Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-01, 17:32   #2101
AgataBuczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Dzięki za wszystkie komplemetny.
Milo to slyszeć.

Warkoczyków naliczyłam +/- 110, także faktycznie jest ich mało. Z resztą nawet jeżeli wcześniej ich nie liczyłam, czuję że są potwornie ciężkie.

Reklamacji nie ma co składać- dokładnie. Przecierpię i będę wiedziała na przyszłość. Wiadomo, człowiek uczy się na błędach.

Nadal szukam kogoś kompetentnego ze śląska. Ciężka sprawa. Gdybyście miały jakieś namiary- byłabym wdzięczna

Jeżeli chodzi o kuriera, z Pania umawiałam się w czwartek, na wtorek po weekendzie, więc wolałam mieć pewność że włosy dotrą.
__________________
MAKE UP folio

Edytowane przez AgataBuczek
Czas edycji: 2009-11-01 o 18:18
AgataBuczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 20:53   #2102
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez AgataBuczek Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie komplemetny.
Milo to slyszeć.

Warkoczyków naliczyłam +/- 110, także faktycznie jest ich mało. Z resztą nawet jeżeli wcześniej ich nie liczyłam, czuję że są potwornie ciężkie.

Reklamacji nie ma co składać- dokładnie. Przecierpię i będę wiedziała na przyszłość. Wiadomo, człowiek uczy się na błędach.

Nadal szukam kogoś kompetentnego ze śląska. Ciężka sprawa. Gdybyście miały jakieś namiary- byłabym wdzięczna

Jeżeli chodzi o kuriera, z Pania umawiałam się w czwartek, na wtorek po weekendzie, więc wolałam mieć pewność że włosy dotrą.
110 to faktycznie mało. a ile opakowan wlosow uzylyscie?

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiczek16 Pokaż wiadomość
Hej Wam
mam pytanko , czy ,któraś z Was , może zamawiała włosy z tej strony ? http://wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=4&
i czy są to włosy dobrej jakości ?
jest super
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 07:50   #2103
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Mowilam ze dodam fotki wiec dodaje.To ja w warkoczykach i po rozcczesaniu:P Troche pulchna buzia bo dopiero co po ciazy

Cytat:
Napisane przez Kasiczek16 Pokaż wiadomość
Hej Wam
mam pytanko , czy ,któraś z Was , może zamawiała włosy z tej strony ? http://wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=4&
i czy są to włosy dobrej jakości ?
ja zamawialam stamtad dredloki i przyszly szybko i wzystko bylo ok

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-16 o 20:56 Powód: post pod postem
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 11:38   #2104
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
Mowilam ze dodam fotki wiec dodaje.To ja w warkoczykach i po rozcczesaniu:P Troche pulchna buzia bo dopiero co po ciazy
pulchna?zartujes
fajne te warkocze, wlasnie taka grubosc lubie
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 15:36   #2105
Lilavatii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez sweetangel22 Pokaż wiadomość
Napisane przez Lilavatii
Heyka Dziewczynki od 3 godzin dzielnie czytam posty i chyba juz wiem co nie co,ale i tak potrzebuje rady.Jestem z Łodzi i postanowiłam zrobić sobie warkoczyki i t pojawia sie problem,bo ceny są..rózne i nie moge sie zdecydować u kogo...doradzcie http://www.wiola-styl.pl/ (u wioli 350 zł) czy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=777795344 albo plicha poleccie kogoś zaufanego Z Łodzi
Mam tez dwa pytanka-czy bardzo boli rozczesywanie?tzn az tak mocno,że chce sie np,płakać? i

Pozdrawiam was cieplutko i dzieki za odpowiedzi


Witam.Ja jestem z Łodzi i warkole robiłam u Martuśki jestem z nich bardzo zadowolona.Jesli bedziesz chciala jakis szczegolow to pisz odp z checia.
pozdrawiam
Witaj kochana Bardzo cie dziekuje za info,powiedz gdzie robilas warkoole,ile cie kosztowały i moze bys jakies zdjatko podesłała?jestem bardzo ich ciekawa
Tak bardzo chce miec ładne warkoczyki,dobrze zaplecione itp..a tak bole sie pojsc w ciemno...czekam na odpwoiedz i cieplutko cieplutko pozdrawiam
Lilavatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 12:18   #2106
sweetangel22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
GG do sweetangel22
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez Lilavatii Pokaż wiadomość
Witaj kochana Bardzo cie dziekuje za info,powiedz gdzie robilas warkoole,ile cie kosztowały i moze bys jakies zdjatko podesłała?jestem bardzo ich ciekawa
Tak bardzo chce miec ładne warkoczyki,dobrze zaplecione itp..a tak bole sie pojsc w ciemno...czekam na odpwoiedz i cieplutko cieplutko pozdrawiam


Witaj

Ja warkole robilam na Retkini, warkole kosztowaly mnie 220zl.jestem z nich bardzo zadowolona. wiesz co gdzies na forum podawalam linka na nk i tam mam foteczki...napewno dorzuce jeszcze jakies.
Jak bedziesz miec jeszcze jakies pytania to pisz na gg 9218987.
POzdrawiam buziaki
sweetangel22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 15:31   #2107
xdreadx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

fajne, fajne macie te warkole

ja tam szukam eksperymentalnej 'fryzjerki' z lubelskiego co by mi mogla warkocze zaplesc, w sensie uczac sie na mnie, lub troche umiejacej za niewielki koszt a nawet za free ;p bo samej sobie mi sie chyba nie chce, a poza tym nie mam teraz tyle czasu, co np w wakacje moglabym sobie sama zroic rozlozone na pare dni.

no i w druga strone tez jak ktos chce warkole w lubelskim to zapraszam na takowe do siebie ;]

a tak poza tym... kogo polecacie z lubelskich profesjonalistek ? w sumie ja mam chyba swoje typy...
xdreadx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 08:14   #2108
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Wiecie co tak patrze ktos robi warkocze po 220, ja wogole nie robie juz warkoczy...Bo bralam za to 400 zl okolo wiadomo dla znajomych mniej a ze tych znajomych zawsze jest wiecej niz obcych klientow:P to jakos slabo na tym wychodzilam a jednak nie jest to az tak przyjemne zajecie zeby stac 12 godzin z usmiechnieta buzia Poprostu uwazam ze warkocze sa teraz nieoplacalne, ja wole przedluzyc wlosy klientce i po dwoch osobach (4 godziny) mam ta sama kase co za plecenie. A jak mozna zrobic sobie samemu to jest dla mnie ciemna magia nie mialabym cierpliwosi jeszcze dredloki se robilam ale warkoczyki? baglady ty sama robisz? jak tak to jestem pod mega wrazeniem Jeszcz eprzy dziecku ze dajesz rade ja mam dwojke 5,5 lat i 9 m-cy i niewyobrazam sobie robic fryzury przy nich male szatany;>
P.S. a tak wogole niewiem czy to odpowiednie miejsce zeby zamiescic fotke z dredlokami?
No nic najwyzej usune jak mnie pokrzyczycie:P
Oto moja Kasia kochana ktora w zamian za dwie bajki pod rzad dala sobie zrobic dredloki:P
Tu tak na probe tylko 60 dredlokow (30 na pol) ale wyszlo calkiem fajnie hehe

Edytowane przez kanni
Czas edycji: 2009-11-05 o 08:20
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 11:09   #2109
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak fajnie!
i jakie kolorki za***iste
bardzo mi sie podoba ^_^

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

a tak ogólnie dla takich mniejszych główek to bardziej by takie króciutkie dredki pasowały, tak 30 cm (żeby nie przeszkadzały podczas zabawy no i o wiele lżejsze by były )
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 11:38   #2110
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hihihi wiem ale zamowilam takie dla siebie na probe no i nie moglam sie powstrzymac
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 13:07   #2111
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

a to są dredy ze sklepu czy robione przez kogoś?
bardzo mi sie podobają
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 14:51   #2112
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez PoisonCandy Pokaż wiadomość
a to są dredy ze sklepu czy robione przez kogoś?
bardzo mi sie podobają
Kuipne kupione na wlosy-sklep czy jakos tak 38 zl za paczke o ile dobrze pamietam,ale sa dobrej jakosci mam je juz z pol roku zakladane na moja glowe na kolezanki glowe na mojej corki glowe myte itp. i sa ciagle ladne
Fakt ze nikt ich nie nosil wiecej niz tydzien ale leza z innymi wlosami w pudeku moja corcia sie nimi bawi ciagle a one tylko leciutko zmechacone:P
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 15:17   #2113
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

tak, to jest bardzo dobry sklep
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 15:22   #2114
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

A Ty sama robisz dredloki? I za ile sprzedajesz takie wlasnie dl 30 cm po zlozeniu na pol?
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:17   #2115
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
Wiecie co tak patrze ktos robi warkocze po 220, ja wogole nie robie juz warkoczy...Bo bralam za to 400 zl okolo wiadomo dla znajomych mniej a ze tych znajomych zawsze jest wiecej niz obcych klientow:P to jakos slabo na tym wychodzilam a jednak nie jest to az tak przyjemne zajecie zeby stac 12 godzin z usmiechnieta buzia Poprostu uwazam ze warkocze sa teraz nieoplacalne, ja wole przedluzyc wlosy klientce i po dwoch osobach (4 godziny) mam ta sama kase co za plecenie. A jak mozna zrobic sobie samemu to jest dla mnie ciemna magia nie mialabym cierpliwosi jeszcze dredloki se robilam ale warkoczyki? baglady ty sama robisz? jak tak to jestem pod mega wrazeniem Jeszcz eprzy dziecku ze dajesz rade ja mam dwojke 5,5 lat i 9 m-cy i niewyobrazam sobie robic fryzury przy nich male szatany;>
P.S. a tak wogole niewiem czy to odpowiednie miejsce zeby zamiescic fotke z dredlokami?
No nic najwyzej usune jak mnie pokrzyczycie:P
Oto moja Kasia kochana ktora w zamian za dwie bajki pod rzad dala sobie zrobic dredloki:P
Tu tak na probe tylko 60 dredlokow (30 na pol) ale wyszlo calkiem fajnie hehe


Fajna córa !!!
Masz rację może wydawać się, ze się to nie opłaca, ale jak ktos lubi
Ja dziś już rzadziej robię warkoczyki może dlatego, że teraz pracuje z włosami na codzien i jeszcze dorabiać w ten sposob nie mam siły, ale czasem najdzie mnie ochota żeby zrobić warkoczyki, albo jakas znajoma mnie namówi żebym jej zrobila to się dam przekonać, teraz mam misję nauczyć się robić dredy te syntetyczne, (bo ja to stara szkoła jestem tylko na naturalnych włosach skręcałam i to jeszcze taką metodą, ze chyba juz dzis nikt tak nie robi,) w sensie skręcać z włosów, bo zakładać umiem, ale sobie was poczytam i mam nadzieję, że załapię bakcla
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:45   #2116
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
A Ty sama robisz dredloki? I za ile sprzedajesz takie wlasnie dl 30 cm po zlozeniu na pol?
nie wiem czy bana nie dostane za podawanie takich informacji

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Fajna córa !!!
Masz rację może wydawać się, ze się to nie opłaca, ale jak ktos lubi
Ja dziś już rzadziej robię warkoczyki może dlatego, że teraz pracuje z włosami na codzien i jeszcze dorabiać w ten sposob nie mam siły, ale czasem najdzie mnie ochota żeby zrobić warkoczyki, albo jakas znajoma mnie namówi żebym jej zrobila to się dam przekonać, teraz mam misję nauczyć się robić dredy te syntetyczne, (bo ja to stara szkoła jestem tylko na naturalnych włosach skręcałam i to jeszcze taką metodą, ze chyba juz dzis nikt tak nie robi,) w sensie skręcać z włosów, bo zakładać umiem, ale sobie was poczytam i mam nadzieję, że załapię bakcla
w necie znajdziesz tysiące tutoriali
nic trudnego
tylko trochę czasochłonne
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:01   #2117
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

wlasnie ja tez nie umiem robic tych dredow:P W sumie to sie wogole oplaca? hihihi bo do tego sie chyba bierze te wlosy co na warkoczyki czy jak?? i ile dredlokow wylazi z takiej jednej paczki?
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:22   #2118
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

tak nie do końca sie opłaca
z paczki wychodzi 4-6 dredów o długości 45 cm, większość u nas kupuje jak już to dłuższe (55 cm) bo takiej długości są fabrycznie robione dredy (wychodzi ich tak o 1 dreda mniej z paczki) i to też zależy od firmy, rodzaju włosów itp.
Ale mało kto w Polsce wie o tym że takie robione ręcznie są o niebo lepsze!
sama zaczęłam je robić tylko dlatego że miałam dość tych fabrycznych a widziałam na żywo jakie fajne są te robione ręcznie.
Mam w tej chwili minimalną cenę za dredy jaką mogłam dać, ale liczę na to że jak ludzie sie przekonają do takich dredów i zobaczę że warto bardziej kupować takie (a nie miałam jeszcze klientki która by nie była bardzo zadowolona) to podniosę ceny, w innym wypadku przestane je robić, no chyba że dla siebie
No i trzeba wspomnieć o ile większy wybór jest w kolorze lub kolorach dobranych do dreda

Edytowane przez PoisonCandy
Czas edycji: 2009-11-05 o 21:25
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 22:25   #2119
key_la
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: round the world
Wiadomości: 4
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej!
A ja zakupilam juz ten kanekalon LaTrend-a... w Betahair i wszystko bylo ok... podjechalam do nich i przygotowali mi kilka kolorow do wyboru a cena (17zl) za paczke tez jest ok.

no i znow mam pytanie - czy czy branie do warkoczykow wlosow z ok. 1cm kwadratowego powierzchni glowy to dobrze czy za duzo? bo taka propozycje dostalam od znajomej co ma to robic... no i nie wiem... mam cienkie wlosy i raczej mala glowe i boje sie ze beda za grube...

pozdrawiam !!!
key_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 21:38   #2120
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
Wiecie co tak patrze ktos robi warkocze po 220, ja wogole nie robie juz warkoczy...Bo bralam za to 400 zl okolo wiadomo dla znajomych mniej a ze tych znajomych zawsze jest wiecej niz obcych klientow:P to jakos slabo na tym wychodzilam a jednak nie jest to az tak przyjemne zajecie zeby stac 12 godzin z usmiechnieta buzia Poprostu uwazam ze warkocze sa teraz nieoplacalne, ja wole przedluzyc wlosy klientce i po dwoch osobach (4 godziny) mam ta sama kase co za plecenie. A jak mozna zrobic sobie samemu to jest dla mnie ciemna magia nie mialabym cierpliwosi jeszcze dredloki se robilam ale warkoczyki? baglady ty sama robisz? jak tak to jestem pod mega wrazeniem Jeszcz eprzy dziecku ze dajesz rade ja mam dwojke 5,5 lat i 9 m-cy i niewyobrazam sobie robic fryzury przy nich male szatany;>
P.S. a tak wogole niewiem czy to odpowiednie miejsce zeby zamiescic fotke z dredlokami?
No nic najwyzej usune jak mnie pokrzyczycie:P
Oto moja Kasia kochana ktora w zamian za dwie bajki pod rzad dala sobie zrobic dredloki:P
Tu tak na probe tylko 60 dredlokow (30 na pol) ale wyszlo calkiem fajnie hehe
mi zrobienie komus calej glowy warkoczy zajmuje ok 5-6 godzin, dzis w 5 godzin 154warkocze
robie sobie sama,a le masz racje, ze odkad mam syna jest to dosyc trudne. ostatnie warkoczyki robilam sobie tydzien-po kilka godzin dziennie, dlatego zrezygnowalam z nich na rzecz dredlokow. te zakladam w sobie w niecałe 2 godziny(ok 55 sztuk) co itak jest slabym czasem, bo komus zaplatam w ok 1 godzine

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez key_la Pokaż wiadomość
Hej!
A ja zakupilam juz ten kanekalon LaTrend-a... w Betahair i wszystko bylo ok... podjechalam do nich i przygotowali mi kilka kolorow do wyboru a cena (17zl) za paczke tez jest ok.

no i znow mam pytanie - czy czy branie do warkoczykow wlosow z ok. 1cm kwadratowego powierzchni glowy to dobrze czy za duzo? bo taka propozycje dostalam od znajomej co ma to robic... no i nie wiem... mam cienkie wlosy i raczej mala glowe i boje sie ze beda za grube...

pozdrawiam !!!
17 zl za paczke to nie jest ok
1cm kwadratowy to mysle, ze ok.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:20   #2121
PoisonCandy
Raczkowanie
 
Avatar PoisonCandy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 296
GG do PoisonCandy
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

17 to i tak lepiej niż 35 O_O
PoisonCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:22   #2122
sybxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej Wybieram sie zeby zrobic sobie warkoczyki Na forum juz baaardzo duzo czytalam i chce sie was spytac czy warto zrobic u tej dziewczyny warkoczyki http://warkoczyki-joanna.blogspot.com/ z gory dziekuje za odpowiedz
sybxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 17:17   #2123
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez sybxd Pokaż wiadomość
Hej Wybieram sie zeby zrobic sobie warkoczyki Na forum juz baaardzo duzo czytalam i chce sie was spytac czy warto zrobic u tej dziewczyny warkoczyki http://warkoczyki-joanna.blogspot.com/ z gory dziekuje za odpowiedz
czesc mi sie podoba, ale to jakis dramat:http://3.bp.blogspot.com/_UG6G_VSMtd...5%82awa+11.jpg
wkazdym razie jak jest napisane ze robi od 100do 160 to niech ci zrobi te 160 . taką ilosc mozna zrobic komus zarowno z grubymi wlosami jak iz cienkimi.
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 17:18   #2124
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

ekspedientka w sklepie miała czarne warkoczyki
super to wyglądało
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:21   #2125
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej dziewczyny
niedawno wrócilam juz z warkoczykami na glwie. Jak na razie jestem zadfowolona chociaż straszliwie boli mnie głowa i trochę przerażam mnie to że mam takie lyse placki ALe samych warkoczykow jest dosyc sporo (jutro je przelicze dzisiaj juznie mam sily)
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 22:00   #2126
Lilavatii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Ale słodką masz core ekstra zdjecia
Co do sumy 220zł,wiesz wydaje mi sie ze czasem nie tylko o kase chodzi.Ja bede włąśnie robić warkole u kogoś kto około tyle ode mnie weźmie za to i od tej drugiej strony -nie wiem jak to ując nabywcy warkoli,CIESZE SIE ze znalazłam taka osobe bo inaczej nie mogłabym na to sobie pozwolić.Poza tym jak komuś zalezy aby zrobić dobre warkole,nie wiem rozleklamowac go wsrod znajomych to czasem to chyba jest rownie wazne,nie? Wiem ze kasa jest wazna,ale nie zawsze "OPŁACALNOŚĆ" jest najważniejsza.
Wasza Idealsitka:P

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kanni Pokaż wiadomość
Wiecie co tak patrze ktos robi warkocze po 220, ja wogole nie robie juz warkoczy...Bo bralam za to 400 zl okolo wiadomo dla znajomych mniej a ze tych znajomych zawsze jest wiecej niz obcych klientow:P to jakos slabo na tym wychodzilam a jednak nie jest to az tak przyjemne zajecie zeby stac 12 godzin z usmiechnieta buzia Poprostu uwazam ze warkocze sa teraz nieoplacalne, ja wole przedluzyc wlosy klientce i po dwoch osobach (4 godziny) mam ta sama kase co za plecenie. A jak mozna zrobic sobie samemu to jest dla mnie ciemna magia nie mialabym cierpliwosi jeszcze dredloki se robilam ale warkoczyki? baglady ty sama robisz? jak tak to jestem pod mega wrazeniem Jeszcz eprzy dziecku ze dajesz rade ja mam dwojke 5,5 lat i 9 m-cy i niewyobrazam sobie robic fryzury przy nich male szatany;>
P.S. a tak wogole niewiem czy to odpowiednie miejsce zeby zamiescic fotke z dredlokami?
No nic najwyzej usune jak mnie pokrzyczycie:P
Oto moja Kasia kochana ktora w zamian za dwie bajki pod rzad dala sobie zrobic dredloki:P
Tu tak na probe tylko 60 dredlokow (30 na pol) ale wyszlo calkiem fajnie hehe
Ale słodką masz core ekstra zdjecia
Co do sumy 220zł,wiesz wydaje mi sie ze czasem nie tylko o kase chodzi.Ja bede włąśnie robić warkole u kogoś kto około tyle ode mnie weźmie za to i od tej drugiej strony -nie wiem jak to ując nabywcy warkoli,CIESZE SIE ze znalazłam taka osobe bo inaczej nie mogłabym na to sobie pozwolić.Poza tym jak komuś zalezy aby zrobić dobre warkole,nie wiem rozleklamowac go wsrod znajomych to czasem to chyba jest rownie wazne,nie? Wiem ze kasa jest wazna,ale nie zawsze "OPŁACALNOŚĆ" jest najważniejsza.
Wasza Idealsitka:P
Lilavatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 22:48   #2127
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

sybxd, miałam sobie u niej robić warkoczyki początkowo, ale zrezygnowałam. robiła mojej znajomej i te kwadraciki były bardzo duże, ogolnie wykonane starannie, ale sa dosyc specyficzne. a skad jestes?
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 08:19   #2128
sybxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Z Mławy, najwyzej powiem jej poprostu ze chce miec ciensze warkoczyki i tyle i wogole dzieki za rady
sybxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 10:09   #2129
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez sybxd Pokaż wiadomość
Z Mławy, najwyzej powiem jej poprostu ze chce miec ciensze warkoczyki i tyle i wogole dzieki za rady
i nie daj sobie wmowic, ze na twoich wlosach nie mozna zrobic 160sztuk
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:10   #2130
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Powiedzcie mi jak jest z poprawianiem warkoczyków? Znajomej już zaczynają się trochę rozpadać i stwierdziłyśmy że rozpleciemy je do supełków i zapleciemy jeszcze raz, ma coś takiego sens?
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.