Filtry UV a makijaż - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 17:09   #1831
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
50 jest chyba jaśniejsza niż kolory aurore i sable, może być dla Ciebie za jasny
Palety kolorów w necie jeśli chodzi o Chanel to pomyłka, muszę sprawdzić w sephorze, choć tam z kolei nie zawsze są wszystkie testery.

Ciekawe co wywołuje tę zwiększoną produkcję sebum przy matmacie.[/QUOTE]

Z tego, co się orientuję, to w Polsce nie ma nr 50 DP, on jest rzeczywiście bardzo jasny.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:11   #1832
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Filtry UV a makijaż

szkoda tylko, że te wszytskie kompakty sa tak piekielnie drogie, a my z TŻ własnie mamy najbliższy rok wielkiego oszczędzania
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:19   #1833
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
szkoda tylko, że te wszytskie kompakty sa tak piekielnie drogie, a my z TŻ własnie mamy najbliższy rok wielkiego oszczędzania
fajny jest tez kompakt Sephory, kosztuje ok. 39,00 => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10882

http://www.sephora.com/browse/produc...ategoryId=3902
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:22   #1834
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Touche Pro nie jest kompaktem, a korektorem w słoiczku http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6781 bardzo wydajny - jedno muśnięcie palcem i możesz oklepać przynajmniej połowę zafiltorwanego policzka

Ok - Touch Pro nie jest kompaktem, ale ma bardzo gęstą konsystencję, co uniemożliwia nałożenie go na całą twarz.
Agnieska, a może używałaś Dermablend i Unifiance i mogłabyś porównać oba te podkłady pod kątem krycia zaczerwienień, trwałości i naturalnego wykończenia?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:26   #1835
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Filtry UV a makijaż

Contax dziękuje za podpowiedz.. w przyszłym miesiący wybiore się do Sephory i obadam go... mam tylko nadzieję ze sa też bardzpo jasne odcienie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:27   #1836
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nikita, Sephora ma nawet bardzo jasne kolory.

No, mnie ceny tych kompaktów też zwalają z nóg.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 17:38   #1837
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Filtry UV a makijaż

mnie z nóg zwala niestety cena podkłady oscylująca koło 200 zł
jako młoda para na dorobku i zbierająca na ślub szkoda mi takiej kasy na puder do twarzy.. zresztą chyba mnie TŻ by zamordował za takie cudo
ale za tym kompaktem Sephory to się rozejrze
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 18:08   #1838
biel33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 31
Dot.: Filtry UV a makijaż

A ja znalazłam cudny podkład na moje avenkę mleczko. Eveline kaszmirowy, za całe 8 zł i trochę ). Lepszy nawet od eris privi city matt. Zachowuje sie bardzo kremowo na buzi, kryje srednio, ale moja cera juz dużego krycia nie potrzebuje. Slicznie sie stapia z ewntualnymi przesuszonymi miejscami. Kolorki niestety nie najjaśniejsze, ale brązuję sie jeszcze troche więc jest ok. Powiem szczerze , ze ostatnio jakoś sporo różnych rzeczy eveline kupiłam i jestem z nich bardzo zadowolona.
biel33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 18:20   #1839
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez biel33 Pokaż wiadomość
A ja znalazłam cudny podkład na moje avenkę mleczko. Eveline kaszmirowy, za całe 8 zł i trochę ). Lepszy nawet od eris privi city matt. Zachowuje sie bardzo kremowo na buzi, kryje srednio, ale moja cera juz dużego krycia nie potrzebuje. Slicznie sie stapia z ewntualnymi przesuszonymi miejscami. Kolorki niestety nie najjaśniejsze, ale brązuję sie jeszcze troche więc jest ok. Powiem szczerze , ze ostatnio jakoś sporo różnych rzeczy eveline kupiłam i jestem z nich bardzo zadowolona.
To może chcesz puder Eveline w kamieniu? Oddam za drobiazg.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 18:55   #1840
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Ok - Touch Pro nie jest kompaktem, ale ma bardzo gęstą konsystencję, co uniemożliwia nałożenie go na całą twarz.
Agnieska, a może używałaś Dermablend i Unifiance i mogłabyś porównać oba te podkłady pod kątem krycia zaczerwienień, trwałości i naturalnego wykończenia?
Czy ja wiem... jeśli bym chciała, to spokojnie mogłabym go nałożyć na całą twarz i wcale by to dziwnie nie wyglądało (uskuteczniałam latem). Jedyny minus - najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny.
Dermablend mam, Unifiance który? Bo ja mam tylko ten podkład korygujący http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=120

Ogólnie - dermablend ma całkiem porządne krycie (choć wszystkiego u mnie nie przykryje), szybko traci świeżość na twarzy i jest nietrwały, bardzo łatwo się ściera. Kolor nawet niezły, choć marzę o jeszcze jaśniejszym odcieniu twarz też szybko zaczyna się świecić, niezależnie od tego czy zmatowiona Hauschką czy fixatorem Art Deco. Kremowa, gęsta konsystencja, ale miło wklepuje się opuszkami palców. Niestety, na Avene u mnie się nie nadaje, bo podczas oklepywania zwyczajnie odkleja się z minicząsteczkami filtra i robi mi krajobraz księzycowy na twarzy uwaga pod oczami i na powiekach, bardzo łatwo wchodzi w zmarszczki, trzeba też zwrócić uwagę na kremy bazowe.
Unifiance używam bardzo, bardzo rzadko, właściwie kilka razy. Nie mogę się przekonać do koloru, wydaje mi się różowawy - muszę go jutro wziąć pod lupę, przy dziennym świetle i raz na zawsze przekonać się lub odrzucić . Płynna, leista konsystencja (wstrząsnać przed użyciem!), niezłe krycie, wydajny. Trudno jest mi go opisać ze względu na niską częstotliwość używania, ale postaram się jutro dopisać kilka nowych myśli

W kwestii naturalnego wykończenia trudno jest mi się wypowiadać - u mnie podkład tak czy siak mniej lub bardziej będzie widać, bo ani blizn wszystkich nie uda mi się zamaskować, ani koloru idealnego dobrać no i mam wgłębienia w twarzy po trądziku. A że przede wszystkim zwracam uwagę na krycie i trwałość, to jestem fatalnym wskaźnikiem "ciężkości" podkładów. Ja po prostu tego nie czuję, nie rozumiem żałobnego zawodzenia nad robieniem przez MF Lasting Performance "maski"
Jeśli nie masz bardzo jasnej cery (średnio jasna już pójdzie ) to myślę żę warto spróbować podkładu Mary Kay. Wszystkiego nie przykryje i trudno mi ocenić jak się będzie zachowywać na twarzy przez dłuższy czas (po 2-3 próbach oddałam bratowej, bo dla mnie jest zbyt ciemny) ale zapowiada się ciekawie i ma dobre noty. Jednak do większych zmian potrzebuje korektora


Sephorowy najjaśniejszy kompakt w żółtej tonacji był dla mnie za ciemny
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 22:04   #1841
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Contax i sylwiani dziękuę wam za porównanie

Basiu, o to chodziło, prawda?

Chanel DP nr 50:
http://www.allegro.pl/item134171649_...50_poudre.html
Tak tak
Przegapiłam Rzeczywiście te odcienie na fotkach są wogóle nieadekwatne do realnych.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 07:19   #1842
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
evitko mnie interesuje podkład płynny, nie lubię kompaktów
Cytat:
Touche Pro nie jest kompaktem, a korektorem w słoiczku http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6781 bardzo wydajny - jedno muśnięcie palcem i możesz oklepać przynajmniej połowę zafiltorwanego policzka
tak myslsłam ,że pewnie chodzi ci o płynne,i choć touch pro nim nie jest,to daje efekt o jaki ci chodzi i jest dosc wygodny w uzyciu.
Nie wiem czy jakaś płynna maź może dac taki rodzaj mocnego krycia. Może ci jego unifiancowi bracia,ale nie wiem nie używałam, nie mamm porównania.

polecam poczytac link do kwc ,który podała agnieska
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 10:11   #1843
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

na truskawce matmate kosztuje jesyne 103.50, przesyłka gratis
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 10:26   #1844
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
na truskawce matmate kosztuje jesyne 103.50, przesyłka gratis
na jakiej truskawce?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 10:35   #1845
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

tutaj
http://strawberrynet.com/800/smakeup...neId=4926#4926
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 12:09   #1846
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czasami coś tam kupuję, rzeczywiście mają tanio. Gbydym miała sobie kupić matmate, to tylko tam.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 12:38   #1847
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Czasami coś tam kupuję, rzeczywiście mają tanio. Gbydym miała sobie kupić matmate, to tylko tam.
ja też zamierzam, ale muszę się powstrzymać do następnego miesiąca, bo w tym już limit wyczerpałam, a w przyszłym liczę na prezenty imieninowe
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 13:40   #1848
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czy ja wiem... jeśli bym chciała, to spokojnie mogłabym go nałożyć na całą twarz i wcale by to dziwnie nie wyglądało (uskuteczniałam latem). Jedyny minus - najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny.
Dermablend mam, Unifiance który? Bo ja mam tylko ten podkład korygujący http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=120

Ogólnie - dermablend ma całkiem porządne krycie (choć wszystkiego u mnie nie przykryje), szybko traci świeżość na twarzy i jest nietrwały, bardzo łatwo się ściera. Kolor nawet niezły, choć marzę o jeszcze jaśniejszym odcieniu twarz też szybko zaczyna się świecić, niezależnie od tego czy zmatowiona Hauschką czy fixatorem Art Deco. Kremowa, gęsta konsystencja, ale miło wklepuje się opuszkami palców. Niestety, na Avene u mnie się nie nadaje, bo podczas oklepywania zwyczajnie odkleja się z minicząsteczkami filtra i robi mi krajobraz księzycowy na twarzy uwaga pod oczami i na powiekach, bardzo łatwo wchodzi w zmarszczki, trzeba też zwrócić uwagę na kremy bazowe.
Unifiance używam bardzo, bardzo rzadko, właściwie kilka razy. Nie mogę się przekonać do koloru, wydaje mi się różowawy - muszę go jutro wziąć pod lupę, przy dziennym świetle i raz na zawsze przekonać się lub odrzucić . Płynna, leista konsystencja (wstrząsnać przed użyciem!), niezłe krycie, wydajny. Trudno jest mi go opisać ze względu na niską częstotliwość używania, ale postaram się jutro dopisać kilka nowych myśli

W kwestii naturalnego wykończenia trudno jest mi się wypowiadać - u mnie podkład tak czy siak mniej lub bardziej będzie widać, bo ani blizn wszystkich nie uda mi się zamaskować, ani koloru idealnego dobrać no i mam wgłębienia w twarzy po trądziku. A że przede wszystkim zwracam uwagę na krycie i trwałość, to jestem fatalnym wskaźnikiem "ciężkości" podkładów. Ja po prostu tego nie czuję, nie rozumiem żałobnego zawodzenia nad robieniem przez MF Lasting Performance "maski"
Jeśli nie masz bardzo jasnej cery (średnio jasna już pójdzie ) to myślę żę warto spróbować podkładu Mary Kay. Wszystkiego nie przykryje i trudno mi ocenić jak się będzie zachowywać na twarzy przez dłuższy czas (po 2-3 próbach oddałam bratowej, bo dla mnie jest zbyt ciemny) ale zapowiada się ciekawie i ma dobre noty. Jednak do większych zmian potrzebuje korektora
agniesko, bardzo Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedz . Chodziło mi dokładnie o porównanie Dermablendu z Unifiance (podkładem korygującym) . Jeszcze nie podjęłam decyzji, ale na 99% kupię Unifiance (podkład korygujący). Mam nadzieję, że bedzie to udany zakup .

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
tak myslsłam ,że pewnie chodzi ci o płynne,i choć touch pro nim nie jest,to daje efekt o jaki ci chodzi i jest dosc wygodny w uzyciu.
Nie wiem czy jakaś płynna maź może dac taki rodzaj mocnego krycia. Może ci jego unifiancowi bracia,ale nie wiem nie używałam, nie mamm porównania.

polecam poczytac link do kwc ,który podała agnieska
evitko, bardzo Ci dziękuję za wszelkie sugestie .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 14:42   #1849
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czy nr 11 podkładu korygującego Unifiance LRP jest kolorem najjaśniejszym z całej palety? Paleta kolorystyczna składa się z 4 kolorów (nr 11, 12, 13, 15) prawda?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 14:48   #1850
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

11 to najjaśniejszy odcień
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 15:01   #1851
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
11 to najjaśniejszy odcień
Dzięki Contax .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 16:29   #1852
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

tak swoją drogą... czy któraś z was orientuje się jak wygląda odcień nr 10 najnowszych podkładów LRP? tych biało-beżowych? może coś im błysnęło i dali porcelanę?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 16:43   #1853
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
tak swoją drogą... czy któraś z was orientuje się jak wygląda odcień nr 10 najnowszych podkładów LRP? tych biało-beżowych? może coś im błysnęło i dali porcelanę?
No i dlaczego ja się teraz o tym dowiaduję, skoro dziś byłam w aptece z całą kolorówką LRP?
Chociaż... z drugiej strony... może to i lepiej Ale z samej ciekawości spojrzę, i tak będę tam w tym tygodniu jeszcze co najmniej raz.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 18:03   #1854
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
na truskawce matmate kosztuje jesyne 103.50, przesyłka gratis
Ale to juz z wliczonym cłem i podatkiem, czy to tylko cena ze strony?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 18:08   #1855
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Chodziło mi dokładnie o porównanie Dermablendu z Unifiance (podkładem korygującym) . Jeszcze nie podjęłam decyzji, ale na 99% kupię Unifiance (podkład korygujący). Mam nadzieję, że bedzie to udany zakup .
Warto popytać o próbki - apteki na pewno je mają, bo zarówno LRP, jak i Vichy robią próbki tych podkładów. Ale sądzę, że z Unifiance będziesz zadowolona - jak dotąd jest to najlepiej kryjący podkład, z jakim się spotkałam. Bardzo wydajny. Dermablend jest bardzo podobny, chociaż miałam wrażenie, że daje troszkę bardziej "satynowe" wykończenie, a Unifiance matowe. Niestety obydwa powodowały u mnie przetłuszczenie skóry, przez co zmniejszała się ich trwałość i miały tendencję do warzenia się - jeśli masz problemy z przetłuszczaniem skóry, to do podkładu dokup od razu paczkę absorbentek
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 19:20   #1856
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Ale to juz z wliczonym cłem i podatkiem, czy to tylko cena ze strony?

To jest cena ze strony, uzalezniona od kursu dolara w momencie płacenia. Może być plus/minus kilka złotych.

Cło i podatek: to zalezy od szczęścia. Jak będziesz mieć szczęście, to celnicy nie będą sprawdzać paczki, czyli nadal będzie kosztowało ok 103 zł. Jak pecha, to otworzą, sprawdzą, każą sobie przesłać potwierdzenie zakupu (czyli ile naprawdę zapłaciłaś) i dowalą cło. Dokument celne należy potem przesłać do strawberrynet (emailem), oni oddają cło. Urząd Celny dolicza sobie jeszcze kilka złotych za "obsługę" i tego truskawa nie zwraca. To jest w granicach 6-8 zł.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 19:26   #1857
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Filtry UV a makijaż

dziewczyny zadajac te pytania szykuje sie powoli na smiercmam nadzije ze mnie nie udusicie ale mam watpliwosci w kilku kwestiach a mianowicie
1.poniewaz Avene i Loreal posiadaj filtry stabilne czy je nakłada sie w dwoch fazach jak wyczytałam zeby filtr zadziała?
2. jezeli chodzi o podkład czy lepiej mieszac go z filtrem czy lepiej nie?
3. jak nakładac puder na twarz duzo was naklada gabka ale czy pedzel az tak zmarze jak nałozyc oedzelm zeby nie zmazac filtra wydaje mis ie ze gabka szybciej zmarze bo dotykam twarzy kolkakrotnie a pedzelem muskam jak to jest?
dziekuje za odpowiedzi pozdraiwam
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 20:07   #1858
CurlyDorothy
Raczkowanie
 
Avatar CurlyDorothy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 110
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ciampurek
Ad.1 filtr zadziała obojetnie w ilu warstwach go nałożysz, byle byłaby przepisowa ilość (1,8 ml na twarz, 2,5ml na twarz i szyję). Często łatwiej nałożyć filtr w kilku "podejściach" czekając aż poprzednia warstwa się wchłonie
Ad.2 nie wolno mieszać podkładu z filtrem - osłabiasz działanie filtra
Ad.3 na nakładanie pudru każda z nas ma swoje sposoby, ty musisz wypróbować najlepszy dla siebie. Ogólna zasada jest taka: żeby nie zetrzeć filtra nie maziamy pędzlem (gąbeczką) po twarzy tylko raczej stemplujemy miejsce po miejscu
CurlyDorothy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 20:48   #1859
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
dzięki
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 21:03   #1860
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez CurlyDorothy Pokaż wiadomość
Ad.2 nie wolno mieszać podkładu z filtrem - osłabiasz działanie filtra
ja mieszam podkład beztalkowy z filtrem - skoro i tak nakładam podkład na filtry, to czy nie lepiej nałożyć na filtry podkład wzmocniony filtrami?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.