Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 19:58   #1321
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez katelook Pokaż wiadomość
Też tak słyszałam...
Ja na szczęście nie muszę chudnąć ani tyć, moja figura jest znośna
Jedynie chciałabym zrzucić uda, ale to nierealne... no i trochę wiekszy biust
Do tego płaski brzuch, mniejszy nos, ładniejsze usta tak tak... Kobietki nie narzekajmy! Każda jest piękna, nie możemy być wszystkie takie same.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:17   #1322
katelook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 61
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Do tego płaski brzuch, mniejszy nos, ładniejsze usta tak tak... Kobietki nie narzekajmy! Każda jest piękna, nie możemy być wszystkie takie same.
eee...ja nie narzekam wcale
a tak przy okazji, powtórze pytanie: jakbym chciała taki miękki stanik to w jaki rozmiar celować przy 69/82?
Normalnie w 60E? http://www.duzabielizna.pl/shop/inde...osz-035-kostar
W ich tabeli wychodzi 60E/F hmm..?
katelook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:22   #1323
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez katelook Pokaż wiadomość
eee...ja nie narzekam wcale
a tak przy okazji, powtórze pytanie: jakbym chciała taki miękki stanik to w jaki rozmiar celować przy 69/82?
Normalnie w 60E? http://www.duzabielizna.pl/shop/inde...osz-035-kostar
W ich tabeli wychodzi 60E/F hmm..?
To jest tabelka Kostara. Kostar nie jest polecany, bo naciąga się strasznie podobno.

A np. Curvy Kate nie mogłaby być?

65tka Kostara naciąga się do 87cm, bardzo dużo.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-06-08 o 20:26
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:29   #1324
katelook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 61
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Curvy Kate za drogie jak na początek...

a takie coś?: http://www.dopasowana.pl/product-pol...miarowka-.html

albo to: http://www.dopasowana.pl/product-pol...miarowka-.html poprosiłabym TŻ () o dofinansowanie...

Edytowane przez katelook
Czas edycji: 2009-06-08 o 20:32
katelook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:32   #1325
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez katelook Pokaż wiadomość
Curvy Kate za drogie jak na początek...
To najlepiej poszperaj na allegro/ebayu albo na Gieldzie lobbowej.
Albo Milena wlaśnie. Tylko tam niektóre staniki, to prawdziwe ściśliwce, więc to trzeba wziąć pod uwagę.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:36   #1326
Alauka
Raczkowanie
 
Avatar Alauka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dom :-)
Wiadomości: 152
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

a co sądzicie o firmie GAIA? mają teraz fajne promocje i jak one są rozciągliwe?
__________________
RzEcZy NiEmOżLiWe ZaŁaTwIaM oD rĘkI, cUdA zAjMuJą Mi CiUt WiĘcEj CzAsU
-20kg ....
Alauka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:37   #1327
katelook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 61
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Szczerze to wolałabym zamówić "po polsku"
nie wiem, czy dam sobie radę na zagranicznych, szczególnie jeśli trzeba będzie zwrócić/wymienić
katelook jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 20:40   #1328
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez katelook Pokaż wiadomość
Szczerze to wolałabym zamówić "po polsku"
nie wiem, czy dam sobie radę na zagranicznych, szczególnie jeśli trzeba będzie zwrócić/wymienić
No to allegro albo Gielda na Lobby Małobiuściastych.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:40   #1329
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Co do zgrubnięcia, to wbrew pozorom w ogóle nie jest łatwe.
Ja tam nie mam z tym problemów. Szkoda tylko, że nierównomiernie
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:43   #1330
katelook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 61
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Antii89 , strasznie Ci dziękuję za pomoc wszystkie tu jesteście przekochane jutro będę szukała czegoś ciekawego
katelook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 20:55   #1331
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Kurczę, dziewczyny, pomocy. Ja jestem jakaś nietabelkowa. Moje wymiary to 87/67, a noszę 60D, które jest tylko trochę za małe. Teraz mam na sobie 65D i koronka mi tragicznie odstaje...;/ Możliwe, że to wina za luźnego obwodu? Ale ona odstaje bardzo mocno, dopiero jak je wygarnę to przestaje. Mam też staniki z romiaru 60E (wszystkie z Mileny) i te sa na styk albo za małe (z Romatiki wyrosłam w kilka miesięcy). Z kolei 60F z Miley jest sporo za duże, ale też lekko za szerokie ;/ Czyżby to wina obwodu? I czy da radę jakoś go zmniejszyć bez rozsuwania misek? Czytałam, że podszywa się gumkę - daje to jakieś skutki? I czy może być gumka od majtek? : P
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:00   #1332
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Kurczę, dziewczyny, pomocy. Ja jestem jakaś nietabelkowa. Moje wymiary to 87/67, a noszę 60D, które jest tylko trochę za małe. Teraz mam na sobie 65D i koronka mi tragicznie odstaje...;/ Możliwe, że to wina za luźnego obwodu? Ale ona odstaje bardzo mocno, dopiero jak je wygarnę to przestaje. Mam też staniki z romiaru 60E (wszystkie z Mileny) i te sa na styk albo za małe (z Romatiki wyrosłam w kilka miesięcy). Z kolei 60F z Miley jest sporo za duże, ale też lekko za szerokie ;/ Czyżby to wina obwodu? I czy da radę jakoś go zmniejszyć bez rozsuwania misek? Czytałam, że podszywa się gumkę - daje to jakieś skutki? I czy może być gumka od majtek? : P
No bo wygarnianie to podstawa! Bez wygarniania to nawet na mnie bulkujący stanik jest za luźny.
Co do podszywania gumką, ja podszywalam, daje dość dobry efekt, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić.

Wygarniamy wszystko co się da do misek, z pleców, spod pach itp. Podciągamy bardzo mocno ramiączka i wtedy najlepiej ocenić czy stanik jest dobry.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-06-08 o 21:02
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:03   #1333
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Kurczę, jak wygarniam to faktycznie, przez chwilę robią się buły-giganty, ale szybko gdzieś uciekają i znowu stanik jest prawie dobry. Kurczę, będe musiała wszystkie podszyć, bo większość jest za szerokich, a na nowe już mnie nie stać.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:06   #1334
IzaS
Raczkowanie
 
Avatar IzaS
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 250
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

http://www.duzabielizna.pl/shop/inde...-sorbet-milena
a jakbym chciała taki 65C?

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

http://www.duzabielizna.pl/shop/inde...-margot-konrad

bo w tym kobieta ma strasznie mały biust :/
__________________
56

_____________
wakacyjnie ;D
IzaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:08   #1335
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Kurczę, jak wygarniam to faktycznie, przez chwilę robią się buły-giganty, ale szybko gdzieś uciekają i znowu stanik jest prawie dobry. Kurczę, będe musiała wszystkie podszyć, bo większość jest za szerokich, a na nowe już mnie nie stać.
To, że cialko ucieka, to wiadomo glównie za sprawą luźnego obwodu, ale nie tylko. Jest ono przyzwyczajone, że moze się rozlewać po ciele gdzie chce.
Na poczatku, to ja wygarnialam piersi co chwilę, dopiero po pewnym czasie "zapamiętują" poprawne ułożenie. Sądzę, że jakbyś tak powygarniala wszystko do prawidłowego tabelkowego rozmiaru, to zauwazyłabyś, że podtabelkowa nie jesteś.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:19   #1336
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Antii, mój facet przeze mnie jest lekko skrzywiony pod względem stanikowym. Zna się na tym trochę, na rozmiarach nie, ale wie, jak stanik powinien leżeć i mi czasami oburzony opowiada, jak jakieś babce obwód podjeżdżał albo biust wylatywał z misek;D Nauczył się ładnie. I doradzać też umie, czy coś na mnie leży. Ale na zakupy bym go nie wysłała, zresztą sam by pewnie nie chciał, bo wie jakie to skomplikowane;D
Wygarnianie niestety jest czynnością bardzo ważną i trzeba jej dokonywać dokładnie i po kilka razy w ciągu dnia(przynajmniej ja muszę). Mimo dość długiego ostanikowania mam jeszcze trochę buł.
Przyszedł mój stanik od kostiumu z wymiany(comexim afryka, z 65H na 70G) i w sumie to jestem trochę zdziwiona, bo obwód ma luźnawy, a 65-tki nie dopięłam. I weź tu kupuj człowieku. Miski też ma trochę za małe, ale pewnie i tak zostawię, bo wygląda przyzwoicie, a rozmiar większe pewnie byłyby za mocno zabudowane. Rano go zmierzę i cyknę fotki, to się zastanowię. I kurde robi mi pomarańczę w szklance, ale mam biust największy w cyklu, to może jak trochę zmaleje, to będzie ok I mógłby lepiej zbierać do środka. Ehh jak zawsze coś. No, chociaż jest ładny i nie są to trójkąty na sznurku
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:21   #1337
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Antii89, dziękuję wielkie za pomoc Nosiłam kiedyś rozmiar 70B i z przodu to wyglądało ładnie - dwie ściśnięte bułeczki, ale z profilu - płaski biust. Zaczęłam nosić dopasowane i przybyło mi 2cm w ciągu 5 miesięcy i pewnie jeszcze trochę przybędzie, jak kupię sobie odpowiedni rozmiar.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:26   #1338
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Antii, mój facet przeze mnie jest lekko skrzywiony pod względem stanikowym. Zna się na tym trochę, na rozmiarach nie, ale wie, jak stanik powinien leżeć i mi czasami oburzony opowiada, jak jakieś babce obwód podjeżdżał albo biust wylatywał z misek;D Nauczył się ładnie. I doradzać też umie, czy coś na mnie leży. Ale na zakupy bym go nie wysłała, zresztą sam by pewnie nie chciał, bo wie jakie to skomplikowane;D
Wygarnianie niestety jest czynnością bardzo ważną i trzeba jej dokonywać dokładnie i po kilka razy w ciągu dnia(przynajmniej ja muszę). Mimo dość długiego ostanikowania mam jeszcze trochę buł.
Przyszedł mój stanik od kostiumu z wymiany(comexim afryka, z 65H na 70G) i w sumie to jestem trochę zdziwiona, bo obwód ma luźnawy, a 65-tki nie dopięłam. I weź tu kupuj człowieku. Miski też ma trochę za małe, ale pewnie i tak zostawię, bo wygląda przyzwoicie, a rozmiar większe pewnie byłyby za mocno zabudowane. Rano go zmierzę i cyknę fotki, to się zastanowię. I kurde robi mi pomarańczę w szklance, ale mam biust największy w cyklu, to może jak trochę zmaleje, to będzie ok I mógłby lepiej zbierać do środka. Ehh jak zawsze coś. No, chociaż jest ładny i nie są to trójkąty na sznurku
Ja w tym roku na 2 tygodnie zostaję w trójkatach na sznurku. Najważniejsze, że podczas pływania nic nie ucieka, chociaż nie wiadomo, bo w usztywniane 75B, to już szans na wbicie się nie mam za dużych.
Wklej fotki, chętnie zobaczę jak sprawil się Comexim, chociaż na Ebrasie np. Panache Brighton jest za 140 zł. 30 zł więcej, ale chyba Panache jest trochę pewniejszy.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Antii89, dziękuję wielkie za pomoc Nosiłam kiedyś rozmiar 70B i z przodu to wyglądało ładnie - dwie ściśnięte bułeczki, ale z profilu - płaski biust. Zaczęłam nosić dopasowane i przybyło mi 2cm w ciągu 5 miesięcy i pewnie jeszcze trochę przybędzie, jak kupię sobie odpowiedni rozmiar.
Na pewno ci przybędzie jak będziesz to wszystko systematyczie wygarniać (naprawdę nawet parę razy w ciągu dnia).
Ja nosilam 75B z przodu piękne dwie półkule, z boku deska. Chyba prawie każda Malobiuściasta to przerabiala.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:38   #1339
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 637
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Co myślicie o tym
http://allegro.pl/item657799548_biustonosz_ curvy_kate_emily_niebiesk i_30ff_65ff.html
biustonoszu jako pierwszym dobrze dobranym? Nada się?

edit: rzeczywiście, pora spać

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2009-06-08 o 21:43
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:40   #1340
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...dobrze+dobrane biustonoszu jako pierwszym dobrze dobranym? Nada się?
Podlinkowałaś nasze forum
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:42   #1341
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Ja już nie mam szans na trójkąty. W zeszłym roku ledwo się wbiłam w największe H&M owe 44, w tym nie mam szans, a mam ledwo 95/96 w cycu... Poza tym nie przepadam za nimi, bo jak się opalam, to bez ramiączek i wystarczy lekki wiatr i trójkąty zwiewa;D Do Panache Brighton też wzdycham i będę polować na wyprzedaży, to jednak 140 zł za górę, plus majty 80 i daje nam piękne 220... Ja potrzebuję kostiumu w tym roku głównie do opalania, bo mi wyjazd chyba nie wyjdzie, a miało być tak pięknie(Krym...). No i chciałam miękki wreszcie, na fiszbinach, a brighton to usztywniany
Edit- kurde, chyba jednak znowu będę wymieniać Jest jednak spokojnie miskę za mały, kurde, trza było słuchać pani z comeximu która doradzała 70H

Edytowane przez velika
Czas edycji: 2009-06-08 o 21:49
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:47   #1342
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja już nie mam szans na trójkąty. W zeszłym roku ledwo się wbiłam w największe H&M owe 44, w tym nie mam szans, a mam ledwo 95/96 w cycu... Poza tym nie przepadam za nimi, bo jak się opalam, to bez ramiączek i wystarczy lekki wiatr i trójkąty zwiewa;D Do Panache Brighton też wzdycham i będę polować na wyprzedaży, to jednak 140 zł za górę, plus majty 80 i daje nam piękne 220... Ja potrzebuję kostiumu w tym roku głównie do opalania, bo mi wyjazd chyba nie wyjdzie, a miało być tak pięknie(Krym...). No i chciałam miękki wreszcie, na fiszbinach, a brighton to usztywniany
Niestety majtki do niego są za drogie:|. No niestety duży biust w źle dobranych trójkątach to nie jest najlepszy pomysł.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 21:57   #1343
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

No. Wygląda jak dwa placki przyciśnięte do klaty;D
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 22:04   #1344
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez katelook Pokaż wiadomość
15kg?! wiesz, ja się nie znam, ale tu bym już podejrzewała anoreksję! przytyj! będziesz o wiele ładniej wygladać! (chociaż nie wiem, jak wyglądasz teraz, może myślę stereotypowo)
hehe, tylko problem w tym, że anoreksja to choroba spowodowana odchudzaniem się a ja się nie odchudzam... ja po prostu tak jem i chcę przytyć :P od parunastu lat mam ciągle niedowagę.
był czas kiedy ważyłam 60kg ale to było w gimnazjum, po obozie harcerskim kiedy jadłam wszystko co mi w ręce wpadło :P
masakra :/
ale pocieszam się tym, że mama TŻta mówi że miała tak samo jak ja ;P a teraz jest już ok, chociaż nadal jest szczupła
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 22:15   #1345
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Co myślicie o tym
http://allegro.pl/item657799548_biustonosz_ curvy_kate_emily_niebiesk i_30ff_65ff.html
biustonoszu jako pierwszym dobrze dobranym? Nada się?

edit: rzeczywiście, pora spać
Nawet bardzo się nada.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 22:17   #1346
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez vielleicht Pokaż wiadomość
Życzymy!


Napisałam już na balkonetce, że jak jesteś w klubie na ebras.pl to płacisz za teaste me 110 zł + przesyłka, więc nie jest źle! Jest alternatywa
szukam i szukam na balkonetce czegoś na ten temat ale nic nie znalazłam, może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym klubem?
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 22:26   #1347
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
szukam i szukam na balkonetce czegoś na ten temat ale nic nie znalazłam, może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym klubem?
Na ebras najpierw musisz się zalogować jako użytkowniczka sklepu. następnie piszesz meila, podajesz imię i nazwisko, powolujesz się na Lobby i zostajesz przyjęta do klubu = widzisz niższe ceny.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 22:31   #1348
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Na ebras najpierw musisz się zalogować jako użytkowniczka sklepu. następnie piszesz meila, podajesz imię i nazwisko, powolujesz się na Lobby i zostajesz przyjęta do klubu = widzisz niższe ceny.
dzięki za info a czy trzeba być zarejestrowanym na tym Lobby?
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 22:35   #1349
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
dzięki za info a czy trzeba być zarejestrowanym na tym Lobby?
Hm pewno nie Skoro w meilu podajesz jedynie Imię i nazwisko, to nikt nie sprawdzi czy korzystasz z Lobby. Chociaż tam często można znależć wiele cennych informacji, także ja zachęcam do podczytywania.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 22:43   #1350
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

próbowałam kiedyś czytać ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić do wyglądu tego forum, zdecydowanie wolę czytać tutaj, jest bardziej przejrzyście i czytelnie

a jeszcze jedno pytanko - czy ceny na wszystkie produkty są obniżone jak jest się w tym klubie?
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.