nóż jako argument w dyskusji:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 15:37   #31
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Miejmy dystans do bzdetow wypisywanych na necie nie wazne jak bardzo nacechowanych zlosliwoscia.
Mysle, ze dystansu mi nie brakuje - jakos udalo mi sie "przetrwac" tu prawie trzy lata i odchodzic nie planuje.
Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
aczkolwiek chyba nikomu oprócz ciebie nie przyszło na myśl odbierac tego jako groźbę.
to dokladnie Twoja opinia, a nie wszystkich - jesli reprezentujesz jakas wieksza grupe w tym momencie - to kogo dokladnie? zdradzisz mi nazwiska?
Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Więc po co to ciagnąć?
sensu nie widze, ale powiedz to tym co sobie urzadzili nagonke w kilku innych watkach.
Podaje przyklady - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=172625&page=2 post 63 zostal edytowany, ale mi sie udalo przeczytac jego tresc przed edycja.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176297 - w tym watku zostalam zaczepiona za sam fakt, ze sie pojawilam i dano mi odczuc, ze na forum jestem persona nom grata (a decyzja to kto jest lub nie jest mile widziany na forum nie nalezy raczej do kilku userow).
Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
(dodam jeszcze tylko, że twój tekst o przesiadaniu i podjęciu pracy - również był bardzo nieuprzejmy i złośliwy; dziewczyny już ci powiedziały, ze takie personalne wycieczki też łapią się pod łamanie regulaminu).
Nie chodze na forum "mama z klasa" informowac dziewczyny, ktora jest zla czy dobra matka.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 16:12   #32
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
sensu nie widze, ale powiedz to tym co sobie urzadzili nagonke w kilku innych watkach.
Podaje przyklady - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=172625&page=2 post 63 zostal edytowany, ale mi sie udalo przeczytac jego tresc przed edycja.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176297 - w tym watku zostalam zaczepiona za sam fakt, ze sie pojawilam i dano mi odczuc, ze na forum jestem persona nom grata (a decyzja to kto jest lub nie jest mile widziany na forum nie nalezy raczej do kilku userow

Watek podczytuję od początku,bo już sam tytuł jest na tyle intrygujący,że przeoczyć go nijak nie można .


Ale do czego zmierzam.
Otóż.

Nie rozumiem Reno Twojego postępowania.
Dziewczyna dostała już ostrzeżenie,a Ty nadal drążysz temat i przytaczasz coraz to nowe wątki.
W wielu dyskusjach miałam inne zdanie niż Ty,czy i mi "grozi" teraz kolorowy kartonik ?

Jeśli mamy problem z jakimś użytkownikiem wystarczy zgłosić "zły post",a moderator wie,jak ma postapić .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 16:35   #33
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

miałam się nie wtrącać

Reno ,wybacz ale ja również dołączę do dziewczyn ,które się ..dziwią aż takim Twoim zaangażowaniem ,bo właściwie co Cię usatysfakcjonuje? ban ?

Oby nie było tak i nie daj boziu ten wątek nieszczęśliwie potoczy się w jakże odmiennym kierunku niż byś tego oczekiwała
Obserwując Twoje wypowiedzi sądzę,że jesteś osobą bardzo drobiazgową i skrupalatną .
Potrafisz odnieść się z osobna do każdego zdania w poście.
Bardzo analizujesz .Pewnie jesteś bardzo obowiązkowym pracownikiem
Dotknęła Cię na tyle ta wypowiedź z 03.08 ,ze wracasz do tego po prawie dwóch tygodniach .

Często podkreślasz ,że zawsze starasz się nikogo nie urazić i przykrości nie robić ,cóż,na zasadzie wzajemności nie możesz tego samego oczekiwać od innych .Niestety.
Proszę przyjmnij radę od łajki -wyluzuj troszkę i nie bierz tak poważnie wszystkiego co komu ślina na jezyk przyniesie.
Każdemu się już w jakiś tam sposób na forum oberwalo / uu a jak mi / a ..klika się dalej
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 16:36   #34
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Reno Twojego postępowania.
Dziewczyna dostała już ostrzeżenie,a Ty nadal drążysz temat i przytaczasz coraz to nowe wątki.
Masz racje - temat jest juz posprzatany i mam nadzieje, ze dalszego ciagu nie bedzie.
Teraz juz tylko udzielam fanom wywiadu ... thu thu znaczy odpowiadam na pytanie dyskutantow, co faktycznie na technicznym miec juz miejsca nie powinno, takze reszte watpliwosci i niejasnosci prosze na pw ew zalozcie odrebny watek
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
W wielu dyskusjach miałam inne zdanie niż Ty,czy i mi "grozi" teraz kolorowy kartonik ?
Z Toba mi sie zawsze dobrze rozmawialo niezaleznie od kata patrzenia na dany temat
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jeśli mamy problem z jakimś użytkownikiem wystarczy zgłosić "zły post",a moderator wie,jak ma postapić .
Mam nadzieje, ze ta wiedza mi w przyszlosci nie bedzie potrzebna.

Łajka - przepraszam, ze nie masz osobnego postu i ze nie siatkuje swojsko Twej wypowiedzi A powaznie to w skrocie masz racje - zwlaszcza z tym luzem
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 18:41   #35
aga717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 56
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Oficjalnie informuje, ze przeprosiny przyjac mozna, ale nikt nie musi.
W tym wypadku nie jestem do nich przekonana z uwagi na brak skruchy.

Wizyta u psychologa jest zalecana wszystkim, ktorzy nie umia panowac nad emocjami. Wskazalam miejsce gdzie powinna kontynuowac rozmowy, na temat tego co czuje. Oczywiscie jezeli takie rozmowy kontynuowac zamierza.

W dzisiejszych czasach wiele osob korzysta z tego typu konsultacji i nie widze w tym nic niestosownego.
1. Fakt nie musi przyjmować przeprosin
2.Skrucha - ciekawa jestem co według ciebie miało by to być?
3.Wizyte mam już umówioną.
__________________
OSTATNIE SŁOWO NALEŻY DO
MĘŻCZYZNY

A BRZMI ONO :

TAK JEST ŻONO

Edytowane przez aga717
Czas edycji: 2007-03-22 o 18:45 Powód: złe wstawienie cytatów
aga717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 18:53   #36
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

to dokladnie Twoja opinia, a nie wszystkich - jesli reprezentujesz jakas wieksza grupe w tym momencie - to kogo dokladnie? zdradzisz mi nazwiska?


Nie chodze na forum "mama z klasa" informowac dziewczyny, ktora jest zla czy dobra matka.
Na zaczepialstwo - nie zareaguję
Co do nazwisk - a proszę, wejdź w profile dziewczyn, które wyraziły taką samą jak moja opinię - moze w odpowiedzi na twoje PW napiszą ci dokładne dane

Natomiast twojego komentarza - wybacz, ale nie rozumiem
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 18:56   #37
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
primavera
aczkolwiek chyba nikomu oprócz ciebie nie przyszło na myśl odbierac tego jako groźbę.
Cytat:
Napisane przez Rena; /aaa, nieważny ten numerek jest ;)/
to dokladnie Twoja opinia, a nie wszystkich - jesli reprezentujesz jakas wieksza grupe w tym momencie - to kogo dokladnie? zdradzisz mi nazwiska?
Nazwiska nie podam , ale - i mnie nie przyszło odbierać tego jako groźbę.

Pozdrawiam.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 19:03   #38
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

ojjj

szczerze? wiele razy na wizażu otwierały sie noże w kieszeni...najczęściej na plotkowym

Ja osobiście taki nóż bym 'przebolała' ,gorzej jeśli przeczytałałabym coś w stylu "znajdę cię i wytargam ci włosy głupia małpo"...
no,ale to ja..i mam właśną...selekcję gróźb


Reno,rozumiem,post był skierowany personalnie i być może to właśnie Cię zaniepokoiło.Tutaj poniekąd Cię rozumiem,ale żeby aż tak reagowac?
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 19:18   #39
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Rena; ludzie, co się dziwisz.

Nie przyznawaj się do, hm, niszowości pewnych działań, chyba, że nie masz co robić przez najbliższy tydzień.

P.S. A ten lewy pas...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:37   #40
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Ja się mogę dopisać do tych, którzy rzekomą groźbę traktują jak bzdurę (tak).
Aby mówić o groźbie, u pokrzywdzonego musi wystąpić uzasadniona obawa, że taka groźba zostanie spełniona. A trudno o to w internetowych dyskusjach.

Ale faktycznie tamten wątek poszedł w niemiłym kierunku.
Ten - budzi moje zdziwienie.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:01   #41
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez aga717 Pokaż wiadomość
2.Skrucha - ciekawa jestem co według ciebie miało by to być?
to, ze Rena przekonana poki co nie jest nie oznacza, ze przekonywac jej nie mozna
Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Nazwiska nie podam
teraz nie wiem co wpisac w dedykacji i na jaki adres autografy slac
Twoj wybor
Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Reno,rozumiem,post był skierowany personalnie i być może to właśnie Cię zaniepokoiło.Tutaj poniekąd Cię rozumiem,ale żeby aż tak reagowac?
zareagowalam silniej bo mialam juz raz pogrozki przez net - sprawe ta wygralam.
Z ta zasadnicza roznica, ze tam grozba miala charakter realny, tu raczej nie (pisze juz na spokojnie, kubek po melisie stoi).
Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Nie przyznawaj się do, hm, niszowości pewnych działań, chyba, że nie masz co robić przez najbliższy tydzień.
ow watek skutecznie mnie przekonal, ze sprawa wyboru pasa w naszym kraju tematem neutralnym nie jest (nie pytajcie sie mnie jak to sie stalo, ze wczesniej swiadoma tematu nie bylam) takze pozostaja subtelne deliberacje na temat zmian pogodowych (ach ten snieg w pierwszy dzien wiosny) tudziez analiza kolorystyki nowej szminki maybelline (jakze dawno nie bylo mnie na podforum wizazystyka - ciekawe czy mnie pobija za to, ze nie umiem wydobyc resztki blyszczyka ).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 22:08   #42
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość

P.S. A ten lewy pas...
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

ow watek skutecznie mnie przekonal, ze sprawa wyboru pasa w naszym kraju tematem neutralnym nie jest
Na zagramanicznych drogach ten temat też nie jest neutralny .

A tak swoją drogą,to w Pl i tak panuje większa kultura jazdy niż na przykład w takiej ESP .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:14   #43
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Na zagramanicznych drogach ten temat też nie jest neutralny .

A tak swoją drogą,to w Pl i tak panuje większa kultura jazdy niż na przykład w takiej ESP .
Olala.... slyszalam, ze sa kraje, gdzie nie tylko znaki predkosci stanowia dekoracje, ale rowniez kreski oznaczajace pasy po ktorych sie jezdzi....

Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:16   #44
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Ha! podczas pobytu w Kosowie- musiałam nauczyć się, że ten ma władzę - czyli pierwszeństwo - kto ma większy samochód - i tak - kiedy jeździłam Jeepem budziłam respekt
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:19   #45
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Olala.... slyszalam, ze sa kraje, gdzie nie tylko znaki predkosci stanowia dekoracje, ale rowniez kreski oznaczajace pasy po ktorych sie jezdzi....

Może o Egipcie mówisz ?

Odkąd pojawiło się "nagradzanie" niesfornych kierowców w formie punktów ,jak się nie zapomną,to się pilnują .
Ale parkowanie na zebrach mnie dobija
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:22   #46
aga717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 56
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
to, ze Rena przekonana poki co nie jest nie oznacza, ze przekonywac jej nie mozna
2.04. mam kurs na Kraków-Balice może na miejscu przekonywać sie bedziemy {noża nie wezmę }
__________________
OSTATNIE SŁOWO NALEŻY DO
MĘŻCZYZNY

A BRZMI ONO :

TAK JEST ŻONO
aga717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:36   #47
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Może o Egipcie mówisz ?

Odkąd pojawiło się "nagradzanie" niesfornych kierowców w formie punktów ,jak się nie zapomną,to się pilnują .l
po lekturze automanii zastanawiam sie (zupelnie odruchowo) jaki system maja egipscy kierowcy, aby informowac sie nawzajem, ze policja stoi i trzeba teraz jechac tylko jednym pasem
Cytat:
Napisane przez aga717 Pokaż wiadomość
2.04. mam kurs na Kraków-Balice może na miejscu przekonywać sie bedziemy {noża nie wezmę }
Nie wiem jeszcze jakie mam tego dnia plany, ale juz wiem, ze moj samochod bedzie stal owego dnia na dobrze strzezonym parkingu

PS: lubie raffaello, czekolade milke oraz dobre francuskie wino
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:54   #48
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
po lekturze automanii zastanawiam sie (zupelnie odruchowo) jaki system maja egipscy kierowcy, aby informowac sie nawzajem, ze policja stoi i trzeba teraz jechac tylko jednym pasem
Pewnie taki jak my; 'empatyczny'.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 23:17   #49
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Pewnie taki jak my; 'empatyczny'.
e nie wizazanki znaczaco chrzakajac sygnalizowaly, ze trzeba w odpowiednio jakies tam swiatla zapodac, ale Rena nie wtajemniczona, wiec nie zalapala w czym rzecz

PS: przypomnialo mi sie, ze sa tez kraje, gdzie rowniez sygnalizacja swietla ozdoba jest i fakt zamiaru przejechania przez skrzyzowanie nalezy sygalizowac trabieniem
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 23:32   #50
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: nóż jako argument w dyskusji:(

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ha! podczas pobytu w Kosowie- musiałam nauczyć się, że ten ma władzę - czyli pierwszeństwo - kto ma większy samochód - i tak - kiedy jeździłam Jeepem budziłam respekt
W kraju onym nie bylam (jak bede to pozostaje komunikacja publiczna tudziez taxi) jednak hitozezy i przypuszczenia snuje, ze im glosniejszy sygnalizator dzwiekowy tym wieksza szansa na pokonanie skrzyzowania
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.