chaotyczny trening- proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-13, 09:41   #1
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375

chaotyczny trening- proszę o pomoc


Od jakiegoś czasu wróciłam do ćwiczeń. Przez ostatni miesiąc wykonywałam takie programy jak Turbo i Killer Chodakowskiej, No more trouble zones, Extreme Shed&Shred Jillian.. Tego typu. Te treningi mnie męczą, ale nie juz tak bardzo, bez problemu robię je całe Ich czas trwania, czyli od 45 minut do godziny, jest póki co dla mnie idealny.

Tylko brakuje mi takiego prawdziwego planu.. Wygląda to tak, że przychodzi środę i wybieram sobie przypadkowy program i go robię. Chciałabym sobie ułożyć jakiś sensowny plan z tych lub innych treningów. Lubię różnorodność. Zależy mi, aby poprawić formę i nieco zrzucić brzuch, bioderka, ujędrnić ciało.

Nie wiem ile ćwiczyć i jak rozłożyć te ćwiczenia, aby to miało sens, bo póki co to jest dość chaotyczne. Może mogłybyście mi doradzić, podpowiedzieć jakieś nowe treningi, jak to rozłożyć
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 10:47   #2
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: chaotyczny trening- proszę o pomoc

Żeby zrzucić brzuch to i tak najważniejsza jest dieta. Ćwiczenia to tylko dodatek. Cięzko mi powiedzieć który z tych treningów które wymianiłas jest dobry bo ich nie znam. Ja bym proponowała 3 razy w tygodniu ćwiczenia siłowe i codziennie jakieś ćwiczenia aerobowe lub co drugi dzień ćwiczenia interwałowe (rower bieganie, pływanie). Raz w tygodniu przerwa na odpoczynek.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-13 11:47:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.