Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 21:57   #361
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
hihi, już widzę akcję Wizażanek, które wchodzą do TEJ natury i wysyłają do siebie smsy, a tam każda ma ten dzownek
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:00   #362
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To nic nie da, bo Natura nie współpracuje z polskim dystrybutorem.

Polecam wam poczytać komentarze anonimów pod moim postem, świetna zabawa.
Nie wiedziałam, aż tak w tym nie siedzę, jak WY, zwłaszcza właśnie Ty, Em

Dzisiaj tego ogarniania jest zdecydowanie za dużo, ale podobnie jak większość, can't wait till tomorrow
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:01   #363
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Chyba wolałabym, żeby w drogeriach pracowali mężczyźni - chociaż tamponów by nam nie testowali

Jeden filmik a tak bardzo zniechęcił mnie do kupowania tych nowości, kij wie, czy ktoś ich nie testował... Jeszcze nie wiem jak rozwiążę to chcenie polączone z niechecią bo nie wiem do której drogerii się wybrać i generalnie co opłaca się kupic.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:03   #364
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Matko dziewczyny jesteście genialne godzinę Was nadrabiałam
Nie będę wszystkiego cytować idę się jeszcze na fejsie natury wypowiedzieć i będę jutro czatować co zrobią
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:03   #365
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Chyba wolałabym, żeby w drogeriach pracowali mężczyźni - chociaż tamponów by nam nie testowali

Jeden filmik a tak bardzo zniechęcił mnie do kupowania tych nowości, kij wie, czy ktoś ich nie testował... Jeszcze nie wiem jak rozwiążę to chcenie polączone z niechecią bo nie wiem do której drogerii się wybrać i generalnie co opłaca się kupic.
A w spożywczych wegetarianie - chociaż wędliny byłyby bezpieczne

Tak sobie myślę, że my tej pani powinnyśmy być wdzięczne, w końcu odkręciła, zobaczyła, czy z kosmetykiem wszystko w porządku, a skoro w porządku, to można sprzedać, klientki będą zadowolone
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:03   #366
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
hihi, już widzę akcję Wizażanek, które wchodzą do TEJ natury i wysyłają do siebie smsy, a tam każda ma ten dzownek
Oh, własnie, to podejście do pracy. I to kolejny przykład, aby w sieci nie pokazywać zbyt dużo siebie, bo efekt może być różny. Pamiętam jak jedna z Wizażanek pochwaliła się na Wizażu, ze dostała pracę chyba w Pandorze i że będzie kablować o zniżkach i innych takich, następnego dnia się dowiedziała, że nie ma po co przychodzić do pracy, bo firma jej nie zaufa

nie dziwię się


Moim zdaniem jest to jedyna możliwość, aby natura nie strzelała sobie w stopy: zrobić w końcu porządne przeceny, zacząć zaklejać opakowania.
Ależ będą mieli fajny poniedziałek:P

wręcz FAJNIEDZIAŁEK

w takim tempie, zaraz pojawi się następny

NO

na allegro albo na bazarek. Czy mi się wydawało, czy na początku wątku jakaś nowa osóbka bardzo go chwaliła i dowiadywała się, gdzie jeszcze je znaleźć.

choć raz obejrzę ją z ciekawością...
no nie? afera niczym constar


a ta wizja z dzwonkiem z esenzy ->>>klas ki:
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:21   #367
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Dobra Dziewczyny ja mykam spać. Wstaję o 6 i dopiero po 17 będę w domu.
Proszę nie naskrobajcie za dużo!

__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 22:22   #368
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

I wiem co chcę z MM na 100% - pomarańczowy lakier do paznokci, jest uroczy!
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:23   #369
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Tez zmykam, ale jutro będę śledzić na bieżąco rozwój akcji... oby jakiś nastąpił.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:37   #370
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ten jeden muszę wam zacytować.
Cytat:
A w danej chwili usunęła konto i już pewnie dalej kręcić nie będzie przez takie krowy jak wy co tylko komuś zazdroszczą , zamiast same się pokazać jakie są prywatnie i umieścić coś ciekawego w sieci. Lepiej zajmijcie się swoim cellulitem bo szkoda mi się robi jak to czytam i wiem , że po drugiej stronie kabla siedzą małolaty co mają zero pojęcia o życiu , tylko potrafią narzekać na wszytko , szkoda ,że nie patrzą na siebie jakie są idealne , a dużo wam brakuje do tego. Poszukajcie sobie chłopa zamiast przesiadywać i obrabiać komuś dupę.
Zastanawiamy się z TŻ po co mi ten chłop, jak nie mam nawet żadnego gospodarstwa, żeby go czymś zająć, no przecież nie będzie mi tak w domu siedział i się nudził. [popisowy kiepski żart]

No, ale żebyście wiedziały małolaty, że powinnyście poszukać sobie chłopa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-02-26 o 22:49
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:37   #371
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To nic nie da, bo Natura nie współpracuje z polskim dystrybutorem.

Polecam wam poczytać komentarze anonimów pod moim postem, świetna zabawa.
W sumie to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 22:39   #372
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Po nadrobieniu, również proszę o nie pisanie zbyt wielu postów. Dziękuję za dzwonek (swoja drogą to dobry sposób na rozpoznawanie się wizażanek przy szafach ) oraz mam pytanie, gdzie i jak można obejrzeć TEN filmik? :/
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:42   #373
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ten jeden muszę wam zacytować.
Zastanawiamy się z TŻ po co mi ten chłop, jak nie mam nawet żadnego gospodarstwa, żeby go czymś zająć, no przecież nie będzie mi tak w domu siedział i się nudził.

No, ale żebyście wiedziały małolaty, że powinnyście poszukać sobie chłopa.
Panaceum na nasze frustracje, chłop małorolny małotestowany
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:48   #374
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
A w danej chwili usunęła konto i już pewnie dalej kręcić nie będzie przez takie krowy jak wy co tylko komuś zazdroszczą , zamiast same się pokazać jakie są prywatnie i umieścić coś ciekawego w sieci. Lepiej zajmijcie się swoim cellulitem bo szkoda mi się robi jak to czytam i wiem , że po drugiej stronie kabla siedzą małolaty co mają zero pojęcia o życiu , tylko potrafią narzekać na wszytko , szkoda ,że nie patrzą na siebie jakie są idealne , a dużo wam brakuje do tego. Poszukajcie sobie chłopa zamiast przesiadywać i obrabiać komuś dupę.
Jestem prymitywna i nie umieszczam nic ciekawego w sieci i na dodatek zazdroszczę innym.
Przepraszam, to się więcej nie powtórzy.

Swoją drogą Em, ciekawie masz w tych komentarzach, humor mi poprawiły jak nic
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:53   #375
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Po nadrobieniu, również proszę o nie pisanie zbyt wielu postów. Dziękuję za dzwonek (swoja drogą to dobry sposób na rozpoznawanie się wizażanek przy szafach ) oraz mam pytanie, gdzie i jak można obejrzeć TEN filmik? :/
wczesniej był podawany link skąd można ściągnąć
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 22:58   #376
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ten jeden muszę wam zacytować.
Zastanawiamy się z TŻ po co mi ten chłop, jak nie mam nawet żadnego gospodarstwa, żeby go czymś zająć, no przecież nie będzie mi tak w domu siedział i się nudził. [popisowy kiepski żart]

No, ale żebyście wiedziały małolaty, że powinnyście poszukać sobie chłopa.
Albo to ona albo jej TŻ albo ktoś " w tym stylu"
Poraża mnie inteligencja wypowiadającego się
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:01   #377
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Tak poza konkursem - ciekawe ile lat nam daje
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:05   #378
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja będąc w Tesco Extra jakiś tydzień temu zakupiłam trzy rzeczy
Wszystko w cenie 3,99 zł

Ogólnie sporo było przecenionych rzeczy, ale nie chciałam przesadzać.
łał ja też to chce zazdroszczę w moim tesco tylko puste miejsca zostały


a co do całego filmiku to wszystko zostało powiedziane ja sobie chociaż humor poprawiłam


Ha ja z Moim Rodzicielem jak nawet do Tesco jeżdziłam to mu parę razy pokazałam, że się nie bierze pierwszego produktu macanego z brzegu Teraz jak wpadnę do nich na jakiś weekend i gdzies na zakupy idziemy to już sam nurkuję w głąb półki Już wie, że macanego się nie bierze A jak Mama weżmie pierwsze lepsze z brzegu to on odkłada z powrotem i inne bierze

A tak a propo;p Ja wczoraj w drogerii byłam nie Rossman ani nie Natura I jakaś panna sobie peeling testowała Tzn otworzyła opakowanie wydusiła sobie i na ręku testowala Oczywiście nie wzięła go ostatecznie
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:11   #379
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Internet to genialny wynalazek

Dałyście czadu "agentki"

Jedno mnie wciąż zastanawia (i wnerwia) - dlaczego rynek nie broni się przed takimi praktykami u samych podstaw foliując wszystkie produkty z osobna? Dla mnie to oczywistość i nie rozumiem dlaczego tylko część firm to robi. Nie przekonają mnie żadne tłumaczenia o dodatkowych kosztach, itp. W statucie każdego producenta powinien być obowiązek foliowania każdego wypuszczanego na rynek towaru. Nie potrzeba mi kartonowych pudełek, które zazwyczaj i tak nie chronia zawartości przed uszkodzeniami, a same pogniecione prezentują się tragicznie, w dodatku nie chronią produktu przed "macaczami".
Optuję za foliowaniem wszystkiego jak leci, wtedy każdy dostanie to za co płaci - pełnowartościowy produkt. Mamy obecnie technologie pozwalające wytwarzać ekologiczne plastiki, więc ewentualny problem zaśmiecania też można zminimalizować.
Dlaczego najbardziej oczywiste rozwiązania są zazwyczaj najtrudniejsze do wdrożenia?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 23:15   #380
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez cudawianki Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku.

Czasami nawet zaklejenie nie jest gwarancją macania. Jak weszła limitowanka Ballerina kupiłam cień w kremie. Byłam zdziwiona, że zaklejony, ale też zadowolona, że zaczynają o to dbać. Nieźle się zdziwiłam, gdy odkleiłam taśmę i odkręciłam wieczko. A tam palec. Dodam, że limitowanka ledwo wyłożona.
Czasem mam wrażenie, że panie celowo zaklejają produkt, właśnie dlatego, że ma paluchy w środku. Co by wprowadzić kogoś w błąd, że zaklejony=niemacany i pozbyć się 'problemu' z półki.
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
FAQ - jeśli chcecie - to w formie:

1. Polecane cienie:
nazwa - link do KWC
2. Polecane tusze
nazwa1 - link do KWC
nazwa2 - link do KWC

itd.

Obecna limitka:
nazwa limitki

wtedy ma to sens.
Ja bym to jeszcze dodatkowo rozbiła na 3 posty, żeby było klarownie.

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
CSI Wizaż

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Mam ten srebrny, jasny.
To jest po prostu za rzadkie! Nie da się ni jak nałożyć, bo albo jest za dużo, albo jak się spróbuje trochę rozmazać/rozetrzeć to znika! Nie mam pojęcia co z tym robić ;/
Kiedyś dziewczyny pisały, żeby używać jako zamiennik rozświetlacza.
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Jeden filmik a tak bardzo zniechęcił mnie do kupowania tych nowości, kij wie, czy ktoś ich nie testował... Jeszcze nie wiem jak rozwiążę to chcenie polączone z niechecią bo nie wiem do której drogerii się wybrać i generalnie co opłaca się kupic.
Jest rozwiązanie - kupić, jak już szał na nowości opadnie, w drugim rzucie. Może tym razem nikogo nie zeżre ciekawość. Przynajmniej na zapleczu .
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:18   #381
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
łał ja też to chce zazdroszczę w moim tesco tylko puste miejsca zostały


a co do całego filmiku to wszystko zostało powiedziane ja sobie chociaż humor poprawiłam


Ha ja z Moim Rodzicielem jak nawet do Tesco jeżdziłam to mu parę razy pokazałam, że się nie bierze pierwszego produktu macanego z brzegu Teraz jak wpadnę do nich na jakiś weekend i gdzies na zakupy idziemy to już sam nurkuję w głąb półki Już wie, że macanego się nie bierze A jak Mama weżmie pierwsze lepsze z brzegu to on odkłada z powrotem i inne bierze

A tak a propo;p Ja wczoraj w drogerii byłam nie Rossman ani nie Natura I jakaś panna sobie peeling testowała Tzn otworzyła opakowanie wydusiła sobie i na ręku testowala Oczywiście nie wzięła go ostatecznie
Tylko, że w tym przypadku te zmacane produkty mogą trafić i na sam koniec w szafie. Totalna loteria.

Ostatnio, jak kupowałam w Rossmanie żelowe linery, to dostałam je z szuflady na zapasy, bo jeszcze nie było ich w szafie. Pani wyciągała je przy mnie z folii i wiecie co - na czarnym naklejka była jakby ruszana. Poprosiłam ją żeby mi wymieniła i to zrobiła, ale powiedziała, że przecież nie mógł być otwierany bo i kiedy. No a teraz już widzę, że pewnie na zapleczu już nowość została obejrzana przez którąś pracownicę... :/
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:19   #382
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Internet to genialny wynalazek

Dałyście czadu "agentki"

Jedno mnie wciąż zastanawia (i wnerwia) - dlaczego rynek nie broni się przed takimi praktykami u samych podstaw foliując wszystkie produkty z osobna? Dla mnie to oczywistość i nie rozumiem dlaczego tylko część firm to robi. Nie przekonają mnie żadne tłumaczenia o dodatkowych kosztach, itp. W statucie każdego producenta powinien być obowiązek foliowania każdego wypuszczanego na rynek towaru. Nie potrzeba mi kartonowych pudełek, które zazwyczaj i tak nie chronia zawartości przed uszkodzeniami, a same pogniecione prezentują się tragicznie, w dodatku nie chronią produktu przed "macaczami".
Optuję za foliowaniem wszystkiego jak leci, wtedy każdy dostanie to za co płaci - pełnowartościowy produkt. Mamy obecnie technologie pozwalające wytwarzać ekologiczne plastiki, więc ewentualny problem zaśmiecania też można zminimalizować.
Dlaczego najbardziej oczywiste rozwiązania są zazwyczaj najtrudniejsze do wdrożenia?
Zgadzam się. Tym bardziej, że jeśli kupimy otwierany produkt i przez to uczuli on nas lub będzie dużo gorszej jakości, to zwykle w pierwszej kolejności winimy produkt i producenta. Tak więc traci producent i jego marka. Bo przecież poza wizażem niewiele osób zdaje sobie sprawę z ogromnej skali sprzedawania niepełnowartościowych, otwieranych produktów...
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:24   #383
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Tylko, że w tym przypadku te zmacane produkty mogą trafić i na sam koniec w szafie. Totalna loteria.

Ostatnio, jak kupowałam w Rossmanie żelowe linery, to dostałam je z szuflady na zapasy, bo jeszcze nie było ich w szafie. Pani wyciągała je przy mnie z folii i wiecie co - na czarnym naklejka była jakby ruszana. Poprosiłam ją żeby mi wymieniła i to zrobiła, ale powiedziała, że przecież nie mógł być otwierany bo i kiedy. No a teraz już widzę, że pewnie na zapleczu już nowość została obejrzana przez którąś pracownicę... :/
ee ja np kupując jakieś balsamy czy coś jak już wiem, że ten kupuję to sobie otwieram patrze czyste nie ruszane biorę. Bo kiedyś wzięłam odżywkę do włosów otworzyłam i od razu widać, że ktoś sobie testował
cieni nie używam;p Gorzej z tuszami czy lakierami:rolle yes:
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:39   #384
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Internet to genialny wynalazek

Dałyście czadu "agentki"

Jedno mnie wciąż zastanawia (i wnerwia) - dlaczego rynek nie broni się przed takimi praktykami u samych podstaw foliując wszystkie produkty z osobna? Dla mnie to oczywistość i nie rozumiem dlaczego tylko część firm to robi. Nie przekonają mnie żadne tłumaczenia o dodatkowych kosztach, itp. W statucie każdego producenta powinien być obowiązek foliowania każdego wypuszczanego na rynek towaru. Nie potrzeba mi kartonowych pudełek, które zazwyczaj i tak nie chronia zawartości przed uszkodzeniami, a same pogniecione prezentują się tragicznie, w dodatku nie chronią produktu przed "macaczami".
Optuję za foliowaniem wszystkiego jak leci, wtedy każdy dostanie to za co płaci - pełnowartościowy produkt. Mamy obecnie technologie pozwalające wytwarzać ekologiczne plastiki, więc ewentualny problem zaśmiecania też można zminimalizować.
Dlaczego najbardziej oczywiste rozwiązania są zazwyczaj najtrudniejsze do wdrożenia?
Popieram
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:40   #385
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Pół dnia mnie nie było a tu taaaka aferaaaa!!!

Nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać nad głupotą tej kobiety...

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Jedna z Wizażanek pisała, ze kupiła zmacany peeling, a inna otwarty jogurt. Niedługo będzie trzeba podpaski spr czy czyste
Już kiedyś pisałam o pootwieranych opakowaniach z wkładkami hig i tamponami, no i powyciąganych z tychże opakowań W Rossmanie... Więc testerki podpasek i tamponów to żadne novum

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
O matko... Skąd się tacy ludzie biorą? I w ogóle jakim cudem taka osoba została kierownikiem? Jak uważa, że otwierając kosmetyk nie zrobiła nic złego, bo przecież "nie wpompowała do niego powietrza" to nawet zwykłą sprzedawczynią nie powinna być!

I jeszcze pytanie: na jakiej ulicy jest Tesco Extra na Gocławiu? Szukałam na stronie Tesco, ale wg. niej takie w ogóle nie istnieje...
I nic dziwnego, ze na stronie nie istnieje, bo w rzeczywistości też nie istnieje Na Gocławiu nie ma Tesco Extra

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Tesko Extra jest na fieldorfa Właściwie to przy tej ulicy są 2, ale chodzi o to większe opisane jako "Galeria Gocław".
To nie jest Tesco Extra! Ono jest zwykłe (Fieldorfa 41), w W-wie nie ma w ogóle TE

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Po kilkukrotnym przeczytaniu i wyłapaniu treści odpowiedzi pani z youtube o zapaleniu spojówek napisałam, że mało wie o psuciu kosetyków, ale szybko się uczy - ciekawe czy te komentarz zaakceptuje i odeprze czy niezaakceptuje. Trudno, głupoty nie pokonasz, a do jej poziomu zniżac się nie będę bo mam uczelnię na głowie.
Ja podejrzewam, ze ona podczytuje ten wątek i śledzi sytuację na bieżąco, dlatego tak szybko zareagowała - najpierw wykasowała filmiki, potem konto - jeszcze te komentarze jako Anonim na blogu Emememsika - jakoś od razu mi się skojarzyło, ze autorem jest owa naturzanka

Cytat:
Anonimowy pisze...
hahahah siedzę to i czytam , banda idiotek , jesteście hipokrytkami , same chodzicie do sklepów i otwieracie płyny do płukania , żeby powąchać , szczoteczki właśnie od tuszów , żeby zobaczyć , bo nie ma testeru , nawet jeśli stoi na półce jak wół to i tak bierzecie nowy. Kupisz jedna paniusia z drugą kota w worku , nie? najpierw bys chciała zobaczyć jak to wygląda prawda ? więc ekspedientki ci pomagają i otwierają
26 lutego 2012 22:18
Ręce i spodnie opadają...

Co to za argument jest, ze klientki otwierają kosmetyki... Jeśli była świadkiem takiej sytuacji, ze ktoś otwiera płyn do płukania ust to powinna mu zwrócić uwagę A nie wtedy siedzieć cicho i się przyglądać... Zwłaszcza, ze jest kierownikiem sklepu, więc powinna dawać przykład swoją postawą (w tym przypadku dała, ale... negatywny :/ ). Nie skomentuję, już poprawności polszczyzny i tonu, w jakim się wypowiada, bo dla mnie to brak jakiejkolwiek kultury i zwykłe prostactwo i prymitywizm

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
radziła bym usunąć film,jeżeli chcesz tą posade jeszcze mieć
ThisNotForME 4 min. temu
@ThisNotForME tak ja w ogóle usunę kanał bo zółć was wszystkich zalewa
nadia34ful 3 min. temu

No pewnie, żółć nas zalewa z zazdrości Bo nie możemy sobie pomacać tak jak Pani Basia z Gdańska

Cytat:
Napisane przez Moireach Pokaż wiadomość
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Co do całej afery to mam nadzieję że Natura coś odp na fcb ale pewnie znowu będzie, że jesteśmy z konkurencji itp. (już kiedyś była taka sytuacja, że ktos zwrócił uwagę na ich "przeceny").
Zauważyłam, czytając ostatnie wpisy naturowe, ze były one dodawane w godzinach bardzo późnych np. o barnsoletkach modułowych z 22.02.2012 godz. 04:09 albo ten z pytaniem: "Jaka promocja z obecnej gazetki podoba Wam się najbardziej? : ) " z tego piątku godz. 00:57
Więc skoro wpisy pojawiają się tak późno w nocy, to niby dlaczego nie mogą pojawić się w weekend? Jakoś nie wygląda mi to na szablonowe i stałe godziny pracy - od pn do pt w godz od- do...

Mam nadzieję, ze ustosunkują się do zarzutów i wyciągną konsekwencje

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Pisać do TVN, niech materiał do SuperWizjera albo Prosto z Polski nakręcą
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Do Uwagi


Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
hihi, już widzę akcję Wizażanek, które wchodzą do TEJ natury i wysyłają do siebie smsy, a tam każda ma ten dzownek
Ogólnopolskiego flash moba zrobić!

W dniu X, o godzinie X wszystkie Wizażanki - essencomaniaczki stawiają się w swoich najbliższych naturach przed szafami Essence i puszczają dzwonki z hitem "Esenca"!

A teraz zmykam obejrzeć ten film
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2012-02-26 o 23:47
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:52   #386
Moireach
Raczkowanie
 
Avatar Moireach
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
I nic dziwnego, ze na stronie nie istnieje, bo w rzeczywistości też nie istnieje Na Gocławiu nie ma Tesco Extra

To nie jest Tesco Extra! Ono jest zwykłe (Fieldorfa 41), w W-wie nie ma w ogóle TE
O? Wcześniej ktoś pisał o wyprzedaży Essence w Tesco na Gocławiu, coś źle przeczytałam? Zresztą nieważne - ważne tylko czy dostanę w nim Esenca?

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ogólnopolskiego flash moba zrobić!

W dniu X, o godzinie X wszystkie Wizażanki - essencomaniaczki stawiają się w swoich najbliższych naturach przed szafami Essence i puszczają dzwonki z hitem "Esenca"!
Dobre
Moireach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 23:52   #387
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Tak a propos "macaczy" polecam lekturę art. 124 kodeksu wykroczeń
Cytat:
Art. 124. § 1. Kto cudzą rzecz umyślnie niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, jeżeli szkoda nie przekracza 250 złotych, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2. Usiłowanie, podżeganie i pomocnictwo są karalne.
§ 3. Ściganie następuje na żądanie pokrzywdzonego.
§ 4. W razie popełnienia wykroczenia można orzec obowiązek zapłaty równowartości wyrządzonej szkody lub obowiązek przywrócenia do stanu poprzedniego.
Jedna strona problemu jest taka, że do takich sytuacji dochodzi, druga natomiast, że się na to nie reaguje.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 00:09   #388
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Moireach
O? Wcześniej ktoś pisał o wyprzedaży Essence w Tesco na Gocławiu, coś źle przeczytałam? Zresztą nieważne - ważne tylko czy dostanę w nim Esenca?
Na Gocławiu jest Tesco zwykłe, a nie Extra, ale mają tam Esenca i jest wyprzedaż - podejrzewam, ze już resztki
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2012-02-27 o 00:10
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 00:32   #389
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Niestety nie widziałam filmiku, ale z tego co tu czytam wychodzi na to, że Pani Basia jest po prostu głupia. Skoro twarz pokazała, niszczyła własność sklepu, to ja pytań nie mam. Rozumiem "odkładanie" sobie najlepszych kąsków. To jest jakiś przywilej pracy tam. Trudno, ja nie dostanę, szkoda. Ale nie rozumiem polityki otwierania kosmetyków kolorowych. To jest po prostu niszczenie własności (sklepu, następnie klienta). Wychodzi na to, że najlepiej jest kupować przez internet. Essence już dawno w Naturze sobie odpuściłam. Teraz kupuję jedynie w Douglasie. Chociaż i tam oczywiście zdarzają się głupie idiotki, które będą na łapach testować kredki i inne. Jednak większe mam zaufanie właśnie do D. W Naturze zdarzyło mi się nie raz widzieć, jak pracownik pokazywał produkty, otwierając je. Do Natury wrócę tylko i wyłącznie po My Secret, Kobo i Sensique. I już teraz absolutnie wszędzie sprawdzam bardzo, bardzo dokładnie produkt. Swoją drogą byłam ostatnio w Rossmannie i chciałam kupić sobie jakąś pomadkę z Miss Sporty. Coś mnie tknęło, żeby zobaczyć później pełnowartościowy produkt. Wszystkie egzemplarze danego odcienia były po prostu zmasakrowane. Więc uczulam. Na szczęście tylko raz zdarzyło mi się, ze eyeliner nie miał pędzelka (włosia), kierowniczka z wielkim wyrzutem mi wymieniła.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 04:11   #390
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Z tym Tesco Extra musiało mi się pomylić, ale ważne, że jest w nim "esenc"
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.