Przedłużanie rzęs - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 18:25   #211
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Przedłużanie rzęs

To może Ty paulah88 masz interes w promowaniu pracy swojej koleżanki,ja nie mam z branżą kosmetyczną nic wspólnego(jestem tylko klientką)Wyraziłam swoją opinie,rzęsy miałam przedłużane w dwóch różnych salonach,nie mam żadnego powodu by kłamać no bo jaki miałabym cel?!Moja koleżanka przedłuża sobie rzęsy u kosmetyczki w skórzewie,musi uzupełniać co 2 tygodnie,nosi je już pół roku(z uzupełnianiem)Ladnie te rzęski wyglądają przy pierwszym zabiegu,później już niestety widać klej.Bo jak dobrze wiesz rzęski jeden do jeden przedłuża się na klej który jest w kolorze czarnym.I odrost włosków też jest widoczny.Pozrawiam.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 18:28   #212
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez paulah88 Pokaż wiadomość
aha.. i nie jestem z pozanania tak dla jasnosci.... zjrzalam tu bo myslalam ze zobacze jakies zdjecia przed i po bo mam zamiar przedluyc rzesy przed wyjazdem na wakacje.
buhaha....Przecież Twoja koleżanka przedłuża rzęski więc po co chciałaś zobaczyć zdjęcia ?!Gubisz się dziewczyno,pewnie sama przedłużasz i myślisz że złapiesz naiwne?!Powodzenia.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 12:07   #213
Mozik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Znam Dziewczyne z Wrocławia która ślicznie przedłuża rzęsy za 120 zł !!) jeśli chcecie do niej kontakt piszcie na maila ada1124@op.pl
Mozik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 21:04   #214
paulah88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
GG do paulah88 Wyślij wiadomość przez MSN do paulah88 Send a message via Skype™ to paulah88
Dot.: Przedłużanie rzęs

no wiesz.. radze nie pisz tutaj bo od razu bedziesz posadzona o przedluzanie i reklamowanie sie... a co gorsza, O ZGROZO, pewnie jestes pania Ania!!! haha wole Wam nie odpisywac bo nie nize sie do poziomu ale rade wziac lekcje z czytania ze zrozumieniem to wszystko bedzie jasne.. rowniez moje intencje przyjcia tutaj. A co do podejzen o przedluznanie to niestety nie reci mnie ten marny zawod.. mam troche wiecej ambicji.....
paulah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 00:15   #215
iskierkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 201
Dot.: Pyłek/proszek do przedłużania rzęs

tez o tym mysle, tylko podobno ja mam dluuugie rzesy, ciekawe jaki efekt bylby u mnie
__________________
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...
iskierkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 07:56   #216
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Pyłek/proszek do przedłużania rzęs

Cytat:
Napisane przez iskierkaaaa Pokaż wiadomość
tez o tym mysle, tylko podobno ja mam dluuugie rzesy, ciekawe jaki efekt bylby u mnie
Zainwestuj lepiej w bazę Lancome Cils Booster Efekty są naprawdę widoczne, a żadne kłaczki nie wpadną Ci do oka w trakcie malowania
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 09:11   #217
iskierkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 201
Dot.: Pyłek/proszek do przedłużania rzęs

droga jest taka baza?
__________________
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...
iskierkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 09:52   #218
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Pyłek/proszek do przedłużania rzęs

Cytat:
Napisane przez iskierkaaaa Pokaż wiadomość
droga jest taka baza?
Na Strawberrynet.com 52 złote Na allegro można dostać za 60zł
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:20   #219
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Hej, Dziewczyny

Skuszona niska ceną oferty z Allegro (250zł), postanowiłam przedłużyć sobie rzęsy. Miały trzymać się ok. 3 miesięcy... Rzęsy przedłużałam w Warszawie na Bemowie.
Sam zabieg był dla mnie koszmarem, oczy piekły niemiłosiernie, obficie łzawilam, powieki i okolice oczu były podrażnione jeszcze przez kilka godzin po zabiegu. Rzęsy miały być doczepione metodą 1 do 1. Czytalam w necie, że klej nie powinien mieć kontaktu ze skórą, natomiast ja mam na powiekach klej pod i nad rzęsami W dodatku klej w połączeniu z moimi lzami zmienił kolor z przeźroczystego na biały i wygląda teraz, jakbym miała zaropiale oczy Rzęsy oczywiście odpadają (dzis jest wtorek a przyklejane były w sobotę). W dodatku z kawałkami moich wlasnych i grudkami kleju. Na dole nie mam już tylko jedną sztuczną. Jest ona przyklejona do 5!!! moich naturalnych. Z resztą niekóre wypadały już podczas zabiegu, w kilku miejscach były doklejane kilkukrotnie. Zamówiłam sobie profesjonalny tusz i odżywkę do rzęs przedłużanych ale pewnie zanim przesyłka dotrze, nie będę już miała czego malować

Jestem w stanie wyobrazić sobie wspaniały efekt tego zabiegu wykonanego przez profesjonalistkę. I tu moja prośba: czy mogłybyście polecić mi kogoś w Warszawie, kto naprawdę zna się na przedłużaniu rzęs? Kogoś, kto nie naleje kleju do moich delikatnych oczu (noszę soczewki), nie zostawi go na rzęsach w postaci białych grudek a wykona zabieg w taki sposób, żeby efekt był trwały i oszalamiający?

pozdrowienia,
M.
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 18:39   #220
maj6a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 23
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

moge wiedziec ile za to zaplacilas? tez chcialam gdzies isc ale odstraszaly mnie ceny. dobrze ze ostrzegasz..
widzialam przedluzanie rzes..chyba w arkadii jesli sie nie myle ale nie bylam i nie widzialam efektu.
maj6a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 18:46   #221
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Nie znam nikogo kto wykonuje taką usługę, ale na twoim miejscu poszłabym z reklamacją i zażądała poprawki, albo zwrotu pieniędzy.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 08:46   #222
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez maj6a Pokaż wiadomość
moge wiedziec ile za to zaplacilas?
250zł ale są to stracone pieniądze. Albo może inaczej: koszt nauczenia się tego, że niska cena (prawie zawsze) = niska jakość

pzdr,
M.
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 08:49   #223
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Nie znam nikogo kto wykonuje taką usługę, ale na twoim miejscu poszłabym z reklamacją i zażądała poprawki, albo zwrotu pieniędzy.
Na poprawkę nie mam ochoty, ponieważ baaaaaardzo szczypały mnie oczy przez kilka godzin (sam zabieg trwał prawie 4h), w sprawie zwrotu pieniędzy zamierzam pójść porozmawiać ale mogę dopiero w poniedziałek.

pzdr,
M.
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 22:40   #224
maj6a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 23
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

no to oby sie udalo z tym zwrotem!
maj6a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 05:57   #225
lajtway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 23
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej dziewczyny! też miałam zagęszczane rzęsy- kosztowało mnie to 200 zł. niestety połakomiłam się na niską cenę a teraz jestem załamana- rzęsy wypadły jeszcze tego samego dnia, pozostałe następnego a z kilkoma sterczącymi nie wiem co zrobić. do tego resztki kleju wciąż są na moich rzęsach. masakra..... namiary na "salon" znalazłam na stronie lash perfect więc trochę zdziwiło mnie że cena jest tak niska i adres inny niż na stronce LP ale pomyślałam, że skoro jest certyfikat, to wszystko będzie ok. Dziewczyny, nie dajcie sie nabrać na niską cenę zabiegu. Ja robiłam rzęsy w Olsztynie na ulicy złotej. porażka....
lajtway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:27   #226
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Hej Dziewczyny

Ponieważ do tej pory! nie udało mi się odzyskać pieniędzy (zostałam odesłana do Towarzystwa Ubezpieczeniowego kosmetyczki), napiszę o który gabinet chodzi. Sama przed przedłużaniem rzęs szukalam opinii na temat tego gabinetu ale nie było żadnych negatywnych
A więc: gabinet Mieści się na Warszawskim Bemowie, przy ul. Powstańców Śląskich. Dokładny adres:
Doris Cosmetika
ul. Powstańców Śląskich 104 lok 233
Warszawa

Naprawdę odradzam wizytę tam.

pozdrowienia,
M.

P.S. Za to gdyby ktoś szukał dobrej fryzjerki (farbowanie), mogę polecić profesjonalistkę
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:36   #227
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Jakoś nie mieści mi się w głowie, że jesteś taka spokojna powypadały Ci Twoje rzesy do tego cierpiałaś i zapewne Twoje oczy nie wyglądają teraz za dobrze... do tego straciłaś 250 zl a wg mnie to 'kupa kasy' i nie wykłócasz sie o swoje??
Na Twoim miejscu dalabym sobie narazie spokoj z przedluzaniem i odzywilabym rzesy bo drugiego takiego zabiegu moga nie wytrzymac.. taki salon powinno się zamknąc bo jeszcze zrobia komus krzywde wieksza niz podraznione oczy albo brak rzęs..
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:16   #228
Amarula69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nieopłacona reklama. Usunięte przez Moderatora.

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2008-09-20 o 18:28 Powód: nieopłacona reklama
Amarula69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 18:57   #229
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Spokojnie, wypadły mi wszystkie sztuczne, nie moje naturalne Chociaż oczywiscie naturalne też ucierpiały: kilka wypadło, kilka się złamało.
Szkoda mi czasu na użeranie się z tą panią. Szkoda tylko, że sprzedaje swoje usługi na allegro pod nickiem doris_cosmetika. Jedną z nich jest makijaż permanentny. Zrobiła nawet promocję, pewnie ktoś się na to złapie, jak ja Wyobraź sobie, jaką krzywdę może zrobić komuś na kilka lat... Ja na szczęście miałam robiony makijaż permanentny w Sharleyu i jestem zadowolona.
Reklamuje się też, że robi mikrodermabrazję. Domyślam się, jakie to musi być bolesne w wykonaniu tej pani - wrrr.

pozdrowienia,
M.
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 20:02   #230
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Przedłużanie rzęs

Wyleczyłam się już z przedłużania rzęs i bardzo żałuje że kiedyś pokusiłam się na ten "cud"ale nie o tym chciałam napisać-jakiś miesiąc temu szukając kremu w internetowej drogeri weszłam na top 10,była tam między innymi odżywka do rzęs która wygląda jak maskara firmy Talika,zamówiłam tą mniejszą za 73zł.Uzywa się jej 2 razy dziennie(nie jest sztywna więc późniejsze nałożenie tuszu nie jest problemem) i jestem w szoku po tygodniu rzęsy stały się grubsze,dłuższe i co najważniejsze nie wypadają.Serdecznie polecam.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:34   #231
matwix1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 18
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Wyleczyłam się już z przedłużania rzęs i bardzo żałuje że kiedyś pokusiłam się na ten "cud"ale nie o tym chciałam napisać-jakiś miesiąc temu szukając kremu w internetowej drogeri weszłam na top 10,była tam między innymi odżywka do rzęs która wygląda jak maskara firmy Talika,zamówiłam tą mniejszą za 73zł.Uzywa się jej 2 razy dziennie(nie jest sztywna więc późniejsze nałożenie tuszu nie jest problemem) i jestem w szoku po tygodniu rzęsy stały się grubsze,dłuższe i co najważniejsze nie wypadają.Serdecznie polecam.
Kinga8888 mogłabyś podać pełną nazwę produktu Talkia? Niestety jest cała gama, takich które wyglądają jak tusz również :-(
Osobiście chętnie przetestuje
Pozdrawiam i z góry dziękuję!
matwix1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:35   #232
matwix1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 18
Dot.: Przedłużanie rzęs

Miało być Talika )))
matwix1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:37   #233
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Wyleczyłam się już z przedłużania rzęs i bardzo żałuje że kiedyś pokusiłam się na ten "cud"ale nie o tym chciałam napisać-jakiś miesiąc temu szukając kremu w internetowej drogeri weszłam na top 10,była tam między innymi odżywka do rzęs która wygląda jak maskara firmy Talika,zamówiłam tą mniejszą za 73zł.Uzywa się jej 2 razy dziennie(nie jest sztywna więc późniejsze nałożenie tuszu nie jest problemem) i jestem w szoku po tygodniu rzęsy stały się grubsze,dłuższe i co najważniejsze nie wypadają.Serdecznie polecam.
Moglabys podac linka do tego sklepu, bo boje sie kupic podrobe na allegro
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 07:24   #234
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Przedłużanie rzęs

http://esentia.pl/Talika_Lipocils_Ze...zes_p25270.htm
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 08:14   #235
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dzieki
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:06   #236
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nie ma sprawy.Lepiej dbać o własne rzęski niż wydawać kupe kasy i jeszcze niszczyć swoje.Ps.Podobno jak przestaniesz stosować tą odżywke z czasem rzęsy wracają do stanu sprzed...
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 20:38   #237
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Eh...współczuję
Swoja drogą, czego można spodziewać sie od osoby, która robi rzęsy za 250zł Koszt szkolenia, materiały (przebadane okulistyczne, z certyfikatem i dopuszczone do obrotu) i ostatecznie 3-godzinna praca nie moga kosztować 250zł. Jest mi bardzo przykro, ale takich "profesjonalistek" od tipsów, permnentnego i rzęs jest sporo....ja polecam wejść na stornkę Nouvea Lashes i znaleźć gabinet autoryzowany, ja osobiście robiłam u nich szkoelnie - wszytsko na najwyższym poziomie, zarówno szkolenie jak i najwuyższej jakości klej, rzęsy i wsyztkie materiały do pracy. nadmienię jeszcze, aby uzyskać certyfikat musisz zrobić min 5 klientek i przedstwaic portfolio, nie ma nic na "gębę" musis byc czarno na białym, ze umiesz przedłuzać rzesy w perfekcyjny sposób. Swoją drogą nie wziełabym nigdy od klientki 700-800zł , gdybym nie robiła tego idelanie ... zresztą 250zł to i tak sporo za taki mizerny efekt
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 00:34   #238
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Oj ja bym nie popuściła takiej babie Przecież to są Twoje oczy!

Postrasz ją sądem konsumenckim
Najlepiej zadzwoń do federacji konsumentów i dowiedz się wszystkiego.

Jeżeli nie dała Tobie rachunku to dodatkowo wspomnij o Urzędzie Skarbowym.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 12:35   #239
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Swoja drogą, czego można spodziewać sie od osoby, która robi rzęsy za 250zł
Myślałam, że to jakaś Allegrowa promocja dla przyciągnięcia klientek i zrobienia reklamy salonowi...
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 12:41   #240
GR33N
Przyczajenie
 
Avatar GR33N
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Postrasz ją sądem konsumenckim
Najlepiej zadzwoń do federacji konsumentów i dowiedz się wszystkiego.
Napisalam jakiś czas temu do Federacji Konsumentów, na razie cisza. 250 zł nie jest warte denerwowania się i marnowania czasu na dalsze zajmowanie się tą sprawą.
GR33N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.