Ciąża pozamaciczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 11:58   #1
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244

Ciąża pozamaciczna


Hej dziewczyny.Czy ktoś jest w ciąży pozamaciczna.Bo ja czuję że tak.Brzuch mi rośnie,źle się czuję,spać mi się chce,głowa boli chodzę osłabiona,mam nudności,na wymioty mi zbiera.Tylko że mam cały czas okres.Czy przy ciąży pozamaciczna może być okres?.Czy jest kobieta która jest w ciąży lub przeczuwa.Idę do ginekologa w piątek byłam w ponbiedziałek ale jeszcze miałam okres 5 dzień.I mi zapisała na jakieś ELKO i się trochę boję niewiem co to jest to ELKO.Może ktoś wie.Piszcie.
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:26   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciąża pozamaciczna

przeciez bylas u lekarza ??badal cie ?mowilas mu o swoich objawach ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:29   #3
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Ciąża pozamaciczna

robiłaś test?Powinnas jak najszybciej iśc do lekarza skoro masz non stop okres
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 14:44   #4
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Byłam u Ginekologa w poniedziałek.Mnie nie badała bo miałam okres 5 dzień.Zapisała mi na 31 lipca na 8:15 na ELKO.To ELKO niewiem co to jest.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Lekarka powiedziała że te 3 kobiety przyjdą na cytologię i to szybko pójdzie a ja na ELKO.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

A test robiłam w czerwcu jedna kreska była bardzo widoczna a druga bardzo słabo.A okres mam nadal.Chyba że jestem w ciąży ale pozamaciczna.Tylko czy przy takiej ciąży ma się okres.I do ilu czasu można donosić jak ktoś wie.I czy jeśli by wykazało że jestem w ciąży pozamaciczna to czy niebędę miała problem z zajściem lub taka sama sytuacja jak teraz.U nas w rodzinie byli w ciąży ale urodziły.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

A test robiłam w czerwcu jedna kreska była bardzo widoczna a druga bardzo słabo.A okres mam nadal.Chyba że jestem w ciąży ale pozamaciczna.Tylko czy przy takiej ciąży ma się okres.I do ilu czasu można donosić jak ktoś wie.I czy jeśli by wykazało że jestem w ciąży pozamaciczna to czy niebędę miała problem z zajściem lub taka sama sytuacja jak teraz.U nas w rodzinie byli w ciąży ale urodziły.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Się strasznie denerwuję
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 14:49   #5
ammaretta
Raczkowanie
 
Avatar ammaretta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 49
Dot.: Ciąża pozamaciczna

a ja "się strasznie zalamuje jak takie rzeczy czytam...." :|
ammaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 15:42   #6
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Myślisz że takie rzeczy nie istnieją
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:16   #7
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ciąża pozamaciczna

o matko, o co w ogóle chodzi?
masz nudności, jesteś osłabiona to od razu wkręcasz sobie pozamaciczną ciążę? co Ty w ogóle sobie ubzdurałaś?
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 21:26   #8
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

To jest że od dłuższego czasu mam duży brzuch.Piersi mi rosną.Ciąża pozamaciczna czemu nie może być.Może być.Było że kobieta miała normalnie okres poszła do lekarza i wyszło że jest w ciąży ale pozamaciczna i musiała się podać operacji.
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:07   #9
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Ciąża pozamaciczna

w ciazy pozamacicznej bywaja miesiaczki (albo krwawienia) albo ich nie ma.
hormon beat hcg tez sie wydziela ale w mniejszej ilosci wiec testy moga wyjsc 'z opoznieniem'
ale naprawde nie martw sie na zapas, rownie dobrze kazda inna kobieta moze powiedziec ze jestw ciazy pozamacicznej, kiedy troche przytyje. porozmawiaj o swoich obawach przy najblizszej wizycie u ginekologa-na pewno wszystko sie wyjasni.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:09   #10
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
To jest że od dłuższego czasu mam duży brzuch.Piersi mi rosną.Ciąża pozamaciczna czemu nie może być.Może być.Było że kobieta miała normalnie okres poszła do lekarza i wyszło że jest w ciąży ale pozamaciczna i musiała się podać operacji.
to może masz urojoną ciążę...
bo cały ten krzyk, że jeteś wciąży pozamacicznej jest bezpodstawny.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 10:47   #11
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Jutro idę do Ginekologa to będę wiedziała dlaczego tak jest.Tylko się trochę denerwuję bo mam mieć jakieś ELKO a niewiem co to jest.A w internecie tego nieznalazłam na ten temat.
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 12:12   #12
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Czy ktoś jest w ciąży pozamaciczna.
Zapewne nie, bo taką ciążę się przerywa.

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
Bo ja czuję że tak.Brzuch mi rośnie,źle się czuję,spać mi się chce,głowa boli chodzę osłabiona,mam nudności,na wymioty mi zbiera.Tylko że mam cały czas okres.
Ciążą pozamaciczna nie rozwija się w głowie, tylko w jajowodzie w 98% przypadków. Więc to nie głowa wtedy boli, tylko brzuch.

A objawem jej typowym nie są nudności i osłabienie, tylko krwawienia, plamienia, silne bóle brzucha w dole lub boku i wstrząs (kołatania serca, poty).

Miałaś dodatni test? W czerwcu? Mamy 30 lipca? Na co Ty przepraszam czekałaś do dziś?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:53   #13
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

W czerwcu robiłam test ciążowy tylko płytkowy bo strumieniowego jak kupytałam już nie było.Zrobiłam na drugi dzień,na czczo i miałam jedną kreskę widzoczną a druga słaba chyba że mi się wydawało.Jakbym była w ciąży tak na prawdziwo to bym nie miała okresu chyba że jakiś wyjątek.Bo też czytałam na jednym forum że kobieta przez 6 lub 7 miesięcy miała normalny okres i też nie wierzyłam bo jak kobieta jest w ciąży to jak może być okres.Przecież przy okresie się złuszcza to i dziecko wtedy też chyba że się mylę.Chyba że tak jak mówisz kropka75 tylko ciąża pozamaciczna bo nadal mam okres a przy normalnej ciąży niepowinno być okresu.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

kropka75 może wiesz co to jest to ELKO.Bo jutro idę a nie mam pojęcia co to jest.Szukałam w internecie i nic nie znalazłam.Tylko mi znalazło ELKO to jakaś nazwa przychodni.Trochę się boję jutrzejszego dnia.
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:57   #14
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
W czerwcu robiłam test ciążowy tylko płytkowy bo strumieniowego jak kupytałam już nie było.Zrobiłam na drugi dzień,na czczo i miałam jedną kreskę widzoczną a druga słaba chyba że mi się wydawało.Jakbym była w ciąży tak na prawdziwo to bym nie miała okresu chyba że jakiś wyjątek.Bo też czytałam na jednym forum że kobieta przez 6 lub 7 miesięcy miała normalny okres i też nie wierzyłam bo jak kobieta jest w ciąży to jak może być okres.Przecież przy okresie się złuszcza to i dziecko wtedy też chyba że się mylę.Chyba że tak jak mówisz kropka75 tylko ciąża pozamaciczna bo nadal mam okres a przy normalnej ciąży niepowinno być okresu.
Krwawienie w ciąży to nie norma, ale może wystąpić przy ciąży wewnątrzmacicznej też.

Dwumiesięczna ciąża już nie jest taka malutka, powinien Cię boleć brzuch. Poza tym przy pozamacicznej test też jest dodatni.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość

kropka75 może wiesz co to jest to ELKO.Bo jutro idę a nie mam pojęcia co to jest.Szukałam w internecie i nic nie znalazłam.Tylko mi znalazło ELKO to jakaś nazwa przychodni.Trochę się boję jutrzejszego dnia.
Tak, znam z krzyżówek, to miasto i hrabstwo w stanie Nevada.

Nie wiem co to jest za badanie, pierwsze słyszę.

Ale nie bardzo rozumiem jak się umówiłaś na badanie, nie wiedząc na co? Nie spytałaś?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 13:25   #15
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

kropka75 wiesz może czy przy ciąży pozamacicznej można donosić do 4 miesięcy no ale max.Chyba że niejestem w ciąży.Mnie nie pokoi brzuch mam duży i robi mi się twardy chyba że od wątroby bo tez może wysadzać.Jutro idę do Ginekologa i się okaże co jest powodem.Tylko ciąża pozamaciczna test może nie wykazać.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Jak mi wykaże że jest pozamaciczna to będzie ciężko pewnie zajść ponownie.Gdzieś czytałam jak kobieta jest w ciąży pozamacicznej to wiążą jajowody.Jedna kobieta miała usunięty jajnik bo był niedrożny,próbowała przez in vitro lekarz mówił że na 100% zajdzie i nie zaszła.
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 13:36   #16
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Ciąża pozamaciczna

ona - prosze Cie idz do tego lekarza i nie wmawiaj sobie ciazy pozamacicznej. Zrob test przed wizyta najlepiej. Jesli jestes 2 miesiace w ciazy pozamacicznej to test ciazowy wyjdzie na 100% dodatni!
I przestan sie zamartwiac co bedzie z nastepnymi ciazami! Ciazy pozamacicznej nie stwierdza sie na podstawie objawow tylko badania USG (i niestety z doswiadczenia wlasnego moge tylko dodac, ze czasem nie jest to takie proste).

Edit: ona - ciazy pozamacicznej nie donosisz do 4 miesiaca! Widze, ze usilujesz sobie dopasowac fakty do Twojej sytuacji. Juz bys daaawno wyladowala na stole operacyjnym z peknietym jajowodem lub jajnikiem i krwawieniem do brzucha.

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2009-07-30 o 13:38
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 13:42   #17
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
kropka75 wiesz może czy przy ciąży pozamacicznej można donosić do 4 miesięcy no ale max.Chyba że niejestem w ciąży.Mnie nie pokoi brzuch mam duży i robi mi się twardy chyba że od wątroby bo tez może wysadzać.Jutro idę do Ginekologa i się okaże co jest powodem.Tylko ciąża pozamaciczna test może nie wykazać.

Jak mi wykaże że jest pozamaciczna to będzie ciężko pewnie zajść ponownie.Gdzieś czytałam jak kobieta jest w ciąży pozamacicznej to wiążą jajowody.Jedna kobieta miała usunięty jajnik bo był niedrożny,próbowała przez in vitro lekarz mówił że na 100% zajdzie i nie zaszła.
4 miesiące? Bez bólu? Bez objawów? Nie wierzę, nie ma takich cudów...

A po co wiązać jajowody? Jak się da, wyłuskują ciążę, jak jajowód pęka (a zwykle pęka, bo ciąża rośnie) to czasem jest tzw. podwiązanie, jeśli nic się zrobić więcej nie da. Ale zostaje drugi.

Jeśli to 4 miesiące, to masz jak w banku, że nie masz takiej ciąży. Już byś dawno wylądowała w szpitalu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2009-07-30 o 13:44
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 13:53   #18
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Poczekam do jutra i będę wiedziała.Cały czas na dole brzuch mi boli a już skończyłam okres.Mam nadżerkę.Przecież od nadżerki brzuch nie rośnie.Chyba że torbiel bo już raz miałam.Bo też co się okazało co chodziłam jeszcze do innego ginekologa przepisała mi Dianę 35 na torbiele wylądowałam w szpitalu z silnymi bólami,zrobili mi badania i się okazało że,niemiałam torbieli,a Dianę 35 jest na uregulowanie miesiączki a nie na torbiele.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Mam bóle na dole.To jest ból ciągnący.Po lewej stronie na dole mnie kłuje.Mogę być w początkowej ciąży.Zobaczę jutro co wyjdzie.Mam nadzieję że ten brzuch powiększony będzie z innego powodu.Jak będzie to co myślę to trudno się mówi.Jest najważniejsze zdrowie,życie.Życia drugiego się nie dostanie,a dziecko jeszcze nie raz może się udać.Myślę że wszystko dobrze będzie.Mam jakieś nepewności a to się okaże jutro.Chyba że mi boli od stresu.Czekam do jutra.
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 14:46   #19
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.Czy ktoś jest w ciąży pozamaciczna.Bo ja czuję że tak.Brzuch mi rośnie,źle się czuję,spać mi się chce,głowa boli chodzę osłabiona,mam nudności,na wymioty mi zbiera.Tylko że mam cały czas okres.Czy przy ciąży pozamaciczna może być okres?.Czy jest kobieta która jest w ciąży lub przeczuwa.Idę do ginekologa w piątek byłam w ponbiedziałek ale jeszcze miałam okres 5 dzień.I mi zapisała na jakieś ELKO i się trochę boję niewiem co to jest to ELKO.Może ktoś wie.Piszcie.
Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
Byłam u Ginekologa w poniedziałek.Mnie nie badała bo miałam okres 5 dzień.Zapisała mi na 31 lipca na 8:15 na ELKO.To ELKO niewiem co to jest.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Lekarka powiedziała że te 3 kobiety przyjdą na cytologię i to szybko pójdzie a ja na ELKO.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

A test robiłam w czerwcu jedna kreska była bardzo widoczna a druga bardzo słabo.A okres mam nadal.Chyba że jestem w ciąży ale pozamaciczna.Tylko czy przy takiej ciąży ma się okres.I do ilu czasu można donosić jak ktoś wie.I czy jeśli by wykazało że jestem w ciąży pozamaciczna to czy niebędę miała problem z zajściem lub taka sama sytuacja jak teraz.U nas w rodzinie byli w ciąży ale urodziły.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

A test robiłam w czerwcu jedna kreska była bardzo widoczna a druga bardzo słabo.A okres mam nadal.Chyba że jestem w ciąży ale pozamaciczna.Tylko czy przy takiej ciąży ma się okres.I do ilu czasu można donosić jak ktoś wie.I czy jeśli by wykazało że jestem w ciąży pozamaciczna to czy niebędę miała problem z zajściem lub taka sama sytuacja jak teraz.U nas w rodzinie byli w ciąży ale urodziły.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Się strasznie denerwuję
Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
Jutro idę do Ginekologa to będę wiedziała dlaczego tak jest.Tylko się trochę denerwuję bo mam mieć jakieś ELKO a niewiem co to jest.A w internecie tego nieznalazłam na ten temat.
Autorko wątku, spokojnie.
Myślę, że źle zroumiałaś i nie będziesz mieć żadnego ELKO tylko ECO, a jest to nie mniej, nie więcej nic innego jak tylko zwykłe badanie USG, inaczej ECOgrafia
__________________




Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2009-07-30 o 14:47
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 15:14   #20
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Fresa.Co to jest Ecografia?Na czym ona polega?
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:17   #21
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
Fresa.Co to jest Ecografia?Na czym ona polega?
napisała przecież, że jest to badanie USG.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:32   #22
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Ale czego USG.I czy to badanie jest pochwowe czy normalnie po brzuchu.Po co Ecografia.
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:36   #23
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
Ale czego USG.I czy to badanie jest pochwowe czy normalnie po brzuchu.Po co Ecografia.
no chyba raczej nie nogi?
podejrzewam, że nie pochwowe, tylko po brzuchu.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:41   #24
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

To Ecografia to niejest związane z ciążą z dzieckiem.Pierwszy raz słyszę o tym badaniu.
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:43   #25
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
To Ecografia to niejest związane z ciążą z dzieckiem.Pierwszy raz słyszę o tym badaniu.
skoro słyszysz pierwszy raz, to skąd wiesz, że nie jest związane z ciążą?
poczekaj do jutra, to się wyjaśni...
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:46   #26
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

A jest związane z ciążą?To badanie robią jak kobieta jest w ciąży czy jak chcą sprawdzić czy jest?
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:48   #27
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Przecież napisałam, że ecografia to inna nazwa ultrasonografii
A badanie będziesz miała takie jakie przepisał lekarz: albo przez powłoki brzuszne, albo dopochwowe.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:55   #28
ona244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
GG do ona244
Dot.: Ciąża pozamaciczna

A to oznacza że chce zbadać pewnie czy jest w środku dziecko czy ogólnie.
ona244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 16:33   #29
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Ciąża pozamaciczna

Cytat:
Napisane przez ona244 Pokaż wiadomość
A to oznacza że chce zbadać pewnie czy jest w środku dziecko czy ogólnie.
Może być i to i to. Może chcieć zbadać ogólnie jak wszystko wygląda, ale może też potwierdzić ciążę.
Ja tam miałam USG parę razy pomimo tego, że w ciązy nie byłam i nawet nie podejrzewałam. Za to kobietom w ciąży bardzo często się robi USG.
Jutro się dowiesz i tyle, my Ci diagnozy nie postawimy...

Edytowane przez kukimonster
Czas edycji: 2009-07-30 o 16:34
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:48   #30
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Ciąża pozamaciczna

4 miesiąc ciąży pozamacicznej nie jest możliwy - jajowód by tego nie wytrzymał. Nie jesteś w ciąży pozamacicznej! Z bólu byś padła.
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.