Ruszające się zęby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Stomatologia

Notka

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 14:16   #1
artamart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1

Ruszające się zęby


Witam, mam 17 lat. Około 5 lat temu nosiłam aparat na zęby (na noc) nosiłam go około 1 rok. W tym czasie w miarę ładnie wyprostował mi zgryz (miałam tyłozgyz) i zęby. Nie dokończyłam leczenia u ortodonty z powodów finansowych. Od czasu gdy przestałam nosić aparat zęby wracały trochę do stanu przed aparatem. Dodam, że mam bardzo ciasno zęby rozmieszczone. Mam wszystkie zęby oprócz "8". Jakiś czas temu miałam zapalenie dziąseł. Po tym nie ma już dzisiaj śladu. Zauważyłam jednak, że zęby zaczęły mi się trochę chwiać. Nie wiem co to może być. Do dentysty idę w przyszłym tygodniu. Boję się jednak, że może być za późno. Proszę o pomoc
artamart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 15:05   #2
Stomatolog Blend-A-Med
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 138
Dot.: Ruszające się zęby

Rozchwianie zębów jest jednym z objawów zaawansowanego zapalenia przyzębia. Dlatego też należy koniecznie wybrać się do lekarza dentysty najlepiej periodontologa, który po bardzo wnikliwym badaniu klinicznym przyzębia i zębów oraz wykonaniu przeglądowego zdjęcia RTG (pantomogram) będzie w stanie zdiagnozować opisywany problem i podjąć stosowne postępowanie lecznicze.
Stomatolog Blend-A-Med jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Stomatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.