Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-20, 18:41   #4711
loveballet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dziewczyny!
pomocy, zostałam obdarowana przez Boga okropnym nosem. Ha, ale żeby było tego mało to jeszcze moja broda jest nienaturalnie odstająca Nie lubię chodzić w kucykach, zasłaniam się zawsze jak to tylko możliwe włosami, nawet suę nie uśmiecha, bo to wygląda okropnie. Ludziom może to nie przeszkadza, ale mi tak, czuję się okropnie. Nawet nie chcę pozować do zdjęc, bo jakbym nie ustała moja twarz wygląda niekorzystnie. Cóż o operacji w zasadzie nie ma na razie co mówić, ponieważ na razie mnie nie stać i nie jestem jeszcze pełnoletnia. Jak powiedziałm o tym rodzicom, że chciałabym zacząć zbierać pieniądzę na operację, powiedzieli, że nie ma mowy, więc chyba jeszcze poczekam... Mówić w skrócie mój nosem razem z brodą wygląda jak księżyc. Może i wyolbrzymiam, bo z taką opinią również się spotkałam, ale po prostu dla mnie samej to wygląda źle i nic zdania mojego nie zmieni.
Ale muszę przyznać, że większość dziewczyn po operacjach wygląda super!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NOISSSSSS.jpg (19,6 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NOSS.jpg (50,9 KB, 95 załadowań)
loveballet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 21:55   #4712
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

czesc dziewczyny
ja juz po zdjeciu gipsu. Jestem mega zadowolona z efektu. Nie spodziewalam sie ze bedzie az tak super wyglądam na razie dosyc nienaturalnie i komicznie bo jestem baaaardzo opuchnięta ale mam nadzieje, że szybko opuchlizna zejdzie. Poza tym pod jednym okiem wielkie fioletowe siniaki wiec wygladam jak ofiara przemocy domowej
a wy ile czekałyscie żeby ta najwieksza opuchlizna zeszła?
i jak dlugo utrzymywalo sie u Was zle samopoczucie. Ja wiem że minal dopiero tydzien ale czuje sie fatalnie.
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013





Edytowane przez czaszka_
Czas edycji: 2015-04-20 o 21:57
czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 08:27   #4713
Iza8
Raczkowanie
 
Avatar Iza8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Szczęściara ;-) ja też miałam op 14.04 a gips musze nosić jeszcze do piątku chociaż czuję już po bokach takie luzy że boje się że do piątku sam odpadnie. Nosek jest coraz mniejszy
Co do opuchlizny to niestety nikt Ci nie powie kiedy zejdzie musisz cierpliwie czekać. Ja też mam ten problem ale widzę że z dnia na dzień jest coraz lepiej I jeszcze ten uśmiech Jakbym miała wargę sparaliżowaną. Mam nadzieję że za tydzień przejdzie bo w pon koniec laby i do praaacy

A co do złego samopoczucia to też nie jestem w najlepszej formie ale przypisuje to słabej wentylacji (nie do końca drożny nosek, szczególnie w nocy), no i brak ruchu na świeżym powietrzu. Odżywiaj się zdrowo i chodź na spacery a wszystko powoli wróci do normy.

Edytowane przez Iza8
Czas edycji: 2015-04-21 o 09:56
Iza8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 15:13   #4714
jedrzejowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 20
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Ja jutro ściągam gips, nie mogę się doczekać aż ujrzę swój nowy nosek

Iza też miałam sparaliżowaną wargę Na szczęście po tygodniu wszystko wróciło do normy. Siniaczki mi już też zeszły. Moją jedyną niedogodnością były setony, odkąd mi je wyciągnęli i mogę oddychać noskiem wszystko jest ok i ogólnie super się czuję. Myślałam, że będę gorzej przez to wszystko przechodzić, a więc miło się rozczarowałam
jedrzejowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:20   #4715
angelynn
Raczkowanie
 
Avatar angelynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 390
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Wygojone dziewczyny - czy wyczuwacie pod palcem nierownosci na grzbiecie nosa? Bo ja dotykajac nos, wyczuwam nierownosci pod skora. Nie sa na szczescie widoczne, tylko jak sie dotknie i nie uwazam to za wade ani nic co powinnam poprawic, ale jestem ciekawa czy Wasze nosy maja calkiem gladkie i rowne grzbiety?


ja nie mam równego absolutnie, ale nie przejmuje się tym, tego nie widać, tzn może coś tam, ale "zwykli śmiertelnicy" na pewno tego nie zauważają

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Też mam nierówność w częsci kostnej i nawet widzę taki biały wystający garbek,też nie jest to dla mnie jakiś problem.Ogólnie jestem zadowolona,a mojemu noskowi leci 5 miesiąc

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------


Na beautywpolsce jakaś dziewczyna opisywała operację nosa u dr.Charazińskiego


Diana wróciłaś!!!
__________________
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
angelynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 23:00   #4716
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Wszystkie się pooperowały i już się nie odzywają no Ja mam za 2 miechy operację i się boję, że tu sama zostanę i nie będzie się komu żalić
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 08:00   #4717
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez loveballet Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
pomocy, zostałam obdarowana przez Boga okropnym nosem. Ha, ale żeby było tego mało to jeszcze moja broda jest nienaturalnie odstająca Nie lubię chodzić w kucykach, zasłaniam się zawsze jak to tylko możliwe włosami, nawet suę nie uśmiecha, bo to wygląda okropnie. Ludziom może to nie przeszkadza, ale mi tak, czuję się okropnie. Nawet nie chcę pozować do zdjęc, bo jakbym nie ustała moja twarz wygląda niekorzystnie. Cóż o operacji w zasadzie nie ma na razie co mówić, ponieważ na razie mnie nie stać i nie jestem jeszcze pełnoletnia. Jak powiedziałm o tym rodzicom, że chciałabym zacząć zbierać pieniądzę na operację, powiedzieli, że nie ma mowy, więc chyba jeszcze poczekam... Mówić w skrócie mój nosem razem z brodą wygląda jak księżyc. Może i wyolbrzymiam, bo z taką opinią również się spotkałam, ale po prostu dla mnie samej to wygląda źle i nic zdania mojego nie zmieni.
Ale muszę przyznać, że większość dziewczyn po operacjach wygląda super!
Nos moim zdaniem masz w porządku, broda też jest w normie, choć jest dość spiczasta. Narysuj sobie na zdjęciu linię nos-broda, jeśli dotyka, jak u Ciebie, ust, to proporcje są w porządku. Wiem, bo sama mam problem księżycowej twarzy i u mnie broda jest naprawdę wielka, a nos wydatny, stwierdził to nawet ortodonta. Broda wystaje mi sporo poza linię ust, to jest dopiero szpetne. Jednak ja na operację nosa się nie zdecyduję, ale chcę poprawić zgryz i zmniejszyć brodę, co ma poprawić profil i ogólnie proporcje.

Edytowane przez melisanda
Czas edycji: 2015-04-24 o 08:11
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 20:06   #4718
anusias25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hej dziewczyny jestem tutaj nowa. 3 dni temu miałam całkowitą korekcję nosa u Dr Skupina ( skracanie i podnoszenie czubka, prostowanie przegrody oraz usuwanie garba). Nos nie boli czuję się dobrze, nie mam nawet siniaków (możliwe że się ukrywają pod gipsem) mam tylko niewielki obrzęk między oczami. Martwi mnie jedynie to że czubek nosa mam wysoko i widać mi mocno dziurki. Jest bardzo mocno zadarty. Czy to już mi tak zostanie? Nie chce wyglądać jak świnka. A może to tylko teraz tak śmiesznie wygląda przez ten gips i setony w nosie? Może nie potrzebnie panikuje. Czy wy też tak miałyście? Proszę o odpowiedz
Pozdrawiam
anusias25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:25   #4719
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Wszystkie się pooperowały i już się nie odzywają no Ja mam za 2 miechy operację i się boję, że tu sama zostanę i nie będzie się komu żalić
ile czekalas na konsultacje? ile potem na operacje? ja nadal sie nie zdecydowalam na lekarza nawet
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 07:03   #4720
anusias25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

***

Edytowane przez anusias25
Czas edycji: 2015-04-28 o 14:55
anusias25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 20:39   #4721
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ile czekalas na konsultacje? ile potem na operacje? ja nadal sie nie zdecydowalam na lekarza nawet
Na konsultację czekałam u dr. Jadczaka jakieś dwa miesiące, na operację ok 4 ale przesunęłam na wakacje ze względu na studia
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 09:06   #4722
anusias25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Pomóżcie dziewczyny jestem załamana!!! Dzisiaj wyjęłam setony z noskiem wszystko ok, ale martwi mnie to że moja górna warga jest drętwa, przy uśmiechaniu się opada mi na górne zęby. Czy to normalne? Czy to minie? :-(
anusias25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 12:46   #4723
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dziewczyny jakie mialyscie zalecennia pooperacyjne odnosnie masazu nosa? Jak dlugo schodzila wam opuchlizna czy roznica bez opuchlizny jest duza?
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 11:21   #4724
ainka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

anusias25 - Tak to normalne sama miałam wargę jak po botoksie, ale minęło, nie pamiętam po ilu, myślę, że to była kwestia jakoś 2 tygodni... także nie masz się czym martwić

Edytowane przez ainka92
Czas edycji: 2015-04-27 o 11:25
ainka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 16:09   #4725
EsmaO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ile czekalas na konsultacje? ile potem na operacje? ja nadal sie nie zdecydowalam na lekarza nawet
Hej, ja u dr Kamila Pietrasika czekałam na konsultacje tydzień, a potem 6 tygodni na operację, nie wiem czy byłoby szybciej, ale ja chciałam zrobić to w konkretnym czasie. Dziś mój nowy nos ma już 5 miesięcy i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na operację, chociaż mój narzeczony zdecydowanie mi odradzał. Za to jak zobaczył efekt, to sam stwierdził, że dobrze zrobiłam, że poszłam sobie poprawić nos :P . Jak ktoś ma problem z jakąś częścią swojego ciała i można to naprawić to polecam, chirurgia plastyczna to wynalazek dla ludzi
EsmaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 18:13   #4726
anusias25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

ainka92 dzięki za odp uspokoiłaś mnie trochę , strasznie się denerwuje, jutro już zdjęcie gipsu...
anusias25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 15:23   #4727
anusias25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Mam nosek jak marzenie jest idealny mimo że jeszcze trochę opuchnięty. Jest mały, zgrabny, prosty, po prostu cudowny najbardziej podoba mi się z profilu. Żałuję tylko że tak pózno zdecydowałam się na operacje bo myślałam o tym od 7 lat. Twarz stała się bardziej subtelna i taka dziewczęca. Uwielbiam na siebie patrzeć w lustrze .
anusias25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 17:00   #4728
anusias25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dla tych dziewczyn które zastanawiają się nad korekcją nosa u Dr Skupina wystawiam zdjęcia przed i po . Tak wygląda 3 dni po zdjęciu gipsu DSC_0003 (2).jpg DSC_0175 (2).jpg

DSC_1174.jpg DSC_0199.jpg

Edytowane przez anusias25
Czas edycji: 2015-05-01 o 17:06
anusias25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:23   #4729
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez anusias25 Pokaż wiadomość
Mam nosek jak marzenie jest idealny mimo że jeszcze trochę opuchnięty.
Super! Naprawdę jest idealny!!!
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 21:15   #4730
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez anusias25 Pokaż wiadomość
Dla tych dziewczyn które zastanawiają się nad korekcją nosa u Dr Skupina wystawiam zdjęcia przed i po . Tak wygląda 3 dni po zdjęciu gipsu Załącznik 5971520 Załącznik 5971521

Załącznik 5971522 Załącznik 5971523
nosek prześliczny!!
a Ty wygladasz rewelacyjnie! żadnych siniaków, nic nie widać żebyś miała jakąś operacje. Pomijając zmianę wygladu noska oczywiście
Doktor mówił Tobie, że zrobi nosek prosty czy z łuczkiem? Mi będzie robił prosty ale obiecał malutki łuczek, taki ledwo widoczny i tak się zastanawiam co miał na myśli mówiąc to. Chyba właśnie tak jak u Ciebie? chciałabym bo Twój nosek cudo
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2015-05-02 o 21:17
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 22:23   #4731
wrinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

hey ja nie udzielam się na forum ale wczoraj przyjechałam z konsultacji od dr Łątkowskiego ...jechałam do niego 9 godz bo uważam jak się leczyć to u najlepszych mówił o metodach naprawienia nosa i także o tym że mam pokiereszowany nos i operacja nie będzie łatwa mam termin na koniec września...hm nie muszę mówić że się boję ...przyzwyczajenie robi swoje ...mało czytam na tym forum o tym lekarzu ale jeśli ktoś robił u niego noska proszę o odezw pozdrawiam
wrinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 11:52   #4732
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Jaki jest termin oczekiwania na konsultację/zabieg u dr Skupina?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 13:00   #4733
anusias25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
nosek prześliczny!!
a Ty wygladasz rewelacyjnie! żadnych siniaków, nic nie widać żebyś miała jakąś operacje. Pomijając zmianę wygladu noska oczywiście
Doktor mówił Tobie, że zrobi nosek prosty czy z łuczkiem? Mi będzie robił prosty ale obiecał malutki łuczek, taki ledwo widoczny i tak się zastanawiam co miał na myśli mówiąc to. Chyba właśnie tak jak u Ciebie? chciałabym bo Twój nosek cudo
Dziękuje nie miałam żadnych siniaków po operacji tylko niewielki obrzęk między oczami. Ale 3 tygodnie przed zabiegiem brałam już tabletki Aescin i nadal je biorę. Mi Dr mówił przed zabiegiem że będzie prosty, że go zmniejszy, skróci czubek oraz podniesie na tyle ile będzie to możliwe. Ale mam delikatny łuczek. Powiem Ci że czuję się świetnie z nowym noskiem . A ty na kiedy masz termin?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Jaki jest termin oczekiwania na konsultację/zabieg u dr Skupina?
Na konsultację już dokładnie nie pamiętam ale chyba 2 miesiące a na zabieg czekałam 5 miesięcy
anusias25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 22:14   #4734
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Witam, chyba dojrzałam do decyzji i dołączę do was. Jutro zamierzam umówić się na konsultacje. Operacje chciałabym wykonać we wrześniu o ile do tego czasu przestanę karmić piersią. Myślę czy by przy okazji nie poprawić sobie kształtu twarzy Ale to chyba rozmowa na inny wątek.
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 09:15   #4735
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Witam dziewczyny.. zazdroszcze tym co sa juz po operacji. Ja sie zbieram juz od ok. 3 lat
Wiem ze juz pytalam o Wroclaw, ale nie ma tam podobno nikogo godnego polecenia. a ogolnie Dolnyslask ? Ewentualnie okolice Poznania. :conf used: (wiem ze Skupin, ale odstrasza mnie ze trzeba tak dlugo czekac )
przegladam watek od jakiegos czasu ale widze glownie Warszawe ... naprawde nie chcejuz czekac tylko w koncu umowic sie na konsultacje i spelnic swoje marzenie

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2015-05-04 o 09:20
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:00   #4736
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.. zazdroszcze tym co sa juz po operacji. Ja sie zbieram juz od ok. 3 lat
Wiem ze juz pytalam o Wroclaw, ale nie ma tam podobno nikogo godnego polecenia. a ogolnie Dolnyslask ? Ewentualnie okolice Poznania. :conf used: (wiem ze Skupin, ale odstrasza mnie ze trzeba tak dlugo czekac )
przegladam watek od jakiegos czasu ale widze glownie Warszawe ... naprawde nie chcejuz czekac tylko w koncu umowic sie na konsultacje i spelnic swoje marzenie
Jeśli mogę Ci coś doradzić (choć sama jestem jeszcze przed) - nie kieruj się odległością, wybór lekarza jest bardzo ważny i nie ma sensu przyjmować takiego kryterium. Sprawdź opinie, obejrzyj prace, poczytaj, wybierz się na konsultacje. Termin u Skupina nie jest wcale taki odległy (w porównaniu do Szczyta, u którego czeka się 3 lata ) Zobaczysz, szybko minie. Ja rok temu umawiałam się na grudzień u Brzuchanskiego w Czechach, po czym zrezygnowałam i zdecydowałam się na maj u Giedrojca w Białymstoku - w cholerę daleko I mam wrażenie, że to było chwilę temu - a w grudniu jęczałam, że znowu tyle czekania
__________________

Edytowane przez Sunny Tiger
Czas edycji: 2015-05-04 o 20:43
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:32   #4737
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez anusias25 Pokaż wiadomość
Dziękuje nie miałam żadnych siniaków po operacji tylko niewielki obrzęk między oczami. Ale 3 tygodnie przed zabiegiem brałam już tabletki Aescin i nadal je biorę. Mi Dr mówił przed zabiegiem że będzie prosty, że go zmniejszy, skróci czubek oraz podniesie na tyle ile będzie to możliwe. Ale mam delikatny łuczek. Powiem Ci że czuję się świetnie z nowym noskiem . A ty na kiedy masz termin?
Ja mam termin dopiero we wrześniu. Miałam mieć operacje w marcu ale musiałam przełożyć bo dopadło mnie zapalenie zatok Teraz myśle, że może nawet lepiej w moim przypadku na jesień bo teraz właśnie zaczyna się u mnie jak co roku o tej porze alergia na wszystkie pyłki. Od dwóch dni nos mam w opłakanym stanie od kichania i smarkania. Kicham po 100 razy dziennie :P To nie jest dobry czas na gojenie po operacji.

To jak doktor mówiąc prosty z maluteńkim łuczkiem miał na myśli taki jak Ty masz i jak wyjdzie coś podobnego u mnie to będę mega szczęśliwa! Jak doktor opowiadał co u mnie zrobi to miałam przed oczami całkowicie prosty nos i nie potrafiłam sobie wyobrazić tego malutkiego łuczka bo na symulacji miałam dużo większy. Wydawał mi się właśnie mały ale doktor powiedział, że to za duży łuczek jak dla mnie, nie będzie pasował. Nie chce całkowicie prostego, a ten Twój to ideał
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2015-05-04 o 22:37
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 09:22   #4738
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Jeśli mogę Ci coś doradzić (choć sama jestem jeszcze przed) - nie kieruj się odległością, wybór lekarza jest bardzo ważny i nie ma sensu przyjmować takiego kryterium. Sprawdź opinie, obejrzyj prace, poczytaj, wybierz się na konsultacje. Termin u Skupina nie jest wcale taki odległy (w porównaniu do Szczyta, u którego czeka się 3 lata ) Zobaczysz, szybko minie. Ja rok temu umawiałam się na grudzień u Brzuchanskiego w Czechach, po czym zrezygnowałam i zdecydowałam się na maj u Giedrojca w Białymstoku - w cholerę daleko I mam wrażenie, że to było chwilę temu - a w grudniu jęczałam, że znowu tyle czekania
dzieki, chyba jest w tym sporo racji.
Mam termin u Skupina na 25 wrzesnia
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 15:18   #4739
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Umówiłam się na konsultację do dr Giedrojcia na 23 maja w Warszawie. Całkiem szybko Szkoda, że już nie przyjmuje w Chorzowie, mogłam się wcześniej zdecydować, a tak dylać do Białegostoku na operację... ehh... trudno

Chciałam zrobić nosek już od czasów nastoletnich, wszyscy zawsze mówili "a weź daj spokój, przejdzie ci", "masz normalny nos", "jesteś śliczna, czego ty od siebie chcesz" itp. i chyba nawet dobrze, że poczekałam jeszcze te ileś lat żeby sobie wyrobić asertywność w tym temacie. Mój nos, mój wybór Powiem szczerze, że lektura tego forum baaardzo motywuje, dzięki dziewczyny
Viann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 17:22   #4740
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez anusias25 Pokaż wiadomość
Dla tych dziewczyn które zastanawiają się nad korekcją nosa u Dr Skupina wystawiam zdjęcia przed i po . Tak wygląda 3 dni po zdjęciu gipsu Załącznik 5971520 Załącznik 5971521

Załącznik 5971522 Załącznik 5971523
Super efekt. Szok ze bez zadnych sincow jestes. Dr zalecil Ci ten Aescin juz pzec op brac? A powiedz jakie dr Skupin daje zalecenia pooperacyjne odnosnie masazu noska?
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.