Jaki makijaz, jakie kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-04, 15:51   #1
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485

Jaki makijaz, jakie kosmetyki?


Witajcie!
postanowiłam napisac, bo chcialabym zaczac bardziej profesjonalnie sie malowac. Mniej wiecej 3 lata temu zaczelam sie malowac (mam 24 lata) i nie robie tego idealnie, uzywam tanich kosmetykow, bo jak do tej pory szkoda mi bylo wydawac kase na cos, co wieczorem zmywam, ale ostatnio uslyszałam zdanie, ze powinnam bardziej o siebie dbac, lepiej sie malowac itd dlatego prosze o pomoc. Mam cere tradzikowa wiec uzywam fluidu i musu matujacego. Maluje powieki zazwyczaj brazowymi cieniami bo chce miec naturalny makijaz, do tego delikatna czarna kreska (kredka ale moze lepszy jest eyeliner?) i czarny tusz. Od czasu do czasu maluje usta, ale szybko zlizuje to co mam na nich, wiec moze jakas trwalsza pomadka by sie przydała?Zalezy mi na tym, zeby makijaz byl w miare trwaly, bo do tej pory było tak, ze rano sie pomalowałam, wracałam wieczorem do domu i juz nic na twarzy nie miałam, ani pudru, ani cieni. Bede wdzieczna za pomoc, jesli bedzie trzeba moge wyslac zdjecie twarzy na maila.
pozdrawiam
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009

gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 16:22   #2
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Jaki makijaz, jakie kosmetyki?

Najlepiej jak wkleisz jakas fotke
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 16:49   #3
gwiazdeczka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wschodnia czesc Polski
Wiadomości: 485
Dot.: Jaki makijaz, jakie kosmetyki?

Wstawiłam na chwile zdjecie ale je wykasowałam po przeczytaniu pewnego watku...Powiem tyle, ze mam brazowe oczy i ciemny blond wlosy. Twarz kwadratowa lub owalna, trudno mi stwierdzic na co dzien nosze okulary.
__________________
Odstąpie salę w Jablonnej koło Lublina
2 maja 2009


Edytowane przez gwiazdeczka84
Czas edycji: 2008-02-04 o 18:40
gwiazdeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 09:40   #4
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Jaki makijaz, jakie kosmetyki?

Dobre kosmetyki nie zawsze oznaczają że są drogie. Piszesz że masz trądzik- może warto bardziej zadbać o skórę? Ja osobiście polecam effaclar K- jest o nim obszerny wątek i dużo pomocnych informacji.
Co do kosmetyków to niestety każdej pasuje co innego ale warto przejrzeć KWC ( zawsze to robię kiedy chodzę na zakupy) i oczywiście próbkować, próbować, próbować
Fakt że dobór podkładu to niestety długa droga ale od czego są próbki- nie trzeba w ciemno kupować całego opakowania tylko mozna poprosić i próbkę i testować
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.