Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-06, 15:43   #331
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kanzas15 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Jenna za odpowiedź. I dobrze że poprawkę zrobił za darmo, czyli wziął temat na poważnie myślę. Daj znać czy poprawka jest udana. Czyli ogólnie polecasz tego doktora,.?bo strasznie się boję.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Tina87czy mogłabyś pochwalić efektami pracy dr Wilgusa? Zadowola jesteś z nowego noska?
Jeśli mogłabym cofnąć czas, nie poszłabym już do niego. Wydaje mi się, że obyłoby się bez poprawki, gdyby się przyłożył za pierwszym razem. Zabieg miałam mieć o 10, a weszłam o 15. Potem się śpieszył i wszystko odbyło się szybko. Poprawka trwała praktycznie tyle samo, a to chyba o czymś świadczy. Poza tym jest małomówny, o wszystko musiałam się dopytać. Lekarz sam powinien dać wskazówki, jak funkcjonować po zabiegu. Dla mnie to była nowość, nie mam takiej wiedzy jak on.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 20:54   #332
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Wiesz Jenna, sama już nie wiem. Śledzilam opinie różnych lekarzy, nawet Szczyta i powiem Ci, że każdy ma i dobre i złe opinie, nawet on. Ciężko zdecydować się. Niby to uszy, moja mama miała robione ale bardzo, bardzo dawno i też nie była zadowolona, bo jedno trochę bardziej odstawalo. Poprawki nie zrobiła i się przyzwyczaila, w oczy się to nie rzucalo. On chociaż zrobił poprawkę za darmo, a Szczyt od jednego pacjenta chciał ponownej zapłaty za nos. Ciekawa jestem jak twoją poprawkę zrobił, bo to potem jest już uraz trochę. Jakby mi ktoś coś zepsuł, to też bym już do niego nie poszła.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 08:25   #333
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kanzas15 Pokaż wiadomość
Wiesz Jenna, sama już nie wiem. Śledzilam opinie różnych lekarzy, nawet Szczyta i powiem Ci, że każdy ma i dobre i złe opinie, nawet on. Ciężko zdecydować się. Niby to uszy, moja mama miała robione ale bardzo, bardzo dawno i też nie była zadowolona, bo jedno trochę bardziej odstawalo. Poprawki nie zrobiła i się przyzwyczaila, w oczy się to nie rzucalo. On chociaż zrobił poprawkę za darmo, a Szczyt od jednego pacjenta chciał ponownej zapłaty za nos. Ciekawa jestem jak twoją poprawkę zrobił, bo to potem jest już uraz trochę. Jakby mi ktoś coś zepsuł, to też bym już do niego nie poszła.
Mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze i moja ogólna ocena będzie pozytywna. Nie należę do osób, które czepiają się byle czego. Ocenię całokształt, każdemu może się zdarzyć jakieś niedociągnięcie. Czytałam, że doktor specjalizuje się w nosach i ta dziewczyna, którą widziałam była tego potwierdzeniem.
Ogólnie w klinice przewija się mnóstwo ludzi. Gdyby doktor był partaczem, to wszystko dawno by padło.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 13:45   #334
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Nie martw się, wszystko będzie dobrze. Na pewno😁dla mnie to że ci tę poprawkę za darmo zrobił to już jest dobry znak, że jednak przyznał się do błędu i starał się go naprawić. To naprawdę rzadkość. Trzymam kciuki! I oczywiście czekam na twoją wiadomość, czy się udało. Pozdrawiam
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 09:24   #335
badgalsdoitwell
Przyczajenie
 
Avatar badgalsdoitwell
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: wiedeń
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć,

Zastanawiam się nad korektą nosa u Dr Wilgusa, większość waszych opinii bardzo pozytywnie nastawiła mnie do tego zabiegu oraz samego doktora. Chętnie pooglądam wasze noski przed i po, będę wdzieczna za przesłanie ich na maila barbara.bielka@gmail.com
__________________
Życie społeczeństw, w których panują nowoczesne warunki produkcji, przypomina olbrzymie zbiorowisko spektakli. Wszystko, co dawniej przeżywano bezpośrednio, oddaliło się, przybierając postać przedstawienia.

W świecie rzeczywiście odwróconym na opak prawda jest momentem fałszu.
badgalsdoitwell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 09:46   #336
Kanzas22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam, ja po przeczytaniu opinii również pozytywnie się nastawiłam. Wizytę mam 5 lipca.
Kanzas22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 13:04   #337
RosZa19
Raczkowanie
 
Avatar RosZa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 33
GG do RosZa19
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja również bardzo prosiłbym o zdjęcia roza1888@o2.pl
__________________
bo ważna jest każda chwila, nawet ta która zabiera duszę, i zamyka serce...
RosZa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-04, 11:24   #338
pathy2805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej, ja mam wyzytę dopiero na 25 października. Bardzo by mi zależało na wcześniejszym terminie. Jeżeli ktoś będzie chciał mój termin to proszę o kontakt - pathy@onet.eu
pathy2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 15:59   #339
Juda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam, jest tutaj ktoś kto w ostatnim czasie miał operację nosa u dr Wilgusa i może pochwalić się efektem po operacji.
Juda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 09:05   #340
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witaj mileno. Wiem że dość dawno miałaś operacje u dr Wilgusa, ale chciałbym się dowiedzieć jak twój nos po poprawie?

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Szkoda że temat ucichł😩bo mam obawy, jestem po konsultacji u dr Wilgusa. Będę miała robiona całkowitą korektę. Termin mam na 12 grudnia, tak mi pasowało. Ale nadal mam obawy, choć doktor wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Proszę osoby które miały ostatnio robione noski o opinię.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 18:04   #341
Juda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja mam 16 października operacje i też się boję. Doktor pokazywał Ci jakieś zdjęcia efektów swojej pracy przed i po operacji nosa?
Juda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-11, 19:59   #342
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witaj, wkoncu ktoś się odezwał. Cieszę się bardzo że nie jestem sama😊Nie pokazywał, a Tobie? Na konsultacji wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Znalazłam kilka zdjęcia właśnie na wizażu i na Facebooku miał pozytywne opinie, ale wiadomo strach jest.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Najgorsze jest to, że im więcej czytam na temat operacji tym gorzej się boję
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 20:57   #343
Juda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Mam to samo nie pokazywał mi zdjęć.. chciałam o nie zapytać ale zapomniałam. W drodze powrotnej mi się przypomniało. Na mnie też dużo wrażenie zrobił. Zrobił zdjęcia i pokazał co trzeba zrobić. Gdzie te Zdjęcia można znaleźć o których piszesz ja widziałam tylko te jedno z fb.
Juda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 22:05   #344
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Właśnie na tym wizażu są na którym piszemy. Bardzo ładne maja dziewczyny te noski(Ilona, Grażyna i chyba Guenn)Jest ich więcej, ale pisały i wysyłały zdjęcia na maile . A z tego co wiem to nie udostępniają zdjęć w klinice. A co będziesz miała robione?

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cofnij się do strony 2, 9 i 10 Tam są te zdjęcia
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 22:12   #345
Juda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Całkowita korekta nosa oraz przegrody. A Ty?
Juda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 22:48   #346
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja to samo, do tego jakieś przerosty mam. Koszt nie mały. Ale chcę cię pocieszyć, właśnie rozmawiałam z jedną dziewczyna która miała robiony nos i piersi, nie dawno i jest mega zadowolona. Mówiła że to najlepszy lekarz na Śląsku i jej znajoma też robiła i efekt super.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Powiedziała też, że pracują tam wspaniali ludzie i na pewno będę zadowolona. Dodała mi otuchy. Widziałaś te fotki?
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 05:22   #347
Juda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Super dziękuję za informację zdjęcia widziałam

Cena nie mała.. ale bylam wcześniej na konsultacji u innego lekarza i to byla totalna porażka. Nie dość że czekałam na niego 5 h to nie wzbudził we mnie zaufania.
Juda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 07:43   #348
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

No mnie bardzo ta dziewczyna uspokoiła, i wygląda też super. Dlatego przestaje już szukać i czytać bo nie potrzebnie się nakręcac. Tym bardziej że mówiła, że zna kilka osób co miały robione nosy u niego i wszystkie zadowolone. Ma też koleżankę która zrobiła nos u dr Mazana i potem poprawiała ten nos właśnie u dr Wilgusa. Także myślę że nie ma co się stresować. Będzie dobrze.

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Także teraz czekam na Twoją operację, no i trzymam kciuki. Mam nadzieję że dasz znać jak poszło 😊
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 14:38   #349
pathy2805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja mam termin na 3 października
pathy2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-12, 19:10   #350
Juda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Lekarz wam też powiedział że zrobi nos trochę zadarty??

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

O proszę czyli termin przede mną 😉 mam nadzieje ze sie pochwalisz efektem
Juda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 12:51   #351
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

O jak fajnie, kolejna osoba😊ja chciałam nos tylko skrócić, ale powiedzial że nie będę zadowolona bo kość jest dłuższą i wyjdzie garb. Wszystko wytłumaczył jak to widzi. I jestem tego samego zdania. Lekkie uniesienie też mam mieć, bo czubek delikatnie opada. Jejku jak się cieszę że wkoncu pozbede się kompleksu.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Szkoda że nie mogę zrobić szybciej tej operacji, ale aktualnie jestem w ciąży, termin na wrzesien. Chciałam nos zrobić na początku listopada, ale doktor odradzil, żeby hormony się unormowaly. Więc muszę poczeka.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 13:54   #352
nadiasandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam,Mam zamiar wybrac sie na operacje nosa do Dr.Wilgusa.Czy dziewczyny ktore niedawno mialy operacje moga napisac jakie efekty maja?
nadiasandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 12:13   #353
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witaj jesteś już może po konsultacji u dr Wilgusa?
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 11:21   #354
nadiasandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

No jeszcze wlasnie nie,narazie jestem na etapie wyboru lekarza.Kontaktowalam sie juz z klinika Dr.Wilgusa i najwczesniejsze terminy konsultacji na grudzien maja.Mialam dylemat w wyborze lekarza miedzy Dr Wilgus a Dr.Markiem Ciesinskim.Dlatego tez na forum pytam o efekty,bo widzialam,ze praktycznie same pozytywne komentarze ma.
nadiasandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 16:11   #355
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja mam konsultacje 20 grudnia. Też długo się zastanawiałam nad wyborem lekarza ale zdecydowałam się na doktora Wilgusa. Na konsultacje zapisywalam się na początku sierpnia.
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 08:21   #356
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witajcie Dziewczyny, jaki jest termin oczekiwania na operację po odbytej konsultacji?? Ile czekalyscie ? Pozdrowienia

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

nadiasandra Zdecydowałaś się?? Dziewczyny, czy po konsultacji długo czekalyscie na operacje? Pozdrowienia
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 10:42   #357
nadiasandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

No wlasnie nie zdecydowalam sie na 100%.Bo u mnie jest ten problem,,ze za granica mieszkam i nie mam mozliwosci przyjechac w Grudniu na konsultacje...Wiec mam ograniczenia..Znowu u tego drugiego lekarza zaoferowali mi termin na Pazdziernik,i nawet operacje by mogli zrobic w tym czasie,tylko,ze musiala bym 3tyg zostac w Polsce,a to za dlugo dla mnie...Poza tym Dr.Wilgus ma same dobre opinie no i niby nosy mu najlepiej wychodza....takze mysle w sumie jeszcze
nadiasandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 10:45   #358
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

A kiedy możesz przyjechać do polski?
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 11:19   #359
nadiasandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jak dzieci w szkole beda mialy wolne.W Pazdzierniku bede,a w Grudniu ceny biletow jak z kosmosu...
nadiasandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 11:55   #360
klaudiad90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 59
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Dzwon do rejestracji co jakiś czas i się dowiaduj może ktoś zrezygnuje z terminu w październiku i akurat wskoczysz
klaudiad90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.