Agresywne perfumy dla mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-29, 07:27   #1
damarkos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 215

Agresywne perfumy dla mężczyzny


Nie zagłębiając się zbytnio w szczegóły wylądowałem w sporej korporacji, gdzie mamy przysłowiowy "wyścig szczurów". Do spięć i burzy mózgów dochodzi zarówno w strukturach wewnętrznych jak i na linii firma-klient.
Ze względu na młody wygląd staram się używać zapachów, które budują odpowiedni wizerunek. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że jest to tylko dodatek do całości, jednak czasem może to być przysłowiowy "języczek u wagi".
Na dzień dzisiejszy używam naprzemiennie Terre d'Hermes z Greyland Montale. Czekam na inne typy. Jak tytuł posta wskazuje wszelkie świeżaki, cytrusy oraz orient nie pomogą raczej w wojnie gryzoni olbrzymich kapitalistycznych molochów
damarkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 12:53   #2
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

W mainstreamie nie bardzo sie orientuje ale z niszy moze: jakas wariacja n/t Aoud Montale albo Micallef, Durbano Black Tourmaline, Profumum Fumidus, Andy Tauer Lonestar Memories, CdG Garage i Zagorsk, Parfumerie Generale Coze, pewnie z nowosci tez jest sporo fajnych rzeczy ale wypadlam z obiegu.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 15:02   #3
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Jeśli uważasz, że agresywne perfumy zbudują taki wizerunek - to się bardzo mylisz. Jeśli chcesz być profesjonalistą to pamiętaj, by Twój zapach nie epatował zbytnio na pozostałych uczestników spotkań bo zamiast konstruktywnych działań każdy będzie za lub przeciw wietrzeniu pomieszczenia. Perfumy powinny podkreślać osobowość noszącego i współgrać z jego skórą a nie gryźć na zawołanie. Przyznam, że niestety takie przekonanie zaczęło panować wśród młodego narybku korporacyjnego - zapach, długo długo nic a następnie właściciel przestrzegam przed wyborem tej drogi.
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 07:44   #4
damarkos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 215
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Jeśli uważasz, że agresywne perfumy zbudują taki wizerunek - to się bardzo mylisz. Jeśli chcesz być profesjonalistą to pamiętaj, by Twój zapach nie epatował zbytnio na pozostałych uczestników spotkań bo zamiast konstruktywnych działań każdy będzie za lub przeciw wietrzeniu pomieszczenia. Perfumy powinny podkreślać osobowość noszącego i współgrać z jego skórą a nie gryźć na zawołanie. Przyznam, że niestety takie przekonanie zaczęło panować wśród młodego narybku korporacyjnego - zapach, długo długo nic a następnie właściciel przestrzegam przed wyborem tej drogi.
Droga Katty
nigdzie nie napisalem, ze tzw sillage ma byc zabojczy. perfumv uzywam z umiarem. Dla mnie najwazniejsza jest trwalosc. Gdy ktoś wejsdzie w moja "prywatna strefe" ( <1m) ma poczuc meski, konkretny zapach. Ot cala moja filozofia. Co do "ogona" ciagnietego za soba to niestety jest blad popelniany zarowno przez kobiety (im nawet latwiej o to ze wzgledu na popularnosc perfum kwiatowych i orientalnych) jak i mezczyzn
damarkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 10:06   #5
nekot
Raczkowanie
 
Avatar nekot
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 335
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Typuje wode Brutal

A tak na serio, to przylaczam sie do zdania Katty. I posluchaj Czarownicy, bo dobrze prawi.
nekot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 10:24   #6
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Ja bym dodała do prób mainstramowe Lanvin L'Homme (niebanalny zapach na ciepłe dni) a A*Men, B*Men, Pi czy inne rozgrzewające korzenie na zimnicę
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .

Edytowane przez Katty_p13
Czas edycji: 2012-08-30 o 12:01
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 10:41   #7
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez damarkos Pokaż wiadomość
...Dla mnie najwazniejsza jest trwalosc. Gdy ktoś wejsdzie w moja "prywatna strefe" ( <1m) ma poczuc meski, konkretny zapach. Ot cala moja filozofia.
Po takim opisie polecam:
L'Eau du Gouverneur - Comptoir Sud Pacifique
CdG2 Silver Words - Comme des Garcons
Frank No2 - Frank Los Angeles
Gucci Pour Homme - Gucci
Vetiver - Guerlain

__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 10:53   #8
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Chanel Antaeus jest na wskroś męski i jak dla mnie agresywny, ale czy młody chłopak będzie czuł się dobrze w takim klasycznym zapachu? Jeśli lubisz ekstremalne rozwiązania, a nie jakieś popierdułki to spróbuj Kourosa, najlepiej przedreformulacyjnego, nikt obojętnie obok Ciebie nie przejdzie Niektórzy mogą uciekać

Swoją drogą to nie rozumiem takiego podejścia, ale co kto lubi

Mam jeszcze 3 typy: Amouage Memoir Man, Kenzo Homme i Rochasa Lui. Dwa pierwsze są bardzo wyraziste, Kenzo to niby taki trochę świeżak, ale to zapach z jajami, który może pomóc zbudować odpowiedni wizerunek. Jednak moim faworytem jest Rochas, woń genialna absolutnie, opisywał nie będę, chcesz to przeczytaj sobie reckę Sabb, od niej za wuja lepiej nie opiszę zapachu
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 11:58   #9
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Jeśli zapach ma budować wizerunek i działać na podświadomość współpracowników - obwąchaj Szefa Szefów i używaj czegoś podobnego, a najlepiej tego samego. Sama jak miałam coś załatwić w dziekanacie używałam męskich mainstreamowych pachnideł, wszystko szło jak z płatka, pewnie panie podświadomie czuły obecność dziekana
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 15:19   #10
damarkos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 215
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Jeśli zapach ma budować wizerunek i działać na podświadomość współpracowników - obwąchaj Szefa Szefów i używaj czegoś podobnego, a najlepiej tego samego. Sama jak miałam coś załatwić w dziekanacie używałam męskich mainstreamowych pachnideł, wszystko szło jak z płatka, pewnie panie podświadomie czuły obecność dziekana
haahaaa genialna strategia ;]. niestety nie wiem czy pachnal, baa nawet czesto nie znam szefow swoich rozmowcow .
Wiekszosc zapachow tu proponowanych znam, jednak zrobie nowe swieze podejscie. Tych co nie kojarze wpisze na swoja liste do testow.
Prosze mnie tu nie brac za jakiegos desperata Jak juz pisalem, zapach ma byc wyrazisty, meski (moze byc tak jak napisalem w temacie odbierany za agresywny). Ogona nie chce za soba ciagnac (zreszta tego nie robie), ale to juz bardziej kwestia dozowania niz samego zapachu.
damarkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 15:34   #11
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Polecam Incense Normy Kamali, choć Ceremony też mogłoby się nadać Swieżaki i cytruski wymiękną



__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 15:49   #12
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez damarkos Pokaż wiadomość
haahaaa genialna strategia ;]. niestety nie wiem czy pachnal, baa nawet czesto nie znam szefow swoich rozmowcow .
Wiekszosc zapachow tu proponowanych znam, jednak zrobie nowe swieze podejscie. Tych co nie kojarze wpisze na swoja liste do testow.
Prosze mnie tu nie brac za jakiegos desperata Jak juz pisalem, zapach ma byc wyrazisty, meski (moze byc tak jak napisalem w temacie odbierany za agresywny). Ogona nie chce za soba ciagnac (zreszta tego nie robie), ale to juz bardziej kwestia dozowania niz samego zapachu.
Totalnie, stuprocentowo męski: Czech & Speake Frankincense & Myrrh
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:46   #13
Morganatic
Wtajemniczenie
 
Avatar Morganatic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 649
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Dsquared- Potion
__________________
Wymienię perfumy - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61781941
Morganatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 07:34   #14
damarkos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 215
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Morganatic Pokaż wiadomość
Dsquared- Potion
Potion zaiste jest piękny jednak dla mnie nie ma agresywności w sobie
damarkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 09:31   #15
Morganatic
Wtajemniczenie
 
Avatar Morganatic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 649
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Ale ma 100% czystej męskości, która w Twojej korporacji "zadziała" nie tylko na mężczyzn, ale i na kobiety. I bez żadnych podtekstów proszę
__________________
Wymienię perfumy - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61781941
Morganatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 10:17   #16
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Morganatic Pokaż wiadomość
Ale ma 100% czystej męskości, która w Twojej korporacji "zadziała" nie tylko na mężczyzn, ale i na kobiety. I bez żadnych podtekstów proszę
Pod warunkiem, że po godzinie będzie jeszcze wyczuwalny. To niewątpliwie piękny zapach, ale najbardziej nietrwały i bliskoskórny, ze wszystkich męskich pachnideł jakie znam.
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 10:30   #17
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Morganatic Pokaż wiadomość
Ale ma 100% czystej męskości, która w Twojej korporacji "zadziała" nie tylko na mężczyzn, ale i na kobiety. I bez żadnych podtekstów proszę
Ja odbieram inaczej ten zapach. Dla mnie na pewno nie jest to w 100% męski zapach Jest ładny, przyjemny i fogle, ale męskości próżno w nim szukać, za dużo ambry i cynamonu. To słodziaczek przyjemniaczek.
Już Nu EDP jest bardziej męski przez swoją zadziorność
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 12:23   #18
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

Jak dla mnie to :
  1. Thierry Mugler A*men
  2. Yves Saint Lauren Kouros
  3. Chanel Antaeus
  4. Givenchy Pi
  5. Givenchy Gentleman
  6. Olivier Durbano Black Tourmaline
  7. Comme des Garcons Avignon (kościół katolicki)/Odeur 71(zapach rozgrzanej żarówki, kserokopiarki i grafitu) lub 53 lub też Garage (pachnię smarami garażem i innymi cudami)
  8. Etat Libre D'Orange Secretions Magnifiques (zapach krwi,spermy,potu) myślę że jest dość agresywny i pawiogenny:brzyda l:
  9. Serge Lutens Muscs Koublai Khan - zapach krowich wymion
  10. Profumum Fumidus - dość mocny zapach ogniska i dymny bardzo dobrze odstrasza ludzi
  11. Santa Maria Novella Marescialla - zapach kobiety palonej na stosie
  12. Molinard Habanita - duszny zapach czarownicy
  13. Norma Kamali Incense - ten mi się wydaję że najlepiej odstrasza ludzi lepiej niż kobieta palona na stosie
To są dla mnie zapachy agresywne w moim odczuciu i to jest moje subiektywne zdanie oczywiście każdy inaczej to odczuwa ale gwarantuje że wymienione zapachy będą odstraszać w miarę ludzii będę głośne komentarze w tramwajach/autobusach co tak tutaj śmierdzi itp...: brzydal:




Ja wczoraj usłyszałem o swoim zapachu w tramwaju od gówniarzy że chyba tramwaj się kopcia to tylko był Andy Tauer Incense ExtremeWięc uznałem to jako komplement
Powodzenia w poszukiwaniu odstraszającego zapachu
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 12:56   #19
Morganatic
Wtajemniczenie
 
Avatar Morganatic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 649
Dot.: Agresywne perfumy dla mężczyzny

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;36253293]Ja odbieram inaczej ten zapach. Dla mnie na pewno nie jest to w 100% męski zapach Jest ładny, przyjemny i fogle, ale męskości próżno w nim szukać, za dużo ambry i cynamonu. To słodziaczek przyjemniaczek.
Już Nu EDP jest bardziej męski przez swoją zadziorność [/QUOTE]


Kurczę, a ja czuję najmocniej chyba tymianek, miętę i pieprz
__________________
Wymienię perfumy - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61781941
Morganatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.