PoMySł Na CzArNe WłOsY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 10:33   #1
yasmine20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8

PoMySł Na CzArNe WłOsY


Witam Was!!
Jestem tu nowa,wiec prosze o wyrozumialosc
Od dosc dawna farbuje wlosy na czarno,kiedys probowalam pokryc je ciemnym brazem i wyszly mi 3 kolory na glowie:swoje,czarne i czerwone(zupelnie nie mam pojecia jakim cudem sie to stalo).Dalam sobie spokoj i zaczelam znowu farbowac na czarno.Wlosy sa ciezkie do utrzymania w nalezytym porzadku,gdyz jak wiadomo na czarnym wszystko znac.nie moge ich np popsikac lakierem do wlosow ,bo wygladaja jakbym miala lupiezMycie obowiazkowo co 2 dni,chociaz wcale mi sie nie przetluszczaja i spokojnie moglabym z tym poczekac ale po prostu nie moge patrzec na to "cos"w nich.Oprocz farbowania prostuje je,wiec to dodatkowe obciazenie dla nich ale mimo wszystko wloski sa ok.
Chcialabym Was prosic o rade.Chcialabym troszke rozjasnic wloski zeby nie wygladaly tak smutno i zeby cos sobie zmienic.Myslalam o balejazu ,bordowych pasemkach lub dol wlosow na czarno a gora z bordo pasemkami ale nie wiem czy to bedzie dobrze wygladalo.
Prosze o rady,z gory dzieki
yasmine20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 11:44   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: PoMySł Na CzArNe WłOsY

poprosimy o fotke. ja tez raz na jakis czas robie sobie bordowe pasemka, fajnie wygladaja tez fioletowe, ale to wszystko zalezy od twego typu urody . pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:18   #3
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: PoMySł Na CzArNe WłOsY

Witam, ja mam ciemnobrązowe włoski i podfarbowuję je na czarno. Z doświadczenia wiem,że czarny trudno zmyć, zwłaszcza z końcówek, są one naprawdę tak trwale zapigmentowane, że ani rusz z nimi Pasemka próbowałam robić u fryzjerki, ale okazała się rzeźniczką - efekt był opłakany, na głowie bordo, na końcówkach czern, bo pasemek nie chciały przyjmować...Dopiero fryzjerka mamy poratowała mnie. Powiedziała, że przy czarnych, nakładając farbę jaśniejszą, trzeba najpierw zrobić dekoloryzację, a dopiero potem nakładać pasemka. dzięki profesjonalizmowi i jej radom efekt był niezły, choć koncówki i tak były duzo ciemniejsze... no i dekoloryzacja niszczy włosy, ale dobra pielegnacja i dobry frzyjer zniwelują te efekty. Pozdrawiam
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 14:55   #4
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: PoMySł Na CzArNe WłOsY

farbowanie włosków na czarno niesie ze sobą niefajne skutki, jeśli chce się je spowrotem rozjasnic. Chyba jedynym sposobem jest właśnie dekoloryzacja, ale przyznam ze z tym tez sa niemale problemy... Bylam z kolezanka na takim wlasnie zabiegu (znudzila jej sie czern), po nim miala strasznie matowe i widocznie bardziej zniszczone wlosy... hm ich kolor byl nieokreslony i zaraz po tym zrobila sobie jasny brąz. Wyglada ladnie ale dla tych zniszczonych wlosow trzeba sie pozniej mocno nastarac zeby doprowadzic je do porzadku wiec licz się z dodatkowymi kosztami na kosmetyki itp. buzka
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 15:57   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: PoMySł Na CzArNe WłOsY

ja trzy razy dekoloryzowałam włosy z czarnych i nie wcale nie było żle , ale za każdym razem wracałam do czarnego po pewnym czasie ( kwestia gustu Po pierwsze, profesjonalny fryzjer napewno da radę cos Twoimi włosamim zrobić, a po drugie jeśli sa w dobrym stanie , zadbane dekoloryzacja wcale nie musi ich bardzo zniszczyć. NIemniej dobra odżywka zalecana. Tylko naprawdę znajdź dobrego fryzjera .Mnie kilka razy odsyłali, że jest to niewykonalne itp, w końcu zalazłam fryzjerkę, która się z problemem uporała.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:24   #6
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: PoMySł Na CzArNe WłOsY

Witaj
Jesli masz ochote na zmiane kolorku to tylko dekoloryzacja.Z doświadczenia wiem,że fryzjerzy boja sie eksperymentować z czarnymi włosami.Ja mając czarne zrobiłam u fryzjerki dro bniutkie blond pasemeczka,wyszły blond nie żólte dlatego ze byly cienkie,jesli rozjasnilabyś grube pasma to wlosy bylyby roznokolorowe.
Masz kilka wariantów albo dekoloryzacja po calosci w domu(fryzjer się nie podejmie chyba) albo pasmeka u fryzjera.Za to potem mozesz szalec z szamponam i koloryzujacymi-to jest plus wlosów po dekoloryzacji.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.