Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 19:17   #3181
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

anakazar mi twarz też się nie świeci ale puderek z Hauschki się przyda
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:17   #3182
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Chcę, poproszę, dziękuje
Tak z ciekawości bym sobie poczytała skoro tak sie zachwycacie to cos w tym musi być.
Jak znajdziesz wolną chwilę to polecam sie w kwestii linków i z góry dziękuję

Tutaj o BB kremach
mllou
azjatycki cukier
cosrocewokowpadnie

A TUTAJ je kupuje

anakazar fajnie że Ci się spodobałyale potrafią zapchać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:18   #3183
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja akurat BB nie używałam (i raczej nie będę). Z pielęgnacji azjatyckiej raczej preferuje czyścioszki, maseczki i filtry (jedyne, które mnie nie uczulają i nie błyszcze się po nich). Preferuje firmę Skinfood. Szału w składach nie ma ale czasem fajnie jest potestować coś innego.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:22   #3184
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Szatanka, Zai - dziękuję poczytam, poczytam

Anakazar - jak pysiaczek Niuni?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 19:45   #3185
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Preferuje firmę Skinfood
SkinFood

Czyścioszki i maski są super(choć nie każde)
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 20:01   #3186
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Aniu ja polecam oliwkę Hipp-ma świetny naturalny skład i przeznaczona jest dla dzieci.


Po wczorajszych testach mogę powiedzieć że:

Szampon z brązowym cukrem Urterkram po pierwszym myciu spełnia obietnice producenta - włosy są mięsiste , sypkie , uniesione u nasady , łatwo się układały(suszarka i okrągła szczotka) ładnie błyszczą . Efekt podobny jak po Yes to pomidorowym.
zwykle nie kuszą mnie szampony ale brązowy cukier

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja po prostu jestem niedojrzała emocjonalnie,to się rzuca na mój wygląd;mój syn błaga mnie,żebym zaczęła wyglądać jak inne mamy
E tam, nie zna się

Ja tylko na szybciuśko bo wróciłam z pracy dopiero niedawno a jeszcze mam kupę roboty w domu
Przyszły tuli mleko z miodem jest super! mozna je powiesić pod prysznicem i pachnie obłędnie! a jutro potestuję też jedwab-kokos do włosów

Anakazar buziaki dla małej, biednej buzi
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 20:22   #3187
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

O właśnie. Do mnie dziś też przyszło Tuli. Pokończyły mi się mydła i zrobiłam zamówienie tydzień temu. Dostałam czekoladkę wersje new. Fajnie wygląda (kulka) i obłędnie pachnie. Aż szkoda użyć.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 20:41   #3188
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Zazdroszczę Wam tych mydełek ja chciałabym już zamówić z LF ale czekam na nowe mydełka pod koniec października mają być
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 21:42   #3189
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam pytanko:
Czy któraś z Was uzywa mineralnych eyelinerów i mogłaby sie odrobinką ze mna podzielić? tak na spróbowanie tylko......
Nigdy nie używałam eyelinera (wiem, to żenada ), a skoro juz się ucze używac róży to może i to cudo bym wyprobowała

A teraz krótka notka odnosnie żelu pod prysznic AA Eco kokosowego (seria spa) - Młoda przywiozła ze szpitala jakąś marną końcówkę .... Ledwo na 2 użycia zostało więc raz użyłam - całkiem przyjemny, z wydajnościa mam wrażenie, że tak średnio dobrze, pachnie przyjemnie słodko-kokosowo (bardziej świeży zapach byłby lepszy, ale nie jest źle) i jest przezroczysty. Skóra po nim przyjemna Przepraszam, więcej po 1 uzyciu nie jestem w stanie z siebie wykrzesać Jedynie mam zastrzeżenia do opakowania - klapka zamykająca oderwała się dość szybko (już przy zakupie miałam co do niej wątpliwości ) i było to dość kłopotliwe, bo żel jest stojący na zakrętce.
Apropos kokosowych zapachów, użyłam dziś próbkę żelu Sante kokosowo-ananasowego - no po prostu boski zapach konsystencja taka lekko galaretkowata, ale ogólnie podoba mi się
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja unikam talku raczej ze względu na to,że się boję destabilizacji filtra
Ale używasz chemicznych filtrów?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No ogólnie to była fajna kobita
Widać,że ma serce do tej swojej roboty...
A co do komplementów - także bardzo uprzejma była

Byłam dziś w JMO na puławskiej i dziewczyna zaproponowała mi gratisowe próbki - też poprosiłam o 40+ i też zrobiła wielkie oczy

Ja po prostu jestem niedojrzała emocjonalnie,to się rzuca na mój wygląd;mój syn błaga mnie,żebym zaczęła wyglądać jak inne mamy
Potwierdzam, że Małgosia nie wygląda na swój wiek


SzatAnka71 błagam, koniecznie napisz jak ten puder z ELFa będzie się sprawował, bo ja szukam właśnie czegoś z filtrem

Mój filtr AO zamawiany z iHerba zaginął w drodze, a raczej ktoś na nim położył łapę Mogłam zamówić na adres rodziców, do nich wszystko dochodzi, a u mnie na rozdzielni/poczcie już kolejna rzecz zaginęła...
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 21:46   #3190
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Apropos kokosowych zapachów, użyłam dziś próbkę żelu Sante kokosowo-ananasowego - no po prostu boski zapach konsystencja taka lekko galaretkowata, ale ogólnie podoba mi się
A jak ze składem?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 21:55   #3191
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dostałam w końcu wyczekiwaną nagrodę z Biolandera. Zdjęcie kiepskie, bo robione przed chwilą, ale wszystko widać

- olej arganowy
- mydło savon noir
- rękawica Kessa
- 2 próbki serum Anti Age
- 2 próbki szamponu
- 2 próbki masła Karite

Jakby ktoś chciał te próbki serum i szampon to się do mnie zgłosić, chętnie prześle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3489.jpg (111,0 KB, 45 załadowań)
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 07:23   #3192
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja tylko na szybciuśko bo wróciłam z pracy dopiero niedawno a jeszcze mam kupę roboty w domu
Przyszły tuli mleko z miodem jest super! mozna je powiesić pod prysznicem i pachnie obłędnie! a jutro potestuję też jedwab-kokos do włosów

Anakazar buziaki dla małej, biednej buzi
Zazdroszczę nowych, cudnych mydełek
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
O właśnie. Do mnie dziś też przyszło Tuli. Pokończyły mi się mydła i zrobiłam zamówienie tydzień temu. Dostałam czekoladkę wersje new. Fajnie wygląda (kulka) i obłędnie pachnie. Aż szkoda użyć.
Tuli w formie kuli? Super!! Lubię takie kulki
Ja tez takie chce
No użyj i napisz czy fajne
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Apropos kokosowych zapachów, użyłam dziś próbkę żelu Sante kokosowo-ananasowego - no po prostu boski zapach konsystencja taka lekko galaretkowata, ale ogólnie podoba mi się


Mój filtr AO zamawiany z iHerba zaginął w drodze, a raczej ktoś na nim położył łapę Mogłam zamówić na adres rodziców, do nich wszystko dochodzi, a u mnie na rozdzielni/poczcie już kolejna rzecz zaginęła...
Kokos+ananas musi byc fajny!
O kurcze - z tego co pamietam bardzo Ci zależało na tym filtrze
Kotwilka, napisz skargę. Ja miałam swojego czasu straszne problemy zlistonoszem, chodziłam kilka razy na poczte i rozmawiałam z jego przełożonymi ale to nic nie dało. Napisałam skarge do centrali i sprawa została załatwiona w ciągu tygodnia. A skoro kolejna przesyłka Ci przepadła to tym bardziej powinnas.
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dostałam w końcu wyczekiwaną nagrodę z Biolandera. Zdjęcie kiepskie, bo robione przed chwilą, ale wszystko widać

- olej arganowy
- mydło savon noir
- rękawica Kessa
- 2 próbki serum Anti Age
- 2 próbki szamponu
- 2 próbki masła Karite

Jakby ktoś chciał te próbki serum i szampon to się do mnie zgłosić, chętnie prześle
fajnie, że się doczekałaś
Powiem Ci, że tem krem naturado karite z olejem winogronowym to zarąbiście boski kremik Ja go wuwielbiam, mam chyba 3 opakowanie 150ml - taki uniwersalny, nawilżający krem. Dla całej rodziny.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 07:29   #3193
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
cloche Co to znaczy że talk w Hauschce jest naturalny? Czyli to co innego niż taki talk z pudru do pupy dla małych dzieci? Właśnie jak przeglądałam te pudry zastanawiałam się dlaczego takie ekologiczne kosmetyki i maja na samym początku takiego bubla. Ta świadomość pilnowała mnie żeby go na razie nie kupować.
Mam jedwabny, ładnie matuje ale ja jestem bledziochem i mimo wszystko muszę uważać żeby mat nie był kosztem twarzy Gothgirll. Z moich pudrów mimo wszystko najbardziej zadowolona byłam z minerałków EDM, możne to zasługa ogromnego wyboru kolorów i tego że pudry są drobno zmielone. Kupiłam 6 próbek na podstawie "ręki" z bloga Cathy i potem z 6 próbek trafiłam na ten idealny.
talk jest naturalny. wszedzie tak samo jak np. mika. pewnie mozna je mniej lub bardziej naturalnie czyscic ale to jest tak jak z gliceryna na przyklad. w kosmetykach nienaturalnych tez znajdziesz gliceryne roslinna, bo nie ma sensu jej syntetycznie wytwarzac. i jak kotkwilka pisala, talk przy wdychaniu jest szkodliwy i ewentualnie moze zapychac, ale bedzie zapychal jak kazdy inny mineral, bo jest to jakas tam "kruszynka" na twarzy i jak w pory wlezie, no to co zrobisz
ktoras pisala, ze sie obawia destabilizacji filtra. ja sie ciagle zastanawiam, dlaczego wszyscy sie koncentruja na destabilizacji przez talk i mike, a nie wspominaja, ze np. dwutlenek tytanu czy tlenek cynku tez dzialaja destabilizujaco. i pewnie masa mineralow tak dziala - moze to chodzi o zdolnosci absorpcyjne? w tej sytuacji proponowalabym chyba uzycie nienaturalnych, silikonowych produktow - mineraly w silikonowych otoczkach sa "oddzielone" od potencjalnych filtrow i nic im nie zrobia.
ja postanowilam nie panikowac, filtr mam w make-upie i pudruje go sobie dodatkowo i blada chodze jak smierc widocznie nic mi sie nie zdestabilizowalo jeszcze, bo zadnych przebarwien i innych tego typu problemow nie mam. wiec przestalam sie tym przejmowac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 07:35   #3194
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ale używasz chemicznych filtrów?
Używam różnych,co mi tam w ręce wpadnie - także chemicznych,niestety - u mnie filtry idą jak woda
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że Małgosia nie wygląda na swój wiek
Oto kolejna uprzejma osoba
Dzięki i mam nadzieję,że to nie z litości
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 07:38   #3195
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kochane moje, dostałam maila od tego użytkownika allegro, myslę, że niektórym może sie on spodobać

W dniach 10-18 X 2011 zapraszam Państwa na Allegro na PROMOCJĘ pędzli Lumiere z poprzednich kolekcji
Rabat do 30% !

Dome Eye Blender 22 zł -->16 zł
Large Eye Buki
22 zł -->
16 zł
Liner & Brow
18 zł -->
12 zł
Large Flat Top
56 zł -->
39 zł
Long Handled Kabuki
52 zł -->36 zł

To może być ostatnia szansa na zakup rewelacyjnych brązowych pędzelków typu Kabuki i Flat Top. Są naprawdę niepowtarzalne i trudno dostępne.
SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Polecam również na jesienną wyprzedaż podkładów Cashmere oraz Luminesse
- ostatnie sztuki już w cenie 22 zł za 4 g
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 07:42   #3196
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
talk jest naturalny. wszedzie tak samo jak np. mika. pewnie mozna je mniej lub bardziej naturalnie czyscic ale to jest tak jak z gliceryna na przyklad. w kosmetykach nienaturalnych tez znajdziesz gliceryne roslinna, bo nie ma sensu jej syntetycznie wytwarzac. i jak kotkwilka pisala, talk przy wdychaniu jest szkodliwy i ewentualnie moze zapychac, ale bedzie zapychal jak kazdy inny mineral, bo jest to jakas tam "kruszynka" na twarzy i jak w pory wlezie, no to co zrobisz
ktoras pisala, ze sie obawia destabilizacji filtra. ja sie ciagle zastanawiam, dlaczego wszyscy sie koncentruja na destabilizacji przez talk i mike, a nie wspominaja, ze np. dwutlenek tytanu czy tlenek cynku tez dzialaja destabilizujaco. i pewnie masa mineralow tak dziala - moze to chodzi o zdolnosci absorpcyjne? w tej sytuacji proponowalabym chyba uzycie nienaturalnych, silikonowych produktow - mineraly w silikonowych otoczkach sa "oddzielone" od potencjalnych filtrow i nic im nie zrobia.
ja postanowilam nie panikowac, filtr mam w make-upie i pudruje go sobie dodatkowo i blada chodze jak smierc widocznie nic mi sie nie zdestabilizowalo jeszcze, bo zadnych przebarwien i innych tego typu problemow nie mam. wiec przestalam sie tym przejmowac
To ja się obawiam o filtry - i właśnie nakładam na niego makijaż paramineralny,taki z silikonami (jak mniemam - stara wersja TBS; Smashbox; Yves Rocher To te chrzczone minerały - z naturalnych jako tako leży mi tylko Blusche.
No nie wykluczam,że trochę przesadzam z tą ochroną,ale wierzcie mi,mam blondynkowatą gębę z ogromną skłonnością do przebarwień i jak rok długi i szeroki lecę na kwasach i retinolu,więc już mam chyba nerwicę na tym tle

Dziewczyny,poratujcie,dzi ś moja córa choruje zaczęło się już wczoraj po południu) - całą noc brzuszek bolał bardzo,masowałam,robiłam okłady i dałam dwa razy po połówce nospy (ona ma 7,5 roku). I się zastanawiam,co można jeszcze na ból brzucha u dziecka??? Obawiam się,że do pediatry nie ma co lecieć,prawda? Zwłaszcza,że u nas tłok i ciężko się wcisnąć z dnia na dzień...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 07:56   #3197
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,poratujcie,dzi ś moja córa choruje zaczęło się już wczoraj po południu) - całą noc brzuszek bolał bardzo,masowałam,robiłam okłady i dałam dwa razy po połówce nospy (ona ma 7,5 roku). I się zastanawiam,co można jeszcze na ból brzucha u dziecka??? Obawiam się,że do pediatry nie ma co lecieć,prawda? Zwłaszcza,że u nas tłok i ciężko się wcisnąć z dnia na dzień...
No nic innego poza ciepłymi okładami na brzuszek, masażem nie przychodzi mi do głowy.....
Małgosia, a to są bóle żołądkowe czy innego rodzaju? Gdzie ja boli i jakiego rodzaju to ból?
A może tylko zadzwoń do przychodni i zapytaj co możesz jej podać? Ja parę razy tak robiłam i często udawało się im dac naprawde dobrą radę
A jeśli to coś z żołądkiem to najlepszym na świecie lekarstwem jest dobrze odgazowana coca-cola (tylko ta prawdziwa coca-cola).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 08:15   #3198
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No nic innego poza ciepłymi okładami na brzuszek, masażem nie przychodzi mi do głowy.....
Małgosia, a to są bóle żołądkowe czy innego rodzaju? Gdzie ja boli i jakiego rodzaju to ból?
A może tylko zadzwoń do przychodni i zapytaj co możesz jej podać? Ja parę razy tak robiłam i często udawało się im dac naprawde dobrą radę
A jeśli to coś z żołądkiem to najlepszym na świecie lekarstwem jest dobrze odgazowana coca-cola (tylko ta prawdziwa coca-cola).
O dzięki,o coli zapomniałam... no ale i tak póki co nie mam w domu:/
Wydaje mi się,że ten ból to taki skurcz - (jelitowy??? bo niżej żołądka pokazywała).
Po połówce nospy troszkę przeszło,tyle,że do 2. pospałyśmy,potem trochę wymiotowała (może po tej nospie? Ja w ciąży zawsze wymiotowałam po nospie,a mój gin mnie nią faszerował) o 5. dałam w desperacji drugą połówkę i jest lepiej...
A okłady sobie życzyła zimne po jednym ciepłym więc robiłam zimne i jakoś nad ranem przysnęła.
Żeby nie było całkiem offtopowo wrzucam fotki z ostatnich i przedostatnich zakupów
masło(antycellulit i ujędrnienie) i maska (borowinowo algowa) Yerba Mate Probiotics;między nimi 10x żel pod oczy JMO; peeling solny do twarzy Jericho;tusz Logony;Kanu olejek do masażu;odżywka intensywna z JMO + próbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA110002.jpg (95,7 KB, 51 załadowań)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 08:48   #3199
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O dzięki,o coli zapomniałam... no ale i tak póki co nie mam w domu:/
Wydaje mi się,że ten ból to taki skurcz - (jelitowy??? bo niżej żołądka pokazywała).
Po połówce nospy troszkę przeszło,tyle,że do 2. pospałyśmy,potem trochę wymiotowała (może po tej nospie? Ja w ciąży zawsze wymiotowałam po nospie,a mój gin mnie nią faszerował) o 5. dałam w desperacji drugą połówkę i jest lepiej...
A okłady sobie życzyła zimne po jednym ciepłym więc robiłam zimne i jakoś nad ranem przysnęła.
Żeby nie było całkiem offtopowo wrzucam fotki z ostatnich i przedostatnich zakupów
masło(antycellulit i ujędrnienie) i maska (borowinowo algowa) Yerba Mate Probiotics;między nimi 10x żel pod oczy JMO; peeling solny do twarzy Jericho;tusz Logony;Kanu olejek do masażu;odżywka intensywna z JMO + próbki
Twoje zakupki jak zawsze cudne
Oj, to cola mogłaby sie przydać....Ona wszystko przeżre
A może namów Córcię na dobrze ciepłą kąpiel? Niech sobie poleży w wannie trochę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 09:21   #3200
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w JMO na puławskiej i dziewczyna zaproponowała mi gratisowe próbki - też poprosiłam o 40+ i też zrobiła wielkie oczy

Ja po prostu jestem niedojrzała emocjonalnie,to się rzuca na mój wygląd;mój syn błaga mnie,żebym zaczęła wyglądać jak inne mamy
Małgoś skoro Twój syn tak mówi to pewnie na dwadzieścia pare wygladasz, najwazniejsze jak sie czlowiek czuje a nie ile ma w metryce, ja sie zatrzymałam dwadziescia pare a jak mnie lekarzy pytał ile mam lat to musialam rachowac

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja akurat BB nie używałam (i raczej nie będę). Z pielęgnacji azjatyckiej raczej preferuje czyścioszki, maseczki i filtry (jedyne, które mnie nie uczulają i nie błyszcze się po nich). Preferuje firmę Skinfood. Szału w składach nie ma ale czasem fajnie jest potestować coś innego.
Zai jakie czyscioszki, maseczki - prosze nazwy linki
(mam troche kupki słowika -czeka az do niej dojrzeje by użyć )

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
SkinFood

Czyścioszki i maski są super(choć nie każde)
Szatanko jakie czyścioszki maski - linki nazwy prosze

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
zwykle nie kuszą mnie szampony ale brązowy cukier
Przyszły tuli mleko z miodem jest super! mozna je powiesić pod prysznicem i pachnie obłędnie! a jutro potestuję też jedwab-kokos do włosów
mnie tez szampon z cukrem kusi i nawet znalazlam go w matique...

ale ja wciąż przezywam fascynacje pomidorowym yesem i odzywka cytrus ymo

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam tych mydełek ja chciałabym już zamówić z LF ale czekam na nowe mydełka pod koniec października mają być
ja tez czekam, mam ndzieje ze będą przed listopadem bo chce mamie zamowić na ur
Mag jak sie pojawia daj znac

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dostałam w końcu wyczekiwaną nagrodę z Biolandera. Zdjęcie kiepskie, bo robione przed chwilą, ale wszystko widać

- olej arganowy
- mydło savon noir
- rękawica Kessa
- 2 próbki serum Anti Age
- 2 próbki szamponu
- 2 próbki masła Karite

Jakby ktoś chciał te próbki serum i szampon to się do mnie zgłosić, chętnie prześle
Klociu dobrze ze przypomniałas bo musze kupic rekawice Kessa

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Dziewczyny,poratujcie,dzi ś moja córa choruje zaczęło się już wczoraj po południu) - całą noc brzuszek bolał bardzo,masowałam,robiłam okłady i dałam dwa razy po połówce nospy (ona ma 7,5 roku). I się zastanawiam,co można jeszcze na ból brzucha u dziecka??? Obawiam się,że do pediatry nie ma co lecieć,prawda? Zwłaszcza,że u nas tłok i ciężko się wcisnąć z dnia na dzień...
tylko cola rozgazowana tak jak pisza dziewczyny, a to niestrawność, moze jakis owoc ze skórka zjadla i sie przykleiła...

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Żeby nie było całkiem offtopowo wrzucam fotki z ostatnich i przedostatnich zakupów
masło(antycellulit i ujędrnienie) i maska (borowinowo algowa) Yerba Mate Probiotics;między nimi 10x żel pod oczy JMO; peeling solny do twarzy Jericho;tusz Logony;Kanu olejek do masażu;odżywka intensywna z JMO + próbki


daj znać jak sie spisze krem pod oczy JMO
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 09:56   #3201
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
daj znać jak sie spisze krem pod oczy JMO
Już trochę tych próbek używałam,więc mogę od razu napisać: świetnie się sprawdza jako (trzymany w lodówce) delikatny nawilżacz - rano pod krem z filtrem,wieczorem pod oleje.
Sam w sobie jest za lekki dla mnie.

Dzięki za rady brzuszkowe Trochę ją mdli,ale już nie boli - zjadła chrupkiego chleba i piła rumianek.... A i probiotyki jej daję,tylko tyle mam w domu;zaraz się kopnę na dół po colę.

A jeszcze co do wypowiedzi mojego syna - to dalszy ciąg tematu,że człowiek zawsze chciałby to,czego nie ma: mój mąż jest muzykiem - ma dość odlotową fryzurę,pół mieszkania instrumentów (i kabli tatuaż i takie tam podobne... jego koledzy się tym troszkę fascynują a dla niego(dla mojego syna) to jest obciach

Dziękuję też za komplementy dla moich nabytków

Dziewczynki,osiągnęłam wielki sukces odwodząc moją siostrę od zakupu kremu Idealist Estee Lauder
Za ułamek tej ceny proponowałam jej zrobić kremik/ serum z BU,ale Ona się boi Stanęło więc na jagodowej serii YES TO... może macie z tym jakieś doświadczenia?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:04   #3202
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Już trochę tych próbek używałam,więc mogę od razu napisać: świetnie się sprawdza jako (trzymany w lodówce) delikatny nawilżacz - rano pod krem z filtrem,wieczorem pod oleje.
Sam w sobie jest za lekki dla mnie.

Dzięki za rady brzuszkowe Trochę ją mdli,ale już nie boli - zjadła chrupkiego chleba i piła rumianek.... A i probiotyki jej daję,tylko tyle mam w domu;zaraz się kopnę na dół po colę.

A jeszcze co do wypowiedzi mojego syna - to dalszy ciąg tematu,że człowiek zawsze chciałby to,czego nie ma: mój mąż jest muzykiem - ma dość odlotową fryzurę,pół mieszkania instrumentów (i kabli tatuaż i takie tam podobne... jego koledzy się tym troszkę fascynują a dla niego(dla mojego syna) to jest obciach

Dziękuję też za komplementy dla moich nabytków

Dziewczynki,osiągnęłam wielki sukces odwodząc moją siostrę od zakupu kremu Idealist Estee Lauder
Za ułamek tej ceny proponowałam jej zrobić kremik/ serum z BU,ale Ona się boi Stanęło więc na jagodowej serii YES TO... może macie z tym jakieś doświadczenia?
dzieki za opinie kremu jmo

jagodowa seria yes mnie kusi bardzo, ciekawe jak składy...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:20   #3203
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dzieki za opinie kremu jmo

jagodowa seria yes mnie kusi bardzo, ciekawe jak składy...
Tutaj kremik nawilżający ze składem;może ktoś dla nas zerknie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:49   #3204
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
(mam troche kupki słowika -czeka az do niej dojrzeje by użyć )


Nie dziwię się
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 11:09   #3205
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Szatanko jakie czyścioszki maski - linki nazwy prosze
Do tej pory próbowałam:

Ginvera Marvel Gel--------jak peeling enzymatyczny
Cure----------------------jak peeling enzymatyczny
Innisfree Jeju Volcanic Pore Scrub Foam
Daiso Charcoal Facial Cleansing Foam ------------strasznie odtłuszcza
Kumano Japan SUMI Charcoal 20ml---------------strasznie odtłuszcza
DHC Deep Cleansing Oil 30ml-----------------olejek do mycia
Bio-Essence Deep Exfoliating Gel with ATP -------jak peeling enzymatyczny
SKINFOOD Egg White Pore Foam -odtłuszcza


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
tylko cola rozgazowana
I ciepłatzn nie bardzo podgrzana ale nie zimna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Nie dziwię się
Ja tym bardziej bo już jej używałam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 11:18   #3206
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mnie tez szampon z cukrem kusi i nawet znalazlam go w matique...
Spróbuję dać odetchnąć waszym portfelom i kartom i powiem , że dziś mam drugi dzień włosy po umyciu szamponem z brązowym cukrem i nie wygląda to najlepiej - powinnam je wczoraj wieczorem umyć. Będę testować nadal i zdam relacj .


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tutaj kremik nawilżający ze składem;może ktoś dla nas zerknie
Za mocno się nie znam ale z tego co widzę to nic paskudnego nie ma , alkohol pod koniec składu , gliceryna na początku-powinien dobrze nawilżać .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 14:36   #3207
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Nie dziwię się
sie smiej, sama Victoria Bekham uzywa kupki także wiesz

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Do tej pory próbowałam:

Ginvera Marvel Gel--------jak peeling enzymatyczny
Cure----------------------jak peeling enzymatyczny
Innisfree Jeju Volcanic Pore Scrub Foam
Daiso Charcoal Facial Cleansing Foam ------------strasznie odtłuszcza
Kumano Japan SUMI Charcoal 20ml---------------strasznie odtłuszcza
DHC Deep Cleansing Oil 30ml-----------------olejek do mycia
Bio-Essence Deep Exfoliating Gel with ATP -------jak peeling enzymatyczny
SKINFOOD Egg White Pore Foam -odtłuszcza
I ciepłatzn nie bardzo podgrzana ale nie zimna
Ja tym bardziej bo już jej używałam
uuu sporo tego ide poczytac po krzaczkowemu

wszystko co podalas lubisz? i jaką masz cere?

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Spróbuję dać odetchnąć waszym portfelom i kartom i powiem , że dziś mam drugi dzień włosy po umyciu szamponem z brązowym cukrem i nie wygląda to najlepiej - powinnam je wczoraj wieczorem umyć. Będę testować nadal i zdam relacj .
Za mocno się nie znam ale z tego co widzę to nic paskudnego nie ma , alkohol pod koniec składu , gliceryna na początku-powinien dobrze nawilżać .
Grażka no to dalas odpoczynak naszej kasie nie ma co toz szampon tańszy niz to serum
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:36   #3208
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
uuu sporo tego ide poczytac po krzaczkowemu

wszystko co podalas lubisz? i jaką masz cere?
TUTAJ są niektóre sklady przetłumaczone i dziewczyny go ciągle uzupełniają

Ja mam cerę mieszaną z bardzo kłopotliwą strefą TWszystkie są fajne oprócz Bio-Essence Deep Exfoliating Gel with ATP .
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-10-11 o 17:15
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:57   #3209
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Sztanko nie wiem czy powinnam wtajemniczac sie w watek azjatyckich mazideł

poszlam do internetowego phenome, wrzucialm 3 rzeczy a koszt wysylki 20zł!!!! wrzuciłam 3 cięższe rzeczy i wysyłka 20 zł!!! chyba przesada, jak uwazacie, zrezygnowałm z zamówienia....
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:25   #3210
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anakazar - jak Niunia? Co lekarz powiedział?

Małgosia - z Córcią już wszystko ok?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.