Takie tam ******ły - z forum ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 21:31   #1
Andi
Rozeznanie
 
Avatar Andi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 523
Talking

Takie tam ******ły - z forum ...


Mam pytanie do mężczyzn. Moje piersi są niestety małe.Czuję się przez to mało atrakcyjna, szczególnie w odniesieniu do kobiet mających duże piersi oraz zwłaszcza, w odniesieniu do komentarzy męzczyzn, co do ich preferencji wielkosciowych kobiecych piersi. Mój chłopak mówi że podobają mu się moje piersi, choć czasem mu wierzę, to jednak myślę ze wolałby kobietę z większym biustem. Czy naprawdę jest tak, że wolicie kobiety z rozmiarem min C ?

- Nie rozmiar lecz technika czyni z Ciebie zawodnika.

- zalerzy jeszce jaką masz twarz i figurę, jeśli w moim typie małe piersi uszłyby jakoś

- pod warunkiem,ze ty tez masz ladna twarz ,bo jesli taka jak ortografia to odpadasz

- Musisz częściej zaspokajać mężczyzn ustami a nie będą myśleć o Twoich piersiach

- oto co mozna wyczytac z miseczek: A- ambitne B- Boskie C- Cudne D- dramatyczne E- ekstremalne F- Fatalistyczne

- raczej: A: a niech to ..... B: być może C: ciut lepiej D: dość dobrze E: ejże.. F: fajowe!!!

- małe cycuszki są naprawdę ekstra i dużo fajniejsze i ładniejsze od dużych. pozdrawiam!!

- jak dorośniesz pewno zmienisz zdanie.

- moj maz jest schizofrenikiem,i poniewaz bardzo go kocham dokonalam powiekszenia tylko jednej piersi, aby zadowolic oba jego naprzemienne wcielenia

*******

- JAKI BYŁ NAJBARDZIEJ ŻAŁOSNY TEKST NA KTÓRY FACET/BABKA PRÓBOWALI WAS PODERWAĆ?
moje przypadki: "mam kupon" (w domyśle: na drinka)
"o gwóźdź! klub nam się sypie..."
"byłem tydzień temu na weselu"

- mam bmw

- "trzeba miec pozwolenie na takie ciało ??" albo "bolało kiedy spadałaś z nieba?" " gdybys byla w jogurciec wolalabys byc zmiksowana czy w kawalkach?"

- "Widziałem Cie ostatnio na stacji benzynowej jak sama sobie tankowałaś samochod"

- Nie wiem czy na ten tekst chciał mnie koleś poderwać ale wylałam mu wtedy litr coli na łeb Było to mniej więcej tak: "Wygrałem ostatnio w zakładach bukmacherskich 50 zł to zwróci nam się za to kino"

- "Jak Ty fajnie jesz tego banana..." (tekst o mało nie spowodował zadławienia) Lub: "Jak nawet będziesz wyglądaja jak kuleczka-bułeczka to i tak będziesz śliczna" No comment

- "dzwonie właśnie do dziewczyny- już zrywac czy poczekasz do jutra?"

- Byłaś kiedyś na Kubie? - Nie. - Cześć Kuba jestem no rozwaliło mnie

- "jakie piękne miejsce, czy często tu przychodzisz" wymiata

- "jesteś normalna, czy trzeba z Tobą chodzić" - wymiata

- która godzina bejbe?

- Czy mozesz mi pomoc w mojej chorobie?

- albo mi sie wydaje, albo sie na mnie gapisz

*******

- a ja mam swój stały tekst na randke jak poderwać dziewczynę grzmi on tak: kotku nie będe owijał kota w bawełne ty jesteś dziewczyna a ja chłopak wiesz czego chcesz ja też poprostu masz ochote na sex i za każdym razem tak mówie dziewczynie które chce poderwać i za każdym razem dostaje w pysk poprostu inaczej nie umiem poderwać dziewczyny i będe próbował do końca puki jakaś śię nie skuśi.

*******

- A ja latem nie noszę majtek pod spodniami

- Ja też, a nawet wiosną i jesienią, gdy jest ciepło.

- A ja się opalam nagolasa. - kicia

- a ja na KICI - nagolas

- ja też chodzę bez bielizny latem w luznych lnianych spodniach i spodniczkach

- Skoro w spódniczce i bez majtek to jak sobie radzisz latem z muchami?

- A ja nie lubie bo mi się włosy w zamek od rozporka wcinają!

- to sobie je obetnij

- Sam sobie obetnij,przedszkole dawno skończyłem

- ja tez nie bo nie musze sie zastanawiac czy ubrac brazowym do tylu czy do przodu
__________________
Żyj tak aby Twoim znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz !
Andi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 00:16   #2
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Takie tam ******ły - z forum ...

Ludzie to mają pomysły
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:07   #3
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Takie tam ******ły - z forum ...

fajne
A mnie kiedys koles podrywal tak: "jestem strazakiem " po wybuchu mojego histerycznego smiechy koles wyparowal
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.