klej do rzes DUO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-27, 12:36   #1
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540

klej do rzes DUO


czy ktos sie oreintuje ,gdzie mozna kupic ten klej?(czy w takich sklepach jak spehora , douglas?? bedzie?(bo do najblizeszej drogeri mam 60km -a nie chce jechac na marne...
__________________
Dzisiaj sa moje urodziny!!-juz 21(oczko)
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 20:45   #2
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: klej do rzes DUO

musisz popytac gdzies w drogeriach. ja niewiem
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:35   #3
pupi19
Raczkowanie
 
Avatar pupi19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 75
GG do pupi19
Dot.: klej do rzes DUO

http://sklep.impre-art.com.pl/katalo...zne-rzesy.html

prosze
pupi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 14:39   #4
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: klej do rzes DUO

Pisałam w wątku o rzęsach, ale nikt mi odpisał. Może w wątku o tym kleju znajdzie się ktoś kto będzie mógł się wypowiedzieć na ten temat.

KlejDUO kupiłam w jednym ze sklepów internetowych (ktoś ten sklep polecał na forum), ale mam pewne wątpliwości. Powiedziałabym, że był używany. Nie miał żadnego mechanicznego zabezpieczenia (zakrętka otwierała się bez problemu, nie było żadnego innego zabezpieczenia, ale przeczytałam na innym wątku, że to jest normalne) to dodatkowo jak nacisnęłam kciukiem koniec tubki to zanim klej zaczął wychodzić z tubki to zmiażdżyłam palcem jakąś 1/4 tubki. Czy to jest normalne? W pierwszej chwili nie zwróciłam na to uwagi, ale zauważyłam, że tubka na środku jest troszkę wgnieciona i to mnie zainteresowało. Dodam, że pudełko od kleju też nie było fabrycznie zaklejone. Jestem zła, bo specjalnie kupiłam go w tym sklepie (bo podobno sklep godny zaufania), a mam wrażenie że została oszukana. Nie po to przepłaciłam za niego 26 zł (bez przesyłki), skoro na all można było go kupić na 15 zł z przesyłką. Co myślicie na ten temat. Przesadzam?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 13:22   #5
ColettS
Raczkowanie
 
Avatar ColettS
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: klej do rzes DUO

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Pisałam w wątku o rzęsach, ale nikt mi odpisał. Może w wątku o tym kleju znajdzie się ktoś kto będzie mógł się wypowiedzieć na ten temat.

KlejDUO kupiłam w jednym ze sklepów internetowych (ktoś ten sklep polecał na forum), ale mam pewne wątpliwości. Powiedziałabym, że był używany. Nie miał żadnego mechanicznego zabezpieczenia (zakrętka otwierała się bez problemu, nie było żadnego innego zabezpieczenia, ale przeczytałam na innym wątku, że to jest normalne) to dodatkowo jak nacisnęłam kciukiem koniec tubki to zanim klej zaczął wychodzić z tubki to zmiażdżyłam palcem jakąś 1/4 tubki. Czy to jest normalne? W pierwszej chwili nie zwróciłam na to uwagi, ale zauważyłam, że tubka na środku jest troszkę wgnieciona i to mnie zainteresowało. Dodam, że pudełko od kleju też nie było fabrycznie zaklejone. Jestem zła, bo specjalnie kupiłam go w tym sklepie (bo podobno sklep godny zaufania), a mam wrażenie że została oszukana. Nie po to przepłaciłam za niego 26 zł (bez przesyłki), skoro na all można było go kupić na 15 zł z przesyłką. Co myślicie na ten temat. Przesadzam?
Z tego co pamiętam to pudełko nie jest ofoliowane/zaklejone. Rzadko kiedy tubki czegokolwiek są w 100% pełne i nie ma w nich powietrza.
Wydaje mi się, że wszystko z Twoim klejem jest ok, jeśli miałaś wątpliwości, to trzeba było go zważyć
__________________
Chcesz zobaczyć więcej moich makijaży?
Zapraszam na <ciach_reklama> oraz na nowego bloga.
ColettS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 14:22:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.