Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-28, 16:12   #31
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Angry Wrastające włoski po depilacji

Witam.
Widziałam wątek o samej paście cukrowej, ale z ręką na sercu przyznaję, że nie czytałam wszystkich postów. Z resztą tak czy inaczej nie wiem, czy rozwiązywałyby mój problem.
Otóż wykonuję depilację pastą cukrową, ale tylko w miejscach intymnych i pod pachami, nogi `traktuję` depilatorem i, mimo opinii o depilacji depilatorem, wg. których wrastające włoski to wręcz nieodłączny tego element, nigdy nie skarżyłam się na wrastające po tym włoski na nogach. Jeśli już się takie zdarzały to naprawdę z 5 na krzyż, natomiast mam z tym problem po depilacji pastą cukrową miejsc intymnych. Pastą, która jest taka zachwalana przez kosmetyczki, jak i osoby, które już ją wypróbowały jako sposób depilacji, po którym włoski nie wrastają, a u mnie owszem i to pomimo wykonywania ok. 3 razy w tygodniu peelingu gruboziarnistego całego ciała. Może jest to kwestia tego, że peeling, który stosuję to peeling domowej roboty wykonany z kawy mielonej i odrobiny oleju kokosowego oraz żelu pod prysznic, choć nie sądzę, by miało to jakiś ogromny wpływ. Dodam, że depilację wykonuję sama, nie u kosmetyczki, ale też nie sądzę, by miało to ogromny wpływ, ponieważ wykonuję to tak, jak wyczytałam w Internecie czy specjalistycznych czasopismach (np. Beauty Forum; szczerze mówiąc stamtąd właśnie dowiedziałam się o tym sposobie depilacji), czyli rozprowadzanie pasty pod włos, zrywanie - w kierunku wzrostu włosów.
Proszę o jakieś rady dot. wrastających włosków - co zrobić, by naprawdę się ich pozbyć (ich wrastania), bo już mnie to irytuje - nie dość, że boli, a zlikwidowanie czegoś takiego powoduje po prostu rany, które po zagojeniu są jeszcze długo zaróżowione, co razi mój zmysł estetyczny i boję się, że będą zostawały blizny to jeszcze pojawiają się w najmniej oczekiwanym miejscu...
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:30   #32
MonikaMonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 12
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

U mnie gładkie nogi utrzymują się około 2 tygodni, po tym okresie mam już delikatny meszek.
MonikaMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:00   #33
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Cytat:
Napisane przez MonikaMonia Pokaż wiadomość
U mnie gładkie nogi utrzymują się około 2 tygodni, po tym okresie mam już delikatny meszek.
ja mam już po ok 1,5 tyg na udach, 2 na łydkach
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 22:04   #34
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

ja mam spokój na 2,5 tyg
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 19:41   #35
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Jak dlugo nogi sa gladkie po depilacji woskiem?

Nie wiem kto to, cholera jasna przeniósł mojego posta, bo mnie nie zależało na odpowiedziach JAK DŁUGO KTO MA GŁADKIE NOGI, bo ja nie depiluję nóg woskiem, ani nawet tą pastą cukrową, tylko jak napisałam - okolice intymne i zależy mi na odpowiedzi, co zrobić, żeby włoski nie wrastały, o matko!
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-09 20:41:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.