Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-30, 11:57   #4981
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

no własnie wersta ta ilość
ale przecież nie uśmiercę dziadków

już mam menu obiadowe
lekka zupa z brokułami
ziemniaki, mizeria lub sałata z vinegretem plus piersi kurczaka duszone z niespodzianką ( suszone morele, żurawina, ostra papryczka) w dietetycznym sosie z cebuli,czosnku,soku jabłkowego i wina białego
a potem tort, karpatka czy napoleonka
no i zimne jakieś przekąski żeby było pod co toasty wznosić

a ja mam zamiar kupić sobie baleriny na chłodniejsze dni, w Ecco bo ponoć rewelacyjnie , jak boso noga się czuje
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2010-06-30 o 11:58
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:06   #4982
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

o tak ecco-we baleriny polecam bardzo spokojnie na bosą stopę - nic nie obciera

ależ Moja Droga szalejesz kulinarnie w zeszłym roku z tż robliśmy udka z piekarnika, sałatkę grecką i chłodnik wysililiśmy się, co?

wiadomości o herbacie z cytryną: do czarnej herbaty dodajemy cytrynę po posłodzeniu, inaczej wytwarza się glin, który powoduje alzhaimera. kto pije bez cukru ma przekichane
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:27   #4983
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
o tak ecco-we baleriny polecam bardzo spokojnie na bosą stopę - nic nie obciera

ależ Moja Droga szalejesz kulinarnie w zeszłym roku z tż robliśmy udka z piekarnika, sałatkę grecką i chłodnik wysililiśmy się, co?

wiadomości o herbacie z cytryną: do czarnej herbaty dodajemy cytrynę po posłodzeniu, inaczej wytwarza się glin, który powoduje alzhaimera. kto pije bez cukru ma przekichane
Wersta ja mam baleriny Clarksa i jedne sa jakies trefne, zwezane przy palcach i uciskaja
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:40   #4984
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

o kurka
ja nie zawsze słodzę przed włożeniem krążka cytrynowego o la boga

no wersta chciałam coś odświętnego w menu
szczególnie że własnie obejrzałam film Julie&Julia
ale kaczki się nie odważyłam luzować na tę okoliczność,
może next time
jakby była tylko moja mama to pewnie byłby nie taki obiadek
a tak zawsze mi miło jak gościom coś posmakuje

dzięki za recenzję o balerinkach
może w końcu coś dopasuję do moich girek
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 12:57   #4985
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Hello
Wraca zajechana Matka Polka od wczoraj popołudnia miałam big hopsztos z córą, tzn. piszczała krzyczała jak oszlała przy sikaniu jakieś 2 h to trwało i przeszło, ale oczywiście dziś pomknęłam na badania sików i moja córa dziś pierwszy raz siknęła na nocnik, bo wstyd mówić potwornie mi się nie chce do tego zabierać najpierw był wrzask żeby ją zabierać z tego urządzenia ale zaczęłam czytać bajki itp. i siedziała ponad 20 minut, z czego nic nie wyszło więc sposobem Takuśnej poszłam na zimne płytki i posadziłam ją w łazience na nocniku sama siadając na wc i sikając, podziałało natychmiastowo

Po 15 wyniki...

Wczoraj przebierałam ją z kasztana, potem się zdrzemnęła ( o 15 bo o normalnej porze spać nie chciała) i wszystko zaczęło się jak wstała z drzemki. Może niechcący ją zatarłam w wiadomym miejscu? oby wszytko było dobrze

Co do urodzin to my tylko dziadków najpewniej zaprosimy, torcik chyba zamówię w cukierni koło nas, w tamtym roku brałam w Santosie, ale myślę że ta cukiernia tu blisko będzie mieć lepsiejszy torcik

U nas też upał, leje się ze mnie bo tyle się złaziłam z córą, zaniosłyśmy siki do badania, zapłaciłam sobie bo jakbym jeszcze miała iść do lekarki i prosić o skierowanie to już bym oszalała. Potem lody i dłuuuuuuuuugi spacer.

Strzaskało mnie już słoneczko zdrowo choć pewnie jak wróci moja mama będę przy niej blado wyglądać bo pisała że pogoda wspaniała i już się poparzyła słońcem Dziś ma rejs statkiem

Kristi bosko wyglądacie! Na tym zdjęciu wreszcie (wcześniejsze były mało wyraźne) widać jaka z Ciebie śliczna kobieta Synków masz wspaniałych
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:14   #4986
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

hej no widzę, że wątek zmierza ku końcowi pisać mi dzisiaj, żebym jeszcze przed wyjazdem zameldowała się na nowym jutro pewnie nie zdążę już zajrzeć bo zamierzam się pakować...

kosmos dziś z tym upałem, 2 razy musiałam iść na huśtawki a na placu zabaw ani jednego dziecka oprócz Majki ale ona musi codziennie "hutuuu pitaaa" (tłumaczę słowa piosenki: huśtu piwa, jutro żniwa - znacie? )
ale prawdziwy hardkor miałam po powrocie do domu ja oczywiście natychmiast musiałam zażyć kąpieli, dziecko zostawiłam w gatkach i pieluszce...tiaaaa. wyłażę z kabiny, Majka stoi przede mną goła a dupsko w kasztanie popędziłam na poszukiwania i bingo! na panelach w jej pokoju narobione i to ile...mamo, ja tyle nie robię chyba z obrzydzenia o mało nie padłam Majka podobnie
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:23   #4987
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
hej no widzę, że wątek zmierza ku końcowi pisać mi dzisiaj, żebym jeszcze przed wyjazdem zameldowała się na nowym jutro pewnie nie zdążę już zajrzeć bo zamierzam się pakować...

kosmos dziś z tym upałem, 2 razy musiałam iść na huśtawki a na placu zabaw ani jednego dziecka oprócz Majki ale ona musi codziennie "hutuuu pitaaa" (tłumaczę słowa piosenki: huśtu piwa, jutro żniwa - znacie? )
ale prawdziwy hardkor miałam po powrocie do domu ja oczywiście natychmiast musiałam zażyć kąpieli, dziecko zostawiłam w gatkach i pieluszce...tiaaaa. wyłażę z kabiny, Majka stoi przede mną goła a dupsko w kasztanie popędziłam na poszukiwania i bingo! na panelach w jej pokoju narobione i to ile...mamo, ja tyle nie robię chyba z obrzydzenia o mało nie padłam Majka podobnie
Sister wybacz, ale leje po nogach

A u nas nawet były dzieci na placu zabaw z czego jedna dziewczynka miała tak strzaskane słońcem rączki, że... Ja Olę of course smaruję i jeździ w kapelucie i pod parasolką
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 13:29   #4988
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

uuu zemsta kasztana wypełzła na podłogę

Kasiulko dziś już nie piszczała? oby to nic poważnego, bo jak mnie łapało przeziębienie pęcherza, to ból się wzmagał i było coraz gorzej (jaokoś, żeby nie zapeszyć - era zapaleń minęła ), więc skoro dziś już bez płaczu, to chyba nie ma się czego bać
kiedyś Z. wyszły kiepskie wyniki moczu, ale później okazało się, że próbka nie była jałowa, bo w posiewie wsio ok.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:32   #4989
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

o Maluśna ale kasztanowy potop :brzyda l:
ja po jednej przygodzie kasztanowej na spanie nie zostawiam Mikiego w samym pampku, musi coś jeszcze miec na tyłku bo różne głupoty sie jego imają

Miki też raczej z tych bledszych dzieciaków jak porównuję wśród innych , ale ja go smaruję to może dlatego jego słoneczko tak szybko nie łapie

u nas obecnie zmieniły sie spacerowe godziny trzeba wybywać juz o 9 żeby o 11 zmykać do domu z tego słońca
a potem myk do piaskownicy koło 18 i tak gdzieś do 20
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:33   #4990
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Sister wybacz, ale leje po nogach

A u nas nawet były dzieci na placu zabaw z czego jedna dziewczynka miała tak strzaskane słońcem rączki, że... Ja Olę of course smaruję i jeździ w kapelucie i pod parasolką
Kasiula - ja się miotałam i nie wiedziałam co najpierw...sama stałam goła i mokra, dzieciak o.srany, w pokoju mega kasztan centralnie leży i śmierdzi ale zobacz, pierwszy sukces - kupa zrobiona nie do pieluszki hehe

ja Majkę też smaruję filtrem 30-tką, kapelut i parasol jest biała mam nadzieję, że w Cro słońce jej nie draśnie ale ja sama już nieźle strzaskana, ręce, ramiona i dekolt najbardziej. trzeba będzie resztę wyrównać na wakacjach. bo nogi to ciągle mizernie...

idę chyba jakieś pranie wstawić jeszcze jedno mnie dziś czeka i full prasowania dlaczego zawsze jak mam tyle prania i prasowania to jest upał
__________________
Maja

Edytowane przez Mała75
Czas edycji: 2010-06-30 o 13:34
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:37   #4991
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Jowisz jak ci zazdroszcze
U nas po kazdej nocy pielucha to wielki balon, dlatego wiem, ze jeszcze dlugo bedziemy sie z pielucha widziec Poza tym moj syn duzo pije, wiec jak ma nie robic siku w nocy.

Marticia, balkonik powiadasz
A ja czekam od 10tej na kogos z firmy ogrodniczej, maja nam robic ogrodek i taras ale nikt sie nie pokazal Zaraz zadzwonie i zjade, albo najlepiej zamowie inna firme
Mija no chyba nasi pracownicy poszli na piwo, bo do mnie tez nikt nei przyszedl

Matko Polko, trzymam kciuki z wyniki corki

Wersta, wspolczuje przygod z aparatem, choc wiem, ze to totalnie normalne i sama sie rpzymierzam, no ale ciekawe czy to zrealizuje jesczez w tym roku zwazywszy, ze mam zaplanowane prawo jazdy, bo ja, super bussineswoman nie mam prawka!!!!

Mala to sie masz z Majka.. to tez latasz z tym nocnikiem jak oszalala.. Mi dzis udalos ie zlapac siki..w koncu!
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 13:37   #4992
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Zosia pomimo smarowania 50tką złapała kolor może odziedziczyła po tż, on ekspresem się opala. parasolki nie używamy, bo w wózku prawie nie jeździ
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:44   #4993
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
Zosia pomimo smarowania 50tką złapała kolor może odziedziczyła po tż, on ekspresem się opala. parasolki nie używamy, bo w wózku prawie nie jeździ
u nas podobnie, Iga chodzi i biega więc nie ma szans się nie opalić ja mam ivostin 50 dla niej ale kolorku ładnego nabiera

prądu nie miałam i siedziałam przy gazecie pół godziny

idę po chłodny kefir
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:46   #4994
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Mala to sie masz z Majka.. to tez latasz z tym nocnikiem jak oszalala.. Mi dzis udalos ie zlapac siki..w koncu!
Marti - ja wcale nie latam z nocnikiem ba - zdarzyło mi się raptem parę razy wysadzić ona dziś sama wypuściła kasztana prosto na podłogę bo się rozebrała z pampka i gaci, a że się akurat zachciało...
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:46   #4995
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Miki raczej ma bladą cerę, więc tylko przedramiona i buźka słońcem ozłocona, troszkę się boję żeby się nie spaliły mu ramionka jak zakładam koszulkę na ramiączkach, więc smaruję i smaruję

jedna z matek polek, oświadcza że właśnie uprasowałam górę prania
pot leciał mi po cycach, ale zacisnęłam zęby i do przodu

no idę dalej sprzątać i szykować ziemniaki do obiadu dla tż, bo sos z serduszek kurzych ( ) juz mu przypitrasiłam wcześniej , oczywiście ze ściśniętym nosem, pod okapem , w przeciągu
mi wystarczy dziś ziemniak z maślanką i koperkiem
a Miki ma wczorajszy makaron z brokułami, dostał na wynos od pufy

mam pytanie, czy tylko moje allegro nawaliło? jak mam ogólną listę aukcji trwających czy zakończonych to nie widzę miniaturek ze zdjęciem, mimo że klikam, żeby były ? a aukcjach kupionych wszystko ok, widzę od razu co kupiłam
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2010-06-30 o 13:50
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:47   #4996
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

to moja gaduła dziś wcina kostkę gorzkiej czekolady i żurawinę w nagrodę za piękne pół dnia wołania
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:50   #4997
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość

prądu nie miałam i siedziałam przy gazecie pół godziny
bidulka

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
jedna z matek polek, oświadcza że właśnie uprasowałam górę prania
pot leciał mi po cycach, ale zacisnęłam zęby i do przodu




pzu oddało nam kasiorę za naprawę dachu po tym śniegu. zgłoszone 20 lutego - dziś mamy ostatni dzień czerwca lepiej późno niż wcale

zawsze się dziwię jak te Wasze samiczki mogą utrzymać spinki, gumki na głowie Z. dostaje dupowścieku i w 1 sekundę zwala a tż zabronił mi jej ścinać - i tak podcinam, bo przecież nie będzie łazić w rozpuszczonych bez sensu u takiego malucha.

Edytowane przez wersta
Czas edycji: 2010-06-30 o 13:53
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:51   #4998
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

o Igusiowa z jaką palmą na głowie , fiu fiu

no i Fil na przypiecku

he he Wersta jak nam wiatę gospodarczą spalili, to też było czekania co niemiara, a ile jeszcze papierkowej roboty przy szacowaniu, to tylko my wiemy jak trudno odzyskać kasę
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2010-06-30 o 13:52
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:56   #4999
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

śpi już 3 godziny odsypia za wczorajszy przerwany sen już mi się nudzi bez niej
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 13:59   #5000
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Moje dziecko tez spi w ciagu dnia jak zabite, dobudzic go nie mozna a potem lata do 23ciej
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 13:59   #5001
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Anka - idę w twoje ślady deskę już postawiłam...zrobiłam sobie też kawę bo na ten widok taka niemoc mnie ogarnęła...
czuję, że nie tylko pot po cycach mi poleci ale jeszcze po d.upie

Igusia ma cudną palmę
Majka chodzi od rana do wieczora w kucyku i spinkach po początkowym okresie ściągania co sekundę w końcu się przekonała bo ja nie dawałam za wygraną i ciągle jej zakładałam teraz rano wybiera mi z pudełka którą gumkę i spinkę mam jej założyć

żegnam was chwilowo
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:00   #5002
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość

zawsze się dziwię jak te Wasze samiczki mogą utrzymać spinki, gumki na głowie Z. dostaje dupowścieku i w 1 sekundę zwala a tż zabronił mi jej ścinać - i tak podcinam, bo przecież nie będzie łazić w rozpuszczonych bez sensu u takiego malucha.
u mnie też z tym różnie. jedynie się nauczyła,że na spacer musi upiąć grzywkę spinką, inczej nie wyjdzie no i nosi. ale jak wejdzie do domu to się z niej rozbiera
ja szukam fryzjera przed wyjazdem. obcinam jej tył za ucho i grzywkę z pół centymetra bo zaraz zacznie wchodzić do oczu.

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2010-06-30 o 14:01
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:08   #5003
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

hej witam
u nas też upalnie że nie ma czym uddychać
ale nie narzekam bo lubie takie pogody //na szczęście dziś mnie już głowa nie boli
byliśmy tzn ja z karolkiem i Krystiankiem na rowerach
Ale Krystian jeszcze trochę za mały na samodzielne wyprawy //ile to muszę się nagadać to moje
ale liczy się że mieli radochę


Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Kristi miałam niemal w gacie narobione Nie chcialam go puszczać, bałam się że go inne dzieciaki stratują, ale on tak prosił, że nie umiałam odmówić heh Dzieci mu pomagały, pilnowały a Tymek szalał. Ale przyznam, że jak zobaczyłam jakiego on ma rogala jak zasiadł pierwszy raz na górze, to mi szczena opadła, bo tz był przygotowany by po niego lecieć. Myślałam że jak zobaczy ta wysokość to się wystraszy Kamikadze

Dobra idę spać
Judi ja gdybym tam wyszła to chyba bym zemdlała //zjechać bym nie zjechała bo bym się bała a na dół to też nie wiem czy bym zeszła
na stare lata pokazał się u mnie lęk wysokości i nawet w bloku na wysokim piętrze nie wyjdę na balkon



Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Hello
Wraca zajechana Matka Polka od wczoraj popołudnia miałam big hopsztos z córą, tzn. piszczała krzyczała jak oszlała przy sikaniu jakieś 2 h to trwało i przeszło, ale oczywiście dziś pomknęłam na badania sików i moja córa dziś pierwszy raz siknęła na nocnik, bo wstyd mówić potwornie mi się nie chce do tego zabierać najpierw był wrzask żeby ją zabierać z tego urządzenia ale zaczęłam czytać bajki itp. i siedziała ponad 20 minut, z czego nic nie wyszło więc sposobem Takuśnej poszłam na zimne płytki i posadziłam ją w łazience na nocniku sama siadając na wc i sikając, podziałało natychmiastowo

Po 15 wyniki...

Wczoraj przebierałam ją z kasztana, potem się zdrzemnęła ( o 15 bo o normalnej porze spać nie chciała) i wszystko zaczęło się jak wstała z drzemki. Może niechcący ją zatarłam w wiadomym miejscu? oby wszytko było dobrze

Co do urodzin to my tylko dziadków najpewniej zaprosimy, torcik chyba zamówię w cukierni koło nas, w tamtym roku brałam w Santosie, ale myślę że ta cukiernia tu blisko będzie mieć lepsiejszy torcik

U nas też upał, leje się ze mnie bo tyle się złaziłam z córą, zaniosłyśmy siki do badania, zapłaciłam sobie bo jakbym jeszcze miała iść do lekarki i prosić o skierowanie to już bym oszalała. Potem lody i dłuuuuuuuuugi spacer.

Strzaskało mnie już słoneczko zdrowo choć pewnie jak wróci moja mama będę przy niej blado wyglądać bo pisała że pogoda wspaniała i już się poparzyła słońcem Dziś ma rejs statkiem

Kristi bosko wyglądacie! Na tym zdjęciu wreszcie (wcześniejsze były mało wyraźne) widać jaka z Ciebie śliczna kobieta Synków masz wspaniałych



Kasiulka to chyba nie pierwszy raz co Ola płacze przy sikaniu //no chyba że się mylę//
wygląda na to że jest bardzo wrażliwa na tym punkcie
i coś mi się wydaje że gdyby już chodziła bez pampersów to by może miała lepiej
trzymam kciuki by wyniki były dobre

co do zdjęcia to ja tak nie uważam chyba mam kompleksy na swoim punkcie


Mała ale cię dopadła zemsta kasztana
dobrze że majtki ocalały

ja nie cierpię prać z kasztanionych majtasów


anka a jakie sandałki sprzedajesz jaki ma Miki numer i za ile
może by nam spasowały


wersta współczuję tego bólu

a tak w ogóle to ja czekam nadal na twoją opinię
jeśli możesz
no chyba że przeoczyłaś
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:14   #5004
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
Marti - ja wcale nie latam z nocnikiem ba - zdarzyło mi się raptem parę razy wysadzić ona dziś sama wypuściła kasztana prosto na podłogę bo się rozebrała z pampka i gaci, a że się akurat zachciało...
ło matko
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:14   #5005
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Mala zwracam honor Ja z nocnikiem latam

Iga wlosy coraz dluzsze

Anka . A limoncello kiedys podpatrzymalm jak sie robi takie rpawdziwe, okazalo sie, ze musisz sciac skorke ze swiezych cytryn ale tylko zolty wierzch, biale nalezy zostawic (biale jest za ciezkie i daje goryczy).
8 cytryn, 1 l alkoholu 90%, 1 l wody, 600 g cukru - na 2 litry limoncello

Skorki z cytryn nalezy wsadzic do duzego szklanego sloika, zalac alkoholem, zamknac szczelnie i odstawic na 20 dni. po 20 dniach cukier nalezy rozpuscic w wodzie na lekkim ogniu, ale zeby sie nie zagotowalo. Kiedy plyn bedzie zupelnie przezroczysty dodac do niego przefiltrowany przez gaze plyn z cytryn ze sloika. Ostudzic i przefiltrowac wszystko ejsczez kilka razy. Wlac limoncello do szklanych butelek i wstawic na 1 tydzien do lodowki. Limoncello pijemy zimne.

Edytowane przez marticia
Czas edycji: 2010-06-30 o 14:26
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:15   #5006
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

a Kristi owszem, ze widziałam jak dla mnie kolor jest ok, może o 1 ton jaśniejszy, ale moim zdaniem ten współgra z resztą
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:17   #5007
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Cytat:
Napisane przez Mała75 Pokaż wiadomość
hej no widzę, że wątek zmierza ku końcowi pisać mi dzisiaj, żebym jeszcze przed wyjazdem zameldowała się na nowym jutro pewnie nie zdążę już zajrzeć bo zamierzam się pakować...

kosmos dziś z tym upałem, 2 razy musiałam iść na huśtawki a na placu zabaw ani jednego dziecka oprócz Majki ale ona musi codziennie "hutuuu pitaaa" (tłumaczę słowa piosenki: huśtu piwa, jutro żniwa - znacie? )
ale prawdziwy hardkor miałam po powrocie do domu ja oczywiście natychmiast musiałam zażyć kąpieli, dziecko zostawiłam w gatkach i pieluszce...tiaaaa. wyłażę z kabiny, Majka stoi przede mną goła a dupsko w kasztanie popędziłam na poszukiwania i bingo! na panelach w jej pokoju narobione i to ile...mamo, ja tyle nie robię chyba z obrzydzenia o mało nie padłam Majka podobnie
O w mordę...

Nic, to idę założyć nowy wątek, bo już ponad 5 tysiaków
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:21   #5008
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

tiaaa...i pięknie zakończyliśmy obecny mocnym akcentem
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 14:24   #5009
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie Dwulatki :)

Zapraszam

Nowy wątek
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.