MMowe plotki:) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 20:22   #1651
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
aa w ogole..Choco..Ty moja imienniczka jestes :P:P

a Tz tak ma... potrafi mnie w nocy obudzic ze kota gniote:P a kot jak wiemy sobie krzywdy zrobic nie da i jakby byl faktycznie zgnieciony to by wylazl a ten mnie tu sny erotyczne zaburza:P
a podobno na początku był przeciwny kociakom
też nie cierpie wybudzać się w trakcie swoją drogą... takie sny to czasem fajnie mieć
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 20:29   #1652
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
aa w ogole..Choco..Ty moja imienniczka jestes :P:P

a Tz tak ma... potrafi mnie w nocy obudzic ze kota gniote:P a kot jak wiemy sobie krzywdy zrobic nie da i jakby byl faktycznie zgnieciony to by wylazl a ten mnie tu sny erotyczne zaburza:P
moj stary nienawidzi kotów. mowie mu o tej Twoej historii a on mi na to, ze lubi kotki bo się fajnie w dłoni trzyma i mozna nimi dobrze rzucac... drań
PS. Ja klnę na co dzien strasznie duzo, i wiele osob mi zwarac na to uwagę. Moj tz nienawidzi i czesto o to sie klocimy.

Kasia, a te pomadki ok czy jakas lipa? Korektory kryją?

Co do snow, rzadko takie miewam. A jak sie przydarzy, to mam dziwne odczucia po nim...
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 20:34   #1653
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Natalka olej to. Ja dostałam wczoraj komentarz zacytuję "odpowiedz mi proszę na jedno zasadnicze pytanie: dlaczego pokrywasz swoją twarz kosmetykami kolorowymi? automatycznie zmienia się Tobie cała twarz, a co za tym idzie wygląd Twój" Komentarz od kobiety, nie od faceta. Nie wiedziałam że podkładem, pudrem, tuszem i kreską zmieniam sobie całą twarz (i filmik nie był o makijażu)
Jak ją zapytałam o co jej właściwie chodzi to mi napisała że ja bez makijażu i ja w makijażu to dwie zupełnie różne osoby i jest w szoku. A i żeby nie było pojęcie o tym jak wyglądam bez makijażu oparła na moim makijażowym filmiku - gdzie zawsze mam pomalowaną i wymodelowaną twarz a jedynie 1 oko bez makijażu...
I jeszcze napisała że jest kontrowersyjna bo mi nie słodzi ale jednocześnie napisała że jestem dobra w tym co robię :/
I zrozum tych ludzi...
I pochwalę się że kupiłam wczoraj na ebayu paletkę 66 pomadek i 15 kamuflaży/korektorów. Bo są chwalone na YT i tanie więc postanowiłam przetestować Paletę manly 120 też zamówiłam pod wpływem YT (bo wtedy prawie nikt na mm jej nie miał) i jestem zadowolona więc może teraz też będę

Kasieńko śliczne te paletki, czekam na Twoje wrażenia

A tą babą się nie przejmuj, to jakaś nieudacznica, dziwaczka
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 20:43   #1654
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
moj stary nienawidzi kotów. mowie mu o tej Twoej historii a on mi na to, ze lubi kotki bo się fajnie w dłoni trzyma i mozna nimi dobrze rzucac... drań
PS. Ja klnę na co dzien strasznie duzo, i wiele osob mi zwarac na to uwagę. Moj tz nienawidzi i czesto o to sie klocimy.

Kasia, a te pomadki ok czy jakas lipa? Korektory kryją?

Co do snow, rzadko takie miewam. A jak sie przydarzy, to mam dziwne odczucia po nim...
Właśnie oglądałam filmiki o tych korektorach i ładnie kryją. Są i kolory (na śińce itp) i normalne i bronzery
Szminki są i kryjące i błyszczykowe. Na filmikach fajne.
A za taką kasę można spróbować. Jak coś wielkiej straty nie będzie

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Kasieńko śliczne te paletki, czekam na Twoje wrażenia

A tą babą się nie przejmuj, to jakaś nieudacznica, dziwaczka
No zobaczymy jak na żywo
A ja się nie przejmuję. Nawet nie kasuję bo można się pośmiać. Ogólnie ona tak do wszystkich ma jakieś ale. Mam też komentarze typu pomacałbym ci cycki itp no ale to kasuje i blokuję takie świnie
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 20:46   #1655
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam filmiki o tych korektorach i ładnie kryją. Są i kolory (na śińce itp) i normalne i bronzery
Szminki są i kryjące i błyszczykowe. Na filmikach fajne.
A za taką kasę można spróbować. Jak coś wielkiej straty nie będzie


No zobaczymy jak na żywo
A ja się nie przejmuję. Nawet nie kasuję bo można się pośmiać. Ogólnie ona tak do wszystkich ma jakieś ale. Mam też komentarze typu pomacałbym ci cycki itp no ale to kasuje i blokuję takie świnie
,


No to nieźle, chociaż widząc taką ślicznotkę to co się dziwić, że się napalają
Aa Kasieńko ostatnio zamawiałam pędzelki Maestro i nie zauważyłam, że zamówiłam sobie jeden syntetyczny - nr 330- jutro użyję
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 20:51   #1656
natala79
Rozeznanie
 
Avatar natala79
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 856
GG do natala79
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
A ja się nie przejmuję. Nawet nie kasuję bo można się pośmiać. Ogólnie ona tak do wszystkich ma jakieś ale. Mam też komentarze typu pomacałbym ci cycki itp no ale to kasuje i blokuję takie świnie

hahah o cyckach nie mialam komentarzy jeszcze, bo co tu komentować... dwa guziczki
znów mi napisała, ze to jej spostrzeżenie, ze moze komentowac bo daje jefilmik na pokaz publiczny (pewne to jedna z tym co na forum o filmikach yuotubowych siedzi). Dalej twierdzi, ze olewam dziecko i zajmuje sie sobą. Czyli mam nie nagrywac filmów, tylko non stop praca i dziecko A jak jest taka sytuacja to trzeba chyba dzownic po pomoc społeczną
natala79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 21:09   #1657
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
,


No to nieźle, chociaż widząc taką ślicznotkę to co się dziwić, że się napalają
Aa Kasieńko ostatnio zamawiałam pędzelki Maestro i nie zauważyłam, że zamówiłam sobie jeden syntetyczny - nr 330- jutro użyję
Powiem Ci że ja się miło zaskoczyłam tymi syntetykami. Bo zawsze myślałam że to taki plastik. A pędzel do pudru i różu są bardzo miłe. Super się nimi nakłada produkty.
Co do cieni to czuję pod palcami różnicę we włosach ale na oku dobrze mi się pracowało ale tak jak ci mówiłam muszę zrobić ambitny mak i dokładnie potestować
I daj znać co ty myślisz o tym syntetyku.
A i Pani z maestro mi mówiła że wszystkie ich pędzle mają swoje syntetyczne odpowiedniki

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
hahah o cyckach nie mialam komentarzy jeszcze, bo co tu komentować... dwa guziczki
znów mi napisała, ze to jej spostrzeżenie, ze moze komentowac bo daje jefilmik na pokaz publiczny (pewne to jedna z tym co na forum o filmikach yuotubowych siedzi). Dalej twierdzi, ze olewam dziecko i zajmuje sie sobą. Czyli mam nie nagrywac filmów, tylko non stop praca i dziecko A jak jest taka sytuacja to trzeba chyba dzownic po pomoc społeczną
Olej ją, powiedz że ona ma prawo pisać a ty masz prawo ją zablokować bo masz takie widzimisię Ja Cie bardzo wk.. to serio ją zablokuj i tyle
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 21:27   #1658
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaa apropo snow...dziewczyny co sen mialam wczoraj to koniec :P snilo mi sie ze bylam kobieta ale mialam penisa ;P hahaha masakra jakas ;P
Candy, śniło mi się kiedyś coś podobnego :P Tylko, że ja byłam w tym śnie facetem i kochałam się z kobietą

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Natalka olej to. Ja dostałam wczoraj komentarz zacytuję "odpowiedz mi proszę na jedno zasadnicze pytanie: dlaczego pokrywasz swoją twarz kosmetykami kolorowymi? automatycznie zmienia się Tobie cała twarz, a co za tym idzie wygląd Twój" Komentarz od kobiety, nie od faceta. Nie wiedziałam że podkładem, pudrem, tuszem i kreską zmieniam sobie całą twarz (i filmik nie był o makijażu)
Jak ją zapytałam o co jej właściwie chodzi to mi napisała że ja bez makijażu i ja w makijażu to dwie zupełnie różne osoby i jest w szoku. A i żeby nie było pojęcie o tym jak wyglądam bez makijażu oparła na moim makijażowym filmiku - gdzie zawsze mam pomalowaną i wymodelowaną twarz a jedynie 1 oko bez makijażu...
I jeszcze napisała że jest kontrowersyjna bo mi nie słodzi ale jednocześnie napisała że jestem dobra w tym co robię :/
I zrozum tych ludzi...
I pochwalę się że kupiłam wczoraj na ebayu paletkę 66 pomadek i 15 kamuflaży/korektorów. Bo są chwalone na YT i tanie więc postanowiłam przetestować Paletę manly 120 też zamówiłam pod wpływem YT (bo wtedy prawie nikt na mm jej nie miał) i jestem zadowolona więc może teraz też będę
E tam, nie ma co się przejmować dziewczyny takimi głupimi komentarzami.
tylkokasia - ja też mam te kamuflaże i jestem zadowolona A pomadek u nas na allegro nie widziałam, a może też bym się skusiła Za to czaję się na taki zestaw róży: http://www.allegro.pl/item1040321868...h_palette.html ale trochę drogie są jednak...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 21:33   #1659
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Candy, śniło mi się kiedyś coś podobnego :P Tylko, że ja byłam w tym śnie facetem i kochałam się z kobietą



E tam, nie ma co się przejmować dziewczyny takimi głupimi komentarzami.
tylkokasia - ja też mam te kamuflaże i jestem zadowolona A pomadek u nas na allegro nie widziałam, a może też bym się skusiła Za to czaję się na taki zestaw róży: http://www.allegro.pl/item1040321868...h_palette.html ale trochę drogie są jednak...
Powiesz coś więcej o tych kamuflażach? Po zmieszaniu z kremem można na całą twarz? Trzymają się, kryją ?
A te róże kup na ebay - połowę taniej
Popatrz sama. Jeśli paletka tańsza to przesyłka droższa ale w sumie w 10 e zmieścisz się za przesyłkę i paletkę
http://shop.ebay.ie/i.html?_trkparms...d=p3286.c0.m14
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 21:52   #1660
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Limonko: walczymy walczymy dobrze, żę Ci na ambicję trochę wjechałam ja dzisiaj zjadłam pół pizzy i lody w ramach odchudzania ale Sylwestrowy dzisiaj był dziwny, czepiał się, że się za kobietami oglądam
A jak trochę w łóżeczku poćwiczysz to Ci dobrze zrobi tylko może na początku trzeba dać TŻowi trochę na wstrzymanie?

Kasiu, a ja myślałam, ze makijaż po to jest żeby coś zmienić w twarzy, żeby nie wyglądać co dzień tak samo nudno i szaro

GR8D, będę trzymać kciuki Kochana, znajdź dla nas czas

Laski te sny o penisach to niezła jazda, jeszcze tego u mnie w sennym kinie nie grali
Fajnie, ze też jesteście zboczuszki, bo myślałam, ze to tylko ja tak

Nataluś, wiesz, jak widzę czasem mamusie, to są takie biedne zmęczone kobiety...worki pod oczami, zero makijażu, nawet tuszu do rzęs brak...nie wiem jak to jest, ale mnie się wydaje, że zawsze można znaleźć parę minut na zadbanie o siebie...bez uszczerbku dla dziecka. Bo potem narzekają, że mąż się za innymi ogląda
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 21:58   #1661
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Hmm, jak dla mnie za ciężkie jak na całą twarz, nawet po zmieszaniu z kremem. Ale ja jestem fanką kremów tonujących Kryją u mnie bardzo dobrze. Mam je od niedawna, więc jeszcze nie testowałam wszystkiego, ale mam chęć pobawić się tymi najciemniejszymi No i ten biały to chyba rozświetlacz ma być? U mnie trzymają się, wiadomo - zawsze je przypudrowuję i naprawdę trzymają się. Ja używam w sumie tylko pod oczy.

A co do róży to faktycznie. Kupujesz z tego Hong Kongu bez problemów? Nie wiem jak jest w IRL, ale ja zamawiałam 2x ze strawberry.net i mi 2x zatrzymali na cle do vatu
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 22:03   #1662
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

hehe a już wiem o co chodzi, że Sylwestrowy nie lubi ciemnych makijaży "bo tak wysoko tym ciemnym pojechałaś, a teraz masz tak ładnie niżej" to mu mówię: "ale ja mam pod same brwi pomalowane, łącznie z brwiami " a on: "ale to tak skórowo, nie widać"

__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 22:03   #1663
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Malinko...nie tylko Ty jestes zboczuszek ;P
mialam Wam cos napisac ale mi Tż przerwal bo go na amory wzielooo i juz zapomnialam o;P


Choco..kiedys byl przeciwny bo bal sie mojego kocura...pozniej przypadkowo przygarnelismy Kropke ale nam uciekla no i pozniej juz zakochany w kotach

cos to ja jeszcze chcialam ale zapomnialaaam ;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 22:07   #1664
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Canduś, biowital miałaś wypić
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 22:19   #1665
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

hehhe nie posiadaaaam :P


wiecie co..zaraz padne ze smiechu :P
Tż sobie lezal i film ogladal ale stwierdzil ze czas spac a Karmel lezal obok niego no i Tż do niego tak " czekaj Karmelek odsuniemy troche koldre zeby mama pozniej nie piskala ze jej cala zabralismy " i bierze ta koldre razem z kotem i przesuwa delikatnie zeby go nie sploszyc ..jak juz przesunal to mowi " nooo to teraz mozemy spac mruczku" :P

nooo do mnie to on tak nie mowi ;p
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 22:22   #1666
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
hehhe nie posiadaaaam :P


wiecie co..zaraz padne ze smiechu :P
Tż sobie lezal i film ogladal ale stwierdzil ze czas spac a Karmel lezal obok niego no i Tż do niego tak " czekaj Karmelek odsuniemy troche koldre zeby mama pozniej nie piskala ze jej cala zabralismy " i bierze ta koldre razem z kotem i przesuwa delikatnie zeby go nie sploszyc ..jak juz przesunal to mowi " nooo to teraz mozemy spac mruczku" :P

nooo do mnie to on tak nie mowi ;p
To przesłodkie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 22:26   #1667
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Stary facet a tak go rozczulaja te stworzonka male hehe

no nic...trza isc leb zmyc co by jutro ladnie odswiezona fryzurka wygladala;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 22:28   #1668
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Hmm, jak dla mnie za ciężkie jak na całą twarz, nawet po zmieszaniu z kremem. Ale ja jestem fanką kremów tonujących Kryją u mnie bardzo dobrze. Mam je od niedawna, więc jeszcze nie testowałam wszystkiego, ale mam chęć pobawić się tymi najciemniejszymi No i ten biały to chyba rozświetlacz ma być? U mnie trzymają się, wiadomo - zawsze je przypudrowuję i naprawdę trzymają się. Ja używam w sumie tylko pod oczy.

A co do róży to faktycznie. Kupujesz z tego Hong Kongu bez problemów? Nie wiem jak jest w IRL, ale ja zamawiałam 2x ze strawberry.net i mi 2x zatrzymali na cle do vatu
Wydaje mi się że do Ie tak samo jak do PL bo to przecież Unia.
I zamawiałam kilka razy z Hong Kongu i zawsze na paczce mi pisali gift a od prezentów cła chyba nie ma. W każdym razie nic nie płaciłam. Tylko to co w aukcji.
Na allegro się nie opłaca bo sprzedają te same rzeczy z Hong Kongu a biorą 2 razy więcej kasy
Dziękuję za opis korektorów. W aukcji chyba coś pisali że biały rozświetla a te ciemne to bronzery i nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale coś tam jest niematowe (może o ten rozświetlacz chodzi?)
W ogóle nie lubię ebaya bo te aukcje dla mnie jakieś takie nieczytelne - przyzwyczaiłam się do allegro. Ale plus za to że od razu kliknięciem płacisz i nie musisz robić przelewów itp.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 22:53   #1669
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Tak sob ie myślałam ostatnio czy nie kupić palety, ale potem pomyślałam, że i tak połowy kolorów bałabym się użyć więc to chyba bez sensu
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 23:06   #1670
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

no ja ciagle planuje kupic palety ale jakos wieecznie cierpie na brak funduszy ;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:11   #1671
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Ja ostatnio mało używam palety 120 - z lenistwa. Wolę mniejsze palety bo zawsze mam je pod ręką
A te korektory to trochę dla mnie a trochę z myślą o malowaniu innych
A pomadki to typowo pod malowanie innych bo ja sama używam pomadek sporadycznie
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:13   #1672
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

a peewnie..do malowania ludzi sie przydaja takie palety bo kazdemu sie cos dobierze

chyba zawijam zaraz spacnie chce mi sie wlosow suszyc wiec rano bede wygladala jak miotlaa;P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:16   #1673
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no ja ciagle planuje kupic palety ale jakos wieecznie cierpie na brak funduszy ;P
ale Ty masz trochę kolorków w kolekcji chyba

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
a peewnie..do malowania ludzi sie przydaja takie palety bo kazdemu sie cos dobierze

chyba zawijam zaraz spacnie chce mi sie wlosow suszyc wiec rano bede wygladala jak miotlaa;P
a tam miotła
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:20   #1674
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

troooche kolorkow maaaam ale wiesz..tego nigdy za wiele poza tym tez chce sie zabrac do malowania i nie bardzo usmiecha mi sie tracenie moich ukochanych bikorow na kogos;P hehe


nie no serio..ja jak sie nie uczesze to albo jak chlopczyk albo jak miotla;P hehehe

spadam
kolorowych i erotycznych snow zycze;P a cooo..niech wam bedzie dobrze sie snilo
buzki robaczki
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:26   #1675
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Dobranoc


Młoda, fajny blogasek, rzeczywiście bardziej przejrzysty
tyle inglotków lakierów masz, może byś pokazała na pazurach

http://klublakierowy.blogspot.com/

ja na razie jeden wpis

http://klublakierowy.blogspot.com/20...my-cabana.html
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-07-07 o 23:28
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:36   #1676
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witam wieczornie

Natala nie przejmuj sie nic a nic
dlaczego matka nie moze miec czegos dla siebie
skoro sie jest matka i zona to juz sie nie ma prawa do tzw odbicia od szarej codziennosci??
Katygorycznie NIE
ja w ciagu dnia nie maluje sie nic
tak Malinko ,nawet rzes,nie chce mi sie
moge byc taka naturalna,kiedys by mi to przeszkadzalo,ale teraz juz nie
jak sobie pomysle,ze pozniej musze trzec oczy ,ktore i tak maja pierwsze mimiczne zmarszczki i tracic swoj czas a spac sie wtedy bardzo chce to ja podziekuje
i wiecie co,kiedys po narodzinach Kacpra nim sie Natan pojawil,wszyscy uwazali mnie za kobiete ,ktora zawsze dobrze wyglada,zadba o siebie itd
a teraz bez makijazu tez slysze to samo,wiec wytlumaczcie mi o co kaman??
a w ogole na MaxModels jedna wizazystka zostawila mi komentarz,`ze jest zdecydowanie na nie!`
ja jestem swiadoma tego,ze nie potrafie,ze duzo mi brakuje,ze ucze sie sama na wlasnych bledach itd
no coz,nie liczylam tez na same pochwaly
ale po tym komentarzu zaczelam sie zastanawiac co ja w ogole robie,przeciez sa 1000razy lepsi itd

Kasiu fajne te palety
ja ost ( no nie tak ost,pare m-cy temu,ale mama mi dopiero dowiozla paletki korektorow i pudrow z Lancrone do malowania innych)
nie byly drogie dlatego sie zdecydowalam
ciekawa jestem tych pomadek
daj znac
a i mowisz,ze pisza,ze pomacali by cycuchy??
nom masz czym oddychac nie da sie ukryc i bez urazy,ale oddaj rozmiar :P

Candy alez ten Twoj Tz jest slodki z tymi tekstami
ale sen mialas haha nie moge

Dee powodzenia ,trzymam kciuki za sesje,dasz rade
no i kredyt i wszelkie formalnosci !

Malina no widzisz,skórowato masz pociągac powieki haha,ale sie usmialam ach ten Sylwestrowy

Mloda teraz moze ty pomietol jego dla odmiany

spadam zaraz spac
jutro znow etat niani od po 7
do po 17
wiec kolorowych snow,nie koniecznie z penisami i erekcja zakonczona strzalem w dyszkę

sciskam

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-07-07 o 23:38
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:46   #1677
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Emi, piękne kobiety nawet bez makijażu dalej są piękne a zadbanie to nie tylko make-up
Nie przejmuj się, zawsze komuś się nie będzie podobało, to co robi druga osoba, w czym problem?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:50   #1678
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
hehhe nie posiadaaaam :P


wiecie co..zaraz padne ze smiechu :P
Tż sobie lezal i film ogladal ale stwierdzil ze czas spac a Karmel lezal obok niego no i Tż do niego tak " czekaj Karmelek odsuniemy troche koldre zeby mama pozniej nie piskala ze jej cala zabralismy " i bierze ta koldre razem z kotem i przesuwa delikatnie zeby go nie sploszyc ..jak juz przesunal to mowi " nooo to teraz mozemy spac mruczku" :P

nooo do mnie to on tak nie mowi ;p
Ale słodko

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że do Ie tak samo jak do PL bo to przecież Unia.
I zamawiałam kilka razy z Hong Kongu i zawsze na paczce mi pisali gift a od prezentów cła chyba nie ma. W każdym razie nic nie płaciłam. Tylko to co w aukcji.
Na allegro się nie opłaca bo sprzedają te same rzeczy z Hong Kongu a biorą 2 razy więcej kasy
Dziękuję za opis korektorów. W aukcji chyba coś pisali że biały rozświetla a te ciemne to bronzery i nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale coś tam jest niematowe (może o ten rozświetlacz chodzi?)
W ogóle nie lubię ebaya bo te aukcje dla mnie jakieś takie nieczytelne - przyzwyczaiłam się do allegro. Ale plus za to że od razu kliknięciem płacisz i nie musisz robić przelewów itp.
Tak ten rozświetlacz ma takie drobinki, tzn nie brokaty - ale wiesz o co kaman
Właśnie wstawiłam maka z wykorzystaniem najciemniejszego kamufalżu z palety więc zapraszam
A mi cła też nie naliczali, bo od kosmetyków nie naliczają podobno, ale vat musiałam płacić
Dla mnie aukcje ebaya też są mega nieprzejrzyste.

Dobra dziewczęta i panie - znikam spać

Ps. Znalazłam chyba idealne dla mnie studia mgr!! Tylko czemu one są w Krakowie??
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:54   #1679
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

Malinko hehe no widzisz nie do konca tak jest
moze kobieta dostrzeże piekno kobiece bez ulepszaczy
ale meska plec raczej nie
ja bez makijazu nie jestem taka jaka mnie znacie i dobrze,ze nie znacie mnie w realu
dziekuje
co do tej kobiety to wiem,ze kazdy ma swoj gust itd
ale ja jestem taka,ze sie zatrzymuje na chwile i mysle,czy tez ona nie miala racji piszac tak a nie inaczej

Dee a ja myslalam,ze moze sie az tak opalilas
serio,pisalas kiedys,ze za mulatke Cie latem biora
oj skoro uczelnie znalazlas i tam pragniesz isc to trzymam za to mocno kciuki!

buziaki
teraz serio zmykam
do juterka
good night lejdis!

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-07-07 o 23:57
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:58   #1680
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

każdy ma swoje
powinnaś mnie słuchać to może na ludzi wyjdziesz...talentu nie można marnować kochana

Dee widzę, że poważne dylematy u Ciebie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.