Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 00:20   #1
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645

Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?


Ciekawa jestem jak trafiłyście ( trafiliście) na Perfumy i w ogóle na wizaż.

Ja zupełnie przypadkiem , przez google szukałam informacji o jakimś zapachu który wydał mi się okazją u jarekmiki i zarejestrowałam się . Było to w 2004r. Potem chyba z rok tu nie wchodziłam i zupełnie zapomniałam o takim portalu, aż do czasu jakichś porządków na dysku. Znalazłam zapisane hasło i nick i wtedy weszłam po raz kolejny, i już tak wchodzę od tego czasu prawie codziennie
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:00   #2
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Ja trafiłam na Wizaż na początku 2006 roku w momencie przygotowań przedślubnych. Wtedy głównie siedziałam na forum ślubnym. Aż w pewnym momencie pojawiła się myśl, żeby może pachnieć jakoś specjalnie podczas ślubu (zupełnie nie wiem skąd, bo wówczas prawie zupełnie się nie perfumowałam i nie przywiązywałam do tego wagi) i ... zajrzałam na forum perfumy . Przeznaczenie chyba...

Od tamtej pory codzienne perfumowanie weszło mi w nawyk - zupełnie tak samo jak codzienne zaglądanie na to forum i kupowanie średnio raz w miesiącu jednego flakonika .
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:04   #3
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Poszukiwałam informacji o składzie perfum, google przyjacielem Zarejstrowałam się i pozostałam, dopiero ostatnio zaczęłam przeglądać inne fora wizażu, wcześniej istniały tylko perfumy
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:22   #4
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Ja trafiłam na Wizaż w czasach, kiedy jeszcze nie było tu forum "Perfumy"

Poszukiwałam informacji o perfumach - byłam wtedy na etapie fascynacji pięknościami Ricci, a w szczególności Belle de Minuit - i wyszukało mi się słynne już KWC.
I właśnie tak znalazłam Wizaż.
Czytałam, czytałam. W końcu się zarejestrowałam - było to już tak dawno, że nawet dobrze tego nie pamiętam - ale prawdziwy szał rozpoczął się dopiero wtedy, gdy utworzono moje najukochańsze "Perfumy" był to strzał w dziesiątkę
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:54   #5
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Wygląda na to, że ja podobnie - tzn. szukałam w google informacji na temat jakiegoś zapachu i trafiłam na KWC. Kroczek po kroczku zaczęłam podczytywać forum, a w końcu się zarejestrowałam...
I tak jestem z Wami już prawie rok i nie wyobrażam sobie dnia bez wejścia na Wizaż... Sama się z siebie śmieję, że to nałóg - ale chyba jeden z najprzyjemniejszych, jakie istnieją

ROZ-ter-KO, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń, nie tylko tych pachnących!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:54   #6
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Rozterko Wszystkiego Najlepszego

W google wpisałam wizaz regularnie czytałam, ale zarejestrowałam się dopiero po jakimś czasie. Właściwie nie ma teraz dnia bez perfumeryjnego forum, wchodzę jeszcze czasani na zrób to sama i na moje gotowanie.
Lubię tu zaglądać kilka razy dziennie
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 08:59   #7
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Pewnego dnia wybierałam się na zakupy i miałam dylemat ponieważ nie potrafiłam się zdecydować, który kosmetyk kupić. Wpadłam na pomysł żeby poszukać w internecie informacji, które rozwieją moje wątpliwości i tak szukając recenzji kosmetyków, trafiłam na wizaż Ze względu na to, że po dłuższym pobycie na stronce z opiniami kosmetyków, koniecznie też chciałam dodać jakąś recenzję od siebie - zarejestrowałam się i tak rozpoczęła się ta moja przygoda Potem zaczęłam się udzielać na forum, moje ukochane to oczywiście poświęcone perfumom i odwiedzam je codziennie Uwielbiam piękne zapachy, perfumy to moja mała obsesja, dlatego tak bardzo polubiłam to forum
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 09:18   #8
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

ROZ-ter-KO Wszystkiego Najlepszego i pięknie pachnącego

Moja przygoda z wizażem zaczęła się daawno temu od KWC, na forum prawie nie zaglądałam. Z czasem coraz częściej podczytywałam różne wątki poświęcone kosmetykom (Perfum jeszcze wtedy nie było ). Teraz jestem uzależniona Najczęściej udzielam sie dwóch forach: Perfumy i Mama z Klasą
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 09:29   #9
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

ROZ-ter-KO wszystkiego naj, naj...

ja trafiłem na wizaż niedawno. szukałam informacji na temat zapachu i wyskoczyło mi KWC. dla mnie to był raj na ziemi tyle ciekawostek, informacji, wiadomości... po jakimś czasie weszłam na forum i znalazłam perfumy. nie mogłam się oderwać od czytania. zalogowałam się kiedy nie mogłam obejrzeć załączników ze zdjeciami. aż w końcu się odważyłam i założyłam wątek - no i zaczęło się . na forum wchodzę codziennie-chyba,że z przyczyn odgórnych tzn. brak dostępu do netu.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 09:35   #10
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

na forum Perfumy bylam od czasu kiedy powstalo, a na wizaz trafilam przy okazji poszukiwania chyba jakiejs info o ktoryms z kosmetykow , nie pamietam juz.Wydaje mi sie jakby wizaz istniał od zawsze

Rozterko
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 09:48   #11
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Roz-ter-KO! Wszystkiego dobrego i nowych pachnących odkryć!

Ja na wizaż trafiłam bardzo niedawno. Znalazłam na ulicy małą czarną koteczkę (wtedy jeszcze myslałamże to kocurek ) i szukałam w necie miejsc, gdzie można zamieścić ogłoszenie o oddaniu zwierzęcia. Ostatecznie Halinka została u nas Potem było forum Mama z klasą, gdzie udzielała się moja kuzynka (jeszcze tam zaglądam co kilka dni), a dopiero potem Perfumy. Tak się zaraziłam.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 10:12   #12
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Ja trafiłam na Wizaż w czasach, kiedy jeszcze nie było tu forum "Perfumy"

Poszukiwałam informacji o perfumach - byłam wtedy na etapie fascynacji pięknościami Ricci, a w szczególności Belle de Minuit - i wyszukało mi się słynne już KWC.
I właśnie tak znalazłam Wizaż.
Czytałam, czytałam. W końcu się zarejestrowałam - było to już tak dawno, że nawet dobrze tego nie pamiętam - ale prawdziwy szał rozpoczął się dopiero wtedy, gdy utworzono moje najukochańsze "Perfumy" był to strzał w dziesiątkę
Mogę się podpisać, bardzo podobnie, choć fascynacje inne
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 10:35   #13
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Ja podobnie jak większość - szukałam jakiegoś trudno dostępnego (jak się okazało nie produkowanego już) zapachu w google i wyskoczyło mi kwc.
Trochę tam pogrzebałam, a potem odkryłam forum.
I tak się tu znalazłam.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 10:50   #14
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Bardzo, bardzo dawno temu, w 2000 r. napisałam po prostu, tak z głowy www.wizaz.pl i się się włączyło na stronie nie było prawie nic
po kilku latach przypomniało mi się, że była taka strona, wpisałam i zaczęłam czytać forum, po pewnym czasie się zalogowałam, ale pisałam sporadycznie, trochę więcej w KWC. Potem powoli, powoli coraz więcej, na różnych forach, perfumowego wtedy nie było jeszcze. Staralam się wyszukiwać składy do KWC, fotki itp. Potem powstały "Perfumy", ale ja w tym temacie byłam zupełnie zielona, od czasu do czasu wchodziłam poczytać i nie mogłam się nadziwić, że ludzie maja tyle perfum, pachną codziennie inaczej Aż zaczęłam wchodzić coraz częściej i powoli wsiąkać, zostałam tutaj i właściwie nigdzie więcej się prawie nie ruszam
i dobrze mi tu

Roz-ter-ko - wszystkiego dobrego!
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 10:57   #15
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Smialo moge powiedziec, ze perfumy to moja pasja, a na Wizaz trafilam tak jak wiekszosc przypadkowo szukajac w necie informacji o perfumach. Do dzisiaj nie moge zrozumiec dlaczego trafilam tutaj tak pozno? Jestem codziennie i chyba tak juz zostanie
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 11:01   #16
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Ja na wizaż trafiłam przez znajomego, który odkrył tą stronę. Bywałam tu jeszcze kiedy forum nie było tak piękne, przejrzyste i kolorowe i miało zupełnie inną szatę graficzną. Pamiętam, że o perfumach początkowo dyskutowało się na plotkowym, ale zaczęło powstawać coraz więcej wątków i jakieś dobre dusze wywalczyły stworzenie oddzielnego forum "perfumy". Jestem z Wami od początku i kocham to miejsce
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 11:09   #17
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Mnie sciagneła tu Aragonte; czasem ją przeklinam - szczególnie gdy pustki w portfelu , ale najczesciej jestem jej dogonnie wdzięczna
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 11:32   #18
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Adelajdo, no mam nadzieję, że nie przeklinasz mnie w momencie perfumowania się i przeglądania swoich pachnących zasobów

Ja trafiłam tu niedawno, ale od razu bezbłędnie tutaj, na Perfumy A zaczęło się od szukania w sieci informacji o jakimś zapachu. Zaczynam czytać, jeszcze niezalogowana, przeczytałam post Beliczek o Angel bodajże, poruszyło mnie, że mozna tak pięknie pisać o świecie zapachów... i zostałam

ROZ-ter-ko, wszystkiego najlepszego

Edytowane przez Aragonte
Czas edycji: 2007-02-12 o 15:16
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:28   #19
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

No to i ja się dopiszę
Ja też trafiłam tu przez przypadek, ale zupełnie inny
Szukałam dla mojego TŻ, który jest specjalistą od kreowania wizerunku firm,konkursów na logo (jakieś 3 lata temu). Konkurs był już nieważny, ale zainteresował mnie portal (której kobiety by nie zainteresował )
Od tej pory korzystałam z KWC, przyglądałam się forum itp, a zarejestrowałam się całkiem niedawno. I całkiem niedawno, jedna z zaprzyjaźnionych wizażanek ( Dorotko) obudziła mój uśpiony przez ostatnie lata brakiem kasy nos. I znów wpadłam jak śliwka w kompot.
Znów będę płakać płakać i wydawać ostatnie grosiaki na wymarzone cudeńka. I żebym potrafiła jeszcze tak pięknie pisać o perfumach jak Wy!!,
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:39   #20
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Aragonte, tak generalnie, to jest mi z tym cudnie


Rozterko, wszystkiego naj
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 12:43   #21
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

O ho ho!
ROZ-ter-KA, Ty masz dziś urodzinki , jak moja sąsiadka przemiła!!
Czemu nie widziałam Cię, Wodnico na perfumy a znak zodiaku, bo ja też Wodnik i strasznie słaba reprezentacja
A teraz sto lat, sto lat... do wyboru!!!
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 14:41   #22
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Nie będę oryginalna - ale też wyszukiwałam w google info na temat jakichś perfum. Wyskoczyło mi to forum, założyłam konto i ...przez tydzień czytałam, czytałam i czytałam... aż się odezwałam, zresztą na forum - perfumy. Teraz częściej zaglądam też na inne ale na perfumy wchodze w zależności od możliwości nawet kilka razy dziennie
Uwielbiam to miejsce!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 15:05   #23
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Na wizaż trafiłam przypadkowo i baaardzo dawno temu bo aż w 2004 roku Forum "Perfumy" jeszcze nie istaniało a i ja byłam w tym temacie zupełnym laikiem Kiedy powstało to forum miałam w posiadaniu 1-2 butelki i to mi w zupełności wystarczalo(nie wiem jak to było możliwe )
Przez te ponad dwa lata jestem tu prawie codziennie. Na żadnym innym forum się tak nie zadomowiłam jak właśnie tutaj Nie wyobrażam sobie netu bez wizazu

ROZ-ter-KO, życzę Ci wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń (nie tylko tych pięknie pachnących)

P.S. Ja też jestem Wodniczek
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 15:17   #24
Tristan
Raczkowanie
 
Avatar Tristan
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 228
GG do Tristan
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Także Życzę Ci Roz-ter-ko Wszystkiego Najwspanialszego, czego sobie tylko zapragniesz

Ja trafiłem tu za namową mojego kochanego kuzynka:d w prawdzie od dłuższego czasu mnie namawiał, ale jakoś nigdy nie miałem czasu, zawsze coś wymyśliłem, a że nie chce, po co mi to itp... że mogę sobie wejść i sprawdzić jak będę chciał bez zalogowania...
Jednak gdy dałem się skusić to także forum bardzo mi się spodobało no i jestem Tu najczęściej jak się da
Fajnie że Jesteście
__________________
Jeśli nie wiesz od czego zacząć, zacznij od Siebie!!!J
Tristan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 15:48   #25
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Rozterko, wszystkiego najlepszego

Na wizaż trafiłam bardzo dawno temu, już nawet nie pamiętam czego szukałam Kiedyś była całkiem inna szata graficzna, forum "drzewkowe" (nie wiem jak to się fachowo nazywa), nie było tyle for co dzisiaj.
Lubię cały wizaż ale perfumy są mi chyba najbliższe, gdyż uważam iż jest tutaj najbardziej przyjazna i domowa atmosfera Na inne fora nie wchodzę już tak często.
Moja przygoda z zapachami zaczęła się stosunkowo niedawno, myslę iż ok. rok temu więc jak na razie jestem w tym temacie takaaaa malutka
Uwielbiam Was czytać
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:36   #26
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Ja w zasadzie bardzo prosto: szukając w wyszukiwarce konkretnego zapachu - sprawdzałam wszystkie linki podane przez wyszukiwarkę, To było na początku 2005 roku.Już nie pamiętam co to był za zapach, chyba Wild Musk... Najpierw trafiłam na forum gazetowe (wciągnęło mnie, zaczytywałam się non-stop), później na recenzje KWC, aż wreszcie trafiłam tu. Wtedy miałam w swojej szafce jakieś 5 zapachów..... Dużo wcześniej bywałam też na Kafeterii, ale mniej mi się tam podoba, chociaż zaglądam czasem. Tutaj wszystko jest uporządkowane. Często też jestem na gazetowym, można nabyć i sprzedać zapachy, tutaj sprzedaż zdaje się zabroniona. Niemniej wszędzie można spotkać fajnych, życzliwych ludzi!

Aha i dodam, że najpierw tylko czytałam. Zaczęłam się udzielać prosząc o konkretną radę - tzn np. pierwszy raz robiłam zakupy w perfumerii netowej... i takie tam.Na początku też coś tam skrobałam w KWC, dopiero później zaczęłam się odzywać na forum
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 16:45   #27
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Rozterko, spełnienia wszystkich marzeń

Na Wizaż trafiłam szukając czegoś w Internecie, wtedy odkryłam KWC. Po kilku miesiącach olśniło mnie i zajrzałam na forum. Podczytywałam, potem się zarejestrowałam. Od tego czasu siedzę tu i podziwiam
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:12   #28
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Wstyd sie przyznać ale nie bardzo pamiętam jak trafiłam na Wizaż. Cos mi świta, ze na początku interesował mnie fitness... Dopiero długo po zarejestrowaniu trafiłam na Perfumy, którymi wcześniej interesowałam się średnio: wystarczył mi zwykle 1 - 2 zapachy (teraz nie do pojęcia).

Nie buszowałam w Allegro ani w perfumeriach internetowych, nie biło mi serce jak szalone kiedy coś testowałam, nie czekałam jak głupia na listonosza...

O czasie ów! To se ne vrati
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:46   #29
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

Trafiłam dość dawno na KWC, oczywiście w poszukiwaniu perfum- do zakupu innych kosmetyków nie potrzebuję opinii innych. Ale perfumy- sprawiało mi przyjemność samo czytanie opisów. Po drodze było jeszcze forum gazetowe.
Po jakimś czasie trafiłam na to forum. Zwyczajna droga.
Nie muszę chyba pisać, żem wsiąkła, chyba to oczywiste.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 17:49   #30
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Jak tu trafiłyście, jak znaleźliście się na wizażu ?

a ja trafiłam na wizaż kiedy szukałam fryzury na studniówkę. Zalogowałam się, żeby obejrzeć zdjęcia, po czym zapomniałam o istnieniu wizazu.pl. Dopiero w te wakacje przypomniałam sobie, o tej stroce, ale wtedy również trafiłam na inne forum - to były paznokcie. Pewnego dnia coś mnie pokusiło, żeby zajrzeć na perfumy, choc kompletnie mnie to wówczas nie interesowało. Od wakacji minęło ok. pół roku, a moja wiedza na temat pachnideł powiększyła się baaardzo. Wprawdzie nie mam co porównywać się z takimi znawczyniami jak tutaj Wy,nie mam dostępu do niszowców, ani pokaźnej kolekcji perfum, ale widze wyraźną róznicę. Chociażby to, że nigdy nie przepuszczę okazji, by wejść do Sephory czy Douglasa i potestowawać. I poznałam dostawcę próbek - allegro
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.