zazdrośnice cz. 39 :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-25, 21:33   #61
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Antii namoczyć oliwką i związać w koka czy jakoś upiąć i myślę , że będzie git
A mi się zaczęły podobać moje włosy fajne teraz się zrobiły czy wyprostuję czy jak się obudzę i mam szopę na głowię wyglądam ok

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------


czepek ? dwie kiteczki ?
to może mniej jakąś odżywkę w sprayu czy oliwkę i butelkę wody pod ręką jak będziesz miała zamiar się kąpać

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

a czepek taki http://pomyslynazakupy.pl/data/Image/sport/czepek.JPG
albo taki http://www.jassport.pl/galerie/c/czepek-ryba_532.jpg
Hahahaha czepki są fantastyczne. Ogłosiliby alarm, że jakieś niezidentyfikowane zwierze morskie pływa.

No nic rozejrzę się po drogeriach i kupię jakieś kosmetyki z ochroną UV. Jak ja nieznoszę słońca.
TŻ się ze mnie śmieje, że jestem wampir, bo ja chodzę tam gdzie jest cień.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:34   #62
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Ilsa masz jakiś pomysł na ochronę włosów przed słońcem i słoną wodą?
Na pewno wezmę kapelusz. Jakąś mgiełkę, olej, odżywkę, eh boję się, że przyjadę z takim sianem jak rok temu.
anioł dobrze mówi - włosy na sucho wchłoną pierwsze co się im da więc jak dasz im warstwę odżywki, psikanki witaminowej czy czegokolwiek i się nasycą to już nie wezmą do siebie tej soli tylko po wyjściu z wody musiałabyś powtarzać proces nakładania
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:35   #63
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
też o tym czytałam, że przed opalaniem/ kąpielą w słonej wodzie można dać trochę odżywki bez spłukiwania i to będzie chronić.
najczęściej filtry UV mają odżywki i spray'e do włosów farbowanych, więc jeżeli masz farbowane, to nie będzie problemu ze znalezieniem
Nie.. Nigdy nie farbowałam włosów, jestem emowsiurem.

O to mi się spodobało https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...uv.html&next=1
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:35   #64
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość
przeczytałam stary wątek, nadrobiłam i nagle się skończył. Myślę sobie czemu żadna nie zakłada, od dwóch godzin nic nie piszecie. Przyglądam się uważnie a tu malutki link do nowego wątku. Tylko ja tak potrafię
Nie tylko Ty jeszcze Magda też tak potrafiiii
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:36   #65
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
anioł dobrze mówi - włosy na sucho wchłoną pierwsze co się im da więc jak dasz im warstwę odżywki, psikanki witaminowej czy czegokolwiek i się nasycą to już nie wezmą do siebie tej soli tylko po wyjściu z wody musiałabyś powtarzać proces nakładania
To ja chyba się będę kąpać bez zamaczania włosów, dużo z tym wszystkim roboty.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:36   #66
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Melduję się

nadrobiłam i stwierdzam, że stajecie się kurnikowymi maniaczkami

zaraz lecę do klubu zobaczyć co tam u lady () i u capri w postępach....

najeczko - słodki ten całus w ramię

Rem - serdecznie Ci dziękuję za wydanie dokumentów mojej miamie jesteś Aniołem

Gwizdaczku
- super, że już przyszła wyprawka dla Mrówy.... czas szykować takie drobiazgi

tak pokazywałyście te biustonosze, że mnie też naszła ochota... ale przyznam szczerze, że nigdy nie wgłębiałam się w Wasze tłumaczenia o uświadomionych rozmiarach i chyba chciałabym być uswiadomiona.... pomożecie??

ciekawe co tam u carmelki pewnie opala tyłeczek

poza tym mieliśmy dziś sesję z kamerzystami i etap z suknią oficjalnie uważam za zamknięty... raczej nie będzie już okazji jej założyć

w każdym razie pogoda była paskudna!!! ale zrobiliśmy dużo różnych ujęć w hotelu, a to tylko do teledysku, w którym większość i tak będzie z dnia ślubu, więc spoko - nie narzekam

na panieńskim koleżanki bawiłam się świetnie! a już w sobotę ślub

zaraz lecę też na pocztę zobaczyć naszą Hawwę

i chciałam jeszcze zapytać.... Gwizduń, a ile osób w końcu będze w Warszawie?? bo jak nie wiele się zebrało, to może jakiś inny termin zapodamy?

u mnie jeszcze nic nie wiadomo z tym panieńskim koleżanki, ale gdybym miała jednak wolne, to moze spotkajmy się teraz u Bisi na panieńkim (w końcu jedyna taka okazja), a w Warszawie zawsze możemy się spotkać w inym terminie

poza tym chciałam powiedzieć, że w trakcie nadrabiania słuchałam czikity, którą najka zapodała w sobotę na wątkowym weselu

i jeszcze napiszę, że jutro teściowie wyjeżdżają i nie będzie ich do piątku, więc przeprowadzamy się z meżem do nich, żeby pilnowac psów i przy okazji pierwszy raz usłyszałam od teściowej gdzie możemy spać i gdzie nam przygotuje pościel.... SZOK!! pierwszy raz bo zawsze u nich pod dachem spaliśmy osobno, nawet w narzeczeństwie

i w tym miejscu pomyślałam o rain - co tam u Was??

i jeszcze nie moge się doczekać zdjęć jutro już ostatnie spotkanie i kończymy to wybieranie
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:39   #67
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Nie.. Nigdy nie farbowałam włosów, jestem emowsiurem.
to Ty masz taki ładny kolor naturalny?? takiej to dobrze
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 21:42   #68
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

W ogóle pokazywałam wam mój ulubiony dział, przemiany stanikowe? Szkoda, że już nie aktualizują.
http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,21.html?361780

Frezi to się pomierz luźno w biuście i pod biustem baaardzo ciasno, najciaśniej jak umiesz, ale żeby sobie krzywdy nie zrobić.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
to Ty masz taki ładny kolor naturalny?? takiej to dobrze
Ano, nieraz mi się marzyły brązy, ale mi się często odmienia i wracanie do naturalnych mnie przeraża. No, a dekoloryzacja strasznie niszczy włosy.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:43   #69
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Frezi, zerknęłam do twojego suwaczka, a tam że minęło 37 dni od Twojego ślubu. Ale ten czas szybko leci...
Carmi pewnie grzeje tyłeczek na piaszczystej plaży i opala się na czekoladowy kolor
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:46   #70
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość
Frezi, zerknęłam do twojego suwaczka, a tam że minęło 37 dni od Twojego ślubu. Ale ten czas szybko leci...
Carmi pewnie grzeje tyłeczek na piaszczystej plaży i opala się na czekoladowy kolor
Już tyle minęło? Masakra...

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Picz Właśnie kupiłam dziś Sorayę z filtrem 60 tym razem i bieli, ale jak się wetrze dobrze to w miarę jest ok i mniej się po niej świecę.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:48   #71
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Kurczę zgrałam sobię zdjęcia z TŻ do picassa ( dużo zdjęć mam wywołanych + fotoksiążka TŻ ) ale zawsze na kompie lubię mieć też foty a że komp często mi siada to sobie zgrałam i wyszło mi 160 zdjęć z TŻ i to takie ważniejsze i tak siedzę i sobie wspominam .
A doszłam do wniosku,że się postarzałam . ( a na niejednych fotach wyglądam jak śmierć tak blada ) i też jak frezi przyszła spojrzałam na jej suwaczek , że to już miesiąc minął
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 21:50   #72
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Kurczę zgrałam sobię zdjęcia z TŻ do picassa ( dużo zdjęć mam wywołanych + fotoksiążka TŻ ) ale zawsze na kompie lubię mieć też foty a że komp często mi siada to sobie zgrałam i wyszło mi 160 zdjęć z TŻ i to takie ważniejsze i tak siedzę i sobie wspominam .
A doszłam do wniosku,że się postarzałam . ( a na niejednych fotach wyglądam jak śmierć tak blada ) i też jak frezi przyszła spojrzałam na jej suwaczek , że to już miesiąc minął
Gdzie ty się postarzałaś? No proszę Cię, w tym wieku się jeszcze nie starzeje...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:51   #73
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

i jeszcze jedno dziwię się TŻ , że nie uciekł jak mnie zobaczył jednak tragicznie mi było w tych czarnych włosach pod spodem i w moim "ulubionym stroju"
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:51   #74
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

to dla rain, mojej radioaktywnej kwiaciarki
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...76040_700b.jpg
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:52   #75
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Antii no dobra :P dojrzałam chociaż TŻ się ze mną drażni i ciągle dodaje mi lat a sobie odejmuję od trzech lat TŻ ma już 25 lat
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:52   #76
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Już tyle minęło? Masakra...

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Picz Właśnie kupiłam dziś Sorayę z filtrem 60 tym razem i bieli, ale jak się wetrze dobrze to w miarę jest ok i mniej się po niej świecę.
mniej? o kurde kusisz też się czaję na 60 i chyba jak gdzieś zobaczę, to kupię. zresztą 30 z tej serii też bym chciała mieć
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:54   #77
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

a to foto uwielbiam wstawię tylko na chwilę
https://lh4.googleusercontent.com/-6...%252520100.jpg
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:59   #78
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
mniej? o kurde kusisz też się czaję na 60 i chyba jak gdzieś zobaczę, to kupię. zresztą 30 z tej serii też bym chciała mieć
Ale 30 to juz chyba nie jest z pompką...
Tylko ten minus ma, że bieli, bo 45 w ogóle.
A 60 kupiłam też z myślą o całym ciele, to się twarz nie będzie wyróżniać.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
a to foto uwielbiam wstawię tylko na chwilę
https://lh4.googleusercontent.com/-6...%252520100.jpg
Fajne
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:06   #79
_Remedios
Zadomowienie
 
Avatar _Remedios
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 486
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
Melduję się

nadrobiłam i stwierdzam, że stajecie się kurnikowymi maniaczkami

zaraz lecę do klubu zobaczyć co tam u lady () i u capri w postępach....

najeczko - słodki ten całus w ramię

Rem - serdecznie Ci dziękuję za wydanie dokumentów mojej miamie jesteś Aniołem

Gwizdaczku
- super, że już przyszła wyprawka dla Mrówy.... czas szykować takie drobiazgi

tak pokazywałyście te biustonosze, że mnie też naszła ochota... ale przyznam szczerze, że nigdy nie wgłębiałam się w Wasze tłumaczenia o uświadomionych rozmiarach i chyba chciałabym być uswiadomiona.... pomożecie??

ciekawe co tam u carmelki pewnie opala tyłeczek

poza tym mieliśmy dziś sesję z kamerzystami i etap z suknią oficjalnie uważam za zamknięty... raczej nie będzie już okazji jej założyć

w każdym razie pogoda była paskudna!!! ale zrobiliśmy dużo różnych ujęć w hotelu, a to tylko do teledysku, w którym większość i tak będzie z dnia ślubu, więc spoko - nie narzekam

na panieńskim koleżanki bawiłam się świetnie! a już w sobotę ślub

zaraz lecę też na pocztę zobaczyć naszą Hawwę

i chciałam jeszcze zapytać.... Gwizduń, a ile osób w końcu będze w Warszawie?? bo jak nie wiele się zebrało, to może jakiś inny termin zapodamy?

u mnie jeszcze nic nie wiadomo z tym panieńskim koleżanki, ale gdybym miała jednak wolne, to moze spotkajmy się teraz u Bisi na panieńkim (w końcu jedyna taka okazja), a w Warszawie zawsze możemy się spotkać w inym terminie

poza tym chciałam powiedzieć, że w trakcie nadrabiania słuchałam czikity, którą najka zapodała w sobotę na wątkowym weselu

i jeszcze napiszę, że jutro teściowie wyjeżdżają i nie będzie ich do piątku, więc przeprowadzamy się z meżem do nich, żeby pilnowac psów i przy okazji pierwszy raz usłyszałam od teściowej gdzie możemy spać i gdzie nam przygotuje pościel.... SZOK!! pierwszy raz bo zawsze u nich pod dachem spaliśmy osobno, nawet w narzeczeństwie

i w tym miejscu pomyślałam o rain - co tam u Was??

i jeszcze nie moge się doczekać zdjęć jutro już ostatnie spotkanie i kończymy to wybieranie
Frezi nie ma za co szkoda, że sama nie mogłaś przyjść Twoja mama patrzy na papiery i tak słodko "no cóż muszę się pogodzić że córeczka nazywa się już inaczej... już mam to na papierze"

zazdroszczę wspólnego spania

i czekam na zdjęcia
__________________
The show must go on...
_Remedios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 22:07   #80
Anuszka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 557
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Anioł czadowa fotka

Uświadomiony stanik zakupiony ciekawe kiedy przyjdzie A teraz zwijam się spac, dobranoc
Anuszka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:07   #81
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Frezi to się pomierz luźno w biuście i pod biustem baaardzo ciasno, najciaśniej jak umiesz, ale żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Antiiiiii!!!1 nie mogę znaleźć metra w domu będziesz jutro?? kupię i się pomierzę

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość
Frezi, zerknęłam do twojego suwaczka, a tam że minęło 37 dni od Twojego ślubu. Ale ten czas szybko leci...
Carmi pewnie grzeje tyłeczek na piaszczystej plaży i opala się na czekoladowy kolor
jakoś tak zleciało

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Już tyle minęło? Masakra...
jaka masakra.... w te dni dużo się wydarzyło... dużo dobrego.... ja nie wiem, co to za zależność, ale teraz jesteśmy sobie jeszcze bliżsi.... wszystko jakoś inaczej smakuje.... inaczej wygląda... kurcze jakie to piękne!!!!

tak w ogóle to chciałam pochwalić mojego męża...

idziemy sobie wczoraj po galerii (ja w dżinach, bluzce i zwykłych japonkach)... nagle mój ukochany staje i tak śmiesznie tupie nogą i mówi dziecięcym głosem "jesteś moją żoną!!!! musisz wyglądać przy mnie kobieco" i kupił mi dwie sukienki w bostonie i dwie pary butów w Martensie normalnie, jak dla mnie może częściej
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:09   #82
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

melduję się

Frezi, jak się tak o twoim mężu naczytam, to mój będzie miał dużo do nadrabiania, żeby mu choć ciut dorównać
__________________

30.12.2012
26.04.2014

Edytowane przez medeline
Czas edycji: 2011-07-25 o 22:10
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:10   #83
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
Antiiiiii!!!1 nie mogę znaleźć metra w domu będziesz jutro?? kupię i się pomierzę



jakoś tak zleciało



jaka masakra.... w te dni dużo się wydarzyło... dużo dobrego.... ja nie wiem, co to za zależność, ale teraz jesteśmy sobie jeszcze bliżsi.... wszystko jakoś inaczej smakuje.... inaczej wygląda... kurcze jakie to piękne!!!!

tak w ogóle to chciałam pochwalić mojego męża...

idziemy sobie wczoraj po galerii (ja w dżinach, bluzce i zwykłych japonkach)... nagle mój ukochany staje i tak śmiesznie tupie nogą i mówi dziecięcym głosem "jesteś moją żoną!!!! musisz wyglądać przy mnie kobieco" i kupił mi dwie sukienki w bostonie i dwie pary butów w Martensie normalnie, jak dla mnie może częściej
Będę, będę. Zresztą dziewczyny (najka czy Ilsa) też się znają.

Ah czyli po ślubie jednak wiele się zmienia, super, że jesteście ze sobą tacy szczęśliwi i oby tak zawsze zostało!!!

Pozazdrościć takiego dobrego męża, dba o Ciebie!
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:11   #84
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez _Remedios Pokaż wiadomość
Frezi nie ma za co szkoda, że sama nie mogłaś przyjść Twoja mama patrzy na papiery i tak słodko "no cóż muszę się pogodzić że córeczka nazywa się już inaczej... już mam to na papierze"

zazdroszczę wspólnego spania

i czekam na zdjęcia
oooo jaka kochana!!!!!!! uwielbiam moją mamunię

a co do spania, to śmiesznie - pamiętam jak 3 lata temu do swojej 33 letnie córki i 36 letniego zięcia, po ślubie powiedziała "no! to teraz mogę Wam rozłożyć wspólne łoże małżeńskie"

co do zdjęć - to już za chwileczkę, już za momencik...


anioł - wyglądasz na tym zdjęciu czadowo!
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:11   #85
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Hawwa suknia po poprawkach wygląda ślicznie
I tak w ogóle wszystkiego najlepszego
Przepraszam, że tak późno, ale ostatnio mam mało czasu na wizaż.

Ja w ogóle nie wiem, co się koło mnie dzieje Ale dziwne rzeczy ^^
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy

Edytowane przez Zwies
Czas edycji: 2011-07-25 o 22:13
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:15   #86
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
a to foto uwielbiam wstawię tylko na chwilę
https://lh4.googleusercontent.com/-6...%252520100.jpg
i Ty twierdzisz że dorosłaś ? fajnie wyglądasz, jak taka lolitka
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:17   #87
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
melduję się

Frezi, jak się tak o twoim mężu naczytam, to mój będzie miał dużo do nadrabiania, żeby mu choć ciut dorównać
naprawdę (tfu, tfu) nie mogę na niego narzekać... co prawda zapomniał wczoraj obrączki z umywalki zabrać.... i śmiałam się, że te zakupy to zadośćuczynienie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Będę, będę. Zresztą dziewczyny (najka czy Ilsa) też się znają.

Ah czyli po ślubie jednak wiele się zmienia, super, że jesteście ze sobą tacy szczęśliwi i oby tak zawsze zostało!!!

Pozazdrościć takiego dobrego męża, dba o Ciebie!


no to będę Ciebie lub dziewczyny jutro miziać za radę

no kurcze COŚ się zmienia.... jak to mówią "seks może nie jest lepszy, ale częściej" żart


teraz słucham:

http://waves93.wrzuta.pl/audio/1QVFE...eri_cheri_lady

jakoś mnie naszło
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:19   #88
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Ilsa zdjęcie robione 10 czerwca 2008 roku :P na dzień dziecka
mam jeszcze na telefonie gdzieś jak jestem przebrana za żołnierza i jeszcze gdzieś przebierałam się za panią naszą od fizyki też muszę poszukać tego
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:24   #89
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

http://rabitator.wrzuta.pl/audio/0DT..._to_your_heart

a teraz mnie na to naszło
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:25   #90
capriola_87
Zakorzenienie
 
Avatar capriola_87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 812
Dot.: zazdrośnice cz. 39 :D

Heloł

Bardzo mi miło że wierzycie w TŻta ale dajcie na luz, to jeszcze nie teraz!

Jak Capri założy wątek to nie będzie żadnych zazdrośnic tylko rymowanka!

That's all.


__________________
capriola_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.