Desperate Youngwives, PM-ki do 23 lat - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 10:27   #301
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Czyli sami bedziecie robić?? Fajna zabawa chociaż jak już dobijaliśmy do 170 sztuk to mialam dosyć.... bo tylko o tym trzeba bylo myśleć... co jeszcze ile jeszcze... co przechodzilam obok papierniczego to sie zastanawialam czy czegoś nie musze dokupic
Tak, sami będziemy robić- od początku mieliśmy taki zamysł . Pewnie, że się pochwalę efektem końcowym . Będą ładne :P. Tylko chyba sporo roboty będzie przy tym, bo chcemy niestandardowy wymiar . A teraz oglądam obrączki w necie ...

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Ps. My na szczęście mamy mało gości, więc nie będzie tak dużo tych zaproszeń :p. Potem jeszcze winietki i menu- i gotowe .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:04   #302
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Tak jak obiecałam dorzucam zdjęcie Franka i wypaśnych śpiochów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg franek.jpg (25,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spiochy.jpg (98,9 KB, 20 załadowań)
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:05   #303
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu A najlepsze jest to że można sie nią golić w wannie jak i na sucho! Ja juz się nie mogę doczekać na zakupy.... musze zrobić długą liste i fru na zakupy

Dokładnie te, oczywiście że shocki wsuwałam



Czyli sami bedziecie robić?? Fajna zabawa chociaż jak już dobijaliśmy do 170 sztuk to mialam dosyć.... bo tylko o tym trzeba bylo myśleć... co jeszcze ile jeszcze... co przechodzilam obok papierniczego to sie zastanawialam czy czegoś nie musze dokupic


Jak dla mnie to jedynie te piersze....zlote mi nie podeszłu a te trzecie za bardzo przeładowane... poza tym rulony mi sie okropnie nie podobaja...


Kurcze wkurzyłam się.... licytowałam paczke rzeczy ciążowych (7 par spodni! 2 kurtki, 2 plaszcze, sweterki, bluzki itd bardzo dużo rzeczy) i w ostatniej sekundzie ktoś mnie podbił....i poszło wszystko za 660zl
my też nie chcemy zaproszeń rulonów, tylko takie zwykłe i chyba jeśli już się zdecydujemy to na takie jak te pierwsze z fioletową wstążką.

A co do tej przegranej aukcji, to jest taka strona internetowa snajper i tam sobie ustawiasz strzał na aukcji, że np. dajesz swoją maksymalną cenę jaką chcesz dać za przedmiot ustawiasz strasz na np.minutę przed końcem wstawiasz link do aukcji i automatycznie program zalicytuje za Ciebie nawet jak Cię nie ma przy komputerze
__________________

Edytowane przez Ani_qa
Czas edycji: 2011-01-06 o 11:06
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:05   #304
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Wpadnę po obiedzie, więc nie nastukajcie mi tu za dużo stron !
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:07   #305
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

super zdjęcie i cudne śpioszki
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:39   #306
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Ale Franuś już duży ! Śpiochy słodkie . My chyba pójdziemy do centrum handlowego (o ile jest dziś otwarte ), obejrzeć obrączki w Yes, Aparcie, itp- żeby zobaczyć, jakie mamy rozmiary palców i jak wyglądają na palcu podobne obrączki do tych co nam się podobają, i czy taka grubość jak tam to nie za dużo .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:46   #307
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Ale Franuś już duży ! Śpiochy słodkie . My chyba pójdziemy do centrum handlowego (o ile jest dziś otwarte ), obejrzeć obrączki w Yes, Aparcie, itp- żeby zobaczyć, jakie mamy rozmiary palców i jak wyglądają na palcu podobne obrączki do tych co nam się podobają, i czy taka grubość jak tam to nie za dużo .
właśnie też nie wiem czy dziś są otwarte te wszystkie duże markety i centra handlowe my z Tż byliśmy w YES oglądać obrączki bo nam się podobały dwa wzory, ale tak drogie były, że poszliśmy do zwykłych jubilerów, w sumie teraz powinna być kolekcja 2011 chyba
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 11:46   #308
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam dorzucam zdjęcie Franka i wypaśnych śpiochów
Słodki dzieciątko Mi się dziś śniło, że mamy z Tżtem małą córeczkę, była ubrana w sukienkę, którą wczoraj obczaiłam w ch i w której się zakochałam i miała boskie Tż-towe oczęta
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
my też nie chcemy zaproszeń rulonów, tylko takie zwykłe i chyba jeśli już się zdecydujemy to na takie jak te pierwsze z fioletową wstążką.

A co do tej przegranej aukcji, to jest taka strona internetowa snajper i tam sobie ustawiasz strzał na aukcji, że np. dajesz swoją maksymalną cenę jaką chcesz dać za przedmiot ustawiasz strasz na np.minutę przed końcem wstawiasz link do aukcji i automatycznie program zalicytuje za Ciebie nawet jak Cię nie ma przy komputerze
Ciekawa strona, na pewno zajrzę jak będę coś licytować!

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Ale Franuś już duży ! Śpiochy słodkie . My chyba pójdziemy do centrum handlowego (o ile jest dziś otwarte ), obejrzeć obrączki w Yes, Aparcie, itp- żeby zobaczyć, jakie mamy rozmiary palców i jak wyglądają na palcu podobne obrączki do tych co nam się podobają, i czy taka grubość jak tam to nie za dużo .
Sądzę, że będzie zamknięte, w Gl nawet Żabka i abc są zamknięte, a mi się tak chciało budyniu

Byłam dziś zmuszona kupić naukowy kalkulator, zamówiłam na all-110 zł, straszne są ceny tego badziewia
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2011-01-06 o 11:47
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:53   #309
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Słodki dzieciątko Mi się dziś śniło, że mamy z Tżtem małą córeczkę, była ubrana w sukienkę, którą wczoraj obczaiłam w ch i w której się zakochałam i miała boskie Tż-towe oczęta

Ciekawa strona, na pewno zajrzę jak będę coś licytować!


Sądzę, że będzie zamknięte, w Gl nawet Żabka i abc są zamknięte, a mi się tak chciało budyniu

Byłam dziś zmuszona kupić naukowy kalkulator, zamówiłam na all-110 zł, straszne są ceny tego badziewia
faktycznie okropnie drogi no właśnie żabka zamknięta i sprawdzałam Tesco też zamknięte więc chyba galerie też będą pozamykane.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:57   #310
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Znalazłam bosko wyglądającą pm-kę, chętnie bym się tak uczesała i umalowała
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:06   #311
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Znalazłam bosko wyglądającą pm-kę, chętnie bym się tak uczesała i umalowała
bardzo ładnie wygląda, ale ja osobiście będę wolała nieco inny makijaż a co do fryzury to u mnie w sumie ciężko z wyborem
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 12:08   #312
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam dorzucam zdjęcie Franka i wypaśnych śpiochów
Jeju jaki Franek już wielgaśny slodziak mały a śpiochy genialne

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
my też nie chcemy zaproszeń rulonów, tylko takie zwykłe i chyba jeśli już się zdecydujemy to na takie jak te pierwsze z fioletową wstążką.

A co do tej przegranej aukcji, to jest taka strona internetowa snajper i tam sobie ustawiasz strzał na aukcji, że np. dajesz swoją maksymalną cenę jaką chcesz dać za przedmiot ustawiasz strasz na np.minutę przed końcem wstawiasz link do aukcji i automatycznie program zalicytuje za Ciebie nawet jak Cię nie ma przy komputerze
O a o tym nie wiedzialam, wypróbuje przy licytacji
Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Ale Franuś już duży ! Śpiochy słodkie . My chyba pójdziemy do centrum handlowego (o ile jest dziś otwarte ), obejrzeć obrączki w Yes, Aparcie, itp- żeby zobaczyć, jakie mamy rozmiary palców i jak wyglądają na palcu podobne obrączki do tych co nam się podobają, i czy taka grubość jak tam to nie za dużo .
Nasze w aparcie kosztowały 2370zł... a w sezamie za identyczne zapłaciliśmy 1600 akurat Yes i Apart mają kosmiczne ceny....

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
faktycznie okropnie drogi no właśnie żabka zamknięta i sprawdzałam Tesco też zamknięte więc chyba galerie też będą pozamykane.
Jak większe CH czy galeria to w necie można sprawdzić ja patrzyłam i u mnie wszystko zamknięte dzisiaj.

Aga o 14 kogel mogel!!
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:09   #313
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Ja bym chętnie zrobiła sobie delikatne somoky eyes
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:17   #314
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam dorzucam zdjęcie Franka i wypaśnych śpiochów
jaki duży, a śpiochy bombowe
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
my też nie chcemy zaproszeń rulonów, tylko takie zwykłe i chyba jeśli już się zdecydujemy to na takie jak te pierwsze z fioletową wstążką.

A co do tej przegranej aukcji, to jest taka strona internetowa snajper i tam sobie ustawiasz strzał na aukcji, że np. dajesz swoją maksymalną cenę jaką chcesz dać za przedmiot ustawiasz strasz na np.minutę przed końcem wstawiasz link do aukcji i automatycznie program zalicytuje za Ciebie nawet jak Cię nie ma przy komputerze
o nie wiedziałam,że jest taka strona a my zaproszenia mamy wybrane, ale się zastanawiamy nad nimi bo są troche drogie
Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
właśnie też nie wiem czy dziś są otwarte te wszystkie duże markety i centra handlowe my z Tż byliśmy w YES oglądać obrączki bo nam się podobały dwa wzory, ale tak drogie były, że poszliśmy do zwykłych jubilerów, w sumie teraz powinna być kolekcja 2011 chyba
u nas u "zwykłych" jubilerów obrączki markowe są dwa razy tańsze i też będziemy zamawiać, mamy już nawet wzór tylko musze się dopytać czy białe złoto jest rodowane bo jak tak to nie bardzo mi się widzą
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Znalazłam bosko wyglądającą pm-kę, chętnie bym się tak uczesała i umalowała
podobają mi się kolczyki
Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Nasze w aparcie kosztowały 2370zł... a w sezamie za identyczne zapłaciliśmy 1600 akurat Yes i Apart mają kosmiczne ceny....

Jak większe CH czy galeria to w necie można sprawdzić ja patrzyłam i u mnie wszystko zamknięte dzisiaj.

Aga o 14 kogel mogel!!
a na którym programie?
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:17   #315
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Kurcze chętnie obejrzałabym kogel... ale nauka.
Dobra Dziewczynki idę dalej nurkować w książki, ale za 2 godzinki z pewnością tu zajrzę
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 12:46   #316
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Wpadłam tylko na chwilkę, bo wróciliśmy od teściów z obiadu, teraz lecimy do kościoła i potem do moich rodziców maraton

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Mój Tż jest strasznym perfekcjonistą i maluje paznokcie lepiej niż ja i nigdy nie mam pozalewanych skórek bo jak tylko mu się wyjedzie to zmywa całe i zaczyna od nowa
O rany, mój też jest perfekcjonistą kiedyś mi nogi golił, to miałam lepszy efekt jak po wizycie u kosmetyczki btw, zaraziłyście mnie tą golarką i już też taką chcę a zbieramy z TŻem na wakacje i zaciskamy pasa Szkoda, że TŻ nie wpadł na pomysł, żeby mi kupić golarkę pod choinkę :P ja mu kupiłam męską
A jak ogólnie jak się dogadujecie w związku z tym, że też jesteś z perfekcjonistą? Masz na niego jakieś sposoby? Bo my mamy często sprzeczki na tym tle... np. zawsze mnie poucza, nienawidzę jak jest obok jak sprzątam najlepiej jak go w ogóle wtedy nie ma w domu i mam pole do popisu, a jak sprzątamy oboje, to on nie da mi dotknąć odkurzacza i wszystko sam robi a ja się czuję jak jakaś nieporadna...
W ogóle przerąbane masz z tą nauką współczuję!! Ja w ogóle jakoś podświadomie olewam trochę ten rok i walczę z tym a zapowiada się ciężka sesja..
Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam dorzucam zdjęcie Franka i wypaśnych śpiochów
słodkie zdjęcie z usg już widac, że mało ma tam miejsca A śpiochy do schrupania
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg


Edytowane przez Amani
Czas edycji: 2011-01-06 o 12:47
Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 14:23   #317
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Mi sesja też nie zapowiada się ciekawie, ale jakoś to będzie, póki co żyję jutrzejszym kolosem z fizy, jak go nie zdam to chyba się zapłaczę

Co do Tż-perfekcjonisty - nie lubię jak u nas w mieszkaniu zmywa, bo robi to całe wieki, a woda leci - a wiadomo woda to droga przyjemność, a poza tym ja jestem bałaganiarą i całkiem miło jak mi posprząta Ma jeszcze jedną ogromną zaletę - świetnie szyje (!), ja do takich prac mam dwie lewe ręce, a on mi nawet torbę skórzaną poszył i nawet teraz nie potrafię odróżnić które ramię było oderwane

Mam dość moich sąsiadów, mam kupę nauki, a oni od samego rana krzyczą i się tłuką, chodzę już ze słuchawkami w uszach, bo nie umiem wytrzymać
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 14:28   #318
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Mi sesja też nie zapowiada się ciekawie, ale jakoś to będzie, póki co żyję jutrzejszym kolosem z fizy, jak go nie zdam to chyba się zapłaczę
To trzymamy kciuki za kolosa! powodzenia
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Co do Tż-perfekcjonisty - nie lubię jak u nas w mieszkaniu zmywa, bo robi to całe wieki, a woda leci - a wiadomo woda to droga przyjemność, a poza tym ja jestem bałaganiarą i całkiem miło jak mi posprząta Ma jeszcze jedną ogromną zaletę - świetnie szyje (!), ja do takich prac mam dwie lewe ręce, a on mi nawet torbę skórzaną poszył i nawet teraz nie potrafię odróżnić które ramię było oderwane
Ja też jestem z natury bałaganiarą, a w dodatku leniwcem Chociaż odkąd mieszkam z TŻem, to jak już się mobilizuję, to staram się coś robić jak najlepiej i efekt jest idealny jak u TŻa ale oczywiście ten musi mnie pouczać
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 14:34   #319
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość

Aga o 14 kogel mogel!!
No nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eee!!!!!!!!!!!!!!!! No nie dopiero wróciłam do domu, byłam z rodzicami obejrzeć szopkę na jasnej górze przegapiłam

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Mi sesja też nie zapowiada się ciekawie, ale jakoś to będzie, póki co żyję jutrzejszym kolosem z fizy, jak go nie zdam to chyba się zapłaczę
Ściskam kciuki za kolosa, bo podczytuję, że przygotowania już dawno zaczęłaś
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 14:58   #320
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość

a na którym programie?
Na TVN teraz bedzie druga cześć
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:01   #321
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
To trzymamy kciuki za kolosa! powodzenia
Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
No nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eee!!!!!!!!!!!!!!!! No nie dopiero wróciłam do domu, byłam z rodzicami obejrzeć szopkę na jasnej górze przegapiłam



Ściskam kciuki za kolosa, bo podczytuję, że przygotowania już dawno zaczęłaś
Dzięki za kciuki

I jak szopka, ładna?
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:21   #322
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Tamta PMka ładna, taki delikatny image jest w moim stylu . tylko jej "gummy smile" mi się nie podoba :p.
Mój TŻ też mi czasem depiluje nogi woskiem- ma dziką satysfakcję w momencie odrywania plastra . Ale robi to sto razy dokładniej, niż ja sama.
Co do galerii- była zamknięta . Tak myślałam, ale na stronie nic nie napisali, a na stronie innego centrum były informacje o dniach, w których galeria będzie zamknięta i 6.01 nie było , więc pomyślałam, że MOŻE nam się poszczęści :P. A to wszystko dlatego, że wypatrzyliśmy sobie z TŻtem obrączki u Hadrysia (tytanowe, mało delikatne, i w ogóle, ale ładne :P), ale nie chcieliśmy zamawiać kompletnie w ciemno, więc chcieliśmy sprawdzić, jak u nas na palcach wyglądają inne tytanki podobnej grubości, szerokości i kształtu. Ale cóż- nie wyszło, bo było zamknięte :P. Za to poszliśmy do takiej fajnej swojskiej knajpy i się strasznie nażarłam. Jest mi ZA ciężko na żołądku . Tam byli tacy fajni młodzi kelnerzy i jak jeden szedł z naszym jedzeniem, to nas kompletnie nie zauważył, mimo, że obok nas przechodził i się tak rozgląda, rozgląda, patrzy na Michała, rozgląda się dalej, my się już tak do niego śmiejemy, a on podchodzi "Bo ja pani szukałem", a M. "No właśnie widziałem, że na panią pan zwrócił większą uwagę" i się śmieje . A ja, żeby już ten chłopak się tak głupio nie czuł "No, to chyba normalne". I potem TŻ mówił, że od razu wiedział, że on mnie szuka . Śmieszne to było. Aż mi się humor poprawił (jeszcze bardziej :P).
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:40   #323
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Błagam zagońcie mnie do fizyki, sama już nie mogę się zmobilizować...

A nie mówiłam Dalenka!

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Ok, zmotywowałam się, uciekam, ale zapewne niebawem powrócę
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 15:49   #324
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
A nie mówiłam Dalenka!
Przeczytałam Wasze spekulacje, jak wróciłam- za późno :P!

Dziewczyny, czym jedziecie do ślubu? Bo my ciągle mamy z tym problem . W skrócie, to gdybyśmy płacili znajomemu za zawiezienie nas do kościoła, a potem przesiedli się do bryczki (lol ) i stamtąd pojechali na wesele, to by nas drożej wyszło, niż wynajęcie samochodu. A ten znajomy ciągle ma nowe auto i nie wiadomo, czy trafimy na audi, cinquecento, czy może... motor :P. Stąd moje pytanie: ile płacicie za wynajem samochodu? My nie chcemy żadnych limuzyn, ani wypasionych bmw. Gdyby ktoś z naszych znajomych dysponował fajniejszym samochodem i zadeklarował się, że nas zabierze, to byłoby dobrze. Ale ciężko z tym. Nie chcę liczyć na teścia, bo oni się NA PEWNO spóźnią, a potem będzie jeździł po krawężnikach, byle szybciej dojechać- nie, dziękuję :P. Moja mama nie ma samochodu. Reszta rodzin będzie jechała po parę osób, więc się nie zmieścimy . No.... Kończąc wypowiedź, spodobał nam się czerwony ford mustang . Koszt wynajmu 900 zł. To dużo, czy mało?
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:00   #325
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
....Za to poszliśmy do takiej fajnej swojskiej knajpy i się strasznie nażarłam. Jest mi ZA ciężko na żołądku . Tam byli tacy fajni młodzi kelnerzy i jak jeden szedł z naszym jedzeniem, to nas kompletnie nie zauważył, mimo, że obok nas przechodził i się tak rozgląda, rozgląda, patrzy na Michała, rozgląda się dalej, my się już tak do niego śmiejemy, a on podchodzi "Bo ja pani szukałem", a M. "No właśnie widziałem, że na panią pan zwrócił większą uwagę" i się śmieje . A ja, żeby już ten chłopak się tak głupio nie czuł "No, to chyba normalne". I potem TŻ mówił, że od razu wiedział, że on mnie szuka . Śmieszne to było. Aż mi się humor poprawił (jeszcze bardziej :P).
Trochę zazdrości w związku nie zaszkodzi swoją drogą wróciłabym na Twoim miejscu do tej knajpki, może dostaniesz jakiś rabacik na jedzenie ....

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Błagam zagońcie mnie do fizyki, sama już nie mogę się zmobilizować...

A nie mówiłam Dalenka!

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Ok, zmotywowałam się, uciekam, ale zapewne niebawem powrócę
Ja nie umiem zachęcać do nauki FIZYKI po prostu nie cierpię fizyki, odbija mi się na samą myśl zostań z nami

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
P

Dziewczyny, czym jedziecie do ślubu? Bo my ciągle mamy z tym problem . W skrócie, to gdybyśmy płacili znajomemu za zawiezienie nas do kościoła, a potem przesiedli się do bryczki (lol ) i stamtąd pojechali na wesele, to by nas drożej wyszło, niż wynajęcie samochodu. A ten znajomy ciągle ma nowe auto i nie wiadomo, czy trafimy na audi, cinquecento, czy może... motor :P. Stąd moje pytanie: ile płacicie za wynajem samochodu? My nie chcemy żadnych limuzyn, ani wypasionych bmw. Gdyby ktoś z naszych znajomych dysponował fajniejszym samochodem i zadeklarował się, że nas zabierze, to byłoby dobrze. Ale ciężko z tym. Nie chcę liczyć na teścia, bo oni się NA PEWNO spóźnią, a potem będzie jeździł po krawężnikach, byle szybciej dojechać- nie, dziękuję :P. Moja mama nie ma samochodu. Reszta rodzin będzie jechała po parę osób, więc się nie zmieścimy . No.... Kończąc wypowiedź, spodobał nam się czerwony ford mustang . Koszt wynajmu 900 zł. To dużo, czy mało?
My płaciliśmy 500 zł za całą noc+szofer+przybranie auta za audi, więc 900 zł wydaje mi się być dużą kwotą ale wszystko w cenie, audi to nie mustang
Ja Cię chętnie podwiozę swoim peugeotem za 50 zł
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:13   #326
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
My płaciliśmy 500 zł za całą noc+szofer+przybranie auta za audi, więc 900 zł wydaje mi się być dużą kwotą ale wszystko w cenie, audi to nie mustang
Ja Cię chętnie podwiozę swoim peugeotem za 50 zł
A bardzo chętnie skorzystam ! Jeszcze Ci winko dam :P. On bierze 800, ale my mamy 60 km z domu do kościoła :P, więc dlatego 100 zł więcej. Mnie się podoba też to: http://slubneauto.info/component/opt...2295/Itemid,2/ lubię takie małe samochodziki, ale TŻ zwrócił uwagę, że pewnie tym byśmy 3 godziny do kościoła jechali :P...
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:23   #327
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Co to zaproszeń, to też wczoraj oglądałam i trzy które mi się spodobały Wam pokażę, z tym, że te jedne kosztują 4,80 zł, więc odpadają na starcie oczywiście ten złoty kolor na jednym byłby od razu do wymiany. Bardzo podobają mi się te z fioletową kokardą, są takie proste i ładny papier mają
bardzo ladne

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Znalazłam bosko wyglądającą pm-kę, chętnie bym się tak uczesała i umalowała
delikatny makijaz szkoda ze nie widac uczesania od tylu

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym jedziecie do ślubu? Bo my ciągle mamy z tym problem . W skrócie, to gdybyśmy płacili znajomemu za zawiezienie nas do kościoła, a potem przesiedli się do bryczki (lol ) i stamtąd pojechali na wesele, to by nas drożej wyszło, niż wynajęcie samochodu. A ten znajomy ciągle ma nowe auto i nie wiadomo, czy trafimy na audi, cinquecento, czy może... motor :P. Stąd moje pytanie: ile płacicie za wynajem samochodu? My nie chcemy żadnych limuzyn, ani wypasionych bmw. Gdyby ktoś z naszych znajomych dysponował fajniejszym samochodem i zadeklarował się, że nas zabierze, to byłoby dobrze. Ale ciężko z tym. Nie chcę liczyć na teścia, bo oni się NA PEWNO spóźnią, a potem będzie jeździł po krawężnikach, byle szybciej dojechać- nie, dziękuję :P. Moja mama nie ma samochodu. Reszta rodzin będzie jechała po parę osób, więc się nie zmieścimy . No.... Kończąc wypowiedź, spodobał nam się czerwony ford mustang . Koszt wynajmu 900 zł. To dużo, czy mało?
my jechalismy BMW
jakos nie przemawiaja do mnie stare samochody
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:40   #328
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Do mnie takie retro też nie. Ale np dodgem z lat 60 bym się przejechała :P. Tak oglądam teraz te ceny i nie jest źle. Mnie wystarczy peugeot (widziałam ofertę za 400 zł za całość), byle by był czysty, a kierowca punktualny .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:00   #329
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Przeczytałam Wasze spekulacje, jak wróciłam- za późno :P!

Dziewczyny, czym jedziecie do ślubu?
Nasze bmw stare widzialas na zdjęciach mi sie limuzyny, bryczki czy inne cuda okropnie nie podobają..... i 900zł nawet za mustanga też bym nie dała.... strasznie drogo.... wiadomo, za taki samochód...ale kurcze nie wypożyczacie go na miesiąc...

My chociaż na tym zaoszczędzilismy samochód był siostry a kierowcą szwagier w białych rękawiczkach i czapce szofera
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:07   #330
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Desperate Yongwives, PM-ki do 23 lat

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
My chociaż na tym zaoszczędzilismy samochód był siostry a kierowcą szwagier w białych rękawiczkach i czapce szofera

My tez mielismy za free
auto jest mojego taty a prowadzil brat Meza czyli nasz swiadek
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.