Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-15, 22:03   #1
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395

Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.


Jak mówi tytuł, ten wątek nie jest związany z ginekologię, ale- nie linczujcie mnie jeszcze- już wyjaśniam dlaczego jednak tu go umieszczam. Ja wiem, że on powinien się znaleźć na forum Intymnym, ale cholercia, tam są jakieś niemiłe odpowiedzi zawsze, wszędzie doszukują się prowokacji, itd. A z Ginekologią, jestem tak cholernie zżyta i tak Was uwielbiam i na Wasze właśnie rady liczę, bo przecież wiem, że po drugiej stronie zawsze siedzi człowiek i to, że się specjalizuje (być może) w poradach ginekologicznych, wcale mu nie ujmuje tego człowieczeństwa i taki problem jak mój może zrozumieć. I gdybyście mogły spojrzeć w moje oczy to ujrzałybyście desperację i błaganie o nieprzenoszenie tego wątku, albowiem ja Was tak kocham! (Nie podlizuję się, skąd ten pomysł). Marwari, błagam, nie przenoś mnie. No chyba, że już tak absolutnie musicie ten mój malutki wąteczek przenieść, to trudno, mogę Was w takiej sytuacji tylko przeprosić za zaśmiecenie forum i łamanie wszelkich zasad.

Ale może przejdę do rzeczy. A więc razem z moim chłopakiem zrobiliśmy straszną głupotę i ja teraz za cholerę nie wiem jak się zachować. Postanowiliśmy zanocować u moich dziadków pod ich nieobecność, bo oni całe wakacje spędzają na takich jakby tam ich działkach poza miastem (no nie są to działki, ale nie ma sensu tłumaczyć, bo nieistotne), ale oni się chyba jakimś cudem skapnęli, bo dziadek nas o ósmej rano "odwiedził". W sumie to powiedział tylko "No to co? Wpadka. Eh, dziadka robisz w konia, wszystkich robisz w konia" i sobie poszedł, ale nawet nie był aż tak zły, no trochę był, ale nie bardzo. A jest mi tak głupio, że już bardziej być nie może. Jeszcze gdybyśmy byli chociaż (w świetle prawa) dorośli, a nam jednak te niecałe półtora roku brakuje, jakby nie patrzeć. Jest mi głupio, wstyd i w ogóle. Tzn. no nie dlatego, że spałam z moim chłopakiem, bo to akurat nic nowego (), ale że w domu dziadków. W sumie to my się nawet nie seksiliśmy wtedy. Po prostu tam spaliśmy. Ale jak to, kurde, wytłumaczyć? Co ja mam zrobić powiedzcie mi? Zadzwonić? Przeprosić (jak tak to za co? Tylko za to, że u nich?)? Oddać klucze? Męczy mnie to cholernie, ratujcie. Nie musicie mówić mi, że jestem głupia, nieodpowiedzialna i tak dalej, bo to to ja dokładnie już wiem. Tylko, jeśli możecie, to proszę- dajcie mi jakieś rady. Mój chłopak mówi, żebym się tak nie przejmowała, bo jesteśmy młodzi, zrozumieją... Ale no nie wiem.
Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 22:42   #2
patrysiamisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 221
GG do patrysiamisia
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

mi osbiscie wydaje się ze powinnaś pójść i pogadać z dziatkami wiem że to będzie trudno i ciężko sie przełamać ale też napewno zrozumieją przecież kiedyś tak samo byli młodzi i robili różne głupoty a jak pójdziesz i pogadasz to nie będziesz się już tak zadręczać i wrócą normale relacje z dziadkami życzę powodzenia i napisz jak ci poszło
patrysiamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 07:36   #3
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Musisz z dziadkami porozmwiac. A swoją drogą, czemu Wy tam spaliście?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 08:29   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

kupić kwiatki i czekoladki, wziąc faceta pod łapę i biegiem ze skruszoną mina i przeprosić w 4 oczy jak rozsądni ludzie
a jak będą coś mówić to się z nimi zgadzać na zasadzie "jesteście nie rozsądni " tak jesteśmy"

i też sądzę, że zrozumieją
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:07   #5
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

No nieźle, masz i tak bardzo tolerancyjnych dziadków.... mi by pewnie nogi z tyłka powyrywali, naskarżyli rodzicom i zaczęliby pomścić na mnie po wieczne czasy jakby zastali mnie w swoim domu w wyrze z chłopem z wieku 16,5 lat ....
No ale w Twojej sytuacji chyba nic bym nie mówiła tylko już więcej nie powtarzała tej sytuacji...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:51   #6
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
kupić kwiatki i czekoladki, wziąc faceta pod łapę i biegiem ze skruszoną mina i przeprosić w 4 oczy jak rozsądni ludzie
a jak będą coś mówić to się z nimi zgadzać na zasadzie "jesteście nie rozsądni " tak jesteśmy"

i też sądzę, że zrozumieją

Tylko mój facet to dzisiaj wraca o 19 do domu (mieszka w innym mieście). A sama się boję. Ale rada dobra... Dzięki. Pogadam z TŻ, bo zaraz do niego idę właśnie.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
No nieźle, masz i tak bardzo tolerancyjnych dziadków.... mi by pewnie nogi z tyłka powyrywali, naskarżyli rodzicom i zaczęliby pomścić na mnie po wieczne czasy jakby zastali mnie w swoim domu w wyrze z chłopem z wieku 16,5 lat ....
No ale w Twojej sytuacji chyba nic bym nie mówiła tylko już więcej nie powtarzała tej sytuacji...

No właśnie oni są tak dosyć tolerancyjni. Bo ci drudzy, to też by mnie zabili.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Musisz z dziadkami porozmwiac. A swoją drogą, czemu Wy tam spaliście?

To pytanie jest za trudne, nie umiem na nie odpowiedzieć. Po prostu. Lubimy być blisko siebie.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez patrysiamisia Pokaż wiadomość
mi osbiscie wydaje się ze powinnaś pójść i pogadać z dziatkami wiem że to będzie trudno i ciężko sie przełamać ale też napewno zrozumieją przecież kiedyś tak samo byli młodzi i robili różne głupoty a jak pójdziesz i pogadasz to nie będziesz się już tak zadręczać i wrócą normale relacje z dziadkami życzę powodzenia i napisz jak ci poszło

Że porozmawiać, to ja wiem, bo i tak w końcu będę musiała. Tylko właśnie ja nie wiem co ja mam właściwie powiedzieć?
Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 11:46   #7
patrysiamisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 221
GG do patrysiamisia
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Nie wiem przeprosić napewno wytłumaczyć że tylko sie przytulaliście nawet jeśli to troszke się mija z prawda nie wiem powiedz sie kochasz tego chlopaka że to nie tylko jakiś tam kolega że dużo dla ciebie znaczy wiesz takie tam żeby dziadkowie sie uspokoijli i nie bali się że będziesz im na chate sprowadzać tabuny facetów
patrysiamisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 14:41   #8
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

jesli są tolerancyjni powinni zrozumieć to że chcieliście być blisko. Poprzytulać się i spędzić noc razem(nie wspominaj o kochaniu się). Przeproś i powiedz, ze już się to więcej nie powtórzy..Oczywiście zrób skruszoną minę, co by nie było..
tak kwiatki i czekoladki jak najbardziej na miejscu...I nie powinnaś iść sama...W końcu sama w tym wyrku nie leżałaś..
Jak już będzie po całej aferze to daj znać co i jak...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 20:51   #9
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Cytat:
Napisane przez chilligirl Pokaż wiadomość
jesli są tolerancyjni powinni zrozumieć to że chcieliście być blisko. Poprzytulać się i spędzić noc razem(nie wspominaj o kochaniu się). Przeproś i powiedz, ze już się to więcej nie powtórzy..Oczywiście zrób skruszoną minę, co by nie było..
tak kwiatki i czekoladki jak najbardziej na miejscu...I nie powinnaś iść sama...W końcu sama w tym wyrku nie leżałaś..
Jak już będzie po całej aferze to daj znać co i jak...

No ale mój chłopak wyjechał, więc jak mam z nim iść...? Boże, wstydzę się.
Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:58   #10
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
No ale mój chłopak wyjechał, więc jak mam z nim iść...? Boże, wstydzę się.
No tak ale spac bez zgody dziadków to się nie wstydziłas? Nie ma innej rady, musisz isc i przeprosic
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:23   #11
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
No tak ale spac bez zgody dziadków to się nie wstydziłas? Nie ma innej rady, musisz isc i przeprosic

Oj cicho. No racje masz, to nie podlega dyskusji. Teraz tylko się muszę w sobie zebrać i pojechać do nich (bo oni dalej na tych "działkach").

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Bardzo Wam za wszystkie rady dziękuję i za to, że nie przenieśliście mojego wątku.
Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 08:29   #12
KarmaPema
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 52
GG do KarmaPema
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Twój chłopak ma rację- nie bierz tak tego do siebie.
Nie wiem jakie masz relacje ze swoim dziadkiem a od tego uzależniłabym dalsze postępowanie....
na pewno bym ich (dziadków) nie unikała, oni nie są z kosmosu i swoje wiedzą- tez kiedyś byli młodzi
może odwiedź ich ze swoim chłopakiem
dali Ci klucze wiedząc że nie będziesz sama? bo jeżeli tu nagięłaś to zwyczajnie ich zawidłaś- tym bardziej bym z dziadkiem porozmawiała
pozdrawiam
uszy do góry
KarmaPema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 09:07   #13
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

ja bym na Twoim miejscu powiedziala, ze ogladaliscie film i zwyczajnie usneliscie, i ze przepraszasz i wiecej sie to nie powtorzy
swoja droga, smieszna sytuacja
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:46   #14
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Cytat:
Napisane przez KarmaPema Pokaż wiadomość
Twój chłopak ma rację- nie bierz tak tego do siebie.
Nie wiem jakie masz relacje ze swoim dziadkiem a od tego uzależniłabym dalsze postępowanie....
na pewno bym ich (dziadków) nie unikała, oni nie są z kosmosu i swoje wiedzą- tez kiedyś byli młodzi
może odwiedź ich ze swoim chłopakiem
dali Ci klucze wiedząc że nie będziesz sama? bo jeżeli tu nagięłaś to zwyczajnie ich zawidłaś- tym bardziej bym z dziadkiem porozmawiała
pozdrawiam
uszy do góry


Klucze do nich to ja miałam od zawsze, tak po prostu.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
ja bym na Twoim miejscu powiedziala, ze ogladaliscie film i zwyczajnie usneliscie, i ze przepraszasz i wiecej sie to nie powtorzy
swoja droga, smieszna sytuacja

Gorzej, że tam nie ma telewizora (bo zabrali ze sobą), ani komputera, więc nie wiem jak byśmy mieli ten film tam oglądać.
Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 18:08   #15
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Hmm trudna sprawa, rodzicom byłoby łatwiej to wytłumaczyć - w końcu to tylko jedno pokolenie, są młodsi i więcej potrafią zrozumieć. Ale kup dziadkom czekoladki, łzy w oczach i wio przepraszać, że głupio zrobiliście, że nie powinniście, że to się więcej nie powtórzy ( w żadnym wypadku się nie tłumacz, ze chcieliście być blisko siebie bo dziadkowie mogą opatrznie zrozumieć sformułowanie "blisko siebie" ) Jesteś ich wnuczką na pewno Ci wybaczą ale musisz z nimi porozmawiać a nie chować głowy w piasek powodzenia i napisz jak było
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:03   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wątek nie związany z ginekologią, przepraszam.

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Gorzej, że tam nie ma telewizora (bo zabrali ze sobą), ani komputera, więc nie wiem jak byśmy mieli ten film tam oglądać.
o cholerka.

Cytat:
Napisane przez Geiko Pokaż wiadomość
Hmm trudna sprawa, rodzicom byłoby łatwiej to wytłumaczyć - w końcu to tylko jedno pokolenie, są młodsi i więcej potrafią zrozumieć. Ale kup dziadkom czekoladki, łzy w oczach i wio przepraszać, że głupio zrobiliście, że nie powinniście, że to się więcej nie powtórzy ( w żadnym wypadku się nie tłumacz, ze chcieliście być blisko siebie bo dziadkowie mogą opatrznie zrozumieć sformułowanie "blisko siebie" ) Jesteś ich wnuczką na pewno Ci wybaczą ale musisz z nimi porozmawiać a nie chować głowy w piasek powodzenia i napisz jak było
zgadzam sie
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.