Firma 'POSTQUAM' ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 10:24   #1
Motylek-ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
Post

Firma 'POSTQUAM' ????


Witam!
Mam pytanie bardzo ważne ponieważ spotkałam się z firmą fryzjersko-kosmetyczną 'POSTQUAM' i chciałabym zasięgnać rad i opinii o kosmetykach tej firmy jeżeli ktoś miał z nią kontakt czy pracował na tych kosmetykach to bardzo prosze o wyrażenie swojej opinii!!!
Motylek-ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 19:57   #2
ph_postquam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam
Może mieć Pani mało odpowiedzi, lub wręcz wcale, ponieważ firma POSTQUAM na polskim rynku dopiero zaczyna swoją działalność. Ale z czasem napewno Pani o Postquamie usłyszy i wydaje mi się że dość pochlebnych opini, biorąc pod uwage jakość kosmetyków. Namawiam do wypróbowania kosmetyków, bo naprawde warto. Jak Pani będzie zainteresowana, mogę pani podać kilka produktów uważanych jako perełki i bardzo chwalone. Pozdrawiam
ph_postquam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 21:35   #3
Motylek-ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Dziękuje za odzew!! W takim razie bardo bym prosiła o te produkty i wszystko co by mnie zainteresowało!!!!poniewa ż zamierzam wraz z narzeczonym otworzyć salon i własnie na tych produktach zamierzamy pracować!!!bardzo dziękuje i pozdrawiam!
Motylek-ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 10:29   #4
ph_postquam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam
Bardzo się ciesze że jest Pani zainteresowana. Z przyjemnością wyślę do Pani wszelkie materiały dotyczące linii fryzjerskiej i kosmetycznej, oraz będę służył poradą co do wykorzystania kosmetyków. Proszę tylko o adres i ewentualnie numer telefonu na ades ph.postquam@wp.pl

Pozdrawiam
Kacper Mielczarek
ph_postquam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 16:39   #5
Jola3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam...
Służę swoją opinią..... mam salon....miałam w ręku katalog tej firmy...zamówiłam kosmetyki...ponieważ spodobał mi się pewne sprzęty, a że była opcja...: dużo produktów z niewielka dopłatą a będę miała i to i to...bla bla bla. Zobaczysz katalog i będziesz wiedziała o co chodzi...No ale w czym rzecz....rozczarowały mnie strasznie. Nie są tanie w stosunku do jakości ani do tego co firma proponuje jesli chodzi o całą otoczkę niezbędną do pracy na danej firmie...czyli....edukacj a,materiały marketingowe itd...itp.... Firma nie jest absulutnie partnerska...raczej czysto wysyłkowo-handlowa.Jestem wstanie polecić conajmniej trzy firmy, które są konkurencyjne pod każdym względem. Przy firmie z która ja współpracuję postqam wypada hmm...bledziutko.
Jeżeli chcesz to mozemy porozmawiac na ten temat ale juz moze na gg poniewaz ja bardzo zadko odwiedzam forum... w innyn sposob jestem wstanie szybciej odpowiedziec .... a poza tym....wydaje mi sie (chyba ze sie mylę) ze osoba ktora Ci odpowiedziala jest osobiście zaagażowana w firmę postqam, więc to naturalne,że będzie zachęcać do tej własnie firmy....sprytnie pomijając negatywy płynące chociażby z wysyłkowej formy sprzedaży...No coż...pluję sobie w brodę że dałam się otumanić ...a tak na marginesie...Mam całą szafę tych produktów i chętnie sie ich pozbędę za pół darmo...SERIO...leżą od roku...

Pozdrawiam
Jola3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:51   #6
ph_postquam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam ponownie
Najdziwniejszą sprawą którą napisała Pani JOLA3 jest fakt, że kosmetyki "leżą u Niej w szafie od roku", ponieważ Firma POSTQUAM miała swoją premierę w Polsce w maju 2005 roku, a sprzedaż rozpoczęła od czerwca 2005.
Nie ukrywam, że jestem powiązany z Firmą, zresztą sam NICK o tym mówi. Nie do końca prawdą jest, że Firma POSTQUAM jest firmą czysto wysyłkową. Jasne, że można zamówić przesyłkę, ale w zależności od części kraju można skontaktować się z przedstawicielem handlowym i umówić się , czy to na prezentację czy na przetestowanie kosmetyków. Szczerze powiem, że nie słyszę od swoich klientów negatywnych opini na temat jakości kosmetyków, wręcz przeciwnie. Co do cen to też bym podyskutował.

Pozdrawiam

P.S. Mam dziwne wrażenie, że bardzo niepodobamy się konkurencji która boi się o Swoją pozycję ........................: D
Ale pozdrawiam również konkurencję
ph_postquam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 13:49   #7
Jola3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam....
Ma Pan rację...sprawdziłam....le żą dokładnie od sierpnia zeszłego roku.
Nie chciałabym zostać odebrana jako osoba agresywnie nastawiona co do samej firmy...broń boże...ale ktoś poprosił o zdanie osobę która miała styczność z produktami, więc je wygłosiłam...to jest tylko moje skromne zdanie...moje a nie jakiegoś ogółu....aczkolwiek mam spore doświadczenie i osiągnięcia w branży fyzjerskiej...i naprawdę...rozróżniam mierny, średni i dobry produkt Dla firm takich jak Pana, jestem raczej klientką a napewno nie konkurencją... a o pozycję firmy na ktorej ja pracuję naprawde się nie boję...jej pozycja to już nie moj problem...chooooociaż...j ak pojawi się lepszy produkt dla mnie i moich klientek....napewno się nim zainteresuję


Pozdrawiam fana firmy postquam...(bez żadnych złośliwości)
Jola3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 19:39   #8
ph_postquam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam serdecznie
Pani Jolu, konkluzja z naszych wypowiedzi jest taka, że każdy fryzjer czy fryzjerka używa kosmetyków które jemu najbardziej pasują. Jeżeli ktoś wyprodukowałby kosmetyki idealne dla wszystkich, istniałaby tylko jedna fabryka i jedna firma sprzedająca te kosmetyki. Ale jest inaczej, wiemy ile jest marek kosmetyków profesjonalnych na rynku. Jest tak dlatego że, dla jednego fryzjera produkt jest rewelacją , a innemu zupełnie się nie podoba.

Mam nadzieje, że z czasem zmieni Pani zdanie o Firmie POSTQUAM

W wolnej chwili zapraszam do Krakowa do AKADEMII POSTQUAM przy ul. Racławickiej 26 na pokaz lub szkolenie z użyciem kosmetyków PostQuam
Jeżeli będzie Pani choć troszkę zainteresowana wyślę do Pani harmonogram szkoleń

Pozdrawiam serdecznie
ph_postquam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:02   #9
Motylek-ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam!!!! W takim razie to ja poproszę o harmonogram! Ponieważ z narzeczonym jestesmy zainteresowani różnymi szkoleniami żeby sprawdzić na czym być może będziemy pracować!!
Motylek-ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 08:37   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam!
ja rowniez mam wieloletnie doswiadczenie w zawodzie fryzjera
ale nigdy nie probowalam zamawiac materialow bez konkretnego ich wyprobowania(probki ,szkolenia), gdyz czesto mozna sie rozczarowac ich dzialniem, czesto oczekujemy czegos innego niz sie spodziewamy, a pzredewszystkim mozemy wydac niesluszna opinie o firmie, ktorej tak naprawde nie znamy
ja jestem edukatorem i mam stycznosc z wieloma fryzjerami i pzrypadkami, ze wlasnie zamowiono towar i pracowano na nim i nie bylo zadowolenia z dzialania , poniewaz , czasem wydaje nam sie ze majac wieloletnie doswiadczenie , nic juz nas nie moze zaskoczyc, a jednak kazda firma ma swoje "kruczki"... czasem inaczej sie naklada farbe , czasem inaczej dozuje pianke...itd.. po wyjasnieniu i naocznym sprawdzeniu czesto zmieniamy zdanie, ale nie znaczy to ze musimy je zmienic

ja rozczarowalam sie dzialniem produktow firm , ktore maja dla niektorych bardzo wysoka klase, dla mnie nie byly wystarczajaco lagodne dla wlosa, ale kazdy ma inne oczekiwania i wymogi
ja tez jestem fanem jednej....no moze dwoch firm, ale zdarza sie ze trafie na jakis produkt innej firmy , ktorych teraz na rynku fryzjerskim jest bardzo duzo, ktory absolutnie mnie oczaruje
dlatego polecam absolutnie skozrystanie ze szkolen kilku firm, wtedy bedziecie mieli jakies porownanie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 16:17   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Wyciągam wątek, bo dziś natknęłam się na te kosmetyki i mnie zainteresowały. Ma ktoś jakieś doświadczenia z produktami tej firmy?

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-07-03 o 22:14
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 18:21   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Wybaczcie, ale mi ten cały powyższy dialog "pachnie" na kilometr darmową reklamą firmy (co nie znaczy, że sama się nie zainteresowałam samą firmą ).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 22:48   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

no widzę,że wątek odświeżony, sama już o tym zapomniałam
niestety ja również,ok 2 lat temu spotkałam sie pierwszy raz z tą firma w Polsce,(na Targach np w Bolonii ,już ich widzialam)otrzymalam katalog z ich produktami,zadzwoniłam ponieważ, zaciekawily mnie jakies produkty, teraz juz nie pamietam jakie,ale okazalo sie że ich wogóle nie ma, inne o które zapytalam ,nie ma, kiedy będą-nie wiadomo- i to mnie zraziło
potem sprawdziłam kilka z nich,ponieważ pokazały sie w hurtowni , w ktorej ja sie zopatrywałam, byly wszytkie, produkty,sparwdzilam lakier, szampon do wlosow farbowanych i jakas odzywke.. ale niestety... nie zrobiły na mnie wrażenia
w tym roku nie byłam w Bolonii,ale bylam na Targach w Dusseldorfie i nie rzucila mi sie ta firma w oczy...może przoczyłam...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:53   #14
kasia198
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 44
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Czy ktoś pracuje na firmie Postquam? Jak się sprawdza, jaka jest jakość urządzeń? Czy ktoś zamawiał np. prostownicę, suszarkę?
Proszę o szybka odpowiedz.
__________________
[luksjab]500759[/luksjab]
kasia198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 07:57   #15
femmefatal
Raczkowanie
 
Avatar femmefatal
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 31
GG do femmefatal
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam.
Mam pytanie, co do farb (czy Ktoś już praktykował na włosach) ponieważ kolorystykę mają bardzo bogatą ale pytanie, co z jakością i jakie są dla tych włosów? Będę wdzięczna za podpowiedź w tej sprawie.
__________________
Robię to co kocham- to idealne życie
femmefatal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 20:03   #16
joasia_krk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

hej,
nie wiem jak farby ale stosuje ich kosmetyki do ciała i twarzy i jestem bardzo zadowolona. Cena nie jest wysoka w porównaniu do ich jakości. Używam zabiegów w ampułkach i moim zdaniem są rewelacyjne. Co do farb to moja koleżanka używała i była zadowolona. Fajną mają paletę, a jak wiadomo w Hiszpanii i Włoszech robią fajne produkty. Pozdrawiam
joasia_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 22:17   #17
Jolawilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

farbowałam Postquaem włosy już kilkakrotnie i byłam naprawde zadowolona, owszem odcieniami czerwieni a wiadomo, że takie z jakiej by firmy nie byly sa mniej trwałe, ale moge zaswiadczyc ze kolor wychodził zawsze mocny, soczysty, bardzo intensywny. Co do jakosci? farbowalam juz Golwellem, Afapfaparfem, CC, Lorealem, i kilkoma innymi i nie zauwazylam odbiegajacej róznicy, ponadto poprawiam kolor co 5tygodni wiec po kazdej sa nieco osłabione, ale nie jakos strasznie. Z kosmetyków pielęgnacyjnych miałam ampułki do cery naczynkowej, zuzylam całe opakowanie i szału na mnie nie zrobiły.
Jolawilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 17:29   #18
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

hej
ja farbowalam pare razy postquamem czerwonym rozjaśniającym był OK
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 13:51   #19
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Właśnie znalazłam ciekawy krem tej firmy z Retinolem... ale nic o tej firmie mi nie wiadomo...
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 20:35   #20
dominolm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

To fakt. Produkty Postquam są naprawdę wysokiej jakości. Sam ich używam i na pewno nie zmienie na inne. Był problem z ich zakupem ale jest już w Warszawie dystrybutor u którego nie ma problemu z ich zakupem i merytorycznym doradztwem. Znają się na rzeczy i generalnie fajni ludzie. Znalazłem ich w necie.
dominolm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 22:56   #21
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Nigdy nie słyszałam o tej firmie... Ale nazwa chwytliwa
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 17:54   #22
laura1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

ja tez mialam stycznosc z kosmetykami tej firmy i powiem szczerze ze jak dla mnie badziew. w tej cenie sa tez inne firmy z produktami o wiele lepszej jakosci
laura1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 18:54:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.