Centrum szkolenia praktycznego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 14:08   #1
patrycyja
Przyczajenie
 
Avatar patrycyja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2

Centrum szkolenia praktycznego


Cześć dziewczyny
Jest to mój pierwszy wpis na forum więc witam was wszystkie serdecznie

Jakiś czas temu zainteresowałam się kursami z zakresu księgowości stąd moje pytanie: Korzystał ktoś kiedyś z kursów w Centrum szkolenia praktycznego w Warszawie przy ul Długiej? Albo może wie gdzie warto taki kurs odbyć właśnie w Warszawie? Na ten moment moja wiedza w tym zakresie jest zerowa więc potrzebuję kursu od podstaw. Warto w ogóle inwestować w takie coś?

pozdrawiam
Pati
patrycyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 16:34   #2
katya168
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Centrum szkolenia praktycznego

hej. Ja tez szukam kursu z ksiegowości. Powiem szczerze, że do tej pory byłam zainteresowana kursem w "go work" za 1600zł 120h jednak dzis znalazłam ten w Centrum szkolenia praktycznego. Kusi ceną, gdyż kurs kosztuje 480zł ale trwa tylko 32h. Niby po obu kursach dostaje się dyplom i zaświadczenie na druku MEN. W "go work" jest jescze egzamin. Sama nie wiem, ktory wybrać zależy mi na kasie
katya168 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 17:24   #3
patrycyja
Przyczajenie
 
Avatar patrycyja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Centrum szkolenia praktycznego

Cena jest bardzo zachęcająca, to prawda. I ja się decyduję. Napiszę Ci jak wrażenia po pierwszych zajęciach
patrycyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 04:41   #4
katya168
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Centrum szkolenia praktycznego

No ja też się zapisałam na zajęcia od 1 kwietnia
katya168 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 22:15   #5
marlat
Przyczajenie
 
Avatar marlat
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Centrum szkolenia praktycznego

I jak Wasze opinie?
__________________
marlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:18   #6
renia1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Centrum szkolenia praktycznego

Witam,

Jestem zainteresowana kursem księgowości komputerowej, z tym że nie mam żadnych podstaw, zero, a wiem że ukończenie takiego kursu byłoby bardzo przydatne przy poszukiwaniu pracy czy ktoś ukończył taki kurs w Centrum Szkolenia Praktycznego i jakie są Wasze opinie??
renia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:34   #7
madzia83wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Centrum szkolenia praktycznego

Witam,

Ja również chodziłam na ten kurs. Poszłam tam jako kompletny laik - z małymi obawami, czy wogóle coś skumam i sobie poradzę
Okazało się, że w grupie trafiłam na same takie osoby bez zielonego pojęcia o księgowości, także zrobiło mi się raźniej.
Co do samego kursu - dość wartościowy, cena niewielka ale sporo z niego wyniosłam.
Chcącym zobaczyć na czym polega księgowość - mogę polecić.

pozdrawiam,
Madzia
madzia83wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 12:13   #8
Ali_Ozz
Raczkowanie
 
Avatar Ali_Ozz
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 41
Dot.: Centrum szkolenia praktycznego

Tak trochę poza tematem, zawsze mnie zastanawia, czy osoby po takim kursie, bez ekonomicznego wykształcenia dobrze sobie radzą na rynku pracy.

Co przeglądam ogłoszenia, to właśnie jednym z wymagań jest wykształcenie kierunkowe. Chociaż przyznaję też, że kilka razy znalazłam oferty, które pochodziły od dużych korporacji, że firma zobowiązuje się do przyuczenia na dane stanowisko, na zasadzie płatnego stażu, po zdaniu jakiegoś testu kwalifikacyjnego. Nie wymagają przy tym wykształcenia związanego z ekonomią, matematyką etc., twierdząc, że ich szeregi zasilają nawet 'typowi humaniści'.

Stąd pytanie do Was, jak Wam się układa po takim kursie? Czy faktycznie się przydaje? Czy oprócz tego macie jeszcze jakieś inne wykształcenie?
Ali_Ozz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 14:55   #9
madzia83wwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Centrum szkolenia praktycznego

Hej,

Dawno mnie tutaj nie było No więc u mnie wyglądało to tak, że po studiach (SGGW - zootechnika) nie mogłam znaleźć pracy więc postanowiłam spróbować czegoś nowego. Na szkolenia za 2-3 tys. nie było mnie stać, więc spróbowałam tych szkoleń za 400 zł. Po szkoleniach powysyłałam spoooooooro CV na praktyki/staże w księgowości. Jedno z biur rachunkowych w Wwie odezwało się , poszłam na rozmowę, okazało się że umiem więcej o pozostałych kandydatów i zostałam przyjęta. Następnie po 2-óch latach zmieniłam pracę (też księgowość) i tak zostałam Panią księgową

Pzdr,
Madzia
madzia83wwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-27 15:55:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.