Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-09, 20:14   #2971
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Na tym zdjêciu to przez ¶wiat³o tak wygl±daj± w³osy tej dziewczyny. Bo ¶wiat³o jest ustawione z boku, po lewej stronie zdjêcia i mo¿e lekko od strony fotografa. Dodatkowo skierowane tylko na ¶rodek w³osów i to mo¿e daæ efekt dwukolorowych w³osów
Ale nie chodzi mi o to, ¿e s± ja¶niejsze i ciemniejsze, tylko, ¿e maj± inny kolor po¶wiaty. Zobacz na samym koniuszku sprany mahoñ, a wy¿ej z³oto-rudy. I to na ró¿nych wysoko¶ciach zdjêcia. W zale¿no¶ci, gdzie siê u³o¿y³a koñcówka pasma.

Cytat:
Odno¶nie przepigmentowanych pasm, ja tak mam wiecznie z grzywk±. Mam taki klin z w³osów na czole i te zawsze zabarwiaj± siê szybciej ni¿ reszta grzywki, mimo ze farba k³adziona jest tam w tym samym czasie. No ni chol*** nie idzie tego zmieniæ
Ja ostatnio nak³adam farbê na przód/grzywkê (w zale¿no¶ci co mam) na koniec procesu farbowania i widzê ró¿nicê. A kiedy¶ sobie jakim¶ Garnierem 111 rozja¶nia³am lekko przepigmentowane fragmenty, bo mnie strasznie dra¿ni³y. Ka¿dy ma jakie¶ fobie
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-09, 20:50   #2972
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny zrobiê Wam w±tek blondowy ale co tam!
Alfaparf 8,32
595017.jpg

¯eby mi jeszcze tak chcia³o wyj¶æ na w³osach!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-09, 21:06   #2973
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem Ale to bez amoniaku i nie wiem czy z³apie mi w³osy.
Ce-ce wygl±da tak: http://sklep.emporium.com.pl/CE-CE-C...,17096%29.aspx ale chyba jednak nie t± kupiê a co¶ innego. Szukam ci±gle.
Szuka³am i ja tobie z ciekawo¶ci. L'Oreal Majirel ma odcieñ /23 ale na poziomie 9, ale 8/23 niet
Inebrya tez nie ma, Goldwell ma jaki¶ blisko tego (8GB), ale nie ten odcieñ te¿.
Matrix i Kolleston te¿ g³ucho, przy czym Matrix ma najbli¿ej kolor 8P. Alfaparf ma odcieñ 8/32.

I tyle znalaz³am...

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ale nie chodzi mi o to, ¿e s± ja¶niejsze i ciemniejsze, tylko, ¿e maj± inny kolor po¶wiaty. Zobacz na samym koniuszku sprany mahoñ, a wy¿ej z³oto-rudy. I to na ró¿nych wysoko¶ciach zdjêcia. W zale¿no¶ci, gdzie siê u³o¿y³a koñcówka pasma.
No mo¿e, niech ci ju¿ bêdzie bo szczerze to ja tego nie wiedzê wcale


Cytat:
Ja ostatnio nak³adam farbê na przód/grzywkê (w zale¿no¶ci co mam) na koniec procesu farbowania i widzê ró¿nicê. A kiedy¶ sobie jakim¶ Garnierem 111 rozja¶nia³am lekko przepigmentowane fragmenty, bo mnie strasznie dra¿ni³y. Ka¿dy ma jakie¶ fobie
Ja to mam mocniejsze zabarwienie grzywki gdzie¶
Moj± mani± jest dobrze pokryty czubek g³owy i zakola, bo zawsze mam wra¿enie, ze jest tam ja¶niej, bo ¶wiat³o pada tam najmocniej.
No i jeszcze wkurza mnie, jak przy przeci±ganiu farby fryzjerka za s³abo to zrobi i mam koñcówki w ró¿nych odcieniach (sprany stary kolor i nowy ¶wie¿y).

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny zrobiê Wam w±tek blondowy ale co tam!
Alfaparf 8,32
Za³±cznik 5440114

¯eby mi jeszcze tak chcia³o wyj¶æ na w³osach!
Hahahaha, ja ci ten sam odcieñ poda³am
Ale pamiêtasz jeszcze, ¿e w twoim przypadku za jasny blond to problem, co nie
Czyli nie kombinuj za mocno
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-09, 21:14   #2974
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Szuka³am i ja tobie z ciekawo¶ci. L'Oreal Majirel ma odcieñ /23 ale na poziomie 9, ale 8/23 niet
Inebrya tez nie ma, Goldwell ma jaki¶ blisko tego (8GB), ale nie ten odcieñ te¿.
Matrix i Kolleston te¿ g³ucho, przy czym Matrix ma najbli¿ej kolor 8P. Alfaparf ma odcieñ 8/32.

I tyle znalaz³am...

Hahahaha, ja ci ten sam odcieñ poda³am
Ale pamiêtasz jeszcze, ¿e w twoim przypadku za jasny blond to problem, co nie
Czyli nie kombinuj za mocno
Jest jeszcze piêkna Renee Blanche 8,32

Dlatego patrzê tylko na poziom 8. Blond Bunny mi doradzi³a i pokaza³a ten Alfaparf. Znalaz³am idealny próbnik i normalnie Pisa³a, ¿e mogê zmieszaæ 8 i 9 ale to ju¿ za jasno dla mnie. Zostajê przy 8 i ju¿.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-09, 21:24   #2975
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jest jeszcze piêkna Renee Blanche 8,32

Dlatego patrzê tylko na poziom 8. Blond Bunny mi doradzi³a i pokaza³a ten Alfaparf. Znalaz³am idealny próbnik i normalnie Pisa³a, ¿e mogê zmieszaæ 8 i 9 ale to ju¿ za jasno dla mnie. Zostajê przy 8 i ju¿.
No, zuch dziewczyna !!!
Lepszy wróbel w gar¶ci ni¿ go³±b na dachu. Nie ma sensu i¶æ w ja¶niejsze, skoro okaza³y siê wtedy problematyczne z odcieniem.

P.S. widzê, ze dopisek "nie dla blondu" znikn±³
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-09, 22:22   #2976
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny zrobiê Wam w±tek blondowy ale co tam!
Alfaparf 8,32
Za³±cznik 5440114

¯eby mi jeszcze tak chcia³o wyj¶æ na w³osach!
Piêkny kolor

A ja przyznam Wam siê, ze nie do koñca Was pos³ucha³am. Mia³am w domu Oliê 9(jasny blond) i trochê ma³o kasy w tym miesi±cu bo posz³o na lekarzy, a potrzebujê do blondu a¿ 2 farb, bo inaczej w³osy nierówno ³api±. Tak wiêc dokupi³am tylko Oliê 8.13 (piaskowy blond), kolor który radzi³y¶cie (ale pisa³y¶cie o profesjonalnych), jednak mimo wszystko pomiesza³am obie i .....


Wysz³o do¶c naturalnie, ale jakby szaro - buro. W sumie niby nie najgorzej, ale nie czu³am siê w 100 procentach dobrze. Za to odrost wziêlo super. Umy³am w³osy szamponem przeciw³upie¿owym miêtowym z trzy razy , a pozniej znów spieni³am czerwieni±. Tym razem jednak mniej wziê³am tej czerwieni, ¿eby nie zrudzieæ. No i efekt jest fajny, jestem ostatecznie zadowolona
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 07:00   #2977
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula widze jednak nie odpuszczasz ja sobie obiecalam, ze nie rozjasniam ale koncze juz z solarium (chodzilam zeby na slub sie zarumienic) wiec zaraz znow bede biala jak sciana i wtedy jednak wloski beda za ciemne... Ale mysly jakby tu naturalnie farbe usunac

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

ale jeszcze zastsnawiam sie czy nie zrobic samej deko, bo rozjasniacza na bank sama nie uzyje ani nawet z czyjas rada i pomoca. Tak zeby zejsc na poziom 6 i farbowac sie 6 a nie 5.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 07:26   #2978
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No, zuch dziewczyna !!!
Lepszy wróbel w gar¶ci ni¿ go³±b na dachu. Nie ma sensu i¶æ w ja¶niejsze, skoro okaza³y siê wtedy problematyczne z odcieniem.
W ogóle wróbel lepszy, nie tylko w gar¶ci

Cytat:
P.S. widzê, ze dopisek "nie dla blondu" znikn±³
Rzeczywi¶cie
Kobieta zmienn± jest

A ja zamówi³am Toucha 7.00 i mixa 0.88.
Sta³o siê
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 07:44   #2979
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja teraz znalaz³am w³osy, za które mo¿na zabijaæ

Za³±cznik 5440000

Zarówno kolor (który akurat u mnie by zrudzia³ niemo¿ebnie), jak i d³ugo¶æ i gêsto¶æ s± cudne
Ale piêkne !
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 08:56   #2980
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula widze jednak nie odpuszczasz ja sobie obiecalam, ze nie rozjasniam ale koncze juz z solarium (chodzilam zeby na slub sie zarumienic) wiec zaraz znow bede biala jak sciana i wtedy jednak wloski beda za ciemne... Ale mysly jakby tu naturalnie farbe usunac

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

ale jeszcze zastsnawiam sie czy nie zrobic samej deko, bo rozjasniacza na bank sama nie uzyje ani nawet z czyjas rada i pomoca. Tak zeby zejsc na poziom 6 i farbowac sie 6 a nie 5.
Jak znajdziesz sposób na naturalne usuniêcie farby daj znaæ Ja nadal wcieram sobie roso³ek w skalp i czekam, kiedy zacznie dzia³aæ. Wiem, ¿e co najmniej 2 tygodnie musi min±æ, ale ja ju¿ teraz chcê zatrzymaæ resztê w³osów tam gdzie jest
A, kupi³am ten tymianek. Sama kozieradka pachnie mi kostk± bulionowa, a razem z tymiankiem to nie wiem czym. Jak±¶ wêdlin± chyba, ale nie mogê skojarzyæ jak±

Odno¶nie dekolororyzatora, to ja nie wiem, czy w³a¶nie tego bym siê bardziej nie ba³a ni¿ k±pieli rozja¶niaj±cej. Ale w sumie kto wie, ja mog³abym spitoliæ wszystko, niezale¿nie od tego jak delikatny ¶rodek bym mia³a

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
W ogóle wróbel lepszy, nie tylko w gar¶ci

Rzeczywi¶cie
Kobieta zmienn± jest

A ja zamówi³am Toucha 7.00 i mixa 0.88.
Sta³o siê
W sumie racja, wróble maj± mniejsz± si³ê ra¿enia w locie

Jak siê pofarbujesz t± now± mieszank± to poka¿ co wysz³o
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 08:59   #2981
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

jednak nie uzyje dekoloryzatora wiem jestem nienormalna ale tka boje sie ze spale te moje trzy wlosy na glowie albo wyjdzie mi sraczkowaty kolor ze jednak odpuszczam.
Rozwazam jeszcze zejscie na nizszy poziom robiac odrosty jasniejszym poziomem. Z czasem i tak z dlugosci mi sie wyplucze troche.

juz nie smece
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 09:11   #2982
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
jednak nie uzyje dekoloryzatora wiem jestem nienormalna ale tka boje sie ze spale te moje trzy wlosy na glowie albo wyjdzie mi sraczkowaty kolor ze jednak odpuszczam.
Rozwazam jeszcze zejscie na nizszy poziom robiac odrosty jasniejszym poziomem. Z czasem i tak z dlugosci mi sie wyplucze troche.

juz nie smece
A smêæ, ja siê przy³±czê, póki mi mój roso³ek nie da efektów i bêdzie nam ra¼niej

Dobra, lecê po zakupy, bo braciszkowi muszê jakie¶ jedzonko kupiæ, ¿eby dostarczyæ jutro
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:12   #2983
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula widze jednak nie odpuszczasz ja sobie obiecalam, ze nie rozjasniam ale koncze juz z solarium (chodzilam zeby na slub sie zarumienic) wiec zaraz znow bede biala jak sciana i wtedy jednak wloski beda za ciemne... Ale mysly jakby tu naturalnie farbe usunac

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

ale jeszcze zastsnawiam sie czy nie zrobic samej deko, bo rozjasniacza na bank sama nie uzyje ani nawet z czyjas rada i pomoca. Tak zeby zejsc na poziom 6 i farbowac sie 6 a nie 5.
Nie rób dekoloryzacji ... przynajmniej ja nie polecam. Moim zdaniem bardzo niszczy w³osy, gorzej ni¿ rozja¶niacz. O jeden poziom zejsæ to nie jest du¿y problem, ma³a kapiel i jeste¶ poziom wy¿ej. Ewentualnie jaki¶ czas nie farbuj, myj szamponem przeciw³upie¿owym, rób maseczkê z miodu (rozja¶nia, a przy okazji od¿ywia, tylko trzeba j± nak³adaæ na 2 godziny i jest ma³o przyjemna, bo siê klei), a pozniej k±piel i jeste¶ i z dwa poziomy wy¿ej nawet.

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-10-10 o 09:14
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:13   #2984
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No, zuch dziewczyna !!!
Lepszy wróbel w gar¶ci ni¿ go³±b na dachu. Nie ma sensu i¶æ w ja¶niejsze, skoro okaza³y siê wtedy problematyczne z odcieniem.

P.S. widzê, ze dopisek "nie dla blondu" znikn±³
A znikn±³ bo g³upio by³o pytaæ o blond be¿e na forum blond, gdy w podpisie widnieje oczywista niechêæ do tych odcieni

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkny kolor

A ja przyznam Wam siê, ze nie do koñca Was pos³ucha³am. Mia³am w domu Oliê 9(jasny blond) i trochê ma³o kasy w tym miesi±cu bo posz³o na lekarzy, a potrzebujê do blondu a¿ 2 farb, bo inaczej w³osy nierówno ³api±. Tak wiêc dokupi³am tylko Oliê 8.13 (piaskowy blond), kolor który radzi³y¶cie (ale pisa³y¶cie o profesjonalnych), jednak mimo wszystko pomiesza³am obie i .....


Wysz³o do¶c naturalnie, ale jakby szaro - buro. W sumie niby nie najgorzej, ale nie czu³am siê w 100 procentach dobrze. Za to odrost wziêlo super. Umy³am w³osy szamponem przeciw³upie¿owym miêtowym z trzy razy , a pozniej znów spieni³am czerwieni±. Tym razem jednak mniej wziê³am tej czerwieni, ¿eby nie zrudzieæ. No i efekt jest fajny, jestem ostatecznie zadowolona
No to wstawiaj foty!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula widze jednak nie odpuszczasz ja sobie obiecalam, ze nie rozjasniam ale koncze juz z solarium (chodzilam zeby na slub sie zarumienic) wiec zaraz znow bede biala jak sciana i wtedy jednak wloski beda za ciemne... Ale mysly jakby tu naturalnie farbe usunac

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

ale jeszcze zastsnawiam sie czy nie zrobic samej deko, bo rozjasniacza na bank sama nie uzyje ani nawet z czyjas rada i pomoca. Tak zeby zejsc na poziom 6 i farbowac sie 6 a nie 5.
Ja nie odpuszczam bo obecny kolor jeszcze trochê i wymyje mi siê do jako takiego poziomu 8 i wtedy tylko zostajê przy tym.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Jak znajdziesz sposób na naturalne usuniêcie farby daj znaæ Ja nadal wcieram sobie roso³ek w skalp i czekam, kiedy zacznie dzia³aæ. Wiem, ¿e co najmniej 2 tygodnie musi min±æ, ale ja ju¿ teraz chcê zatrzymaæ resztê w³osów tam gdzie jest
A, kupi³am ten tymianek. Sama kozieradka pachnie mi kostk± bulionowa, a razem z tymiankiem to nie wiem czym. Jak±¶ wêdlin± chyba, ale nie mogê skojarzyæ jak±

Odno¶nie dekolororyzatora, to ja nie wiem, czy w³a¶nie tego bym siê bardziej nie ba³a ni¿ k±pieli rozja¶niaj±cej. Ale w sumie kto wie, ja mog³abym spitoliæ wszystko, niezale¿nie od tego jak delikatny ¶rodek bym mia³a



W sumie racja, wróble maj± mniejsz± si³ê ra¿enia w locie

Jak siê pofarbujesz t± now± mieszank± to poka¿ co wysz³o
Dekolor jest mniej szkodliwy ni¿ zakichana k±piel. Robi³am kiedy¶ siarkowym dekoloryzatorem i w³osy by³y normalne. ¬le tylko wyp³uka³am i kolor "siê wróci³". Ale ogólnie wolê deko na bazie siarki ni¿ rozja¶niacz w jakiejkolwiek postaci. W³osy po k±pieli to sianowaty ko³tun a po profesjonalnej deko mia³am zwyk³e w³osy (PO SIARKOWEJ DEKOLORYZACJI BEZ ROZJA¦NIACZA oczywi¶cie)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-10 o 09:15
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:21   #2985
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula no wlasnie mi po ostatniej deko kolor wrocil :/ a niby mylam 6razy dokladnie szamponem polecanym przez Fryz5 i na koniec zakwasilam wlosy. Jaki deko polecasz? Ja uzywalam chantala, bylo calkiem ok ale chyba psychicznie nie mam sil na kombinowanie z klakami.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A smêæ, ja siê przy³±czê, póki mi mój roso³ek nie da efektów i bêdzie nam ra¼niej

Dobra, lecê po zakupy, bo braciszkowi muszê jakie¶ jedzonko kupiæ, ¿eby dostarczyæ jutro
to ja sie przylaczam do Twojego przylaczenia do mnie bo wcieram ten tymianek+kozieradka z nadizeja, ze wlosy przestana mi wypadac
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:24   #2986
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A znikn±³ bo g³upio by³o pytaæ o blond be¿e na forum blond, gdy w podpisie widnieje oczywista niechêæ do tych odcieni



No to wstawiaj foty!



Ja nie odpuszczam bo obecny kolor jeszcze trochê i wymyje mi siê do jako takiego poziomu 8 i wtedy tylko zostajê przy tym.



Dekolor jest mniej szkodliwy ni¿ zakichana k±piel. Robi³am kiedy¶ siarkowym dekoloryzatorem i w³osy by³y normalne. ¬le tylko wyp³uka³am i kolor "siê wróci³". Ale ogólnie wolê deko na bazie siarki ni¿ rozja¶niacz w jakiejkolwiek postaci. W³osy po k±pieli to sianowaty ko³tun a po profesjonalnej deko mia³am zwyk³e w³osy (PO SIARKOWEJ DEKOLORYZACJI BEZ ROZJA¦NIACZA oczywi¶cie)
moze jutro wstawiê foty, dzi¶ jestem jaka¶ do niczego

Nie wiem jak to z tym dekoloryzatorem, mia³am Chantal i zaraz po sp³ukaniu go mia³am co¶ strasznego. Po prostu jak to zobaczy³am to my¶la³am, ze zejdê na zawa³ Wszêdzie czyta³am, ¿e w³osy s± po czerni br±zowe lub rude, a ja mia³am rudoblond i to tak± koszmarn± sieczkê. Fakt, ze jak pozniej w³osy opi³y siê farby to wygl±da³y w miarê normalnie (pomijaj±c koszmarny odcieñ). Mo¿na spróbowaæ, ale ja ju¿ wiêcej nie zrobiê tego
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 09:54   #2987
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 100
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

zaryzykowa³am wczoraj z tym Castingiem 613 i ogólnie jestem zadowolona(nie licz±c tego ¿e maj±c na g³owie farbê czyta³am wasze komentarze o rudzeniu i mia³am prawie zapa¶æ ). Na pewno zneutralizowa³ moje w³osy , który ci±gle spieraj± siê na rudo po wieloletnim farbowaniu 7.44 . Jedyne co to odrost wyszed³ mi strasznie ciep³o , ale mniej wiêcej gubi siê we w³osach wiêc nie wygl±da to bardzo ¼le.

Trochê mnie zmartwi³o ¿e po farbowaniu mia³am strasznie czerwone i podra¿nione rêce i uszy, ale teraz my¶lê ¿e to od lateksowych rêkawiczek.

Bardzo jestem zadowolona z od¿ywki ,która zawsze by³a dobra, ale nie farbowa³am castingiem 4lata w³osów i my¶la³am ¿e zeszli z jako¶ci. W³osy nie s± zniszczone, dzisiaj nawet odpu¶ci³am sobie prostowanie i stylizacje, bo ³adnie siê b³yszcz±. Ciekawa jestem jak bêdzie wygl±da³ ze 2tyg. Wklejam zdjêcia , gdyby kto¶ by³ zainteresowany t± farb± Pierwsze w ¶wietle dziennym , drugie odrost, trzeci ¶wiat³o sztuczne.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0767.jpg (129,2 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0768.jpg (98,0 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0769.jpg (121,1 KB, 20 za³adowañ)
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 10:56   #2988
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Wróci³am z zakupów Bójcie siê

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie rób dekoloryzacji ... przynajmniej ja nie polecam. Moim zdaniem bardzo niszczy w³osy, gorzej ni¿ rozja¶niacz. O jeden poziom zejsæ to nie jest du¿y problem, ma³a kapiel i jeste¶ poziom wy¿ej. Ewentualnie jaki¶ czas nie farbuj, myj szamponem przeciw³upie¿owym, rób maseczkê z miodu (rozja¶nia, a przy okazji od¿ywia, tylko trzeba j± nak³adaæ na 2 godziny i jest ma³o przyjemna, bo siê klei), a pozniej k±piel i jeste¶ i z dwa poziomy wy¿ej nawet.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A znikn±³ bo g³upio by³o pytaæ o blond be¿e na forum blond, gdy w podpisie widnieje oczywista niechêæ do tych odcieni

Dekolor jest mniej szkodliwy ni¿ zakichana k±piel. Robi³am kiedy¶ siarkowym dekoloryzatorem i w³osy by³y normalne. ¬le tylko wyp³uka³am i kolor "siê wróci³". Ale ogólnie wolê deko na bazie siarki ni¿ rozja¶niacz w jakiejkolwiek postaci. W³osy po k±pieli to sianowaty ko³tun a po profesjonalnej deko mia³am zwyk³e w³osy (PO SIARKOWEJ DEKOLORYZACJI BEZ ROZJA¦NIACZA oczywi¶cie)
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula no wlasnie mi po ostatniej deko kolor wrocil :/ a niby mylam 6razy dokladnie szamponem polecanym przez Fryz5 i na koniec zakwasilam wlosy. Jaki deko polecasz? Ja uzywalam chantala, bylo calkiem ok ale chyba psychicznie nie mam sil na kombinowanie z klakami.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


to ja sie przylaczam do Twojego przylaczenia do mnie bo wcieram ten tymianek+kozieradka z nadizeja, ze wlosy przestana mi wypadac
Dobra, to lecimy: OJOJ, MOJE K£AKI ! Leeeec± nadal
Ja czasem to wcieram i 2 razy dziennie t± miksturê bulionow±

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
moze jutro wstawiê foty, dzi¶ jestem jaka¶ do niczego

Nie wiem jak to z tym dekoloryzatorem, mia³am Chantal i zaraz po sp³ukaniu go mia³am co¶ strasznego. Po prostu jak to zobaczy³am to my¶la³am, ze zejdê na zawa³ Wszêdzie czyta³am, ¿e w³osy s± po czerni br±zowe lub rude, a ja mia³am rudoblond i to tak± koszmarn± sieczkê. Fakt, ze jak pozniej w³osy opi³y siê farby to wygl±da³y w miarê normalnie (pomijaj±c koszmarny odcieñ). Mo¿na spróbowaæ, ale ja ju¿ wiêcej nie zrobiê tego
Co osoba to inna opinia
Ale w³a¶nie przy dekoloryzatorze, który tani nie jest, to bym siê straaaasznie wkurzy³a, gdyby kolor wróci³.
A sianko po k±pieli zawsze mo¿na okie³znaæ prawda Zw³aszcza je¶li nie schodzi siê zbyt wysoko z poziomem na raz.


Cytat:
Napisane przez ysia Poka¿ wiadomo¶æ
zaryzykowa³am wczoraj z tym Castingiem 613 i ogólnie jestem zadowolona(nie licz±c tego ¿e maj±c na g³owie farbê czyta³am wasze komentarze o rudzeniu i mia³am prawie zapa¶æ ). Na pewno zneutralizowa³ moje w³osy , który ci±gle spieraj± siê na rudo po wieloletnim farbowaniu 7.44 . Jedyne co to odrost wyszed³ mi strasznie ciep³o , ale mniej wiêcej gubi siê we w³osach wiêc nie wygl±da to bardzo ¼le.

Trochê mnie zmartwi³o ¿e po farbowaniu mia³am strasznie czerwone i podra¿nione rêce i uszy, ale teraz my¶lê ¿e to od lateksowych rêkawiczek.

Bardzo jestem zadowolona z od¿ywki ,która zawsze by³a dobra, ale nie farbowa³am castingiem 4lata w³osów i my¶la³am ¿e zeszli z jako¶ci. W³osy nie s± zniszczone, dzisiaj nawet odpu¶ci³am sobie prostowanie i stylizacje, bo ³adnie siê b³yszcz±. Ciekawa jestem jak bêdzie wygl±da³ ze 2tyg. Wklejam zdjêcia , gdyby kto¶ by³ zainteresowany t± farb± Pierwsze w ¶wietle dziennym , drugie odrost, trzeci ¶wiat³o sztuczne.
Kolor ³adny, zobaczy siê jak bêdzie siê sp³ukiwaæ. Jedyna uwaga jak± mam to, ¿e szyja boli od krêcenia g³ow±
Nastêpnym razem spróbuj poprzekrêcaæ wszystkie zdjêcia tak jak powinny byæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:13   #2989
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance dla mnie okielznanie sianka to masakra... rok walczylam z poprzednim wiec teraz nie chce zafundowac sobie tej samej rozrywki
tez musze leciec na zakupy ale dziec nie wykazuje ochoty... a lakier do wlosow kupic musze i cos na obiad by sie przydalo.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 11:23   #2990
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ysia - robi³am ten casting jakies 1, 5 miesi±ca temu. Spiera siê zdecydowanie na rudo...
Goldika - wg mnie o wiele lepszy jest deko renee blanchee, robi³am go 4 razy i kolor mi nie wróci³, w³osy z czerni zrobi³y sie miedziano-marchwekowe, za to po chantalu owszem - ¶ciemnialy...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:29   #2991
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance dla mnie okielznanie sianka to masakra... rok walczylam z poprzednim wiec teraz nie chce zafundowac sobie tej samej rozrywki
tez musze leciec na zakupy ale dziec nie wykazuje ochoty... a lakier do wlosow kupic musze i cos na obiad by sie przydalo.
Ojoj... To mam zagwostkê teraz, co robiæ ewentualnie, je¶li w³osy nie zdecyduj± siê przemy¶leæ opcji opuszczenia mnie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ysia - robi³am ten casting jakies 1, 5 miesi±ca temu. Spiera siê zdecydowanie na rudo...
Goldika - wg mnie o wiele lepszy jest deko renee blanchee, robi³am go 4 razy i kolor mi nie wróci³, w³osy z czerni zrobi³y sie miedziano-marchwekowe, za to po chantalu owszem - ¶ciemnialy...
O, dziêki za info. Dobrze wiedzieæ tak na wsio-wypadek.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 11:31   #2992
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ysia - robi³am ten casting jakies 1, 5 miesi±ca temu. Spiera siê zdecydowanie na rudo...
Goldika - wg mnie o wiele lepszy jest deko renee blanchee, robi³am go 4 razy i kolor mi nie wróci³, w³osy z czerni zrobi³y sie miedziano-marchwekowe, za to po chantalu owszem - ¶ciemnialy...
Morgan kuuuuusisz
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:12   #2993
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan kuuuuusisz
Hehe.... tylko nie wiem jakby farba wysz³a po deko, ja robi³am po tym ostatecznie 2 razy rozjasniacz i nie¼le poniszczy³am w³osy. .. Dopiero na to farba. Podobno po samej deko ka¿da farba ciemnieje???
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 12:36   #2994
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe.... tylko nie wiem jakby farba wysz³a po deko, ja robi³am po tym ostatecznie 2 razy rozjasniacz i nie¼le poniszczy³am w³osy. .. Dopiero na to farba. Podobno po samej deko ka¿da farba ciemnieje???
dlatego nobi trzeba klasc farbe o tan, nawet dwa jasniejsza. Ale dla mnie to niewyobrazalne zebym kladla tak wysoki poziom chyba nie bede kombinowac.... zastrzelcie mnie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:03   #2995
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula no wlasnie mi po ostatniej deko kolor wrocil :/ a niby mylam 6razy dokladnie szamponem polecanym przez Fryz5 i na koniec zakwasilam wlosy. Jaki deko polecasz? Ja uzywalam chantala, bylo calkiem ok ale chyba psychicznie nie mam sil na kombinowanie z klakami.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


to ja sie przylaczam do Twojego przylaczenia do mnie bo wcieram ten tymianek+kozieradka z nadizeja, ze wlosy przestana mi wypadac
Ja tez mia³am Color peel z chantala, podobno inne s± lepsze jak Elgon czy Renee Blanche

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
moze jutro wstawiê foty, dzi¶ jestem jaka¶ do niczego

Nie wiem jak to z tym dekoloryzatorem, mia³am Chantal i zaraz po sp³ukaniu go mia³am co¶ strasznego. Po prostu jak to zobaczy³am to my¶la³am, ze zejdê na zawa³ Wszêdzie czyta³am, ¿e w³osy s± po czerni br±zowe lub rude, a ja mia³am rudoblond i to tak± koszmarn± sieczkê. Fakt, ze jak pozniej w³osy opi³y siê farby to wygl±da³y w miarê normalnie (pomijaj±c koszmarny odcieñ). Mo¿na spróbowaæ, ale ja ju¿ wiêcej nie zrobiê tego
No to ja mia³am ³adne w³osy po nim ale kolor wróci³ mimo szorowania i zakwaszania. Jak u Goldiki.

Cytat:
Napisane przez ysia Poka¿ wiadomo¶æ
zaryzykowa³am wczoraj z tym Castingiem 613 i ogólnie jestem zadowolona(nie licz±c tego ¿e maj±c na g³owie farbê czyta³am wasze komentarze o rudzeniu i mia³am prawie zapa¶æ ). Na pewno zneutralizowa³ moje w³osy , który ci±gle spieraj± siê na rudo po wieloletnim farbowaniu 7.44 . Jedyne co to odrost wyszed³ mi strasznie ciep³o , ale mniej wiêcej gubi siê we w³osach wiêc nie wygl±da to bardzo ¼le.

Trochê mnie zmartwi³o ¿e po farbowaniu mia³am strasznie czerwone i podra¿nione rêce i uszy, ale teraz my¶lê ¿e to od lateksowych rêkawiczek.

Bardzo jestem zadowolona z od¿ywki ,która zawsze by³a dobra, ale nie farbowa³am castingiem 4lata w³osów i my¶la³am ¿e zeszli z jako¶ci. W³osy nie s± zniszczone, dzisiaj nawet odpu¶ci³am sobie prostowanie i stylizacje, bo ³adnie siê b³yszcz±. Ciekawa jestem jak bêdzie wygl±da³ ze 2tyg. Wklejam zdjêcia , gdyby kto¶ by³ zainteresowany t± farb± Pierwsze w ¶wietle dziennym , drugie odrost, trzeci ¶wiat³o sztuczne.
Jakie ty masz w³osy i oczy
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:35   #2996
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
dlatego nobi trzeba klasc farbe o tan, nawet dwa jasniejsza. Ale dla mnie to niewyobrazalne zebym kladla tak wysoki poziom chyba nie bede kombinowac.... zastrzelcie mnie.
Proszê bardzo, pozwól ¿e Lee Joon za³atwi sprawê za mnie

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lx...8h0po1_500.gif
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:37   #2997
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
jednak nie uzyje dekoloryzatora wiem jestem nienormalna ale tka boje sie ze spale te moje trzy wlosy na glowie albo wyjdzie mi sraczkowaty kolor ze jednak odpuszczam.
Rozwazam jeszcze zejscie na nizszy poziom robiac odrosty jasniejszym poziomem. Z czasem i tak z dlugosci mi sie wyplucze troche.

juz nie smece
dekoloryzacja na profesjonalnym produkcie nie spali w³osów... ja dekoloryzowa³am prosalonem chantal i z czerni przesz³am do popielatego blondu tylko wtedy mia³am fryzure ala bob i nie zale¿a³o mi jakos na kondycji w³osów a teraz d³ugie i zdrowe w³osy s± dla mnie wa¿ne
...sama mam ochote na deko po londzie 5 poziom wysz³y ciemno ale kolor siê spiera wiec niby ok rozjasnic troszke tylko ze rok temu mia³am henne khadi niby raz po³ozona i boje siê ze mo¿e mi wyjsc zieleñ a z 2 strony boje siê ¿e bêdê mia³a znowu problem by zatrzymaæ pigment we w³osach , chyba juz za du¿o kombinowa³am z w³osami i lepiej dam sobie spokój ...
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-10-10 o 13:42
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:38   #2998
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie ty masz w³osy i oczy
Widzê, ¿e ty te¿ by¶ takie chcia³a. To tak jak ja
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:43   #2999
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e ty te¿ by¶ takie chcia³a. To tak jak ja
Akurat mi sie moje oczy podobaj± bardzo. Ale nie pogardzi³abym fio³kowymi i szczególnie piwnymi Zielone maj± w sobie to co¶ i dlatego przyku³y moj± uwagê. A o gêsto¶æ w³osów to bym zabi³a
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-10, 13:59   #3000
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Akurat mi sie moje oczy podobaj± bardzo. Ale nie pogardzi³abym fio³kowymi i szczególnie piwnymi Zielone maj± w sobie to co¶ i dlatego przyku³y moj± uwagê. A o gêsto¶æ w³osów to bym zabi³a
Tak? Piwne by¶ chcia³a? Na pewno?
Ja takie mam i jest to to tak przeciêtny i zwyczajny kolor, ¿e nie ma go co pragn±æ Ja bym chcia³a albo wyra¼nie br±zowe, albo szaro-zielone, albo zielono-br±zowe jak ma mój brat. On ma kurde wszystko lepsze ode mnie: kolor i gêsto¶æ w³osów, oczy i urodê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2851.jpg (18,0 KB, 5 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.