Akademiki w Łodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-16, 15:54   #1
imperfect1997
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 99

Akademiki w Łodzi


Witam Zdecydowałam się na wybór Uniwersytetu Łódzkiego, a konkretnie wydziału Ekonomiczno- Socjologiczego. Póki co, chciałabym zamieszkać w akademiku, ponieważ do uczelni mam bardzo daleko, a na wynajem pokoju mnie nie stać. Problem w tym, że nie wiem który akademik wybrać. Zależy mi przede wszystkim na tym, abym mogła się tam uczyć i żeby warunki mieszkaniowe były przyzwoite (zadbane łazienki, dobry internet itp.). Orientuje się ktoś może który akademik najlepiej wybrać? Przeglądałam różne fora internetowe, ale nie znalazłam wielu informacji, a każdy z wypowiadających się polecał inny akademik. Poza tym, wątki te były stare, a od tego czasu wiele mogło się zmienić. Może ktoś z Was miał ostatnio do czynienia z akademikami Uniwersytetu Łódzkiego? Wybór byłby prostszy gdyby któryś z akademików był zlokalizowany blisko mojego wydziału- wtedy pewnie wybrałabym ten który jest najbliżej Ale niestety, wszystkie akademiki znajdują się w podobnej odległości od uczelni
imperfect1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 20:49   #2
awesooming
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 71
Dot.: Akademiki w Łodzi

Nie mieszkam w akademiku, ale zdarzało mi się odwiedzać osiedle Lumumby W Pretorze (III) warunki mieszkaniowe są bardzo przyzwoite - pokoje dwuosobowe, wszystkie z łazianką w pokojach. Z tego co wiem to można się pobawić, ale w czasie sesji nie ma problemów z imprezami, bo większość osób się uczy
__________________

awesooming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 18:02   #3
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Akademiki w Łodzi

Przede wszystkim, na wniosku wybierasz bodaj 2 opcje z możliwych (zobaczysz o co chodzi jak wydrukujesz wniosek), inna kwestia, że jako 1 roczna twoja opinia jakoś wiele nie będzie znaczyć i dadzą tam gdzie będzie miejsce

No i na eksoc to jest rzut beretem, pomijając rondo Solidarności
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives

Edytowane przez maacieek
Czas edycji: 2017-07-18 o 18:05
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 20:10   #4
imperfect1997
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 99
Dot.: Akademiki w Łodzi

Wiem, że mam wybrać dwa akademiki, ale i tak ciężko się na coś zdecydować Słyszałam, że fajny jest ds nr 7 oraz 10, ale na te z pewnością nie mam szans, więc po co mam je zaznaczać w podaniu. Wydaje mi się, że jeśli wybiorę jakiś akademik, który jest mniej 'oblegany', ale są w nim dobre warunki, to może jakoś uda się mi dostać w nim miejsce. Które więc warto wybrać? DS nr 3? A jako drugi wybór? Nie wiecie, czy można obejrzeć wcześniej te akademiki? Ciężko tak wybierać w ciemno, nie będąc w żadnym z nich.
imperfect1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 21:10:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.