Plastyka wałów okołopaznokciowych - Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-26, 23:39   #1
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51

Plastyka wałów okołopaznokciowych - Kraków


Witam!
Czy któraś z Was wykonywała może plastykę wałów okołopaznokciowych w Krakowie i może polecić kogoś godnego zaufania? Borykam się z problemem wrastających od małego, około 2-óch lat temu zaczęłam działać w tym kierunku: miałam klamry przez ponad rok - nie przynosiły skutków, więc zrezygnowałam, poza tym jak się potem okazało Panie prowadzące gabinet nie były zbyt profesjonalne, co nawet sama mogłam określić po kilku sytuacjach, potem byłam na kostce Arkady, ale niestety problem teraz wrócił, pomimo pracy z bardzo dobrą specjalistką, musiałam przerwać wizyty ze względów finansowych Ale ta Pani podpowiedziała mi właśnie plastykę, jako że rzeczywiście stosunek paznokcia do wałów jest nieprawidłowy - co sama zauważam, myślę o tej plastyce, może wydam trochę pieniędzy, ale liczyłabym na konkretne rozwiązanie sprawy raz na zawsze, jest to bardzo męczące Ktoś może polecić jakiś gabinet w Krakowie? Będę bardzo wdzięczna Pozdrawiam
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 08:36   #2
Jolie1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Plastyka wałów okołopaznokciowych - Kraków

Hej mam podobne pytanie czy jest tu ktoś kto wykonywał taki zabieg plastyki wałów paznokciowych?? Domyślam się że sam zabieg nie boli ponieważ jest w przeprowadzany znieczuleniu interesuje mnie jak się funkcjonuje po zabiegu, czy można normalnie chodzić czy szwy bardzo ciągną i ogólnie jak to wygląda. Z góry dziękuję za informacje
Jolie1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 07:44   #3
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Plastyka wałów okołopaznokciowych - Kraków

Mała aktualizacja! Mam jeden paznokieć po kostce Arkady, kilka miesięcy po zdjęciu żelu i nic a nic się z nim nie dzieje, nie boli, nie wrasta się, zobaczę jak po pół roku itd., ale drugi paznokieć niestety nie był poddany temu zabiegowi i cały czas boli i się wrasta, jest cały czas napuchnięty i chyba się zdecyduję na Arkadę i na tym paznokciu
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 08:44:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.