Ślub za 24 dni :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-28, 10:31   #1
Siasiek
Zadomowienie
 
Avatar Siasiek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 640

Ślub za 24 dni :)


Witam
Moj Wielki dzien juz niedlugo a nadal nie mam sukni :P
Ceremonia bedzie bardzo prywatna, w kaplicy pod kosciolem,
jeden ksiadz, najwazniejsi "my" nasza trojka bo slub polaczony z chrztem naszego malego szkraba i garstka gosci (rodzice, rodzenstwo, babcia, dziadek itd). Wielkiego wesela nie bedzie, po pierwsze nie chcielismy po drugie post, wiec tylko male przyjecie dla rodziny w domu. Na poczatku zastanawialam sie czy wogole isc w sukni, nie bylam pewna. Ale teraz juz wiel ze chce miec biala piekna suknie, niektorzy uwazaja ze tylko strace pieniadze bo czy kupie czy wypozycze to i tak to tylko jeden dzien, ale przeciez to bedzie moj najwazniejszy dzien w zyciu (no zaraz po dniu w ktorym urodzil sie Czarek ).
Wczoraj bylam przymierzac suknie i stalam i wybrzydzalam, ta nie tamta brzydka, tyle sie naprzymierzalam i wybralam tylko dwie sukienki.
Jest jeden wielki problem po ciazy zostaly mi jeszcze zbedne kilogramy (maly ma miesiac i dwa tygodnie) i zeby zmiescic sie w te dwie ktore mi sei podobala musze schudnac nie wiem jak to zrobic w dwa tygodnie, babka w sklepie powiedziala ze dam rade i ze ona moze troche przeszyc suknie ale "tylko troche". Nie wiem jak to zrobic, jak mam pogodzic to z zajmowaniem sie bejbikiem ???
normalnie zaraz zlapie dola
A jak nie schudne to bede musiala wlozyc cos co mi sie nie podoba
__________________
C & N
13 01 2007 i 10 05 2011

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 11:39   #2
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: Ślub za 24 dni :)

Czesc Siasiek!
Po pierwsze gratuluje - i slubu i synka!
Po 2 - na Twoim miejscu poszukalabym jeszcze sukienki - bo przeciez jest duzo takich ktore potrafia zamaskowac niedoskonalosci figury (np brzuszek sukienka z zakladanym materialem, grubsze ramiona koronkowymi rekawkami, wieksze piersi - strojniejszym dolem itd.). Nie ma sensu sie katowac - tym bardziej ze po ciazy Twoj organizm jest perwnie oslabiony, nie wysypiasz sie itd. A moze naewt jeszcze karmisz... Ta pani moglamowic ze 'dasz rade' bo koniecznie chcaial sprzedac sukienke - nie twierdze ze nie dalabys, ale ze moze nie warto.
Ale ma pewno poszlabym w sukience. Nie robicie wesela to wcale nie znaczy ze wszystko musi byc skromnie i bez 'pompy', taka sukienke zalozysz tylko raz i na pewno bedzie to przyjemnosc!
Zycze powodzenia - z szukaniem sukienki i na nowej drodze zycia!
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 12:20   #3
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Ślub za 24 dni :)

Ja popieram, bo szkoda Twoich nerwow na drastyczne odchudzanie sie, ktore moze tylko zaszkodzic i Tobie i dziecku. A przeciez nie w tym rzecz, zebys sie tak bardzo stresowala. popieram jak najbardziej biala suknie w ten dzien i mimo iz nie wyprawiasz wesela, nie odejmuje Ci to prawa do sukni spelniajacej Twoje marzenia. Wiesz, wiele dziewczyn w ciazy, badz tez "przy tuszy" potrafia wybrac suknie tak, aby maskowaly te aspekty. Moze i Tobie sie uda. Polecalaym suknie dwuczesciowa z gorsetem zaslaniajacym troche brzuszek. Miala ja moja kolezanka (ma naprawde wielki brzuch) i tak ja wyszczuplil ten gorset, ze az sie wsyzscy zdziwili jaka ona szczupla. Powodzenia zycze i wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia!!!
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.