Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 09:57   #4321
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to dalej nie wiem jak to będzie wyglądac....... bo za każdym razem jak powiedziałam, że to tamto siamto mi się nie podoba, to Pani coraz bardziej się obrażała..........a cholera jasna płaci się im ponad 2500zl! za taką kwotę to mogłaby sie już troche wysilic................:m ur:
Wow, to na prawdę duża kwota, nie wydaje się jej ot tak. My za film płacimy 1200zł. Nie mogę się juz doczekać, ma być w przyszłym tygodniu.
A Wy nie dajcie się, macie prawo wymagać
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:04   #4322
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Wow, to na prawdę duża kwota, nie wydaje się jej ot tak. My za film płacimy 1200zł. Nie mogę się juz doczekać, ma być w przyszłym tygodniu.
A Wy nie dajcie się, macie prawo wymagać
I tak sie z nia bede jeszcze wykłócac o wszystko
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:46   #4323
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... Dzięki za wszystkie rady i pomysły
Co do wczorajszej wizyty u kamerzysty i fotografa to....... szkoda gadać..........wróciliśmy wściekli, załamani i nie wiadomo co jeszcze...........
Wiecie na kiedy będą nasze zdjęcia ślubne do odbioru?? Może się wyrobią na Boże Narodzenie!!!!!

Ten babsztyl zaczął nam wciskać byle jakie podkłady na płytę, bylebyśmy już sobie poszli....... jak jest przedstawiłam naszą wizję, to ona na to że oni tak nie robią, tylko tak i zaczęła swoje....później że ta płyta może nam się będzie podobać ale innym nie..........a co mnie inny cholera obchodzą?!?!?!?!?!?! I można mówić i tłuc i tłumaczyć...... proszę ją o listę podkładów, żeby sobie wybrać....a ona do mnie że takowej nie ma, bo zawsze dają to samo..........nosz kur...!!
Później że nie chce mieć na płycie żadnych latających gwiazdek, różowych mgiełek i wogóle.... a ta mi wyskakuje, że ta płyta będzie grobowa jak z pogrzebu.......

Myslalam że ją pobije....... normalnie mi się wszystkiego odechciało, a co najlepsze, co 2 minuty powtarzała, że "oni robią wszystko tak jak chce młoda para" no właśnie kur... widzieliśmy.............. ....................
O jacie co za baba to coś w rodzaju mojego fotografa, oni robią wszystko jak klient chce, a w rzezywistości robią po swojemju :/ mój kamerzysta pomimo że nie jest jakiś super nowoczesny powiedział, ze jak chcemy to mamy mu dac na płytce swoje utwory jakie chcemy i w którym momencie filmu a jak nie to on da swoje no i daliśmy płytke i bez problemu. Jakiś dziwnych wstawek i emotek tez nie chciałam i też powiedział ze ok. Idźcie do tej baby jeszcze raz i wytłumaczcie na spokojnie, a może uda się Wam porozmawiać z kimś innym z tej firmy?
Cena rzeczywiście spora, dlategp tym bardziej macie prawo wymagać żeby film był zrobiony po Waszej myśli. My płacimy 1200 zł za film z wesela i poprawin a nie robi zadnych problemów. Pamiętajcie grunt to opanowanie i sukcesywne dążenie by było po Waszej myśli

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:50
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:58   #4324
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Strasznie dużo za ten film. Współczuję takich cyrków

Myśmy płacili 1800zł - bo chcieliśmy mieć film w HD. I jestem bardzo zadowolona Mamy normalny film i skrócony (pół godziny) i ten drugi jest tak super, że mogłabym go codziennie oglądać, bo zanim się zacznie nudzić, to się kończy. Jest genialny
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:05   #4325
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Moj kamerzysta sam dobieral muzyke. Jest to mlody chlopak wiec wybral fajna - dobry stary rock jak np U2, jakas francuska ballada o milosci, troche wloskich melodii. I np Pretty Woman.

No i zrobil film w ciagu tygodnia od slubu.
Kiedy sie zdziwilam ze to szybko powiedzial ze jakby odkladal robote to potem mu sie nazbiera - ma przeciez inny slub w nastepna sobote
I to jest podejscie!
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:16   #4326
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Nie załamujcie mnie..... śmiałam się wczoraj do mojego tżta, że w takim tempie to człowiek by się zdążył rozwieść a dopiero by zdjęcia ślubne dostał??
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:33   #4327
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Nie załamujcie mnie..... śmiałam się wczoraj do mojego tżta, że w takim tempie to człowiek by się zdążył rozwieść a dopiero by zdjęcia ślubne dostał??
2 miesiące czekania na zdjęcia to jeszcze idzie znieść, moja kuzynka miała ślub w sierpniu a fotki dostała w grudniu i do tego było okropne, w ogóle nie zrobione jakby ktoś cyfrówką pstryknął i wywołał bez żadnych poprawek potem dopiero zaczęła się kłucić to jej poprawili te fotki, a film dostała jeszcze później w styczniu dopiero, bo robiła to ta sama firma.

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
O wiele weselej, teraz się wcale nie nudzę Z dnia na dzień coraz większy z niego rozrabiaka. Wczoraj został sam w domu, nie na długo, jak wróciłam to zastałam go w swoim kapciu
Super jesteś super, żadna dyrektorka Ci nie straszna
dziękuję
byłam dziś w jednym z przedszkoli gdzie będe miała zajęcia, zaraz obok bloku mojego dostałam liste dzieci i będe miała w grupie moją małą sąsiadke
mam troche papierkowej roboty na początku musze dzienniki uzupełnić i wszystko sobie dobrze rozpisać pioseneczek poszukać no i do angielskiego się przygotować przygotować obrazki i pomoce
słodki ten piesio moze kiedyś też sobie sprawimy z tż'tem takiego małego pupilka
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 11:42   #4328
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dziękuję
byłam dziś w jednym z przedszkoli gdzie będe miała zajęcia, zaraz obok bloku mojego dostałam liste dzieci i będe miała w grupie moją małą sąsiadke
mam troche papierkowej roboty na początku musze dzienniki uzupełnić i wszystko sobie dobrze rozpisać pioseneczek poszukać no i do angielskiego się przygotować przygotować obrazki i pomoce
słodki ten piesio moze kiedyś też sobie sprawimy z tż'tem takiego małego pupilka
Grunt to się dobrze przygotować, zwłaszcza na początku, później jak już wejdziesz w ten rytm to będzie inaczej
Piesia mamy super, taka domowa maskotka, wszyscy go rozpieszczają jednocześnie zdając sobie sprawę, że nie powinno się tak go przyzwyczajać, ale to jest silniejsze od nas Moi rodzice go uwielbiają, ojciec to nawet szeptem mówi jak Roki śpi Ale też mówią, że chętnie by się tak wnukami zajmowali i cieszyli
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:57   #4329
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Grunt to się dobrze przygotować, zwłaszcza na początku, później jak już wejdziesz w ten rytm to będzie inaczej
Piesia mamy super, taka domowa maskotka, wszyscy go rozpieszczają jednocześnie zdając sobie sprawę, że nie powinno się tak go przyzwyczajać, ale to jest silniejsze od nas Moi rodzice go uwielbiają, ojciec to nawet szeptem mówi jak Roki śpi Ale też mówią, że chętnie by się tak wnukami zajmowali i cieszyli
dokłądnie najgorzej na początku.
no widzisz to teraz przynajmniej rodzice wprawy nabiorą
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:04   #4330
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Grunt to się dobrze przygotować, zwłaszcza na początku, później jak już wejdziesz w ten rytm to będzie inaczej
Piesia mamy super, taka domowa maskotka, wszyscy go rozpieszczają jednocześnie zdając sobie sprawę, że nie powinno się tak go przyzwyczajać, ale to jest silniejsze od nas Moi rodzice go uwielbiają, ojciec to nawet szeptem mówi jak Roki śpi Ale też mówią, że chętnie by się tak wnukami zajmowali i cieszyli
Też mamy taką pupilkę w domu, dzisiaj np dzwoni do mnie tż, rozmawiamy a za chwile "Puśka!!!!!!! Czemu mi wyjadłaś wszystkie lentylki, przeciez schowane były......."
Rozpuszczona jak dziadoski bicz, do tego mama ją traktuje jak dziecko, łącznie z tym, że z nią śpi, i na obiad ma gotowanie inne danie - coś co lubi, nie jakieś resztki
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:04   #4331
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Ciezko nie rozpieszczac takiego slodziaka ale jak sie czlowiek naoglada jakie wlasnie te male pieski moga byc zjadliwe to
A zabki choc male to niezle potrafia ugryzc.
Dobrze by malego nauczyc chociaz podstawowych komend. Np siad, zostan, przychodzenia na zawolanie. Bo jak sie wyrwie na spacerze i popedzi za jakims kolega lub kolezanka
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 16:16   #4332
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej
Jak tam jesienny nastrój kobietki? U mnie dzisiaj lepiej niż wczoraj

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
zaglądaj jak najczęściej
No właśnie nic jeszcze nie wiem, pojęcia nie mam ile to może potrwać. Moja koleżanka poszła na urlop, szkoda bo gdyby była w p-racy to coś może by się dowiedziała i nieoficjalnie mi przekazała. No ale kciuki jeszcze są mile widziane

No to jeszcze trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A ja coraz gorszy kaszel mam, do tego nos cały czas zapchany, gadam basem, a muszę dziś poprowadzić 2 lekcje bleeeh
No to do lekarza marsz, nie ma żartów...

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Co do wczorajszej wizyty u kamerzysty i fotografa to....... szkoda gadać..........wróciliśmy wściekli, załamani i nie wiadomo co jeszcze...........
Wiecie na kiedy będą nasze zdjęcia ślubne do odbioru?? Może się wyrobią na Boże Narodzenie!!!!!

Ten babsztyl zaczął nam wciskać byle jakie podkłady na płytę, bylebyśmy już sobie poszli....... jak jest przedstawiłam naszą wizję, to ona na to że oni tak nie robią, tylko tak i zaczęła swoje....później że ta płyta może nam się będzie podobać ale innym nie..........a co mnie inny cholera obchodzą?!?!?!?!?!?! I można mówić i tłuc i tłumaczyć...... proszę ją o listę podkładów, żeby sobie wybrać....a ona do mnie że takowej nie ma, bo zawsze dają to samo..........nosz kur...!!
Agula, maskara z tymi ludźmi. A nie wiedzieliście wcześniej, że tak u nich jest? Ustaliliście w końcu coś? Może spróbujcie jednak postawić na swoim, nawet jak innym ma się nie podobać, w końcu to Wasza pamiątka


My po weekendzie odbieramy zdjęcia Nie mogę sie doczkać. Trochę się przedłużyło bo zamówiliśmy profesjonalny album i najpierw fotografowi przysłali zły... W albumie mamy mieć 180 zdjęć (wszystkie obrobione) i 3 egzemplarze wszystkich zdjęć - ok. 3000 (dwa dni i sesje).
Na film jeszcze poczekamy, ale z tym mi sie nie spieszy, wolę żeby było później, ale dobrze zrobione. Jesteśmy bardzo zadowoleni z foto i kamery. Na film mogliśmy sobie wybrać praktycznie wszystko (piosenki, czołówkę, nasze zdjęcia itd.). W ogóle chyba Wam nie pisałam o gratisie w tej firmie Jak K. przyjechał do mnie do domu to zauważyłam 2 gości z kamerami. Jak jechaliśmy do kościoła zapytałam go kto to był Okazało się, że sobie pomylili i myśleli, że mamy umowe na 2 kamery Stwierdzili, że i tak nie mają planów na wieczór więc zostaną obaj. I tak oto mamy ślub i wesele kręcone na 2 kamery w cenie 1
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:24   #4333
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
My po weekendzie odbieramy zdjęcia Nie mogę sie doczkać. Trochę się przedłużyło bo zamówiliśmy profesjonalny album i najpierw fotografowi przysłali zły... W albumie mamy mieć 180 zdjęć (wszystkie obrobione) i 3 egzemplarze wszystkich zdjęć - ok. 3000 (dwa dni i sesje).
Na film jeszcze poczekamy, ale z tym mi sie nie spieszy, wolę żeby było później, ale dobrze zrobione. Jesteśmy bardzo zadowoleni z foto i kamery. Na film mogliśmy sobie wybrać praktycznie wszystko (piosenki, czołówkę, nasze zdjęcia itd.). W ogóle chyba Wam nie pisałam o gratisie w tej firmie Jak K. przyjechał do mnie do domu to zauważyłam 2 gości z kamerami. Jak jechaliśmy do kościoła zapytałam go kto to był Okazało się, że sobie pomylili i myśleli, że mamy umowe na 2 kamery Stwierdzili, że i tak nie mają planów na wieczór więc zostaną obaj. I tak oto mamy ślub i wesele kręcone na 2 kamery w cenie 1
Ale niektorzy to maja szczescie!
Uprzejmie prosi sie Moderatora lub nawet samego Zlosliwca o wstawienie tu nowego emotikonka - mega zazdrosnika!
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:32   #4334
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no jasne, że moge sobie zrobić albumy dla rodziców, albo dla siebie foto na ściane, ale moge przecież zamówić u nich i bez problemu powiedziała, że będzie płytka to chce płytke i koniec kropka będe ich tak długo nękać i męczyć aż dostaniemy to, za co zapłaciliśmy
No dobra, odbitki pal sześć, ale jak bedziesz chciała ustawić sobie tapetę na pulpit w kompie, to nie możesz tak?
Co to znaczy wykupienie archiwum?? Przecież nie kupujecie fotek, na których jest sąsiad tylko wy i jeszcze ktoś wam robi problemy??
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:46   #4335
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość

Bierzesz coś na to przeziębienie? Dużo osób teraz choruje, odpukać ja na razie się 3mam, ale gardło zaczyna mnie piec
Biorę, biorę. Wczoraj wieczorem wypiłam theraflu i się dziś rano nie mogłam dobudzić, bo na mnie o działa jak środek nasenny oprócz tego syropek z cebuli, witamina C, a dziś dokupiłam aspirynę, żeby brać w ciągu dnia (a theraflu tylko na wieczór) i TŻ mi siłą syrop na kaszel wcisnął, więc jestem tak nafaszerowana lekami, że bardziej się nie da

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
to lecz się kochana czym prędzej zeby Ci się nie pogorszyło
Leczę się, leczę Jutro przesiedzę cały dzień w domku, ale w niedzielę znów mnie czeka poprowadzenie 2 godzin zajęć, więc mam nadzieję, że już mi będzie lepiej po tak intensywnej kuracji.

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Co do wczorajszej wizyty u kamerzysty i fotografa to....... szkoda gadać..........wróciliśmy wściekli, załamani i nie wiadomo co jeszcze...........
Wiecie na kiedy będą nasze zdjęcia ślubne do odbioru?? Może się wyrobią na Boże Narodzenie!!!!!
Nie dajcie się, walczcie o swoje. W razie czego wystarczy zasugerować delikatnie, że zrobicie jej antyreklamę
Ja po tej historii z kwiatami w kościele przy każdej możliwej okazji robię wszystko, żeby baba straciła klientów Ostatnio opowiedziałam całą historię mojej fryzjerce, która na bank rozpowie to dalej

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
mam troche papierkowej roboty na początku musze dzienniki uzupełnić i wszystko sobie dobrze rozpisać pioseneczek poszukać no i do angielskiego się przygotować przygotować obrazki i pomoce
To standard niestety, że jak się prowadzi zajęcia to pierwszy rok jest najgorszy, bo trzeba wszystkie materiały od początku przygotować, ale za to później można przez kilka lat bazować na tych samych materiałach

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
ojciec to nawet szeptem mówi jak Roki śpi


Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
No to do lekarza marsz, nie ma żartów...
Do lekarza to się nie kwalifikuje, bo raczej nie zapisze mi nic więcej poza tym co już sama łykam

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Ale niektorzy to maja szczescie!
Uprzejmie prosi sie Moderatora lub nawet samego Zlosliwca o wstawienie tu nowego emotikonka - mega zazdrosnika!
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:36   #4336
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Martoolka: zdrowia zycze
nie bede cytowac dzisija, jakos nie mam sily jutro rano musze wstac , bo do tej nowej szkoly zaczelam jezdzic na tego technika uslug kosmetycznych i mam zajecia sobota niedziela + moje stare studia dzienne moze dam rade
my tez juz czekamy 3 miesiace na film z wesela , juz troche przesada, musze tam zadzwonic , zebysmy w koncu go dostali;/
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:47   #4337
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Ale niektorzy to maja szczescie!
Uprzejmie prosi sie Moderatora lub nawet samego Zlosliwca o wstawienie tu nowego emotikonka - mega zazdrosnika!
Ja często mam szczęście do jakichś superpromocji. Moja współlokatorka sie zawsze śmiała, że połowe książek i ciuchów mam z przecen
A fotograf stwierdził, że jak jesteśmy razem to dostajemy gratisy... Jak w trakcie sesji poszliśmy do McDonaldsa (wyobraźcie sobie tam mnie w sukni ślubnej dobrze, że welon w samochodzie zostawiłam ) fotograf zamówił zestaw dla dzieci i dostał w nim 2 hamburgery zamiast 1

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
To standard niestety, że jak się prowadzi zajęcia to pierwszy rok jest najgorszy, bo trzeba wszystkie materiały od początku przygotować, ale za to później można przez kilka lat bazować na tych samych materiałach

Do lekarza to się nie kwalifikuje, bo raczej nie zapisze mi nic więcej poza tym co już sama łykam
No to łykaj Mam nadzieję, że szybko pomoże (swoją drogą też sie dziwnie czuję, mam nadzieję, że nic mnie nie zbierze, jutro mamy jechać zobaczyć dzidzię kuzynki a to wcześniaczek...)

A co do tego na początku - to tak jak w tym kawale:
Na szkolnym korytarzu młody nauczyciel spotyka starszego kolegę - też nauczyciela. Młody obładowany torbami z ksiązkami, notatkami itd., starszy tylko z długopisem. Młody mówi do starego:
- Jak ja Panu zazdroszczę! Po tylu latach nauczania Pan ma to wszystko w głowie!
- Nie, w d...ie - odpowiada starszy.
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.

Edytowane przez mmmmmm
Czas edycji: 2010-10-01 o 20:48
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:26   #4338
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
jutro rano musze wstac , bo do tej nowej szkoly zaczelam jezdzic na tego technika uslug kosmetycznych i mam zajecia sobota niedziela + moje stare studia dzienne moze dam rade
a do jakiej szkoły chodzisz na tego technika??

przepraszam że tak pytam ni z gruchy ni z pietruchy
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:30   #4339
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... Dzięki za wszystkie rady i pomysły
Co do wczorajszej wizyty u kamerzysty i fotografa to....... szkoda gadać..........wróciliśmy wściekli, załamani i nie wiadomo co jeszcze...........
Wiecie na kiedy będą nasze zdjęcia ślubne do odbioru?? Może się wyrobią na Boże Narodzenie!!!!!

Ten babsztyl zaczął nam wciskać byle jakie podkłady na płytę, bylebyśmy już sobie poszli....... jak jest przedstawiłam naszą wizję, to ona na to że oni tak nie robią, tylko tak i zaczęła swoje....później że ta płyta może nam się będzie podobać ale innym nie..........a co mnie inny cholera obchodzą?!?!?!?!?!?! I można mówić i tłuc i tłumaczyć...... proszę ją o listę podkładów, żeby sobie wybrać....a ona do mnie że takowej nie ma, bo zawsze dają to samo..........nosz kur...!!
Później że nie chce mieć na płycie żadnych latających gwiazdek, różowych mgiełek i wogóle.... a ta mi wyskakuje, że ta płyta będzie grobowa jak z pogrzebu.......

Myslalam że ją pobije....... normalnie mi się wszystkiego odechciało, a co najlepsze, co 2 minuty powtarzała, że "oni robią wszystko tak jak chce młoda para" no właśnie kur... widzieliśmy.............. ....................

Rany zabiłabym! I to za sama kamerę 2 500?? czy z foto? chyba bym na szybko poszukała kogos innego... a jak Wam sie nie spodoba to najwyżej bedziecie oddawać do poprawki.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
No dobra, odbitki pal sześć, ale jak bedziesz chciała ustawić sobie tapetę na pulpit w kompie, to nie możesz tak?
Co to znaczy wykupienie archiwum?? Przecież nie kupujecie fotek, na których jest sąsiad tylko wy i jeszcze ktoś wam robi problemy??
dokładnie ja mam tapetę z pleneru ale fotobooki nam do dzis poprawia... bo okładka sie nie ladnie zalaminowała ... więc różnie to bywa... ale za to nue zapłaciliśmy do końca do puki nie skończy wszytskiego na cacy.
A na plenerze też poszliśmy do maca zjeść...
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 22:33   #4340
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

cześć i czołgiem

wiem wiem, to skandal że jeszcze nie ma relacji ode mnie ale poprawiny trwały prawie cały tydzień, a mi się szkoła jeszcze dziś zaczęła

tak więc uprzejmie wnioskuję o wybaczenie

relacja jutro
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:45   #4341
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
cześć i czołgiem

wiem wiem, to skandal że jeszcze nie ma relacji ode mnie ale poprawiny trwały prawie cały tydzień, a mi się szkoła jeszcze dziś zaczęła

tak więc uprzejmie wnioskuję o wybaczenie

relacja jutro



żartuję, ale pisz pisz bo pozapomniasz
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 23:26   #4342
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

hejka!
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 08:16   #4343
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Hej
Jak tam jesienny nastrój kobietki? U mnie dzisiaj lepiej niż wczoraj

My po weekendzie odbieramy zdjęcia Nie mogę sie doczkać. Trochę się przedłużyło bo zamówiliśmy profesjonalny album i najpierw fotografowi przysłali zły... W albumie mamy mieć 180 zdjęć (wszystkie obrobione) i 3 egzemplarze wszystkich zdjęć - ok. 3000 (dwa dni i sesje).
Na film jeszcze poczekamy, ale z tym mi sie nie spieszy, wolę żeby było później, ale dobrze zrobione. Jesteśmy bardzo zadowoleni z foto i kamery. Na film mogliśmy sobie wybrać praktycznie wszystko (piosenki, czołówkę, nasze zdjęcia itd.). W ogóle chyba Wam nie pisałam o gratisie w tej firmie Jak K. przyjechał do mnie do domu to zauważyłam 2 gości z kamerami. Jak jechaliśmy do kościoła zapytałam go kto to był Okazało się, że sobie pomylili i myśleli, że mamy umowe na 2 kamery Stwierdzili, że i tak nie mają planów na wieczór więc zostaną obaj. I tak oto mamy ślub i wesele kręcone na 2 kamery w cenie 1
nie wiem jak inne kobitki ale mój nastrój super chociaż troszke się stresuje tą nową pracą. Ach, zapomniałam Wam napisać ze do mojego małego Wojtaska nadal będe chodzić 3 dni w tygodni na 4 godzinki najwyżej jak nie będe dawać rady to zrezygnuje ale na dzień dzisiejszy nie umiem się z nim roztsać
Super że odbieraie zdjęcia liczymy na jakąś próbke a z tymi kamerami Wam się udało oby się Wam tak szczęściło przez cały życie

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Ale niektorzy to maja szczescie!
Uprzejmie prosi sie Moderatora lub nawet samego Zlosliwca o wstawienie tu nowego emotikonka - mega zazdrosnika!
dobre

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
No dobra, odbitki pal sześć, ale jak bedziesz chciała ustawić sobie tapetę na pulpit w kompie, to nie możesz tak?
Co to znaczy wykupienie archiwum?? Przecież nie kupujecie fotek, na których jest sąsiad tylko wy i jeszcze ktoś wam robi problemy??
no właśnie. Trułam jej ze chce zrobić prezentacje dla gości ze zdjęć z podkłądem muzycznym zeby posłać tym, którzy mieszkają dalej i nie zobaczą normalnych fotek itd. Apropo odbitek to moge mieć taniej bo u nich chcą 3.50 za takie wieksze a u innego fotografa moge je mieć za 2,75 ale jak coś to już nawet kilka moge zamówić u nich np. dla rodziców a dla innych u innego fotografa
no a z archiwum chodzi o to, że wszystkie fotki zrobione przez nich tzn ich negatywy należą do firmy i oni je mogą przetrzymywać przez jakiś tam okres :/
Mam nadzieje, że jak w poniedziałek tam zadzonie to płytka już będzie na mnie czekać.
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Biorę, biorę. Wczoraj wieczorem wypiłam theraflu i się dziś rano nie mogłam dobudzić, bo na mnie o działa jak środek nasenny oprócz tego syropek z cebuli, witamina C, a dziś dokupiłam aspirynę, żeby brać w ciągu dnia (a theraflu tylko na wieczór) i TŻ mi siłą syrop na kaszel wcisnął, więc jestem tak nafaszerowana lekami, że bardziej się nie da

Leczę się, leczę Jutro przesiedzę cały dzień w domku, ale w niedzielę znów mnie czeka poprowadzenie 2 godzin zajęć, więc mam nadzieję, że już mi będzie lepiej po tak intensywnej kuracji.
to bardzo dobrze szybkiego powrotu do zdrówka

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Ja często mam szczęście do jakichś superpromocji. Moja współlokatorka sie zawsze śmiała, że połowe książek i ciuchów mam z przecen
A fotograf stwierdził, że jak jesteśmy razem to dostajemy gratisy... Jak w trakcie sesji poszliśmy do McDonaldsa (wyobraźcie sobie tam mnie w sukni ślubnej dobrze, że welon w samochodzie zostawiłam ) fotograf zamówił zestaw dla dzieci i dostał w nim 2 hamburgery zamiast 1


A co do tego na początku - to tak jak w tym kawale:
Na szkolnym korytarzu młody nauczyciel spotyka starszego kolegę - też nauczyciela. Młody obładowany torbami z ksiązkami, notatkami itd., starszy tylko z długopisem. Młody mówi do starego:
- Jak ja Panu zazdroszczę! Po tylu latach nauczania Pan ma to wszystko w głowie!
- Nie, w d...ie - odpowiada starszy.
fajnie tak mogliście sobie też tam fotki zrobić jak hamburgery wcinacie
a co do kawału to cała prawda wystarczy iść na praktyki żeby sie o tym przekonać

mariiasia, czekamy
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 09:30   #4344
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Martoolka: zdrowia zycze
Dzięki

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
A co do tego na początku - to tak jak w tym kawale:
Na szkolnym korytarzu młody nauczyciel spotyka starszego kolegę - też nauczyciela. Młody obładowany torbami z ksiązkami, notatkami itd., starszy tylko z długopisem. Młody mówi do starego:
- Jak ja Panu zazdroszczę! Po tylu latach nauczania Pan ma to wszystko w głowie!
- Nie, w d...ie - odpowiada starszy.
No wszystko się zgadza

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
wiem wiem, to skandal że jeszcze nie ma relacji ode mnie ale poprawiny trwały prawie cały tydzień, a mi się szkoła jeszcze dziś zaczęła

tak więc uprzejmie wnioskuję o wybaczenie

relacja jutro
Do wniosku należy dodać 3 zdjęcia, może wtedy zostanie pozytywnie rozpatrzony
Czekamy niecierpliwie na relację

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
hejka!
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
to bardzo dobrze szybkiego powrotu do zdrówka
Dzięki
Oj wygląda na to, że w najbliższym czasie będziesz bardzo zapracowana
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 10:26   #4345
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

Dzięki
Oj wygląda na to, że w najbliższym czasie będziesz bardzo zapracowana
nom zanosi się na pracoholizm
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 10:50   #4346
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Dziś ślubuje silvyetta
W tej uroczystej chwili,
gdy słowo tak oznacza
zwycięstwo miłości,
przyjmijcie życzenia szczere:
szczęścia, zdrowia, radości.
Niech uśmiech waszych dzieci
pochodnią wesela świeci.
Dobroć, mądrość
niech czynem kieruje,
a harmonii współżycia
nigdy nie brakuje.


W zasadzie jeszcze tylko za tydzień będą ślubować udzielające się na wątku PMki. Nie mogę uwierzyć, że to już prawie koniec naszego udzielania się na "jeszcze przed"
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 11:48   #4347
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziś ślubuje silvyetta
W tej uroczystej chwili,
gdy słowo tak oznacza
zwycięstwo miłości,
przyjmijcie życzenia szczere:
szczęścia, zdrowia, radości.
Niech uśmiech waszych dzieci
pochodnią wesela świeci.
Dobroć, mądrość
niech czynem kieruje,
a harmonii współżycia
nigdy nie brakuje.

W zasadzie jeszcze tylko za tydzień będą ślubować udzielające się na wątku PMki. Nie mogę uwierzyć, że to już prawie koniec naszego udzielania się na "jeszcze przed"
Silvyetta, wszystkiego naj naj naj dołączam sie do życzeń martoolki

szybko to przeleciało
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 12:23   #4348
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no właśnie. Trułam jej ze chce zrobić prezentacje dla gości ze zdjęć z podkłądem muzycznym zeby posłać tym, którzy mieszkają dalej i nie zobaczą normalnych fotek itd. Apropo odbitek to moge mieć taniej bo u nich chcą 3.50 za takie wieksze a u innego fotografa moge je mieć za 2,75 ale jak coś to już nawet kilka moge zamówić u nich np. dla rodziców a dla innych u innego fotografa
no a z archiwum chodzi o to, że wszystkie fotki zrobione przez nich tzn ich negatywy należą do firmy i oni je mogą przetrzymywać przez jakiś tam okres :/
Mam nadzieje, że jak w poniedziałek tam zadzonie to płytka już będzie na mnie czekać.
Acelinka, ale wy macie prawo do zdjęć na których zostały wykorzystane Wasze twarze. Matko, ja naprawdę pierwsze słyszę, żeby fotograf nie dawał zdjęć na płycie. To jest tylko i wyłącznie spowodowane tym, że chcą jeszcze na was zarobić przez te odbitki. Ja bym ją postraszyła jakimś adwokatem, jak dalej wam będzie problemy robiła i będzie marudziła z tą plytka.
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:19   #4349
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Acelinka, ale wy macie prawo do zdjęć na których zostały wykorzystane Wasze twarze. Matko, ja naprawdę pierwsze słyszę, żeby fotograf nie dawał zdjęć na płycie. To jest tylko i wyłącznie spowodowane tym, że chcą jeszcze na was zarobić przez te odbitki. Ja bym ją postraszyła jakimś adwokatem, jak dalej wam będzie problemy robiła i będzie marudziła z tą plytka.
będe walczyć o tą płyte jak lwica a tak na serio to też tak uważam, ze nam sie należą te fotki bo po 1. na nich jesteśmy a po 2. zapłaciliśmy za nie. zobacze w poniedziałek co mi powie, oby płytka na mnie czekała bo inaczej
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 14:40   #4350
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
a do jakiej szkoły chodzisz na tego technika??

przepraszam że tak pytam ni z gruchy ni z pietruchy
w Dąbrowie Górniczej

silvyetta:wszystkiego najlepszego
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.