potrzebuje pomocy, opinii :( :( :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-17, 10:31   #31
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja zrozumialam za 1 podejsciem przecinki to mały pikuś,tam nie ma wielkich liter
Ja też , ale mam pewną wprawę .
Myślę, że za poważnie podchodzisz do tego ustalania godzin rozmów na gg. Wiem z doświadczenia, że jakby człowiek nie wiem jak się starał, to i tak, to nie wyjdzie. Może ustalcie, że jak będzie któreś z was na gadu, to puści drugiemu sygnał.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 11:15   #32
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

oooooo jesuuuu...dajcie już sobie spokój z tym natrząsaniem się z braku przecinków i wielkich liter czy tam czego jeszcze. Ja też zrozumiałam od razu o co chodzi autorce. Ileż można ?!!!
Co do problemu to ja rozumiem ten niepokój, to normalne w tej zupełnie początkowej fazie związku... Też miałam wtedy rozterki w stylu: zadzwoni, oddzwoni, dlaczego nie odpuścił sygnału i takie tam... Normalka. Człowiek po prostu chce mieć pewność, że tamta osoba ciągle myśli, pamięta.
Ktoś już Ci udzielił wydaje mi się, słusznej rady. Powiedz mu, że jak się umawiacie na coś to Ty masz nadzieję, że on dotrzyma słowa. Uważaj tylko na słowa bo możesz wyjść na desperatkę Z czasem się dotrzecie. Pozdrawiam.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 12:35   #33
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Eeee, weź się do niego przestań odzywać na kilka dni.
Sam zatęskni, zagada.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 15:06   #34
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
45 km to jest związek na odelgłość ?! - toż to tylko godzina jazdy autobusem tylko albo autem. ( A może ja mam przekręcone poczucie odległości przez to,że codziennie dojeżdżałam do LO i na studia po 25km i potem do domu tą samą droga? ) Ja bym się zastanowiła dlaczego widzicie się raz na parę tygodni skoro macie do siebie w sumie blisko.

Aktualnie jestem w domu 45km dzieli nas gdy jestem na studiach. W tygodniu nie widujemy sie bo pracuje na zmiany. A zeby dojechac to najlepsze polaczenie jest pociagiem z przesiadka.

Dowiedzialam sie czemu go nie bylo bo kolega po niego przyjechal i pojechali na impreze a potem pisal ze nie wie czemu caly dzien wymiotuje. Co do puszczania sygnalkow gdy ktos jest na gg z nas mamy ten system zwlaszcza ze on czasami pozno w tygodniu wraca z pracy wiec jak cos zawsze mi puszczal. A od kilku dni jest taki dziwny sam od siebie sie nie odezwie i nie wiem jak to opisac i wyrazic ale taki jakby oziebly byl cos w tym stylu.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 15:37   #35
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
masz 21 i uwazasz,ze on kiedys z toba zerwie bo nie udaje mu sie byc na gg o tej godzinie o ktorej obiecal??Ludzie maja swoje zycie,obowiazki ,ktos inny tez chce korzystac z kompa tak wiec ...
Masz 21 lat w piszesz jak 13latka..! Może trochę więcej dystansu do sytuacji?

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 18:55   #36
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez pytajnik Pokaż wiadomość
Aktualnie jestem w domu 45km dzieli nas gdy jestem na studiach. W tygodniu nie widujemy sie bo pracuje na zmiany. A zeby dojechac to najlepsze polaczenie jest pociagiem z przesiadka.

Dowiedzialam sie czemu go nie bylo bo kolega po niego przyjechal i pojechali na impreze a potem pisal ze nie wie czemu caly dzien wymiotuje. Co do puszczania sygnalkow gdy ktos jest na gg z nas mamy ten system zwlaszcza ze on czasami pozno w tygodniu wraca z pracy wiec jak cos zawsze mi puszczal. A od kilku dni jest taki dziwny sam od siebie sie nie odezwie i nie wiem jak to opisac i wyrazic ale taki jakby oziebly byl cos w tym stylu.
Może być kilka powodów jego dziwnego zachowania: albo faktycznie ostatnio nie ma czasu, bo ma multum innych zajęć (niekoniecznie związanych z pracą), ewentualnie może czuć się przytłoczony Twoją ciągła gotowością na każdy kontakt z nim. Może czuje, że jesteś już zdobyta, jego na zawsze, a on jak typowy facet-łowca poszukuje ciągłych wyzwań. Niektórzy mężczyźni lubią polować, zdobywać, może on należy do tych typów? Moja rada to zająć się czymś co lubisz, pokazać mu w momencie, kiedy będzie chciał się z Toba spotkać, że wtedy akurat nie masz czasu, bo np. umówiłaś się z koleżanką na aerobik albo basen ewentualnie na spotkanie ze znajomymi (niekoniecznie w tylko damskim gronie). Niech chłopak poczuje, że wymykasz mu się z rąk, że on też musi poczekać na moment kiedy Cię zobaczy. Czasem "zapomnij" mu odpuścić strzałkę, albo nie włącz telefonu. Są różne sposoby na to by mężczyzna nie czuł sie zbyt pewnie A jeśli to nie poskutkuje, szczerze z nim porozmawiaj i wspólnie się zastanówcie co dalej zrobić. Pozdrawiam
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 18:59   #37
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Może być kilka powodów jego dziwnego zachowania: albo faktycznie ostatnio nie ma czasu, bo ma multum innych zajęć (niekoniecznie związanych z pracą), ewentualnie może czuć się przytłoczony Twoją ciągła gotowością na każdy kontakt z nim. Może czuje, że jesteś już zdobyta, jego na zawsze, a on jak typowy facet-łowca poszukuje ciągłych wyzwań. Niektórzy mężczyźni lubią polować, zdobywać, może on należy do tych typów? Moja rada to zająć się czymś co lubisz, pokazać mu w momencie, kiedy będzie chciał się z Toba spotkać, że wtedy akurat nie masz czasu, bo np. umówiłaś się z koleżanką na aerobik albo basen ewentualnie na spotkanie ze znajomymi (niekoniecznie w tylko damskim gronie). Niech chłopak poczuje, że wymykasz mu się z rąk, że on też musi poczekać na moment kiedy Cię zobaczy. Czasem "zapomnij" mu odpuścić strzałkę, albo nie włącz telefonu. Są różne sposoby na to by mężczyzna nie czuł sie zbyt pewnie A jeśli to nie poskutkuje, szczerze z nim porozmawiaj i wspólnie się zastanówcie co dalej zrobić. Pozdrawiam
Prawda. Zgadzam sie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 19:45   #38
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Może być kilka powodów jego dziwnego zachowania: albo faktycznie ostatnio nie ma czasu, bo ma multum innych zajęć (niekoniecznie związanych z pracą), ewentualnie może czuć się przytłoczony Twoją ciągła gotowością na każdy kontakt z nim. Może czuje, że jesteś już zdobyta, jego na zawsze, a on jak typowy facet-łowca poszukuje ciągłych wyzwań. Niektórzy mężczyźni lubią polować, zdobywać, może on należy do tych typów? Moja rada to zająć się czymś co lubisz, pokazać mu w momencie, kiedy będzie chciał się z Toba spotkać, że wtedy akurat nie masz czasu, bo np. umówiłaś się z koleżanką na aerobik albo basen ewentualnie na spotkanie ze znajomymi (niekoniecznie w tylko damskim gronie). Niech chłopak poczuje, że wymykasz mu się z rąk, że on też musi poczekać na moment kiedy Cię zobaczy. Czasem "zapomnij" mu odpuścić strzałkę, albo nie włącz telefonu. Są różne sposoby na to by mężczyzna nie czuł sie zbyt pewnie A jeśli to nie poskutkuje, szczerze z nim porozmawiaj i wspólnie się zastanówcie co dalej zrobić. Pozdrawiam




dzieki zrobie tak zobacze co wtedy bedzie.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 20:15   #39
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez pytajnik Pokaż wiadomość
dzieki zrobie tak zobacze co wtedy bedzie.
Napisz jakie będą efekty Twoich dalszych działań
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.