Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 16:27   #1411
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
holuś-oluś - słoiczek przygotowany, ale przed świętami nie wyślę, bo nie mam jak,

A jak Ci się ten lumiere sprawuje? i jaki masz typ skóry?

Orenda nie ma sprawy

Cere mam mieszaną i mat lumiere jest ok ale zaznaczam że na ciepła porę roku, na zimę wolę coś cięższego

słuchajcie Kobietki czy mozliwe że mnie beżykowe kulki zapychają? ał aż się boję odpowiedzi...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:33   #1412
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Czy któraś może się wypowiedziec nt
- Parure Pearly White Brightening Fluid Foundation SPF 15 (jak krycie, trwałośc, nawilża, matuje etc) i
- różu Blush 4 Eclats Sculpting Blush (podobno bardzo delikatny, bardzo pyli) wart jest uwagi czy raczej nie?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:02   #1413
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
słuchajcie Kobietki czy mozliwe że mnie beżykowe kulki zapychają? ał aż się boję odpowiedzi...
Jak dla mnie jest to możliwe... Ja się kiedyś zastanawiałam, czy te drobinki zawarte w kulkach mogą mieć coś wspólnego z zapychaniem. Profilaktycznie nie używam kulek codziennie.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Czy któraś może się wypowiedziec nt
- Parure Pearly White Brightening Fluid Foundation SPF 15 (jak krycie, trwałośc, nawilża, matuje etc) i
- różu Blush 4 Eclats Sculpting Blush (podobno bardzo delikatny, bardzo pyli) wart jest uwagi czy raczej nie?
Ja mam ten poczwórny róż. Według mnie nie pyli on jakoś strasznie, jest raczej tak średnio miękki, dość łatwo się zużywa (ale ja go uwielbiam i używam tylko jego, więc może dlatego widzę wgłębienie...). Efekt można fajnie stopniować, do tego ten najjaśniejszy odcień stosuję jako rozświetlacz Do tego piękny zapach i wybór z 4 kolorów. Dla mnie super
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:19   #1414
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja mam ten poczwórny róż. Według mnie nie pyli on jakoś strasznie, jest raczej tak średnio miękki, dość łatwo się zużywa (ale ja go uwielbiam i używam tylko jego, więc może dlatego widzę wgłębienie...). Efekt można fajnie stopniować, do tego ten najjaśniejszy odcień stosuję jako rozświetlacz Do tego piękny zapach i wybór z 4 kolorów. Dla mnie super
Dzięki Redi
Niedawno go macałam, 04 piękny chłodny kolorek, jako jedyny ze wszystkich dla mnie, tylko wydał mi się ciut jasny , ale i tak od tamtej pory zapomniec o nim nie mogę .
A jak z jego trwałością, szybko się ściera czy cały dzień na polikach wytrzymuje?
No i wybór z 6 kolorów .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:20   #1415
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest to możliwe... Ja się kiedyś zastanawiałam, czy te drobinki zawarte w kulkach mogą mieć coś wspólnego z zapychaniem. Profilaktycznie nie używam kulek codziennie.



Ja mam ten poczwórny róż. Według mnie nie pyli on jakoś strasznie, jest raczej tak średnio miękki, dość łatwo się zużywa (ale ja go uwielbiam i używam tylko jego, więc może dlatego widzę wgłębienie...). Efekt można fajnie stopniować, do tego ten najjaśniejszy odcień stosuję jako rozświetlacz Do tego piękny zapach i wybór z 4 kolorów. Dla mnie super
Redi to mnie pocieszyłaś w takim razie dostana eksmisję w swiat bo skoro codziennie nie mozna to ich nie chcę i muszę kupić prasowane bo prasowane były git
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:22   #1416
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki Redi
Niedawno go macałam, 04 piękny chłodny kolorek, jako jedyny ze wszystkich dla mnie, tylko wydał mi się ciut jasny , ale i tak od tamtej pory zapomniec o nim nie mogę .
A jak z jego trwałością, szybko się ściera czy cały dzień na polikach wytrzymuje?
No i wybór z 6 kolorów .
Ja mam właśnie #04 Jedyny idealny dla mnie. On niby jest jasny, ale tam jest jeden dość ciemny kwadracik i można uzyskać dość wyraźny efekt Ja używam Parure Aqua #03 i np. Diora Nude sypkiego #030 i ten róż jest u mnie naprawdę dość widoczny
Na mojej mieszanej cerze wytrzymuje tak ok. 6-7 godzin, bez poprawek.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 17:33   #1417
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

ja używam kulek codziennie i w sumie to mnie to mało obchodzi czy zapychają czy nie
bez kulek nie potrafię się pomalować
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 17:33   #1418
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie #04 Jedyny idealny dla mnie. On niby jest jasny, ale tam jest jeden dość ciemny kwadracik i można uzyskać dość wyraźny efekt Ja używam Parure Aqua #03 i np. Diora Nude sypkiego #030 i ten róż jest u mnie naprawdę dość widoczny
Na mojej mieszanej cerze wytrzymuje tak ok. 6-7 godzin, bez poprawek.
Redi Redi a już miałam nadzieję usłyszec, nie kupuj on jest fuuuj a tu kolejne kuszenie . A ja róże baardzo lubię, na dniach sprawiłam sobie wreszcie chanelka (jednak się skusiłam i już chcę kolejnego ) a teraz jeszcze chodzi za mną ten guerlainowski różyk . No i czuję że mu ulegnę i przygarnę bo tak głośno do mnie woła .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 18:42   #1419
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

mnie chyba jednak zapychaja motyle prasowane
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 20:07   #1420
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja używam kulek codziennie i w sumie to mnie to mało obchodzi czy zapychają czy nie
bez kulek nie potrafię się pomalować

Pingusiu na Boga jakto cie to n ie obchodzi chce miec gładka morbke a nie pryszczatą. no własnie po pryszczach mi nic nie bylo

a jakiej pielegnacji uzywasz?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 20:28   #1421
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

ja nie mogę kombinowac, najlepiej to mi bioderma służy, te wszystkie diory i inne to jakoś mi nie pasują

mnie chyba nie zapychają kosmetyki, pielęgnacja tak

a od głądkiej buzi to zabiegi są
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 20:40   #1422
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja nie mogę kombinowac, najlepiej to mi bioderma służy, te wszystkie diory i inne to jakoś mi nie pasują

mnie chyba nie zapychają kosmetyki, pielęgnacja tak

a od głądkiej buzi to zabiegi są
gładka buzia jest po zabiegach i nie chcę niespodzianek widziec na niej
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 20:46   #1423
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Redi to mnie pocieszyłaś w takim razie dostana eksmisję w swiat bo skoro codziennie nie mozna to ich nie chcę i muszę kupić prasowane bo prasowane były git
Nie skreślaj ich tak od razu. Odstaw może i spróbuj za jakiś czas. Nie testowałaś nic nowego?

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Redi Redi a już miałam nadzieję usłyszec, nie kupuj on jest fuuuj a tu kolejne kuszenie . A ja róże baardzo lubię, na dniach sprawiłam sobie wreszcie chanelka (jednak się skusiłam i już chcę kolejnego ) a teraz jeszcze chodzi za mną ten guerlainowski różyk . No i czuję że mu ulegnę i przygarnę bo tak głośno do mnie woła .
Jak woła, to wiesz co trzeba zrobić On się męczy bez Ciebie i Ty bez niego Ale od razu nastaw sie na zupełnie inną konsystencję niż Chanelki

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mnie chyba jednak zapychaja motyle prasowane
Ojjj, współczuję...

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja nie mogę kombinowac, najlepiej to mi bioderma służy, te wszystkie diory i inne to jakoś mi nie pasują

mnie chyba nie zapychają kosmetyki, pielęgnacja tak

a od głądkiej buzi to zabiegi są
Święta racja! Ja od ostatniej mikro nie mam żadnej niespodzianki Dziś minęły 2 tygodnie i nie wierzę po prostu... Tfu, tfu...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 08:28   #1424
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

dziewczyny możecie coś powiedzieć na temat podkładu parure aqua pearly white?? Ma któraś z Was kolor 01? Zdaje się , że taki kolorek to ideał ,ale nigdzie nie mogę znaleźć real zdjęć.... widziałam tylko kulki, które są CUDOWNE!!
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:54   #1425
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie coś powiedzieć na temat podkładu parure aqua pearly white?? Ma któraś z Was kolor 01? Zdaje się , że taki kolorek to ideał ,ale nigdzie nie mogę znaleźć real zdjęć.... widziałam tylko kulki, które są CUDOWNE!!
Też wczoraj pytałam o ten podkład i ciiisza , dzisiaj się o niego w S wypytam .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:03   #1426
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Też wczoraj pytałam o ten podkład i ciiisza , dzisiaj się o niego w S wypytam .
w sensie, w Sephorze? Ponoć ta linia jest wprowadzona tylko na rynek azjatycki, czyż nie? Nie do dostania raczej w Europie, no a na pewno nie w Polsce...
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:16   #1427
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Ponoć ta linia jest wprowadzona tylko na rynek azjatycki, czyż nie? Nie do dostania raczej w Europie, no a na pewno nie w Polsce...
... w Europie nie dostepna... jak i inne rzeczy z serii white ...

mi parurek z serii white nie podpasowal ale nie ze wzgledu na kolor co na alkohol, ktorym smierdzial zreszta okrtunie ... i w porownaniu do naszego parurka aqua to ten azjatycki cienki jest...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:22   #1428
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Corii ale to kompakt czy puder w kamieniu ? Można go nakładac też na mokro jak fluid?
Esterr, to jest KOMPAKT mineralny, nakładasz gąbęczką lub pędzlem. Ale na mokro raczje nie. Tak przynajmniej mówiły Panie w Sephorze, chociaż na KWC pisze co innego.

I jeszcze jedno Chanel Mat Lumiere dośc dobrze kryje, a w duecie ze Skinflash Primer Diora, jest do nie do pobicia wyglądzie na buzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:42   #1429
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... w Europie nie dostepna... jak i inne rzeczy z serii white ...

mi parurek z serii white nie podpasowal ale nie ze wzgledu na kolor co na alkohol, ktorym smierdzial zreszta okrtunie ... i w porownaniu do naszego parurka aqua to ten azjatycki cienki jest...
a masz go jeszcze?? jaki kolorek? jestem bardzo ciekawa tego podkładu mimo alkoholu
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 11:02   #1430
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
a masz go jeszcze?? jaki kolorek? jestem bardzo ciekawa tego podkładu mimo alkoholu
to bys musiala Kicaja spytac najlepiej moglaby Ci powiedziec bo uzywa... mnie wysuszal i ogolnie mi nie podszedl wiec po dwoch razach wyrzucilam probke...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 12:40   #1431
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... w Europie nie dostepna... jak i inne rzeczy z serii white ...

mi parurek z serii white nie podpasowal ale nie ze wzgledu na kolor co na alkohol, ktorym smierdzial zreszta okrtunie ... i w porownaniu do naszego parurka aqua to ten azjatycki cienki jest...
Zgadzam się z Desti ten white śmierdzi okrutnie alkoholem, wysusza i dużo gorzej wygląda na buzi niż aqua. Ja mam mocno tłustą cerę ale po dwóch czy trzech próbach pozbyłam się white na allegro. Jestem rozczarowana. Miałam właśnie kolor 01 i jakiś super jasny to nie jest mimo, że można się tak spodziewać bo przecież to limitowanka na rynek azjatycki
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:14   #1432
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

ech to wracam potulnie do Lancome.... a 02 parure aqua przeleżakuje na dnie szafy czekając na lato czy cuś
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 16:16   #1433
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... w Europie nie dostepna... jak i inne rzeczy z serii white ...

mi parurek z serii white nie podpasowal ale nie ze wzgledu na kolor co na alkohol, ktorym smierdzial zreszta okrtunie ... i w porownaniu do naszego parurka aqua to ten azjatycki cienki jest...
Dzisiaj mnie właśnie uświadomiono w S że nie jest na Europę, a skoro ma alkohol w składzie to nawet mi nie żal że nie można go u nas dostac .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Esterr, to jest KOMPAKT mineralny, nakładasz gąbęczką lub pędzlem. Ale na mokro raczje nie. Tak przynajmniej mówiły Panie w Sephorze, chociaż na KWC pisze co innego.

I jeszcze jedno Chanel Mat Lumiere dośc dobrze kryje, a w duecie ze Skinflash Primer Diora, jest do nie do pobicia wyglądzie na buzi
A ja szukam kompaktu do nakładania też na mokro, żeby czasem za fluid mógł robic .

Nie bardzo pasuje mi kolorystyka chanela (tzn podkładów), 20, którą testowałam jest zdecydowanie za żółta, więc konsultantka namawiała mnie na różowe tony brrr . A takich bardzo neutralnych i jasnych to chyba nie ma .

Na razie kończę poszukiwania podkładu na czas nieokreślony . Wzięłam dziś rano próbkę parure aqua, upackałam się nią a po kilku godz wróciłam po pełnowymiarowy produkt . Jest świetny, buzia gładka, wypoczęta, nawilżona ale nie błyszcząca, kryje to co trzeba, nie jest ciężki i....można tak jeszcze wymieniac .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 19:42   #1434
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
A ja szukam kompaktu do nakładania też na mokro, żeby czasem za fluid mógł robic .

Nie bardzo pasuje mi kolorystyka chanela (tzn podkładów), 20, którą testowałam jest zdecydowanie za żółta, więc konsultantka namawiała mnie na różowe tony brrr . A takich bardzo neutralnych i jasnych to chyba nie ma .

Na razie kończę poszukiwania podkładu na czas nieokreślony . Wzięłam dziś rano próbkę parure aqua, upackałam się nią a po kilku godz wróciłam po pełnowymiarowy produkt . Jest świetny, buzia gładka, wypoczęta, nawilżona ale nie błyszcząca, kryje to co trzeba, nie jest ciężki i....można tak jeszcze wymieniac .
To już lepiej osobno mieć fluid a osobno kompakt na sucho

Jak testowałam na nadgarstku podkłady Chanela to wydawały mi sie z kolei za pomarańczowe, ale na buzi tak nie wygląda.

Parure Aqua zdecydowanie nie dla mnie - gdybym użyła fluidu do cery suchej to bym wyglądała po paru godzinach jak....
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 00:12   #1435
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

A ja licytuje Voyage Imperiales

Mam nadzieje, ze sa warte grzechu?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 13:50   #1436
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
A ja licytuje Voyage Imperiales

Mam nadzieje, ze sa warte grzechu?
Mam nadzieję, że nie na ebayu... Bo jeśli tak, to widzę mały konflikt interesów.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 14:03   #1437
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

na allegro tez jest aukcja, wlasnie sie zastanawiam jaka ustawic cene max....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 20:13   #1438
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie na ebayu... Bo jeśli tak, to widzę mały konflikt interesów.

Na Allegro
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 20:52   #1439
snoopik
Raczkowanie
 
Avatar snoopik
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Witajcie. Jestem maniaczką Meteorytową i mam pytanko związane właśnie z kulkami. Kuszą mnie limitowane Pucci, ale po przeczytaniu wszystkich (niewielu) wypowiedzi na ich temat we wszystkich częściach tego wątku i na KWC dalej się zastanawiam. Jestem szczęśliwą posiadaczką Beige Chick, Mythic, Imperiale oraz Pearly White. Z Mythików wyciagnęłam różowe kulki i wraz z innymi zrobiłam mix na policzki, Imperlialki są super, Whity do rozjaśniania zbyt ciemnego podkładu, BC ładnie ociepla buzię. No właśnie, a co robią Pucci? Wyczytałam gdzieś, że można zrobić nimi niezłą świnkę, ale kto inny twierdzi,że mają ciepły odcień, ktoś porównał je do Mythików...
Na zdjęciu prezentują się fajnie, ale boję się tego różowego odcienia
Help me
snoopik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 20:57   #1440
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

moim zdaniem sa podobne do mythic - nie daja jakiegos konkretnego koloru jak np. imperiale...

warto sprobowac osobiscie bo kazdy ma inne upodobania i pewnie fakt ze mi sie podobaja lub nie nic Ci nie pomoze....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.