jaka dieta? prosta i tania? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 13:06   #121
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Cokolwiek znaczy, że i callcenter... Bo znów wybrzydzasz... sklep - za ciężko, callcenter - to wkurzające, McDonalds - pół etatu, mało płacą, sprzątanie - pewnie powiesz że nie chcesz sprzątać czyiś brudów... Sorry, ale nie masz wyboru co do stanowiska skoro nie masz wykształcenia i ciągłego doświadczenia zawodowego. Albo pracujesz i masz więcej pieniędzy dla siebie, albo żyjesz na garnuszku męża i musisz na każdą głupotę go prosić o pieniądze. Poza tym jemu musi być ciężko tak utrzymywać samemu was oboje. Nie myślisz o tym, że to dla niego stres? A ciągły stres - czy starczy nam do końca miesiąca - nie jest zdrowy... Jak się rozchoruje albo coś w pracy nie pójdzie i go wyrzucą to jak Ty sobie wyobrażasz wasze przeżycie? Chyba w ogóle nie myślisz o tym w ten sposób, a jedynie w sposób jak Ci wygodnie, inni Cię nie obchodzą...
A ja nie bede sie stresowac jak zaczne wciskac ludziom kity aby cos sprzedac ? Nerwica od wyzwisk. Nie umiem klamac i zle bede sie z tym czuc. Obsługa klienta tak ale nie sprzedasz. Nie mowilam ze w sklepie jest ciezko ale nie chce byc w uja robiona.
ze zarobie 600 zl, 100 zl za kradzione i manko, 120 zl za dojazd i co mi zostaje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez stokrotka0198
Czas edycji: 2014-11-26 o 13:07
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:12   #122
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

A takie życie jak teraz cie nie stresuje ?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:21   #123
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Aleś mi dziewczyno poprawiła humor...
1) Cyknij smartfonem zdjęcie swojego zdjęcia i juz masz co wkleić w CV (widze, że masz smartfona, bo udzielasz się tu mobilnie).
2) Jesli już (jak widać) nie chcesz pracować, to zajmij się choćby z nudów zdrowym odżywianiem. Męża zostaw w spokoju, skoro ona zarabia to niech ma święty spokój, a Ty, w ramach dziennej dawki ruchu, idź codziennie do jakiegoś sklepu i zrób zakupy.
Poniżej przedstawie coś, ciekawa jestem co na to wymyślisz (ja jestem maruda, ale Ty przekraczasz wszelkie granice):

ŚNIADANIE: grahamka z wędliną, jajko, pomidor, ogórek, papryka, herbata zielona.
II ŚNIADANIE: sałatka z sałaty, pomidorów, cebulki, ogórka i ugotowanej piersi kurczaka (ugotować możesz z różnymi przyprawami, żeby nie była jałowa), polana oliwą, lub sosem czosnkowym (jogurt z przyprawami). Do tego możesz sobie zrobić tost pełnoziarnisty.
OBIAD: ryż brązowy, kurczak pieczony, warzywa grillowane (w piekarniku lub na patelni), na deser jogurt naturalny z owocami
PODWIECZOREK: sok warzywny, placki z cukinii
KOLACJA: pieczywo razowe, twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, pomidor.

Cięzko? Może to nie jest jadłospis idealny, ale prościutki jak nie wiem co. |
Co tym razem będzie nie tak?
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:22   #124
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
A takie życie jak teraz cie nie stresuje ?
Owszem ale maz sam nie wierzy ze cos znajde bo jest martwy sezon

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:24   #125
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Owszem ale maz sam nie wierzy ze cos znajde bo jest martwy sezon

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No i co w związku z tym?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:24   #126
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Owszem ale maz sam nie wierzy ze cos znajde bo jest martwy sezon

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To zrób mu na złość i znajdź coś!
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:31   #127
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Aleś mi dziewczyno poprawiła humor...
1) Cyknij smartfonem zdjęcie swojego zdjęcia i juz masz co wkleić w CV (widze, że masz smartfona, bo udzielasz się tu mobilnie).
2) Jesli już (jak widać) nie chcesz pracować, to zajmij się choćby z nudów zdrowym odżywianiem. Męża zostaw w spokoju, skoro ona zarabia to niech ma święty spokój, a Ty, w ramach dziennej dawki ruchu, idź codziennie do jakiegoś sklepu i zrób zakupy.
Poniżej przedstawie coś, ciekawa jestem co na to wymyślisz (ja jestem maruda, ale Ty przekraczasz wszelkie granice):

ŚNIADANIE: grahamka z wędliną, jajko, pomidor, ogórek, papryka, herbata zielona.
II ŚNIADANIE: sałatka z sałaty, pomidorów, cebulki, ogórka i ugotowanej piersi kurczaka (ugotować możesz z różnymi przyprawami, żeby nie była jałowa), polana oliwą, lub sosem czosnkowym (jogurt z przyprawami). Do tego możesz sobie zrobić tost pełnoziarnisty.
OBIAD: ryż brązowy, kurczak pieczony, warzywa grillowane (w piekarniku lub na patelni), na deser jogurt naturalny z owocami
PODWIECZOREK: sok warzywny, placki z cukinii
KOLACJA: pieczywo razowe, twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, pomidor.

Cięzko? Może to nie jest jadłospis idealny, ale prościutki jak nie wiem co. |
Co tym razem będzie nie tak?
Jadlospis ok tylko. 1 jaki sok warzywny jest ok, bo sokowirowki brak. Moze trafie w spozywczaku soki jednodniowe. Wole ryz bialy bo krocej sie gotuje i jest smaczniejszy , z jakiem musze zoltko wyrzucić bo cholesterol no i po warzywa musze do marketu jechac.bo np cukini nie znajde w poblizu. Nyla tydzien temu teraz.brak Narazie zjadlam 2 kromki razowca z szynka i pomidorem 140 g pieczonych ziemniaków, surowka, i 2 kawalki fileta pieczonego. Jogurt musze poslodzic a owoce nie wystarcza niestety. Ide na spacer z kolezanka i nie wiem czy cos zjem do kolacji
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 13:35   #128
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Ale brązowy ryż jest zdrowszy , ja się przekonałam do niego . A cukinia to tylko przykład, może znaleźć jakiś zamiennik przecież.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:44   #129
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Jadlospis ok tylko. 1 jaki sok warzywny jest ok, bo sokowirowki brak. Moze trafie w spozywczaku soki jednodniowe. Wole ryz bialy bo krocej sie gotuje i jest smaczniejszy , z jakiem musze zoltko wyrzucić bo cholesterol no i po warzywa musze do marketu jechac.bo np cukini nie znajde w poblizu. Nyla tydzien temu teraz.brak Narazie zjadlam 2 kromki razowca z szynka i pomidorem 140 g pieczonych ziemniaków, surowka, i 2 kawalki fileta pieczonego. Jogurt musze poslodzic a owoce nie wystarcza niestety. Ide na spacer z kolezanka i nie wiem czy cos zjem do kolacji
to zjedz samo białko...

A musisz koniecznie jeść cukinię? Możesz sobie zrobić pieczone pomidory, a jak nie chcesz piec, to zrób sobie kalafiora, marchewkę na parze.

Jesli nie wystarczą Ci same owoce, to dodaj miód.

Ryż brązowy jest zdrowszy.

Jesli chcesz o siebie zadbać i zrzucić parę kg, to niestety trzeba pewnych zasad przestrzegać. Bo pączek nie jest bliskim zamiennikiem grahamki, a Snickers nie może zastąpić jogurtu...

I powtarzane po raz kolejny: jesli nei zjesz normalnego śniadania, to nie napędzisz metabolizmu. Zjadając 2 posiłki dziennie nie schudniesz.
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:46   #130
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
To zrób mu na złość i znajdź coś!
Tu nie chodzi o na zlosc bo sam zajrzy i widzi ze nic nie ma.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 13:48   #131
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Jadlospis ok tylko. 1 jaki sok warzywny jest ok, bo sokowirowki brak. Moze trafie w spozywczaku soki jednodniowe. Wole ryz bialy bo krocej sie gotuje i jest smaczniejszy , z jakiem musze zoltko wyrzucić bo cholesterol no i po warzywa musze do marketu jechac.bo np cukini nie znajde w poblizu. Nyla tydzien temu teraz.brak Narazie zjadlam 2 kromki razowca z szynka i pomidorem 140 g pieczonych ziemniaków, surowka, i 2 kawalki fileta pieczonego. Jogurt musze poslodzic a owoce nie wystarcza niestety. Ide na spacer z kolezanka i nie wiem czy cos zjem do kolacji

Mit żółtek podwyższających cholesterol padł już dawno.
Chlesterol Ci spadnie jak przestaniesz jeść produkty oczyszczone typu :biały ryż, biały chleb, drożdzówki, bułki białe, ciasta oraz słodycze , schudniesz i będziesz się ruszać.
Jajka sobie możesz jeść całe. Możesz się nawet opychać samymi żółtkami, ale póki będziesz sie ruszać, to cholesterol będzie w normie a dupka szczupła.

Ja tam nie ogarniam. Biały ryż: be, nieluuubie, ale mieć nadwagę, cholesterol do zbicia to już lubię, wiec nic nie zrobię, tylko dalej będe robić jak robię i narzekać ze mąż, kot, teść, nie ten sezon. B


Ty to chyba lubisz ten stan, bo sobie lubisz chyba ponarzekać jak to masz pod górkę i wszystko be, i złe i nie lubię i mąż faszysta na dodatek pieniążków nie daje.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 14:00   #132
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mit żółtek podwyższających cholesterol padł już dawno.
Chlesterol Ci spadnie jak przestaniesz jeść produkty oczyszczone typu :biały ryż, biały chleb, drożdzówki, bułki białe, ciasta oraz słodycze , schudniesz i będziesz się ruszać.
Jajka sobie możesz jeść całe. Możesz się nawet opychać samymi żółtkami, ale póki będziesz sie ruszać, to cholesterol będzie w normie a dupka szczupła.

Ja tam nie ogarniam. Biały ryż: be, nieluuubie, ale mieć nadwagę, cholesterol do zbicia to już lubię, wiec nic nie zrobię, tylko dalej będe robić jak robię i narzekać ze mąż, kot, teść, nie ten sezon. B


Ty to chyba lubisz ten stan, bo sobie lubisz chyba ponarzekać jak to masz pod górkę i wszystko be, i złe i nie lubię i mąż faszysta na dodatek pieniążków nie daje.
Bialy ryz musze wykorzystac bo mam caly kg poza tym mam prawo czegos nie lubiec. Ile bym ryzu brązowego nie gotowala to jest twardy. Z kaszy jadam tylko jeczmienna a wiekszosc nie znam, gryczanej np nie tkne. Chleb zmienilam na zytnio pszenny bo takie mieszanki sa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:05   #133
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Bialy ryz musze wykorzystac bo mam caly kg poza tym mam prawo czegos nie lubiec. Ile bym ryzu brązowego nie gotowala to jest twardy. Z kaszy jadam tylko jeczmienna a wiekszosc nie znam, gryczanej np nie tkne. Chleb zmienilam na zytnio pszenny bo takie mieszanki sa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nikt Ci tu nie będzie kazał wyrzucać jedzenia. Ale możesz ten biały ryż zjeść z grillowanym kurczakiem i warzywami, zamiast ze smietaną, jabłkiem i toną cukru i od razu zrobi sie dietetycznie
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:07   #134
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Nikt Ci tu nie będzie kazał wyrzucać jedzenia. Ale możesz ten biały ryż zjeść z grillowanym kurczakiem i warzywami, zamiast ze smietaną, jabłkiem i toną cukru i od razu zrobi sie dietetycznie
A kto powiedzial ze nie moge. Czy w waszej diecie istnieje inne mieso jak grilowana piers ? Bo ja znam a tu jakas bida lodowkowa panuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez stokrotka0198
Czas edycji: 2014-11-26 o 14:09
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:30   #135
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Jestes miszczem w.. wymyslaniu wymowek. W ten sposob ani nigdy nie znajdziesz pracy ani nie schudniesz. Strach pomyslec co bedzie z malzenstwem na dluzsza mete. A o dziecku strach myslec.


A co maz na to?
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:34   #136
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Jestes miszczem w.. wymyslaniu wymowek. W ten sposob ani nigdy nie znajdziesz pracy ani nie schudniesz. Strach pomyslec co bedzie z malzenstwem na dluzsza mete. A o dziecku strach myslec.


A co maz na to?
A mąż nic. Na diecie jestem 2 dzien wiec co tu oczekiwac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:34   #137
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
A kto powiedzial ze nie moge. Czy w waszej diecie istnieje inne mieso jak grilowana piers ? Bo ja znam a tu jakas bida lodowkowa panuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Powiem Ci, że w mojej diecie istnieje wiele mięs do wyboru. Jak i wiele technik kulinarnych. Ale obawiam sie, że przy Twoim nastawieniu do życia to albo byłoby za drogo, albo za daleko do sklepu, albo musiałabyś kupić jakeis urządzenie, albo przyprawę, której nie masz, albo za dużo czasu byś musiała na to poświęcić. Wolę nie ryzykować.
W jadłospisie podałam Ci przykładowe posiłki, wybacz, ale nie będę rozpisywała Ci całotygodniowego jadłospisu z przepisami włącznie.
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:36   #138
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że w mojej diecie istnieje wiele mięs do wyboru. Jak i wiele technik kulinarnych. Ale obawiam sie, że przy Twoim nastawieniu do życia to albo byłoby za drogo, albo za daleko do sklepu, albo musiałabyś kupić jakeis urządzenie, albo przyprawę, której nie masz, albo za dużo czasu byś musiała na to poświęcić. Wolę nie ryzykować.
W jadłospisie podałam Ci przykładowe posiłki, wybacz, ale nie będę rozpisywała Ci całotygodniowego jadłospisu z przepisami włącznie.
Chce zrobic mielone czy pulpety, sos bolonski z drobiowego tylko malo sklepow mieli na zyczenie albo robi to z łaska

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:39   #139
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Chce zrobic mielone czy pulpety, sos bolonski z drobiowego tylko malo sklepow mieli na zyczenie albo robi to z łaska

To kup sobie maszynkę do mięsa.
A sos możesz też zrobić z drobno pokrojonego mięsa... malutka kosteczka i wychodzi pyszny sos
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...

Edytowane przez nutka85
Czas edycji: 2014-11-26 o 14:40
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 14:41   #140
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
To kup sobie maszynkę do mięsa.
A sos możesz też zrobić z drobno pokrojonego mięsa... malutka kosteczka i wychodzi pyszny sos
Haha dobre kup. Za co ? Jak maz zobaczy kolejny sprzet to sie wkurzy i chyba mnie wyrzuci lol W domu rodzinnym mam maszynke ręczna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:42   #141
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Haha dobre kup. Za co ? Jak maz zobaczy kolejny sprzet to sie wkurzy i chyba mnie wyrzuci lol W domu rodzinnym mam maszynke ręczna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to zostaje Ci pokrojenie ręcznie na drobną kostkę... i sosik do tego, pycha.
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:47   #142
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
No to zostaje Ci pokrojenie ręcznie na drobną kostkę... i sosik do tego, pycha.
Poproszę o przywiezienie ta ręczna ale mam sklep w pobliżu co mieli tylko kesz no i od rana trzeba przyjsc. No i w centrum drugi sklep. Babcia meza ma maszynke. Musze miesa pilnowac bo kot wyjada z deski hihi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:51   #143
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Musze miesa pilnowac bo kot wyjada z deski hihi
Mój zawsze kręci mi się pod nogami i miauczy, żeby mu mięsko spadło na podłogę.
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:57   #144
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Mój zawsze kręci mi się pod nogami i miauczy, żeby mu mięsko spadło na podłogę.
Moj wchodzi na deske jak cos kroje i pytam sie czy ogon chce stracic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 15:33   #145
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Moj wchodzi na deske jak cos kroje i pytam sie czy ogon chce stracic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wątpię by zrozumiał, ja swojego spychałam z blatu jak nie reagował na "NIE!". Obecnie nauczył się tak, że siedzi na podłodze i czasem miauczy by się podzielić i póki jestem w kuchni to nie wskoczy na blat po mięso czy po cokolwiek co przygotowuje w danym momencie.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 15:36   #146
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Wątpię by zrozumiał, ja swojego spychałam z blatu jak nie reagował na "NIE!". Obecnie nauczył się tak, że siedzi na podłodze i czasem miauczy by się podzielić i póki jestem w kuchni to nie wskoczy na blat po mięso czy po cokolwiek co przygotowuje w danym momencie.
Znajomi tak oduczyli swojego na stol w jadalni wchodzic. Najpierw go zestawiali grzecznie, jak nie pomoglo to zostawal zepchniety i w miesiac-dwa sie oduczyl wchodzenia
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 18:08   #147
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Poproszę o przywiezienie ta ręczna ale mam sklep w pobliżu co mieli tylko kesz no i od rana trzeba przyjsc. No i w centrum drugi sklep. Babcia meza ma maszynke. Musze miesa pilnowac bo kot wyjada z deski hihi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Mój zawsze kręci mi się pod nogami i miauczy, żeby mu mięsko spadło na podłogę.
Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Moj wchodzi na deske jak cos kroje i pytam sie czy ogon chce stracic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


[size=1,5]Przepraszam za błędy. Mój telefon za mną nie nadąża, a ja czasami nie trafiam w klawisze.[/size]
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 00:01   #148
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Jestem przerazona, ze mozna byc tak niesamodzielna jednostka. Gdyby cie maz kopnal w tylek to chyba bys sobie nie poradzila, bo zachowujesz sie jak dziecko z nieodcieta pepowina. A juz poza konkursem przypominasz zbanowana uzytkowniczke agusiamyszka czy jakos tak.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 00:02   #149
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Ej jakim cudem dorosła osoba nie umie gotować ryżu brązowego?

Ile go wcześniej moczysz, 5 minut?
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-21, 22:53   #150
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: jaka dieta? prosta i tania?

Cytat:
Napisane przez stokrotka0198 Pokaż wiadomość
Bialy ryz musze wykorzystac bo mam caly kg poza tym mam prawo czegos nie lubiec. Ile bym ryzu brązowego nie gotowala to jest twardy
Oto przed państwem ryż parboiled
A oto kasza gryczana dla ludzi, którzy nienawidzą kaszy gryczanej.

Kurde, ja przynajmniej umiem przyznać, że nie chce mi się wystarczająco, dawno tylu wymówek nie widziałam.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 14:06:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.