Okiem Faceta - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 11:43   #31
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
A który by nie chciał popatrzeć? To chyba naturalne, jeśli na swoje granice oczywiście.
Wykrasana: chyba chodziło mu o biodrówki

A od kiedy to biodrówki nosi się w kroku? Może o bojówki?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:50   #32
jenifer198
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Najbliższa okolica
Wiadomości: 2 501
Dot.: Okiem Faceta

Podsumowując facet zostaje facetem, kobieta ma pokazać wszystkie swoje
walory(żeby mógł z kolegami się napatrzeć), podkreślać je jak się tylko da,
zrezygnować z wygody(balerinki) i ubierając się ma myśleć, czy aby przypadkiem
każdemu facetowi się to spodoba, bo jak nie to krytyka jej "modnego" ubioru. Poza
tym nie każdy umie do siebie ciuszki dobrać drogi panie, zwłaszcza te jeszcze młode dziewczątka, które chcą zabłysnąć modą wśród koleżanek i oczarować mężczyzn( jak wynika z tekstu z marnym skutkiem) wybierają krzykliwe czasem stroje(kolory a zwłaszcza ich nadmiar) widzę to nawet ja na "mojej" ulicy. I mimo z lepszym czy gorszym efektem, każdy ubiera się tak jak mu się podoba, i owszem z częścią tekstu się zgadzam, ale... No właśnie zostaje to "ale"...
jenifer198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:56   #33
jenifer198
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Najbliższa okolica
Wiadomości: 2 501
Dot.: Okiem Faceta

i tak jeszcze tylko przykład chyba kibicowi chodzi o taki ubiór
jenifer198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:59   #34
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Okiem Faceta

Dobre Niestety sama prawda ;D
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:00   #35
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Okiem Faceta

Zawsze fajnie poznać zdanie drugiej osoby, szczególnie przedstawiciela płci męskiej.
Ale właściwie, wcale mnie to nie ruszyło, w balerinach dalej będę śmigać.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:03   #36
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
A od kiedy to biodrówki nosi się w kroku? Może o bojówki?
Nie wiem Też nie mogłam zrozumieć o co chodzi z tymi spodniami, więc tak to sobie wytłumaczyłam Chociaż niektóre dziewczyny faktycznie jakoś tak dziwnie noszą te rurki, że im na tyłku wiszą, więc może to się przedkłada i na przód i na wiszący krok
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:05   #37
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
A od kiedy to biodrówki nosi się w kroku? Może o bojówki?

chodzi mu o coś, co wg. mnie częściej praktykują faceci, czyli mega obcisłe rurki, ściągnietę do połowy tyłka co daje efewkt niskiego kroku, ale daje tez 2 efekt -całych gaci na wierzchu :O ;P
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 12:10   #38
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
chodzi mu o coś, co wg. mnie częściej praktykują faceci, czyli mega obcisłe rurki, ściągnietę do połowy tyłka co daje efewkt niskiego kroku, ale daje tez 2 efekt -całych gaci na wierzchu :O ;P
chyba o to mu chodziło, tylko ze faceci tak głownie chodzą, bardzo czesto takich można zobaczyc w Anglii
Dziewczyny tez, ale rzadko
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:13   #39
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Okiem Faceta

bardzo płytkie i oczywiste.

dziwi mnie, że facet nic nie napisał o tlenionych włosach, tipsach na pół kilometra i szortach długości majtek... ale cóż, pewnie mu się takie podobają, więc tym bardziej nie będę brała tego tekstu na serio.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:16   #40
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
bardzo płytkie i oczywiste.

dziwi mnie, że facet nic nie napisał o tlenionych włosach, tipsach na pół kilometra i szortach długości majtek... ale cóż, pewnie mu się takie podobają, więc tym bardziej nie będę brała tego tekstu na serio.
No daj spokój, takie szorciki wybitnie eksponują nasze walory, o co zapewne chodziło Panu Kibicowi, a tipsami można podrapać amanta za uszkiem bez konieczności zbliżania się.

__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:18   #41
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
chyba o to mu chodziło, tylko ze faceci tak głownie chodzą, bardzo czesto takich można zobaczyc w Anglii
Dziewczyny tez, ale rzadko

Albo mu chodziło o te spodnie kobiece z krokiem w kolanach.... one sa zwerzane ku dolowi, wiec jak sie koncza pod kolanem to sa obcisle. Nie mowie tu o tych do tanca tylko normalnych jeansowych ale narazie te spodnie jedynie na wieszaku widzialam na zadnej kobiecie jeszcze nie...

Co do tekstu-jakoś mnie to malo obchodzi co ten pan i inni faceci mysla Moze moj bunt wewnetrzny ale ja i tak bede nosila szeroka gore, albo waska gora ale dluga zakrywajaca pupe I mi wlasnie o to chodzi zeby skrocic nogi, bo glupio sie czuje ze mam dluzsze od innych. Ja tam sie ubieram tak jak mi wygodnie i zwisa mi czy sie komus podobam czy nie a i tak sie podobam mimo jak by mozna bylo wywnioskowac z tego tekstu ubieram sie beznadziejnie
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 12:21   #42
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Okiem Faceta

Fajny tekst- trochę smieszny, trochę prawdziwy. Ale jak wiadomo ubiór to rzecz gustu i to, że temu panu cos się nie podoba to nie znaczy, że inny uważa tak samo. Wielu mom kolegom podoba sie moda na rurki i balerinki.
Podziwiam tego pana za świetną znajomość nazw ubrań
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:02   #43
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Okiem Faceta

Trochę śmieszny ten koleś bo wjeżdża na rzeczy które są gustowne i po prostu nadają sie do codziennego chodzenia. Gdybym miała patrzeć stereotypowa powiedziała bym tak: koleś ten jest "dresem" który nie wjeżdża na solarowe potworki z masą świecidełek szortów wielkości majtek, paseczka materiału zamiast spódnicy spalonych włosów na biało jak kartka z tonem pudru na ryjku i typu dyskotekowych dodatków oraz 13 cm szpilek bo mu się takie laski podbaja a wjeżdża na ubiór który jest wygodny i tuniczka połączona z spódniczką jest bardzo kobieco>wspomniał on coś o sweterkach że nadają sie dla emerytek to co mamy zakładać swetry sięgające nad pępek nie rozumiem go trochę zmieszał wszystko w jedno.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:14   #44
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Okiem Faceta

Ech, a dla mnie ten tekst to żenada i ciężko mi się doszukać w nim czegoś śmiesznego.
Po pierwsze każdy nosi to, co lubi. Nie każdy musi mieć ochotę na eksponowanie figury. Nie lubię przedmiotowego traktowania ludzi, oceniania w kółko. Takie tam pseudo inteligentne, pseudo smieszne wywody, z których nic nie wynika. To tak jakby się czepiać, że w latach 70 nosili dzwony, i to faceci. Teraz nosi się rurki, no i co z tego, moda jak moda.


A z tymi rurkami w kroku może chodzi o 'sinbady'?

A najśmieszniejsze jest to, że panowie w Polsce prezentują niezbyt ciekawy poziom ubierania, raczej się nie chcą wybijać, bo od razu ludzie wyskoczą, że gej. No więc: I kto to mówi?
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:19   #45
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
A od kiedy to biodrówki nosi się w kroku? Może o bojówki?
raczej o te "alladyny" czy jak to nazwac - u gory szerokie a od kolan zwezaja sie do rurek
byl taki temat na wizazu
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:24   #46
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Okiem Faceta

O właśnie, alladyny nie sinbady!
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:29   #47
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Okiem Faceta

hahaha boski tekst dla panienek slepo podazajacych za moda

Ciekawi mnie co temu panu sie wiec podoba?
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:35   #48
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Okiem Faceta

Ciekawe dlaczego autorka nie moze podac linka jak sie trzeba zalogowac, to sie zalogujemy

Jak dla mnie nie pisal tego koles, sorry, ale jaki normalny facet zajmuje sie damska moda i robi na ten temat pol godzinny wywod na forum dla kibicow? A jesli naprawde, to zapewne jest mocno sfrustrowany bo od kilku lat nie zamoczyl i szuka potencjalnej partnerki, niestety ani jego idealy (czyt. mini+brokatowa bluzeczka+szpile z 10cm szpicem) ani panie slepo podarzajace za moda go poprostu nie chca
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:40   #49
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
jego idealy (czyt. mini+brokatowa bluzeczka+szpile z 10cm szpicem)
Nigdzie nie widzę, by tak napisał ;>
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 13:43   #50
monialisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 138
Dot.: Okiem Faceta

Przykro mi, ale mnie jakoś to nie ruszyło. Czytając tekst miałam wrażenie, że według tego chłopaka dziewczyna powinna zakładać krótkie obcisłe spódniczki, bluzeczki do pępka z cyckami na wierzchu i szpileczki. Prostacki tekst. I to słownictwo... Szkoda komentować nawet.
__________________
"Czy nie starczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"
Douglas Adams
monialisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:45   #51
szarobureobydwa
Raczkowanie
 
Avatar szarobureobydwa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 45
Dot.: Okiem Faceta

Jestem facetem i w ogromnej większości niestety przyznaje racje dubajowi. Nie jestem tylko pewien czy naprawdę chodzi o większość Pań - tutaj się jeszcze zastanawiam ; P
__________________
wiem, że nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak... ♪♪
szarobureobydwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:48   #52
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Nigdzie nie widzę, by tak napisał ;>
Ale również i tego nie skrytykował [a w końcu w takim zestawiku - bądź co bądź chodzi bardzo dużo osóbek na polskich ulicach]. Wniosek prosty
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:52   #53
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Okiem Faceta

A dla mnie z tego opisu można wyczytać, jaki ma gust. Przecież napisał, że buty na lekkim obcasie są ok. I to, że wspomniał o tym, by bluzki nie były zabudowane po szyje, nie jest równoznaczne z wywalaniem biustu na wierzch Tak samo istnieją spódnice i sukienki, które nie są ani workami ani kusymi, ledwo zasłaniającymi tyłek, skrawkami materiału I tak dalej... We wszystkim jest jakiś złoty środek, imo.
A nie skrytykował innego stroju, bo może to już oczywiste dla niego, że panie pt. tips+blond+róż itd. się omija szerokim łukiem
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:00   #54
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
A dla mnie z tego opisu można wyczytać, jaki ma gust. Przecież napisał, że buty na lekkim obcasie są ok. I to, że wspomniał o tym, by bluzki nie były zabudowane po szyje, nie jest równoznaczne z wywalaniem biustu na wierzch Tak samo istnieją spódnice i sukienki, które nie są ani workami ani kusymi, ledwo zasłaniającymi tyłek, skrawkami materiału I tak dalej... We wszystkim jest jakiś złoty środek, imo.
A nie skrytykował innego stroju, bo może to już oczywiste dla niego, że panie pt. tips+blond+róż itd. się omija szerokim łukiem
Może i tak, ale momentami krytykował rzeczy całkowicie tak, jakby brakowało mu wyobraźni. Przykładowo - tuniki. Racja, są i takie, które wyglądają jak bezkształtny worek. Ale również można znaleźć ładniutkie tuniki, stworzyć z tego kobiecy komplet i ładnie wyglądać. Na krytykę zasłużyły również korale. Co z nimi nie tak ?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:02   #55
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Okiem Faceta

Podałam wystarczająco dużo "namiarów" na oryginalny post żeby ktoś kto chce go przeczytać w oryginale zrobił to ale ja rozumiem że dla co niektórych wyszukiwarka google czy chociażby już samo forum kibicowskie to tak wielką czarna dziurą że bez bezpośredniego linka się nie da.

Cytowałam bo mi sie ten teks podoba( i sama mam dość balerinek bo jak dla mnie nie są w ogóle wygodne bo najzwyczajniej w świecie wszystkie obcierają mi pięty, sklepów pełnych tunik mi prawie do kolan w których zawsze wygląda się jak w stanie błogosławionym i w ogóle tego co jest "modne" i powoduje ze od 2 albo 3 sezonów na ulicach jest mnóstwo takich samych "oryginalnych" klonów.

Spostrzeżenia typu "jeśli on nie lubi balerinek, tunik itd.... to na pewno chodzi mu o typiary z popalonymi włosami,tipsami...." PŁYTKIE

jeśli nie mam w szafie ani jednej pary rurek, balerinek i jedną tunikę( którą zostawiła u mnie siostra) to nosze mini,mam platynowy blond z odrostem i cicikowo-kanarkowe tipsy nie ma co pogratulować podejścia do ludzi

A rozpowszechniany stereotypu kibica jako tępego dresa z prętem tu już nie ma nawet co komentować tu się można tylko śmiać
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:11   #56
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Okiem Faceta

za to na pewno nie-plytkie jest nazywanie kogos "idiotka" bo ubiera sie inaczej niz jegomosc oczekuje
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:11   #57
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Może i tak, ale momentami krytykował rzeczy całkowicie tak, jakby brakowało mu wyobraźni. Przykładowo - tuniki. Racja, są i takie, które wyglądają jak bezkształtny worek. Ale również można znaleźć ładniutkie tuniki, stworzyć z tego kobiecy komplet i ładnie wyglądać. Na krytykę zasłużyły również korale. Co z nimi nie tak ?
Może za bardzo go bronię, ale z koralami napisał wyraźnie:
"zakładanie nadmiaru cygańskich korali czy azteckich paciorków powoduje, że wyglądasz... jak wyglądasz."
A co za tym idzie rozumiem, że jedne korale na szyi są jak najbardziej ok
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:12   #58
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Okiem Faceta

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ciekawe dlaczego autorka nie moze podac linka jak sie trzeba zalogowac, to sie zalogujemy

Jak dla mnie nie pisal tego koles, sorry, ale jaki normalny facet zajmuje sie damska moda i robi na ten temat pol godzinny wywod na forum dla kibicow? A jesli naprawde, to zapewne jest mocno sfrustrowany bo od kilku lat nie zamoczyl i szuka potencjalnej partnerki, niestety ani jego idealy (czyt. mini+brokatowa bluzeczka+szpile z 10cm szpicem) ani panie slepo podarzajace za moda go poprostu nie chca
właśnie to samo miałam napisać!!!
moim zdaniem tego facet na pewno nie pisał ,a już na pewno nie żaden ''kibic'' na forum o sporcie - kogo to obchodzi w tamtym kręgu jak sie kobiety ubierają? Pisała to jakas panienka ,bankowo

a i nie rozumiem czemu własśnie autorka nie podaje tego linka - może sama to wymyśliła?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:13   #59
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Okiem Faceta

Tekst znalazlam na innym forum, nie tylko dla kibicow.
Mnie sie akurat podoba. )
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:14   #60
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Okiem Faceta

Nie no za to Pan kibic to dopiero ma wspaniale podejscie do ludzi
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.