Dieta 1000 kcal - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-28, 12:27   #421
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Mnie sie wydaje dziewczyny, ze minimum to 1200 kcal + wiecej ruch. Ponizej 1200 nie schodzilabym nigdy.
Wzniejsze co sie je o jakim skladzie, oraz w jakiej jest sie fomie, ale to tylko miaj opinia.

A
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:18   #422
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

miss90 a skad masz diete?od lekarza?
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:19   #423
queer love
Raczkowanie
 
Avatar queer love
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
dla mnie 1000 kcal to za duzo. tyje na tej diecie! :/:/

miss90 - Twój organizm po prostu już sie przyzwyczaił do tej ilości kcal i bardzo możliwe że już więcej nie schudniesz będąc dalej na 1000 niestety
musiałabyś ograniczyć liczbę kcal, no ale to już Twoja decyzja, bo to niezdrowe a może już nie musisz chudnąć??

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2008-03-01 o 12:26 Powód: - Proszę, używaj opcji multicytowania oraz edycji postów.
queer love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:23   #424
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie, na 1000kcal jestem od mniej więcej października
i od ok. 3 tygodni waga stoi
już nie wiem co mam robić
Chyba zwolnił ci sie metabolizm.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:02   #425
Ticzereq
Raczkowanie
 
Avatar Ticzereq
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 54
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Witam

Ja na ditce 1000-1200kcal w ciągu 2 miesięcy schudłam 10kg i byłam z siebie taka dumna ze hoho. Teraz juz niestety nie jest tak łatwo Ma jeszcze 10kg do zrzucenia i powiem wam że naprawde jest ciężko szczególnie że jest zimno i nieprzyjemnie i ogólnie nic mi sie nie chce robić .... No ale rowerek trzeba odkurzyć i a basenik 2 razy w tyg i siłka 2raz Powinno sie udać.

A tak wogóle to mam 170cm i 64.5kg a było 78

Pamiętajcie dziewczyny że trzeba sie przełamać bo powoli zbliża sie wiosna a każda z nas chciałaby pokazać piękne, jędrne, szczuplutkie ciałko

No to do roboty

Powodzenia
Ticzereq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:17   #426
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

rok temu jak byłam na diecie to też miałam tak że przez jakiś czas mi waga stała w miejscu a potem znów ruszyła..
u mnie chyba znów coś ruszyło więc sie cieszę
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:10   #427
Candy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Soki owocowe

Hej mam pytanko, jak sadzicie czy w diecie 1000 kcal mozna pic soki ( np. pomaranczowe)
Candy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 21:28   #428
Magdalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 28
Dot.: Soki owocowe

A wiesz ile kcal ma litr soku pomarańczowego? z tego co pamietam to około 500. to już lepiej od razu zjeść czekoladę Jesli chcesz pić soki, to tylko pomidorowy, ma ok. 130 kcal na litr, a najlepiej to wodę. jesli nie lubisz samej wody, mozesz pic smakowa, np nestle aquarel, zdrowo, smacznie i bezkalorycznie

pozdrawiam,
Magda
Magdalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:43   #429
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Soki owocowe

Cytat:
Napisane przez Candy86 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanko, jak sadzicie czy w diecie 1000 kcal mozna pic soki ( np. pomaranczowe)
Zakładaj proszę tematy w odpwiednich miejscach. Temat przenoszę do innego działu i łaczę z tematem dot. 1000kcal.

__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:54   #430
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Soki owocowe

Dziewczyny, a czy kazdego dnia jecie 1000 kcal? Czy moze raz wiecej, raz mniej? (chociaz to jest niezdrowe)

Candy86 jak juz masz ochote na sok pomaranczowy to rozcienczaj go woda.
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:10   #431
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Soki owocowe

tak, przy dietach o scislym zarachowaniu kcalorycznym powinno sie dokladnie liczyc kcal - roznice max do 50kcal
Tak gdzies, jakis czas temu czytalam....

Gdy stosowalam 1000kcal (kilka lat temu) to zdarzało mi sie jesc mniej, ale nigdy nie wiecej niz 1050kcal. (prowadzilam dokladny dziennik... ) i efekt byl zadawalajacy ale dzis juz tej diety nie podejme - zle skomponowana jest niezdrowa, a wcale nie tak latwo jest samemu ja sobie skomponowac
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:24   #432
bialygizd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Witam Was wszystkich serdecznie. Pisze do Was prosząc o pomoc (zauważyłem was własnie przed 10 minutami ) Jestem tutaj nowy ;/
Proszę was abyście mi pomogli schudnąc bo ważę 77kg, jestem bardzo aktywny fizycznie prawie co dznien chodzę na siłownię i 3 razy w tygodniu na treningi w piłkę nożną niekiedy nawet 4 razy. najwięcej męczy mnie muj brzuch bo jest on dosc duży i chciałbym się go pozbyć a pytając kumpli i znajomych każdy mówi co innego i pytam was profesjonalistów hehe. Prosze was piszcie w tej sprawie do mnie na email bialy34123@o2.pl lub na gg 916003 pzdr
bialygizd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:28   #433
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez kinnia90 Pokaż wiadomość
Ja juz jakis tydzien jestem na diecie 1000 kalorii. Ciezko jest dzisiaj miałam ochote rzucic sie na jakiegos dzieciaka na przystanku bo jadł Snikersa ale trzymam sie dzielnie chce byc w sylwestra szczupła a w wakacje dumnie chodzic po plazy i wiem ze sie Nam uda


ooo. trzymam za ciebie kciuki
ja też jestem na tej diecie, od 3 dni, a od 4 dni regularnie ćwiczę A6W
jakoś wytrzymuje... jakoś.
a wy macie już swoje rezultaty? ^^

bo u mnie jeszcze nic, a nic nie widać.
dopiero 3 dzień, prawda?


__
trzymam za Was kciuki.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 16:55   #434
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Małe sprostowanie wypowiedzi któreś z Was:wody mineralne smakowe nie są bezkaloryczne, ponieważ są słodzone, w dodatku większośc z nich zawiera słodziki,których spożywanie lekarze odradzają.Na każdej butelce jest napisane ile zawiera kalorii.
Mojej córce dietetyk kazał zupełnie wyeliminować z diety cukier,więc soki owocowe jak najbardziej odpadają.A herbatkę polecił słodzić miodem,jak ktoś jest przyzwyczajony pić słodką.I jeszczcze jedno,niektóre z Was wspominają o "bezkarnych" podjadaczach,otóz nasz lekarz powiedział,że takie coś nie istnieje.Podjadanie między posiłkami czegokolwiek już jest zagrożeniem dla diety,ponieważ w diecie nie chodzi tylko o kalorie,ale też o odstęp między posiłkami.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 15:47   #435
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez Sydzia Pokaż wiadomość
Jeść mało to żadna sztuka. Co innego umieć jeść normalnie, ale z umiarem
Dokładnie !
Niestety ja tak nie potrafię. Jestem 1000 kcal a czasem mam taki dzień że zjem 800 kcal i nie jestem głodna. Za to jak już zjem trochę więcej niż 1000 kcal to głód się nasila i nie mogę przestać Czym więcej jem, tym bardziej jestem głodna

Dodam że staram się co dzień ćwiczyć, rowerek, aerobik i dużo chodzę, po 2h szybkiego chodu z psem itd. I tutaj mam wątpliwości bo słyszałam że w ten sposób mogę zmienić tylko tkankę tł. w mięśnie a nie chcę wyglądać jak Pudzian.
Jak optymalnie połączyć dietę z ćwiczeniami żeby przyspieszyc jej efekty i nie zamienić się w strong mana ??
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:35   #436
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość

Dodam że staram się co dzień ćwiczyć, rowerek, aerobik i dużo chodzę, po 2h szybkiego chodu z psem itd. I tutaj mam wątpliwości bo słyszałam że w ten sposób mogę zmienić tylko tkankę tł. w mięśnie a nie chcę wyglądać jak Pudzian.
Jak optymalnie połączyć dietę z ćwiczeniami żeby przyspieszyc jej efekty i nie zamienić się w strong mana ??
Nie ma czegoś takiego jak zamiana tkanki tłuszczowej w mięśnie. Tkankę tłuszczową się spala, a mięśnie buduje się poprzez ćwiczenia siłowe a także dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości białka i węglowodanów.
Przyrost mięśni przy ćwiczeniach bez obciążenia siłowego będzie niewielki.
Mogą się jednak uwydatnić optycznie, poprzez spalenie tkanki tłuszczowej. Im mniejszy % BF tym bardziej widoczne mięsnie.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 19:09   #437
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Oj przepraszam, źle się wyraziłam, wiadomo że tłuszcz się w mięśnie nie zamieni ale ich przyrost zajmie jego miejsce, noo... wiecie o co mi chodzi Efekt Pudziana Ostatnio bardziej uwydatniły mi się mięśnie łydek i brzucha (brzuszki, brzuszki i jeszcze raz brzuszki...) i to mnie tak przeraziło, ale rozumiem że jest w porządku ?
Ather niezastąpiona jesteś ;]
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 21:12   #438
Sylwusia0077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
GG do Sylwusia0077
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Witam
przy wzroście 159cm waże 56kg od 3 tygodni zaczełam stosowac dietę i schudłam juz 3kg miała to byc dieta 1000 kcal, ale niestety zjadalam mniej ok 600-700 teraz staram sie jest wiecej (800-900) czy mogę spokojnie zjadac 1000 kcal czy taki wzrost kalorii nie bedzie przyczyna efektu jojo lub moja waga nie stanie w miejscu, bo chciałabym schudnąc jeszcze z 5kg??
Prosze o odpowiedź!!
Sylwusia0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 22:01   #439
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak zamiana tkanki tłuszczowej w mięśnie. Tkankę tłuszczową się spala, a mięśnie buduje się poprzez ćwiczenia siłowe a także dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości białka i węglowodanów.
Przyrost mięśni przy ćwiczeniach bez obciążenia siłowego będzie niewielki.
Mogą się jednak uwydatnić optycznie, poprzez spalenie tkanki tłuszczowej. Im mniejszy % BF tym bardziej widoczne mięsnie.
Czyli jeśli są bardziej widoczne mięśnie na brzuchu,to wcale nie oznacza,że są to mięśnie a po prostu zmniejszył się BF,tak? pod warunkiem,że nie ma treningu siłowego.
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 06:53   #440
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Czyli jeśli są bardziej widoczne mięśnie na brzuchu,to wcale nie oznacza,że są to mięśnie a po prostu zmniejszył się BF,tak? pod warunkiem,że nie ma treningu siłowego.
są to mięśnie Agness, niezależnie od tego czy ktoś ćwiczy czy nie - zawsze się je będzie miało. Ale wiem chyba o co Ci chodziło. Jeśli ćwiczysz aerobowo a nie siłowo, a bardziej uwydatniły Ci się mięśnie (albo stały się bardziej widoczne) to bardzo możliwe że zmniejszył się % BF poprzez spalenie części tkanki tłuszczowej. Budowanie mięśni to proces długotrwały i czasochłonny.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:30   #441
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez Superchic(k) Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
Dlaczego chcecie psuć sobie zdrowie i metabolizm na własne życzenie? Myślicie, że dzięki diecie 1000 kcal schudniecie szybko i trwale? Nie! Ta dieta tylko spowalnia przemianę materii - i co za tym idzie chudniecie dużo wolnej - oraz spala mięśnie i wodę - NIE TŁUSZCZ . Wiem to po sobie, ponieważ sama jadłam po 1000 kcal jeszcze nie tak dawno temu. Teraz rzeczywiście ważę o wiele mniej, ale nie poprzez spalony tłuszcz, a właśnie wodę i mięśnie. Do tego teraz widać mi szpecące kości, a stopień tkanki tłuszczowej nie uległ praktycznie zmianie. Wyobraźcie więc sobie jak okropnie muszę wyglądać...

A z resztą mnóstwo postów było na ten temat, róbcie co chcecie, ale potem nie przychodźcie po pomoc jak będziecie jadły 1000 kcal lub mniej, a waga ani drgnie (a tak się stanie).
3 lata temu dzięki diecie 1000kcal schudłam prawie 10kg, (z 63 na 53,5kg, dokładnie tyle ile planowałam) i z pewnością pozbyłam się tkanki tłuszczowej (a nie tylko wody i mięśni), gdyż mięśnie zdecydowanie stały się u mnie wyraźniejsze (szczególnie na brzuchu i ramionach).
Oczywiście nie leżałam przez ten czas plackiem, ale starałam się co parę dni ćwiczyć (po ok. 30-40min.).
Co do metabolizmu, to właśnie dzięki tej diecie w końcu mi się unormował, bo mimo, że jadłam mniej, to jadłam zdecydowanie zdrowiej. Do tego o dziwo zniknęły bóle piersi i podbrzusza, jakie do tej pory towarzyszyły mi przed i w trakcie miesiączki.
Efekty utrzymują się do dziś, bo dzięki diecie pozbyłam się złych nawyków żywieniowych. Zdarzają się okresy, że przybiorę na wadze 1-2 kg (święta itp.), ale 2 tyg. diety i ruchu wystarczą, aby się ich pozbyć.
Dodam, że wklejałam nawet swoje zdjęcia "przed i po" w wątku "Galeria : )" w dziale Fitness (tutaj).
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 12:01   #442
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Właśnie... jem mniej ale dużooo zdrowiej i już po tygodniu diety wykrzywiam się na widok hamburgera czy frytek itp "zdrowych" produktów. Z pewnością nie wrócę do starych nawyków, teraz czuje się lepiej i jestem bardziej syta w ciągu dnia ;]
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 13:28   #443
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
są to mięśnie Agness, niezależnie od tego czy ktoś ćwiczy czy nie - zawsze się je będzie miało. Ale wiem chyba o co Ci chodziło. Jeśli ćwiczysz aerobowo a nie siłowo, a bardziej uwydatniły Ci się mięśnie (albo stały się bardziej widoczne) to bardzo możliwe że zmniejszył się % BF poprzez spalenie części tkanki tłuszczowej. Budowanie mięśni to proces długotrwały i czasochłonny.
O,dokładnie o to mi chodziło .
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:12   #444
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

kochane, a możecie mi powiedzieć po jakim czasie będzie widać pierwsze efekty?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 21:38   #445
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Ja już po tygodniu widzę efekty ;] Brzuch i nogi są ładniejsze a przede wszystkim czuje się lepiej. No i poprawiła mi się troszkę cera. Znacznego spadku masy jeszcze nie zauważyłam ani ja ani moja waga, ale jak na początek to i tak jest dobrze. Tym bardziej że średnio przestrzegałam tej diety ;p
Ewka Twoja zmiana jest cudowna Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania ! ;] Możesz nam powiedzieć jak przykładowo układałaś sobie jadłospisy ?
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 23:00   #446
Sylwusia0077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
GG do Sylwusia0077
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Witam
przy wzroście 159cm waże 56kg od 3 tygodni zaczełam stosowac dietę i schudłam juz 3kg miała to byc dieta 1000 kcal, ale niestety zjadalam mniej ok 600-700 teraz staram sie jest wiecej (800-900) czy mogę spokojnie zjadac 1000 kcal czy taki wzrost kalorii nie bedzie przyczyna efektu jojo lub moja waga nie stanie w miejscu, bo chciałabym schudnąc jeszcze z 5kg??
Prosze o odpowiedź!!
Sylwusia0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 23:08   #447
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

YYYY...Pytasz się czy możesz zjadać 100 kalorii?Ludzie trzymajcie...Ty MUSISZ jeść conajmniej tyle.Poczytaj wątki,a dowiesz się o czym mówię...
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 06:35   #448
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez Sylwusia0077 Pokaż wiadomość
Witam
przy wzroście 159cm waże 56kg od 3 tygodni zaczełam stosowac dietę i schudłam juz 3kg miała to byc dieta 1000 kcal, ale niestety zjadalam mniej ok 600-700 teraz staram sie jest wiecej (800-900) czy mogę spokojnie zjadac 1000 kcal czy taki wzrost kalorii nie bedzie przyczyna efektu jojo lub moja waga nie stanie w miejscu, bo chciałabym schudnąc jeszcze z 5kg??
Prosze o odpowiedź!!
Dieta 1000 kcal jest dla osób z dużą nadwagą, nie należy ona do zdrowych diet dla osób, które mają do zrzucenia zaledwie kilka kilogramów. Powinnaś zjadać min. około 1200 - 1300 (to taka średnia wartość). I skacząc z 800/900 na 1000 nie przytyjesz, jednakże powinnaś rozkręcić swój metabolizm, m.in. poprzez odpowiednie treningi, regularne posiłki, białko, etc. - poczytaj na ten temat wątki podwieszone.

Cytat:
Napisane przez Hei_di Pokaż wiadomość
YYYY...Pytasz się czy możesz zjadać 100 kalorii?Ludzie trzymajcie...Ty MUSISZ jeść conajmniej tyle.Poczytaj wątki,a dowiesz się o czym mówię...
A Ciebie proszę o zmianę tonu wypowiedzi, Sylwusia0077 jest nową Wizażanką, ma prawo pewnych rzeczy nie wiedzieć, każdy się uczy od podstaw.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 12:40   #449
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
Ewka Twoja zmiana jest cudowna Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania ! ;] Możesz nam powiedzieć jak przykładowo układałaś sobie jadłospisy ?
Dzięki.
Właściwie, to nawet nie układałam. Jadłam 5 lekkich posiłków dziennie: śniadanie, obiad, kolację (najpóźniej o godz. 18), a pomiędzy nimi przekąski w postaci owoców, jogurtów itp.
Starałam się unikać wszystkiego co tłuste lub ciężkostrawne, no i słodyczy.
Jadłospisów poszukałam sobie w internecie, żeby mnie więcej orientować się, co dokładnie powinnam jeść i wybierałam z tego, to co mi pasowało.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 18:14   #450
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

ja przechodzę na 1000kcl.....koniec bawienia się inne diety...kiedyś schudłam na 1000 tera tez mogę a co!
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-17 12:22:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.