Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 06:01   #1381
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

To prawda! im mocniej nawilże, natłuszcze buzie wieczorkiem, rano przemyje chusteczka tym większy mat w ciagu dnia przy minerałach. Niestety pod minerały nie moge rano juz nic zastosować, chyba ze matujaca emulsje od iwostinu purritin ale tez tylko na zuchwe i czoło

Kazde podsuszenie twarzy, niedoskonałosci powoduje ze buzia sie broni w postaci świecenia

Mam jeszcze jedna sprawę, jak te rózowe chusteczki babydream beda za suche to możecie robić tak jak ja. Obok na półce sklepowej jest z tej serii identyczny krem RÓŻOWY PFLEGECREME babydream (sa dwa identyczne jeden jak sudokrem, wiec ten nie! i nakładać ten krem na ta chusteczkę po czym zmywać WIECZORKIEM.

Mogłoby sie wydawać ze jest tłusty i moze zapychać, ale to bardzo mylne stwierdzenie bo jego tłustość pochodzi tylko i wyłącznie z olejku migdałowego który jest dla alergików, ma bombe kojącego pantenolu i działa jak maść na niedoskonałosci. Rano wstaje sie z półmatową zdrową ukojona bużką. Można wtedy przetrzeć chusteczka i nakładać podkład. Rewelacyjne rozwiązanie. Ten krem pod podkład mozna nakładać rano tylko w wypadku bardzo suchej buzi. Znam takie osoby którym sie spokojnie na nich minerały trzymają mi niestety nie ale na noc to jest leczaco-nawilżające cudeńko jak dla mnie. Nie powoduje czarnych kropek na buzi jak większość kremów. Zero konserwantów!!! Boski skład, cena 5-6zł. Warto!

A chusteczki lepiej kupowac te z mniejsza ilością za 2,49zł. Mniej wysychają i zawsze ma sie świeże.

Natomiast ten drugi krem rózowy babydream na literke W (nie pamiętam dokładnie) z równie zdrowym składem jest idealny na podrażnienia po depilacji, znikają w 2 minuty i nie robią sie czerwone kropki. I punktowo goi jak maść cynkowa. Na moje uda jest zbawieniem bo jak po depilacji zakładam noge na noge to robią sie bez niego czerwone kropeczki((

Nie przepadam tylko za szamponem z tej serii bo elektryzują mi się włosy, za to kocham szampon hippa
To tyle na temat zdrowych kosmetyków bez konserwantów gdzie konserwantem jest tylko witE! a nie sterta niezdrowych substancji. W końcu po to właśnie używamy minerałów aby nie pchać pod nie sterty chemii...
Jak znacie coś równie zdrowego to proszę o prywatna informację, na pewno wypróbuje...

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-07-03 o 06:15
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 06:32   #1382
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Sandipr - lecę do Rossmanna! Poważnie

a tak w temacie myslicie, że AM wprowadzi cienie?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:00   #1383
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Chimay.... to do Twojego postu!


Hej Dziewczyny pamietacie jak na początku pisałam ze Annabelle sa boskie i idealne tylko że świecę się w nich jak latarnia, okrutnie? No własnie tak było i czasami nadal tak jest jak złamię pewną zasadę.
Kiedy myję buzię tylko chusteczkami dla dzieci to po około 2 dniach moja buzia jest w Annabelle matowa od 6 rano do 23 i to w 98%. Jak tylko sie zapomnę i umyję buzię wodą (plus np Iwostin)albo jakiś peeling to świece sie strasznie, annabelle robią się tłuste ( i tak cały dzień, żaden puder bambusowy nie pomaga ani inne specyfiki. Polecam przerzucić sie z wody i płynów do mycia na chusteczki dla dzieci, albo tylko na kosmetyki do zmywania bez wody np toniki, mleczka! Niektórym z Was może to pomóc w świeceniu i ważeniu podkładu bo mycie wysusza a wysuszona cera natłuszcza sie mocniej. Aby było widac efekty potrzeba 2-3dni od odstawienia ...
Mi sie zawsze facjata swiecila jak uzywalam drogeryjnych podkladow, mleczek, tonikow i kremow ktore mnie zapychaly. Myje teraz wodą i mydlem aleppo 8 albo 12 % krem fitomed albo sylveco, teraz z tylko mineraly i cera jest nawilozna nawet po serum migdalowym z Bu, ktory strasznie mi przesuszał i sciągal skore dopoki nie zaczelam uzywam kremu Fitomed. Takze nawilżenie to podstawa ale nie bylabym skłonna do uzywania mleczek i tonikow. Chyba , ze mają dobry i lekki skład.
Jak będę w rossmanie zobacze te chusteczki, zmywasz nim makijaz czy tylko na koniec juz po demakijazu przecierasz twarz? Fajna alternatywa na szybkie mycie twarzy, szczególnie po za domem, albo po imprezie Mówisz ze maja dobry skład? Ja mam sklonności do zapychania...

A moglabys podac linka ktore to konkretnie sa chusteczki ?

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-07-03 o 11:02
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 11:43   #1384
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Również proszę o link do tych chusteczek


Ja niestety mam przebarwienia na twarzy i jestem "zmuszona" używac na noc AcneDermu na w dzień nawilżać. Używam kropli oleju arganowego pod minerały i jest ok. Poza błyskiem
Może odstawię na jakiś czas Acne Derm, zacznę używać oleju na noc aby nawilżyć, a rano tylko chusteczki i minerałki? Podobno olej arganowy sam w sobie ma właściwości wybielające, więc w nocy powinien lepiej działać niż za dnia.
Do mycia rano używam zielonej glinki (trochę proszku, woda i tak myję twarz), wieczorem OCM, mydło szare albo od czasu do czasu płyn Facelle. Drogeryjne żele z SLS, i SLES porzuciłam już dawno. Jest lepiej, ale to jeszcze nie to.

No i nie ukrywam, że kusi mnie ten sposób, bo zawsze to rano 5 min dłużej spania jeśli mam twarz przetrzeć tylko chusteczką.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:40   #1385
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
A chusteczki lepiej kupowac te z mniejsza ilością za 2,49zł. Mniej wysychają i zawsze ma sie świeże.
A że tak spytam, tylko tymi chusteczkami myjesz buzię? Tak przecierasz i naprawdę jest czysta? Wybacz moje naiwne pytanie, ale nie próbowałam jeszcze czegoś takiego A czy ty nie masz czasem tendencji do zaskórniaków? Nie wyskakuje ci więcej po tych chusteczkach?

A rano tez tylko te chustaczki i nic więcej? Od razu minerały?

A i jeszcze coś mi się przypomniało Mówiłaś, że używasz pędzelka z Ecotoolsa. Trafiłam na promocję kupiłam sobie zestawik tej firmy i mim zdaniem nie sa dobre do minerałow. Są za miękkie i nie mogłam osiągnąć nimi żadnego krycia. Jak chwyciłam flat topa z hakuro to już po jednym machnięciu ręką miałam zadowalający efekt krycia.

Pisze to tylko po to, żeby cię zachęcić do przetestowania innych pędzli, moze się okaże że mniejszą ilością pudru osiągniesz dobre krycie. Ja widze rożnicę w zależności czym nakładam i ten flat top z hakuro daje krycie największe (ma takie krótkie, ciasno zbite włoski).

Edytowane przez orzech_w_karmelu
Czas edycji: 2013-07-03 o 12:45
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 14:41   #1386
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wydaje mi się, że używając tylko chusteczek wciskamy brud w pory.
Ale co do kremów babydream się zgadzam są świetne.

Romans z Amilie nie za bardzo mnie usatysfakcjonował. Na mojej skórze nadają się na teraz - czyli na mordercze upały. Na resztę roku- zdecydowanie Annabelle.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 14:42   #1387
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

1. odkąd biegam i nie używam wody moja cera zrobiła sie bardzo ładna.
2. jesli mi sie psuje to raczej od stresu i alergii

3. chusteczki używam czasami same a czasami nakładam tyci tego kremu różowego i tym przecieram, zwłaszcza na samym końcu mycia buźki (odczekajcie ze 2 min i zobaczycie jak cera łagodnieje). Rano po obudzeniu tylko chusteczka. Czasami sie na nie wkurzam jak myje tylko chusteczkami bo sa suchawe ale mozna się do tego przywyknąć i połaczyc je z woda albo kremem w zależności od preferencji.

4. zapewne są lepsze pędzle od ecotoolsów ale ten kupiłam z powodu jednej cechy- nie zjadają i nie pochłaniają podkładu przez co ma sie go dłużej. Z Lily Lolo nic mi nie kryło z Annabelle flat top eco toolsa mnie zadziwia, jedna warstwa kryje, choć zaznaczam ze hakuro moze być duzo lepszy ale na wizażu piszą dziewczyny ze dużo wtapia sie w pędzel.

5. Najważniejsze jest to ze kazda z nas jest inna, kazda ma inne preferencje więc podchodzie do tego z dystansem jak do subiektywnej opinii bo co dla mnie jest idealne dla Was nie musi być! Ja też czytam rady innych, testuje i dopasowuje to do mojej cery. Nie każda rzecz sie u mnie sprawdza. Wiem tylko ze polecam zdrowe kosmetyki no i ich cena jest atrakcyjna. w razie czego proszę bez lińczu


A hakuro przetestuje jak rozwali mi sie ecotools albo jak nadarzy sie ku temu okazja, czemu nie skoro jest taki dobry ogólnie pedzle to droższy biznes wiec nie chce ich kumulować w nadmiarze. Annabelle naprawde cudnie kryje wiec rekompensuje ewentualne braki jakiegokolwiek pędzla

OrzechWKarmelu a kupiłaś z ecotoolsa flat topa? on tez jest mocno zbity hmm...

Tisiphone z tym 'wciskaniem brudu w pory' to z obserwacji chyba nie jest tak. To raczej psychiczne przekonanie z którym ja równiez walcze Jak myje woda to mam problemy z cerą bo sie przesusza i produkujac wiecej natłuszczenia czasami powstaje efekt odwrotny i te swiecenie w minerałach:/. Za to jak umyję chusteczka i nawilżę kremem to skóra niczego nie tworzy i jest mięciutka. Ale jak podkreślam to jest reakcja tylko mojej skóry

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-07-03 o 15:03
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 14:54   #1388
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Taki efekt uzyskałam po OCM. Odbudowała się warstwa lipidowa skóry i skończyły się problemy.

U mnie fajnie działa rano mydełko borowinowe tołpa, mydło Aleppo, dermaglin, czy biały Jelen. I nawet przywracać pH nie muszę

A wracając do tematu wątku... Korektory Annabelle też bardziej mi przypadły do gustu, niż Amilie.Choć Amilie ma ładny kolor light. Gdyby jakość była jak AM brałabym go

Edytowane przez 201607231719
Czas edycji: 2013-07-03 o 14:55
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:42   #1389
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
OrzechWKarmelu a kupiłaś z ecotoolsa flat topa? on tez jest mocno zbity hmm...
Z Ecotools mam kabuki. Może flattop jest lepszy. Kabuki moim zdaniem nadaje się do różu czy bronzera, ale do podkładu nie (przynajmniej u mnie i z LL). Jak tylko wykończę LL, to wraca do AM, bo zdecydowanie lepiej kryją.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:48   #1390
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

...moze dlatego ze to kabuki bo flat topa bardzo sobie chwale i mocno kryje. Miałam kabuki z innej firmy i krycie było słabiutkie.
Masz ładne piegi wiec nawet LL ładnie wygląda nie trzeba ich przykrywać bo nadają oryginalności!
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 17:06   #1391
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzisiaj mi przyszły pędzle do korektora i flat top, minerałkowanie pełną parą
Na razie stwierdzam, że zdecydowanie lepiej leży mi golden
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 17:37   #1392
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja chusteczki traktuje jako najgorsze zuoooo. Sa napakowane konserwantami ktore maja na celu utrzymanie pupe dziecka jak najbardziej czysta.

No wiadomo jak sytuacja przycisnie gdzies na biwaku to ok, ale watpie zeby one domywaly caly brud jak woda z dodatkiem zelu odswiezajacego
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 17:43   #1393
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Dzisiaj mi przyszły pędzle do korektora i flat top, minerałkowanie pełną parą
Na razie stwierdzam, że zdecydowanie lepiej leży mi golden
i co możesz powiedzieć o tym pędzelku do korektora? Mój powinien dojść w piątek. Zamówiłam też róż Sunrise i korektor Medium
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 19:11   #1394
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
i co możesz powiedzieć o tym pędzelku do korektora? Mój powinien dojść w piątek. Zamówiłam też róż Sunrise i korektor Medium
Ale ja pędzelki nie z AM tylko z Allegro niestety musiałam okroić fundusze, nie zarabiam kokosów a zbieram na studia, więc kupiłam flat topa z Sunshade Minerals za 20 zł i od tego samego sprzedawcy wzięłam jakiś do korektora, sprawdza się chyba ok (nie mam porównania ), jak na pierwszy raz to nieźle chyba mi wyszło

Ja dostałam róż nude i coś mi średnio leży... Może zimą bardziej podejdzie, ale do następnego zamówienia wrzucę sunrise, pełnowymiarowy golden light i próbkę golden fair na zimę i będę urządzona


A , mam pytanie, pojemniczek 4g ma sitko? Bo tak bez to ciężko trochę, boję się , że rozsypię
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 20:08   #1395
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jakoś nie wyobrażam sobie, że miałabym nie używać wody do "mycia" twarzy...

Sndipr
-Twoje oczyszczanie twarzy to tylko te chusteczki, nie myjesz twarzy pod bierzącą wodą?

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Ja mam jeden pędzel z Donegal (taki zbity, płąski), a drugi, duży BOdajsze Rossmannowski, kupiłam go kilka dni temu na promocji za ok. 14 zł. Także używam pędzli za ok. 15-20 zł jeden i jest dobrze
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 20:14   #1396
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Jakoś nie wyobrażam sobie, że miałabym nie używać wody do "mycia" twarzy...
[B]
To raczej kwestia przyzwyczajenia i przestawienia się na inną pielęgnację. Podobnie jest z przyzwyczajeniem do tego, że jak nie ma piany, to nieumyte (np włosy).

Ja nie lubię mleczek, trudno byłoby mi się przestawić np na OCM, ale Biodermę Sensibio uwielbiam, to jeden z niewielu kosmetyków, który zawsze muszę mieć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 20:28   #1397
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

...tak, nie dotykam wodą z mydełkiem buzi w ogóle chyba ze peeling raz na tydzień/dwa tyg. Nawet po treningu myję buźkę 2-3 chusteczkami i jest świeżutka i ukojona.
Całe liceum nie myłam woda miałam cerę jak niemowle, połowe studiów również a potem zaczełam myć, maziać, kombinować i w sumie miałam dwa lata beznadziejnej cery. Teraz wróciłam do starych nawyków, nie wysuszam! nawilżam.
Ale oczywiście jeśli ktos ma idealną cere i minerały mu sie nie ważą a myje wodą to dlaczego to zmieniać!
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 22:05   #1398
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ale ja pędzelki nie z AM tylko z Allegro niestety musiałam okroić fundusze, nie zarabiam kokosów a zbieram na studia, więc kupiłam flat topa z Sunshade Minerals za 20 zł i od tego samego sprzedawcy wzięłam jakiś do korektora, sprawdza się chyba ok (nie mam porównania ), jak na pierwszy raz to nieźle chyba mi wyszło

Ja dostałam róż nude i coś mi średnio leży... Może zimą bardziej podejdzie, ale do następnego zamówienia wrzucę sunrise, pełnowymiarowy golden light i próbkę golden fair na zimę i będę urządzona


A , mam pytanie, pojemniczek 4g ma sitko? Bo tak bez to ciężko trochę, boję się , że rozsypię
Gdy kupowałam kilka miesięcy temu nie było. Coś pamiętam, że ktoś na wątku mówił, że zmienili opakowania. Zobaczymy
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 23:51   #1399
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Gdy kupowałam kilka miesięcy temu nie było. Coś pamiętam, że ktoś na wątku mówił, że zmienili opakowania. Zobaczymy
nie no, sitko zawsze było Teraz wprowadzili zasuwkę na sitko
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 09:13   #1400
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
nie no, sitko zawsze było Teraz wprowadzili zasuwkę na sitko
No tak. Chodziło mi o zasuwkę. Jedno pisałam, drugie myślałam
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 10:29   #1401
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
nie no, sitko zawsze było Teraz wprowadzili zasuwkę na sitko
ale w tych 4gr też? Bo ja zamawiałam 24 czerca i dostałam bez zasowki

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2013-07-04 o 10:30
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:19   #1402
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
ale w tych 4gr też? Bo ja zamawiałam 24 czerca i dostałam bez zasowki
Ja zamówiłam 25 czerwca i tez mam bez zasuwki.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
...tak, nie dotykam wodą z mydełkiem buzi w ogóle chyba ze peeling raz na tydzień/dwa tyg. Nawet po treningu myję buźkę 2-3 chusteczkami i jest świeżutka i ukojona.
Całe liceum nie myłam woda miałam cerę jak niemowle, połowe studiów również a potem zaczełam myć, maziać, kombinować i w sumie miałam dwa lata beznadziejnej cery. Teraz wróciłam do starych nawyków, nie wysuszam! nawilżam.
Ale oczywiście jeśli ktos ma idealną cere i minerały mu sie nie ważą a myje wodą to dlaczego to zmieniać!
Muszę wypróbować taki sposób.

Wrzucisz link do tych chusteczek?
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog

Edytowane przez edyta07
Czas edycji: 2013-07-04 o 16:27
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 15:17   #1403
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Byleby sitko było, bo na prawdę obawiam się że wysypię
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 15:55   #1404
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Sitko zawsze było i w 4g i w 10g. kilka tygodni temu zamawiałam róże i eden z nich przyszedł mi w nowym opakowaniu a drugi w starym. Zakładam, że dopóki nie wyczyszczą magazynów z produktów w starych opakowaniach będą przysyłać i takie i takie.
Pisałam już gdzieś wyżej, że nowe opakowania są gabarytowo większe i przez to bardziej toporne, ale maja jedną ogromną zaletę - właśnie zasuwane sitko. Opakowanie działa na takiej samej zasadzie jak opakowania Bare Minerals. Zamawiałam róż 4g - i w tym nowym opakowaniu wala sie on po pudełku, po prostu opakowanie nie jest nim wypełnione. Na oko mogę ocenić, że wejdzie tam jakieś 8 g produktu. Jakaś dziewczyna pisała, że dostała w takim opakowaniu też podkład.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:48   #1405
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hej dziewczyny
a jak uzywałam revlon colorstay 220 natural beige , to jaki myślicie może być dla mnie odpowiedni odcień z AM? mAM również podkład pudrowy mineral matte i mi nie podpasował bo się chyba tkz wazy , więc czy jest sens zamówienie AM/?
sylvana0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:15   #1406
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ale ja pędzelki nie z AM tylko z Allegro niestety musiałam okroić fundusze, nie zarabiam kokosów a zbieram na studia, więc kupiłam flat topa z Sunshade Minerals za 20 zł i od tego samego sprzedawcy wzięłam jakiś do korektora, sprawdza się chyba ok (nie mam porównania ), jak na pierwszy raz to nieźle chyba mi wyszło

Ja dostałam róż nude i coś mi średnio leży... Może zimą bardziej podejdzie, ale do następnego zamówienia wrzucę sunrise, pełnowymiarowy golden light i próbkę golden fair na zimę i będę urządzona


A , mam pytanie, pojemniczek 4g ma sitko? Bo tak bez to ciężko trochę, boję się , że rozsypię
Przyszedł do mnie podkład we wtorek 4g i ma zasuwkę na sitko.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:20   #1407
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvana0 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
a jak uzywałam revlon colorstay 220 natural beige , to jaki myślicie może być dla mnie odpowiedni odcień z AM? mAM również podkład pudrowy mineral matte i mi nie podpasował bo się chyba tkz wazy , więc czy jest sens zamówienie AM/?
jak dla mnie Golden Fair
w matujacej formule spróbuj, nie warzą się tak jak w kryjącej
a podobnie kryją
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 18:02   #1408
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej Dziewczyny
Jak ja się cieszę, że kiedyś pozamawiałam tyle kolorów próbek kryjącego z AM. Bo jak byłam blada to golden fairest był idealny, ale teraz jak mnie słońce dopadło zrobiłam się czerwona jak rak i tutaj szczęście że miałam w kosmetyczce natural fair :P
Najpierw wmieszałam golden z naturalem, ale teraz to jak nic zostaje mi nakładanie samego natural fair. W ogóle to pod minerały i w sumie na stosuje puder bambusowy z BU, ale zauważyłam że chyba przesuszył mi skórę, co powoduje jeszcze większe świecenie się mojej twarzy w ciągu dnia. Muszę znaleźć chyba inny specyfik, ale jaki? Tutaj ktoś wspominał o pudrze Amilie, i nie "gryzie" się z AM? Wiem że jest osobne forum mówiące o primerach itp. Ale tutaj są dziewczyny które używają AM i wiedzą co z nimi ładnie współpracuje
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 19:04   #1409
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wypróbuje jutro pod AM dać Amilie Angel Dust i zdam relację
ale powinny ładnie współpracować
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 20:48   #1410
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
wypróbuje jutro pod AM dać Amilie Angel Dust i zdam relację
ale powinny ładnie współpracować
sprawdź i Ty, ale ja już powiem, że spisuje się bardzo dobrze Ja co prawda mam sunshine dust (ten żółty), ale to to samo, tylko inny odcień. Użwam go i jako primer i jako wykończeniowy, na zmianę z bambusem z PAESE.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.