masz dwa moje ulubione cienie: 397 i 402.
A 402 to moja miłość , wole go od satin taupe maca.
402, to również moja miłość . Uwielbiam ten cień i uważam, że można go łączyć z każdym innym kolorem.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 16:04   #3521
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
Jak napisałaś o granatach to od razu pomyślałam o 428, który bardzo mi się podoba, ale boję się używać takich kolorów i też właśnie nie wiem jak się za coś takiego zabrać. A jeśli chodzi o szarości, to ja na co dzień nosiłam szarą kreskę, trochę roztartą. Można powiedzieć, że był to mój znak rozpoznawczy więc może od czegoś takiego zacznij.


Też niezmiernie żałuję, że nie robią już pasków. Zwłaszcza, że jeden kosztował tylko 8 zł. I w sumie to one nie są takie małe.


402, to również moja miłość . Uwielbiam ten cień i uważam, że można go łączyć z każdym innym kolorem.
Ja niegdy nie maluje oka calego na kolor ciemny, dlatego granatu uzywam na zewnetrzne kaciki oka i do tego dobieram albo bez na cala powieke albo np zgaszony żółty lub bialy
nom pomysle nad szarym, moze w zalamanie go wcisne alb tak jak inne moje ciemne kolory w kacik zewnetrzny hihi tylko musze sie zaczaic na jakis fajny szary cień
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 08:16   #3522
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

orientujecie sie jaki kolor z podkladów AMC bedzie ciemniejszy od LW200 ale w tej samej żółtej tonacji?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:05   #3523
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
witam
Ja też mam problem z kupowaniem:/ zawsze jak gdzieś jestem niedaleko inglota normalnie muszę, muszę coś kupić ale w każdym inglocie jest inna paleta z kolorami i już mi sie miesza co mam a co nie. chyba muszę sobie do każdej torebki sciągę włożyc:p
Ja mam taki specjalny, malutki zeszycik, gdzie mam zapisane wszystkie numerki cieni, które już posiadam, jak również te, które oglądałam w Internecie i chciałabym zakupić

Na szczeście nie zawsze, jak jestem w Inglocie, to potrafię coś kupić. Złapałam się na tym, że czasem wchodzę tam, patrzę na to wszystko i kompletnie nie wiem, co chciałabym kupić, bo wydaje mi się, że żaden z tych kolorów do mnie nie pasuje (a te pasujące juz mam ). I wychodzę bez zakupów (chwała niech będzie mojej kieszeni ). Teraz wykorzystałam moją pulę na marzec i naprawdę nie powinnam przez najbliższy miesiac nic kupować, ale i tak wiem, że kupię, bo szukam cienia do brwi... a jak po niego pójdę, to mam pewność, że kupię coś więcej.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Bardzo ładna kolekcja
dziękuję
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:25   #3524
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
Ja niegdy nie maluje oka calego na kolor ciemny, dlatego granatu uzywam na zewnetrzne kaciki oka i do tego dobieram albo bez na cala powieke albo np zgaszony żółty lub bialy
nom pomysle nad szarym, moze w zalamanie go wcisne alb tak jak inne moje ciemne kolory w kacik zewnetrzny hihi tylko musze sie zaczaic na jakis fajny szary cień
zobacz sobie:
348M - ciemna szarość wg mnie idealna do zewnętrznego kącika
albo 498DS - piękna szarość z drobinami (wydaje mi się, że daje lekko granatową poświatę) - kolor wart zobaczenia na zywo

Oprócz tego to oczywiście standardowe 501 i 502DS - ale ja ich nie posiadam... jeszcze Zwykle jak jestem w Inglocie to się im przyglądam, ale zawsze znajdę "ładniejszy, bardziej potrzebny" mi kolor
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:01   #3525
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
zobacz sobie:
348M - ciemna szarość wg mnie idealna do zewnętrznego kącika
albo 498DS - piękna szarość z drobinami (wydaje mi się, że daje lekko granatową poświatę) - kolor wart zobaczenia na zywo

Oprócz tego to oczywiście standardowe 501 i 502DS - ale ja ich nie posiadam... jeszcze Zwykle jak jestem w Inglocie to się im przyglądam, ale zawsze znajdę "ładniejszy, bardziej potrzebny" mi kolor
498 to bardziej ciemny grafit wpadający w czarny, wydaje mi się, że może być za ciemny ja go używam jako zamiennik czerni w makijażach.


A mnie kurcze 501 potwornie wkurza, ten kolor jest denerwujący, w ogóle nie potrafię go używać
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:08   #3526
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
zobacz sobie:
348M - ciemna szarość wg mnie idealna do zewnętrznego kącika
albo 498DS - piękna szarość z drobinami (wydaje mi się, że daje lekko granatową poświatę) - kolor wart zobaczenia na zywo

Oprócz tego to oczywiście standardowe 501 i 502DS - ale ja ich nie posiadam... jeszcze Zwykle jak jestem w Inglocie to się im przyglądam, ale zawsze znajdę "ładniejszy, bardziej potrzebny" mi kolor
502ds mam, jest śliczny, wygląda mniej więcej tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04022012018.jpg (140,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04022012020.jpg (70,4 KB, 61 załadowań)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:24   #3527
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Inglot cz. II

tenebra - wiem o co Ci chodzi jestem na wizażu już dosyć długo, fakt powinnam była spojrzeć na pierwszą stronę, sorry za zamieszanie nie potrzebne

byłam dziś w centrum handlowym w moim mieście, gdzie jest wysepka inglota - chciałam zakupić tylko JEDEN jasny 110 - z mojej wish listy 18 cieniu ( obiecałam sobie, że dopóki nie zużyję paletki sleek nie kupię nic z inglota) ale jakaś uboga ta wysepka, kwadratów wcale nie ma, trochę okrągłych, prostokąty freedoom... także muszę się niestety wybrać do silesi co nie wróży nic dobrego
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:54   #3528
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
A to sa moje paletki.
Obecnie najczesciej uzywam tej co ma 20 cieni w kolorze brazow.
2 paletka to zbór cieni wyciągniętych z opakowań.
sorki za brudasne paletki no ale ciegle je uzywam, czyszcze raz w tygodiu no ale i tak sie ubrudza:p
no i ten ukruszony zielony cien:/ wczoraj go wyciagalam z opakowania i taki efekt:p
Jescze siostra moja zgarnela kilka kolorków. Taki super fajny musztardowy porwala grr

Załącznik 4516998Załącznik 4516999
Można prosic u numery z palety 20 ??
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 15:22   #3529
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja mam taki specjalny, malutki zeszycik, gdzie mam zapisane wszystkie numerki cieni, które już posiadam, jak również te, które oglądałam w Internecie i chciałabym zakupić
Ja też noszę przy sobie taki spis, dodatkowo cienie, które chciałabym mieć mam opisane, żeby łatwiej było znaleźć dany kolor. A i jeszcze mam zdjęcie mojej paletki z numerkami cieni w telefonie. Tak na wszelki wypadek
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 16:17   #3530
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

witam
Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
orientujecie sie jaki kolor z podkladów AMC bedzie ciemniejszy od LW200 ale w tej samej żółtej tonacji?
niestety ja do podkladow nie mam reki:/ kiedys chcialam kupic ten podklad ale pani mi odradzila stwierdzila ze lepszy bedzie rownowazacy i nic nie wybralam:p ale kiedy kupie jak wsyztsko zuzyje, i dorwe moja babeczke w sklepie bo sa 2 i sie wymieniaja, a u tej milej to godzine moge siedziec i nie spojzy na mnie krzywym okiem
dzisiaj podan pol godizny siedzialam i podawalam jej numerki a ona mi szukala:p niestey tylko 1 byk i mi sie spodobal ponizej bedzie foto
Narrhien heh mam tak samo mialam ponad 15 numerkow wiekszosci nie bylo kilka miala ale jakos sie w nich nie widzialam a na necie mi sie podobaly:p wiec tylko 1 wzielam
aniaarch zapisane i na nastepny raz glebie sie wpatrze ten niby czarny to mam
dzolls a jak go uzywasz??Na cała powiek czy jak jak jakkkk moze sie naucze
hey_stella podsunelas mi dobry pomysl z tym zdjeciem na telefonie
dzieki wielki zrobie fota z numerkami hihi

Kupiłam dzisiaj 2 cienie, 1 to do brwi ale innego nie mieli a hccialam taką kawe z mlekiem a co tam brwi sobie najwyzej tez pomaluje:p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1032.jpg (161,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1036.jpg (101,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1037.jpg (197,6 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1038.jpg (130,6 KB, 79 załadowań)
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:10   #3531
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
dzolls a jak go uzywasz??Na cała powiek czy jak jak jakkkk moze sie naucze
no raz go na razie użyłam - akurat przyciemniłam nim trochę zewnętrzny kącik oka, ale planuję mu poświęcić więcej uwagi na dniach - teraz raczej miałam takie godziny, że nie chciało mi się zbyt malować, wiesz, o 7 rano nie jestem w stanie czarować :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:06   #3532
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
no raz go na razie użyłam - akurat przyciemniłam nim trochę zewnętrzny kącik oka, ale planuję mu poświęcić więcej uwagi na dniach - teraz raczej miałam takie godziny, że nie chciało mi się zbyt malować, wiesz, o 7 rano nie jestem w stanie czarować :P
to wyczaruj cos i sie pochwal
__________________

Edytowane przez pilaa
Czas edycji: 2012-02-23 o 19:47
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 00:37   #3533
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
witam

niestety ja do podkladow nie mam reki:/ kiedys chcialam kupic ten podklad ale pani mi odradzila stwierdzila ze lepszy bedzie rownowazacy i nic nie wybralam:p ale kiedy kupie jak wsyztsko zuzyje, i dorwe moja babeczke w sklepie bo sa 2 i sie wymieniaja, a u tej milej to godzine moge siedziec i nie spojzy na mnie krzywym okiem
dzisiaj podan pol godizny siedzialam i podawalam jej numerki a ona mi szukala:p niestey tylko 1 byk i mi sie spodobal ponizej bedzie foto
Narrhien heh mam tak samo mialam ponad 15 numerkow wiekszosci nie bylo kilka miala ale jakos sie w nich nie widzialam a na necie mi sie podobaly:p wiec tylko 1 wzielam
aniaarch zapisane i na nastepny raz glebie sie wpatrze ten niby czarny to mam
dzolls a jak go uzywasz??Na cała powiek czy jak jak jakkkk moze sie naucze
hey_stella podsunelas mi dobry pomysl z tym zdjeciem na telefonie
dzieki wielki zrobie fota z numerkami hihi

Kupiłam dzisiaj 2 cienie, 1 to do brwi ale innego nie mieli a hccialam taką kawe z mlekiem a co tam brwi sobie najwyzej tez pomaluje:p
widzę, źe masz białą perłę i matt w paletce (o ile to nie przejaśnione zdjęcie przez mój monitor)- jak się spisują i jaka pigmentacja? bo akurat szukam białych cieni
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 15:33   #3534
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
widzę, źe masz białą perłę i matt w paletce (o ile to nie przejaśnione zdjęcie przez mój monitor)- jak się spisują i jaka pigmentacja? bo akurat szukam białych cieni
ja mam tylko białą perłe, ten obok to taki hmm jakby DS ale to nie inglotowski, był lipnu wiec kupiłam sobie nowy i jestem bardzo zadowolona pigmentacja super, ja nie mam żadnych zastrzezen co do niego.
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:16   #3535
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Inglot cz. II

Jeszcze mnie tutaj nie było więc się witam

Poniżej moja mała kolekcja cieni z paletki freedom, w której przeważają cienie matowe. Zdjęcie w słońcu i w cieniu przy świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reykjaviczanka_inglot_all1.jpg (85,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reykjaviczanka_inglot_all2.jpg (93,7 KB, 205 załadowań)
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 20:47   #3536
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Inglot cz. II

Odwiedziłam dziś Inglota w Złotych Tarasach i oczywiście dokupiłam kilka cieni Tym razem moją kolekcję wzbogaciły: 128 amc shine, 334 matte, 129 amc shine, 392 matte i 114 rainbow.

Kupiłam też kolejną paletkę bez przegródek i zdziwienie - tydzień temu kupowałam taką samą w Łodzi i zapłaciłam 15, a dzisiaj 10 - albo jest taka dziwna różnica cen, albo pani się pomyliła
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:20   #3537
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Wdepnęłam dziś po zajęciach w ramach odstresowania po skończonej pomyślnie sesji w celu zanabycia rozcieńczalnika do lakierów, bo kilka moich ulubieńców zaczęło po 2 latach użytkowania podejrzanie glucieć
I oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie capnęła jeszcze 434- piękny jest, normalnie stałam przed panią inglocianką (swoja drogą była bardzo miła i profesjonalna, znała doskonale cień i wiedziała gdzie szukać) i śliniłam się na widok pięknie roztartej plamy na jej ręce Uwielbiam takie nieokreślone kolory- dużo metalicznego błysku, ciemnej stalowej szarości i fioletowych podtonów, a moje oko wyłapało jeszcze maleńkie niebieskie drobinki, które kapryśnie, pojawiają się tylko w odpowiednim świetle- cudo, powiadam Wam

Z rozcieńczalnika też jestem bardzo zadowolona- już reanimowałam moje krwiste i strażackie czerwienie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 22:13   #3538
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Inglot cz. II

dziewczyny jest coś takiego jak outlet kosmetyków inlgot?
dostałam taką wiadomość od czytelniczki i nie wiem co o tym myśleć, 1wsze słysze szczerze mówiąc


"Gdybyś chciała jakieś cienie lub inne kosmetyki z Inglota to mam niedaleko siebie outlet tej firmy. Cienie kółka po 5 zł. kwadraty po 6zł. Pisz smiało"
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 07:41   #3539
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

yyyy nie slyszalam:p
szkoda ze u mnie nie ma:/
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 09:16   #3540
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
dziewczyny jest coś takiego jak outlet kosmetyków inlgot?
dostałam taką wiadomość od czytelniczki i nie wiem co o tym myśleć, 1wsze słysze szczerze mówiąc


"Gdybyś chciała jakieś cienie lub inne kosmetyki z Inglota to mam niedaleko siebie outlet tej firmy. Cienie kółka po 5 zł. kwadraty po 6zł. Pisz smiało"
Lepiej o tym nie myśl, bo zazwyczaj są tam cienie po terminie
Inglot jest tylko w sklepikach inglotowskich! Jak ktoś się spotka poza, w jakiś sklepach kosmetycznych to niech wie, że są albo po terminie, albo nieoryginalne.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.