Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 11:53   #2881
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja niestety na dłużej

Mam pytanie-jak nakładacie olej na włosy na noc, to owijacie w folie czy normalnie się kładziecie na czyms na poduszce? ja zwykle owijałam ale dziś spróbowałam bez niczego, ręcznik sobie rozłożyłam na poduszce tylko zastanawiam się czy się w takim wypadku dobrze się wchłania
zakładam czapkę po śp.Tż Princesska pisała że też tak robi
do tego zawijam poduszkę w worek i potem jeszcze ręcznikiem

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-24 o 11:54
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 11:56   #2882
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
nie mogę się doczekać
a alfą się nie stresuj
jak Jasio zacznie chodzić to będą już długie

a co do alfy to ufam Ci i nie stresuję

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
chyba się pospieszyłam ze stwierdzeniem, że moje fale zmierzają ku wymarciu
dziś wyjątkowo nie wysuszyłam idealnie do konca bo miałam w miedzyczasie tel i się tak fajnie ułozyly, w takie miękkie, grube fale, no az zdziwiona jestem że mi się podoba ale to dlatego, że nie mam pudla od góry tylko zaczynają falować od ucha i w dół coraz bardziej no to zostawie dziś już takie, zobaczymy jak beda sie spisywać
cyknij jakieś foto tych falek

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to sobie pospałam
w końcu wyspana przyda się przed weekendem bo ciężki mnie czeka
i mam ochotę dzisiaj na porządny wycisk

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

rozbawiła mnie znowu jedna rzecz ale nie będę cytowała
witaj śpiochu ale Ci dobrze, ja to już od 5 na nogach, ale jutro za to nadrobię zaległości senne
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 11:58   #2883
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
jak Jasio zacznie chodzić to będą już długie

a co do alfy to ufam Ci i nie stresuję


cyknij jakieś foto tych falek


witaj śpiochu ale Ci dobrze, ja to już od 5 na nogach, ale jutro za to nadrobię zaległości senne
przed 5 poszłam spać
czuję się jak nowo narodzona mimo to!
tylko ta mgła za oknem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:04   #2884
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
przed 5 poszłam spać
czuję się jak nowo narodzona mimo to!
tylko ta mgła za oknem
no to i tak trochę pospałaś

ja mam dzisiaj zamułe i ogólnie jestem jakaś taka przybita, chyba znów łapię jesienną depreche

u mnie mgły brak, ale ta koszmarna szarówka za oknem budzi we mnie rozpacz żadnego kolorowego elementu nie widzę
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:11   #2885
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

dziewczyny bardzo prosze o pomoc, wczoraj farbowalam wlosy ( tylko odrosty) kupilam kolor z londy świetlany blond, wyszedl mi za ciemny taki mysi blond z poswatą szarego, nie czuje sie dobrze w tym odcieniu tym bardziej ze odrost bardzo rozni sie od pozostalych wlosow ktore sa jasniejsze, czy moge ponownie nalozyc farbe na odrosty i w jakim najlepiej odcieniu aby nie wyszedl szary tylko taki jasny slomkowy blond
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:14   #2886
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no to i tak trochę pospałaś

ja mam dzisiaj zamułe i ogólnie jestem jakaś taka przybita, chyba znów łapię jesienną depreche

u mnie mgły brak, ale ta koszmarna szarówka za oknem budzi we mnie rozpacz żadnego kolorowego elementu nie widzę
troszeczkę
wczoraj miałam taki przybity dzień
ale dzisiaj idę wyładować się
jesienna deprecho a kysz!
u mnie niestety szaro i mgła ale nic mi dziś humoru nie zepsuje

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo prosze o pomoc, wczoraj farbowalam wlosy ( tylko odrosty) kupilam kolor z londy świetlany blond, wyszedl mi za ciemny taki mysi blond z poswatą szarego, nie czuje sie dobrze w tym odcieniu tym bardziej ze odrost bardzo rozni sie od pozostalych wlosow ktore sa jasniejsze, czy moge ponownie nalozyc farbe na odrosty i w jakim najlepiej odcieniu aby nie wyszedl szary tylko taki jasny slomkowy blond
zdjęcia?
1 post!
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:21   #2887
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
dzień dobry dziewczyny
byłam wczoraj w carrefour i kupiłam sobie (w końcu!) zachwalaną odżywkę intense repair i balsam do loków również nivei
pantenem już mi się chyba włosy przejadły, dzisiaj przetestuję nowy nabytek, zobaczymy jak się sprawdzi

biedna malutka

ale jak się tak drapie to mogą być pchły, drobnoustroje, świerzbowiec, grzybica.. wet ją oglądała? ma coś na skórze?
jak nic nie ma to może to jakaś alergia - tak jak bunny pisała
sprawdzi sie po nivei mam tak glatkie i śliskie włosy

wet ją oglądała bardzo dokładnie i powiedziała ze to może być grzybica albo jedna z chorób skórnych na którą jej tu wygląda ale wtedy musi pobrać troche skóry i musi zedrzeć ją do krwi co bedzie traumatycznym przeżyciem dla lejdi, dlatego została tylko ten płynik i narazie przemywam jej to, jurto jade na kontrole,jeli według niej będzie poprawa to nie pobieramy skóry... jesli nie to czeka ją skrobanie skóry

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję
proszę

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc
wiecie co, wczoraj przyszly w koncu moje perfumy () i z racji tego, ze tak dlugo czekalam, dorzucili mi do paczki odzywke do brwi i rzes marki ace of face nie mialam nigdy nic z tej firmy, ale wiem, ze to jest gosh o ile sie nie myle to Kitus uzywalas tuszu tej marki

dzisiaj jak wroce z zajec znowu naolejuje wlosy, musze robic to czesciej, bo widze, ze moje wlosy tego potrzebuja...
jakie perfumki???
nie olejuj częściej niż raz w tygodniu bo obciąży Ci to włosy, kiedyś poruszałyśmy ten temat i bunny też o tym mówiła

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak ja mam Photoready i używam cały czas,ale on jest tylko w jednej wersji dla każdej cery.
Colorstay ma te 2 wersje
ooo a powiesz coś wiecej? może sie na niego skusze

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
na muszę na noc, bo w dzien średnio miałabym czas

któraś z Was ma ten olejek Gliss Kura? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...mi.html&next=1
widziałam go w Rossie z 29,99 na 23 chyba
ciekawe któraś dziewczyna używała ?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 12:24   #2888
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja na posiew też czekam jeszcze myślałam, że już dzis będzie (minęło 9dni) ale gdzie tam za to jutro czeka mnie pobranie krwi i mocz ogólny no ii od jutra znowu Cipronex witam dziś sie jeszcze musiałam naprosić, zeby mnie lekarka przyjęła, na szczęście zlitowała się, widziała, że mnie boli.. i tak zwlekałam 2dni, myślałam, ze przejdzie
nie chce cie snowi straszyc, ale mnie cipronex nic nie pomogl... dopiero nocilin czy nolicin
z posiewu sie okaze czy cos ci tam siedzi czy po prostu zapalenia przeszly ci w stan przewlekly. szkoda mi cie, bo pamietam jak dzis jak sie meczylam i nikt nie umial mi pomoc az trafilam na cudownego urologa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:28   #2889
Airrazor
Przyczajenie
 
Avatar Airrazor
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

A farba nie bedzie za mocna ? Szkoda mi tych włosów bo jednak troche czasu je zapuszczam Czy może lepiej pasemka ?
Airrazor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:33   #2890
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

a ja wam powiem ze mam niezla sieke
po 2 dniach z tesciowa sklocilam jego rodzine i sama prawie zerwalam wczoraj wieczorem z tz mam juz tego dosc... nie bedzie mi tu do lbn przyjezdzala wariatka i mnie obrazala publicznie
a skoro tz nie umie mnie bronic ani stanac po mojej stronie to niech sie goni i doszlo w koncu. teraz jego matka pow. ze nie chce mnie wiecej widziec i nie wyobraza sobie wspolnych wyjsc , a na tz za☠☠☠ala focha i ze ona sobie sama poradzi jak tak!
najlepsze ze ja juz od 2-3 lat prosilam by ograniczal nam kontakty, tylko ona usilnie sie pchala ze mna widziec no to wyszlo... a zostawil nas same doslownie na godzine i bach!
wreszcie bede miec swiety spokoj od tej szajbuski
i wreszcie moge do was wrocic a nie zawracac dupe duperelami
a weekend mam w szkole i 2 egz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:36   #2891
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
troszeczkę
wczoraj miałam taki przybity dzień
ale dzisiaj idę wyładować się
jesienna deprecho a kysz!
u mnie niestety szaro i mgła ale nic mi dziś humoru nie zepsuje
nie lubię takich dni, bo na wszystko się złoszczę i jedyne o czym marzę to łóżko i kocyk

a Ty dziś na siłkę śmigasz?
TŻ mi coś mówił ostatnio, żebyśmy sobie karnet wykupili

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
sprawdzi sie po nivei mam tak glatkie i śliskie włosy

wet ją oglądała bardzo dokładnie i powiedziała ze to może być grzybica albo jedna z chorób skórnych na którą jej tu wygląda ale wtedy musi pobrać troche skóry i musi zedrzeć ją do krwi co bedzie traumatycznym przeżyciem dla lejdi, dlatego została tylko ten płynik i narazie przemywam jej to, jurto jade na kontrole,jeli według niej będzie poprawa to nie pobieramy skóry... jesli nie to czeka ją skrobanie skóry
mam nadzieję, że się sprawdzi, najbardziej to jestem ciekawa tego balsamu do loków

aha, no chyba, że tak..
mojej lajli wet podejrzewała, że może mieć świerzbowca uszek, zrobiła jej wymaz, zbadała pod mikroskopem i okazało się, że to tylko drobnoustroje, także trzymam kciuki, aby ten preparat pomógł Twojej lejdi
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 12:38   #2892
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ooo a powiesz coś wiecej? może sie na niego skusze



ciekawe któraś dziewczyna używała ?
Juz pisałam nie raz Dla mnie podkład idealny. Może wypunktuje
1- nie miałam problemu z doborem koloru do mojej jasnej karnacji, odcienie są podzielone na te z różowym pigmentem i te z żółtym
2 - bardzo ładnie wtapia się w skóre, dobrze się rozprowadza
3- nie czuć go na twarzy
4- krycie powiedzialabym średnie - dla mnie wystarczające, dla większych niespodzianek używam korektora
5- ładnie, naturalnie rozświetla (ma drobinki ale mi to akurat nie przeszkadza, są delikatne, drobne i wg mnie nienahalne )
6- trzyma sie na twarzy w miare długo, ja go i tak zawsze pudruje i w tym czasie jest w stanie wytrzymać te 10h spokojnie
7 - nie wysusza skóry
8- nie jest trudno go zmyć, nie wchodzi w pory, tzn. miałam np podkłady gdzie przy zmywaniu czułam jakby ten podkład siedział mi głęboko w porach skóry Tutaj tego nie ma
9-fajna pompka i można sobie dowolnie dozować ilość

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie chce cie snowi straszyc, ale mnie cipronex nic nie pomogl... dopiero nocilin czy nolicin
z posiewu sie okaze czy cos ci tam siedzi czy po prostu zapalenia przeszly ci w stan przewlekly. szkoda mi cie, bo pamietam jak dzis jak sie meczylam i nikt nie umial mi pomoc az trafilam na cudownego urologa
Ja sie ciesze że u mnie furagina od razu pomogla I chociaż z pęcherzem mam spokój.

Uciekam na weekend Miłego dziewczynki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:38   #2893
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tak wpadlam na moment bo akurat u tz przerwa na obiad jest wiec mam czas ukrasc im neta
szukam maskary do rzes ale zeby dala efekt mocno umalowanych rzes sporo juz uzywalamroznych i nie mam tak naprawde faworyta koncze loreala tego million cos tam i musze dzis kupic nowy i niewiem juz jaki polskie marki odpadaja jak eveline bo nie ma u mnie
moze jeszcze przewertuje blogi jak bede miala czas

jak cos piszcie swoich faworytow to cos moze wybiore do wieczora postaram sie zajrzec tu
pa


wg mnie najlepszy efekt da mybelinne

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rozbawiła mnie znowu jedna rzecz ale nie będę cytowała [COLOR="Silver"]

chyba niedługo stąd zniknę [COLOR="Silver"]
oh LADY to sie podziel swoimi obiekcjami
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:01   #2894
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Majiblond 911 z oxy 9%, niestety w avku nie moje (niestety ), ja swoje mam do brody króciutkie
A możecie coś doradzić jak uzyskać taki efekt jak na Twoim avie na naturalnych włosach blond 7-8 (jak patrzę po próbnikach to raczej poziom 8 mam)?
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
sprawdzi sie po nivei mam tak glatkie i śliskie włosy

wet ją oglądała bardzo dokładnie i powiedziała ze to może być grzybica albo jedna z chorób skórnych na którą jej tu wygląda ale wtedy musi pobrać troche skóry i musi zedrzeć ją do krwi co bedzie traumatycznym przeżyciem dla lejdi, dlatego została tylko ten płynik i narazie przemywam jej to, jurto jade na kontrole,jeli według niej będzie poprawa to nie pobieramy skóry... jesli nie to czeka ją skrobanie skóry
Moja psinka raz miała coś takiego robione. Po tym jak ją kupiliśmy zauwazyliśmy że się bardzo drapie a pcheł nie miała już, no i weterynarz (kynolog - typowo od piesków) zeskrobała jej trochę skóry (strasznie to wyglądało) i wyszło że ma świerzb dała taki płyn straaaaasznie śmierdzący i raz w tygodniu przez 3 tygodnie miałam ją ty smarować i przeszło

Teraz się zastanawiam co jest mojej drugiej psinie, na uszach ma strasznie dużo białego pyłku tak jakby od skóry

Ehh sorry za offa ale tak podczytuję Twoje perypetie z nowym psiaczkiem i przypomniały mi się przygody z moimi. Tylko ze ja mam dwa japońskie cziny
__________________

1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:24   #2895
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja wam powiem ze mam niezla sieke
po 2 dniach z tesciowa sklocilam jego rodzine i sama prawie zerwalam wczoraj wieczorem z tz mam juz tego dosc... nie bedzie mi tu do lbn przyjezdzala wariatka i mnie obrazala publicznie
a skoro tz nie umie mnie bronic ani stanac po mojej stronie to niech sie goni i doszlo w koncu. teraz jego matka pow. ze nie chce mnie wiecej widziec i nie wyobraza sobie wspolnych wyjsc , a na tz za☠☠☠ala focha i ze ona sobie sama poradzi jak tak!
najlepsze ze ja juz od 2-3 lat prosilam by ograniczal nam kontakty, tylko ona usilnie sie pchala ze mna widziec no to wyszlo... a zostawil nas same doslownie na godzine i bach!
wreszcie bede miec swiety spokoj od tej szajbuski
i wreszcie moge do was wrocic a nie zawracac dupe duperelami
a weekend mam w szkole i 2 egz.
bunny powiem Ci szczerze ze może i dobrze... będziesz miała ją z głowy a i tak za specjalnego kontaktu nie utrzymywałyście chyba ?

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że się sprawdzi, najbardziej to jestem ciekawa tego balsamu do loków

aha, no chyba, że tak..
mojej lajli wet podejrzewała, że może mieć świerzbowca uszek, zrobiła jej wymaz, zbadała pod mikroskopem i okazało się, że to tylko drobnoustroje, także trzymam kciuki, aby ten preparat pomógł Twojej lejdi
a pokaż jak on wygląda ten balsam??
a dzwoniłam do sis co tam lejdi... to mówi ze strasznie sie drapie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Juz pisałam nie raz Dla mnie podkład idealny. Może wypunktuje
1- nie miałam problemu z doborem koloru do mojej jasnej karnacji, odcienie są podzielone na te z różowym pigmentem i te z żółtym
2 - bardzo ładnie wtapia się w skóre, dobrze się rozprowadza
3- nie czuć go na twarzy
4- krycie powiedzialabym średnie - dla mnie wystarczające, dla większych niespodzianek używam korektora
5- ładnie, naturalnie rozświetla (ma drobinki ale mi to akurat nie przeszkadza, są delikatne, drobne i wg mnie nienahalne )
6- trzyma sie na twarzy w miare długo, ja go i tak zawsze pudruje i w tym czasie jest w stanie wytrzymać te 10h spokojnie
7 - nie wysusza skóry
8- nie jest trudno go zmyć, nie wchodzi w pory, tzn. miałam np podkłady gdzie przy zmywaniu czułam jakby ten podkład siedział mi głęboko w porach skóry Tutaj tego nie ma
9-fajna pompka i można sobie dowolnie dozować ilość
ojej to wydaje sie ideał kurcze może zakupie, a ty gdzie go kupujesz w douglasie?

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
Moja psinka raz miała coś takiego robione. Po tym jak ją kupiliśmy zauwazyliśmy że się bardzo drapie a pcheł nie miała już, no i weterynarz (kynolog - typowo od piesków) zeskrobała jej trochę skóry (strasznie to wyglądało) i wyszło że ma świerzb dała taki płyn straaaaasznie śmierdzący i raz w tygodniu przez 3 tygodnie miałam ją ty smarować i przeszło

Teraz się zastanawiam co jest mojej drugiej psinie, na uszach ma strasznie dużo białego pyłku tak jakby od skóry
świerzb o kurcze to moze być to jutro jade rano z nią to sie okaże ale coś czuje ze bedzie skrobanie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:30   #2896
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
bunny powiem Ci szczerze ze może i dobrze... będziesz miała ją z głowy a i tak za specjalnego kontaktu nie utrzymywałyście chyba ?



a pokaż jak on wygląda ten balsam??
a dzwoniłam do sis co tam lejdi... to mówi ze strasznie sie drapie



ojej to wydaje sie ideał kurcze może zakupie, a ty gdzie go kupujesz w douglasie?



świerzb o kurcze to moze być to jutro jade rano z nią to sie okaże ale coś czuje ze bedzie skrobanie
Spokojnie, nawet jesli dojdzie do skrobania to trwa to dosłownie może 10-20 sekund. Mój psiaczek był kudłaty i strzeba było sporo tej sierści zeskrobać najpierw, ale ratlerki sa mniej owłosione więc powinno to trwać moment. Psinka może zaskomleć ale ważne żebyś ją trzymała cały czas na rękach i głaskała i uspokajała to szybko zapomni Mam nadzieję jednak że do tego nie dojdzie i lekarka powie że juz jest lepiej
__________________

1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 14:39   #2897
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość


ja silikoniki chcę odstawić, bo mi się ładnie już włosy w spirale skręcają

o mam jeszcze jedno

kurde ale ci ładnie było w tych włoskach !!!
Wróć do nich

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zakładam czapkę po śp.Tż Princesska pisała że też tak robi
do tego zawijam poduszkę w worek i potem jeszcze ręcznikiem
ojj ja bym tak nie usnęła ja to tylko w warkocz związuje i kłade ręcznik na poduszce i heya

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja wam powiem ze mam niezla sieke
po 2 dniach z tesciowa sklocilam jego rodzine i sama prawie zerwalam wczoraj wieczorem z tz mam juz tego dosc... nie bedzie mi tu do lbn przyjezdzala wariatka i mnie obrazala publicznie
a skoro tz nie umie mnie bronic ani stanac po mojej stronie to niech sie goni i doszlo w koncu. teraz jego matka pow. ze nie chce mnie wiecej widziec i nie wyobraza sobie wspolnych wyjsc , a na tz za☠☠☠ala focha i ze ona sobie sama poradzi jak tak!
najlepsze ze ja juz od 2-3 lat prosilam by ograniczal nam kontakty, tylko ona usilnie sie pchala ze mna widziec no to wyszlo... a zostawil nas same doslownie na godzine i bach!
wreszcie bede miec swiety spokoj od tej szajbuski
i wreszcie moge do was wrocic a nie zawracac dupe duperelami
a weekend mam w szkole i 2 egz.

To ja mam to samo tyle że z siostrą TŻ-ta....i też mnie to wkurza że on nie stanie nawet w mojej obronie ;/ Tylko powiedział że to nasza sprawa i nie chce sie do tego mieszać

To ucz się do egzaminów powodzenia!
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:02   #2898
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
bunny powiem Ci szczerze ze może i dobrze... będziesz miała ją z głowy a i tak za specjalnego kontaktu nie utrzymywałyście chyba ?



a pokaż jak on wygląda ten balsam??
a dzwoniłam do sis co tam lejdi... to mówi ze strasznie sie drapie



ojej to wydaje sie ideał kurcze może zakupie, a ty gdzie go kupujesz w douglasie?



świerzb o kurcze to moze być to jutro jade rano z nią to sie okaże ale coś czuje ze bedzie skrobanie
no ja sie bardzo ciesze z zaistnialej sytuacji .wreszcie bedzie spokoj, a nie tylko przyjezdzala raz do roku i robila mi z zycia z tz pieklo- bo ma byc tak jak ona uwaza- a ze ja jestem ostra babeczka to sobie nie pozwole zeby mi jakies obce babsko rzadzilo

kotka ja bym ci radzila pobrac jej ta zeskrobinke bo bedzie pewnosc ze dobrze ja leczycie... skoro ona sie nadal drapie to wydaje mi sie ze lek nie trafiony- bo on powinien od razu zadzialac- znieczulic i by sie nie drapala... ja mialam tak ze swierzbem u krolikow- tez lek nie trafiony, pobrali probke i byl dobry lek co od razu zadzialal a mialy krwawe rany i jak lalam im na to to pieklo je nieziemsko ale pomoglo.


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
kurde ale ci ładnie było w tych włoskach !!!
Wróć do nich



ojj ja bym tak nie usnęła ja to tylko w warkocz związuje i kłade ręcznik na poduszce i heya

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------




To ja mam to samo tyle że z siostrą TŻ-ta....i też mnie to wkurza że on nie stanie nawet w mojej obronie ;/ Tylko powiedział że to nasza sprawa i nie chce sie do tego mieszać

To ucz się do egzaminów powodzenia!
to moj mial podobne stanowisko z tym ze on nie wie ktorej z nas wierzyc noz ☠☠☠☠a! wiec jak powiedzialam ze jade do swojej matki to raz dwa wykonal odp telefon i nie mial wiecej pytan kto mowi prawde

ja dopiero napisalam prace zaliczeniowa z prawa- tylko 7 stron
a teraz dopiero moge siasc do statystyki i zasad rachunkowosci- egzaminy! ale mam jeszcze jutro- bedzie dobrze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:04   #2899
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

W ogóle niedługo moje urodziny (11stego ) i wybieram sie niebawem do fryzjera...ale sama nie wiem co sobie zrobić myślałam nad ombre hair ale wy mi go odradzacie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 15:07   #2900
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

na początku dziękuję Wszystkim blondaskom za zainteresowanie dziś ok 18stej mogę już sprawdzić wyniki w necie a posiewu jeszcze nie ma..

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
O a taką bieliznę dostałam dzisiaj od mojego ukochanego tą po lewo

http://papilot2.mykmyk.pl/img/660/0/...r-63145519.jpg



---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------




Kochana chętnie bym tu z Wami została ale główka mnie coś boli a poza tym nie wiem jak ja jutro wstanę o 6stej
ładna bardzo choć bardziej mnie ta po prawo urzekła

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać, że dziś Jan zjadł pierwszą zupę!! mojej produkcji, bo słoikiem tak pluł, że nie nadążałam łapać

i jeszcze polecam odżywkę Garniera z awokado i masłem karite - bez silikonów wypróbowałam po lekturze wątku kręconowłosych i jest super!
a właśnie, czy ten olejek Alterry z pomarańczy nie zażółca włosów? bo on ma taki oczo☠☠☠ny żółty kolorek



strasznie dziwne... po co dekolor jak miałaś balejaż na naturalnych włosach
przeczytaj pierwszy post wątku i od razu radzę - wklej zdjęcia, żeby dziewczyny mogły coś powiedzieć
a swoją drogą, ja bym poszła z reklamacją
nie jest to intensywny żółty jak sie na łapkę wyleje myślę, że nie ma się czego obawiać, ja przynajmniej na razie niczego nie zauważyłam niepokojącego

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
miałam takie długie, że jak sobie teraz pomyślę to mnie trafia za zapięcie od stanika
mam takie jedno zdjęcie z czasów zaprzeszłych
ale pięknie jak mogłaś ściąć?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie chce cie snowi straszyc, ale mnie cipronex nic nie pomogl... dopiero nocilin czy nolicin
z posiewu sie okaze czy cos ci tam siedzi czy po prostu zapalenia przeszly ci w stan przewlekly. szkoda mi cie, bo pamietam jak dzis jak sie meczylam i nikt nie umial mi pomoc az trafilam na cudownego urologa
dziękuje kochana ale na nery zawsze dostaje cipronex i na szczęście zawsze szybko pomaga powinnam dziś już zacząć brać ale odpukać boli jakoś mniej poczekam na wyniki dzisiejsze jak będzie coś niepokojącego to wezmę a jak nie to pójdę jeszcze raz do tej lekarki i się zapytam co uważa, że mam robić...
do urologa już mam skierowanie, tylko muszę mieć dzień wolny, żeby pojechać, poszukać i zapisać się

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja wam powiem ze mam niezla sieke
po 2 dniach z tesciowa sklocilam jego rodzine i sama prawie zerwalam wczoraj wieczorem z tz mam juz tego dosc... nie bedzie mi tu do lbn przyjezdzala wariatka i mnie obrazala publicznie
a skoro tz nie umie mnie bronic ani stanac po mojej stronie to niech sie goni i doszlo w koncu. teraz jego matka pow. ze nie chce mnie wiecej widziec i nie wyobraza sobie wspolnych wyjsc ,a na tz za☠☠☠ala focha i ze ona sobie sama poradzi jak tak!
najlepsze ze ja juz od 2-3 lat prosilam by ograniczal nam kontakty, tylko ona usilnie sie pchala ze mna widziec no to wyszlo... a zostawil nas same doslownie na godzine i bach!
wreszcie bede miec swiety spokoj od tej szajbuski
i wreszcie moge do was wrocic a nie zawracac dupe duperelami
a weekend mam w szkole i 2 egz.
o kurcze to nieźle Ci życie natruła ostatnio nawet dobrze wyszło chyba, będziesz mieć choć chwilę spokoju a jak Tż, nie jest zły na Ciebie czy coś?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:08   #2901
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
Spokojnie, nawet jesli dojdzie do skrobania to trwa to dosłownie może 10-20 sekund. Mój psiaczek był kudłaty i strzeba było sporo tej sierści zeskrobać najpierw, ale ratlerki sa mniej owłosione więc powinno to trwać moment. Psinka może zaskomleć ale ważne żebyś ją trzymała cały czas na rękach i głaskała i uspokajała to szybko zapomni Mam nadzieję jednak że do tego nie dojdzie i lekarka powie że juz jest lepiej
jak powie ze ma wątpliwości co to jest... to się zdecyduje na pobranie tej skóry... tylko czy takie badanie jest drogie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ja sie bardzo ciesze z zaistnialej sytuacji .wreszcie bedzie spokoj, a nie tylko przyjezdzala raz do roku i robila mi z zycia z tz pieklo- bo ma byc tak jak ona uwaza- a ze ja jestem ostra babeczka to sobie nie pozwole zeby mi jakies obce babsko rzadzilo

kotka ja bym ci radzila pobrac jej ta zeskrobinke bo bedzie pewnosc ze dobrze ja leczycie... skoro ona sie nadal drapie to wydaje mi sie ze lek nie trafiony- bo on powinien od razu zadzialac- znieczulic i by sie nie drapala... ja mialam tak ze swierzbem u krolikow- tez lek nie trafiony, pobrali probke i byl dobry lek co od razu zadzialal a mialy krwawe rany i jak lalam im na to to pieklo je nieziemsko ale pomoglo.
no dobrze niech wie ze sie z nią nie zgadzasz... ja ogólnie mam z teściową tak ze co bym nie powiedziała ona i tak wie lepiej
czyli tak jak napisałam wyżej jeżeli powie ze nie ma pewności co to jest, to niech skrobie nic nie poradzę najbardziej boje sie ze czymś sie zaraże od niej
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:37   #2902
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

hej ja na moment
zdecydowalam sie na tusz z maybelline ten zolty
do tego kupilam szminke "light nude" i cien 3 kolorowy(bez braz szary)
szminke juz uzylam nie jest matowa a z polyskiem
cieniami jutro sie pobawie

no i dostalismy z tz zaproszenie na zwiedzenie parlamentu europejskiego jak otworzylam skrzynke na listy to myslalam ze to zart jakis
no nic pewnie sie tam wybierzemy bo nie wypada nie isc
fotki zrobione na szybciaka nizej a ja uciekam dalej
dobrego wieczorka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki.jpg (90,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie.jpg (80,0 KB, 31 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-24 o 15:39
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:40   #2903
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
W ogóle niedługo moje urodziny (11stego ) i wybieram sie niebawem do fryzjera...ale sama nie wiem co sobie zrobić myślałam nad ombre hair ale wy mi go odradzacie
moda zaraz przejdzie i bedziesz zalowac... poza tym fryzjerzy czesto to chrzania...

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
na początku dziękuję Wszystkim blondaskom za zainteresowanie dziś ok 18stej mogę już sprawdzić wyniki w necie a posiewu jeszcze nie ma..



ładna bardzo choć bardziej mnie ta po prawo urzekła



nie jest to intensywny żółty jak sie na łapkę wyleje myślę, że nie ma się czego obawiać, ja przynajmniej na razie niczego nie zauważyłam niepokojącego



ale pięknie jak mogłaś ściąć?



dziękuje kochana ale na nery zawsze dostaje cipronex i na szczęście zawsze szybko pomaga powinnam dziś już zacząć brać ale odpukać boli jakoś mniej poczekam na wyniki dzisiejsze jak będzie coś niepokojącego to wezmę a jak nie to pójdę jeszcze raz do tej lekarki i się zapytam co uważa, że mam robić...
do urologa już mam skierowanie, tylko muszę mieć dzień wolny, żeby pojechać, poszukać i zapisać się



o kurcze to nieźle Ci życie natruła ostatnio nawet dobrze wyszło chyba, będziesz mieć choć chwilę spokoju a jak Tż, nie jest zły na Ciebie czy coś?
co do urologa powiem ci ze lepiej podzwonic- najpierw poszukac w necie wszystkich przychodni a potem pytac o najblizszy termin i tam isc. na pewno najdluzsze kolejki sa przy szpitalach, a w malych przychodniach latwo o termin- ja czekalam chyba miesiac tylko.
zreszta raz zrobilam tak ze pojechalam z bolem- zaraz po ataku kolki jak ze szpitala wyszlam i wcisneli mnie w kolejke- a potem to juz co miesiac na wizyty jezdzilam kontrolne
tz jest wsciekly na nas obie ale ja mu powiedzialam ze wiedzialam ze tak bedzie, ze przy nim jak zawsze udaje aniola a zostala ze mna sama i juz mnie dojechala, teraz zaluje ze sie hamowalam, trzeba bylo jej nawrzucac w sumie to w dupie mam co tz mysli albo jest ze mna i mnie wspiera albo jest za nia a ja go zegnam- nie ma innej opcji.
prosilam bym nie musiala miec z nia kontaktu- zmusil mnie to ma czego chcial

a wiesz co, kupilam dzis ten szampon biedronkowy co polecalas
juz po testach i uwazam ze jest lepszy niz joanny- delikatniejszy dla skory, nic nie piecze, nie sciaga i wloski czyste, puszyste i miekkie- i latwo sie czesze jak na bezsilikonowy szampon jestem zadowolona!
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jak powie ze ma wątpliwości co to jest... to się zdecyduje na pobranie tej skóry... tylko czy takie badanie jest drogie



no dobrze niech wie ze sie z nią nie zgadzasz... ja ogólnie mam z teściową tak ze co bym nie powiedziała ona i tak wie lepiej
czyli tak jak napisałam wyżej jeżeli powie ze nie ma pewności co to jest, to niech skrobie nic nie poradzę najbardziej boje sie ze czymś sie zaraże od niej
mysle ze w 100zl sie zamkniesz a lek kolo 30zl.
mam to samo- ja nic nie wiem, nie znam rzeczywistosci , pogadamy jak skoncze 50 lat
kotka najgorsze sa paranoje... nie zarazisz sie spokojnie... nago z nia nie spisz, w sumie to wcale z nia nie spisz, tylko czesto myj rece- przed jedzeniem, paleniem jesli palisz petki, zanim napijesz sie czegos a dotykalas jej.
i nie bedzie zadnego zagrozenia.
a jak juz leki pewne dostaniesz dla niej to musowo wyprac jej spanie i wyprasowac, bo nie dasz rady tego wygotowac a tak trzeba- ja musialam krolikom klatki wapnem pomalowac
lek powinien dobrze dobrany szybko zadzialac, w sumie w ciagu 2-3 dni powinna przestac sie drapac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:43   #2904
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
nie lubię takich dni, bo na wszystko się złoszczę i jedyne o czym marzę to łóżko i kocyk

a Ty dziś na siłkę śmigasz?
TŻ mi coś mówił ostatnio, żebyśmy sobie karnet wykupili


mam nadzieję, że się sprawdzi, najbardziej to jestem ciekawa tego balsamu do loków

aha, no chyba, że tak..
mojej lajli wet podejrzewała, że może mieć świerzbowca uszek, zrobiła jej wymaz, zbadała pod mikroskopem i okazało się, że to tylko drobnoustroje, także trzymam kciuki, aby ten preparat pomógł Twojej lejdi
tak kupiłam karnecik wtorki i czwartki są moje

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja na moment ☠zdecydowalam sie na tusz z maybelline ten zolty do tego kupilam szminke "light nude" i cien 3 kolorowy(bez braz szary)szminke juz uzylam nie jest matowa a z polyskiem cieniami jutro sie pobawie☠☠no i dostalismy z tz zaproszenie na zwiedzenie parlamentu europejskiego jak otworzylam skrzynke na listy to myslalam ze to zart jakisno nic pewnie sie tam wybierzemy bo nie wypada nie isc fotki zrobione na szybciaka nizej a ja uciekam dalej dobrego wieczorka
mam ten tusz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:59   #2905
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jak powie ze ma wątpliwości co to jest... to się zdecyduje na pobranie tej skóry... tylko czy takie badanie jest drogie



no dobrze niech wie ze sie z nią nie zgadzasz... ja ogólnie mam z teściową tak ze co bym nie powiedziała ona i tak wie lepiej
czyli tak jak napisałam wyżej jeżeli powie ze nie ma pewności co to jest, to niech skrobie nic nie poradzę najbardziej boje sie ze czymś sie zaraże od niej
Nie pamiętam ile płaciłam bo to dawno temu było (2002r), a i nie zarazisz się, spokojnie. Zwykle choroby/pasożyty zwierząt nie są zbyt chętne by przenosić się na człowieka. Świerzb zwierzęcy to nie to samo co ludzki, więc niewielkie ryzyko zarażenia tylko tak jak blondbynny pisze, myć często ręce i będzie git
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moda zaraz przejdzie i bedziesz zalowac... poza tym fryzjerzy czesto to chrzania...


co do urologa powiem ci ze lepiej podzwonic- najpierw poszukac w necie wszystkich przychodni a potem pytac o najblizszy termin i tam isc. na pewno najdluzsze kolejki sa przy szpitalach, a w malych przychodniach latwo o termin- ja czekalam chyba miesiac tylko.
zreszta raz zrobilam tak ze pojechalam z bolem- zaraz po ataku kolki jak ze szpitala wyszlam i wcisneli mnie w kolejke- a potem to juz co miesiac na wizyty jezdzilam kontrolne
tz jest wsciekly na nas obie ale ja mu powiedzialam ze wiedzialam ze tak bedzie, ze przy nim jak zawsze udaje aniola a zostala ze mna sama i juz mnie dojechala, teraz zaluje ze sie hamowalam, trzeba bylo jej nawrzucac w sumie to w dupie mam co tz mysli albo jest ze mna i mnie wspiera albo jest za nia a ja go zegnam- nie ma innej opcji.
prosilam bym nie musiala miec z nia kontaktu- zmusil mnie to ma czego chcial

a wiesz co, kupilam dzis ten szampon biedronkowy co polecalas
juz po testach i uwazam ze jest lepszy niz joanny- delikatniejszy dla skory, nic nie piecze, nie sciaga i wloski czyste, puszyste i miekkie- i latwo sie czesze jak na bezsilikonowy szampon jestem zadowolona!

mysle ze w 100zl sie zamkniesz a lek kolo 30zl.
mam to samo- ja nic nie wiem, nie znam rzeczywistosci , pogadamy jak skoncze 50 lat
kotka najgorsze sa paranoje... nie zarazisz sie spokojnie... nago z nia nie spisz, w sumie to wcale z nia nie spisz, tylko czesto myj rece- przed jedzeniem, paleniem jesli palisz petki, zanim napijesz sie czegos a dotykalas jej.
i nie bedzie zadnego zagrozenia.
a jak juz leki pewne dostaniesz dla niej to musowo wyprac jej spanie i wyprasowac, bo nie dasz rady tego wygotowac a tak trzeba- ja musialam krolikom klatki wapnem pomalowac
lek powinien dobrze dobrany szybko zadzialac, w sumie w ciagu 2-3 dni powinna przestac sie drapac.
Taaa a ona wtedy powie: pogadamy jak skończysz 75 lat z tego co widzę to niezła jędza z tej twojej "teściowej"
__________________

1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:03   #2906
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moda zaraz przejdzie i bedziesz zalowac... poza tym fryzjerzy czesto to chrzania...


.
no niby tak ale nie mogę nic innego lepszego wymyśleć
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:05   #2907
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja na moment
zdecydowalam sie na tusz z maybelline ten zolty
do tego kupilam szminke "light nude" i cien 3 kolorowy(bez braz szary)
szminke juz uzylam nie jest matowa a z polyskiem
cieniami jutro sie pobawie

no i dostalismy z tz zaproszenie na zwiedzenie parlamentu europejskiego jak otworzylam skrzynke na listy to myslalam ze to zart jakis
no nic pewnie sie tam wybierzemy bo nie wypada nie isc
fotki zrobione na szybciaka nizej a ja uciekam dalej
dobrego wieczorka
wow ale tusz zapakowany fajnie... w pl to są takie bez opakowań ze często pootwierane są i człowiek nie za uwarzy a tam lipa potem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze w 100zl sie zamkniesz a lek kolo 30zl.
mam to samo- ja nic nie wiem, nie znam rzeczywistosci , pogadamy jak skoncze 50 lat
kotka najgorsze sa paranoje... nie zarazisz sie spokojnie... nago z nia nie spisz, w sumie to wcale z nia nie spisz, tylko czesto myj rece- przed jedzeniem, paleniem jesli palisz petki, zanim napijesz sie czegos a dotykalas jej.
i nie bedzie zadnego zagrozenia.
a jak juz leki pewne dostaniesz dla niej to musowo wyprac jej spanie i wyprasowac, bo nie dasz rady tego wygotowac a tak trzeba- ja musialam krolikom klatki wapnem pomalowac
lek powinien dobrze dobrany szybko zadzialac, w sumie w ciagu 2-3 dni powinna przestac sie drapac.
kurcze mam nadzieje ze nie za drogo będzie no pogadamy jak bede miala 50 zapewne masakra z tymi teściowymi mnie to roznosi jak o swojej myśle po prostu mnie trafia na miejscu... nic mi w niej nie pasuje
rece to już z 50 razy dziennie myje bo sie boje zarazić... najgorsze jest to ze moja sis jak przyszła do domu zastała ją w moim pojemniku na bieliznę i ciuchy do prania kiedyś zaraziłam sie takim czymś od kota jak chodziłam do gim.. i było potem latanie do dermatologa ale szybko wyleczyłam to miejsce
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:17   #2908
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
Nie pamiętam ile płaciłam bo to dawno temu było (2002r), a i nie zarazisz się, spokojnie. Zwykle choroby/pasożyty zwierząt nie są zbyt chętne by przenosić się na człowieka. Świerzb zwierzęcy to nie to samo co ludzki, więc niewielkie ryzyko zarażenia tylko tak jak blondbynny pisze, myć często ręce i będzie git

Taaa a ona wtedy powie: pogadamy jak skończysz 75 lat z tego co widzę to niezła jędza z tej twojej "teściowej"
to jeszcze malo wiesz... ona jest potworna
dlatego nie probuje nawet z nia wchodzic w dyskusje- mamy po prostu zupelnie inne charaktery i poglady na zycie- i nigdy sie nie zgodzimy- bo o ile ja dopuszczam ze ktos moze zyc inaczej niz ja- bo ma do tego prawo i mnie nic do tego, o tyle ona uwaza ze kazdy kto zyje inaczej zyje zle i ona musi go ukierunkowac i na nim to wymusic

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no niby tak ale nie mogę nic innego lepszego wymyśleć
a musisz koniecznie cos robic z wlosami?
zrob sobie refleksy na koronie- to bezpieczniejsze, modne i bardzo ladne

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wow ale tusz zapakowany fajnie... w pl to są takie bez opakowań ze często pootwierane są i człowiek nie za uwarzy a tam lipa potem



kurcze mam nadzieje ze nie za drogo będzie no pogadamy jak bede miala 50 zapewne masakra z tymi teściowymi mnie to roznosi jak o swojej myśle po prostu mnie trafia na miejscu... nic mi w niej nie pasuje
rece to już z 50 razy dziennie myje bo sie boje zarazić... najgorsze jest to ze moja sis jak przyszła do domu zastała ją w moim pojemniku na bieliznę i ciuchy do prania kiedyś zaraziłam sie takim czymś od kota jak chodziłam do gim.. i było potem latanie do dermatologa ale szybko wyleczyłam to miejsce
ja mam tak samo- pomysle o mojej i mam mdlosci zaraz albo cisnienie kolo 200 ale wole o niej zapomniec, wiem ze ja to na mase w☠☠☠☠i
kotka nie przesadzaj, nie zarazisz sie a jesli nawet to masc w ruch i zejdzie migiem... spokojnie.
rece myj przed szama. bielizna do przepierki i prasowanko niestety najlepiej zabezpiecz wszelkie swoje ciuchy by do nich nie dotykala. niech ma swoj kocyk, zabawki i tyle na razie az dowiesz sie co jej jest.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:18   #2909
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moda zaraz przejdzie i bedziesz zalowac... poza tym fryzjerzy czesto to chrzania...


co do urologa powiem ci ze lepiej podzwonic- najpierw poszukac w necie wszystkich przychodni a potem pytac o najblizszy termin i tam isc. na pewno najdluzsze kolejki sa przy szpitalach, a w malych przychodniach latwo o termin- ja czekalam chyba miesiac tylko.
zreszta raz zrobilam tak ze pojechalam z bolem- zaraz po ataku kolki jak ze szpitala wyszlam i wcisneli mnie w kolejke- a potem to juz co miesiac na wizyty jezdzilam kontrolne
tz jest wsciekly na nas obie ale ja mu powiedzialam ze wiedzialam ze tak bedzie, ze przy nim jak zawsze udaje aniola a zostala ze mna sama i juz mnie dojechala, teraz zaluje ze sie hamowalam, trzeba bylo jej nawrzucac w sumie to w dupie mam co tz mysli albo jest ze mna i mnie wspiera albo jest za nia a ja go zegnam- nie ma innej opcji.
prosilam bym nie musiala miec z nia kontaktu- zmusil mnie to ma czego chcial

a wiesz co, kupilam dzis ten szampon biedronkowy co polecalas
juz po testach i uwazam ze jest lepszy niz joanny- delikatniejszy dla skory, nic nie piecze, nie sciaga i wloski czyste, puszyste i miekkie- i latwo sie czesze jak na bezsilikonowy szampon jestem zadowolona!

mysle ze w 100zl sie zamkniesz a lek kolo 30zl.
mam to samo- ja nic nie wiem, nie znam rzeczywistosci , pogadamy jak skoncze 50 lat
kotka najgorsze sa paranoje... nie zarazisz sie spokojnie... nago z nia nie spisz, w sumie to wcale z nia nie spisz, tylko czesto myj rece- przed jedzeniem, paleniem jesli palisz petki, zanim napijesz sie czegos a dotykalas jej.
i nie bedzie zadnego zagrozenia.
a jak juz leki pewne dostaniesz dla niej to musowo wyprac jej spanie i wyprasowac, bo nie dasz rady tego wygotowac a tak trzeba- ja musialam krolikom klatki wapnem pomalowac
lek powinien dobrze dobrany szybko zadzialac, w sumie w ciagu 2-3 dni powinna przestac sie drapac.
masz rację właśnie wertuję net tzn mam już poleconego lekarza ale nie wiem jeszcze jak się do niego dostać, z tego co znalazłam to przyjmuje na pewno w jednej prywatnej przychodni ale ponoć też w refundowanej, jutro będę dzwonić i pytać a Ty miałaś też kamice nerkową? przepraszam na pewno pisałaś ale nie pamiętam

masz rację Tż nie ma się co obrażać albo jest z Tobą i Cię wspiera albo z mamusią

to cieszę się, że szampon przypasował
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:45   #2910
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja mam tak samo- pomysle o mojej i mam mdlosci zaraz albo cisnienie kolo 200 ale wole o niej zapomniec, wiem ze ja to na mase w☠☠☠☠i
kotka nie przesadzaj, nie zarazisz sie a jesli nawet to masc w ruch i zejdzie migiem... spokojnie.
rece myj przed szama. bielizna do przepierki i prasowanko niestety najlepiej zabezpiecz wszelkie swoje ciuchy by do nich nie dotykala. niech ma swoj kocyk, zabawki i tyle na razie az dowiesz sie co jej jest.

no muszę sie uspokoić bo normalnie zeświruje ale z tą bielizną masz racje chyba wyprasuje ale ile to roboty no ciuchy mi niestety dotyka bo nie da rady inaczej ... jutro rano jade na kontrole to zobaczymy co i jak będzie... mam nadzieje ze dobrze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.