oryginalne, męskie perfumy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 21:58   #1
someday87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10

oryginalne, męskie perfumy...


Hej,
mam do Was pytanie odnośnie perfum.
Od jakiegoś czasu spotykam się z mężczyzną,który niedługo ma imieniny które chciałam uczcić upominkiem w postaci perfum. Ponieważ nie mam czasu na chodzenie po drogeriach, możecie polecić jakieś wyjątkowe zapachy dla bardzo oryginalnego faceta?
Jest on bardzo specyficzny, typ Piotrusia Pana więc chciałabym zaskoczyć go pozytywnie jakimś zapachem, którego raczej nie ma w swojej kolekcji (do której niestety nie miałam do tej pory dostępu), więc może coś z nowych perfum?
Bardzo proszę o pomoc...

Edytowane przez someday87
Czas edycji: 2010-04-07 o 20:27 Powód: zmiana tematu
someday87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 22:46   #2
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Trudno coś doradzić, nie wiedząc nic o zapachowym guście danej osoby. A nawet wtedy można spudłować ;]

Wiesz, czego teraz używa, co lubi nosić? Konkretne nazwy perfum, charakterystyczne nuty, cokolwiek co pozwoli sprecyzować typ zapachu. Inaczej będzie można strzelać do upadłego.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 23:23   #3
viovys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

ja uwielbiam zapach Givenchy Play. Jakis czas temu kupiłam je swojemu mężczyźnie. uwielbiam jak nimi pachnie
__________________
"Always look on the bright side of life"
viovys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 15:53   #4
someday87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Rzeczywiście niestety trudno jest kupić coś osobie, której nie zna się jeszcze tak dobrze , a chce się zrobić dobre wrażenie:/ ale muszę próbować. Chłopak jest strasznym indywidualistą, ciężko mu dogodzić dlatego staram się tego uniknąć prosząc Was o wyjątkowe, oryginalne, niezwykłe zapachy.Postaram się w najbliższym czasie wkraść do łazienki i wyszperać perfumy które już ma
someday87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:35   #5
someday87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

ehh...ciężko dostać się do męskiej szafki...

Dziewczyny, może napiszcie czym obecnie pachnie Wasz mężczyzna?

Na pewno wy również macie indywidualistów
someday87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:51   #6
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Niestety, charakter człowieka ma się nijak do upodobań zapachowych. To, że ktoś jest indywidualista nie oznacza automatycznie, że będzie uwielbiał zapach np. palonej opony.

To Ty znasz jego upodobania zapachowe - nawet jeśli nie masz dostępu do szafki, to przecież czujesz czym pachnie - czy to jest zapach świeży, słodki, kadzidlany, ziołowy itd. Jak mamy Ci pomóc, skoro nie dajesz żadnej podpowiedzi?

Zapach to nie ubrania - tu się nie da określić co jest klasyczne, co ekstrawaganckie, co modne, co będzie pasować do indywidualisty, a co do nie-indywidualisty. Tak na dobrą sprawę, to każdy człowiek jest indywidualistą i posiada swój indywidualny gust. To, że mój TŻ lubi np. M7 czy Opium, nie oznacza że Twojemu też się spodoba. Bo to właśnie indywidualna kwestia


Strzelając całkiem w ciemno - przetestuj w Sephorze Masaki Aqua Mat. Zapach trochę w kierunku unisexu, zupełnie inny od typowych męskich zapachów, wystarczy rzut oka na nuty zapachowe: limonka, pomelo, liść drzewa figowego, bambus.
Pachnie jak woda z górskiego strumienia z odrobiną owocowej słodyczy. Myślę, że spodoba się każdemu - a na upalne lato będzie idealny.
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2010-04-08 o 17:46
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:32   #7
someday87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

dziękuję, na pewno sprawdzę Wasze propozycje...
a co sądzicie o zapachu Davidoff Hot Water?

i gdzie można kupić najtaniej perfumy? znacie jakiś sklep/stronę internetowa? jakie są roznice w cenach?
someday87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 19:16   #8
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Lista sprawdzonych perfumerii internetowych jest podwieszona na pierwszej stronie Perfum.


Co do zapachów Davidoff, cóż - mogłabym je określić na wiele sposobów, ale nie jako "oryginalne" ;] Hot Water jest wg mnie dość nudny, przewidywalny i nie wyróżniający się z tłumu męskich flaszek stojących tłumnie w perfumerii.

Jeżeli chcesz kupić perfumy, ale nie wiesz jakie - może spróbuj z czymś, co poza niesamowitą zawartością, również niesamowicie wygląda? Idole de Lubin? Fou d'Absinthe czy Al Oudh L'Artisana? Equus Lalique? L'Anarchiste Caron? Pi Givenchy?... Wymieniać mogłabym jeszcze długo, za każdym razem prawdopodobnie pudłując. Bez konkretniejszego opisu nut czy dotychczas używanych zapachów, większego sensu w dalszych propozycjach nie widzę.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:26   #9
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Co do zapachów Davidoff, cóż - mogłabym je określić na wiele sposobów, ale nie jako "oryginalne" ;] Hot Water jest wg mnie dość nudny, przewidywalny i nie wyróżniający się z tłumu męskich flaszek stojących tłumnie w perfumerii.
Podpisuję się obiema łapkami. Cool i Hot Water to jedne z najbanalniejszych i najbardziej oklepanych perfum. Chyba ostatnie, oprócz słynnego "szarego Bossa" i Aqua di Gio, jakie można by polecić "indywidualiście".

Różnice w cenach są ogromne, dlatego poczytaj watek o polecanych perfumeriach
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:25   #10
someday87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

zapytalam was, bo zdziwilo mnie okreslenie przy hot water jako "orientalny" a do tej pory znalam tylko cool water ktory nie byl nawet oryginalny ale dziekuje ze rozwialyscie moje watpilowsci

przejrzalam watek z perfumeriami i wybralam wstepnie takie:
Lumiere.pl., .estentia.pl ,perfumeria.pl , orlane.lumiere.pl, strawberrynet.com. Nie wiem która wybrac:/ Polecacie jakąś szczególnie?

i niestety w zadnej nie umiem znalezc tych perfum w ładnych flakonach
Ile one kosztuja? (Idole de Lubin, Al Oudh L'Artisana)
someday87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:23   #11
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
i niestety w zadnej nie umiem znalezc tych perfum w ładnych flakonach
Ile one kosztuja? (Idole de Lubin, Al Oudh L'Artisana)
dostaniesz je TUTAJ Możesz też poszukać na Allegro, ale tam raczej będą używki. Za to nie ma za bardzo obaw o podróbki, jako, że to niezbyt popularne zapachy.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 20:01   #12
Aja87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

witam,jeśli mogę coś polecić to Allure Sport Chanela,zmiata wszystkie
Aja87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 23:50   #13
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście niestety trudno jest kupić coś osobie, której nie zna się jeszcze tak dobrze , a chce się zrobić dobre wrażenie:/ ale muszę próbować. Chłopak jest strasznym indywidualistą, ciężko mu dogodzić dlatego staram się tego uniknąć prosząc Was o wyjątkowe, oryginalne, niezwykłe zapachy.Postaram się w najbliższym czasie wkraść do łazienki i wyszperać perfumy które już ma
Someday, radzę Ci ze szczerego serca - jeśli jest strasznym indywidualistą i ciężko mu dogodzić, to kupowanie zapachu w ciemno jest nader ryzykowną grą. Szczególnie jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie.
Jesli jest oryginałem także pod względem zapachowym, to marne są szanse, że trafisz w jego gust zapachem ogólnodostępnym. Z kolei niszowce to tak kolosalne spektrum możliwości, że próba trafienia w ciemno jest hazardem po prostu.
A jeśli nie trafisz, człowiek będzie czuł się zażenowany, skrępowany, sfrustrowany, że wydałaś górę kasy na coś, czego on nie chciał i nie docenia.

Może łatwiej będzie Ci spróbowac z muzyką (dobra płyta cieszy każdego, a łatwiej jest wytropić czyjś gust muzyczny, niż zapachowy) albo oryginalną książką. Możesz też pójśc w kierunku jego pasji - ludzie zwykle doceniają prezenty, które świadczą o tym, że cenimy i rozumiemy ich zainteresowania.

Poza tym ja myslę, że perfumy to bardzo intymny prezent. Kiedy ostatnio kumpel (nie przyjaciel) usiłował sprezentować mi flakon czułam się zażenowana. Może częściowo dlatego, że był to flakon wybrany na podstawie zdjęcia, na którym mam go w ręku - na zdjęciu nie było informacji, że zapach uwazam za okropny.
Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może napiszcie czym obecnie pachnie Wasz mężczyzna?

Na pewno wy również macie indywidualistów
Mamy. Ale jak pragnę zdrowia - indywidualista indywidualiście nierówny. Im bardziej indywidualista jest oryginalny, tym mniejsze masz szanse na to, że zestaw zapachów innego indywidualisty mu podejdzie.
Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
dziękuję, na pewno sprawdzę Wasze propozycje...
a co sądzicie o zapachu Davidoff Hot Water?
Miernota, nuda, brak pomysłu i myśli przewodniej kompozycji.

Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
Ile one kosztuja? (Idole de Lubin, Al Oudh L'Artisana)
Z Al Oudh bądź ostrożna - to zapach wzbudzający bardzo intensywne emocje. Dla mnie to olfaktoryczne monstrum i wyobrażam sobie, że na mężczyźnie może być jeszcze gorzej.
Idole jest lepszym wyborem - jest ładny, łatwy i większości ludzi się podoba.
Cytat:
Napisane przez Aja87 Pokaż wiadomość
witam,jeśli mogę coś polecić to Allure Sport Chanela,zmiata wszystkie
Yyyy...
Twoim zdaniem.
Moim zdaniem nie zamiata nawet małej komórki. Przedpokój może pozamiatać. Ostatecznie.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2010-04-13 o 23:52
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:29   #14
someday87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

zaryzykuje z perfumami, w koncu do odważnych świat nalezy wybrałam już wstepnie perfumy, które chce kupic wiec nie chce od nowa szukac prezentu...
podobaja mi się Idole de Lubin, ale niestety na stronie www.missala... sa dosyć drogie.. dostanę je gdzies po tanszej cenie? jak już wspominałyscie, na allegro chyba nie ma szans łapać okazji, co?
someday87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:35   #15
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
zaryzykuje z perfumami, w koncu do odważnych świat nalezy wybrałam już wstepnie perfumy, które chce kupic wiec nie chce od nowa szukac prezentu...
podobaja mi się Idole de Lubin, ale niestety na stronie www.missala... sa dosyć drogie.. dostanę je gdzies po tanszej cenie? jak już wspominałyscie, na allegro chyba nie ma szans łapać okazji, co?

raczej nie znajdziesz taniej,chyba ze gdzies za granicą...w Londynie czy w Stanach...na luckyscent.com kosztuje 95 $,no ale doliczyc trzeba koszt wysyłki...i ewentualne cło
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:10   #16
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
zaryzykuje z perfumami, w koncu do odważnych świat nalezy wybrałam już wstepnie perfumy, które chce kupic wiec nie chce od nowa szukac prezentu...
podobaja mi się Idole de Lubin, ale niestety na stronie www.missala... sa dosyć drogie.. dostanę je gdzies po tanszej cenie? jak już wspominałyscie, na allegro chyba nie ma szans łapać okazji, co?
Może ewentualnie zagranicą... Ale wtedy dochodzą koszty przesyłki

Naprawdę ciężko tak kupić cos w ciemno. skoro nie wiesz, czego on używa to może chociaż spróbuj opisać jak pachnie? To nuty morskie, leśne, przyprawowe? Z czym Ci się kojarzą?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2010-04-14 o 13:20
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:56   #17
someday87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Bardzo dziękuję wam za każdą pomoc.
Perfumy już wybrałam zgdonie z waszymi sugestiami- Idole de Lubin. Niestety sa dość drogie więc szukam miejsc, gdzie moge kupic je najtaniej. Wolalabym drogerie, bo tak mi wygodniej ale jesli w internecie jest duzo taniej to nie bede sie nawet zastanawiac

Znacie może róznice w cenach tego zapachu w roznych miejscach?
someday87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:06   #18
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję wam za każdą pomoc.
Perfumy już wybrałam zgdonie z waszymi sugestiami- Idole de Lubin. Niestety sa dość drogie więc szukam miejsc, gdzie moge kupic je najtaniej. Wolalabym drogerie, bo tak mi wygodniej ale jesli w internecie jest duzo taniej to nie bede sie nawet zastanawiac

Znacie może róznice w cenach tego zapachu w roznych miejscach?
Różnic cenowych brak. 320zł za 75ml EdT to cena jaką musisz zapłacić!
Przez pewien czas, można było kupić trochę taniej, bodajże za260 zł w internetowej PerfumeriiMM , ale już nie ma, z tego co mi wiadomo.
W drogerii raczej nie kupisz, pozostaje Quality lub Lulua. Taki urok niszowców...

Edytowane przez MichailK
Czas edycji: 2010-04-14 o 19:09
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:34   #19
someday87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

trudno, wykosztuje sie

czyli pozostaje kupno przez internet, ale w sumie i tak taki zakup planowalam powiedzcie mi tylko, (na pewno przyda mi sie rowniez w innych zakupach) czym sie kierujecie wybierajac sklep internetowy? Skąd macie pewność, że ten sklep jest uczciwy i rzetelny? nigdy nie kupowalam przez neta wiec troche sie boje
someday87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 18:06   #20
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
trudno, wykosztuje sie

czyli pozostaje kupno przez internet, ale w sumie i tak taki zakup planowalam powiedzcie mi tylko, (na pewno przyda mi sie rowniez w innych zakupach) czym sie kierujecie wybierajac sklep internetowy? Skąd macie pewność, że ten sklep jest uczciwy i rzetelny? nigdy nie kupowalam przez neta wiec troche sie boje

ale przez internet to tez tylko w quality kupisz,albo w lulua....a to są normalne perfumerie stacjonarne i na pewno obie są uczciwe i rzetelne.

a tak ogólniej to kierujemy sie wątkiem o sprawdzonych perfumeriach netowych
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 18:39   #21
xentrix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość

Strzelając całkiem w ciemno - przetestuj w Sephorze Masaki Aqua Mat. Zapach trochę w kierunku unisexu, zupełnie inny od typowych męskich zapachów, wystarczy rzut oka na nuty zapachowe: limonka, pomelo, liść drzewa figowego, bambus.
Pachnie jak woda z górskiego strumienia z odrobiną owocowej słodyczy. Myślę, że spodoba się każdemu - a na upalne lato będzie idealny.
dokładnie , swietny zapach , dosyc oryginalny - na lato jak znalazł
xentrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:50   #22
someday87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

dzieki bardzo za pomoc,
a co jest dla Was najwazniejsze w perfumach?
marka co za tym idzie trwalosc, tylko zapach, opakowanie, cena..? czym sie najbardziej kierowac?
someday87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:25   #23
xentrix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
dzieki bardzo za pomoc,
a co jest dla Was najwazniejsze w perfumach?
marka co za tym idzie trwalosc, tylko zapach, opakowanie, cena..? czym sie najbardziej kierowac?
uważam , że nie zawsze marka = trwałość . Ja kupuje zazwyczaj wg zasady - dobra jakosc za rozsądną cenę . Kieruję sie zapachem - czyli jesli mi sie podoba kupuje , oczywiscie uwzgledniajac cenę . dlaczego ? Pomimo tego , że niektórzy twierdza ze coś długo pachnie to i tak wszystko zależy od ph skóry itp itd. A że kazdy ma nieco inną , tak też zapachy róznie pachną i z rózną długością . Przykładowo - mam wode Cacharel Amor Pour Homme . Na mnie pachnie b.ładnie i srednio długo - na moim kuzynie pachnie jak mydło z wodą czyli nieciekawie .Po prostu nie ma jednej metody . Wszystko metoda prób i błedów.
xentrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 20:35   #24
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: oryginalne, męskie perfumy...

Cytat:
Napisane przez someday87 Pokaż wiadomość
dzieki bardzo za pomoc,
a co jest dla Was najwazniejsze w perfumach?
marka co za tym idzie trwalosc, tylko zapach, opakowanie, cena..? czym sie najbardziej kierowac?
Dla mnie po pierwsze zapach - musi mnie zachwycić, musze się w nim dobrze czuć, musze mieć ochotę spędzić w nim cały dzień. Po drugie - trwałość - nawet najpiękniejszy zapach, który utrzymuje się na mojej skórze mniej niż osiem godzin nie ma szans Marka nie zawsze idzie w parze z trwałościa, bywa że zapach Oriflame utrzymuje się na mojej skórze dłużej niż Armani. Tylko Chanel nigdy mnie nie zawiodło jeśli chodzi o trwałość
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.