Miłośniczki etorebki - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 18:38   #901
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
pytanie do dziewczyn, ktore maja ADINE.
czy pasek tej torebki jest regulowany? jezeli tak to za pomoca sprzaczki, czy "suwaka"? i wogole czy ten pasek jest mocny, bo wyglada dosyc kiepsko...
i druga sprawa. posiada ktos zdjecie od gory? zeby bylo widac jak wyglada w srodku i jak torebka wyglada kiedy jest zasunieta?
halo halo. ponawiam pytanie. ktos pomoze?
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 08:11   #902
laclos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 256
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Mnie to spotkało kilka razy w etorebce - reklamowałam, więc należą się zwroty za wszystkie koszty - niestety, zwrócili tylko za wadliwy towar. Dużo sklepów internetowych tak postępuje...
Z roku na rok kolekcje są coraz bardziej tandetne, od zeszłej zimy pożegnałam się z tym sklepem.

I nie dochodziłaś swoich praw? Również reklamowałam w etorebce i po wymianie torebki nie chcieli zwrócić kosztów dostarczenia do nich torebki (13 zł), miałam dowod nadania przesyłki do nich), ale po wymianie maili i przytoczeniu odpowiedniej ustawy zmienili ton i zapytali czy zwrot ma nastąpić na konto rabatowe czy bankowe, wybrałam oczywiście bankowe

USTAWA z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, art. 8, ust. 2:

"Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia."

Oczywiście w sytuacji, kiedy reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie.
laclos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 08:55   #903
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Szkoda mi wydawać ponad stówę na taki chiński szajs, wolę dołożyć i mieć naprawdę dobrej jakości torbę, nawet z prawdziwej skóry.
Nie widzę sensu kupowania tam, naprawdę...
Ja podobnie.. jeszcze to 'oczekiwanie' na nową kolekcję "juz jutro, już w piątek, już w poniedziałek, już za miesiąc !"
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 10:11   #904
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Miłośniczki etorebki

To w takim razie gdzie kupujecie porządne torby?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 11:50   #905
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez laclos Pokaż wiadomość
I nie dochodziłaś swoich praw? Również reklamowałam w etorebce i po wymianie torebki nie chcieli zwrócić kosztów dostarczenia do nich torebki (13 zł), miałam dowod nadania przesyłki do nich), ale po wymianie maili i przytoczeniu odpowiedniej ustawy zmienili ton i zapytali czy zwrot ma nastąpić na konto rabatowe czy bankowe, wybrałam oczywiście bankowe

USTAWA z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, art. 8, ust. 2:

"Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia."

Oczywiście w sytuacji, kiedy reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie.
Przytaczałam im podstawę prawną, ale jakoś nie poskutkowało. A nie mam ochoty bawić się w wykłócanie - pewnie na to właśnie liczą, tak na marginesie.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja podobnie.. jeszcze to 'oczekiwanie' na nową kolekcję "juz jutro, już w piątek, już w poniedziałek, już za miesiąc !"
Kiedyś kolekcje były na czas i było co kupować, a torby nie rozlatywały się po jednym wyjściu.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
To w takim razie gdzie kupujecie porządne torby?
To jest problem właśnie... Kupiłam w styczniu skórzaną w Venezii, niezłe jakościowo torby widuję w Zarze, ale często cena jest jednak nieadekwatna. Parfois niby ok, ale jakoś ich wzory nie do końca do mnie przemawiają.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 12:14   #906
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłośniczki etorebki

Ja poza ostatnią sytuacją, kiedy nie oddali mi kosztów wysyłki miałam z nimi jeszcze jedno starcie jakieś 2 lata temu. TŻ kupił mi torebkę i po 3 razach popękał lak na rączkach, potem zaczął odpadać i urwał się jeden łańcuch. Kazali przysłać z kartką w środku co jest reklamowane. Po równych 2 tygodniach odesłali mi torebkę w takim samym stanie, jedynie łańcuch przyczepili (co mogłam sobie zrobić sama w domu). Oczywiście kosztów przesyłki również nie oddali. Byłam u rzecznika, wysyłałam im pisma, maile i nic. Przez telefon tylko raz udało mi się porozmawiać z jakimś chamskim facetem, który rzucił słuchawką Wtedy sobie obiecałam, że nigdy więcej nic tam nie kupie, ale jakoś mnie ta roni skusiła i masz babo placek, znowu to samo
saandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 14:01   #907
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Ja poza ostatnią sytuacją, kiedy nie oddali mi kosztów wysyłki miałam z nimi jeszcze jedno starcie jakieś 2 lata temu. TŻ kupił mi torebkę i po 3 razach popękał lak na rączkach, potem zaczął odpadać i urwał się jeden łańcuch. Kazali przysłać z kartką w środku co jest reklamowane. Po równych 2 tygodniach odesłali mi torebkę w takim samym stanie, jedynie łańcuch przyczepili (co mogłam sobie zrobić sama w domu). Oczywiście kosztów przesyłki również nie oddali. Byłam u rzecznika, wysyłałam im pisma, maile i nic. Przez telefon tylko raz udało mi się porozmawiać z jakimś chamskim facetem, który rzucił słuchawką Wtedy sobie obiecałam, że nigdy więcej nic tam nie kupie, ale jakoś mnie ta roni skusiła i masz babo placek, znowu to samo
Znowu się rozwaliła? Dziewczyny, pomyślcie, ile kasy utopiłyście w etorebce - nie lepiej odłożyć tyle samo i za 5 miesięcy kupić coś z wyższej półki jakościowej?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 23:07   #908
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Znowu się rozwaliła? Dziewczyny, pomyślcie, ile kasy utopiłyście w etorebce - nie lepiej odłożyć tyle samo i za 5 miesięcy kupić coś z wyższej półki jakościowej?
ja właśnie tak pomyślałam i się do tego zastosowałam

moja mania torebkowa chyba dobiegła końca... wyprzedaje stopniowo nieużywane torebki (bo tak na raz nie potrafie, stopniowo mniej boli ) prawie żadnych nowych nie kupuję (no jest oczywiście kilka wyjątków ale to już musi być na prawdę extra w której się zakocham od pierwszego wejrzenia, no i to już jest 1 torebka na 2-3 miesiące, a nie kilka miesięcznie jak kiedyś )

teraz odkładam sobie na moje małe marzenie torebkowe od wielu lat i mam nadzieję że uda mi się je spelnić jeszcze w tym roku

jakoś te etorebkowe torby zaczęły mi zajeżdzać trochę tandetą... chyba wolę jednak odrobinę bardziej "luksusowe" torebki
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 11:04   #909
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Miłośniczki etorebki

Też jestem ciekawa gdzie teraz kupujecie torebki? Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć nic fajnego ;-(
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 11:33   #910
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
ja właśnie tak pomyślałam i się do tego zastosowałam

moja mania torebkowa chyba dobiegła końca... wyprzedaje stopniowo nieużywane torebki (bo tak na raz nie potrafie, stopniowo mniej boli ) prawie żadnych nowych nie kupuję (no jest oczywiście kilka wyjątków ale to już musi być na prawdę extra w której się zakocham od pierwszego wejrzenia, no i to już jest 1 torebka na 2-3 miesiące, a nie kilka miesięcznie jak kiedyś )

teraz odkładam sobie na moje małe marzenie torebkowe od wielu lat i mam nadzieję że uda mi się je spelnić jeszcze w tym roku

jakoś te etorebkowe torby zaczęły mi zajeżdzać trochę tandetą... chyba wolę jednak odrobinę bardziej "luksusowe" torebki
Co do pogrubionego - mam tak samo. Ostatnią torebkę kupiłam w styczniu w Venezii i dopiero teraz rozglądam się za czymś nowym.
Wyprzedaję swoje zbiory na All, niektóre etorebki zostawiam, ale w sumie będą to chyba 2 sztuki z kolekcji z 2007 roku - wtedy te torby naprawdę wyglądały jakościowo ok...

Jakie masz marzenie torebkowe, na które tak zbierasz kasę?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 11:48   #911
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez absurdalna07 Pokaż wiadomość
co do pogrubionego - mam tak samo. Ostatnią torebkę kupiłam w styczniu w venezii i dopiero teraz rozglądam się za czymś nowym.
Wyprzedaję swoje zbiory na all, niektóre etorebki zostawiam, ale w sumie będą to chyba 2 sztuki z kolekcji z 2007 roku - wtedy te torby naprawdę wyglądały jakościowo ok...

jakie masz marzenie torebkowe, na które tak zbierasz kasę?
lv
__________________
make dreams come true

Edytowane przez Fixi_Pixi
Czas edycji: 2013-06-20 o 11:50
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 11:52   #912
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Miłośniczki etorebki

Klasyk
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 16:11   #913
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Miłośniczki etorebki

jakie te lepsze torby macie na mysli?
bo np. zara to tandeta, materialy okropne, a ceny ogromne. venezia - kazda torba wyglada jak z bazarku - ceny rowniez wysokie...
juz wole etorebke, na szczescie nigdy nie spotkalam sie z jakims wadliwym modelem. i oby to sie nie zmienilo
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 16:57   #914
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki etorebki

ja z większości etorebek, które mam jestem zadowolona
widocznie dobre modele trafiam
Aida czarna ze starej kolekcji mi się trzyma super, a mam z 2 lata i często noszę
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 18:11   #915
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
ja z większości etorebek, które mam jestem zadowolona
widocznie dobre modele trafiam
Aida czarna ze starej kolekcji mi się trzyma super, a mam z 2 lata i często noszę
ja tez. najlepsza torba ever. super jakosciowo.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 19:17   #916
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Znowu się rozwaliła? Dziewczyny, pomyślcie, ile kasy utopiłyście w etorebce - nie lepiej odłożyć tyle samo i za 5 miesięcy kupić coś z wyższej półki jakościowej?
Tak się składa, że oprócz jednej torby z zary, mam same lepszych marek (furla, kors itp.), ale szkoda mi ich brać po bułki do sklepu i albo na wycieczkę, wole mieć coś małego i taniego na takie wyjścia. Jednak z etorebką już nie chcę mieć nic do czynenia - mimo że wzory mają ładne (no w końcu to inspirację markowymi torebkami ).
saandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 19:27   #917
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki etorebki

ja za to się do Furli zraziłam tak, że więcej nie kupię u nich torebki - reklamacja trwała jedyne 3 miesiące... Torby nie są tanie i są mili jak je kupujesz, ale jak się już je kupi i coś się popsuje (wada fabryczna, suwak w takim miejscu, ż e 2 razy się popsuł) to mają klienta w d**ie...
Reklamacja miała trwać 2 tyg, wyszło nieco dłużej...
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:29   #918
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
jakie te lepsze torby macie na mysli?
bo np. zara to tandeta, materialy okropne, a ceny ogromne. venezia - kazda torba wyglada jak z bazarku - ceny rowniez wysokie...
juz wole etorebke, na szczescie nigdy nie spotkalam sie z jakims wadliwym modelem. i oby to sie nie zmienilo
Na jakim bazarku można dostać perfekcyjnie wykończone torebki z cielęcej skóry w fajnych fasonach? Podaj adres, chętnie się przejadę...

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
ja z większości etorebek, które mam jestem zadowolona
widocznie dobre modele trafiam
Aida czarna ze starej kolekcji mi się trzyma super, a mam z 2 lata i często noszę
Aidy najgorsze nie były, zgoda
Ale pomiędzy torbami Mizensy z 2007 roku a tymi sprzedawanymi od niecałych 2 lat jest przepaść, niestety...

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Tak się składa, że oprócz jednej torby z zary, mam same lepszych marek (furla, kors itp.), ale szkoda mi ich brać po bułki do sklepu i albo na wycieczkę, wole mieć coś małego i taniego na takie wyjścia. Jednak z etorebką już nie chcę mieć nic do czynenia - mimo że wzory mają ładne (no w końcu to inspirację markowymi torebkami ).
Ja, niestety, jeszcze nie miałam nigdy torebki takiej z wyższej półki jak te, które wymieniasz. Po bułki pewnie byłoby mi ich szkoda
Ale chyba można znaleźć coś mniej luksusowego od MK, a lepszego od etorebki

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
ja za to się do Furli zraziłam tak, że więcej nie kupię u nich torebki - reklamacja trwała jedyne 3 miesiące... Torby nie są tanie i są mili jak je kupujesz, ale jak się już je kupi i coś się popsuje (wada fabryczna, suwak w takim miejscu, ż e 2 razy się popsuł) to mają klienta w d**ie...
Reklamacja miała trwać 2 tyg, wyszło nieco dłużej...
To nieciekawie... A masz jakąś firmę sprawdzoną, którą możesz polecić?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 21:16   #919
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Na jakim bazarku można dostać perfekcyjnie wykończone torebki z cielęcej skóry w fajnych fasonach? Podaj adres, chętnie się przejadę...

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



Aidy najgorsze nie były, zgoda
Ale pomiędzy torbami Mizensy z 2007 roku a tymi sprzedawanymi od niecałych 2 lat jest przepaść, niestety...

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------



Ja, niestety, jeszcze nie miałam nigdy torebki takiej z wyższej półki jak te, które wymieniasz. Po bułki pewnie byłoby mi ich szkoda
Ale chyba można znaleźć coś mniej luksusowego od MK, a lepszego od etorebki

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



To nieciekawie... A masz jakąś firmę sprawdzoną, którą możesz polecić?
fasony wlasnie sa okropne jak z jakiegos tandetnego sklepu. ostatnio przegladnelam caly sklep i sie przerazilam ze ktos moze wydac tyle kasy na tak tandetnie wygladajaca torebke.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 21:25   #920
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki etorebki

np ja
nie stać mnie aktualnie, aby wydać ot 4000-3000 zł na torebkę Proenzy lub Wanga, albo 1500 zł na Minkoff. Ta nowa kolekcja jest spoko, torby porządne są jak na ich cenę, tylko, że ja z etorebki zawsze kupuję z rabatem, więc płacę ok -30%. Mam 2 z nowej kolekcji i są naprawdę ok.

Co do sklepów, to cięzko powiedziec, w jakim sa porzadne torby. Wydaje mi się, ze zalezy od modelu, bo wszedzie mogą trafic się buble...
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 16:47   #921
Agaa88
Raczkowanie
 
Avatar Agaa88
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 59
Dot.: Miłośniczki etorebki



Ja uwielbiam etorebki, mam ich parę sztuk i na szczęście ja nie ponarzekam.

a jeżeli chodzi o inne "porządniejsze" sklepy z torebkami to.... hmmm...
żadnego nie mogę sobie przypomnieć...

sprzedawczynie z ZARY same mówią że ich torebki, np. z ostatniej kolekcji słynne shoppery, masakrycznie się rysowały
na torebki z KAZARa mogła sobie pozwolić moja mama - ale też skóra się przeciera, pęka a reklamacje odrzucane każdorazowo
a VENEZI jakościowo nie znam ale faktycznie ich fasony nie zachęcają...

torebek z sieciówek jak h&m czy reserved nie znam bo ich jakość wydaje mi się być gorsza... więc nawet nie kupowałam
W reserved nawet spotkałam parę fasonów podobnych do tych z eTorebki, np. flavie czy eryke ale zdecydowanie ładniejsze wykonanie etorebki
__________________
Agaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 23:45   #922
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez Agaa88 Pokaż wiadomość


Ja uwielbiam etorebki, mam ich parę sztuk i na szczęście ja nie ponarzekam.

a jeżeli chodzi o inne "porządniejsze" sklepy z torebkami to.... hmmm...
żadnego nie mogę sobie przypomnieć...

sprzedawczynie z ZARY same mówią że ich torebki, np. z ostatniej kolekcji słynne shoppery, masakrycznie się rysowały
na torebki z KAZARa mogła sobie pozwolić moja mama - ale też skóra się przeciera, pęka a reklamacje odrzucane każdorazowo
a VENEZI jakościowo nie znam ale faktycznie ich fasony nie zachęcają...

torebek z sieciówek jak h&m czy reserved nie znam bo ich jakość wydaje mi się być gorsza... więc nawet nie kupowałam
W reserved nawet spotkałam parę fasonów podobnych do tych z eTorebki, np. flavie czy eryke ale zdecydowanie ładniejsze wykonanie etorebki


ja mam co prawda dość etorebek, ale zgadzam się z brakiem alternatywy ( mnie też jakość Zary poraża) o ile nie ma się na zbyciu przynajmniej 1500 zł
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 08:05   #923
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Miłośniczki etorebki

ja też lubię e-torebki, naciełam się tylko 2 razy - ale sama nie sprawdziłam wymiarów... raz taką wielgachną torbę kremową zamówiła, wyglądała tragicznie, ale ją przeszyłam na mniejszą
a jakiś czas temu zamówiłam torebkę Rafael - też ogromniasty worek... na allegro nikt nie chciał kupić, to mam torbę na basen teraz :P

teraz szykuję się na torebkę Camil w wersji czarnej (chociaż biała też piękna, ale nie mam takiej czarnej torebki)
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 13:55   #924
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Miłośniczki etorebki

Zgadzam się z większością - parę stów, owszem, mogłabym zaoszczędzić, ale te niby porządniejsze torby Venezii czy Kazara po prostu mi się nie podobają. Abstrahując od jakości, etorebka ma przede wszystkim fajne wzory, tzn. modele. A oryginalny Wang czy Stella McCartney to już nie parę stów, a parę tysięcy, czyli jak dla mnie cenowy kosmos. Zatem póki co też nie widzę alternatywy.

A najbardziej mnie dziwi niezmiennie szał na torby LV, które są moim zdaniem ucieleśnieniem tandety i są po prostu brzydkie. To już wolę etorebkę.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 21:37   #925
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Miłośniczki etorebki

Jak to dobrze, że każdy może decydować sam i jest wybór
Dla mnie ostatnia kolekcja etorebek to szczyt kiczu, za darmo bym nie wzięła.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 10:01   #926
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Odp: Dot.: Miłośniczki etorebki

Dobre bo polskie: wojewodzic, batycki, wittchen)

Jeszcze sie na nich nie zawiodlam chociaz czesciej mam do czynienia z tania etorbka)
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 11:21   #927
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: Katalog real zdjęć E-torebek

Ja mam jedną torebkę David Jones. Jest bardzo fajnej jakości, więc jak najbardziej polecam, szczególnie za 50zł.
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 11:37   #928
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: Odp: Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Dobre bo polskie: wojewodzic, batycki, wittchen)

Jeszcze sie na nich nie zawiodlam chociaz czesciej mam do czynienia z tania etorbka)
Także polecam, zwłaszcza wittchen - lubię ten styl . Mój ostatni zakup to taka torebka wittchen young

Jest jeszcze w beżowej wersji, po prostu mi taka bardziej pasuje do ubioru. Natomiast uważam, że torebki wittchen są warte swojej ceny, zwłaszcza jak teraz kupiłam na promocji za niecałe 90 zł. Ogólnie więcej niż 100 zł to nigdy za torebkę nie dałam, po prostu przeszukuję różne sklepy, także online i do stówy zawsze coś kupię. Natomiast te najdroższe, zwłaszcza za kilka tysięcy w ogóle mi się nie podobają. Wiadomo, że jakbym była bardzo bogata, to pewnie pozwoliłabym sobie na torebkę za kilkaset złotych, ale to w zupełności by wystarczyło. Nie widzę nic w tych których cena jest czterocyfrowa.
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 18:19   #929
okeleme
Raczkowanie
 
Avatar okeleme
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 190
Dot.: Katalog real zdjęć E-torebek

Cytat:
Napisane przez ninolo Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad torebka marki david jones za ok. 50 zł http://www.petrobon.pl/deals/sklep+online+torebki+

znacie ta marke torebek? czy takie torebki sa wytrzymałe i naprawdę warte swojej ceny bo czasami myślę że lepiej kupić niekoniecznie markowe rzeczy.
Poczytaj tutaj jest wątek na forum http://forum.gazeta.pl/forum/w,583,1...Jones.html?v=2
okeleme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 13:02   #930
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Odp: Dot.: Miłośniczki etorebki

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Dobre bo polskie: wojewodzic, batycki, wittchen)

Jeszcze sie na nich nie zawiodlam chociaz czesciej mam do czynienia z tania etorbka)
Cytat:
Napisane przez kasiax86 Pokaż wiadomość
Także polecam, zwłaszcza wittchen - lubię ten styl . Mój ostatni zakup to taka torebka wittchen young

Jest jeszcze w beżowej wersji, po prostu mi taka bardziej pasuje do ubioru. Natomiast uważam, że torebki wittchen są warte swojej ceny, zwłaszcza jak teraz kupiłam na promocji za niecałe 90 zł. Ogólnie więcej niż 100 zł to nigdy za torebkę nie dałam, po prostu przeszukuję różne sklepy, także online i do stówy zawsze coś kupię. Natomiast te najdroższe, zwłaszcza za kilka tysięcy w ogóle mi się nie podobają. Wiadomo, że jakbym była bardzo bogata, to pewnie pozwoliłabym sobie na torebkę za kilkaset złotych, ale to w zupełności by wystarczyło. Nie widzę nic w tych których cena jest czterocyfrowa.
no ja nie mam dobrego zdania o wittchenie miałam portfel i wizytownik i mam zastrzeżenie co do jakości skóry zraziłam się do tej firmy

dobra skóra naturalna występowała w sklepach i produktach VIP, ale teraz została wchłonięta zdaje się przez Wittchena właśnie więc zapewne koniec z jakością


ale torebka bardzo ładna
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-17 09:45:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.