Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 09:08   #3061
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Chyba muszę poczytać jak założyć Pay Pal'a i bawić się sama w zamówienia
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 09:31   #3062
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Założenie Paypala jest dziecinnie proste - na dodatek wcale nie trzeba na niego przelewać pieniędzy, wystarczy wybrać opcję, by należność była pobierana bezpośrednio z karty

Jeśli zamawia się tylko 5 sampli za 0.01 $, to z przesyłką wychodzi 6.01$, czyli ok. 16 PLN, a te 5 sampli na allegro + przesyłka = 22 PLN

Przy pierwszych zakupach na Lumiere trzeba też wpisać do komentarza NEW COUSTOM, a wtedy z zakupami dostaje się kupon na 6$ do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Czyli z 2. zamówieniem przesyłka jest de facto gratis. Rachunki są proste

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2010-11-14 o 09:33
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:11   #3063
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hmm a ja ostatnio czekalam 6 dni na zamowienie a teraz juz minelo 6 dni.. mam nadzieje ze to obsuwa i ze paczka dojdzie bo zamowienie pierwszy raz za duzo wyzsza kwote no a jutro ide do szpitala na wywolywanie porodu i nie wiem co z ta paczka bo do skrzynki sie nie zmiesci, sasiadki nigdy nie ma.. i co awizo mi zostawi? przeciez ja szybko z tego szpitala nie wyjde i co odesla? ehhhhhhhhhhhhhh
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:07   #3064
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, mam na wymianę biga Light Medium Neutral. Parę razy użyty.
Proszę o PW jeśli któraś jest zainteresowana
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:18   #3065
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Anecko,
szybciutko urodzisz, w środę lub w czwartek Cię wypuszczą i wrócisz do Lumiere'a Powodzenia!!!
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:45   #3066
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hmm a ja ostatnio czekalam 6 dni na zamowienie a teraz juz minelo 6 dni.. mam nadzieje ze to obsuwa i ze paczka dojdzie bo zamowienie pierwszy raz za duzo wyzsza kwote no a jutro ide do szpitala na wywolywanie porodu i nie wiem co z ta paczka bo do skrzynki sie nie zmiesci, sasiadki nigdy nie ma.. i co awizo mi zostawi? przeciez ja szybko z tego szpitala nie wyjde i co odesla? ehhhhhhhhhhhhhh
Na odebranie paczki masz 14 dni od momentu zostawienia awiza. Na pewno zdążysz odebrać. A nie mógłby ktoś za Ciebie? Możesz napisać upoważnienie.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

I trzymam kciuki za szczęśliwy poród

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Założenie Paypala jest dziecinnie proste - na dodatek wcale nie trzeba na niego przelewać pieniędzy, wystarczy wybrać opcję, by należność była pobierana bezpośrednio z karty

Jeśli zamawia się tylko 5 sampli za 0.01 $, to z przesyłką wychodzi 6.01$, czyli ok. 16 PLN, a te 5 sampli na allegro + przesyłka = 22 PLN

Przy pierwszych zakupach na Lumiere trzeba też wpisać do komentarza NEW COUSTOM, a wtedy z zakupami dostaje się kupon na 6$ do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Czyli z 2. zamówieniem przesyłka jest de facto gratis. Rachunki są proste
Z allegro nigdy nie zamawiałam, bo raczej nie ma tam tego, co chcę. Korzystałam z zamówień na wizażu. No ale zamawiając samemu faktycznie nie płacę 2 razy za przesyłkę i mogę mieć taniej próbki

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Mam pytanie, pewnie 100 razy już było o tym, ale wolę się upewnić Czy jeśli mam w nazwisku i adresie typowe polskie znaki to mam je pominąć w rejestracji na stronie Lumiere i wpisywać zamiast "ż" - "z" etc.?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 13:54   #3067
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
znizki w lumiere? (...) ale widze ze dopiero co byla wiec narazie mysle nie bedzie..
Zbliża się Black Friday (26 listopada), dzień ogromnych wyprzedaży w USA, być może będzie jakaś zniżka na Lumiere - może ktoś wie, jak było w tamtym roku?

Ogólnie polecam zamówienia na własną rękę. Tym bardziej gdy jest to pierwsze zamówienie i dostaje się rabat na kolejne.

Zastanawiam się, czy wysyłka kiedykolwiek przekracza $6 (lub $8 ubezpieczona), bo ostatnio zamówiłam 8 bigów, kilka cieni i próbek i nadal do zapłaty było tylko $6.

Czy ktoś mógłby potwierdzić, że przy zamówieniu 10 bigów ubezpieczona przesyłka kosztuje tylko $2.35? I co ważne - można dorzucić do tego pędzle bez zwiększania kosztów przesyłki. Bo sklejam właśnie kolejne zamówienie i taką opcję mi wyświetla, byłoby miło, jeśli to standardowa obniżka
---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość


Mam pytanie, pewnie 100 razy już było o tym, ale wolę się upewnić Czy jeśli mam w nazwisku i adresie typowe polskie znaki to mam je pominąć w rejestracji na stronie Lumiere i wpisywać zamiast "ż" - "z" etc.?
Mam "ś" i "ó" w swoich danych i wpisuje w Lumiere w danych "s" i "o", oczywiście przesyłki dochodzą bez problemu. Nie wpisuje polskich znaków, od kiedy w jednej firmie przyjęło niby, a paczka przyszła z wyrzuconymi tymi znakami (np. Wrocaw zamiast Wrocław lub chociażby Wroclaw). Podsumowując: bezpieczniej bez

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-11-14 o 14:11
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 13:56   #3068
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Zbliża się Black Friday (26 listopada), dzień ogromnych wyprzedaży w USA, być może będzie jakaś zniżka na Lumiere - może ktoś wie, jak było w tamtym roku?

Ogólnie polecam zamówienia na własną rękę. Tym bardziej gdy jest to pierwsze zamówienie i dostaje się rabat na kolejne.

Zastanawiam się, czy wysyłka kiedykolwiek przekracza $6 (lub $8 ubezpieczona), bo ostatnio zamówiłam 8 bigów, kilka cieni i próbek i nadal do zapłaty było tylko $6.

Czy ktoś mógłby potwierdzić, że przy zamówieniu 10 bigów ubezpieczona przesyłka kosztuje tylko $2.35? I co ważne - można dorzucić do tego pędzle bez zwiększania kosztów przesyłki. Bo sklejam właśnie kolejne zamówienie i taką opcję mi wyświetla, byłoby miło, jeśli to standardowa obniżka
hmm nie słyszałam o przesyłce za 2,35$
i jeśli bierze się pędzle trzeba brać droższą przesyłkę


a w zeszłym roku nie wiem czy to na 26.11
ale od 27.11 do 30.11 była zniżka -50%
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 14:08   #3069
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jestem w trakcie testów formuły VV, jestem rozczarowana słabym kryciem. Albo ja mam tak straszne niedoskonałości, albo nie umiem nakładać minerałów. Full Matte Lumiere też się nie sprawdza

50%? Mam nadzieję, że tak i będzie w tym miesiącu, gdyż przypływ gotówki mam właśnie w tym czasie
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 14:15   #3070
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
hmm nie słyszałam o przesyłce za 2,35$
i jeśli bierze się pędzle trzeba brać droższą przesyłkę

Tak, to jest opcja z pędzlami. Tyle tylko, że to jednak nie ilość bigów ma znaczenie, ale wartość zamówienia... jakoś dziwnie i niesłusznie mi się skojarzyło z liczbą bigów, bo tyle ich dodałam do koszyka, a to po prostu ta ich normalna opcja pt. "darmowa przesyłka w zamówieniu powyżej $150". Wtedy jest 0$ za priority mail i $2,35 za przesyłkę z pędzlami.

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a w zeszłym roku nie wiem czy to na 26.11
ale od 27.11 do 30.11 była zniżka -50%
To pozostaje wypatrywać kolejnej tak hojnej zniżki
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 14:19   #3071
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Tak, to jest opcja z pędzlami. Tyle tylko, że to jednak nie ilość bigów ma znaczenie, ale wartość zamówienia... jakoś dziwnie i niesłusznie mi się skojarzyło z liczbą bigów, bo tyle ich dodałam do koszyka, a to po prostu ta ich normalna opcja pt. "darmowa przesyłka w zamówieniu powyżej $150". Wtedy jest 0$ za priority mail i $2,35 za przesyłkę z pędzlami.



To pozostaje wypatrywać kolejnej tak hojnej zniżki
aa bo ja nie robiłam tak dużego zamówienia zawsze dzielę na mniejsze żeby vatu nie było
dlatego nie wiedziałam o tych przesyłkach
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 14:51   #3072
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Vat jest naliczany powyżej 60$?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:00   #3073
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jak bedzie promocja -50% to w koncu bede mogla zrealizowac cala swoja wishliste przede wszystkim czaje sie jakies dwa bronzerki i ze dwa roze.
Nude bronzer na mnie srednio wyglada niestety.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:10   #3074
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
http://allegro. pl/show_user_auctions.php?ui d=17179357 -spacja przed pl
Hmm pojawia się że nie ma takiego użytkownika

oj to jak mi podpasują próbeczki to tak jak mówicie trzeba będzie domówić jakieś fajne rzeczy
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:11   #3075
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Za mnie nikt nie odbierze a juz pisanie jakichs papierkow mnie denerwuje i zapewne nic to nie da wiec poczeka sobie przesylka..

Dominiique, dziekuje za kciuki

W tamtym roku byla jakas duza obnizka czy cos, bo pamietam ze kupilam BIG podklad, chyba wlasnie -50% bylo No ale w tym roku juz nic nie zamowie.. tez troche z obawy o przesylki przed swietami.

skarpeta, VV moim zdaniem kryje super, moze naloz wiecej warstw cienkich?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:07   #3076
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie testów formuły VV, jestem rozczarowana słabym kryciem. Albo ja mam tak straszne niedoskonałości, albo nie umiem nakładać minerałów. Full Matte Lumiere też się nie sprawdza

50%? Mam nadzieję, że tak i będzie w tym miesiącu, gdyż przypływ gotówki mam właśnie w tym czasie
ja mam takie same zdanie o kryciu formuły vv, nie wiele bardziej kryje niż luminesse czy cashmere, a przy tym gorzej wygląda i wysusza skórę, FF kryje za to naprawde mocno

ciriness tu masz linka
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17179357
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:19   #3077
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dziękuje
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:30   #3078
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Założenie Paypala jest dziecinnie proste - na dodatek wcale nie trzeba na niego przelewać pieniędzy, wystarczy wybrać opcję, by należność była pobierana bezpośrednio z karty

Jeśli zamawia się tylko 5 sampli za 0.01 $, to z przesyłką wychodzi 6.01$, czyli ok. 16 PLN, a te 5 sampli na allegro + przesyłka = 22 PLN

Przy pierwszych zakupach na Lumiere trzeba też wpisać do komentarza NEW COUSTOM, a wtedy z zakupami dostaje się kupon na 6$ do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Czyli z 2. zamówieniem przesyłka jest de facto gratis. Rachunki są proste
w takim razie bede zamawiala sama, musze poczytac o zakladaniu pay pala
Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Zbliża się Black Friday (26 listopada), dzień ogromnych wyprzedaży w USA, być może będzie jakaś zniżka na Lumiere - może ktoś wie, jak było w tamtym roku?

Ogólnie polecam zamówienia na własną rękę. Tym bardziej gdy jest to pierwsze zamówienie i dostaje się rabat na kolejne.

Zastanawiam się, czy wysyłka kiedykolwiek przekracza $6 (lub $8 ubezpieczona), bo ostatnio zamówiłam 8 bigów, kilka cieni i próbek i nadal do zapłaty było tylko $6.

Czy ktoś mógłby potwierdzić, że przy zamówieniu 10 bigów ubezpieczona przesyłka kosztuje tylko $2.35? I co ważne - można dorzucić do tego pędzle bez zwiększania kosztów przesyłki. Bo sklejam właśnie kolejne zamówienie i taką opcję mi wyświetla, byłoby miło, jeśli to standardowa obniżka
---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------



Mam "ś" i "ó" w swoich danych i wpisuje w Lumiere w danych "s" i "o", oczywiście przesyłki dochodzą bez problemu. Nie wpisuje polskich znaków, od kiedy w jednej firmie przyjęło niby, a paczka przyszła z wyrzuconymi tymi znakami (np. Wrocaw zamiast Wrocław lub chociażby Wroclaw). Podsumowując: bezpieczniej bez
w takim razie czekam na koniec miesiaca, przetrwam jeszcze na resztkach moich podkladow, i ew tez sie skusze na wiecej produktow w przypadku -50%:r olleyes:
Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie testów formuły VV, jestem rozczarowana słabym kryciem. Albo ja mam tak straszne niedoskonałości, albo nie umiem nakładać minerałów. Full Matte Lumiere też się nie sprawdza

50%? Mam nadzieję, że tak i będzie w tym miesiącu, gdyż przypływ gotówki mam właśnie w tym czasie
mi odpowiada VV, ale daje tak ze 3 warstwy, czasem wiecej na przenarwienia i blizny gruba warstwe podkladu na koniec punktowo. mam problemy z cera po dlugoletnim tradziku i fakt, niektorych przebarwien nie pokrywa do konca... ale i tak wole go od edm i pixie.
Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Hmm pojawia się że nie ma takiego użytkownika

oj to jak mi podpasują próbeczki to tak jak mówicie trzeba będzie domówić jakieś fajne rzeczy
oj faktycznie, nie wiem czemu;/
Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ja mam takie same zdanie o kryciu formuły vv, nie wiele bardziej kryje niż luminesse czy cashmere, a przy tym gorzej wygląda i wysusza skórę, FF kryje za to naprawde mocno

ciriness tu masz linka
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17179357
skusilam sie na VV bo jest dla tlustej(a ja mam bardzo) ale skoro tak piszesz to zamowie probke/i FF zobaczymy czy utrzyma sie w macie dluzej niz 1h:P...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2010-11-14 o 21:33
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 11:12   #3079
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
skusilam sie na VV bo jest dla tlustej(a ja mam bardzo) ale skoro tak piszesz to zamowie probke/i FF zobaczymy czy utrzyma sie w macie dluzej niz 1h:P...
najlepiej przetestować na sobie formuła FF jest ciężka,kremowa,mocno kryje, łatwo przedobrzyć i zrobić maskę,ale czy matuje toCi nie powiem,bo sama mam cerę suchą
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 11:14   #3080
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
najlepiej przetestować na sobie formuła FF jest ciężka,kremowa,mocno kryje, łatwo przedobrzyć i zrobić maskę,ale czy matuje toCi nie powiem,bo sama mam cerę suchą
Oj to skoro jest ciezka to pewnie skora o wiele szybciej bedzie sie przetluszczla... moze ktos z cera tlusta ma jakies doswiadczenia z FF?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 12:15   #3081
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

FF jest ciężka ale jak daje się minimum to jest ok.Najbardziej mi pasuje CashmereLuminesse wogóle nie kryła a wręcz przeciwnie uwydatniała mi przebarwieniaNa VV teraz czekam
Ja mam skórę mieszaną i po każdych minerałach dość szybko swieci mi się nos

Lumiere kupowałam na all ale cenowo nie wyglada to najlepiej,pozatym p.Małgosia nie ma wszystkiego,choć ostatnio poszerzyła asortyment
Też muszę poczytać o Pay pal,już nie tylko mi chodzi o kase ale o czas bo przy wspólnych długo się czeka

Niestety chyba zdradzę Lumiere dla Lucy ale do Cashmere bedę wracać napewno
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-11-15 o 12:17
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 17:53   #3082
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Custom Mix (podkładu) to jest pół na pół jak dobrze widzę, tak? Nie można wybrać innych proporcji..? Chciałabym Cashmere w proporcji: 80 light golden i 20 fair golden (na zimę...)


SzatAnka71- ja też chyba posyłam Luminesse w świat... Jakoś jestem po nim matowa (jedynie czoło ma lekki błysk i nos )

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-11-15 o 17:57
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:43   #3083
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja wlasnie znow zamowilam z Lumiere(nie ma to jak uzaleznienie).

Tym razem jest to zamowienie probkowe-chce wybrobowac o ton ciemniejsze kolory podkladow FF.Zamowilam tez troche probek rozy i rozswietlaczy,oraz cien/korektor/baze Rested-ciekawa jestem czy ktos go uzywal?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:14   #3084
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ale kusicie tymi minerałkami
Ja czekam na moje pierwsze próbki podkładów.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:26   #3085
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny,
Ja juz zgłupiałam
Zamówiłam próbki różne formuły i rożne kolory i kompletnie nie wiem co wybrać. Nie wiem czy powinnam celować w neutral, golden itp.
Wybrałam wstępnie
Medium beige 2.3 Cashmere ale nie wiem czy to dobry wybór.
Mam sucha skórę ale jakos formuła dla suchej skóry osiadała mi w dziwnych miejscach i widać było taki puder...
Jakos nie mogę znaleźć nic idealnego ;(

kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 07:01   #3086
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Ja juz zgłupiałam
Zamówiłam próbki różne formuły i rożne kolory i kompletnie nie wiem co wybrać. Nie wiem czy powinnam celować w neutral, golden itp.
Wybrałam wstępnie
Medium beige 2.3 Cashmere ale nie wiem czy to dobry wybór.
Mam sucha skórę ale jakos formuła dla suchej skóry osiadała mi w dziwnych miejscach i widać było taki puder...
Jakos nie mogę znaleźć nic idealnego ;(

Może Warm?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 14:38   #3087
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

kaja-sz na moje oko beige bedzie ok, ale możesz zamówić sobie z każdego koloru, chociaż goldenu w tym raczej nie widzę ;> powodzenia
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:13   #3088
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
kaja-sz na moje oko beige bedzie ok, ale możesz zamówić sobie z każdego koloru, chociaż goldenu w tym raczej nie widzę ;> powodzenia
Ja też goldenów nie widzę, ale obstawiałabym neutral, albo warm (bo w nim widziałam różowo-morelowe tony,a na zdjęciu coś takiego widać )... No i nie medium, bo buźka dość jasna, ale to już czyjś wybór
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 18:13   #3089
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Widziałyście akcję dla Zahry? klik!
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:55   #3090
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ciężko uchwycić prawdziwy kolor na zdjęciu, ale jaśniejsze niż medium są za jasne, jak mąka :P A takich tez dużo nazamawiałam Dzięki za rady
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.