Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-28, 14:13   #2701
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Tadam...... Viva Lidl!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190228_140951.jpg (195,5 KB, 54 załadowań)
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 14:55   #2702
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Zrobolam sobie druga kawe na pocoeszenie I siedze na tarasie. Smutek jakis mnie ogarnal jak sprawdzilam liste 100 najbogatszych Polakow I nie znalazlam ani siebie ani Tz-TA...... Profilaktycznie zaczelam od konca....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 16:03   #2703
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Teraz jest taka opcja, że można z AC naprawić samochód zamiast z OC sprawcy, nam się tak zdarzyło. Firmy mają różne sposoby załatwiania szkód, na to warto zwrócić uwagę. Z niektórych rzeczoznawca przyjedzie i nie ma problemu ze zgłaszaniem, a w innych problem zaczyna się od zgłoszenia i trzeba samemu przyjechać do rzeczoznawcy nawet po dwa, trzy razy. Mieliśmy szkodę parkingową nie z naszej winy, po kontakcie z firmą od OC i przeczytaniu opinii w necie, załatwiliśmy z AC bez żadnych dodatkowych kosztów.
oo dobrze wiedziec, dziekuje

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Jak pasuje i oczy nie lzawia to ja bym stosowala. Zobaczysz po tug czy dwoch czy dalej pasuje czy moze nie. Najlepsze testy i w dodatku nie wydajesz kasy tylko ciut kremu wiecej zuzywasz.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Kolejna umowe anulowali ze niby nie mam fiber optic na uluvy.... Taaa a w systemie u nich wybija ze jest. Klamcy. Powiedzialam babce ze id grudnia czekam i pewnie dlatego mnie olewaja ze nie nazywam sie juan gonzalez. Czyli jest rasizm. Babka oczy otworzyla i formulke klepnela ze w es nie ma rasizmu... Taaaaa... Wiec pytam to w takim razie prosze o podanie powodow 3 anulowanych umów. Ja skojarzylam od razu ze mieli szkolenie bo normalnie nikt z pracownikow wyuczonej formulki nie klepie... Czyli cos sie dzialo. Powiedzialam dobitnie ze kolejna odmowa i pismo do HQ w Madrycie idzie jako ze czuje sie wybitnie zle obsluzona jako obcokrajowiec. Jeszcze gafe palnela ze inne umowy ze stycznia wszystkie sa juz zalatwionea my z poczatku grudnia nie.... No więc jaki powód?? Tutaj generalnie nie ma problemow tego typu, zdarzaja sie pojedyncze przypadki. Szczegolnie ludnosc starsza niezbyt chetnie patrzy na obcokrajowcow.
powodzenia
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 18:51   #2704
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zrob rozeznanie, nie zaszkodzi. moze okres zakazu da sie zmienic na 2-3 miesiace
podobno da się załatwić.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
oby się szybko polepszyło

Mnie też czekają zmiany w pracy i strasznie się boję będę miała nowego szefa oby to nie był jakiś psychopata teraz o takich nietrudno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oby to byl ktos normalny
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry w dzień pączka






oby było ok!!! nie lubię takich zmian







mam nadzieję że się ułoży wszystko!




Kilaneczka oklaski za herbatę
więcej nie pamiętam nie ogarniam ostatnio co się dzieje nic nie kupuję, nic nie wiem

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
zobaczymy
Smacznego pączucha

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------


oby było lepiej i więcej kasiorki :
Saipan żeby dzisiaj było spokojniej i w razie czego dało się szybko "porzucić" pracę

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
wspołczuje




kciuki za normalnego szefa


Kilaneczka za herbate

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
oby, to uwielbiam i tęsknię, a mam prawie dno...

Boję się rano wchodzić na maila, bo od jakiegoś czasu popełniam zamówienia nocami... I rano nie wiem, czy mi się śniło, czy to rzeczywistość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
martusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Chrzciny
ta pierwsza to taka

Dostałam sms z paczkomatu dzisiaj rano

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


ja też zaraz dobiję
super sa
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
: D



AC nie jest drogie przy starszych samochodach, u mnie się przydało, mam w Alianz.

Saipan, Martusia Trzymam kciuki, żeby się ułożyło

Za zakupy wątkowe

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zrobolam sobie druga kawe na pocoeszenie I siedze na tarasie. Smutek jakis mnie ogarnal jak sprawdzilam liste 100 najbogatszych Polakow I nie znalazlam ani siebie ani Tz-TA...... Profilaktycznie zaczelam od konca....
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 20:00   #2705
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zobacz na iperfumym ostatnio sporo flaszek duzych wychodzilo taniej niz 50 tki...
to prawda, chociaż wolę 30/50-tki, są poręczniejsze niż 100 póki co będę zużywać to co mam i robić monitoring cen AoD
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

Chodziło mi raczej o to czy dobrze trzyma biust przy podskokach itp.
do podskoków/biegania u mnie sprawdza się ten: https://www.telimena.pl/product-pol-...otion-MWP.html trzyma biust na miejscu
Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
No to super, zobaczysz będzie dobrze.




Dzisiaj już mi się tak ulało w pracy, że zaczęłam poważnie się zastanawiać nad zmianą pracy. Tylko nie jest to takie łatwe bo muszę pracować do połowy roku, żeby dostać premię za zeszły rok i mam zakaz konkurencji. Czyli 9 miesięcy musiałby na mnie czekać nowy pracodawca A w pod koniec przyszłego roku będę miała nowego szefa i może będzie lepiej. Nie wiem co robić. Jestem w czarnej d....

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No jak nie, jak tak. Zawsze wiesz co, gdzie i jak (patrz drugą część swojej wypowiedzi :p)
Po złuszczaniu kwasami i retinolem mam tak fajną skórę, że wolałabym nie nakładać na nią zwykłych podkładów, żeby znowu nie narobić szkód, zatkać porów itp. Tuż po zabiegach nie mogłam używać podkładów, więc wykorzystywałam próbki, które miałam z wymianki. Okazało się, że skóra reaguje zupełnie inaczej, lepiej niż przed kuracją. Nie mam juz aż tyle do zakrycia, więc minerałki mi wystarczają, tylko potrzebuję jaśniejszych kolorów, bo ja jednak niepozorna, ale ściana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o widzisz, to może zobaczę jakie mam próbki minerałów pochowane i Ci wyślę? Tylko musiałabym sprawdzić jakie mam jasne odcienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
oby się szybko polepszyło

Mnie też czekają zmiany w pracy i strasznie się boję będę miała nowego szefa oby to nie był jakiś psychopata teraz o takich nietrudno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzymam kciuki, żeby to były dobre zmiany
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 20:09   #2706
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Z pamiętnika Żabci.
Cholera! Zaspałam, a dziś ten WIELKI dzień.
Czwartek.
Zoila już pewnie napiernicza pączki od rana.
Nigdy nie uda mi się jej pokonać. Nie zdobędę już Medalu z Ziemniaka, z pracowni Oktawii. Przecież terminy trzeba rezerwować. I to z rocznym wyprzedzeniem.
Wciąż czekam na poprzednie.
Ale... może to wina PP.
Jak zwykle!

Korinka to samo.
Cały rok czekała na rozpustę. Grozi jej ciąg- wciąg. Matkoświęta!
Cicho wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie.


Irmina wspominała, że powoli godzi się z myslą, że jej sezon bikini nadejdzie w roku 2020. Czyli subtelnie chciała mi przez to powiedzieć, że nie wygram tegorocznej Pączkowej Batalii?

Konkurencja jest naprawdę spora.
Dobrze, że Oktawia nie lubi pączków.
Ale, to w sumie nawet nie ma się co dziwić, bo osoby i rodzina osób powiązanych z akcją a jakby ni było nagroda, czyli Medal Ziemniaczany wychodzi spod jej rąk nie może brać udziału w grze.
Uff...

Widziałam ostatnio taki program. Gościu wpierniczał burito, miał na to 2 h a micha 3 kg. Ja mam w sumie jeszcze kilkanaście godzin. Do 24 daleko.
Idę działać!!!

Edycja!
Z najnowszych informacji wynika, że Korinka jest juz po 1 pączku
i NA PEWNO NIE OSTATNIM!

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
:rot fl:
Przypomniałaś mi o teleexpresie to były czasy
teleekspress
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale teraz mogą być Wydarzenia/Fakty my apolityczne prawie jesteśmy

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

zamówiłam 2 kiecki w tatuum
https://www.tatuum.com/pl/sukienki/5...olor-granatowy
https://www.tatuum.com/pl/sukienki/5...6/kolor-czarny

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
oby, to uwielbiam i tęsknię, a mam prawie dno...

Boję się rano wchodzić na maila, bo od jakiegoś czasu popełniam zamówienia nocami... I rano nie wiem, czy mi się śniło, czy to rzeczywistość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Chrzciny
ta pierwsza to taka

Dostałam sms z paczkomatu dzisiaj rano

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


ja też zaraz dobiję
śliczna ta sukienka

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wstalam z bolem gardła, taka przytepiona troszkę. W ruch cytryna, miód żeńszeń, na noc czosnek. Plukanki sola. O tantum verde i dzis spoko. Jak nowo narodzona, oby poszlo sobie. Ale profilaktycznie zmienilam sypialnie aby Ttzta nie zarazic. Zostane tam sobie jeszcze troszke wiecej miejsca mam
zdrówka
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Albo paczek w celofanie

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Ok. Kciuki poprosze. Idę walczyc o zmianę neta. Dzis ostatni dzien maja wg regulaminu. Robie oficjalna skarge do madrytu podstawa skargi dyskryminacja obcokrajowców!!!!!

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
na drugi cyc
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 20:42   #2707
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
o widzisz, to może zobaczę jakie mam próbki minerałów pochowane i Ci wyślę? Tylko musiałabym sprawdzić jakie mam jasne odcienie
Dosłownie przed chwilką kliknęłam 4 próbki potencjalnie odpowiednich kolorów podkładów i 3 cieni w annabelle stwierdziłam, że jakoś przeboleję te 8.50 za dostawę... Nie wiem jak ja wcześniej sprawdzałam koszty dostawy, bo byłam pewna, że to aż 16 zł. No faktycznie, tyle jest ale za kuriera
Dziękuję za propozycję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-28, 21:23   #2708
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
do podskoków/biegania u mnie sprawdza się ten: https://www.telimena.pl/product-pol-...otion-MWP.html trzyma biust na miejscu
Dzięki. Zapisane.

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dosłownie przed chwilką kliknęłam 4 próbki potencjalnie odpowiednich kolorów podkładów i 3 cieni w annabelle stwierdziłam, że jakoś przeboleję te 8.50 za dostawę... Nie wiem jak ja wcześniej sprawdzałam koszty dostawy, bo byłam pewna, że to aż 16 zł. No faktycznie, tyle jest ale za kuriera
Dziękuję za propozycję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten zestaw jest fajny tylko trzeba na niego polować
https://www.eshopannabelle.com/pl/ho...w-get-set.html
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-28, 21:41   #2709
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dzięki. Zapisane.



Ten zestaw jest fajny tylko trzeba na niego polować
https://www.eshopannabelle.com/pl/ho...w-get-set.html
Zastanawiałam się, czy na niego nie poczekać, ale odpuściłam, bo potrzebuję podkładów. Teraz patrzę, że wybrałam te same kolory cieni, co są w tym zestawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 05:09   #2710
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Hej dziewczyny!

Coś mi dzwoni ale nie wiem gdzie.

Czy była któraś z Was okradziona w hotelu? Bo jest podejrzenie, że złodziej był w zmowie z personelem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 05:43   #2711
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dziewczyny ile faktycznie czeka zamówienie z douglasa w perfumerii?
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 05:54   #2712
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

dzień dobry
Korinka super kiecka
Cansada masz przeboje z tymi hiszpańcami zdrowia dla Ciebie, dla Maarthusi i innych potrzebujących
ja dziś caly dzień na szkoleniu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 05:58   #2713
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zrobolam sobie druga kawe na pocoeszenie I siedze na tarasie. Smutek jakis mnie ogarnal jak sprawdzilam liste 100 najbogatszych Polakow I nie znalazlam ani siebie ani Tz-TA...... Profilaktycznie zaczelam od konca....



Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
podobno da się załatwić.


oby to byl ktos normalny











super sa






Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
to prawda, chociaż wolę 30/50-tki, są poręczniejsze niż 100 póki co będę zużywać to co mam i robić monitoring cen AoD

do podskoków/biegania u mnie sprawdza się ten: https://www.telimena.pl/product-pol-...otion-MWP.html trzyma biust na miejscu



o widzisz, to może zobaczę jakie mam próbki minerałów pochowane i Ci wyślę? Tylko musiałabym sprawdzić jakie mam jasne odcienie


trzymam kciuki, żeby to były dobre zmiany

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 06:01   #2714
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
Korinka super kiecka
Cansada masz przeboje z tymi hiszpańcami zdrowia dla Ciebie, dla Maarthusi i innych potrzebujących
ja dziś caly dzień na szkoleniu




Oj, biedna
Mnie chcą wcisnąć na szkolenie w przyszłym tygodniu, ale spróbuję się wywinąć




Miłego piątunia! u mnie dziś wypłatka z premią i nieważne, że wszystko pójdzie na spłatę kk
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 06:21   #2715
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Oj, biedna
Mnie chcą wcisnąć na szkolenie w przyszłym tygodniu, ale spróbuję się wywinąć




Miłego piątunia! u mnie dziś wypłatka z premią i nieważne, że wszystko pójdzie na spłatę kk
super zazdro ja czekam na wypłatę i 13-stkę

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
Korinka super kiecka
Cansada masz przeboje z tymi hiszpańcami zdrowia dla Ciebie, dla Maarthusi i innych potrzebujących
ja dziś caly dzień na szkoleniu

Byłam wczoraj na otwarciu Studio Figura, korzystała kiedyś któraś z Was?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 06:41   #2716
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

mój box
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190228_203211.jpg (158,1 KB, 79 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 06:43   #2717
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Home and You
Do 31 marca wydając 100 zł, otrzymacie bon na kolejne zakupy!
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 07:07   #2718
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Oj, biedna
Mnie chcą wcisnąć na szkolenie w przyszłym tygodniu, ale spróbuję się wywinąć

Miłego piątunia! u mnie dziś wypłatka z premią i nieważne, że wszystko pójdzie na spłatę kk

u mnie obowiązkowe niestety


za premię!



Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mój box

klask i:

dla Ciebie też za premię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 07:11   #2719
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
super zazdro ja czekam na wypłatę i 13-stkę

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------



Byłam wczoraj na otwarciu Studio Figura, korzystała kiedyś któraś z Was?



za szybką 13-tkę

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mój box

Super!


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
u mnie obowiązkowe niestety


za premię!




dla Ciebie też za premię

Oj



maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 07:12   #2720
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Coś mi dzwoni ale nie wiem gdzie.

Czy była któraś z Was okradziona w hotelu? Bo jest podejrzenie, że złodziej był w zmowie z personelem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co okradli Was? Ostatnio oglądałam vlogi dziewczyny, która mieszka na Krecie i mówiła o takiej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mój box

Super


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 07:19   #2721
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
u mnie obowiązkowe niestety


za premię!






klask i:

dla Ciebie też za premię
uuu oby szybko przeleciało

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


za szybką 13-tkę

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------




Super!





Oj



liczę na dzień kobiet


---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
A co okradli Was? Ostatnio oglądałam vlogi dziewczyny, która mieszka na Krecie i mówiła o takiej sytuacji.




Super


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kilka rzeczy się przyda, reszta na wymiankę (szminy)
a propo wymiany mam prawie nówka puder sypki Too Faced, może komuś pasuję i chce się wymienić? mi jakoś nie leży
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 07:41   #2722
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
kilka rzeczy się przyda, reszta na wymiankę (szminy)
A błyszczyka też się chcesz pozbyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 07:49   #2723
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A błyszczyka też się chcesz pozbyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
muszę zobaczyć jak wygląda kolor na żywo w Sephorze i dam Ci znać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 07:55   #2724
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
muszę zobaczyć jak wygląda kolor na żywo w Sephorze i dam Ci znać
Ok. To chyba jedyne, co mam ochotę przetestować z tego boxa. Mocno się zastanawiałam nad nim, ale jednak cieszę się, że odpuściłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 08:08   #2725
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ok. To chyba jedyne, co mam ochotę przetestować z tego boxa. Mocno się zastanawiałam nad nim, ale jednak cieszę się, że odpuściłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bez szału jest to fakt, ale maseczkę się zużyje, balsam do ciała, płyn do demakijażu, puder, krem cc, ściereczka do demakijązu przydadzą się na wyjazdy szminy lecą w świat. Krem też chętnie wypróbuję
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 08:13   #2726
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
bez szału jest to fakt, ale maseczkę się zużyje, balsam do ciała, płyn do demakijażu, puder, krem cc, ściereczka do demakijązu przydadzą się na wyjazdy szminy lecą w świat. Krem też chętnie wypróbuję
To prawda, wszystko zo zużycia. Ale ja muszę teraz rozsądnie z moją skórą postępować, bo chcę jak najdłużej utrzymać stan, w jakim jest teraz a teraz jest tak, że wieczorem po demakijażu przez kilka minut stoję i podziwiam jaka jest gładka, świetlista, aksamitną, pory są tyci-tyci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 08:25   #2727
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To prawda, wszystko zo zużycia. Ale ja muszę teraz rozsądnie z moją skórą postępować, bo chcę jak najdłużej utrzymać stan, w jakim jest teraz a teraz jest tak, że wieczorem po demakijażu przez kilka minut stoję i podziwiam jaka jest gładka, świetlista, aksamitną, pory są tyci-tyci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oooo super którym kosmetykom zawdzięczasz taką cerę? ja ogólnie nie mam problemowej skóry na szczęście
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 08:31   #2728
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Coś mi dzwoni ale nie wiem gdzie.

Czy była któraś z Was okradziona w hotelu? Bo jest podejrzenie, że złodziej był w zmowie z personelem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale mnie to by nie dziwilo. Tutaj czesto slysze ze byli pracownicy okradaja gosci osrodkow. Znaja rozklady, slabe punkty zabezpieczen. Glownie ogrodnicy i grupa maintanance. Obserwuja co sie dzieje, gdzie goscie sa. A klienci idac np. Na basen tarasy zostawiaja otwarte.... Ciezka sprawa. Popros o zabezpieczenie monitoringu korytarzy. Maja dokladnie na systemach kto jakim kluczem otwieral i w jakich godzinach drzwi. Współczuję sytuacji

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
Korinka super kiecka
Cansada masz przeboje z tymi hiszpańcami zdrowia dla Ciebie, dla Maarthusi i innych potrzebujących
ja dziś caly dzień na szkoleniu
No tutaj jazda ze wszystkim jest, jakby nic nie mozna normalnie zalatwic... Zawsze schody. To jest jak w Pl 30 lat temu..

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mój box
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 08:35   #2729
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Nie mnie okradli a koleżankę i jej znajomych w Rzymie. Pojechali w 2 rodziny. Oni mieli monitoring skierowany na wejście do pokoju. Ich pokoj był otwarty, ale nic nie ukradli. Z pokoju ich znajomych zniknęło trochę rzeczy i pieniędzy, ale najbardziej poszkodowany jest klient 3 pokoju, jemu zginęła rzecz o wartości kilkudziesięciu tysięcy euro... Te dwa pokoje nie były w ogóle ujęte kamerami. Dziś mają spotkanie z dyrektorem obiektu. Ale generalnie wczoraj nawet obsługa nie chciała wezwać policji. A złodziej... Spędził w pokojach 1,5 godziny. :-\
Pamiętam, że któraś z dziewczyn opisywała swoją historię z kradzieżą. Bo tak naprawdę istnieje prawdopodobieństwo, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan, bo przecież ci klienci i tak zaraz wyjadą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-01, 08:41   #2730
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mój box


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To prawda, wszystko zo zużycia. Ale ja muszę teraz rozsądnie z moją skórą postępować, bo chcę jak najdłużej utrzymać stan, w jakim jest teraz a teraz jest tak, że wieczorem po demakijażu przez kilka minut stoję i podziwiam jaka jest gładka, świetlista, aksamitną, pory są tyci-tyci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to super a co polecasz na pory?

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Nie mnie okradli a koleżankę i jej znajomych w Rzymie. Pojechali w 2 rodziny. Oni mieli monitoring skierowany na wejście do pokoju. Ich pokoj był otwarty, ale nic nie ukradli. Z pokoju ich znajomych zniknęło trochę rzeczy i pieniędzy, ale najbardziej poszkodowany jest klient 3 pokoju, jemu zginęła rzecz o wartości kilkudziesięciu tysięcy euro... Te dwa pokoje nie były w ogóle ujęte kamerami. Dziś mają spotkanie z dyrektorem obiektu. Ale generalnie wczoraj nawet obsługa nie chciała wezwać policji. A złodziej... Spędził w pokojach 1,5 godziny. :-\
Pamiętam, że któraś z dziewczyn opisywała swoją historię z kradzieżą. Bo tak naprawdę istnieje prawdopodobieństwo, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan, bo przecież ci klienci i tak zaraz wyjadą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
straszne...
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.