Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 21:17   #271
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez słonecznik82 Pokaż wiadomość
Siarko, ja jakie sa znaki szczególne? o co prosić z tych fotek? czyli 1. i 3. aukcja odpada?


Siarko, jeśli chodzi o aukcje:
Sprzedający: maniek0412
Gucci Rush
http://allegro.pl/show_item.php?item=3498070665

Pan odpisał, ze to jest 100% oryginał.
Myslisz, ze idzie w zaparte czy rzeczywiście jest jak pisze/
Po czym poznać podróbkę Rush? wszystko jest zafoliowane
Słoneczniku, jak pisałam wyżej - niestety po flakonie pewnie trudno byłoby mi poznać, bo dawno nie miałam go w ręku^^. A o zafoliowanym egzemplarzu to zupełnie mało można powiedzieć.
Co do towaru pana Mańka, to ja osobiście bym raczej nie zaryzykowała, ale zapytaj go czy byłaby możliwość zwrotu w przypadku nieoryginalności perfum - i jeśli nie byłby Ci taki zwrot straszny, możesz ewentualnie wejść do licytacji.

Cytat:
Napisane przez słonecznik82 Pokaż wiadomość
Proszę jeszcze o weryfikacje
Alien Mugler EDT
Sprzedający: witkowskamazia
http://allegro.pl/show_item.php?item=3486406467

Oryginał?
Czy mi się zdaje, czy na trzeciej fotce rurka wygląda, jakby była niebotycznie długa i się zawijała do góry?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 21:39   #272
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Słoneczniku, jak pisałam wyżej - niestety po flakonie pewnie trudno byłoby mi poznać, bo dawno nie miałam go w ręku^^. A o zafoliowanym egzemplarzu to zupełnie mało można powiedzieć.
Co do towaru pana Mańka, to ja osobiście bym raczej nie zaryzykowała, ale zapytaj go czy byłaby możliwość zwrotu w przypadku nieoryginalności perfum - i jeśli nie byłby Ci taki zwrot straszny, możesz ewentualnie wejść do licytacji.


Czy mi się zdaje, czy na trzeciej fotce rurka wygląda, jakby była niebotycznie długa i się zawijała do góry?
Ja bym na żadnej z tych aukcji Rush nie brała , flaszka plasticzana łatwa do podrobienia i podrabiana bardzo często, tego typu wody lepiej brać u kogoś polecanego/sprawdzonego .

Moim zdaniem to się cosik odbiło i dlatego ta rurka tak wygląda , ja kiedyś zrobiłam zdjęcie swojej Chloe i na zdjęciu było kilka rurek
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:09   #273
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Proszę o weryfikację:
Sprzedawca: CrownVendors
Serge Lutens Un Bois Vanille
http://allegro.pl/serge-lutens-un-bo...462110785.html
Teoretycznie lutków się nie podrabia ale ja nie jestem na bieżąco, a gdzieś na chińskich stronach widywałam podróby
Zamieszczam zakończoną aukcję bo nie ma trwającej. Tak długo się zastanawiałam, że w końcu się skończyła. Tak czy siak o tym sprzedawcy jeszcze nic nie było powiedziane. Przynajmniej wyszukiwarka milczy.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:25   #274
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Proszę o weryfikację:
Sprzedawca: CrownVendors
Serge Lutens Un Bois Vanille
http://allegro.pl/serge-lutens-un-bo...462110785.html
Teoretycznie lutków się nie podrabia ale ja nie jestem na bieżąco, a gdzieś na chińskich stronach widywałam podróby
Zamieszczam zakończoną aukcję bo nie ma trwającej. Tak długo się zastanawiałam, że w końcu się skończyła. Tak czy siak o tym sprzedawcy jeszcze nic nie było powiedziane. Przynajmniej wyszukiwarka milczy.
Od tego sprzedawcy była rozbierana woda, Lutek nawet . OK
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:29   #275
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Od tego sprzedawcy była rozbierana woda, Lutek nawet . OK
Faktycznie, nie spojrzałam na podforum rozbiórkowe. Dzięki
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 18:51   #276
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Proszę o weryfikację:

Miniaturka Miss Dior Cherie
Sprzedający Bfnj

http://allegro.pl/show_item.php?item=3497076703

czy to jest stara wersja Miss Dior Cherie sprzed reformulacji?
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 14:05   #277
zasadzka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cześć

Szukamy z dziewczyną perfum Viva la juicy la fleur
i trafiliśmy na allegro.

Zatem
Sprzedający: 80181
Perfumy: viva la juicy la fleur edt 75ml
link http://allegro.pl/juicy-couture-viva...495246676.html

Będziemy bardzo wdzięczni za opinię w tej kwestii.
łącznie na Allegro jest z 8 aukcji VLJ i mamy wątpliwości, czy którakolwiek jest godna zaufania.

Z góry dziękujemy za pomoc.
zasadzka01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 14:49   #278
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zasadzka01 Pokaż wiadomość
Cześć

Szukamy z dziewczyną perfum Viva la juicy la fleur
i trafiliśmy na allegro.

Zatem
Sprzedający: 80181
Perfumy: viva la juicy la fleur edt 75ml
link http://allegro.pl/juicy-couture-viva...495246676.html

Będziemy bardzo wdzięczni za opinię w tej kwestii.
łącznie na Allegro jest z 8 aukcji VLJ i mamy wątpliwości, czy którakolwiek jest godna zaufania.

Z góry dziękujemy za pomoc.
Po pudełku trudno coś powiedzieć, ale widzę dwie aukcje z tym samym zdjęciem u różnych użytkowników i to mnie zawsze zastanawia. A może spróbujcie na truskawce kupić. Ostatnio rozbiórka jest flakonu na wspólnozakupowym:
http://pl.strawberrynet.com/perfume/...151971/#DETAIL
Edit
Widzę, że cena podskoczyła i nie jest już taka atrakcyjna.

Edytowane przez dobbinka
Czas edycji: 2013-08-27 o 14:50
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 17:20   #279
zasadzka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Po pudełku trudno coś powiedzieć, ale widzę dwie aukcje z tym samym zdjęciem u różnych użytkowników i to mnie zawsze zastanawia. A może spróbujcie na truskawce kupić. Ostatnio rozbiórka jest flakonu na wspólnozakupowym:
http://pl.strawberrynet.com/perfume/...151971/#DETAIL
Edit
Widzę, że cena podskoczyła i nie jest już taka atrakcyjna.
Hej własnie nas zastanawia to samo. Na truskawce trochę drogie.
Są w dobrej cenie na cheapsmells, ale nie jestem przekonany, czy to będą
oryginały. Nigdy z tej strony, nie korzystaliśmy. Jeśli ktoś przetestował na sobie zapachy z cheapsmells i są OK, to może się zdecyduję. Co prawda widziałem w innym wątku, że CS jest niby zaufany, ale tak samo iperfumy, którym nie ufamy. I takie to zagwozdki
zasadzka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 17:44   #280
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez tablanka88 Pokaż wiadomość
Proszę o weryfikację:

Miniaturka Miss Dior Cherie
Sprzedający Bfnj

http://allegro.pl/show_item.php?item=3497076703

czy to jest stara wersja Miss Dior Cherie sprzed reformulacji?
Nie polecam kupować miniatur, zwłaszcza od sprzedawcy, który pozbywa się kolekcji (ma dużo aukcji z miniaturami, ale wystawione po jednej sztuce z każdego zapachu).Można trafić na stare , zwietrzałe, wręcz śmierdzące egzemplarze (kiedyś kupiłam taką miniaturę, Samsary , koszmar normalnie!). (Nadmieniam, że u sprzedawcy wymienionego w Twoim poście akurat nie kupowałam)
__________________
Błagam, napraw mnie ....

Edytowane przez koralina3
Czas edycji: 2013-08-27 o 17:49
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 18:31   #281
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zasadzka01 Pokaż wiadomość
Hej własnie nas zastanawia to samo. Na truskawce trochę drogie.
Są w dobrej cenie na cheapsmells, ale nie jestem przekonany, czy to będą
oryginały. Nigdy z tej strony, nie korzystaliśmy. Jeśli ktoś przetestował na sobie zapachy z cheapsmells i są OK, to może się zdecyduję. Co prawda widziałem w innym wątku, że CS jest niby zaufany, ale tak samo iperfumy, którym nie ufamy. I takie to zagwozdki
Już nawet nie będę pytać o iperfumy. Jak zaufany, to znaczy, że pewnie więcej niż jedna osoba korzystała i miała pozytywne doświadczenia. A co to znaczy w ogóle "niby zaufany"?
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 21:16   #282
Badoszka
Przyczajenie
 
Avatar Badoszka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Przymierzam się do kupna Amor Amor Cacharel

Proszę o weryfikację:

Sprzedający Eglamour
http://allegro.pl/cacharel-amor-amor...486710564.html

Proszę o weryfikację:

Sprzedający nescafee22
http://allegro.pl/cacharel-amor-amor...502555097.html

Proszę o weryfikację:

Sprzedający adam11162
http://allegro.pl/cacharel-amor-amor...499113614.html

Czy lepiej zaryzykować i kupić takie?

Sprzedający: Mmoniczkaa_mm
http://allegro.pl/amor-amor-woda-toa...491177181.html

Sprzedający: dorotamf
http://allegro.pl/cacharel-amor-amor...502472589.html

Przepraszam, że aż tyle tych linków, ale sama nie wiem zupełnie co wybrać. Z góry dziękuję za pomoc.
Badoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:54   #283
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Badoszka, na żadnej z tych aukcji bym nie kupiła, no może poza ostatnią, która na pierwszy rzut oka wygląda ok - ale poprosiłabym dla pewności o zdjęcie spodu. 100ml Amor Amor to najbardziej podrabiana pojemność jednego z najbardziej chodliwych zapachów - nie ma co ryzykować, 100ml w folii nie kupisz za 115 czy 119 zł, dopłać trochę i kup oryginał od jakiegoś polecanego sprzedawcy
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:55   #284
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Zgadzam się w 100% z Aggis
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 02:37   #285
kasiab1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Witam, prosiłabym o weryfikację
CHANEL MADEMOISELLE
sprzedawca: klaudia5_17
http://allegro.pl/coco-chanel-mademo...495962019.html

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
kasiab1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 05:02   #286
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez kasiab1987 Pokaż wiadomość
Witam, prosiłabym o weryfikację
CHANEL MADEMOISELLE
sprzedawca: klaudia5_17
http://allegro.pl/coco-chanel-mademo...495962019.html

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc
podróba
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:53   #287
zasadzka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Już nawet nie będę pytać o iperfumy. Jak zaufany, to znaczy, że pewnie więcej niż jedna osoba korzystała i miała pozytywne doświadczenia. A co to znaczy w ogóle "niby zaufany"?
Uwazacie iperfumy za zaufane ? Portal ma mnóstwo opinii pozytywnych, ale nie trzeba długo szukać, żeby natknąć się na opinie mówiące zdecydowanie, że sprzedawane perfumy są podrobione. Mam odczucie, że mnóstwo ludzi nawet nie wie, że ma podrobiony, albo przeterminowany produkt. Osobiście zamawiałem tam perfumy, które nie pachniały, jak te z drogerii i miały paprochy. Ze zwrotem nie było problemu, ale jednak.
Cheapsmells jest niby zaufany, bo niby ma mnóstwo pozytywnych opinii, ale są też opinie o podróbkach, do tego dochodzą niskie ceny perfum.

Wracając do tematu, rozumiem, że Viva La Juicy La Fleur z Allegro lepiej nie brać ? Czy ktoś z członków forum zamawiał kilka razy z cheapsmells ? Mógłbym tam zamówić bez większych obaw?
zasadzka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:27   #288
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zasadzka01 Pokaż wiadomość
Uwazacie iperfumy za zaufane ? Portal ma mnóstwo opinii pozytywnych, ale nie trzeba długo szukać, żeby natknąć się na opinie mówiące zdecydowanie, że sprzedawane perfumy są podrobione. Mam odczucie, że mnóstwo ludzi nawet nie wie, że ma podrobiony, albo przeterminowany produkt. Osobiście zamawiałem tam perfumy, które nie pachniały, jak te z drogerii i miały paprochy. Ze zwrotem nie było problemu, ale jednak.
Cheapsmells jest niby zaufany, bo niby ma mnóstwo pozytywnych opinii, ale są też opinie o podróbkach, do tego dochodzą niskie ceny perfum.

Wracając do tematu, rozumiem, że Viva La Juicy La Fleur z Allegro lepiej nie brać ? Czy ktoś z członków forum zamawiał kilka razy z cheapsmells ? Mógłbym tam zamówić bez większych obaw?
Uważamy iperfumy za zaufane
Nie uważasz, że ludzie z forum o perfumach mają trochę większe pojęcie na temat perfum niż ktoś to tylko rzuci do sieci info, że tam są same podróby? Niestety ale to ludzie się nie znają i od razu doszukują się szczegółów świadczących o podróbie, bo przcież tylko stacjonarnie nie można oszukać . Akurat im wyjątkowo w ten sposób pojechano po opinii.
Twoje mogły pachnieć jak z drogerii bo:
1. od razu podejrzewałeś, że to podróba bo taniej o wiele niż w perfumerii stacjonarnej
2. producenci cały czas mieszają w formułach, zastępują nat. składniki syntetykami, wody przechodzą reformulacje, niestety teraz mało która woda pachnie jak pierwotna wersja, którą to często pamiętamy .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:01   #289
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zasadzka01 Pokaż wiadomość
Uwazacie iperfumy za zaufane ? Portal ma mnóstwo opinii pozytywnych, ale nie trzeba długo szukać, żeby natknąć się na opinie mówiące zdecydowanie, że sprzedawane perfumy są podrobione. Mam odczucie, że mnóstwo ludzi nawet nie wie, że ma podrobiony, albo przeterminowany produkt. Osobiście zamawiałem tam perfumy, które nie pachniały, jak te z drogerii i miały paprochy. Ze zwrotem nie było problemu, ale jednak.
Cheapsmells jest niby zaufany, bo niby ma mnóstwo pozytywnych opinii, ale są też opinie o podróbkach, do tego dochodzą niskie ceny perfum.

Wracając do tematu, rozumiem, że Viva La Juicy La Fleur z Allegro lepiej nie brać ? Czy ktoś z członków forum zamawiał kilka razy z cheapsmells ? Mógłbym tam zamówić bez większych obaw?
Po tym co napisales nadal chcesz zamowic w cheapsmells? Przeciez u nich wystepuje taka sama sytuacja jak w iperfumy.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 12:08   #290
zasadzka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Uważamy iperfumy za zaufane
Nie uważasz, że ludzie z forum o perfumach mają trochę większe pojęcie na temat perfum niż ktoś to tylko rzuci do sieci info, że tam są same podróby? Niestety ale to ludzie się nie znają i od razu doszukują się szczegółów świadczących o podróbie, bo przcież tylko stacjonarnie nie można oszukać . Akurat im wyjątkowo w ten sposób pojechano po opinii.
Twoje mogły pachnieć jak z drogerii bo:
1. od razu podejrzewałeś, że to podróba bo taniej o wiele niż w perfumerii stacjonarnej
2. producenci cały czas mieszają w formułach, zastępują nat. składniki syntetykami, wody przechodzą reformulacje, niestety teraz mało która woda pachnie jak pierwotna wersja, którą to często pamiętamy .
Nie podejrzewałem dopóki nie wypróbowałem.
Uparty nie jestem, może miałem pecha, ale przyznam, że nawet nie próbowano mnie przekonać, że się mylę. Pachniały całkiem inaczej, były zwietrzałe i miały paprochy. To fakty

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Po tym co napisales nadal chcesz zamowic w cheapsmells? Przeciez u nich wystepuje taka sama sytuacja jak w iperfumy.
Tak mimo wszystko kusi mnie dokonanie zakupu w tym sklepie.
Widziałem mnóstwo opinii pozytywnych na zagranicznych stronach
i musiałem się sporo namęczyć, żeby znaleźć negatywne opinie, a te co znalazłem dotyczyły kosmetyków ogólnie, a nie konkretnie perfum.
Opinii o tym sklepie na polskich stronach prawie nie ma.

Dlatego też pytam, czy macie doświadczenie, skoro allegro odpada, bo na CS Viva La Juicy są dostępne w dobrej cenie.
zasadzka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:10   #291
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zasadzka01 Pokaż wiadomość
Nie podejrzewałem dopóki nie wypróbowałem.
Uparty nie jestem, może miałem pecha, ale przyznam, że nawet nie próbowano mnie przekonać, że się mylę. Pachniały całkiem inaczej, były zwietrzałe i miały paprochy. To fakty
no to pewnie dlatego pachniały inaczej, bo były zwietrzałe a nie dlatego, że podróba. Paprochy czasem zderzają się w oryginałach to, że w necie są opinie o podróbach o niczym nie świadczy, każdy może wypisywać głupoty. Ja myślę, że Wizaż to najbardziej wiarygodne źródło, sama zamawiałam nie raz z iperfumy, polecałam też znajomym i nikt się na podróby nie żalił
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:18   #292
zasadzka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
no to pewnie dlatego pachniały inaczej, bo były zwietrzałe a nie dlatego, że podróba. Paprochy czasem zderzają się w oryginałach to, że w necie są opinie o podróbach o niczym nie świadczy, każdy może wypisywać głupoty. Ja myślę, że Wizaż to najbardziej wiarygodne źródło, sama zamawiałam nie raz z iperfumy, polecałam też znajomym i nikt się na podróby nie żalił
Ok, ok jak pisałem uparty nie jestem, więc wierzę, ale to zmierza w tą stronę, że z wszystkiego ich wybronicie Sprzedali mi felerne perfumy i tyle Nie ma co ich bronić, trzeba mieć to na uwadze. Taka gromadna obrona tego sklepu może wręcz budzić podejrzenia
Ale wracając do tematu, niestety na iperfumy nie ma La Fleur.

To co z CS ?
zasadzka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:23   #293
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zasadzka01 Pokaż wiadomość
Ok, ok jak pisałem uparty nie jestem, więc wierzę, ale to zmierza w tą stronę, że z wszystkiego ich wybronicie Sprzedali mi felerne perfumy i tyle Nie ma co ich bronić, trzeba mieć to na uwadze. Taka gromadna obrona tego sklepu może wręcz budzić podejrzenia
Ale wracając do tematu, niestety na iperfumy nie ma La Fleur.

To co z CS ?
Nie felerne tylko prawdopodobnie stare. A to się może zdarzyć w każdym sklepie.
Wymienili? Tak? No to o co chodzi?

Rozumiem, straciłeś zaufanie do tego sklepu - bywa i tak. Ale to, że sprzedali Ci perfumy stare nie znaczy, że sprzedają podróbki, no zastanów się.

La fleur dostaniesz jeszcze w perfumesco i dolce. Obydwie perfumerie są polecane i zaufane.
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2013-08-28 o 12:24
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:32   #294
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zasadzka01 Pokaż wiadomość
Ok, ok jak pisałem uparty nie jestem, więc wierzę, ale to zmierza w tą stronę, że z wszystkiego ich wybronicie Sprzedali mi felerne perfumy i tyle Nie ma co ich bronić, trzeba mieć to na uwadze. Taka gromadna obrona tego sklepu może wręcz budzić podejrzenia
Ale wracając do tematu, niestety na iperfumy nie ma La Fleur.

To co z CS ?
Nakryles nas, otrzymujemy za obrone za darmo flaszki perfum
Nie no, prosze cie
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:36   #295
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez koralina3 Pokaż wiadomość
Nie polecam kupować miniatur, zwłaszcza od sprzedawcy, który pozbywa się kolekcji (ma dużo aukcji z miniaturami, ale wystawione po jednej sztuce z każdego zapachu).Można trafić na stare , zwietrzałe, wręcz śmierdzące egzemplarze (kiedyś kupiłam taką miniaturę, Samsary , koszmar normalnie!). (Nadmieniam, że u sprzedawcy wymienionego w Twoim poście akurat nie kupowałam)

Dziękuję najchętniej to wzięłabym flakon od zaufanej wizażanki, ale nie ma
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:45   #296
zasadzka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Nie felerne tylko prawdopodobnie stare. A to się może zdarzyć w każdym sklepie.
Wymienili? Tak? No to o co chodzi?

Rozumiem, straciłeś zaufanie do tego sklepu - bywa i tak. Ale to, że sprzedali Ci perfumy stare nie znaczy, że sprzedają podróbki, no zastanów się.

La fleur dostaniesz jeszcze w perfumesco i dolce. Obydwie perfumerie są polecane i zaufane.
Nagonka na mnie trwa, a przecież opisałem tylko swoją sytuację i nie upierałem się, że sklep jest niegodny zaufania "i już!".
Dziękuję za perfumesco i dolce. CS jeszcze rozważam, ze względu na chęć kupna flakonu 75 ml.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Nakryles nas, otrzymujemy za obrone za darmo flaszki perfum
Nie no, prosze cie
No jakbym ze swoją ukochaną dyskutował
zasadzka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:46   #297
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zasadzka01 Pokaż wiadomość
Nagonka na mnie trwa, a przecież opisałem tylko swoją sytuację i nie upierałem się, że sklep jest niegodny zaufania "i już!".
Dziękuję za perfumesco i dolce. CS jeszcze rozważam, ze względu na chęć kupna flakonu 75 ml.


Jesli nasz obrona iperfum jest dziwna to co powiedzieć o Twoim upieraniu się przy CS?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:48   #298
zasadzka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Jesli nasz obrona iperfum jest dziwna to co powiedzieć o Twoim upieraniu się przy CS?
Mają 75 ml i niezłe ceny. Tylko tyle.
zasadzka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:50   #299
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

zasadzko - uwierz, że gdyby któraś z nas trafiła rzeczywiście podróbkę od iperfum, e-glamour, dolce, kokai itd, to na całym wizażu by wrzało i żadna nie próbowałaby na siłę ich bronić. Po prostu zasłużyli sobie na reputację, którą mają i już. Kupujemy tyle flaszek i niektóre z nas od wielu lat, że chyba jesteśmy bardziej wiarygodnym źródłem niż ktoś, kto nie sprawdziwszy i nie upewniwszy się krzyczy że dostał podróbę, bo mu coś we flaszce nie pasuje. Ja z CS nie zamawiałam, to się nie wypowiadam.
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:58   #300
zasadzka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 18
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
zasadzko - uwierz, że gdyby któraś z nas trafiła rzeczywiście podróbkę od iperfum, e-glamour, dolce, kokai itd, to na całym wizażu by wrzało i żadna nie próbowałaby na siłę ich bronić. Po prostu zasłużyli sobie na reputację, którą mają i już. Kupujemy tyle flaszek i niektóre z nas od wielu lat, że chyba jesteśmy bardziej wiarygodnym źródłem niż ktoś, kto nie sprawdziwszy i nie upewniwszy się krzyczy że dostał podróbę, bo mu coś we flaszce nie pasuje. Ja z CS nie zamawiałam, to się nie wypowiadam.
Chciałbym tylko wyjaśnic:
Po 1 ja nie chcę się z nikim kłocić i nie bierzcie postów tak do siebie.
Po 2 pisałem już, że wam wierzę. Ja kupiłem tam tylko raz i tylko raz się naciąłem. Cóż zdarza się. Następne perfumy od nich zamówię na 100 %.
Po 3 Dziękuję za pomoc i te mniej agresywne posty
zasadzka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 13:47:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.