Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 14:29   #2071
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25527601]
A co to znaczy "zachwycajacego"? Jakiego mieszkania szukasz? Przede wszystkim gdzie?
[/QUOTE]

2 pokoje, kuchnia i łazienka. Najlepiej Stare Miasto albo Śródmieście. Zdaję się na kolegę ponieważ on ma już doświadczenie w szukaniu mieszkania, szukał już wiele razy czegoś dla siebie i dla znajomych.
A nic zachwycajacego tzn nic gdzie by się weszło i pomyślało "fajne miejsce, mogę tutaj mieszkać".
Na szczescie nie mam żadnego przymusu z tym szukaniem ze to musi być jak najszybciej albo do jakieś określonej daty.
W ogóle w chwili to mam taki moment w zyciu że gdyby np ktoś powiedział - wsiadamy w samolot lecimy gdzies tam na koniec świata bo tam jest np fajna praca albo fajnie tam się żyje to pakuję sie i lecę bo tu gdzie jestem nic mnie na dobrą sprawę nie trzyma.

Chociaz dzisiaj to raczej nigdzie nie polecę bo wstawałam w południe z krzesła i mnie jakis ból złapał koło kregosłupa na wysokości łopatek
Myślałam ze to chwilowe a tu i chodze teraz jak połamana
Chyba musze taką specjalną poduszkę kupić do spania albo jeszcze lepiej materac przyjazny dla kregosłupa Bo ostatnio to niestety coraz czesciej jakieś dolegliwosci mnie łapią i nie przekonuje mnie to że inni mówią "że jak coś człowieka boli to znaczy ze żyje"
I do ćwiczeń i rozciagania musze wrócić i to nie tylko ze wzgledu na zdrowie bo dzisiaj weszłam na wagę i
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 14:38   #2072
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dimku, trzymam kciuki, będzie dobrze. I naprawdę staraj się nie nakręcać, to strasznie wykańcza psychicznie, a zupełnie nie pomaga

Denny, Ty na kręgosłup szukaj dobrego (!) rehabilitanta, nic innego nie stawia na nogi Mam takiego Pana i jak mnie zaczyna brać ból to zaraz jadę do niego, on po minucie dotykania pleców wie, co i gdzie mnie boli. I jak wymasuje to czuję, ze żyję. Tyle, ze musze jezdzić 60 km od Wrocka...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 14:44   #2073
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Chociaz dzisiaj to raczej nigdzie nie polecę bo wstawałam w południe z krzesła i mnie jakis ból złapał koło kregosłupa na wysokości łopatek
Myślałam ze to chwilowe a tu i chodze teraz jak połamana
Chyba musze taką specjalną poduszkę kupić do spania albo jeszcze lepiej materac przyjazny dla kregosłupa Bo ostatnio to niestety coraz czesciej jakieś dolegliwosci mnie łapią i nie przekonuje mnie to że inni mówią "że jak coś człowieka boli to znaczy ze żyje"
I do ćwiczeń i rozciagania musze wrócić i to nie tylko ze wzgledu na zdrowie bo dzisiaj weszłam na wagę i
Ja też połamana
poszłam po dłuższej przerwie na jogę przedwczoraj i dziś ( zakwasy są zawsze na trzeci dzień) czuje się normalnie jak by mnie ciężarówka przejechała, nawet ręki nie mogę podnieść do góry
a poduszkę polecam taką z pianki wyprofilowaną
, używam już od wielu lat i sobie chwalę

Dziewczyny jaki polecacie zmywacz do paznokci?
muszę kupić a nie wiem co jest godne
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 14:53   #2074
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
2 pokoje, kuchnia i łazienka. Najlepiej Stare Miasto albo Śródmieście. Zdaję się na kolegę ponieważ on ma już doświadczenie w szukaniu mieszkania, szukał już wiele razy czegoś dla siebie i dla znajomych.
A nic zachwycajacego tzn nic gdzie by się weszło i pomyślało "fajne miejsce, mogę tutaj mieszkać".
Na szczescie nie mam żadnego przymusu z tym szukaniem ze to musi być jak najszybciej albo do jakieś określonej daty.
W ogóle w chwili to mam taki moment w zyciu że gdyby np ktoś powiedział - wsiadamy w samolot lecimy gdzies tam na koniec świata bo tam jest np fajna praca albo fajnie tam się żyje to pakuję sie i lecę bo tu gdzie jestem nic mnie na dobrą sprawę nie trzyma.

Chociaz dzisiaj to raczej nigdzie nie polecę bo wstawałam w południe z krzesła i mnie jakis ból złapał koło kregosłupa na wysokości łopatek
Myślałam ze to chwilowe a tu i chodze teraz jak połamana
Chyba musze taką specjalną poduszkę kupić do spania albo jeszcze lepiej materac przyjazny dla kregosłupa Bo ostatnio to niestety coraz czesciej jakieś dolegliwosci mnie łapią i nie przekonuje mnie to że inni mówią "że jak coś człowieka boli to znaczy ze żyje"
I do ćwiczeń i rozciagania musze wrócić i to nie tylko ze wzgledu na zdrowie bo dzisiaj weszłam na wagę i
W tych rejonach ciezko cos znalezc. Tam jest praktyczne tylko stare budownictwo. Naprawde znalezienie czegos godnego uwagi w tych okolicach jest bardzo trudne.
Ja ze swojej strony moge polecic nowa czesc osiedla Gaj (tam wlasnie mieszkam). Mieszkam bardzo blisko ruchliwej ulicy (Borowska; mieszkam przy szpitalu AM). Osiedle ma jednak taka zabudowe, ze jest tu bardzo cicho. Mieszkalam wczesniej na Grunwaldzie (Srodmiescie wlasnie), przy samym Rondzie Regana. Glosno, non stop za oknem tramwaje, ruch uliczny na okraglo. Koszmar. Gdy pierwszy raz przyjechalam na Gaj to myslalam, ze ogluchlam (tak tu cicho bylo).
Bloki maja zaledwie kilka lat, jest mnostwo malych placow zabaw. Oprocz osiedlowych sklepikow jest spory "Piotr i Pawel". Dojazd do Rynku, gdy nie ma korkow, zajmuje mniej niz 10 minut.
No i jestem tu ja . To najwiekszy plus .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-03-05 o 14:55
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 15:17   #2075
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki polecacie zmywacz do paznokci?
muszę kupić a nie wiem co jest godne
Ja ostatnio kupiłam "hurtowo" cały litr zmywacza bezacetonowego Nails Company (http://sklep.nailscompany.pl/p848/ZM...AZNOKCI_1000ml). To jest ogólnie polska firma zaopatrująca salony kosmetyczne we wszelaki sprzęt do manicure, a sam zmywacz wywąchałam u swojej kosmetyczki Zdecydowanie mogę polecić, zmywa skutecznie i nie śmierdzi. Wręcz pozostawia na paznokciach taki zapach trochę jak guma balonowa Mają też różne pilniki i inne takie, co kto lubi. Nie wiem jak wygląda przesyłka, ja odebrałam osobiście.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 15:43   #2076
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Denny, Ty na kręgosłup szukaj dobrego (!) rehabilitanta, nic innego nie stawia na nogi Mam takiego Pana i jak mnie zaczyna brać ból to zaraz jadę do niego, on po minucie dotykania pleców wie, co i gdzie mnie boli. I jak wymasuje to czuję, ze żyję. Tyle, ze musze jezdzić 60 km od Wrocka...
a 60 km w którą stronę?
Zdecydowanie jakiś masaż by mi sie przydał i to nawet tak w ramach relaksu

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja też połamana
poszłam po dłuższej przerwie na jogę przedwczoraj i dziś ( zakwasy są zawsze na trzeci dzień) czuje się normalnie jak by mnie ciężarówka przejechała, nawet ręki nie mogę podnieść do góry
a poduszkę polecam taką z pianki wyprofilowaną
, używam już od wielu lat i sobie chwalę

Dziewczyny jaki polecacie zmywacz do paznokci?
muszę kupić a nie wiem co jest godne
Ja mam zmywacz z essence taki fioletowy Nail art nail polish remover ultra- silny zmywacz do usuwania zdobień, kolorowych lakierów, dodatkowo wybiela paznokcie.
Co do ćwiczeń to nawet sie boję pomyśleć jak będe sie czuła przez pierwszy tydzień - no ale jak sie tyle czasu leniuchowało to teraz trzeba bedzie pocierpieć

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25530538]W tych rejonach ciezko cos znalezc. Tam jest praktyczne tylko stare budownictwo. Naprawde znalezienie czegos godnego uwagi w tych okolicach jest bardzo trudne.
Ja ze swojej strony moge polecic nowa czesc osiedla Gaj (tam wlasnie mieszkam). Mieszkam bardzo blisko ruchliwej ulicy (Borowska; mieszkam przy szpitalu AM). Osiedle ma jednak taka zabudowe, ze jest tu bardzo cicho. Mieszkalam wczesniej na Grunwaldzie (Srodmiescie wlasnie), przy samym Rondzie Regana. Glosno, non stop za oknem tramwaje, ruch uliczny na okraglo. Koszmar. Gdy pierwszy raz przyjechalam na Gaj to myslalam, ze ogluchlam (tak tu cicho bylo).
Bloki maja zaledwie kilka lat, jest mnostwo malych placow zabaw. Oprocz osiedlowych sklepikow jest spory "Piotr i Pawel". Dojazd do Rynku, gdy nie ma korkow, zajmuje mniej niz 10 minut.
No i jestem tu ja . To najwiekszy plus .[/QUOTE]


No ba
O Gaju słyszałam właśnie dobre opinie że cicho i bezpiecznie (to też ważne) i jeszcze o paru innych osiedlach tylko oczywiście nazw sobie nie zapisąłam bo i po co

W ramach kuszenia słodyczami:
jako ze kocham praktycznie wszytsko co kawowe jakiś czas temu pojawiły się w sklepach nowe czekolady goplany z nadzieniem: orange margarita, pinacolada, mojito i irish coffe. Tą ostatnią to mogłabym jeść pratycznie na okrągło
Czemu oni robią takie dobre rzeczy jak tu człowiek się pilnowac musi z kaloriami

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Zapomniałam się pochwalić że klikłam na Tru Lip Fusiona - Sugar Rush.
Stwierdziłam ze bedzie doskonały do nakladania na szminki Nyxa albo Maca
I dzisiaj jeszcze w aptece kupiłam odżywkę Biovaxa w psikaczu do włosów farbowanych z saszetką maski na włosy http://www.biovax.pl/strona,produkt,...ml_+_20ml.html

Ciekawe czy Marioli spodobaja się te kosmetyki Nyxa? Ja mam tylko mazidła do ust, konturówki są ok, szminki też znośne, błyszczyki nie kleją się, daja taki lekki kolor tylko niestety trwałość bardzo przeciętna - u mnie max godz bez picia i jedzenia.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 15:45   #2077
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Czekolada mojito?

denny rozumiem - ja tez szukałam mieszkania.. Chciałam stare miasto albo jezyce (kcham Małgorzatę musieriwicz )
ale własnie wszystko stare i bleee. W końcu udało mi się znaleźć mieszkanko na jezycach, nowe osiedle, ale nie blokowisko tylko zbudowane w starym stylu
wiec

jamesku prywatny bez sensu a noga boli?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 16:12   #2078
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia.
Kazde po 2 ujęcia - pierwsze z lampą, drugie bez.
toż to miedź jest
może nie brzydal, ale ja jestem jasnożółta, więc zdecydowanie nie dla mnie Ci on
dobrze, że nie klikłam
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no denerwuje sie Tztem bo chodzi od lekarza do lekarza i kazdy dalej wysyla bo nikt nie wie o co chodzi...
obraz mu sie rozdwaja jak patrzy....
i to w jednym oku jak w bok patrzy...
dal mu neurolog jakies leki, ale poprawy nie ma
no i troche strach bo nie wiadomo co to....a troche to juz trwa do tego czesto go glowa bolala wczesniej...
współczuję
Dim, nie chcę Cię denerwować, ale moja koleżanka miała podobne objawy i zdiagnozowano u niej SM Nie odpuszczajcie dopóki nie będzie konkretnej diagnozy i piłujcie o wszelkie możliwe badania
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25520927]3. To zbulerswowalo mnie najbardziej. Myslalam, ze mnie szlag trafi. Normalnie siedze teraz i rzucam fakami na prawo i lewo. Otoz turlalam sie do autobusu. Przed przystankiem na chodniku lezal mezczyzny. Wydaje mi sie, ze po prostu spal. Wiem, ze pewnie pomyslicie o mnie okropne rzeczy, ale nie podeszlam do niego. Po prostu wsiadlam do autobusu, ktory juz stal na przystanku. Teraz czuje sie po prostu strasznie, bo moze cos temu facetowi sie stalo.
W autobusie zadzwonilam pod numer alarmowy 112. Bylo zajete. To mnie zszokowalo bo to przeciez numer alarmowy. Jedyna szansa pomocy dla ludzi z telefonem komorkowym przeciez. Dzwonilam kilka razy i dalej bylo zajete. Po kolejnym telefonie odezwal sie automat (!!) informujac mnie, ze ze dodzwonilam sie do miejskiego pogotowania policji we Wr i oczywiscie dodal, ze "prosze czekac". Pan z automatu nawijal tak 2 min. Rozlaczylam sie i dzwonilam znow. Zajete. I tak kilka razy. Potem znow pan automat i cos rozlaczylo. Itp itd. Trwalo to ok 10 miniut. W koncu odebrala kobieta. Mowie jej co sie stalo i opisuje szczegolowo gdzie. Teren jest charakterystyczny (przy dworcu pkp), przystanek tez (polozony ukosnie do glownej ulicy), do tego na rogu Rossmann. Powiedzialam jej mnostwo szczegolow. Ulicy niestety nie znalam. Ona mi na to mowi, ze dostali podobne zgloszenie, ale na ulicy Pilsudzkiego. Ja troche zdziwiona (bo to zupelnie inne miejsce), ale okej. Powtarzam znow swoje. Ona do mnie: "ale jaka to ulica". Mowie, ze nie wiem, ale tego przystanku nie da sie pomylic. Straz/milicja bez problemu tam trafi. A ona do mnie z morda, ze zgloszenie ma na ulicy Pilsudzkiego a nie tam, gdzie ja mowie i to pewnie stalo sie wlasnie na Pilsudzkiego. Ja bylam juz zszokowana bo jak ona moze podwazac to, co ja mowie. Tlumacze jej znow, ze to w innym miejscu. Ona na to, ze to napewno bylo gdzie indziej (!!) i ze zebym przeczytalam jaka to ulica. Glos miala bezczelny i podniesniony. Ja mowie, ze mnie juz tam nie ma i 10 minut probowalam sie dodzwonic na 112. Wtedy ona rzucila sluchawka !!!!!!!!!!!!!!!!!
Bylam w ciezkim szoku. Tam przeciez lezy jakis czlowiek. Przyszlam do domu i sie po prostu poplakalam. Nie moglam uwierzyc w cala sytuacje. Teraz placz mi przeszedl i jestem wsciekla.
Zadzwonilam znow na 112. Oczywiscie proba nawiazania polaczenia zajela mi znow okolo 10 minut.. Odebral jakis Pan. Podalam znow te samo szczegoly. Podalam rowniez ulicy (sprawdzilam w google). Pan powiedzial, ze wstukal do kompa zgloszenie i juz kogos wyslal. Skoro dopiero on kogos wyslal to ta idiotka nie wyslala tam wiec nikogo. Tez czlowiek wciaz tam lezal pewnie !!!! Ona nie zrobila nic.
Wybiore sie w przyszlym tygodniu do komendy miejskiej i wniose skarge.
[/QUOTE]
co za babsztyl
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a no to jak prywatnie to warto rezonans też zrobić, bo ewentualnie może mniejsze zmiany wykryć, ale skoro to się ciągnie tak długo, mówisz, że miesiąc to myślę, że nie będzie nic groźnego, ale uspokoisz się jak nic nie wyjdzie
ja z podejrzeniem tętniaka czekałam na rezonans 5 dni
leżałam co prawda w szpitalu, ale po porannym obchodzie odwiedzały mnie tylko salowe
mogłam paść i nikt by nie zauważył
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No dokładnie, nie można sobie postawić diagnozy przez internet, jednak wizyta u lekarza jest konieczna. Ale poszperanie przed wizyta moim zdaniem krzywdy nie zrobi, wrecz przeciwnie.
Znalazłam nawet kiedys jakis portal, gdzie mozna konsultowac sie z lekarzem, pisze sie co dolega i lekarz stawia diagnoze, to mialo kosztowac chyba z 50 PLN. No ciekawe, skoro lekarze zaczynaja tez przyjmowac online
nie jestem jakaś chorowita, i nic mi się poważnego raczej nie dzieje, ale jak już coś to moje doświadczenia sprawiły, że nie ufam lekarzom na 100 %
niektórzy lekarze, to by mogli te swoje "porady" uskuteczniać online
wiedza marna, logiki w myśleniu brak, a puszą się jakby jakąś wiedzę tajemną posiedli
ja już teraz tylko w badania wierzę [i w moją panią neurolog, ale to wyjątek]
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja mam zmywacz z essence taki fioletowy Nail art nail polish remover ultra- silny zmywacz do usuwania zdobień, kolorowych lakierów, dodatkowo wybiela paznokcie.
gdzie go znalazłaś? bardzo lubiłam, ale ostatnio nigdzie nie mogę dostać

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
denny rozumiem - ja tez szukałam mieszkania.. Chciałam stare miasto albo jezyce (kcham Małgorzatę musieriwicz )
ale własnie wszystko stare i bleee. W końcu udało mi się znaleźć mieszkanko na jezycach, nowe osiedle, ale nie blokowisko tylko zbudowane w starym stylu
wiec
w Poznaniu dochodzi jeszcze konieczność zmierzenia się z poznańską mentalnością "oszczędzającą"
jakie ja cuda widziałam i słyszałam szukając kolejnych mieszkań

Kupiłabym sobie coś ładnego. Czego ja potrzebuję?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:20   #2079
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

No ba
O Gaju słyszałam właśnie dobre opinie że cicho i bezpiecznie (to też ważne) i jeszcze o paru innych osiedlach tylko oczywiście nazw sobie nie zapisąłam bo i po co .
Gaj naprawde polecam. Z tego, co wiem we Wroclawiu jest tez kilka innych nowych osiedli jak Gaj. Niestety, gdy sa korki to dotarcie z nich do scislego centrum zajmuje kilka dni najszybszym wiebladem . Gaj jest naprawde blisko Centrum.
Jest tu tez bezpiecznie. Nigdy nie slyszalam o wlamaniu do mieszkania. Do tego kilka blokow na osiedlu ma podziemny parking (my mamy wykupione miejsce). Niektore bloki dodatkowo sa tak zbudowane, ze tworza ksztalt litery U. Wejscia do blokow sa, ze tak powiem w srodku "u". Posrodku "u" sa place dla dzieci i lawki.
Jak chcesz to Ci moge zdjecie okolicy wrzucic .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

jamesku prywatny bez sensu a noga boli?
Ja chodze prywatnie bo mam pakiet w cetrum medycznym.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:36   #2080
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
denny dziekuje

heh mi sie udalo wymienic pare razy i bylo ok, ale faktycznie jak sie tak czyte te rozne rzeczy, ze ktos czegos nie wyslal albo co to wydaje mi sie, ze predzej czy pozniej na mnie trafi
Dim trzymaj się, bo wiesz wyobraźnia potrafi dobić okropnie (wiem to z własnego doświadczenia, bom chorowita) i ABSOLUTNIE nie porównuj objawów w internecie, bo wiele objawów może wskazywać coś poważnego jak i coś błahego, ale wyobraźnia niestety zawsze wybiera to gorsze Zobaczysz, że będzie dobrze - czuję to
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a no to moja ma to samo, daję jej jakiś nowy kremik na testowanie, a ona, że przecież jeszcze tamtego nie zużyła i tak co jakiś czas jej pytam i co fajny ten nowy, a ona ciągle, że jeszcze stary kończy niezrozumiałe to jest dla mnie
Mam to samo z moją mamą
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ciekawe czy Marioli spodobaja się te kosmetyki Nyxa? Ja mam tylko mazidła do ust, konturówki są ok, szminki też znośne, błyszczyki nie kleją się, daja taki lekki kolor tylko niestety trwałość bardzo przeciętna - u mnie max godz bez picia i jedzenia.
Jeszcze dobrze nie obejrzałam, bo nawet w weekend nie mogę odpocząć
Pobieżnie tylko obejrzałam wszystko i pomadki lekko wypróbowałam i bardzo mi się podobają. Błyszczyki tak sobie. Konsystencja nie do końca mi się podoba jeden błyszczol ma połamane opakowanie Szyjka jest prawie na okrągło pęknięta, nie wiem czy jakąś taśmą da się to zakleić, bo przy odkręcaniu mam wrażenie, że odłamię tę szyjkę Róże też są fajne - mam gratisową paletę testerową Kredki Jumbo są mięciutkie i mocno napigmentowane Korektor w słoiczku bardzo przyjemny
Kosmetyczka boska
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:00   #2081
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dojechalam do Wro!
10 godzin z mała samochodem to za dużo, od wczoraj mi marudzi ciagle,już nie mam siły
Poza tym siostra pod moja nieobecność zuzyla mi kosmetyki w tym pól toniku clarinsa, a jak zapytałam dlaczego-powiedziała,ze użyła go 3 razy!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 22:42   #2082
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Czekolada mojito?

denny rozumiem - ja tez szukałam mieszkania.. Chciałam stare miasto albo jezyce (kcham Małgorzatę musieriwicz )
ale własnie wszystko stare i bleee. W końcu udało mi się znaleźć mieszkanko na jezycach, nowe osiedle, ale nie blokowisko tylko zbudowane w starym stylu
wiec
Dziękuję
A tego Twojego mieszkanka to zazdraszczam bo o kupnie swojego to na razie tylko pomarzyć mogę. Ale moze kiedyś....

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
toż to miedź jest
może nie brzydal, ale ja jestem jasnożółta, więc zdecydowanie nie dla mnie Ci on
dobrze, że nie klikłam

gdzie go znalazłaś? bardzo lubiłam, ale ostatnio nigdzie nie mogę dostać
Ta Laura faktycznie miedziana ale po roztarciu jest bardzo jaśniutka z drobinkami, podobna do Clinique Sunkissed.
Trzeba uwazać przy nakładaniu, ja dzisiaj zrobiłam takie delikatne kropki na policzku pod koscią policzkową i roztarłam i nawet udało mi się moim wygladem ludzie nie przestraszyć

Zmywacz essence dostałam w Naturze, był na tym ekspozytorze z rzeczami typowo do paznokci

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25532003]Gaj naprawde polecam. Z tego, co wiem we Wroclawiu jest tez kilka innych nowych osiedli jak Gaj. Niestety, gdy sa korki to dotarcie z nich do scislego centrum zajmuje kilka dni najszybszym wiebladem . Gaj jest naprawde blisko Centrum.
Jest tu tez bezpiecznie. Nigdy nie slyszalam o wlamaniu do mieszkania. Do tego kilka blokow na osiedlu ma podziemny parking (my mamy wykupione miejsce). Niektore bloki dodatkowo sa tak zbudowane, ze tworza ksztalt litery U. Wejscia do blokow sa, ze tak powiem w srodku "u". Posrodku "u" sa place dla dzieci i lawki.
Jak chcesz to Ci moge zdjecie okolicy wrzucic .



Ja chodze prywatnie bo mam pakiet w cetrum medycznym.[/QUOTE]

Jezeli masz zdjęcie to mozesz wrzucić
Jezeli nie to nie biegaj i nie rób specjalnie co by Cię sasiedzi o jakieś niecne zamiary nie podejrzewali


Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dojechalam do Wro!
10 godzin z mała samochodem to za dużo, od wczoraj mi marudzi ciagle,już nie mam siły
Poza tym siostra pod moja nieobecność zuzyla mi kosmetyki w tym pól toniku clarinsa, a jak zapytałam dlaczego-powiedziała,ze użyła go 3 razy!
Masakra, 10 godz to dorosły jest zmeczony od samej jazdy a co dopiero jeszcze z maluszkiem
Ważne że dojechaliście szczęśliwie
A co do toniku to normalka- siostry wlaśnie od tego są żeby kosmetyki podbierać
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 07:57   #2083
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25532003]Gaj naprawde polecam. Z tego, co wiem we Wroclawiu jest tez kilka innych nowych osiedli jak Gaj. Niestety, gdy sa korki to dotarcie z nich do scislego centrum zajmuje kilka dni najszybszym wiebladem . Gaj jest naprawde blisko Centrum.
Jest tu tez bezpiecznie. Nigdy nie slyszalam o wlamaniu do mieszkania. Do tego kilka blokow na osiedlu ma podziemny parking (my mamy wykupione miejsce). Niektore bloki dodatkowo sa tak zbudowane, ze tworza ksztalt litery U. Wejscia do blokow sa, ze tak powiem w srodku "u". Posrodku "u" sa place dla dzieci i lawki.
Jak chcesz to Ci moge zdjecie okolicy wrzucic .



Ja chodze prywatnie bo mam pakiet w cetrum medycznym.[/QUOTE]
janesku ale ja nie pisałam, ze bez sensu, ze prywatnie tylko, ze bez sensu, ze w prywatnym centrum med tak traktują pacjenta

a opis Twojego osiedla to jakbym o moim czytała pamietam jak była u mnie jedna pani jak podpisywalam polisę i nadziwic się nie mogła, ze ludzie na parterze (a mamy taki mega niski parter równo z ziemia, tzn ja na 1 mieszkam) trzymają jakieś rowery itp i nikt się nie boi

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2011-03-06 o 08:02
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 09:57   #2084
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam "hurtowo" cały litr zmywacza bezacetonowego Nails Company (http://sklep.nailscompany.pl/p848/ZM...AZNOKCI_1000ml). To jest ogólnie polska firma zaopatrująca salony kosmetyczne we wszelaki sprzęt do manicure, a sam zmywacz wywąchałam u swojej kosmetyczki Zdecydowanie mogę polecić, zmywa skutecznie i nie śmierdzi. Wręcz pozostawia na paznokciach taki zapach trochę jak guma balonowa Mają też różne pilniki i inne takie, co kto lubi. Nie wiem jak wygląda przesyłka, ja odebrałam osobiście.
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
a

Ja mam zmywacz z essence taki fioletowy Nail art nail polish remover ultra- silny zmywacz do usuwania zdobień, kolorowych lakierów, dodatkowo wybiela paznokcie.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------
.
.
Dzięki dziewczyny
Essence jeszcze nie miałam i muszę wypróbować no i widzę, że to nails company ma jakiś sklep w Wawie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
niektórzy lekarze, to by mogli te swoje "porady" uskuteczniać online
wiedza marna, logiki w myśleniu brak, a puszą się jakby jakąś wiedzę tajemną posiedli

Cytat:
Kupiłabym sobie coś ładnego. Czego ja potrzebuję?
Ty tak serio? Ja nie znam takiego stanu, że nic nie potrzebuję
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 10:51   #2085
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dimku, trzymam kciuki, będzie dobrze. I naprawdę staraj się nie nakręcać, to strasznie wykańcza psychicznie, a zupełnie nie pomaga

Denny, Ty na kręgosłup szukaj dobrego (!) rehabilitanta, nic innego nie stawia na nogi Mam takiego Pana i jak mnie zaczyna brać ból to zaraz jadę do niego, on po minucie dotykania pleców wie, co i gdzie mnie boli. I jak wymasuje to czuję, ze żyję. Tyle, ze musze jezdzić 60 km od Wrocka...
dziekuje
oj zgadzam sie! porzadny masaz czyni cuda! od razu lepiej sie czlowiek czuje i przestaje bolec po jakims czasie wszystko

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
toż to miedź jest
może nie brzydal, ale ja jestem jasnożółta, więc zdecydowanie nie dla mnie Ci on
dobrze, że nie klikłam

współczuję
Dim, nie chcę Cię denerwować, ale moja koleżanka miała podobne objawy i zdiagnozowano u niej SM Nie odpuszczajcie dopóki nie będzie konkretnej diagnozy i piłujcie o wszelkie możliwe badania

co za babsztyl

ja z podejrzeniem tętniaka czekałam na rezonans 5 dni
leżałam co prawda w szpitalu, ale po porannym obchodzie odwiedzały mnie tylko salowe
mogłam paść i nikt by nie zauważył

niektórzy lekarze, to by mogli te swoje "porady" uskuteczniać online
wiedza marna, logiki w myśleniu brak, a puszą się jakby jakąś wiedzę tajemną posiedli
ja już teraz tylko w badania wierzę [i w moją panią neurolog, ale to wyjątek]


Kupiłabym sobie coś ładnego. Czego ja potrzebuję?
to mnie troche przerazilas tym SM- wczoraj o tym przeczytalam i w panike wpadlam takze dobrze, ze sie z Tztem nie widzialam bo chyba by mi przylal ale sie uspokoilam juz
to jak byl tylko poranny obchod to faktycznie....ja mialam 3-4 razy dziennie, ale moze dlatego, ze ja jeszcze na dzieciecym lezalam. No, ale mialam aparature podlaczona, ktora monitorowala mi rytm serca itp i najlepsze bylo to, ze byla zepsuta i pare razy pokazala zem trup!
nie musze chyba mowic jakie miny mieli rodzicie tych dzieci jak widzieli prosta linie na monitorze i mnie lezaca z przymknietymi oczami (teraz mnie to smieszy wtedy to takie az smieszne nie bylo)

kup sobie puderek CK!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dim trzymaj się, bo wiesz wyobraźnia potrafi dobić okropnie (wiem to z własnego doświadczenia, bom chorowita) i ABSOLUTNIE nie porównuj objawów w internecie, bo wiele objawów może wskazywać coś poważnego jak i coś błahego, ale wyobraźnia niestety zawsze wybiera to gorsze Zobaczysz, że będzie dobrze - czuję to

Mam to samo z moją mamą

Jeszcze dobrze nie obejrzałam, bo nawet w weekend nie mogę odpocząć
Pobieżnie tylko obejrzałam wszystko i pomadki lekko wypróbowałam i bardzo mi się podobają. Błyszczyki tak sobie. Konsystencja nie do końca mi się podoba jeden błyszczol ma połamane opakowanie Szyjka jest prawie na okrągło pęknięta, nie wiem czy jakąś taśmą da się to zakleić, bo przy odkręcaniu mam wrażenie, że odłamię tę szyjkę Róże też są fajne - mam gratisową paletę testerową Kredki Jumbo są mięciutkie i mocno napigmentowane Korektor w słoiczku bardzo przyjemny
Kosmetyczka boska
dziekuje staram sie, ale wiadomo czasami czlowiek ma takie doly neta omijam- chociaz wczoraj przez ta informacje o SM troche popatrzylam, ale szybko skonczylam

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dojechalam do Wro!
10 godzin z mała samochodem to za dużo, od wczoraj mi marudzi ciagle,już nie mam siły
Poza tym siostra pod moja nieobecność zuzyla mi kosmetyki w tym pól toniku clarinsa, a jak zapytałam dlaczego-powiedziała,ze użyła go 3 razy!
o matko.... 10h......
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:49   #2086
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25528669]Opowiesc brzmi strasznie. Mam nadzieje, ze TZ poczuje sie lepiej. Trzymam kciuki tez za Twoje samopoczucie. Wiem, ze sie denerwujesz, ale mam nadzieje, ze jakos sie trzymasz .[/QUOTE]

Dimkaczu, podbijam moja odpowiedz na Twojego posta z poprzedniej strony, bo chyba nie zauwazylas jej . Gdy Arr napisala o SM domyslilam sie, ze bedziesz panikowac . Nie mysl o najgorszym. Przesylam zatem jeszcze raz mnostwo pozytywnych mysli i trzymam kciuki. Buziaki

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dojechalam do Wro!
10 godzin z mała samochodem to za dużo, od wczoraj mi marudzi ciagle,już nie mam siły
Poza tym siostra pod moja nieobecność zuzyla mi kosmetyki w tym pól toniku clarinsa, a jak zapytałam dlaczego-powiedziała,ze użyła go 3 razy!
OMG. Koszmarna podroz .

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Jezeli masz zdjęcie to mozesz wrzucić
Jezeli nie to nie biegaj i nie rób specjalnie co by Cię sasiedzi o jakieś niecne zamiary nie podejrzewali
Zaraz przyodzieje moj seksi dres z krolewna Sniezka i wylegne przed blok. Pozniej wrzuce zdjecie.


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
janesku ale ja nie pisałam, ze bez sensu, ze prywatnie tylko, ze bez sensu, ze w prywatnym centrum med tak traktują pacjenta
Mam pakiet w pewnym centrum, ktore ma swoje oddzialy w calej Polsce. Moge zarejestrowac sie przed internet albo przez telefon. Infolinia mnie zawsze bardzo drazni, wiec dzwonie tam tylko w akcie wielkie desperacji, kiedy to nie moge sie zarestrowac przez siec.
Jak kotek?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:15   #2087
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25547552]Dimkaczu, podbijam moja odpowiedz na Twojego posta z poprzedniej strony, bo chyba nie zauwazylas jej . Gdy Arr napisala o SM domyslilam sie, ze bedziesz panikowac . Nie mysl o najgorszym. Przesylam zatem jeszcze raz mnostwo pozytywnych mysli i trzymam kciuki. Buziaki

OMG. Koszmarna podroz .

Zaraz przyodzieje moj seksi dres z krolewna Sniezka i wylegne przed blok. Pozniej wrzuce zdjecie.

Mam pakiet w pewnym centrum, ktore ma swoje oddzialy w calej Polsce. Moge zarejestrowac sie przed internet albo przez telefon. Infolinia mnie zawsze bardzo drazni, wiec dzwonie tam tylko w akcie wielkie desperacji, kiedy to nie moge sie zarestrowac przez siec.
Jak kotek?[/QUOTE]
widzialam tylko jakos przy cytowaniu mi umkla a wczoraj wlasnie przez ta panikie juz nic nie pisalam po tym SM
dziekuje mam nadzieje, ze to nie bedzie to i nie bedzie to nic groznego...

UUuu juz mi sie spodobal ten twoj dresik!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:32   #2088
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziekuje
oj zgadzam sie! porzadny masaz czyni cuda! od razu lepiej sie czlowiek czuje i przestaje bolec po jakims czasie wszystko

to mnie troche przerazilas tym SM- wczoraj o tym przeczytalam i w panike wpadlam takze dobrze, ze sie z Tztem nie widzialam bo chyba by mi przylal ale sie uspokoilam juz
to jak byl tylko poranny obchod to faktycznie....ja mialam 3-4 razy dziennie, ale moze dlatego, ze ja jeszcze na dzieciecym lezalam. No, ale mialam aparature podlaczona, ktora monitorowala mi rytm serca itp i najlepsze bylo to, ze byla zepsuta i pare razy pokazala zem trup!
nie musze chyba mowic jakie miny mieli rodzicie tych dzieci jak widzieli prosta linie na monitorze i mnie lezaca z przymknietymi oczami (teraz mnie to smieszy wtedy to takie az smieszne nie bylo)

kup sobie puderek CK!

dziekuje staram sie, ale wiadomo czasami czlowiek ma takie doly neta omijam- chociaz wczoraj przez ta informacje o SM troche popatrzylam, ale szybko skonczylam


o matko.... 10h......

Dim, nie chcę wyjść na taką, co bagatelizuje choroby czy dolegliwości, ale na dobrą sprawę każdy zdrowy człowiek czytając na necie może przyporządkować sobie objawy różnych paskudnych chorób, a SM tym bardziej, bo to dość "kompleksowe" schorzenie.

Przy dużej krótkowzroczności podwójne widzenie nie jest niczym szczególnym, więc może i w przypadku TŻta okaże się, że to jakaś inna dolegliwość, wcale nie z kategorii najgorszych zaraz. Trzymam kciuki
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:37   #2089
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dim, nie chcę wyjść na taką, co bagatelizuje choroby czy dolegliwości, ale na dobrą sprawę każdy zdrowy człowiek czytając na necie może przyporządkować sobie objawy różnych paskudnych chorób, a SM tym bardziej, bo to dość "kompleksowe" schorzenie.

Przy dużej krótkowzroczności podwójne widzenie nie jest niczym szczególnym, więc może i w przypadku TŻta okaże się, że to jakaś inna dolegliwość, wcale nie z kategorii najgorszych zaraz. Trzymam kciuki
tez mam taka nadzieje dziekuje

Dziewczyny jest nowy sklep
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25548360
robie zamowienie ale pewnie wiekszosc z was bedzie sobie zamawiac na wlasna reke sa rozne kosmetyki, ale zadne takie cuda drogie ja sobie klikne pomadki nyxa i puderek elfa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 15:44   #2090
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dziewczyny nie miała któraś tego preparatu ?:
http://pl.strawberrynet.com/skincare...114648/#DETAIL

Kupowałam nie tak dawno i dziś skończył mi się stary, więc wyjełam ten, zaczełam czytać opakowanie a tam instrukcja obsługi - nałożenie preparatu wymaga podjęcia SIEDMIU KROKÓW, w tym odczekiwania między kolejnymi fazami i okładania się gorącym ręcznikiem aha i trzeba to używać dwa razy dziennie
nigdy nie poświęcałam tyle czasu pielęgnacji biustu ( inne preparaty się po prostu wciera i załatwione) więc oczekuję nadzwyczajnych efektów
to moja pierwsza rzecz ze Strvectin, ciekawa jestem czy przy każdym produkcie trzeba odprawiać takie rytuały
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 16:48   #2091
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

a opis Twojego osiedla to jakbym o moim czytała pamietam jak była u mnie jedna pani jak podpisywalam polisę i nadziwic się nie mogła, ze ludzie na parterze (a mamy taki mega niski parter równo z ziemia, tzn ja na 1 mieszkam) trzymają jakieś rowery itp i nikt się nie boi
Ja mieszkam na parterze. Parter nie jest niski. W podziemiach jest jednak garaz, wiec mamy taka jakby dobudowke (to dach garazu). To "cudo" jest rowno z naszym balkonem. Wysoki facet da rade sie wdrapac. Do tego przy zjezdzie do garazu takie zabezpieczajace barierki, ze nawet ja dam rade bez problemu sie wdrapac i tam wejsc. Brzmi to troche przerazajaco, ale nigdy nie slyszalam, aby wlamano sie komus do mieszkania. Co prawda wiekszosc blokow w okolicy nie ma podziemnych garazy. Niemniej naprawde tu spokojnie.

Denny, wrzucam zdjecia.

1.
2. Po lewej jest moj blok (widok od strony ulicy).
Jak juz pisalam wyzej dach garazu jest rowno z naszym balkonem. Zasadzili na nim trawe. Do tego mozemy sobie wykupic kawalek tego dachu o szerokosci balkonu, zdjac barierke z balkonu i w ten sposob mozemy miec taras.
3. Widok na "dziedziniec" od strony wejscia do niego.
4. Blok ulozony w litere "u". Widok od strony "dziedzinca".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 17:06   #2092
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tez mam taka nadzieje dziekuje

Dziewczyny jest nowy sklep
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25548360
robie zamowienie ale pewnie wiekszosc z was bedzie sobie zamawiac na wlasna reke sa rozne kosmetyki, ale zadne takie cuda drogie ja sobie klikne pomadki nyxa i puderek elfa
Dim!!!!!
Dzien bez kuszenia kolezanek nowym sklepem to dzień stracony co?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25547552]
Zaraz przyodzieje moj seksi dres z krolewna Sniezka i wylegne przed blok. Pozniej wrzuce zdjecie.
[/QUOTE]

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25551397]Ja mieszkam na parterze. Parter nie jest niski. W podziemiach jest jednak garaz, wiec mamy taka jakby dobudowke (to dach garazu). To "cudo" jest rowno z naszym balkonem. Wysoki facet da rade sie wdrapac. Do tego przy zjezdzie do garazu takie zabezpieczajace barierki, ze nawet ja dam rade bez problemu sie wdrapac i tam wejsc. Brzmi to troche przerazajaco, ale nigdy nie slyszalam, aby wlamano sie komus do mieszkania. Co prawda wiekszosc blokow w okolicy nie ma podziemnych garazy. Niemniej naprawde tu spokojnie.

Denny, wrzucam zdjecia.

1.
2. Po lewej jest moj blok (widok od strony ulicy).
Jak juz pisalam wyzej dach garazu jest rowno z naszym balkonem. Zasadzili na nim trawe. Do tego mozemy sobie wykupic kawalek tego dachu o szerokosci balkonu, zdjac barierke z balkonu i w ten sposob mozemy miec taras.
3. Widok na "dziedziniec" od strony wejscia do niego.
4. Blok ulozony w litere "u". Widok od strony "dziedzinca".[/QUOTE]

Dziekować
Bardzo ładna okolica
Mogłaś jeszcze zdjęcia dresu zrobić
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 17:20   #2093
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII




trzeba dzien porzadnie wykorzystac!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 17:46   #2094
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Dziekować
Bardzo ładna okolica
Mogłaś jeszcze zdjęcia dresu zrobić
Nastepnym razem . Niemniej na Gaj zapraszam w celu obadania dzielnicy na zywo.
btw: Przyznam sie, ze kocham swoje dresiki. A pomyslec, ze jeszcze 2 lata temu nie mialam zadnego . Najbardziej odpowiadaja mi dresy z Oysho. Zawsze wybieram te ze sciagaczami na kostkach. W dresikach bez sciagaczy moge sie zabic. Mam tak krotkie nozki, ze po wlasnym dresie chodze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 18:31   #2095
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

dziewczyny, pytałam na wątku feelunique, ale nikt nie odpowiedział póki co

może Wy mi podpowiecie czy jest jakiś system trackingowy w tym sklepie?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 19:13   #2096
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, pytałam na wątku feelunique, ale nikt nie odpowiedział póki co

może Wy mi podpowiecie czy jest jakiś system trackingowy w tym sklepie?
Przy bezplatnej wysylce napewno nie ma. Jak jest przy platnej - nie pamietam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 20:40   #2097
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25555200]Przy bezplatnej wysylce napewno nie ma. Jak jest przy platnej - nie pamietam.[/QUOTE]

ok, dzięki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 20:58   #2098
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Chce moze ktoras ta jasnoczerwona spodnice? W koszyku przez pomylke mam dwa rozmiary "8". Druga spodnice moge zwolnic .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 21:00   #2099
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25557822]Chce moze ktoras ta jasnoczerwona spodnice? W koszyku przez pomylke mam dwa rozmiary "8". Druga spodnice moge zwolnic .[/QUOTE]

ja mam za dużą pupę na takie falbanki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 06:48   #2100
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Mam pakiet w pewnym centrum, ktore ma swoje oddzialy w calej Polsce. Moge zarejestrowac sie przed internet albo przez telefon. Infolinia mnie zawsze bardzo drazni, wiec dzwonie tam tylko w akcie wielkie desperacji, kiedy to nie moge sie zarestrowac przez siec.
Jak kotek?
U mnie w firmie wszystkim kupili pakiety w w tym centrum medycznym, ale szału nie ma, Korzystam już 3 lata i są plusy, bo można w miarę szybko dostać się do specjalisty i lekarze chętnie zlecają badania. No i raz poszłam na wycinanie znamion za free Ale z drugiej strony, raz lekarz wystawił mi skierowanie na wycięcie guzów ze ślinianek, ale w końcu sama się zdiagnozowałam i obeszło się nawet bez leków. Kolega chodził chyba z 2 miesiące ze swoimi objawami, przeszedł chyba wszystkich specjalistów, był w coraz gorszym stanie i dopiero zdiagnozował go mąż koleżanki (okulista zresztą). Nawet go nie widział, domyślił się po opisie objawów.
Co do osiedli we Wrocławiu - Gaj jest całkiem fajny. nowy Gaj oczywiście. Na starym mieszkałam ok. roku - koszmarne te wieżowce. Do Gaju jest rzeczywiście dobry dojazd, szeroka jezdnia urywa się przy AM - dalej to już rozpacz. No i Aquapark blisko, ja mam kartę multisport i mogłabym tam codziennie się za darmo moczyć - no ale te korki. We Wrocławiu to najlepiej pracować i mieszkać mniej więcej w tej samej części miasta. Ja mieszkam i pracuje w Śródmieściu. Do pracy mam ok. 8-15 minut samochodem i 35 minut na piechotę, tak więc jak już wszystko się zakorkuje a transport publiczny stanie - dam radę. W śródmieści można znaleźć dobre miejsca do mieszkania - np. Biskupin - tylko, że to trochę już dalej. Ja mieszkam na osiedlu niedaleko byłego browaru piastowskiego. Bardzo ładna zabudowa, w kwadracie Jaracza, Bacha, Damrota. Okoliczni złodzieje niestety czasami zaglądają. Jeżeli mieszkanie ma być w Śródmieściu -to raczej na jakimś osiedlu. Nie daj Boże plomba doklejona do starej kamienicy z żulami. Wtedy pod oknem latem zawsze impreza
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.