Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-25, 14:56   #1921
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ciepło oboje już po pracy, czekam tylko na Tżta i śmigamy na rower
Teściowa mnie delikatnie wnerwia mój Tż nie dość,że po swojej pracy to wiecznie telefony z domu,bo to trzeba zrobić, tamto kupić, teść wrócił na trochę z zagranicy to teraz ciągle coś, wczoraj coś robili, ja dzwonię do mojego po pracy, a ta odebrała telefon, bo zostawił z tekstem że przekaże,że dzwoniłam i dodała, że teraz mój Tż nie ma czasu, bo ojciec wrócił z zagranicy i jest robota ciągle.
No myślałam,że padnę jak to usłyszałam. Potem do mnie mój dzwoni i oczywiście nie przekazała, że dzwoniłam
Tż też już wykończony,bo jak ojca nie ma w domu to wszystko na jego głowę spada, opowiem Wam hit. W zeszłe wakacje, jesteśmy na rowerze, niedziela,godzina 19, a teściowa dzwoni, żeby przyjeżdżał,bo pszenica jest do zrzucenia raz że niedziela, dwa nic nie wspominała,że będzie coś do zrobienia... Maskara mówię Wam.
Mój to zagryza zęby aby do wesela. I sam doszedł do wniosku,że tak nie pójdziemy choćby na trochę pomieszkać,bo byśmy życia nie mieli. Ajj sorki za mój wywód, ale po raz kolejny dostaje czegoś,jak my sobie coś zaplanujemy,a tu


Balewska opowiadaj co u Ciebie

Patka pojutrze aaaa pokazuj pazurki ja też na czwartek się zapisałam
Znam takie podejście, bo u moich dziadków jest to samo Dobrze, że nie będziecie tam mieszkać, będzie zdrowiej dla was. Z tego, co pamiętam, to będziecie mieszkać u Twoich rodziców?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 15:07   #1922
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Znam takie podejście, bo u moich dziadków jest to samo Dobrze, że nie będziecie tam mieszkać, będzie zdrowiej dla was. Z tego, co pamiętam, to będziecie mieszkać u Twoich rodziców?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Na razie tak międzyczasie przygotowujemy chcemy ten dom/mieszkanie ogarnąć,ale moi rodzice są zupełnie inni. Nic się nie wtrącają. Moja mama ostatnio nawet mówiła,że to będzie nasze życie i będziemy żyć po swojemu,jej nie będzie interesować do której śpimy itp., a tam ciekawa jestem czy mamusia nie będziemy wydzwaniać. Rozumiem pomóc raz na jakiś czas, jak się zapyta, umówi, a nie takie no gdzie Ty jesteś?! Bo to i to trzeba zrobić. Mnie to czasami już szlag trafia.
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 15:10   #1923
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
tesknilam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My tez!

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Hej Balewska

Patka pochwal się pazurkami duzo placilas za lasy w słoiku? Też chce dla mam kupić pokażesz Twoje?

Ja mam ślubne buty z Brilu tylko inny model,i baleriny na przebranie też

U Was też taki upał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiesz co wyjdzie ok 90 zł za słoik

Straszny upał

Pokazuje paznokcie: na żywo wyglądają jeszcze ładniej chciałam złoty akcent by pasował do sukni i butów

Załącznik 7674074



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 15:12   #1924
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Likable ja Cię kojarzę z innego wątku, na którym byłyśmy baaardzo długo
Ja Ciebie od razu skojarzyłam
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja mam ślubne buty z Brilu tylko inny model,i baleriny na przebranie też

U Was też taki upał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygodne? Też też
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ciepło oboje już po pracy, czekam tylko na Tżta i śmigamy na rower
Teściowa mnie delikatnie wnerwia mój Tż nie dość,że po swojej pracy to wiecznie telefony z domu,bo to trzeba zrobić, tamto kupić, teść wrócił na trochę z zagranicy to teraz ciągle coś, wczoraj coś robili, ja dzwonię do mojego po pracy, a ta odebrała telefon, bo zostawił z tekstem że przekaże,że dzwoniłam i dodała, że teraz mój Tż nie ma czasu, bo ojciec wrócił z zagranicy i jest robota ciągle.
No myślałam,że padnę jak to usłyszałam. Potem do mnie mój dzwoni i oczywiście nie przekazała, że dzwoniłam
Tż też już wykończony,bo jak ojca nie ma w domu to wszystko na jego głowę spada, opowiem Wam hit. W zeszłe wakacje, jesteśmy na rowerze, niedziela,godzina 19, a teściowa dzwoni, żeby przyjeżdżał,bo pszenica jest do zrzucenia raz że niedziela, dwa nic nie wspominała,że będzie coś do zrobienia... Maskara mówię Wam.
Mój to zagryza zęby aby do wesela. I sam doszedł do wniosku,że tak nie pójdziemy choćby na trochę pomieszkać,bo byśmy życia nie mieli. Ajj sorki za mój wywód, ale po raz kolejny dostaje czegoś,jak my sobie coś zaplanujemy,a tu


Balewska opowiadaj co u Ciebie

Patka pojutrze aaaa pokazuj pazurki ja też na czwartek się zapisałam
myślisz że po ślubie będzie coś lepiej? Najgorszym co moglibyście zrobić to zamieszkać tam
Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ja dziś przedzwonilam do kancelarii parafialnej i nikt poza nami nie ma ślubu w ten dzień. Koszt strojenia kościoła nie jest ogromny, więc nie szkoda aż tak bardzo a przynajmniej nie muszę się z nikim ugadywac
Modlę się żeby u nasz dzień też nikt nie miał ślubu
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 15:19   #1925
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Ja Ciebie od razu skojarzyłam

Wygodne? Też też

myślisz że po ślubie będzie coś lepiej? Najgorszym co moglibyście zrobić to zamieszkać tam


Modlę się żeby u nasz dzień też nikt nie miał ślubu
Jak rozmawiałam z Tżtem to powiedział,że jak tak będzie, przestaniemy tam jeździć. Bo najgorsze jest to,że mój tam najwięcej robi, a wdzięczności zero i tak lepsza jest siostra, która się wyprowadziła. Strasznie mi szkoda mojego Tżta
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 16:10   #1926
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka pazurki gotowe to śmiało możesz iść jak sobie myślę ,że to już po jutrze u Ciebie to aż mnie w brzuchu ściska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 16:51   #1927
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka super paznokcie Też myślę nad jakimś złotym akcentem. Jeju nie mogę sobie wyobrazić co to będzie jak nam zostaną 2 dni Pewnie jutro zasnąć będziesz miała ciężko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-25, 17:02   #1928
Myszka1501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Witam, ślub w czerwcu. Suknia zamówiona z internetu szyta na miarę napiszcie proszę co o niej sądzicie???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0124~3.jpg (58,3 KB, 74 załadowań)
Myszka1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:03   #1929
Myszka1501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dodaje w innym oswiet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0121~2.jpg (40,8 KB, 64 załadowań)
Myszka1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 17:03   #1930
Myszka1501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dodaje w innym oswietleniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0121~2.jpg (40,8 KB, 51 załadowań)
Myszka1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:01   #1931
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Balewska witam przepraszam za pytanie (jestem nowa ) ale dlaczego tak nieśmiało pytasz czy możesz wrócić na wątek?
A bo opuściłam wątek na dłuższą chwilę
Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Balewska hej hej jak tam u Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u mnie praca, dom, tak w kółko coś tam się pozmieniało ale napiszę w klubie więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:34   #1932
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Jak rozmawiałam z Tżtem to powiedział,że jak tak będzie, przestaniemy tam jeździć. Bo najgorsze jest to,że mój tam najwięcej robi, a wdzięczności zero i tak lepsza jest siostra, która się wyprowadziła. Strasznie mi szkoda mojego Tżta
To jest strasznie przykre Ale ja mam wrażenie, że zawsze tak jest. Ten kto najwięcej robi jest niedoceniany, a drugiemu się wszystko pod nos podtyka. U nas sytuacja jest podobna. My nigdy nie dostarczamy problemów, co trzeba to zrobimy, idziemy na kompromisy i tylko po dupie dostajemy, a RW robią konflikty, dzielą rodzinę i tylko im to na dobre wychodzi. Cały czas mam wrażenie, że choćbyśmy nie wiadomo, co zrobili, oni i tak będą na pierwszym miejscu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:54   #1933
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, bo się zgubiłam ma któraś buty z Brilu? Bądź zamawiała i odesłała? Chodzi mi konkretnie o ten model KLIK
Mam z brilu inny model.
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Wracam do Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć!

Z mamą bez zmian...

Obdzwoniliśmy z TŻem do osób, które jeszcze nie potwierdziły i kilka ważnych dla nas osób odmówiło, ale nie chce się tym przejmować. Kilka osób ma potwierdzić do jutra.
Mamy znajome rodzeństwo - 8 osób. Wszyscy idą z osobami towarzyszącymi, bardzo się cieszymy, bo to dobrzy znajomi i akurat się udało, że wszyscy będą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 18:57   #1934
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Współczuję problemu z teściową. Maria, nasza gwiazda też miesza i robi przykrości. Ciągle coś Aż się boję, jaką atrakcję wymyśli na nasz ślub.

Ashley, ja bym chyba nerwowo nie wytrzymała takiego problemu z salą.

Jutro z inicjatywy tżta idziemy szukać obrączek (w końcu) i załatwiać dokumenty do USC.

Edytowane przez bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Czas edycji: 2019-04-25 o 19:01
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:01   #1935
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Likable miło, że mnie pamiętasz

odnośnie teściów/rodziców to prawda stara jak świat, że najlepiej nie mieszkać wspólnie bo każdy ma inne przyzwyczajenia. Młodzi wiadomo bardziej rozrywkowi są, tu wyjście, tam spotkanie ze znajomymi a rodzice to prowadzą osiadły tryb życia (nie wszyscy oczywiście) i często twierdzą, że po pracy nie ma co odpoczywać tylko od razu do roboty a to na podwórku/polu/ogrodzie/gospodarstwie. Dlatego z Tz nie wyobrażamy sobie mieszkać z którąkolwiek ze stron.
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:13   #1936
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

ckin2u
patka3008
mariamarysienka
Szoszoszo
Animka11


Dzieki za mile slowa i kciuki aby skonczyli sale dziewczyny
Niestety tak jak Mikoma pisala, nie wyglada to dobrze, na odszkodowanie tez raczej nie ma szans.
Alternatywy, ktore mi dali sa okropne, na razie nawet nie bylo zadnej wzmianki co do jakies znizki itd. Caly czas utrzymuja, ze sala bedzie skonczona ( chociaz ta nowa tez mi sie nie podoba patrzac na projekty ). Na razie wysylam emaile i szukam zastepstwa calymi dniami.
Przeplakalam tydzien, nie spalam, ale teraz to juz po prostu jestem bezsila i wmawiam sobie, ze do czerwca jak bede w PL to i tak niewiele wiecej moge zrobic, wtecy tam pojade i zobaczymy jak to wyglada.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86747306]Współczuję problemu z teściową. Maria, nasza gwiazda też miesza i robi przykrości. Ciągle coś Aż się boję, jaką atrakcję wymyśli na nasz ślub.

Ashley, ja bym chyba nerwowo nie wytrzymała takiego problemu z salą.

Jutro z inicjatywy tżta idziemy szukać obrączek (w końcu) i załatwiać dokumenty do USC.[/QUOTE]

Napiszcie jakies zabawne historie z gwiazdami, milo bedzie poczytac zeby sie troche odstresowac :P

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
patka super baaardzo czekam na zdjecia!! Mam nadzieje ze sie z nami podzielisz wszystkim


Ja zaczelam sie troche interesowac slubem
i zamawiam juz wszystko co mi potrzebne, nie ma na co czekac.. zwlaszcza ze mialam upatrzona osobe od ktorej kupie topper i dzisiaj do niej napisalam okazuje sie ze juz ich na razie nie robi.. i musze szukac innego miejsca.

Tak wiec zaczynam zamawiac chyba juz wszystko, niech sobie lezy i czeka

dzisiaj jest tak piekna pogoda
Ja zamawialam toper na Ali ale jest dosc zwykly, nie personalizowany, wyglada dobrze

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86746462]My tez!




Wiesz co wyjdzie ok 90 zł za słoik

Straszny upał

Pokazuje paznokcie: na żywo wyglądają jeszcze ładniej chciałam złoty akcent by pasował do sukni i butów

Załącznik 7674074



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]

Bardzo ladne
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:18   #1937
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Do mnie dzisiaj doszly buty.

Co prawda mam juz jedna pare i jestem w nich zakochana, ale one maja odkryte palce i ozdobe z przodu wiec nie wiem czy beda pasowaly do sukienki wiec na wszelki wypadek zamowilam drugie.
Chcialam cos z zakrytymi palcami tym razem, ale nie 'cale' czolenka bo jak jest upal to puchna mi stopy, i chcialam cos na stabilnym obcasie bo zadko chodze w wysokich butach i boje sie, ze dlugo w nich nie wytrzymam.

W sumie obydwie pary udalo mi sie kupic bardzo okazyjnie na ebay za okolo 100zl kazda bo byly nieuzywane, ale ktos je poprostu sprzedawal bez pudelka poniewaz nigdy w nich nie chodzil

To sa te z dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aldo-3766-6763651-1.jpg (17,8 KB, 44 załadowań)
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:50   #1938
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Melduję się
Dalej nie wiem nic dzisiejszy dzień polegał na tym byśmy patrzyły na dzień powszedni i zdecydowały czy dalej jesteśmy zaineteresowane czy nie zrezygnujemy. Najpierw była jedna dziewczyna a potem ja, z całej rekrutacji zostałyśmy my dwie. Teraz tylko czekać na wiadomość od pani dyrektor kogo wybiera (chyba, ze jedna z nas zrezygnuje). Także dalej jestem w stanie niepewności

Także pewnie dalej się przydadzą
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 19:58   #1939
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Melduję się

Dalej nie wiem nic dzisiejszy dzień polegał na tym byśmy patrzyły na dzień powszedni i zdecydowały czy dalej jesteśmy zaineteresowane czy nie zrezygnujemy. Najpierw była jedna dziewczyna a potem ja, z całej rekrutacji zostałyśmy my dwie. Teraz tylko czekać na wiadomość od pani dyrektor kogo wybiera (chyba, ze jedna z nas zrezygnuje). Także dalej jestem w stanie niepewności



Także pewnie dalej się przydadzą


Kciuki trzymam!

Studniowka! <3


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 20:18   #1940
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Do mnie dzisiaj doszly buty.

Co prawda mam juz jedna pare i jestem w nich zakochana, ale one maja odkryte palce i ozdobe z przodu wiec nie wiem czy beda pasowaly do sukienki wiec na wszelki wypadek zamowilam drugie.
Chcialam cos z zakrytymi palcami tym razem, ale nie 'cale' czolenka bo jak jest upal to puchna mi stopy, i chcialam cos na stabilnym obcasie bo zadko chodze w wysokich butach i boje sie, ze dlugo w nich nie wytrzymam.

W sumie obydwie pary udalo mi sie kupic bardzo okazyjnie na ebay za okolo 100zl kazda bo byly nieuzywane, ale ktos je poprostu sprzedawal bez pudelka poniewaz nigdy w nich nie chodzil

To sa te z dzisiaj
Ale fajne te buty! Przydałyby mi się takie na zmianę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 20:22   #1941
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Melduję się
Dalej nie wiem nic dzisiejszy dzień polegał na tym byśmy patrzyły na dzień powszedni i zdecydowały czy dalej jesteśmy zaineteresowane czy nie zrezygnujemy. Najpierw była jedna dziewczyna a potem ja, z całej rekrutacji zostałyśmy my dwie. Teraz tylko czekać na wiadomość od pani dyrektor kogo wybiera (chyba, ze jedna z nas zrezygnuje). Także dalej jestem w stanie niepewności

Także pewnie dalej się przydadzą
Cały czas Na razie wygląda obiecująco, bo jest was tylko dwie, a nie dwadzieścia. Mam nadzieję, że to ciebie wezmą
Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Kciuki trzymam!

Studniowka! <3


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wow, gratulacje!
Ludzie, ale ten czas leci. Dopiero był mój falstart z naszą studniówką, a w poniedziałek będą tylko 2 miesiące

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 20:26   #1942
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Do mnie dzisiaj doszly buty.

Co prawda mam juz jedna pare i jestem w nich zakochana, ale one maja odkryte palce i ozdobe z przodu wiec nie wiem czy beda pasowaly do sukienki wiec na wszelki wypadek zamowilam drugie.
Chcialam cos z zakrytymi palcami tym razem, ale nie 'cale' czolenka bo jak jest upal to puchna mi stopy, i chcialam cos na stabilnym obcasie bo zadko chodze w wysokich butach i boje sie, ze dlugo w nich nie wytrzymam.

W sumie obydwie pary udalo mi sie kupic bardzo okazyjnie na ebay za okolo 100zl kazda bo byly nieuzywane, ale ktos je poprostu sprzedawal bez pudelka poniewaz nigdy w nich nie chodzil

To sa te z dzisiaj
buty r e w e l a c j a

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Melduję się
Dalej nie wiem nic dzisiejszy dzień polegał na tym byśmy patrzyły na dzień powszedni i zdecydowały czy dalej jesteśmy zaineteresowane czy nie zrezygnujemy. Najpierw była jedna dziewczyna a potem ja, z całej rekrutacji zostałyśmy my dwie. Teraz tylko czekać na wiadomość od pani dyrektor kogo wybiera (chyba, ze jedna z nas zrezygnuje). Także dalej jestem w stanie niepewności

Także pewnie dalej się przydadzą
a do kiedy masz się dowiedzieć?
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 20:43   #1943
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Asshley bardzo ładne butki
Jeju no mam nadzieję ,że jednak może ta sala się odbuduje nie wiem co oni sobie wyobrażają. bardzo przykra sytuacja ale my tu wszystkie dzielnie kciuki trzymamy za Ciebie kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 21:14   #1944
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja właśnie zamówiłam Brilu, 2 rodzaje w 2 rozmiarach. Te w załączniku to faworyty. Oby były fajne IMG_20190425_221218.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 22:28   #1945
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Majka, bardzo ładne.

Tata dokończył dzisiaj drogowskaz. Po weekendzie wrzucę zdjęcie.

Zostało nam 5 par do potwierdzenia,do soboty musimy to załatwić. Póki co mamy mniej więcej rozsadzonych gości, wychodzi nam ok. 160. W weekend policzymy dokładnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 22:37   #1946
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ashley, te gwiazdy są żałosne, nie zabawne. Niestety. Buty masz śliczne

Kizda, oby Tobie się powiodło. Trzymam kciuki!

Jeju, Heziola, rzeczywiście zostało nam 100 dni
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 05:03   #1947
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
ckin2u
patka3008
mariamarysienka
Szoszoszo
Animka11


Dzieki za mile slowa i kciuki aby skonczyli sale dziewczyny
Niestety tak jak Mikoma pisala, nie wyglada to dobrze, na odszkodowanie tez raczej nie ma szans.
Alternatywy, ktore mi dali sa okropne, na razie nawet nie bylo zadnej wzmianki co do jakies znizki itd. Caly czas utrzymuja, ze sala bedzie skonczona ( chociaz ta nowa tez mi sie nie podoba patrzac na projekty ). Na razie wysylam emaile i szukam zastepstwa calymi dniami.
Przeplakalam tydzien, nie spalam, ale teraz to juz po prostu jestem bezsila i wmawiam sobie, ze do czerwca jak bede w PL to i tak niewiele wiecej moge zrobic, wtecy tam pojade i zobaczymy jak to wyglada.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



Napiszcie jakies zabawne historie z gwiazdami, milo bedzie poczytac zeby sie troche odstresowac :P

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------



Ja zamawialam toper na Ali ale jest dosc zwykly, nie personalizowany, wyglada dobrze

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



Bardzo ladne

mam nadzieje ze znajdziecie piekne zastepstwo jesli chodzi o sale

ja wlasnie chcialam spersonalizowany a ta Pani miala je w rozsadnych cenach ,no nic poszukam gdzies indziej.
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Melduję się
Dalej nie wiem nic dzisiejszy dzień polegał na tym byśmy patrzyły na dzień powszedni i zdecydowały czy dalej jesteśmy zaineteresowane czy nie zrezygnujemy. Najpierw była jedna dziewczyna a potem ja, z całej rekrutacji zostałyśmy my dwie. Teraz tylko czekać na wiadomość od pani dyrektor kogo wybiera (chyba, ze jedna z nas zrezygnuje). Także dalej jestem w stanie niepewności

Także pewnie dalej się przydadzą
trzymamy dalej w takim razie! No wlasnie zostalyscie tylko dwie wiec mam nadzieje bedziesz to Ty ta wybrana



Dziewczyny wczoraj mialam telefon, ze nasze autko do slubu mialo wypadek, a ze jest to zabytek i musi byc rzeczoznawca itd i nie jest to wszystko takie proste jak ze zwyklym autem to moga do sierpnia go nie naprawic ciesze sie ze Pan uczciwie zadzownil i powiedzial to juz teraz, zaproponowal inne auto, czarna wolge lub takie czerwone bez dachu dwuosobowe - ale zadne z nich mi sie nie podobaja.
Oczywiscie oddadza zaliczke itd, wczoraj dzownilam do innego pana i chyba bedziemy miec biala warszawe, bardzo ladna zarezerwowana,w poniedzialek pojedziemy podpisac chyba nowa umowe.


I najwazniejsze rozwiazala mi sie ta sprawa ktora sie przejmowalam wiec ufff moge sie zajac w koncu wszystkim tzn chyba najwazniejsze slubem

Do slubu 3 msc i 4 dni musze isc do ksiedza bo nie mamy nic zalatwione i nie wiem nawet co sie robi w pierwszej kolejnosci ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 05:04   #1948
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej.
Sprawdziłam właśnie pogodę na ślub i na razie opady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 05:35   #1949
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ckin2u my z kolei też myśleliśmy nad białą Warszawą, ale woleliśmy czarna Wołgę
My mamy póki co zarezerwowane i opłacone nauki, wiem że poradnia po naukach, ale kiedy to spotkanie z proboszczem zrobić?
Mamy tak że zaczynamy dniami skupienia, można tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 05:39   #1950
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

* zrobić nauki i poradnie
* wyciągnąć akty chrztu
* wyciągnąć zaświadczenie z USC

I z tym wszystkim do księdza na protokół i kartkę do zapowiedzi. Około 3 miesiące przed ślubem trzeba się zgłosić.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.