Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 10:42   #1591
bliblablo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z brzucha Mamy
Wiadomości: 24
Dot.: worky pod oczami

Kup sobie żel arnikowy Flos-Lek może pomóc a na pewno nie zaszkodzi
bliblablo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 11:52   #1592
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: worky pod oczami

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Może pomogą okłady z młodych ciał męskych ?
a co to jest?
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 13:27   #1593
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: worky pod oczami

Kup żel pod oczy ze świetlikiem albo wyżej wspomnianą arniką, cienie pod oczami możesz zatuszować za pomocą korektora.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 13:19   #1594
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: worky pod oczami

mam ten sam problem co ty.kup zel pod oczy i stosuj 2 razy dziennie. mozesz tez to zatuszowac korektorem..to jedyny sposob w miare dzialajacy.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:04   #1595
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: worky pod oczami

Żel ze świetlikiem, zimne oklady - maska żelowa, lub klasyczny plastere z ogórka Na takie worki pomoże również zazywanie witaminy C - wzmocni naczynka podskórne. Jeżeli pojawia się opuchlizna stosuj delikatny masaż okręznymi ruchami do zewnątrz
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 14:08   #1596
wieprzowinka
Przyczajenie
 
Avatar wieprzowinka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 19
Dot.: worky pod oczami

jescze żadnym koretkorem nie udaało mi się ty cieni zatuszować, moze dlatego ze ta skora pod oczami jest taka nierówna
żel z arniką stosowałam i nic nie pomoglo, ale sprobuje z tym ogórkiem ale dziekuje wszystkim za rady
wieprzowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 15:55   #1597
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: worky pod oczami

Cytat:
Napisane przez wieprzowinka Pokaż wiadomość
jescze żadnym koretkorem nie udaało mi się ty cieni zatuszować, moze dlatego ze ta skora pod oczami jest taka nierówna
żel z arniką stosowałam i nic nie pomoglo, ale sprobuje z tym ogórkiem ale dziekuje wszystkim za rady
spoko ja tez mam ciagle z tym problemy raz bardziej widac wory a raz mniej.. wkurzające to jest.. ;/
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 12:17   #1598
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: podkrązone oczy

A czy myslicie ze oprócz np. stosowania wszelkakich kremów własnie pod oczy mozna przyjmowac jakies suplementy ,które poniekad beda mialy wpływ na takie dolegliwosci ?
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:31   #1599
wieprzowinka
Przyczajenie
 
Avatar wieprzowinka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 19
Dot.: worky pod oczami

a moze ktos wie jak tozatuszowac? probowałam wszkelkich korektorów, nawet nakladalam bialy cien do powiek pod oczy..nic nie pomaga, ta skora pod oczami ma takie jakby "kropki"na zdjeciu chyba nie widac jest bardzonie rowna, i taki tez problem mam na calej buzi
wieprzowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:13   #1600
fkurf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: worky pod oczami

Polecam korektor Dermacol. Jest to bardzo mocno kryjący krem w tubce, nie znam nic dającego lepszy efekt od razu, żaden podkład mu nierówny. Nie stosowałam go nigdy na całą twarz, bo przy takim kryciu zamieniłaby się w maskę.
Oczywiście żel pod oczy np.ze świetlikiem też działa, ale trzeba być cierpliwym. Dermacol jest trudno dostępny, ale nie sposób go zużyć, jest baaaardzo wydajny. Jeśli dobrze dobierze się odcień, nie ma mowy o sztucznym wyglądzie. Stosuję go tylko pod oczy i na płatki nosa, gdzie mam rozszerzone naczynka, które trzeba zakryć przed światem.
rewelacja.
fkurf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:48   #1601
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: worky pod oczami

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Żel ze świetlikiem, zimne oklady - maska żelowa, lub klasyczny plastere z ogórka Na takie worki pomoże również zazywanie witaminy C - wzmocni naczynka podskórne. Jeżeli pojawia się opuchlizna stosuj delikatny masaż okręznymi ruchami do zewnątrz
A kosmetyczka do której chodzę, aby przeciwdziałać opuchnięciom stosuje masaż - drenaż limfatyczny od zewnętrznego kącika do wewnętrznego, czyli w przeciwnym kierunku niż polecasz , a jak powinno naprawdę być
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 14:24   #1602
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: oenobiol na cienie i worki

Wątek obumarł, ale może jeszcze ktoś będzie szukał, więc dodam i moją opinię.
Z cieniami walczę od dawna i w oneobiolu pokładałam duże nadzieje, kosztuje nielicho, myślałam, że i nielicho zadziała. Niestety po raz kolejny okazało się, że nie wszystko co drogie to dobre. Efekt zerowy. Moja koleżanka stosowała go jednocześnie ze mną, z tym że ona chciała zlikwidować worki pod oczami. Efekt również zerowy.
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:39   #1603
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
przebarwienia i cienie

Pod oczami różnie, jakieś dziwne zaczerwienienia, albo też skóra przy wewnętrznych kącikach oczu staje się jakaś taka żółta. Z kolei w okolicach ust skora robi się nieraz zielonkawa , na podbrudku male krosteczki etc..
Na dzień oczywiście korektor . Ale czy można takich 'świńst' pozbyć się na stałe.
Dodam, że mam cerę mieszaną i wrażliwą. Stosuję rano żel do mycia twarzy, wieczorem tonik i mleczko. Raz na tydzień robię peeling, czasem też maseczkę antybakteryjną. Smaruję buzię kremem Ziaji, jak gdzies wychodzę, do szkoły też, robię lekki makijaż.Moja skora jest b.jasna, więc wszlekie niedoskonalosci rzucają się w oczy. Po zmyciu makijazu wygląda to bardzo denerwująco.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 08:59   #1604
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: przebarwienia i cienie

1) Nie uczula Cię/nie zapycha Ziaja (krem)? Może od tego te krostki. Albo uczulenie, albo trądzik. W sumie z jednym i drugim warto udać się do dermatologa.
2) Czerwone coś pod oczami to może po prostu zwykłe przesuszenie? Żółte kąciki mogą oznaczać poważniejsze problemy (tzn. to jeszcze zależy jak żółte i na jakim obszarze), może zrób badania? Moja koleżanka miała taki żółty odcień pod oczami i w kącikach, okazało się, że to jakieś problemy z nerkami (chyba że coś pokręciłam i z wątrobą).
Zielone kąciki ust<- a jaki kolor ma ten krem z Ziaji/mleczko? Może zielony i po prostu zostaje?
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:15   #1605
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: przebarwienia i cienie

często dostaję uczulenia od kremów i jakichś balsamów, a już o umyciu twarzy mydłem nie ma mowy. Akurat po tym kremie nie mam na twarzy jakichs strasznych rzeczy, w porownaniu np z dove, a te cienie to tak od zawsze chyba.
Mam ziaję tą z pomaranczym wieczkiem, do normalnej, suchej i wrazliwej, ale hmm, normalna to ta skóra nie jest, sucha też nie do końca, to zależy, pod oczami właśnie tak, na policzkach też, no ale na nosie to raczej się przetłuszcza
hmm, do dermatologa udam się, kiedyś mialam ogolenie całą cerę przesuszoną, dostałam jakiś krem w tubce, mleczko, balsam etc, ale za to nie mialam trądziku ehh.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:32   #1606
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: przebarwienia i cienie

ahhh...ta nasza cera mieszana.. mi ostatnio skora koło wewnętrznych kącików ust zrobiła się niebiesko fioletowa a czasami nawet zielona.. nigdy wcześniej tego nie miałam a to wygląda strasznie...a trądziku pozbywam się od 4 lat;/ i dupa nic nie działa;/
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:43   #1607
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: przebarwienia i cienie

To, że ten krem cię uczula/zapycha mniej niż inne (tzn. że nie jest aż tak źle jak po innych) wcale nie znaczy, ze jest w porządku.
Może warto zainwestować w "apteczne" specyfiki?
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 12:38   #1608
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: przebarwienia i cienie

chyba warto, mam dość.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 10:11   #1609
karesuanda
karesuanda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: sińce w wewnętrznych kącikach oczów

ja użwałam kiedyś taki żel z garniera w zielonej tubeczce cenkiej pomógł i pomogło picie wiekszej ilosci wody magnez- aspargin lub soki marchwiowe raz byłam u kosmetyczki nakładała mi jakąś ampułke jeszcze bardziej miałam zaczerwienioną skórę nie polecam. Ale wysypianie, jeśli pijesz kawe to słabą i w małych ilościacvh- dużo wody mineralnej- 3 szklanki przynajmniej słaba cherbata, i nie stosowanie wielkich głodówek. Zelaza brak - przy nadmiarze kawy- śince. Ja nie mam tego problemu tylko po dietach większych lub kawie

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

drenaż limfatyczny pomoże ale jak jest zastój płynów i powieki puchną a nie są sine- to raczej problem diety lub genetyki chodz bardziej skłaniam się ku diecie bo sama widzę po sobie
karesuanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 12:57   #1610
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: worky pod oczami

Raaarunku - mam okropne wory pod oczami, mam wrażenie że ostatnio jest coraz gorzej Nie wiem jak temu zapobiegać, oczy mam ciągle jakbym płakała :| Czego to może być wynik? Wysypiam się, stosuję diete bogatą w warzywa i owoce, piję wodę, a oczy mam fatalne - nie mam cieni, ale opuchliznę :/ Na pewno jest to jakaś skłonność rodzinna (moja mama rówież to ma) ale mam wrażenie że są dni kiedy ich nie widać a są takie jak dzisiaj że pojawiają się ze zdwojoną siłą :/pomocy, domowe sposoby jeśli znacie chętnie przyjmę!
__________________
Bo układanie Wierszy i Piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu.
To one cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam, gdzie one mogłyby cię znaleźć...
ginza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 06:46   #1611
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: worky pod oczami

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
A kosmetyczka do której chodzę, aby przeciwdziałać opuchnięciom stosuje masaż - drenaż limfatyczny od zewnętrznego kącika do wewnętrznego, czyli w przeciwnym kierunku niż polecasz , a jak powinno naprawdę być
Myślę,że od zewnętrznego do wewnętrznego po to,by skóry nie rozciągać
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 19:09   #1612
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Sińce pod oczami

dołączam do grona walczących z sińcami pojawiły się od kiedy zmienilam pracę - więcej się stresuję, mniej śpię i jestem ogólnie bardziej zmęczona ciągle. Wiem że to jest powodem, ale nawet po niemal 2-tugodniowym urlopie sińce nie zniknęły, co najwyżej nieznacznie się zmniejszyły ostatnio mam wrażenie, że z każdym dniem mam coraz większe "siniaki" pod oczami czy powodem moze być też odwodnienie organizmu?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 19:23   #1613
melka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 115
Dot.: Sińce pod oczami

ja zawsze rano mam podpuchnięte górne powieki i wory pod oczami, kupiłam ( którys z kolei ) żel pod oczy i to był strzał w 10! Tani bo ok. 7zł więc mozna wypróbowac, jest to krem ze swietlika z babką lancetowatą Flos Lek. POLECAM!
__________________
Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał
melka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:47   #1614
KasiaSti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Krem pod oczy- jaki najskuteczniejszy na cienie i worki pod oczami?

Witajcie drogie panie. Krem pod oczy za np 100 złotych nie jest tak skuteczny jak naprzykład tanie kremy po kilka złotych te droższe cenia sie tylko marką. Ja od dłuższego czasu używam kremów nivea i bardzo mi pomogły widze olbrzymią różnicę.Wiekszość moich koleżanek również czują poprawę. Polecam krem nivea dnage który kosztuje mniej wiecej 3 złote. pełno tego na allegro.Można też kupić w sklepie ale wychodzi o wiele drożej.pierwsza lepsza aukcja która znalazłam na allegro
http://allegro.pl/item829441997_nive...najtaniej.html
Mam nadzieje ze pomogłam

Edytowane przez KasiaSti
Czas edycji: 2009-11-29 o 16:48 Powód: bład
KasiaSti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 18:27   #1615
LeftPrincess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Unhappy Cienie i zmarszczki pod oczami...

Mam wieelki problem..
Posiadam dopiero 13 lat a już mam cienie pod oczami (które pojawiły sie jakieś 2 lata temu) oraz zmarszczki (pojawiły się 3 lata temu na święta Bożego Narodzenia, bardzo mało wtedy spałam). Nie stosowałam żadnych kremów ani żeli, nie przecierałam oczu. Zupełnie nie wiem skąd się one wzięły. Pomocyy!!
LeftPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:46   #1616
ameliax
Zadomowienie
 
Avatar ameliax
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

Cienie to rzecz, niestety, naturalna. Pojawiają się, gdy mało i krótko śpisz. Proponuję, abyś używała żeli rozświetlających- pomogą. Najlepszy żel jaki kiedykolwiek miałam to taki w białym opakowaniu z Oriflame (a nie lubię tej firmy ). Dodatkowo proponuję, abyś używała korektor pod oczy.
Pozdrawiam
__________________
Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj.


kosmetyki
ameliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 23:38   #1617
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Cienie i zmarszczki pod oczami...

jest juz kilka takich watkow, tam poszukaj informacji
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 17:25   #1618
Konwaliaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: oenobiol na cienie i worki

a ja kupiłam 2 opakowania oenobiolu i zamierzam wziąć wszystko. Zobaczymy jak zadziała na moje opuchniete oczy. Kiedyś brałam, ale jedno opakowanie, teraz wezme dawkę uderzeniową.

szkoda, ze watek tak słabo się kontynuuje
Konwaliaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 17:13   #1619
buena_alma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 38
Dot.: Cienie pod oczami

A używała może któraś z Was korektora pod oczy Prodigieuse firmy Nuxe? Gdzieś o nim czytałam, ale jest drogi i nie chcę kupować w ciemno, najpierw chciałabym poznać jakieś opinie na jego temat.
__________________
'Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem

Lloret de Mar!



Edytowane przez buena_alma
Czas edycji: 2010-01-04 o 17:14
buena_alma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 17:41   #1620
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: oenobiol na cienie i worki

Heeej odnawiam wątek, ponieważ ponownie intesnsywnie zastanawiam się nad kupnem oenobiolu. Już się nie mogę na siebie patrzeć Ktoś jeszcze stosował?
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.