zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktoś? WĄTEK ZBIORCZY - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 20:49   #151
marcin_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

A ta suszarka co jest w tej drugiej nadaje sie do czegos dodatkowo czy to tylko taki bajer ?
marcin_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 21:34   #152
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

taki bajer raczej hybryda utwardza się w uv, nie pod wpływem wietrzyku
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 22:42   #153
marcin_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Ok, dzieki wielkie za porade to zamowie zestaw 1
marcin_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 20:18   #154
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Witam
mam pytanie odnośnie zestawu który pojawił się ostatnio w jednej z perfumerii
RED CARPET MANICURE Zawiera : Prep - Baza pod żel LED, Structure - Żel podkładowy utwardzany lampą LED, Brilliance - Żel nawierzchniowy utwardzany lampą LED, Revitalize - olejek do skórek paznokcia, Purify - Preparat oczyszczający stosowany przed i po nałożeniu żelu LED, Erase - zmywacz do usunięcia żelu LED oraz profesjonalną lampę LED( 6 wat). Czy ktoś słyszał stosuje? Warto wydac 5 stów na zestaw ?
Jestem "zielona" jeżeli chodzi o tego typu manicure(miałam kilka razy robiony i tyle)-a chciałabym spróbowac czegos samodzielnie

Edytowane przez cocos1
Czas edycji: 2014-11-29 o 20:19
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 16:04   #155
barpaw007
Przyczajenie
 
Avatar barpaw007
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure hybrydowy ?

hej, chciałabym zacząć swoją przygode z hybrydami ale nie mam pojecia jaki zestaw kupić na początek... Co sądzicie o tym? http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...pee-6/52311667
barpaw007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 16:11   #156
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Nie musze nawet otwierac linka zeby stwierdzic ze produkty nadaja sie tylko na smietnik
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 16:48   #157
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez barpaw007 Pokaż wiadomość
hej, chciałabym zacząć swoją przygode z hybrydami ale nie mam pojecia jaki zestaw kupić na początek... Co sądzicie o tym? http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...pee-6/52311667
Poniekąd potwierdzę poniższą opinię.
Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Nie musze nawet otwierac linka zeby stwierdzic ze produkty nadaja sie tylko na smietnik
Ale... sama kilka lat temu kupiłam dokładnie taki zestaw. Fakt, hybrydy po nałożeniu były beznadziejne, cały czas się kleiły i nie utwardzały się. Potem kupiłam bazę, top i lakiery z OPI Gel Color i zaczęłam używać z lampą, cleanerem itp. właśnie z powyższego zestawu- i się spisują te elementy bardzo dobrze . Niemniej jednak sama baza, top i kolory z oferty z groupona faktycznie beznadziejne i ja po jednym razie wyrzuciłam.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 17:18   #158
barpaw007
Przyczajenie
 
Avatar barpaw007
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Czyli jednak lepiej jeśli kupię samą lampę, a całą resztę osobno skompletuje?
barpaw007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 17:27   #159
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez barpaw007 Pokaż wiadomość
Czyli jednak lepiej jeśli kupię samą lampę, a całą resztę osobno skompletuje?
Wg mnie sama sobie lepszy zestaw skompletujesz, w podobnej lub niewiele wyższej cenie .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 18:41   #160
inrie90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie
szukam zestawu do manicure hybrydowego (jestem początkująca)
co sądzicie o tym? http://www.neonail.pl/katalog/lakier...olorowych.html
Polecacie jakieś konkretne zestawy?
Będę wdzięczna za każdą pomoc
inrie90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 07:31   #161
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

inrie90 - dziewczyny udzielające się na forum przeglądają z reguły wszystkie wątki (np. ja) więc uważam, że pisanie dwóch tych samych postów w dwóch różnych wątkach jest po prostu bezczelne.. Z całym szacunkiem.. Chcesz sie czegoś dowiedzieć to przeczytaj wszystkie wątki a nie rób bałaganu.
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 10:34   #162
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

zgadzam się z emką, szczególnie, że 2 komentarze wyżej wsystko było omawiane po raz enty
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:39   #163
adamagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Lightbulb Hybryda -problem

cześć, jestem tutaj nowa więc proszę o odrobinę wyrozumiałości jeżeli już taki wątek był

jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw do hybrydy na allegro, wszystko ładnie mi wychodziło, nałożyłam ją zgodnie z instrukcją, ale jak przyszło co do czego, czyli do zdejmowania wystąpił problem :x

namoczyłam tak jak trzeba wacik, przyłożyłam do paznokcia i owinęłam folią aluminiową, próbowałam też moczyć w acetonie paznokcie i niestety hybryda nie chciała zejść i w ostateczności musiałam piłować co strasznie zniszczyło moją płytkę paznokcia.

i teraz mam pytanie czy któraś z Was miała taki problem ? nie wiem co tutaj jest nie tak, czy baza, kolor, aceton ? Teraz cały zestaw leży i się kurzy, bo szkoda mi paznokci
adamagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 20:28   #164
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybryda -problem

kupiłaś pewnie żele w pędzelku występujące powszechnie na allegro pod nazwą hybryd. We wszystkich wątkach poruszamy tą tematykę, chyba nie znajdzie się ani jedna dziewczyna która poleciłaby zestaw z allegro, bo to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Tak więc zapraszam do lektury wątków o lakierach hybrydowych. Lepiej poczytać, pozapisywać ważniejsze informacje i samemu skomponować swój zestaw.
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:33   #165
CamJT
Przyczajenie
 
Avatar CamJT
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
GG do CamJT
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć! Chcę kupić zestaw do manicure hybrydowego. Przeczytałam wątek i wiele z Was poleca ten http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Mani...a-UV-36W-K/315
Ja znalazłam sobie taki: http://pazurki.com.pl/zestaw-startowy.html , jest droższy i uboższy (akcesoria, które są w tym pierwszym prostu mam do malowania zwykłym lakierem lub dokupię osobno). Słyszałam też sporo pozytywnych opinii na temat lakierów hybrydowych Semilac. Myślicie, że taki zestaw wystarczy dla dwóch osób (mam zamiar robić sobie i współlokatorce, może mamie jak będę w rodzinnym domu)?
Już wiem, że jeśli bym się zdecydowała, to dokupię jeszcze dwa kolory no i większy cleaner oraz remover.
CamJT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 07:57   #166
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

taki zestaw z Semilac jak najbardziej wystarczy, sama jestem posiadaczką ich bazy, topu i kilkunastu kolorów, tylko lampe mam inną
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 16:55   #167
olka182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny mam pytanie czy lakiery hybrydowe cosmetics zone można usunąć acetonem ale nie koniecznie z cosmetics zone ? Bo keidys sie spotkałam z tym że lakier pewnej firmy usunąć można było tylko produktami z tej samej serii.
olka182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 17:10   #168
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

aceton to aceton, CZ z tego co sie orientuje zejdą pod każdym acetonem
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 15:22   #169
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
aceton to aceton, CZ z tego co sie orientuje zejdą pod każdym acetonem
To jest często chwyt marketingowy żeby zakupywać wszystkie produkty z jednej firmy

Ja kupiłam pod koniec czerwca zestaw z allegro firmy Tifton, z ich sklepu Jestem bardzo zadowolona. Od tego samego sprzedawcy zestaw kupiła moja koleżanka (aczkolwiek pomniejszony) a następnie jeszcze jedna
Wszystkie zachwalają
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 19:30   #170
tynulka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: zestaw hybrydowy, który wybrać.

Cytat:
Napisane przez fsls Pokaż wiadomość
dziewczyny, zdaję sobie sprawę,że podobnych wątków było kilka,ale zależy mi na waszej opinii w sprawie dwóch konkretnych zestawów:
1. http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-d...711504669.html
2.http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...e-2-7/46926952
czy są warte polecenia?chodzi mi o lampę, bo lakiery to wiadomo,że lepiej dokupić osobno. dziękuję za każdą podpowiedź
Włąśnie jestem w takiej samej kropce, doradzicie który zestaw byłoby najlepiej zakupić tak dla siebie do domu? Czytam i czytam ale to trzeba sporo czasu by to ogarnąc a ja go nie mam dlatego proszę o pomoc Oto zestawy o których myślę:
1. http://allegro.pl/zestaw-hybryda-sem...962601453.html
2. http://allegro.pl/zestaw-do-manicure...928063544.html
3. http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-z...894515163.html
4. http://allegro.pl/zestaw-hybrydowy-6...824410098.html

Bardzo proszę o pomoc gdyż ja sama tego chyba nie ogarnę
tynulka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 02:33   #171
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: zestaw hybrydowy, który wybrać.

Sama mam Tiftona. Teraz chyba wzięłabym semilaca, bo tifton mi ciężko schodzi z paznokcia.

Ale jeśli zależy Ci na większej kolorówce, to polecam Tiftona. Na początek, dla domowego użytku wystarcza.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 08:27   #172
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

na dobrą sprawę każdy z tych zestawów nadaje się do domowego użytku, ale ja osobiście wykluczyłabym Tiftona. A z pozostałych dwóch na dzień dzisiejszy wybrałabym bezwzględnie Semilac używałam już 4 różnych firm i Semilac jest moim zdaniem najlepszy z nich
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 19:32   #173
wiewiora1521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: zestaw hybrydowy, który wybrać.

czyli z tego co przeczytałam całą lekture: lampa jesli UV to tylko 36 W i nie wazne jaka firma i niepotrzebne bajery tunelówka koszt i jak sie okazuje na allegro koło 70zł, do tego warte lakiery kolory semilac, lub CZ, do tego polecałyście gelish, na stronie jest dopisek przy nich led czy na uv sie nadaja? czy moglby ktos podeslac linka, na allegro wyszukuje produkty pod ta nazwa i sa tak naprawde inne. zwrocilyscie uwage na cleanser, zeby odtłuszczal, podalyscie link do tego: http://allegro.pl/cleaner-basic-silc...775151494.html

I co dalej? Podsumujecie? Zebym mogla sama sie skompletować od zera na poczatek
wiewiora1521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 19:53   #174
NovemberRain_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: zestaw hybrydowy, który wybrać.

Mam pytanie odnoście tej lampy. Mocno zastanawiam się nad zestawem do manicure hybrydowego z Cosmetics Zone, jednak oferują w nim lampę 9 W. Piszecie, że najlepiej brać 36 W. Na czym polega różnica w zastosowaniu? Ta 36 W lepiej utrwala?

Inne pytanie odnoście manicure hybrydowego ogólnie. Nie miałam nigdy robionego takiego manicure, mam strasznie rozdwajające się paznokcie. Czy hybryda się na nich utrzyma? Normalny lakier zaczyna mi się już odpryskiwać (tzn. odpadać razem z kawałkami paznokcia) na następny dzień po nałożeniu
NovemberRain_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 21:06   #175
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: zestaw hybrydowy, który wybrać.

Cytat:
Napisane przez NovemberRain_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoście tej lampy. Mocno zastanawiam się nad zestawem do manicure hybrydowego z Cosmetics Zone, jednak oferują w nim lampę 9 W. Piszecie, że najlepiej brać 36 W. Na czym polega różnica w zastosowaniu? Ta 36 W lepiej utrwala?

Inne pytanie odnoście manicure hybrydowego ogólnie. Nie miałam nigdy robionego takiego manicure, mam strasznie rozdwajające się paznokcie. Czy hybryda się na nich utrzyma? Normalny lakier zaczyna mi się już odpryskiwać (tzn. odpadać razem z kawałkami paznokcia) na następny dzień po nałożeniu
Ja miałam tak samo z lakierami. Nic nie było w stanie wytrzymać na paznokciu...rozwarstwieni e sięgało czasem macierzy :/ Paznokcie mi się rozdwajały i łamały czasem do krwi...
Nad hybrydą długo się głowiłam, ale wreszcie pewien zastrzyk gotówki i aprobata TŻ wystarczyły żebym zamówiła zestaw Po ściągnięciu pierwszej hybrydy (3 tygodnie) miałam paznokcie tak długie, że nawet nie pamiętam kiedy ostatnio było mi dane na takie patrzeć Ja naprawdę gorąco polecam
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 06:41   #176
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw hybrydowy, który wybrać.

Cytat:
Napisane przez NovemberRain_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoście tej lampy. Mocno zastanawiam się nad zestawem do manicure hybrydowego z Cosmetics Zone, jednak oferują w nim lampę 9 W. Piszecie, że najlepiej brać 36 W. Na czym polega różnica w zastosowaniu? Ta 36 W lepiej utrwala?

Inne pytanie odnoście manicure hybrydowego ogólnie. Nie miałam nigdy robionego takiego manicure, mam strasznie rozdwajające się paznokcie. Czy hybryda się na nich utrzyma? Normalny lakier zaczyna mi się już odpryskiwać (tzn. odpadać razem z kawałkami paznokcia) na następny dzień po nałożeniu
na cienkich/rozdwajających się paznokciach hybryda będzie się gorzej trzymać i będzie odpryskiwać. Dobrze byłoby dodatkowo wzmocnić paznokcie: jedwabiem, porcelaną lub zastosować hard z semilaca. Oprócz tego trzeba zainwestować w dobrą bazę. Zestaw z allegro odleci Ci po chwili.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 08:30   #177
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez NovemberRain_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoście tej lampy. Mocno zastanawiam się nad zestawem do manicure hybrydowego z Cosmetics Zone, jednak oferują w nim lampę 9 W. Piszecie, że najlepiej brać 36 W. Na czym polega różnica w zastosowaniu? Ta 36 W lepiej utrwala?

Inne pytanie odnoście manicure hybrydowego ogólnie. Nie miałam nigdy robionego takiego manicure, mam strasznie rozdwajające się paznokcie. Czy hybryda się na nich utrzyma? Normalny lakier zaczyna mi się już odpryskiwać (tzn. odpadać razem z kawałkami paznokcia) na następny dzień po nałożeniu
lampa 9W to pewnie LED, ta 36W to zapewne zwykła UV. To czy kupisz uv led czy zwykłą uv zależy tylko od Ciebie, poczytaj forum i wybierz co Ci bardziej odpowiada.

z rozdwojonymi paznokcami to jest tak, że - dobre hybrydy bedą Ci się trzymały, jak kupisz jakiś badziew "allegrowski" to będą odpryskiwać. Dla przykładu ja robie mamie, której strasznie sie paznokcie rozdwajają. Używam firmy Semilac bo mają dobrą bazę jak na swoją cene, ale paznokcie dodatkowo utwardzam Hardem. Hybrydy trzymają bez zarzutów. Wcześniej robiłam jej na bazie Estetiq ale bez Harda i mimo że u mnie ta baza trzymała 2/3 tyg u mojej mamy przez rozdwojone paznokcie odpryskiwała po ok 4 dniach. Także grunt to dobra baza i utwardzenie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 13:27   #178
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Sa tez lampy zwykle uv 9 w i one sie do niczego nie nadaja. Taka najprawdopodobniej jest w zestawie z tego co pamietam. Co do harda to super przedluza trwalosc hybrydy
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 13:36   #179
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

mysiaczeq a kładziesz jedną warstwę na bazę?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 13:39   #180
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: zestaw do manicure hybrydowego z allegro (i nie tylko)-ma ktos? WĄTEK ZBIORCZY

Zalezy czy przedluzam czy nie. Ale tak to jedna cienka
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-28 17:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.