Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 22:10   #1351
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

najlepiej wkleić swoje zdjęcie najlepiej sie da opisać ;p
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 00:19   #1352
sheala
Raczkowanie
 
Avatar sheala
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

No, przyjrzyj sie dobrze. Wiekszosc dziewczyn wkleila :P
sheala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 15:20   #1353
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To ja też proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Ciężko, prawie w ogóle, czasami najpierw na czerwono, opalenizna przykurzona


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy niebiesko-szare, cieniutka ciemniejsza obwódka, ruda obwódka żrenicy. Oprawa oczu bardzo jasna, brwi jasne SZARE.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Zero piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej brzoskwiniowy, czasami wręcz żóltawy. Sama się nie rumienię praktycznie w ogóle, jak już to mam zaczerwienioną środkową część twarzy, policzki nigdy nie są czerwone. Zaczerwienienia bardziej różowe.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Wg fryzjerki średni blond, przy odrostach wydaje się szarawy, ale zawsze miał jakieś złotawe przebłyski w szczególności w lecie. Przy farbowanych najlepiej mi w rudych (bliżej czerwieni), brązie. Kompletnie odpada blond i czerń (z blondami się zlewam, przy czerni wyglądam na chorą)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowy, średnio intensywny. Czasami lekko czerwonawy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Wg mnie i koleżanek uczestniczących w moich przebierankach w każdym kolorze mi dobrze, ja osobiście źle się tylko i wyłącznie w pomarańczowym i brązowym. Poza tymi dwoma kolorami wszystkie od bieli do czerni (wraz z różnorakimi odcieniami) dobrze wyglądają na mnie Najlepiej czerwień czy ecru.



Niestety zdjęcia nie zamieszczę z racji własnych zasad co do zamieszczania tychże w internecie oraz dodatkowo z powodu nieposiadania fotopstryka;], także jeśli nikt nie będzie w stanie pomóc to trudno
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2008-10-06 o 16:08
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 16:08   #1354
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

help
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:14   #1355
4YOU
Przyczajenie
 
Avatar 4YOU
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: USA, CT
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez 4YOU Pokaż wiadomość
Też bym prosiła o analizę mojego typu urody. Niektórzy mówią że jestem wiosna inni jesień. Robiąc test ze srebrem i złotem nie potrafię odpowiedzieć jednoznacznie który kolor podkreśla moją urodę a który tłumi (pewnie dlatego że bardzo lubię srebro a złota nieznoszę). W dzieciństwie byłam jaśniutka blondyneczką bez piegów teraz kolor włosów sie zmienił i w wieku 6 lat pojawiły się piegi.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się powoli, najpierw na czerwono z czasem opalenizna brązowieje. Dodatkowo pojawiają się drobniutkie piegi na przedramionach i kolanach, z czasem jak blednie opalenizna znikają. Nie bardzo potrafię powiedzieć jaki odcień przybiera opalenizna

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana

Oczy mam niebieskie czasami jakby stalowe z ciemniejszą obwódką. Oprawa oczu praktycznie nie widoczna brwi bardzo jasne dlatego przyciemniam henna, rzęsy w kolorze włosów z jasnymi końcówkami

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi mam na twarzy dużżoo jakby rudo-złote raczej ciepłe. Mam też sporo znamion chyba w ciepłym kolorze


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Trudno mi powiedzieć jaki ma kolor cera raczej jasna. Ogólnie wygląda na żółtawą, rumienię się czasami na czerwono może na różowo sama nie wiem :\


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jako dziecko byłam jaśniutką blondynką z wiekiem kolor uległ przyciemnieniu na taki nijaki trochę mysi niby ciemny blond z rudym połyskiem w słońcu, latem zawsze mam jaśniejsze pasemka, zimą włosy ciemnieją

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta dość jasny różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Podobają mi się różne kolory nie wiem czy mi w nich dobrze ale jak lubię to chętnie noszę. Są to czekoladowe brązy, granatowy ale nie za ciemny, wyraziste zielenie, ecri, kolor jeansu niebieskiego pięknie podkreśla kolor mojej tęczówki jakby dodaje oczom blasku i intensywności, także szarości ale jasne. Dobrze sie czuję w czerni chociaż wyglądam blado. Nie lubię natomiast czerwieni

To chyba tyle by było z moich obserwacji Bardzo proszę o analizę.
Dodam jeszcze że kolor włosów jest naturalny, tylko różni się w zależności od padania światła.


Nikt tutaj nie zagląda Proszę ktoś pomoże !!! Fotki w poście 1321
__________________
23 Feb 2006


Edytowane przez 4YOU
Czas edycji: 2008-10-09 o 19:15 Powód: Literówka
4YOU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 22:12   #1356
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

czy ktos pomoze?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 22:14   #1357
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

dobra, chyba jednak lato... :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 22:17   #1358
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dobra, chyba jednak lato... :P
z samego opisu Wiosna jak nic, ale bez zdjec to taka analiza nie ma wiekszego sensu...

reszte prosb o analize postaram sie zrealizowac w najblizszym czasie, prosze o cierpliwosc
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 22:20   #1359
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

a moge ci po prostu wyslac zdjecie? wolalabym nie dawc go na forum
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 22:24   #1360
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a moge ci po prostu wyslac zdjecie? wolalabym nie dawc go na forum
jasne doskonale rozumiem dlaczego nie chcesz wklejac w wątku...

prosze tylko o fotke w miare bez makijazu, aby widac bylo teczowke i te cieple plamki na niej.

przydaloby sie ujecie gdy stoisz troche daleko od obiektywu, aby widac bylo nieopalona skore na ciele, a nie tylko twarzy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 22:35   #1361
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

wyslalam ci maila z linkiem

ech widze ze zdjecia sie okropnie pomniejszyły. A plamki są bardziej rude niż brązowe.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 22:54   #1362
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
wyslalam ci maila z linkiem

ech widze ze zdjecia sie okropnie pomniejszyły. A plamki są bardziej rude niż brązowe.
szkoda, ze fotki nie sa najlepsze, ale cos jednak widac- wg mnie wygladasz wiosennie- usta wyraznie cieplo-rozowe, nie tak blade jak u Lata, oczy blekitne z cieplymi "dodatkami", skora na szyi zoltawa/zlotawa, znamiona jasnobrązowe.

w bialym sweterku wygladasz troche na chorą, biel kontrastuje ze skora, mysle, ze w cieplych i czystych barwach wygladalabys radosniej

reszte prosb o analize przejrze jutro

Cytat:
Napisane przez 4YOU Pokaż wiadomość
Nikt tutaj nie zagląda Proszę ktoś pomoże !!! Fotki w poście 1321
Ty rowniez jestes Wiosna, sliczne masz oczka

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-10-09 o 22:58 Powód: dopisek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 23:01   #1363
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

no, w ecru zdecydowanie lepiej się czuję (w porównaniu do bieli) chociaż często w bieli wyglądam bardzo dobrze, niestety fotek lepszych nie mam, o ile twarz zmienia kolor (wiadomo jest bardziej podatna na temperature czy wiatr) to szyja i ramiona i reszta ciała zawsze są złotawo-żółtawe. A najlepiej się czuję i najlepiej wyglądam właśnie w soczystych kolorach

Dziękuję ślicznie, tak mi coś nie pasowało to lato do końca
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 01:40   #1364
4YOU
Przyczajenie
 
Avatar 4YOU
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: USA, CT
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ty rowniez jestes Wiosna, sliczne masz oczka[/quote]

Kochana Jesteś bardzo dziękuję Truskawkowawiosno . Cieszę sie że jednak wiosna a nie jesień, ponieważ bardzo nie lubię kolorów z palety jesieni nie cierpię i już. Ponieważ jakiś czas nie było Ciebie na tym forum zaczęłam sama zgłębiać tajemnice typów kolorystycznych i tak krążyłam między wiosną a jesienią im więcej przeglądałam materiałów na ten temat tym bardziej się pogrążałam że jestem jesienią. Teraz jestem szczęśliwa, że w opinii fachowca jednak ze mnie wiosenka. Jeszcze raz dziękuję
__________________
23 Feb 2006

4YOU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 02:01   #1365
beline32
Przyczajenie
 
Avatar beline32
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się bardzo wolno, powiedziałabym że raczej na złoto ale tak do końca nie pamiętam, bo dawno się już nie opalałam.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy granatowo-szare, żadnych obwódek, brwi wyraźne ( no ale nie czarne), rzęsy słabo widoczne, z przezroczystymi końcówkami

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi bywają latem tak na 60% to bym powiedziała, że ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
I tutaj jest problem. Jedyny kolor jaki mi przychodzi do głowy jak patrzę na moją skórę, to żółty ( sprawdzałam wątrobę wszystko w porządku, to nie to) co do rumieńców to mam czasami ale ciężko powiedzieć jaki to kolor

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
mysi blond, w bezchmurne dni można się doszukać złotych błysków


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
różowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
nie mam pojęcia

odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
może ja poproszę o jakiś dodatkowy zestaw pytań, bo na podstawie tych to raczej będzie ciężko coś powiedzieć.
beline32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 11:46   #1366
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A ja? jaki typ ze mnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (30,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jam.jpg (26,5 KB, 28 załadowań)
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:53   #1367
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
no, w ecru zdecydowanie lepiej się czuję (w porównaniu do bieli) chociaż często w bieli wyglądam bardzo dobrze, niestety fotek lepszych nie mam, o ile twarz zmienia kolor (wiadomo jest bardziej podatna na temperature czy wiatr) to szyja i ramiona i reszta ciała zawsze są złotawo-żółtawe. A najlepiej się czuję i najlepiej wyglądam właśnie w soczystych kolorach

Dziękuję ślicznie, tak mi coś nie pasowało to lato do końca
ecru to kolor dla Wiosny, zdecydowanie lepiej w nim wyglada niz w czystej bieli

Cytat:
Napisane przez 4YOU Pokaż wiadomość

Kochana Jesteś bardzo dziękuję Truskawkowawiosno . Cieszę sie że jednak wiosna a nie jesień, ponieważ bardzo nie lubię kolorów z palety jesieni nie cierpię i już. Ponieważ jakiś czas nie było Ciebie na tym forum zaczęłam sama zgłębiać tajemnice typów kolorystycznych i tak krążyłam między wiosną a jesienią im więcej przeglądałam materiałów na ten temat tym bardziej się pogrążałam że jestem jesienią. Teraz jestem szczęśliwa, że w opinii fachowca jednak ze mnie wiosenka. Jeszcze raz dziękuję
Jesienie baaardzo rzadko maja blekitne oczy, typowa jesien ma brazowe oczy.

zdecydowanie widze Cie w jasnych, czystych i cieplych barwach, a wiec typowych dla Wiosny

ciesze sie, ze moglam pomoc

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
A ja? jaki typ ze mnie?
szkoda, ze nie napisalas nic o sobie, z samych fotek wygladasz na Lato

+++++++++++++++++++++++++ ++++++

dobra, zabieram sie za zalegle posty bez odpowiedzi, od razu zaznaczam, ze postow bez fotek nie czytam nawet


Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
...
Wiosna bezapelacyjnie, do tego naprawde piekna
kolory maja wlasnie tworzyc tlo dla urody, wspolgrac z nia, a nie kontrastowac, czerni dla Ciebie mowie glosne NIE

Cytat:
Napisane przez --papryczka-- Pokaż wiadomość
...
kolejna Wiosna

Cytat:
Napisane przez maj6a Pokaż wiadomość
...
wygladasz na Jesien
Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
jakim jestem typem kolorystycznym ,pomoze ktos?

1. Jak się opalasz -opalam się szybko, najpierw skóra nabiera czerwonego kolorku lecz na drugi dzień przechodzi w taki ciepły odcień brązu..

2. Kolor oczu - ciemnozielono-szary

3. Piegi - bardzo malo ,w koloze jasnego beżu

4. Cera - brzoskwiniowa ,typ cery:mieszana

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz ,bez refleksow

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) sredni roz ,ani jasny ani ciemny


7. W jakich kolorach :lubie ostre kolory a nawet neonowy zielony ,rażzacy roz ,zolty ,bialy,
wygladasz na Lato, ale nie jestem przekonana, bo fotka jest kiepska i nie mowi duzo, tak samo opis jest troche sprzeczny

sprawdz czy nieopalona skora np. dloni, przedramion lepiej wyglada ze srebrem czy ze zlotem

Cytat:
Napisane przez mala1czarna Pokaż wiadomość
dziewczyny jakim jestem typem urody? pomozcie mi
na zdjeciu jestem po prawej stronie
Zima zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez Milka_86 Pokaż wiadomość
Standardowo pytanie odnośnie typu kolorystycznego
Jak robiłam sobie test na stronie Orsay wyszło mi, że wiosna, ale jakoś nie jestem do wiosny przekonana. Bardzo proszę o pomoc w określeniu swojego typu.
Wiosna ze zdjec i opisu ale ciemniejsza Wiosna niz np. wizazanka Hisoka

cos duzo tych Wiosen na wizazu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:24   #1368
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Ja również proszę o pomoc. Nie mogę się zdecydować na jeden typ urody, każdy mi w jakimś stopniu pasuje. 1,2 zdjęcie pokojowe przed oknem, pozostałe przy ostrym słońcu.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Jeszcze nigdy nie byłam opalona, nie wiem jak to jest. Za bardzo nie łapie słońca, a że mało przed nim siedzę to takie tego efekty.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Zależnie od światła zielone, albo niebieskawe. Ogólnie raczej szare. Ostatnio spostrzegłam, że są na wpół zielone, na wpół niebieskie, stąd pewnie takie złudzenie. Brwi ciemne, grube. Rzęsy bardzo ciemny brąz, prawie czarne, ale końcówki są blond.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie ma.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jasna, przeważnie wpadająca w róż.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Widać na zdjęciach, trudno mi go określić. Ma złotawe refleksy i czasami są blond pasma.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Mocniejszy róż.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Brązowy, czarny, czerwony, szary, fioletowy, niebieski, zgniła zieleń.
Nie lubię i źle się czuje w żółtym, pomarańczowym.
znowu wiosna

oczy zielono-niebieskie, widze cieple plamki

wlosy brazowe z cieplym polyskiem

policzki zarozowione, ale szyja juz lekko brzoskwiniowa

usta czerwono-rozowe



Cytat:
Napisane przez Christina94 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

....
wygladasz na tym letni, ale fotki sa kiepskie i tak naprawde malo widac, wiec nie jestem pewna

Cytat:
Napisane przez aga026 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Niedlugo ide na wesele i chcialabym zmienic kolor wlosow na braz, tylko nie wiem w jakiej powinien byc tonacji. Moze Wy mi pomozecie Wydaje mi sie, ze jestem wiosna, ale jakos nie jestem do tego przekonana.
Dla ulatwienia zalanczam zdjecie.
-Opalam sie na czerwono, pozniej troche brazowieje, ale raczej rozowy pozostaje.
-Kolor oczu zielone, z brazowymi plamkami i szaroniebieska obwodka. Brwi i rzesy ciemny braz.
-Od slonca wyskakuja mi piegi w kolorze zloto-brazowym.
-Cery nie potrafie okreslic Na pewno bardzo jasna.
-Czesto sie rumienie.
-Naturalny kolor wlosow to mysi blond.
-Kolor ust raczej rozowy.
-Lubie sie w brazie, zieleni.
typowa Wiosna

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Mogę też poprosić o pomoc? Gubię się w tym

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Od tego roku unikam słońca, jednak opalam się najpierw na czerwono, potem szybko brązowieję.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Zielone oczy z pomarańczowymi plamkami. Rzęsy ciemne, ale krótkie, brwi ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak na stanie
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasny wpadający w róż, tak sądzę. mam tendencję do rumienienia się, czerwone poliki mnie prześladują -_-
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny to brąz, raczej chłodny.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Blady, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię nosić ubraniam w czerni, czerwieni, zieleni, brązach. Wydaje mi się, że pasują mi pudrowe róże, ale ich nie noszę. Raczej źle mi w żółtym.


Fotki: 1 i 3 bez make-upu, 2 w lekkim makijażu
kiepskie fotki, naprawde malo widac

Wiosna albo Lato

ku Wiosnie sklaniaja mnie Twoj kolor ust i oczu

ku Lecie kolor wlosow i ogole wrazenie

zrob test ze srebrna i zlota bizuteria

Cytat:
Napisane przez BlueAngel85 Pokaż wiadomość
Może mi też pomożecie? Pliis

Dodaje zdjęcia
ja widze Panią Lato, ale nie mam 100% pewnosci, bo przydalyby sie lepsze fotki
Cytat:
Napisane przez milimo Pokaż wiadomość
już daję z powodu braku dostępu do zjęc dałam co miałam... a dziękowałam z uprzejmności
zdjęcia dodaję od najstarszego do teraz jakie mialam
teraz mam 100% pewnosc, jestes Wiosna
Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
bardzo prosze o pomoc. cale zycie myslalam ze jestem zima ale ostatnio jakis test wykazal ze ze mnie lato no i sie pogubilam strasznie

dziekuje
Lato
Cytat:
Napisane przez cute-poison Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o określenie mojego typu urody. Czytam i czytam wizażowe artykuły opisujące każdy z typów, ale nie potrafię się określić.
Proszę o pomoc.

Z góry dziękuje za przeanalizowanie mnie Będę bardzo wdzięczna.
Aha! Dla dokładniejszej analizy dodam fotki. Jedna z czerwca - w świetle dziennym z naturalnym wypłowiałym włosiem, a druga świeża w świetle McDonalda z włosiem przyciemnionym szamponetką.
niestety fotki sa kiepskie, wrecz nienadajace sie do analizy, prawie niczego nie widac

polegam wiec glownie na Twoim opisie, wydajesz sie Wiosna, buzia sie czerwieni, ale reszta ciala jest przy niej zoltawa


Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Pomóżcie dziewczyny, zupełnie nie wiem jakim typem jestem, wacham się między lato - wiosna
Wiosna zdecydowanie

zwroc uwage jak fajnie Twoja skora komponuje sie z koralowa bizuteria, to Twoj kolor po prostu

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość


Przypominam się. I dodaję fotki.
Jesień

Cytat:
Napisane przez marta64 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o analize
Zima, opis sie zgadza, a oczy sa bardzo wyraziste

Cytat:
Napisane przez sheala Pokaż wiadomość
A mi pomozecie? Tym razem dodaje zdjecie, swiezo zrobione;]
Wiosna zdecydowanie, a kolor wlosow masz naprawde sliczny i oryginalny
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 11:15   #1369
marta64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziękuje bardzo
tak wlasnie myslalam ale nie bylam pewna
marta64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 22:49   #1370
sheala
Raczkowanie
 
Avatar sheala
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

truskawkowawiosna, dzieki a wlasnie chce pofarbowac
sheala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 03:15   #1371
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo bym była wdzięczna jak by ktoś pomógł mi określić mój typ urody (a raczej jej braku) Wychodzę z tak zwanego "dołak" i postanowiłam się zmienić, upiększyć itp. Chcę zrobić cuś ino dla SIEBIE. Analiza typu rody pomoże mi w Metamorfozie do zrobienia czegoś dla siebie namówił mnie mąż, stwierdził że metamorfoza ciała przyspiesz gojenie ran w sercu, czy miał racje?nie wiem, ale zazwyczaj mu ufam

1. Jak się opalasz - opalam się dość łatwo, ręce, twarz łydki opalają się na ciepły złotawo brązowy kolor. Jednak zaraz po opalani (lub tylko kilkunastu minutach na ostrym słońcu) skóra jest zaróżowiona. Niemogę leżeć na słoneczku dłużej niż 2godziny (inaczej oparzenie murowane z bomblami i schodzeniem skóry w roli głównej). Ostatnio jednak niemiałam okazji się opalać. Skóra jest wygląda na lekkoprzykurzoną.


2. Kolor oczu - ocze mam nijakie, ciemniejsza obwódka tęczówki. Sama tęczówka w kolorze między zielenią a szarością. Kolor oczu zmienia mi się w zależności od samopoczucia ( jestem dziwna), zmęczenia i pory roku (a raczej od ilości światła). Oprawa oczu ciemna, brwi czarne dość grube, rzęsy czarne ale małe i wątłe (Bogu dzięki za maskare)


3. Piegi - mam 3 piepszyki (większe piegi może, nie wiem) na twarzy.


4. Cera - Cere mam chyba mieszaną. Miejsca nigdy nieopalane (brzuch, pośladki) są sinawo oliwkowe. Natomiast ręce,nogi twarz są w kolorze brzoskwiniowym,(choć to jest zależne od pory roku, latem i wczesną jesienią mam złotawo brzoskwiniową). Rumienie się tylko po bokach twarzy (od połowy policzka do ucha, od wysokości oczu aż po szyje) i jest to zdecydowanie kolor czerwony. Rumienie się rzadko.


5. Naturalny kolor włosów - Zanim zaczełam rozjaśniać włosy (chciałam być blondyna) miałam kasztanowe z jaśniejszymi refleksami. Latem bardziej wpadające w ciemny blond. Dziś mam szaro-mysie, można je nazwać sprany kasztn. (ale zdrowy i jędrby za to)


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) dość jasne, ciepły odcień różu.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Nie wiem. Siostra mówi że ładnie mi w czerwonym i jasnych barwach. Mąż że lepiej w kolorach narutalnych (brąz, zielen khaki, rude..) Ja sama myślę że chyba mi lepiej w brązach.


przepraszam za rozwlekłość wypowiedzi, chciałam opisać dokładnie.

A ... może pomoże mi ktoś dobrać farbę do kłaków(kolor odpowiedni dla mnie)

zamieszczem swoje fotki. Może one pomogą w analizie. fotka pierwsza bez makijażu.
P.S na fotka włosy ful natura, zdjęcia robione w tamtym tygodniuZałącznik 1801821


analiza dokonana, zdjęcia usynięte coby nie straszyć przechodniów
__________________
juz mnie tu nie ma

Edytowane przez piwusia5
Czas edycji: 2008-11-10 o 01:18
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:51   #1372
4YOU
Przyczajenie
 
Avatar 4YOU
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: USA, CT
Wiadomości: 28
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Przepraszam że znowu zawracam Ci głowę TruskawkowaWiosno Mam jeszcze pytanie odnośnie barw przypisanych typom kolorystycznym.
W związku z tym że jestem kolorystyczną Wiosną i moja cera jest żółto-złota, zauważyłam że w niektórych kolorach twarz wygląda jeszcze intensywniej żółta (jakby lekko opalona), czy to oznacza że to właściwy dla mnie kolor czy powinnam raczej z niego zrezygnować - sama nie wiem, pogubiłam się w tym Na przykład w chłodnej "czarno-czarnej" czerni wyglądam bardzo blado wręcz niezdrowo, ale w takiej "szarej" czerni cieplejszej jest dużo lepiej, zaryzykowałabym stwierdzenie że pasuje do mojej karnacji. Jeśli to nie kłopot proszę pomóż

__________________
23 Feb 2006

4YOU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 02:23   #1373
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Proszę o pomoc Czy ja żle opisałam się albi dodałam złe zdjęcia??
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:37   #1374
daytek000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

http://www.makijaz.net/tt.html to jest strona z testem na typ urody mysle ze wam pomoze
daytek000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:32   #1375
positivelady
Raczkowanie
 
Avatar positivelady
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Heej ja też mam z tym problem ,nie wiem jak określić swoją urodę .Jestem ciemną blądynką,o złotawo-brązowym odcieniu włosów .Mam niebieskie oczy (ciemno niebieskie ) Mam brzoskwiniową cerę (gładką bez żadnych wyprysków ani krost) .Usta średniej grubości ,powiedziałabym nawet że cienkie , podchodzące pod odcień jasnego różowego(taka mała mieszanka )


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?



Odp :

1. Opalam się szybko,najpierw na brązowo .Odcień opalenizny jest złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu : Ciemny niebieski , obwódki tęczówek są ciemniejsze .Kolor jest czysty.Oprawa moich oczu ,czyli rzęsy i brwi są bardzo ciemne ,czarne .

3. Nie mam piegów (;

4. Moja cera ma odcień brzoskwiniowy,jeśli się rumienię to zazwyczaj na czerwony.

5. Naturalny kolor włosów to ciemny bląd,mają przebłyski złotawo-brązowe

6. Moje usta są koloru jasno różowego .

7. Kolory,które podkreślają moja urodę są : Czarny ,brązowy,granatowy , oliwkowy,turkusowy , czerwony , biały ,fioletowy.

Proszę odpowiedzcie na moje pytania
__________________
I NY
positivelady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:53   #1376
xevergreenx
Raczkowanie
 
Avatar xevergreenx
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 46
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Opalam się dość szybko, początkowo na czerwono, odcień opalenizny jest raczej ciepły.

2. Oczy mam niebieskie, przy źrenicy b. jasne, ciemnieją w stronę obwódki. Brwi i rzęsy są normalne, ani jasne ani jakieś specjalnie ciemne.

3. Nie mam piegów.

4. Cera jasna, wpadająca w róż, raczej się nie rumienie.

5. Naturalny ciemny blond, przebłyski złotawe.

6. Usta dość jasne, lekko koralowe.

7. Dobrze czuję się w zieleniach, niebieskościach, turkusach, czerniach i granatach.



b. proszę o pomoc i czekam cierpliwie.
__________________
"Im więcej się ze swoją samotnością zmagałeś,
tym częściej nie mogłeś się od niej uchronić."
xevergreenx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 12:18   #1377
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Jesień
Dziękuję Słyszałam też opinie, że wiosna. Myślisz, że bardziej jesień? Wolałabym być jesienią
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 13:07   #1378
Lannia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czy ja też bym mogła poprosić?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Wolno, najpierw na różowo, później brązowieje. Do tego moja opalenizna się już później raczej nie pogłębia.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy jasne, szaroniebieskie z delikatną, jasną oprawą (rzęsy jednak są ciemniejsze, widoczne)

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Obecnie nie posiadam, ale kiedyś miałam o ciepłej barwie.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Sama określić nie mogę ale jasna, ponoś wpadająca w chłodny róż


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jak byłam mała to miałam jasne blond, teraz mam ciemny blond, ale ciepłe refleksy


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasne, bliżej im do różu


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

W błękitach, fioletach i zieleniach. Ponoć błękitne bluzki podkreślają kolor moich oczu, które wtedy są niebieskie, a nie szaroniebieskie
Lannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 13:10   #1379
Satvari
Raczkowanie
 
Avatar Satvari
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
GG do Satvari
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Poczytałam trochę na temat typów kolorystycznych i wydaje mi się, że jestem zimą południową, ale chciałabym się jeszcze upewnić

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? Opalam się szybko, co do odcienia opalenizny nie jestem pewna.. raczej brązowy niż beżowy


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Oczy ciemnobrązowe, brak ciemniejszej obwódki, kolor zdecydowany. Brwi i rzęsy czarne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Brak.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Ciepły, oliwkowy odcień. Nie zauważyłam rumienienia (ale słowo) się.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Bardzo ciemny brąz, na słońcu brązowo-złotawe przebłyski.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? Różowy, bardziej ciemny niż jasny



7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Czuję się dobrze w zdecydowanych, intensywnych kolorach typu turkus, czerwień, ciemna zieleń. Nie noszę w ogóle pasteli.

Nie wiem, czy da się z tak skąpych informacji coś stworzyć, ale mam nadzieję
Satvari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 19:43   #1380
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ooo ja też bym bardzo prosiła o ustalenie mojego typu urody i co z tym dalej można zrobić?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się powoli, najpierw na różowo, a odcień opalenizny jest raczej przykurzony.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mam jasne szaro- niebieskie z jasna obwódką, bez plamek, rzesy i brwi jaśniutkie.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi mam i to sporo takie szaro-rude


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera bardzo jasna, raczej sie nie rumienie, czasami lekko przeswituja naczynka.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

wlosy ciemny, szary blond ze złotymi refleksami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta zdecydowanie nasycona czerwień.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

najlepiej czuję się w ciepłych kolorach: jasnych brązach, beżach, pomarańczach, poziomkowych czerwieniach, ciepłych różach i oczywiście w fiolecie.
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.