Praca w czasie studiów a staż pracy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-28, 19:39   #1
201611290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 518

Praca w czasie studiów a staż pracy.


Mam pytanie odnośnie stażu pracy. Ukończyłam studia licencjackie, w wakacyjnej przerwie między lic a mgr pracowałam na umowę o pracę. Po rozpoczęciu studiów mgr nadal byłam zatrudniona na umowę o pracę przez ponad rok. Aktualnie nadal pracuję i czekam na obronę pracy mgr,do tego czasu mam status studenta. Jak w taki sposób będzie rozliczany mój wymiar urlopu? Czy może być przyjęta korzystniejsze dla mnie wersja, czyli 8 lat stażu pracy za licencjat i do tego praca podczas studiów magisterskich? Czy praca w czasie studiów z góry nie jest wliczona, niezależnie od tego, że za ukończenie licencjata już mam 8 lat stażu i więcej z tytułu magistra nie otrzymam?
201611290918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 12:27   #2
baletki
Raczkowanie
 
Avatar baletki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 77
Dot.: Praca w czasie studiów a staż pracy.

Powinno to być wyliczone tak jak piszesz - 8 lat za licencjat plus lata pracy w czasie magisterki. Sama byłam w dokładnie takiej sytuacji i miałam doliczone dodatkowe dni urlopu po upłynięciu 2 lat pracy po licencjacie (w czasie których robiłam magisterkę)

Wysłane z mojego HUAWEI
baletki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-02 13:27:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.